Oosterschelde 'Dichtbij-zijn'in alles wat we doen. Nu en in de toekomst. Dat is het idee. We zijn open rondom de feestdagen Vaste geldautomaat Sint Philipsland operationeel in De Wimpel De 3e editie van RabolD is uit! Decembermaand boordevol acties voor RaboKidsClub! Een donatie voor de club of klas! 'Handig'pin-hulpje! Rabobank Oosterschelde Rabobank Rabo KidsClub Steentje bij! Zeeuwse Bibliotheek EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 9 december 2010 Nr. 5, december 2010 J In oktober introduceerden we met succes de allereerste Maand van de Leden. Daarnaast mochten we een veelbelovend team van enthousiaste ambassadeurs benoemen in uw omgeving. Ook werd de website van de Rabobank opnieuw verkozen tot beste financiële website van het jaar. Drie veelbelovende ontwikkelingen waar we als bank trots op zijn en die bevestigen hoe belangrijk wij het vinden om 'Dichtbij' u te staan, nu en in de toeko'mst. Dat is het idee. Namens alle medewerkers wensen we u fijne feestdagen en een voorspoedig 2011 Rabobank Oosterschelde wil u ook rondom de kerstdagen en de jaarwisseling zo goed mogelijk bedienen. De openingstijden van onze kantoren zijn op de volgende dagen aangepast: vrijdag 24 december 2010: alle kantoren zijn open tot 16.00 uur; vrijdag 31 december 2010: alle kantoren zijn open tot 12.00 uur; maandag 3 januari 2011de kantoren aan de Livingstoneweg en in Kapelle zijn open van 10.30 uur tot 17.30 uur. Voor de overige kantoren zijn de openingstijden ongewijzigd. Natuurlijk kunt u veel bankzaken ook op andere tijdstippen gewoon regelen via rabobank.nl. 6 Onze geldautomaat in Sint Philipsland staat sinds deze week op haar definitieve plaats aan de Eendrachtstraat in het nieuwe dorpshuis De Wimpel. De tijdelijke pinbox aan de Schoolstraat is per 9 december niet meer te gebruiken en wordt de dag erna weggehaald. Win een Acer Aspire mini loptop of één von de 10 VT Wonen boeken De 3e editie van het inmiddels veelgelezen RabolD is verschenen. Ook deze keer staat het digitale magazine weer boordevol interessante weetjes. Benieuwd naar uw lokale ambassadeurs, tips die de verkoop van je huis bevorderen, de visie van een verzekeringsadviseur, het nieuwe kantoor in Heinkenszand, verwarmende ideeën voor de wintertijd Doe ook mee met de quiz en maak kans op een Acer Aspire mini laptop of één van de 10 VT Wonen boeken! Meld u nü aan op RabolD.nl en ontvang RabolD direct in uw mailbox. Veel leesplezier! Ga snel naar RaboKidsClub.nl, log in met je voornaam en rekeningnummeren print de kortingscoupons uit! Ben je 12 jaar of jonger en nog geen lid? Kijk dan samen met je vader of moeder op rabokidsclub. nl en meld je aan. RaboKidsClub is speciaal voor kinderen van 0 tot en met 12 jaar met een spaarrekening. Ga snel naar de website en ontdek allerlei leuke activiteiten en acties van de bank die je zeker niet mag missen! Naast aanbiedingen vind je op de site ook allerlei leuke spelletjes, nieuwtjes én Rabber, de Oosterscheldekreeft van de RaboKidsClub. Tot en met 31 december profiteer je van korting en leuke aanbiedingen bij: Vissertoys, Yoursurprise.com, Vierlinden, De Koperen Tuin, Glow Golf, Merral, The Tube, Vita Event, Snowbase, Indoor Karting, Berkenhof's Tropical Zoo, Sportpunt Zeeland en Pierewiet Nieuwvliet (alléén in de kerstvakantie van 20 december t/m 2 januari 2011 Neem de kortingscoupons mee! Rabobank draagt een "Steentje bij". Dien vóór 31 maart 2011 uw aanvraag digitaal in! Een steuntje in de rug voor lokale verenigingen, stichtingen en scholen, dat is het idee achter de jaarlijks terugkerende actie "Steentje bij".'Jaarlijks ontvangt de bank veel aanvragen voor een kleine financiële bijdrage', vertelt Hanneke Punt, Coöperatie- en communicatie medewerker (foto).'Rabobank Oosterschelde vindt het heel gewoon én belangrijk om initiatieven in haar omgeving te steunen. Een donatie van de bank maakt het vaak makkelijker om bijvoorbeeld een schoolkamp of toernooi te realiseren, of iets te organiseren voor minder bedeelden.' 'We willen graag alle verenigingen en stichtingen gelijk behandelen. Dat is wel zo eerlijk. Daarvoor is het belangrijk dat alle donatieaanvragen uiterlijk op 31 maart 2011 bij ons binnen zijn. Na die datum worden alle aanvragen behandeld. De aanvragen die voldoen aan de voorwaarden kunnen in april/mei de toegekende donatie verwachten.' Heeft uw activiteit net dat kleine beetje extra steun nodig? Ga dan naar rabobank. nl/oosterschelde en download bij "donaties" het "aanvraagformulier donatie". U leest hier ook de voorwaarden. Vul het formulier volledig in en stuur het vóór 31 maart 2011 in via de website. Donatie van Rabobank Oosterschelde Moeite met pinnen? De gratis Rabo Card Pu lier maakt het uw handen makkelijker. Wij vinden het belangrijk dat al onze klanten gebruik kunnen maken van geld- en betaalautomaten. Voor mensen met reumatische klachten aan de handen is pinnen helaas niet zo vanzelfsprekend. Vooral het uitnemen van de betaalpas uit een geld- of betaal automaat is dan moeilijk of zelfs onmogelijk, omdat de zogenaamde 'knijp- of pincetfunctie' ontbreekt. Zeker als de ruimte om de pas heen klein is, levert dat vervelende situaties op. De Rabo CardPuller helpt u bij deze lastige handeling. Dit handige hulpje heeft een knijpmechanisme waarbij u met de kracht van uw hele hand twee grote "vingers" stevig samendrukt. De Rabo CardPuller klemt zich dan vast om de pas zodat u de pas makkelijk uit de automaat trekt. Bestel de Rabo CardPuller gratis bij uw eigen Rabobank, via telefoon (0113) 24 80 00 of kom langs op één van onze kantoren. We verstrekken maximaal één exemplaar per klant. Postbus 33,4460 AA Goes, telefoon (0113) 248000 e-mail info@oosterschelde.rabobank.nl www.rabobank.nl/oosterschelde Rabobankvestigingen dichtbij u in Sint-Annaland, Sint-Maartensdijk en Tholen Geldautomaten in Oud-Vossemeer, Sint-Annaland, Sint-Maartensdijk, Sint-Philipsland, Stavenisse en Tholen Rabobank. Een bank met ideeën. 20 Bewaarexemplaar Hanneke Punt: 'Een donatie van de bank maakt het vaak makkelijker om iets te organiseren.'

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 20