w Nellie Smits winnaar wedstrijd moonlightshopping Stavenisse Plaatselijk nieuws 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 23 december 2010 Glitter galadiner Damesfiets voor Krijger De beveiliging van Hemi is nu ook onze zorg! Laatste keer in Timpa Poot wint kaartspel Bosman en Vroegop winnaarskoppei Kerstvoetbal Dakkapel Ter Vaete St. Joseph brengt Menu Surprise Nieuwjaarsconcert Kampioenen voor Vogelvrienden Aanpassing bushalte Vijf bondskruizen voor Walhout Gezamenlijk kerstfeest Licht in de nacht 1 Geslacht in eigen slagerij I Kerstmarkt Casembrootschool BEZOEK ONZE SHOWROOM Potter Keukens Dakkapel vergunningsvrij Geld voor daklozen Uitbreiding tuinbouwkas Geslaagde zangavond Busje in de slip Aangehouden na bedrijfsinbraak Rommelmarktspullen Dakkapel akkoord Papiercontainer r Agenda Oogfonds Alzheimer Multiple Sclerose V Tholen De leerlingen van montessorischool De Kraal trekken vanavond hun mooiste kleren aan voor een glitter glamour galadiner. Zo vieren zij, samen met ouders en verzorgers, kerst in Meulvliet waar voor de ge legenheid ook een kerstman aanwe zig is. Het drie gangendiner heeft een extra feestelijk tintje vanwege het komende jubileumjaar van de school. Er borden liedjes gezongen en het diner wordt afgesloten met een letterlijk spetterend dessert. Overdag op school kunnen de kin deren uit diverse creatieve works hops kiezen. De familie v.d. Maas uit de Hoog aarsstraat heeft de eerste prijs ge/ wonnen bij de eindejaarsactie van de ondernemersvereniging. De prijs bestaat uit een waardebonnen- pakket ter waarde van 993,30 euro. De trekking werd gehouden op de Kaaij waar de lampionnenoptocht eindigde. Daar deden 30 kinderen aan mee die, voorafgegaan door blazerskapel De Klienkers, ver trokken vanaf de Hoogstraat en via de Kerkstraat, Molenvlietsestraat, Ten Ankerweg (zwaaiend naar be woners van Ten Anker), Een- drachtswcg en Bebouwdendam op het eindpunt aankwamen. Daar werden de deelnemers en hun ou ders getrakteerd op warme choco lademelk, glühwein en oliebollen. Ze waren ook allemaal benieuwd wie er nog meer in de prijzen wa ren gevallen bij de winkeliersactie. R. van Dijk uit de Kreeftenstraat won de tweede prijs, een waarde- bonnenpakket van 515,20 euro. De derde prijs was een waardebonnen- pakket van 139,50 euro en dat ging naar de familie Smit uit de Luch- tenburgseweg. C.A. Krijger uil de Jolstraat won de vierde prijs, een damesfiets. Onder de aanwezigen werd een waardebon van 50 euro verloot. Daarvan was Monique Cloots uit de Garnalenstraat de ge lukkige winnaar. B&B uw partner in beveiliging op het industrieterrein rbïn Beveiliging] B&B Beveiliging Molenvlietsedijk 15a 4691 HS Tholen Tel. 0166-600290 info@b-en-b-beveiliging.nl Advertentie I.M. De kringloopwinkel van de Gere formeerde Gemeente opent op woensdag 29 december van half tien tot half vier voor de laatste keer haar deuren in het voormalige Tim- pagebouw aan de Wattstraat. De winkel verhuist naar een loods aan de Postweg. De meeste artikelen worden voor de helft van de prijs aangeboden, zoals meubels, curio sa, lampen, speelgoed, kinderwa gens, huishoudelijke^artikelen. Julian Poot heeft 5462 punten be haald bij de wekelijkse speelronde van klaverjasclub Stad Tholen en daarmee was hij winnaar. Marie Verkcrke werd tweede met 5206 punten en Rinus Moeliker derde met 5034 punten. Magda Noordijke haalde 4848 punten en werd daar mee vierde. Vijfde werd Leen Hage met 4823 punten. H. Bosman en J. Vroegop hebben de Meulvliet trofee gewonnen. Daar wordt tijdens de laatste wed strijd van het jaar altijd door de le den van hengelsportclub de Pieter man om gevist in koppelverband. De winnaars vingen samen 297 cm vis. De prijzenpot was enorm ge vuld met allerlei wild en gevogelte, zo ontbraken de traditionele kal koen, hazen en tamme konijnen niet. Er vertrokken zondag 19 vis sers vanuit de Bergsediepsluis om hun geluk te proberen. Helaas werkte het weer niet mee en moes ten enkele prominente leden zich afmelden. Het was voor hen onmo gelijk de Thoolse buitenhaven te bereiken door de enorme gladheid ten gevolge van de sneeuwval. Waar het 's ochtends ondanks de koude nog goed toeven was, werd het gedurende de dag steeds onaan genamer door de wind en nieuwe sneeuwbuien. In de ochtend werd er op een diepte van ongeveer 20 meter gevist ter hoogte van de Dortsmanplaat. Hier werden maar enkele platvissen gevangen zodat er na de pauze werd gekozen om aan de Franse Trap, nabij de radar post ter hoogte van Wemeldinge, te gaan vissen. Hier was echter ook niet bijzonder veel te vangen, zodat de vissers van de Pieterman toch enigszins teleurgesteld' huiswaarts trokken. Bij de prijsuitreiking werd de sponsor nog in het zonnetje ge zet en werden de fraaie prijzen met hier en daar jaloerse blikken mee naar huis genomen. Verdere uit slag: 2. W. Bever en J. Hamelink 221 cm; 3. A. Leijdekkers en H. Kikkert 165 cm; 4. J. de Visser en E. van de Rijssen 164 cm; 5. A. van Beek en C. Wolvekamp 153 cm. Voetbalclub Tholense Boys organi seert volgens traditie tussen kerst en nieuwjaar kersttoernooien voor de jeugdelftallen. Maandagavond tussen zeven en tien uur wordt er ook een zaaltocrnooi voor de seni oren georganiseerd in Meulvliet. Er wordt gespeeld in teams van zes personen. De jeugd speelt van maandag tot en met woensdag wedstrijden. De A- t/m D-jcugd speelt in Meulvliet en de E, F en Smurfen in de Wellevaete in Sint- Annaland. Aan Ter Vaete 4 wil E.M.D. van Deelen een dakkapel aan de voor zijde van de woning plaatsen. De welstandscommissie bekeek maan dagochtend de aanvraag en vond dal de kapel wat te grof oogde. Voorzitter M. Onrust vond verder dat er geen rolluik toegepast moe ten worden. Oud- Vossemeer Toneelvereniging St. Joseph brengt in januari de klucht Menu Surprise ten tonele. Tussen de acteurs maken zes debutanten hun opwachting op 15 en 22 januari in de Vossenkuil. De voorstellingen beginnen op bei de data om half acht 's avonds. Menu Surprise is een klucht in drie bedrijven van Mart Moors. Het ver haal gaat als volgt: 'De Gevulde Snoeshaan was vroeger een snack bar. Gaston, de eigenaar, wil er een chique restaurant van maken. Maar met lui en brutaal personeel, pro blemen in de organisatie en met de meest bizarre gasten valt dit niet mee.' Vanaf vandaag zijn er kaarten verkrijgbaar bij Eric van Hees (672375) en Maddie Geuze (672667). Na afloop van elke voor stelling is er gelegenheid voor een hapje en een drankje, onder bege leiding van live muziek. Op zater dagmiddag 15 januari is er om twee uur een gratis extra voorstelling voor de leden van de regionale af delingen van de ANBO en Zonne bloem. Oud-Vossemeers' Muziekvereni ging organiseert op 8 januari om half acht 's avonds een nieuwjaars concert in de Vossenkuil. Het ge heel staat onder leiding van instruc teur Sjaan v.d. Boom en dirigent Pierre van Broekhoven. Ook het popkoor Voix verleent haar mede werking en staat o.l.v. dirigente Es ter v.d. Linden. Izaak Potappel is kampioen gewor den met een stam isabel gele kana ries op de districtsvogeltentoonstel- ling in Terneuzen. Hij kreeg er 366 punten voor. Hij viel ook in de prij zen met een kanarie agaat intensief. Daar kreeg hij met 91 punten goud voor. Ook andere leden van De Vo gelvrienden haalden goede resulta ten op de tentoonstelling waarbij in totaal 1600 vogels uit heel Zeeland werden ingezonden. B. Jeroense be haalde met een stam agaat mozaïek 368 punten en had goud. Voor een stel kreeg hij 183 punten, eveneens goed voor goud. Dat kreeg hij ook voor een enkeling met 92 punten. Kampioen werd hij met een isabel witte vogel (92 punten), een satinet wit werd beoordeeld met 91 punten, goed voor zilver. Met een enkeling van 92 punten haalde hij het kam pioenschap. P. Potappel behaalde goud met 91 punten voor een zwart- wang zebravink. Dit was een mooie afsluiting van het tentoonstellings seizoen van de regio. Het Neder lands Kampioenschap te Apeldoorn van 13 tot en met 16 januari staat nog op het programma. Enkele leden van de Vogelvrienden doen mee aan deze grootste vogelshow van Neder land die georganiseerd wordt door de Nederlandse Bond van Vogellief hebbers. De bushalte Onder de Molen is aan gepast om gehandicapten gemakke lijker te laten in- en uitstappen. De provincie Zeeland liet de firma J. Tijssen uit Sint-Maartensdijk het karwei uitvoeren voor 5014,79 euro, exclusief blw. Sirtt-Annaland J.M. Walhout heeft dit weekend vijf bondskruizen gewonnen op de dis- trictsvogeltentoonstelling in Terneu zen. Het lid van vogelclub Vogel vreugd deed dat door kampioen te worden met een bruinoorparkiet van 93 punten, met een stel roze borst baardparkieten van 183 punten, een stam roze borst baardparkieten van 1 V 370 punten, een stel blauw voor hoofd papegaaien van 183 punten, een blauw voorhoofd papegaai van 91 punten en een stam geelflank par kieten van 366 punten. In totaal de den er elf leden mee van Vogel vreugd en die presteerden eveneens goed. A. de Graaf won drie bonds kruizen door kampioen te worden met een grijs zebravink mannetje van 93 punten, een blcekrug grijze pop van 91 punten, een zebravink wit van 92 punten, een getekende witkop grijze man van 91 punten, en een blackface grijs mannetje van 92 punten. A.W. de Vlieger won een bondskruis door kampioen te wor den met een gloster consort van 93 punten en een gloster corona van 93 punten. M.C. Goedegebuure won een bondskruis door kampioen te worden met een grijsrug dwergpape gaai groen van 93 punten en een grijsrug dwergpapegaai lutino van 93 punten. T. Winkels won een bondskruis door kampioen te wor den met een stel bruinborst rietvin ken van 185 punten, een bruinborst rietvink van 93 punten, een stel mo- lukken bronzen wildkleur mannetjes van 187 punten, een stel zilverbckjc wildkleur van 183 punten en een zil verbckjc wildkleur van 92 punten. Mevrouw M. Zoon behaalde een kampioenschap met een gould am- adine roodkop lichtgroen man van 92-plus punten. Jeugdlid R Baaij won een bondskruis door kampioen te worden met een witte kanarie van 92 punten. Naast deze kampioen schappen werden nog diverse zilve ren en bronzen medailles gewonnen door de leden van Vogelvreugd. Door deze tentoonstelling komt er voor velen een einde aan het seizoen en wordt alles gereed gebracht voor een nieuw kweekseizoen. Enkele le den doen in januari nog mee aan het Nederlands kampioenschap in Apel doorn. Vrouwenvereniging Tryfosa en de commissie contactmiddag van de Hersteld Hervormde Gemeente hebben 45 leden kunnen verwelko men bij de door hen georganiseerde kerstviering in de Bethelkerk. De middag werd geopend door dhr. La gendijk met een meditatie uit Lucas 2 vers 8 tot 20, de geboorte van de Heere Jezus Er was veel samen zang en er werden gedichten voor gedragen door mevr. C van der Klooster en mevr. C. 't Hart. Daar na werd de broodmaaltijd genut tigd. Na de maaltijd las mevr. L. Scherpenisse een verhaal voor. De avond werd afgesloten door het kin derkoor onder leiding van Mirjam den Engelsman. Licht in de nacht was het thema van de kerstviering van de School met de Bijbel, die donderdag werd gehou den in de kerk aan de Ring. Na een instrumentaal voorspel door leerlin gen, die sinds langere of kortere tijd blokfluitles krijgen op school, werd de avond geopend door samen Komt allen tezamen te zingen. De leerlin gen brachten het thema onder woor den door middel van declamatie en zang. Daarna volgde een vertelling door juf Mirjam den Engelsman over een dief die zich bekeerde tol het geloof en stopte met stelen. Het programma werd daarna vervolgd met zang en declamatie. Na een dankgebed werd de avond afgeslo ten met het zingen van Ere zij God. Maandag 27 t/m vrijdag 31 december Vrijdag 31 december geopend van 7.00 tot 16.00 uur Riblappen 1 kg 7,50 CordonWeu üit eigen keuken 250 gr. €2,45 Soeppakket 3,50 Satéschnitzels 5 halen 4 BETALEN Beenham 100 gram 1,25 Kipfilet 100 gram 1,20 Eigen leverworst 150 gram 1,00 Bami balletjes 200 gram 2,00 Wij wensen u een fijne jaarwisseling en een gezond 2011! Zaterdag 1 januari-zijn wij gesloten! Maandag 3 januari hopen wij weer voor u klaar te staan op de normale tijden. Voor lekker vleesmals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Advertentie I.M. De collecte die aan de uitgang werd gehouden, is bestemd voor de kos ten van de leesboeken, die kinderen cadeau kregen. De kinderen van groep l t/m 8 van De Casembrootschool hebben hard gewerkt om vanavond van vijf tot zeven uur een mooie kerstmarkt neer te zetten. Met een hapje en een drankje kunnen belangstellenden een keuze maken uit de vele zelfge maakte werkjes van de kinderen. De samenspcelgrocp van Accele rando zorgt voor een kerstsfeer in de aula van de school. hier vind u de nieuwste keukens badkamers en vele eindeiaars aanbiedingen! Wij wensen u fijne kerstdagen en een gezond 2011 Sanitair Installatie Nijverheidsweg 1, Sint-Maartensdijk www.potterkeukens.nl Advertentie I.M. De dakkapel die J. Goedebuure aan achterzijde van de aanbouw van zijn woning aan de Bosweg 7 wil plaatsen is vergunningsvrij, maar kwam maandag toch onder ogen van de welstandscommissie. De ka pel was over de hele breedte gete kend. De commissie vond hem te breed en adviseerde hem kleiner te maken en meer afstand te houden van de dakrand. De School met de Bijbel heeft voor de kerstvakantie de balans opge maakt van de goede doelen waar voor actie werd gevoerd door de leerlingen. Aan de stichting Ont moeting voor hulp aan dak- en thuislozen werd 1093 euro ge schonken. De verkoop van kerst kaarten voor Woord en Daad bracht 1100 euro op. Voor de flessenactie van Burkina Faso kwam 124 euro in het laadje. Totaal 4000 euro werd in vier gelijke porties verdeeld over de Gereformeerde Zendingsbond, de zending van de Hersteld Her vormde Kerk, de zending van de Gereformeerde Gemeente en Woord en Daad. Maandelijks gaat er nog een bedrag naar een adoptie project in Haïti. Aan de Oost weg 7 wil maatschap J. en J. Moerland de tuinbouwkassen uitbreiden met nog eens 50 bij 100 meter. De welstandscommissie ging er maandagochtend mee ak koord. Maandag 27 december wordt er voor de zending oud papier opge haald. Advertentie I.M. Stavenisse De Stichting Actief Stavenisse en de Hervormde Gemeente kijken te rug op een geslaagde gezamenlijke kerstzangavond. De kerk werd, on danks de sneeuw op de straten, goed gevuld met 160 bezoekers en 50 deelnemers en begeleiders van de koren. Het was een mooie avond met zang van de drie gelegenheids koren onder leiding van dirigent Danny Letzer en, voor de kinder - en kleulcrkorcn, van Gcrrian Wiel aard en een korte meditatie door ds. Zeedijk. Een tevreden publiek was volgens de organisatie zeer gul bij de collecte. Sint-Maartensdijk Vrijdagochtend om zes uur is op de Oudelandseweg een busje, ko mend uil de richting Sint-Anna land, door het gladde wegdek, in een slip geraakt. De bus draaide 360 graden en raakte van de weg waar een paar centimeter sneeuw lag en kwam in de berm terecht met het linkcrachterwicl boven de sloot. Een takelbedrijf zette de wagen weer op de weg, waarna de bestuurder zijn weg kon vervol gen. Een 41-jarige inwoner is vorige week woensdag in Bergen op Zoom aangehouden door de poli tie. De man wordt verdacht van betrokkenheid bij een inbraak. De politie kreeg even voor vier uur 's morgens melding van de inbraak, waarbij iemand over het hek van een bedrijf zou zijn geklommen en op het terrein een deur zou hebben opengebroken. De politie zocht met behulp van een dienst- hond de omgeving af en hield de man aan op de Zuidgecst, waar een busje en inbrekersgereed schap werden aangetroffen. De bus en het gereedschap is in be slag genomen voor sporenonder zoek en ook in de omgeving van het bedrijf is een onderzoek inge steld. Van de gedupeerde is aan gifte opgenomen en van de mel der is een verklaring opgenomen. De verdachte is in verzekering ge steld en ontkent betrokken te zijn bij de inbraak. Leden van voetbalclub Smcrdick komen op oudejaarsdag 's mor gens van negen tot twaalf uur door de straten om spullen op te halen voor hun rommelmarkt. Mensen met bruikbare spullen kunnen dit doorgeven aan Rienie Moerland 06-54310871 of m.moerland2@kpnplanet.nl. Meubels of bankstellen worden niet meegenomen. Ook is er de mogelijkheid om spullen af te ko men geven op zaterdagmorgen van tien tot twaalf uur bij de voet balclub. De welstandscommissie ging maandagochtend akkoord met de aanpassingen die M.J.C. van Aken aan zijn dakkapel op zijn woning aan de Noordpoort 7 wil aanbrengen. De dakkapel die zon der bouwvergunning was ge plaatst wordt grijs geschilderd waardoor hij minder opvalt. Mede gezien de specifieke situatie, kon de commissie er zich in vinden. Omdat zowel Eerste Kerstdag als 1 januari op zaterdag vallen, zal de oud papiercontaincr aan de Westvest op die data gesloten zijn. De container is in de plaats daarvan morgen en volgende week vrijdag open van negen uur tot half één. Het bestuur van de Juliana van Stolbergschool en muziekvereniging Euterpe wil ie dereen die het afgelopen jaar pa pier heeft aangeleverd alvast be danken en meldt nog steeds een stijging te zien in het aantal aan geleverde kilo's. Zie verder pagina De prijswinnaars bij Jan de Koster, v.Ui.r. Nellie Smits, Jeanet de Vos, Nelly Jansen en José van der Jagt. Achter hen Jannie Oosdijk links) en Ella Potappel. I Nellie Smits mocht gisteren één minuut gratis winkelen bij de MCI) van Jan de Koster in Stavenisse. Ze had de hoofdprijs gewonnen van de fotopuzzel wedstrijd van de moonlightshopping woensdagavond. Ze had alle veertien gezichten van de deelnemende ondernemers op de foto herkend (foto's van toen ze een jaar of vier waren). En ze maakte een slagzin af die begon met De moonlight shopping 2010 was gezellig en bracht veel mensen op de been, ja Stavenisse was weer eens één. In de winkel laadde ze voor 61,57 euro boodschappen in haar karretje. Ella Potappel van de Frietkarre en Jannie Oos dijk van 't Wienkel'uus beoordeelden de slagzinnen en reikten ook de andere prijzen uit. Zij reikten de tweede prijs, een waardebon van 50 euro uit aan Jeanet de Vos, de derde van 25 euro aan Nelly Janssen en de troostprijs van 20 euro'aan José van der Jagt. Volgens de ondernemers was het evenement 4 .4 geslaagd. Het werd druk bezocht door jong en oud. De jubileumcommissie van de Her vormde Gemeente verkocht in de voormalige winkel van juwelier De Graaf foto's en pen tekeningen van de kerk die volgend jaar hon derd jaar bestaat. Leen Rozemond had weer een spijkerbalk voor zijn zaak staan, maar bakte nu tot veler verrassing zelf voor het eerst kibbeling. Onder het motto „Help Leentje de winter door", zei hij tot grote hi lariteit van de klanten. Predikbeurten Eerste kerstdag zaterdag 25 decem ber en tweede kerstdag zondag 26 december THOLEN HERVORMDE GEMEENTE za 9.30 u. ds. Meijer. 14.30 u. kerstfeest zondagsschool, zo 9.30 u. ds. Emaus, Lckkerkerk. 18.30 u. ds. Meijer. HERSTELD HERV. GEMEENTE za 9 u. ds. v.d. Bas. 15 u. kinderkerstfeest, zo 11.30 u. ds. Joppc, St. Maartens dijk. 19 u. ds. v.d. Want, Schiedam. HERV. GEM. IMMANUEL vr 23.30 u. kerstnachtdienst in Icht- huskerk. za 10 u. ds. Ten Kate. zo 10 u. mevr. Roggeband. GF.REF. KERK vr 22.45 u. ds. Broere. za 10 u. dhr. Veltrop, Vianen. zo 10 u. ds. Broere. CHR. GEREF. KERK za 10 u. gez. dienst in Oud-Vossemeer. 14.30 u. kinderkerstfeest. zo lOds. Den Boer. 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. za 10u. leesdienst. 15 u. ds. Schipper. zo 10 en 18.30 u. leesdienst. 14.30 u. ds. Bakker. CHRISTENGEMEENTE vr 22 u kerstavondviering in 't Crom- wiel, Steenbergen. zo 10 u. gezinskerstviering. R.K.-KERK vr 17 u. kinderviering. 20 u. woord-, gebed- en communie viering. za 11 u. eucharistieviering. zo geen viering. VRIJZ. GEL. GEM. N.P.B. za 10.30 u. da. Punt. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE za 10 u. ds. Scheurwater, m.m.v. het kerkkcxir. 15.30 u. zondagsschool kerstfeest, zo 10 u. ds. Scheurwater, H.D. 18.30 u. ds. Zeedijk, Stavenisse. GEREF. KERK za 10 u. ds. Luijk, Tilburg. zo mevr. Droogers-Vogel, Oud-Vosse meer. CHR. GEREF. KERK za 10 u. ds. Den Boer, gez. dienst met CGK Tholen te Oud-Vossemeer 14.30 u. kinderkerstfeest in CGK Tho len. zo 10 u. leesdienst. 15.30 u. ds. Den Boer. GEREF. GEM. IN NED. za 10 en 14.30u. leesdienst. zo 10, 14.30 en 18.30u. leesdienst. R.K.-KERK vr 19 u. gezinsviering. 22 u. nachtmis eucharisatie. za 9.30 u. woord-, gebeds- en commu nieviering. zo 9.30 u. eucharistieviering-. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE za 10 u. ds. Versluis. 16.30 u. ds. Van Bennekom, Goes, zo 10 u. ds. Cammcraat, Veenendaal. 18 u. ds. v.d. Berg, Klaaswaal. HERSTELD HERV. GEMEENTE za 11 u. ds. Joppe. 16 u. kerstfeest met de kinderen, zo 10 u. ds. Oorschot. 16 u. ds. Hoek. GEREF. GEM. za 9.30 en 14 u. leesdienst. zo 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. za 9.45 en 14.15 u. leesdienst. zo 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE za 10 u. ds. Zeedijk, zo 10 u. ds. Zeedijk. 18 u. ds. Calsburg, Stad a/h Haring vliet. OUD GEREF. GEM. za 9.30 en 14.30 u. leesdienst. zo 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. SINT-MAARTENSDIJK HERSTELD HERV. GEMEENTE vr 18.30 u. ds. Joppe. kerstfeest met de kinderen. za 9.30 en 14.30 u. ds. Joppe. zo 9.30 en 14.30 u. ds. Joppe. HERV. GEM. REHOBOTH vr 22 u. ds. Reehorst, za 10 u. ds. Reehorst. 19 u. kinderkerstfeest. zolOu. ds. v.d. Heijden, Dirksland. OUD GEREF. GEM. IN NED. za 9.30 en 14.30 u. leesdienst. zo 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. za 9.30 en 14.30 u. leesdienst. zo 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE za 9.30 en 14.30 u. ds. Abbink, Vrie- zcnvecn. zo 9.30 en 14.30 u. ds. Stelwagen, Driesum. GEREF. GEM. za 9.30 en 14.30 u. ds. Bakker. zo 9.30 en 18.30 u. ds. Bakker. 14 u. leesdienst. VRIJE HERVORMDE GEM. za 9.30 en 14.30 u. ds. v.d. Sleen. zo 9.30 en 14.30 u. ds. v.d. Sleen. POORTVLIET HERSTELD HERV. GEMEENTE za 10 u. ds. Oorschot, Stellendam. 15 u. kerstviering zondagsschool. zo 10 u. kand. Diepeveen, Stellendam. 18 u. ds. Joppe, St. Maartensdijk. GEREF. KERK vr21 u. ds. Broere. za 10 u. ds. Broere. zo 10 u. ds. Vermeulen, Bergen op Zoom. GEREF. GEM. za 10 en 14.30 u. leesdienst. zo 10, 14.30 en 18.30u. leesdienst. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE za 9.30 u. ds. Den Boer. 18 u. kerstfeestvicring zondagsschool. zo 9.30 u. ds. Den Btx:r. 17 u. kand. Van Kralingen, Ridder kerk. GEREF. GEM. za 9.30 en 15 u. leesdienst. zo 9.30 u. leesdienst. 14.30 u. ds. Maljaars. OUD GEREF. GEM. IN NED. f t Weekenddiensten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o., tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2), ma t/m vr 17-8 u„ za en zo. TANDHEELKUNDIGE HULP 0900-82637456. APOTHEEK THOLEN Vliethof 8, za 11-12 u. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11.30-12 u., Poort vliet za 8.30-9 u., tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: Maatschap Steen bergen: tel. 604969. Sifra: 604664. Dé Provinciale Kraamzorg, tel. 0113-224000. Bevallingcnlijn tel. 0113-224022 (24 u.p.dag). Homecare (24 u. per dag), tel. 0113- 232924 of 0115-615595. Tot uw dienst HOOGWATERSTANDEN Donderdag 23 t/m vrijdag 31 dec. donderdag 23 4.32 - 16.57 vrijdag 24 5.19 -17.42 zaterdag 25 6.02 -18.29 zondag 26 6.47 -19.17 maandag 27 7.32 -20.09 dinsdag 28 8.25 -21.02 woensdag 29 9.25 -22.07 donderdag 30 10.29 -23.12 vrijdag 31 11.39- di 28/12 5.20 u. LK Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere .informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. THOLEN 24 dec Kerstconcert. Mission Music, Grote Kerk, 19.30 u. 2 jan Nieuwjaarsbegroeting leden NPB, NPB-getx>uw. 8 jan Nieuwjaarsreceptie chr. oude renvereniging, NPB-gebouw, 14.30 u. OUD-VOSSEMEER 28 dcc Snerttocht, wsc Vosmeer, start Vossenkuil, 18.30u. 2 jan Nieuwjaarsreceptie vv Vosmeer, kantine, 14 u. 8 jan Nieuwjaarsconcert OVM m.m.v.Voix, Vossenkuil, 19.30 u. SINT-ANNALAND 23 dec Kerstmarkt, Casembroot school, 17-19 u. 24 dcc Kerstzangavond, koren VZOS/DEV/Sjaloom. Hervormde kerk, 19 u. SINT-MAARTENSDIJK t/m 28 jan Expositie natuurschildcrij- en M. Beijersbergen en S. Keus, Scal- dis Naturalis. 30 dec Mezennestkastje maken, Scal- dis Naturalis, 13.30u. SCHERPENISSE 29 dec Snerttocht langs Scherpenisse- polder en Pluimpot, VVV/SBB, start Platteweg/Gatweg, 10.30-15 u. POORTVLIET 23 dcc Jeugdkerstavond, Gerefor meerde Gemeente, 19.30 u. +fiIm+++film+++film-H-t-film+ CINEM'ACTUEEL: Chronicals of Narnia (3D) - do en za 18.45 u., vr 16 u., zo t/m wo 16 en 18.45 u. De Eetclub - do en za t/m wo 18.45 u. Dik Trom - za t/m wo 16 u. Haar naam was Sarah - do 21 u., za t/m wo 21.15 u. Harry Potter 7 - do 20.45 u., za 15.30 en 21 u., zo t/m wo 13.30 en 21 u. Het Geheim - zo t/m wo 16.15 u. Loft - do 18.45 en 21 u., za t/m wo 18.45 en 21.15 u. Mega Mind: Superschurk (3D) - za 16 u., zo t/m wo 13.45 u. Mega Mindy: Zwarte Kristal - vr 16 u., za t/m wo 13.45 u. New Kids: Turbo - do 18.45 en 21 u., vr 16 u„ zat/mwo 16, 18.45 en 2115 u. Rapunzel (3D) - vr 16 u., zo t/m wo 13.45 u. Ze hebben er kou, gladheid en sneeuw voor getrotseerd: geld opha len voor het oogfonds. De collectan ten hebben in vijf plaatsen met de collectebus rondgelopen en dat heeft een totaalbedrag opgeleverd van: 1712,71 euro. In Tholen is 517,64 euro opgehaald, in Stavenisse 461,75 euro, Scherpenisse 405,80 euro. Poortvliet 180,47 euro en in Sint-Maartensdijk 147,05 euro. Het Alzheimerfonds kan rekenen op 1935,97 euro Thools geld. De col lectanten hebben in Poortvliet 266,46 euro, Scherpenisse 149,20 euro, Sint-Maartensdijk 316,30 eu ro, Stavenisse 279,63 euro, Sint-An naland 537,74 euro en in Oud-Vos semeer 386,64 euro opgehaald. Het MS Fonds heeft 196 euro in Sint Philipsland en 1832 euro in Tholen opgehaald tijdens de collecteweek in november. Dankzij deze opbrengst kunnen er nuttige dingen worden gedaan en geregeld voor mensen met Multiple Sclerose (MS). za 9.30 en 18.30 u. leesdienst. zo 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. OUD GEREF. GEM. IN NED. (B.V.) zo 10 en 18 u. u. leesdienst. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK vr 19u. ds. Klap. za 10 u. mevr. Timmers-Huijgen, m.m.v. kindernevendiensi. zo 10 u. mevr. Maris. 1

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 2