goede uitslag bij de Zwaluw Duivenmelkers verrast door Dames Jansen en Van Westen winnen eerste 40-plus toernooi Van der Slikke oorkonde 35 jaar lid M.A.C. Tholen Koersballen Van Dijke haalt startkaart voor jeugdkampioenschappen Judoka's OVJV in de prijzen Tweede kampioen voor Smash ille voor sportstimulering Donderdag 25 november 2010 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 17 Tijdens jubileumfeest voor autorittenclub Motor- en Automobiel Club Tholen (M.A.C.) vierde za terdag haar 35-jarig bestaan en huldigde daarbij het lid dat evenveel jaren aan de vereniging is verbonden. Piet van der Slikke uit Sint-Maartensdijk ontving een oor konde voor zijn 35-jarig lidmaatschap. Han van Vossen uit Sint-Annaland en Kees Droogers uit Oud-Vossemeer zijn allebei 30 jaar lid en kregen daar ook een oorkonde voor. Allen kregen een attentie aangeboden. Willeboordse is verhinderd, maar stuurt Huizinga Een derde plaats bij de 50 meter schoolslag is zaterdag de beste prestatie voor zwemster Laura van Dijke uit Tholen. Met de limieten voor alle afstanden op zak, deed ze zaterdag in Oss mee aan de sprintkampioen schappen van Brabant en was het een druk weekend. Ook was er veel concurrentie voor de Thoolse. Vanwe ge het grote aantal deelnemers begonnen de wedstrij den vroeger om alle zwemmers te kunnen laten starten. Van Dijke haalde de derde plek in de schoolslag met een tijd van 39,67 seconden. Olympia wint vijf keer en promoveert Ruime belangstelling volleybaltoernooi WK-visster Rijnberg hoogste Nederlandse Emergojeugd heeft het laatste woord Spinningmarathon voor Roparun Op te bouwen Kees Hommel uit Oud-Vossemeer en Henk Rensink uit Poortvliet hadden eigenlijk nergens op gerekend. Maar beiden hadden zaterdag op de tentoonstelling van Vosse- meerse postduivenvereniging De Zwaluw de mooiste duiven. De 72-jarige Hommel de mooiste duivin, de 68- jarige Rensink de mooiste doffer. Bestuur Winnaars Laudame versterkt koppositie Meulvliet Tafeltennisclub Smash '76 heeft er een tweede kam pioensteam bij. Het vierde team werd zaterdag kampioen zonder te spelen. Een week eerder werd al bekend dat het tweede jeugdteam de kampioensbeker in ontvangst mocht nemen en nu staan alle ogen gericht op het vlag genschip van de Sint-Annalandse club. Maar theoretisch gezien zou ook het vijfde team nog wel eens de titel kun nen binnenslepen. Mooiste doffer van Henk Rensink, mooiste duivin van Kees Hommel Jeugd Anja Jansen en Netty van Westen hebben de hoogste da mesdubbel op het veertigplus toernooi van hun eigen tennisclub Ruucstoppelen gewonnen. De Fluplandse club organiseerde voor het eerst een dergelijk toernooi en trok daarmee belangstelling van 84 spelers voor het evenement van 14 tot en met 21 november. De organisa tie was daar tevreden mee gezien het feit dat er alleen spelers van een bepaalde leeftijd in konden schrijven en het ook de koudere tijd van het jaar is. Oh, wat waren ze blij dat ze twee voudig Europees kampioene en Olympisch judoka Elisabeth Wille boordse hadden binnengehaald voor het Vosmeer 600-jaar feestje bij ju doclub OVJV. Maar Willeboordse belde vorige week af, omdat de sportvrouw in plaats van 6 decem ber al op 3 december met de Neder landse selectie naar Japan moest. Ze kon dus onmogelijk op 4 december naar Oud-Vossemeer komen, maar ze heeft voor een vervanger ge zorgd. Olympisch judokampioen Mark Huizinga komt in haar plaats. Volgens OVJV de crcme de la crè me van de judosport. Maar de ver eniging is ook blij met het bezoek van jiu jitsuka Lindsay Wyatt. De veelvoudig jiu-jitsu kampioene en Huizinga geven op 4 december van af tien uur demonstraties in dorps huis de Vosscnkuil. Voor Laura 1998), die de titel Bra bants kampioen open water 500 me ter schoolslag bij de junioren 1 draagt, zijn de korte sprintafstanden een hele omschakeling. Maar op al le afstanden zwemt ze nieuwe per soonlijke records. Zo wordt ze ne gende op de 100 meter wisselslag met 1:21,21; twaalfde bij 50 meter rugslag met 38,09; en veertiende bij de vlinderslag met 38,50. Alleen een startkaart voor de NJK (Neder landse Jeugdkampioenschappen) op de 50 meter vrije slag zit er nog net niet in. Laura komt nog 0.12 secon de tekort. Ze eindigt op dat onder deel als 17de met een tijd van 32,58. Met de cstafetteteams heeft Laura zich ook nog geplaatst voor de vier keer 50 meter wisselslag en de vier keer 50 meter vrije slag op het NJK. Met de wisselslag op zaterdag zwemt het team van Hiëronymus uit Roosendaal, waar Laura deel van uitmaakt, naar de vijfde plek. Laura draagt bij aan de eindtijd van 2:24.28 met haar schoolslag. Op zondag wordt Hiëronymus vierde in de vrije slag estafette en komt daar mee net niet op het podium. Maar als startzwemmer in de estafette, waarvan de tijd altijd wordt opgeno men, en een tijd van 32,15 op de eerste 50 meter heeft Laura de li miet voor de NJK ruimschoots ge haald en daarmee een startkaart op zak om eind januari in Terncuzcn mee te zwemmen voor de titel. Bij het regionaal springtoernooi in Dinteloord heeft gymvereniging Olympia uit Tholen zaterdag vijf eerste plaatsen behaald. In twee ca tegorieën kwam daar zelfs promotie bij, omdat het team meer dan twin tig punten behaalde. Dat was over duidelijk het geval bij de dames B die op het onderdeel airtumbling 25,15 punten haalden en daarmee promoveren naar niveau A. Bij de airtumbling in de klasse 10 tot 16 jaar op niveau C haalde het Olym- piateam 21,05 punten en promo veert daarmee naar niveau B. De da mes C wonnen op het onderdeel ta fel met 19,5 p.; De dames B wonnen ook op minitramp met 18,45 p. en op minitramp-pegases met 15,55 p. De meisjes C (10-16 jaar) werden vierde op laatstgenoemd onderdeel met 11,85 punten en vijfde op mini- tramp met 13,6 punten. Ook een team van gymclub Excelsior uit Poortvliet won een onderdeel. Ze werden eerste op de minitramp in de klasse heren/dames op niveau C met 12,2 punten. De dames C wer den vierde op de minitramp met 7,6 punten. Het volleybaltoernooi van de jcugdwerkgroepen van de Gerefor meerde kerk te Tholen en de Her-, vormde gemeente Rehoboth te Sint-Maartensdijk heeft 75 deelne mers getrokken. Ze werden zater dag verdeeld over twiee poules, jeugd van 12-14 jaar en jeugd van 15 jaar en ouder. In Meulvliet in Tholen gingen de teams van zes personen met elkaar de strijd aan. Het team van Bob van den Berg uit Tholen won in poule 2 en dat van Pieter van der Male uit Poortvliet schreef de eerste poule op hun naam. Mede-organisator Joricn Ha- ge uit Tholen kijkt terug op een succesvol toernooi met ruim 50 deelnemers meer dan voorgaande keer. Er was nu ook een team uit Dinteloord en Krabbendijke. Uit elke poule kwamen de beste teams elkaar tegen in de finale. Maar het ging niet Om de winst. Hage: „Het is bedoeld als een sportief en ge zellig samenzijn." Ilonka Rijnberg uit Oud-Vossemeer is de hoogst geëindigde Nederland se dame bij het wereldkampioen schap kustvissen in Zuid-Afrika. Een medaille zat er niet in, want ze werd vijfde. Dat heeft ze te danken aan haar resultaat op de laatste dag vissen, toen haar team de dagwinst haalde. Met 35 vissen en maar liefst 51,4 kilogram werd ze vakwinnaar en winnaar van de vierde dag. Teamgenoot Linda van de Velde uit Scherpenisse, die vóór vertrek nog even de nationale titel in de wacht sleepte, werd in Langebaan 34ste van de 52 deelnemers. Het dam'es- team werd zevende lussen in totaal elf landen en haalde zeer wisselende resultaten want de eerste dag ein digde het team als laatste en zag het er vervolgens met een derde en tien de plaats niet naar uit dat het de vierde en laatste dag de dagwinst zou pakken. De mannen kwamen niet verder dan een 14de plaats tus sen 16 landen. Teamlid bij de man nen en echtgenoot van Ilonka. Arjan Rijnberg werd individueel 37ste. In totaal deden er bij de mannen 76 vissers mee. De A-jeugd van Emergo met 8-9 te genstander Springfield in Hoeven verslagen. De korfballers uit Sint- Maartensdijk moesten knokken tol het eind en namen in de tweede helft na een 4-3 achterstand bij rust de leiding. Sprinfield kwam terug tot 8-8, maar Emergo voegde er nog een punt aan toe en nam de zege mee naar huis. Renske de Rooij (3x), Joyce Hoek (2x), Yvette van Dijk, Helccn Hock, Nicky Leemre- ijze en Giscla v.d. Ree waren de doelpuntenmakers. Programma zaterdag: Emergo 1- ONDO 16.45 u.; ADO-Emergo Al 13 u.; Oranje Nassau-Emcrgo BM1 14 u.; Fortis-Emcrgo Dl 11 u.; Emergo EI-Scheldevogels 15.45 u.; Voltreffers-Emcrgo F1 9 u. De conditie van veel Tholenarcn wordt zaterdag getest tijdens een zes uur durende spinningmarathon. Die wordt gehouden in fitnesscentrum Salus in Tholen ten behoeve van het Runningteam Tholen dat daarmee geld inzamelt vtxir deelname aan de Roparun. De zogeheten RPM mara thon begint om tien uur 's morgens en om vier uur 's middags slapt de laatste deelnemer van de fiets. Geert de Witte, Pim Geelhoed en Henk de Haan zijn op een judotoer nooi in Heerle op een eerste plaats geëindigd. Ook andere judoka's van OVJV uit Oud-Vossemeer vielen in de prijzen. Mortischa van Hoek en Huup Geelhoed werden tweede. Zoë van Moort en Remco Kosten eindigden als derde en Hendrik Plompen werd vijfde. De club is met de komst van de prestatiege richte trainer Huib Geelhoed een opmars naar succes begonnen op wedstrijd vlak. Hij wordt daarin ge steund door trainers Jos Hommel en Rinus Govcrs, die vooral op tech niek let. Uitslagen van de gespeelde wed strijd van koersbalclub Oud-Vosse meer: 1. mevr. C. van Micrlo en mevr. C. Havermans 29 p.; 2. N. Moerkerken en mevr. L. Weezenaar, én mevr. L. van Poortvliet en mevr. R. van Dricl 27 p.; 4. mevr. B. Roggeband en mevr. R. Nagtegaal 22 p.; 5. mevr. M. van Poortvliet en mevr. J. van Houte 15 p. Er waren zeventien inzenders voor de tentoonstelling met in totaal 105 duiven. Wel wat minder dan andere jaren, zegt voorzitter Adri Capclle van de Zwaluw. „Dat komt omdat we vroeg in het tentoonstellingen seizoen zitten. Vele duivenmelkers wachten omdat hun duiven nog in de rui zijn." Veel liefhebbers hou den de duiven het hele seizoen met behulp van lampen aan de lange zomerdagen waardoor ze niet gaan ruien. Nu het belichten weer is ge staakt, duurt het weer even voordat ze hun pennen laten vallen en 'uit- geruid' zijn, licht hij toe. Die van Hommel en Rensink zagen er puik uit. Ze kregen elk 92,5 punt. De hoogste score die voor 'vrije duiven' behaald kan worden. Vrije duiven betekent in dit geval duiven die niet speciaal voor de tentoonstelling worden gekweekt, maar voor de wedvluchten. Hommel bracht zes duiven naar het dorpshuis, vier doffers en twee dui- vinnen. Rensink acht. gelijkelijk over de geslachten verdeeld. Voor Hommel was het wel tien jaar geleden dal hij de tentoonstelling won, zegt hij. „Dat was ook met een duivin." De duivenmelker had niet verwacht dat zijn duivinnetje het zo goed zou doen. „Het is toch altijd een verrassing. Maar als je je ogen hier goed de kost geeft, dan maak je wel een kansje. Hoe het uitvalt, weet je nooit. Een keur meester kan ook het verschil ma ken." Hommel doet wel altijd mee aan de tentoonstelling van de Zwaluw. „Voor mijn eigen clubje sla ik geen jaar over. Maar ik doe ook alleen maar hier mee." Hij is duivenmel ker in hart en nieren, zegt hij. Al ongeveer veertig jaar lid. „Ik heb nooit in het bestuur gezeten maar doe wel eens hand- en spandien sten." Hommel heeft 32 duiven. Hij vliegt met zijn dieren vooral vitesse (tot 300 kilometer), midfond (300 tot 500 km) en af en loc dagfond (500- 700 km). Voor de overnachtvluch- tcn (700 tot 1300 km) heeft hij te weinig duiven, zegt hij. „Daar heb ik geen plaats voor. En ik wil er wel plezier in blijven houden." Hij gaf zijn duiven voor de ten toonstelling geen extra behande ling, zegt hij. „Nee, ik doe ze wel iedere week in bad. Met puur water en altijd buiten." Hommel is suc cesvol op de tentoonstelling, de vliegprestaties waren het afgelopen seizoen echter minder. „Die waren niet best. De eerste vier weken kwamen ze vroeg binnen, daarna was het ineens klaar. Ik kan het niet verklaren want over het algemeen draai ik goed inee. Hopelijk kan ik het volgend jaar weer oppakken want hier neem ik als duivenmelker geen genoegen mee," klinkt het Oude doffers: Rien Fonteijne. Ou de duivinnen: comb. Hommel-Wal pot. Jarige doffers: Henk Rensink. Jarige duivinnen Henk Rensink. Jonge doffers: Adri Capclle. Jonge duivinnen: Henk Rensink. Het zaalvoetbalteam van Laudame heeft de koppositie in de A-poule van de competitie in Meulvliet te Tholen versterkt. Maandagavond versloeg Laudame de qua kracht gelijkwaardige ploeg van Herba met 5-4. Herba moet nu in de ach tervolging, en hopen op een mis stap van Laudame om de competi tie nog spannend te maken. De eerste wedstrijd van de avond, café het Centrum tegen eetcafé The Six ties was een prooi voor de mannen uit Poortvliet. Zij versloegen The Sixties met een ruime 10-3 over winning. strijdlustig. Rensink is heel tevreden met de re sultaten op de tentoonstelling. Hij sleepte drie eerste prijzen in de wacht, een tweede en een negende. „Heel netjes. Plus de mooiste doffer. Het kan niet stuk." Ook hij had geen hoge verwachtingen over de tentoonstelling. „Ik ben gister avond om kwart voor zeven het hok in ingegaan. En met de zaklamp naar de duiven gekeken en ze ge vangen. Maar over het algemeen heb ik een mooi hok met duiven." Ook hij deed er niets speciaals voor. „Ik zit ook niet hele dagen in het duivenhok. Ik voer ze één keer per dag. 's avonds." Henk Rensink links) en Kees Hommel met de mooiste duiven van de tentoonstelling van de Zwaluw in Oud-Vossemeer. Rensink is sinds anderhalf jaar weer bezig beter materiaal in te zetten op de dagfond en de over- nachtvluchtcn. „Het ging slecht met de jonge duiven. Ik heb duiven gekregen van een liefhebber uil Den Bommel die ze zelf opgevan gen had. Dit jaar heb ik jonge dui ven overgenomen van iemand uit Oostvoornc. Met die duiven pro beer ik nu mijn hok weer op te bou wen. En ze zijn nog mooi ook. Dat bewijst deze tentoonstelling. Ik ben er mooi mee geholpen." Op de dagfond presteerde Rensink dit jaar goed. Op Bordeaux was hij vijfde van de vereniging. Rensink is lid van de Zwaluw en heeft veertig duiven. Een jaar of 11.12 jaar geleden was hij lid bij de vereniging in Sint-Maartensdijk, maar dat heeft niet langer dan twee jaar geduurd. Ook Rensink doet al tijd mee met zijn duiven aan de tentoonstelling. Vroeger ook wel bij andere verenigingen. „Toen Toon van Daalen nog leefde, ging ik wel eens samen met hem mee, maar tegenwoordig niet meer." Klooster en Chris Hage thuis hun kampioenschap vieren legen Kcrk- werve. Het vijfde scniorentcam is de koplo per tot op één punt genaderd. De ro de loper werd thuis al uitgerold door tegenstander TTVO dat maar met twee spelers kwam opdagen. Het is niet de eerste keer dat dit het vijfde team overkomt. Een 10-0 overwin ning zou niet hebben misstaan tegen de rode lantaarndrager, maar het bleef bij een 7-3 •overwinning door dat Eldcrt Bcsselink geen enkele winstpartij binnenhaalde. Ook zijn teamgenoten morsten punten. Jo- chcm v.d. Klooster en Jan Willem van Vossen lieten zich respectieve lijk twee en een keer de kaas van het brood eten. De winst in het dubbel spel kon nog wel worden binnenge sleept. Koploper SVNB heeft theo retisch de' meeste kans op het kampioenschap. Het eerste jeugdteam ontloopt net degradatie uil de tweede klasse juni oren. Na een teleurstellend seizoen staan ze voorlaatste. Ook afgelopen zaterdag kwamen ze in Yerseke niet verder dan drie punten. Die werden gescoord door Job Moerland met twee winstpartijen en Gertjan v.d. Berg boekte een overwinning. Ben nie van Poortvliet trad in de voetspo ren van vader Kees en verloor even eens al zijn partijen. Het tweede jeugdteam dat vorige week al kampioen was geworden, speelde nog om des keizers baard. Het enige dat het team nu nog moti veert. is het ophogen van hun per centage gewonnen wedstrijden in de strijd om de clubbcker in het percen tage klassement. Hierin slaagde het slechts gedeeltelijk Christel Vroeg- op en Leontine Aarnoudse vijzelden hun percentage nog wel op met ieder twee winstpartijen. Lonneke den Engelsman lukte dit maar één keer. Het derde jeugdteam speelt verdien stelijk in de derde klasse van de as piranten. Na een 6-4 overwinning staat hel team in de middenmoot. Sander Zwagemaker kon het meest glunderen met drie overwinningen. Ook Jelmar Elenbaas was tevreden met twee winstpartijen. Marlijn Keur liet het deze keer bij een keer winst. Voor het eerste seniorenteam was het afgelopen weekend afwachten wat de concurrentie zou doen. Vori ge week speelden ze hun wedstrijd in de negende ronde van de eerste klasse al vooruit. Concurrent Het Markiezaat, waar Smash de laatste thuiswedstrijd tegen speelt, liet drie punten liggen. Dit betekent dat de Sint-Annalandcrs met vier winstpar tijen het kampioenschap veilig zou den kunnen stellen. Op papier kan het, maar het is afwachten of de spe lers hun zenuwen in bedwang kun nen houden en daarom wordt het za terdag billen knijpen in de Wcllcvaete. Het tweede seniorenteam is naar de derde plaats gezakt na een 3-7 ver lies in Middelburg. Het team miste basisspeler Peter Hendrikx tegen Middelburg, dat een gelijkwaardige tegenstander is gezien de stand in de ranglijst. Maar als vaste waarden als Kees van Poortvliet even het juiste balgevoel missen, wordt het toch .lastig. Hij won dan ook geen van zijn enkclpartijcn. maar werd niet weggespeeld. Peter Bazen haalde wel zijn niveau en won twee partijen en samen met invaller Adric Aar noudse het dubbelspel. Laatstge noemde speler groeide in zijn wed strijden maar kwam in de laatste en beste partij net iets tekort om de overwinning over de streep te trek ken. Het derde seniorenteam heeft dit sei zoen even aan de derde klasse mo gen ruiken. Maar vermoedelijk zal dit geen aangename geur zijn ge weest want die blijkt toch een treetje te hoog te zijn. Opnieuw'-liep het team tegen een grote nederlaag op. Deze keer in en tegen Middelburg. Arno Bruijnzccl wist de eer te red den voor zijn team. David van Driel en Jacob Elenbaas konden enkel maar de tegenstander feliciteren met hun overwinning na ieder drie ver- licspartijen te hebben geleden. Het vierde seniorenteam werd zon der zelf in actie te komen kampioen. De concurrentie liet punten liggen. Zaterdag kunnen de spelers van dit team. Ankie Vroegop. Esther Bruijn- zeel, Ellen Hage, Cindy van de De finalisten in de gemengd dubbel 6, Hans Polderman en Betsie Huijsmans werden tweede en Marjet Bakx met Leen Goedegebuure eerste (v.l.n.r.) nale gewonnen door Marjet Bakx uil Tholen en Leen Goedegebuure uit Sint-Annaland. Hans Polder man en Betsie Huijsmans werden tweede. In de klasse 7 wonnen Kees Ploeg en Michel v.d. Klis van Jan Kot en Charles Slootmaker in de herendubbel. De damesdubbel ging naar de Schouwse dames Ani ta in 't Veld en Ellen van Velthovcn die Sandra Hommel en Anje van Went van TOV versloegen. Netty van Westen en Dim Verwijs van de Ruucstoppclen schreven de ge mengd dubbel 7 op hun naam door te winnen van Charles en Nelleke Slootmaker. In de gemengd dubbel 8 poule werden Danny Duinhou- wcr en Hannemarie v.d. Nagel win naar. De spelers die de eerste wedstrij den moesten spelen hadden nog te maken met wat regen maar de ove rige wedstrijden werden onder ideale weersomstandigheden ge speeld. Het was de hele week prachtig weer met weinig wind en de zaterdag van het finalcweekend leek wel een zomerse dag. Tijdens de wat koudere avonden kon er warme chocomel met slag room gedronken worden en de or ganisatie had iedere dag gezorgd voor lekkere hapjes. Voor de feest avond op vrijdag was de kantine in een skihut veranderd en werd er gezellige Tiroler- en jaren '60 en '70 muziek gedraaid. Tevens wer den er glühwein en broodjes met warme zuurkool/worst gepresen teerd. Veel deelnemers gingen door tot in de late uurtjes en dat kon ook, want als de dj moe was, klonk er muziek uil de gedurende de tocr- nooiweek aanwezige nostalgische jukebox. Alle deelnemers waren zeer te spreken over het gezellige toernooi. De tweede editie van dit 40+ dubbeltocrnooi is dan ook al gepland: van 26 juni t/m 3 juli. bel. Dc herendubbel 6 poule werd ge wonnen door Ruucstoppelenspc- lers Edwin Hage en Hans Polder man. En de damesdubbel in die klasse was een prooi voor Tholcna- ren Els Kooij en Monique Ruinard. Zij wonnen in dc finale van de Sint-Annalandse Hanna Moerland en Elly van Dijke uit Sint Philips- land. in dc gemengd dubbel 6 werd de fi- Er werd gespeeld in negen catego rieën te weten damesdubbel 5/6/7. herendubbel 6/7 en gemengd dub bel 5/6/7/8. Net als Janscn.cn Van Westen ook in spcclstcrkte 5, won nen Brabanders Karina Laanen en Jeroen dc Koek de gemengd dub- Tennis r w. van .Thólc euro uit voor sp- Op 16 september 1975 werd de M.A.C. opgericht, dit om de motor en autosport op Tholen te bevorde ren. Het doel is het jaarlijks rijden van meerdere oriënlalieritten (puz- zclrittcn) op het eiland Tholen. Ook de clubkampioenen werden be kend gemaakt tijdens de feestavond en in de A-klasse is dat de familie Van Stee geworden met nul strafpun- ten. In de B-klasse werd Ellen Goc- kam- B^^^PipJ^jjjU^KBmullen i een warm en HH en er was een bingo met prijzen. Verdere uitslagen: Clubcompetitic A-klasse: 2. fam. De Jonge 150 strafp.; 3. fam. Olie 150 stral'p. Nie- mantsvcrdrictrit: A-klasse: l.fam. van Stee 0 strafp.; 2. fam. Dc Jong 150 strafp.; 3. fam. Olie 150 strafp.; 4. fam. Eversdijk 180 strafp.; 5. fam. Fraanje 180 strafp.; 6.fam. Goedege buure 210 strafp.; 7. fam. Dc Kok 240 strafp. B-klasse: I. Ellen Goede gebuure 157 strafp.; 2. fam. Hermans 318 strafp.: 3. fam. Mathijsscn 530 strafp.; 4. R v.d. Slikke 549 strafp. rekken fimule- ihroni- aandoening. Er wordt uit gegaan van ongeveer 150 deel nemers. Wanneer het project be gint, is nog niet bekend. Dc ge meente moet daarvoor eerst nog organisatorische voorbereidingen treffen, laat het college weten. Het project heet GALM: gezond actief leven model.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 17