Vrijwilligers steken handje toe bij aanleggen voetbalkooi Smerdiek Êr WHS-The Gunners EQu/'MiO 1' Wanhoop na nederlaag voor Smerdiek dames Duidelijke en tweede zege Emergo IjSSen Tweewielers Lirian leaning Leen Rijstenbil Monsterscore in zaalvoetbal Koersballen Joost Hulshof stopt bij WHS aan einde voetbalseizoen Smash wint, cijfers vallen tegen i surti n t i T n Bouwbedrijf Jan van Dijke VOORDELIG TANKEN! 1! C HARM LAND njslF &)Dekker Hoir/ty ling/hop Donderdag 18 november 2010 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 15 Trainer Wim Scherpenisse was het er niet mee eens, maar toch stond de score na de wedstrijd DTS-Smerdiek dames 1 keihard op het bord: 4-0. Het Thoolse dames voetbalteam is volgens Scherpenisse de zwarte Piet toe gespeeld in Ede. Linsey wint met stijl 1Y* - f"'r-^-' t. 4, - Jeugd Contract hoofdtrainer niet verlengd Het bestuur van voetbalvereniging WHS uit Sint-Anna- land heeft afgelopen week aan de hoofdtrainer Joost Hulshof bekend gemaakt dat het contract, dat aan het eind van het seizoen 2010-2011 afloopt, niet zal worden verlengd. De missie voor een grote overwinning op degradatie kandidaat Red Star uit Tilburg is Smash "76 slechts ge deeltelijk geslaagd. De tafeltennissers uit Sint-Anna- land wonnen met 7-3 en dat viel enigszins tegen, omdat ze vooraf tekenden voor een 8-2 overwinning. Dat was de opdracht in aanloop naar de kampioens wedstrijd tegen nummer 2 het Markiezaat uit Bergen op Zoom. Jeugd is kampioen Tuin Compleet Hoveniersbedrijf Spastraat 3 4697 RZ St.-Annaland mob. 06-53524842 Tel. 0166-652048 CHEISHOP RUCPHEêt Bezoek zaterdag om 14.30 uur de competitiewedstrijd L. HEEREN ZN. Markt 1 Oa Poortvliet Dyna+ Accounting dynaplus@zeelandnet.nl 06-53477475 NOA Ps, S*\J Timmer Metselbedrijf Sterk in schoonmaakwerk PROFILE TYRECENTER NIET ALLEEN BETER IN BANDEN molenstraat 31, oud-vossemeer tel. 0166-672563 www.rustenbil.nl 0 - j Voetbal V-* I programma Zaterdag 20 november uur Noad-Smcrdiek 14.30 WHS-Thc Gunners 14.30 Seolto-Thol. Boys 14.30 Vosmeer-Kogelvangers 14.30 Stavcnissc-Vrederust 14.30 BVV-SPS 14.30 Smerdiek da.-SSS 15.00 Smerdiek 2 da.-GJS 12.30 Noad da.-Smerdiek 3 da. 10.00 Oranje Wit 2-Noad 2 12.30 Drechtstreek 2-WHS 2 14.30 SPS 2-Hr. Arendskerkc 2 14.30 Brusc Boys 3-Thol. Boys 2 14.30 Dauwcndacle 4-Noad 3 14.30 Stavenisse 2-Smerdiek 2 12.30 WHS 3-DVO 3 14.30 Thol. Boys 3-DFS 3 14.30 Noad 4-FSV 2 12.30 WC 4-SPS 3 14.30 Smerdiek 3-Noad 5 14.30 Thol. Boys 4-Vrederust 4 12.30 Stavenisse 3-WHS 5 10.45 Smerdiek 3-Dinteloord 4 14.30 SPS 4-Noad 6 14.30 Moe 3-Thol. Boys 5 14.30 Zondag 21 november uur Vosmeer-Moerstraten 14.30 SVC 2-Vosmeer 2 10.00 FC Bergen 4-Vosmeer 3 11.00 Vosmeer da.-Val Aan 11.00 0 I Zaalvoetbal Het team van de Gebr. Roggeveen heeft maandagavond in de eerste van de twee wedstrijden van die dag in de B-poule van de zaal voet balcompetitie Meulvliet het team Datdanweerwel met een monster score verslagen. De mannen uit Sint Philipsland van Datdanweer wel speelden een kansloze partij en verloren met 5-23. In de twee de wedstrijd was de strijd een stuk groter. Komopjoh I speelde tegen Decora, beiden staan in de top van de B-poule, en dit leverde een prachtige wedstrijd op. Beiden ploegen waren aan elkaar ge waagd en speelden uiteindelijk 3- 3 gelijk. Maandag worden er twee wedstrijden in de A-poule ge speeld. Om acht uur wordt er ge speeld door eetcafé de Sixties te gen café het Centrum en de tweede wedstrijd om negen uur gaat tussen de koplopers Hcrba drogisten en Laudame. Aan dc inzet van de dames uit Sint- Maartensdijk lag het niet. Na tien mi nuten was er al een goed schot van Smerdiek, dit werd met de arm ge klemd door DTS binnen de beruchte lijnen. Geen strafschop besliste de scheids, volgens Scherpenisse kon het niet duidelijker. Smerdiek verdedigde goed en pro beerde met snelle counters eruit te komen. Er ontstond iiYitatie door het vele vlaggen van DTS. Na twintig minuten had Corina Luyks alleen voor dc keeper een mooie kans. Haar schot was makkelijk te pakken door de doelvrouw. Zo waren er toch een paar mogelijkheden voor Smerdiek. In blessuretijd werd een schot uil de tweede lijn van DTS van richting ver anderd door Tina Dujakovic en het werd zeer pijnlijk 1-0. Een minuut na de rust werd een voorzet van rechts door DTS onge lukkig geraakt door Smerdiek-speel- ster Marieke Goeree. Dat ging pre cies in de hoek bij keepster Agnita Nouwen: eigen doelpunt 2-0. Smerdiek probeerde van alles en ging aanvallender spelen. Een snelle aan val bracht een mooi doelpunt van Ilse Polderman op het bord, maar de grensrechter vlagde voor buitenspel ondanks protest van de trainer die er een geldig doelpunt in zag. Smerdiek kwam nog drie keer alleen voor dc keepster te staan: Angeliquc Hage kreeg geheel vrij voor het doel de bal er niet in; Marieke Goeree en Nathalie Jeras lukten het ieder apart in dezelfde omstandigheden ook niet. Aan de andere kant kwam er meer ruimte voor DTS. Een hard schot uit de tweede lijn werd goed gestopt door Agnita Nouwen. maar de spits schoot de weggeslagen bal in. Vol gens Scherpenisse stond die buiten spel. maar het doelpunt werd goedge keurd door de scheidsrechter. DTS scoorde nog een keer, omdat Smerdiek het wel goed vond met de ze meneer als scheidsrechter en me vrouw aan de lijn als grensrechter. Volgens Scherpenisse stond de wan hoop op de gezichten van dc dames uit zijn team en zochten ze bijna hui lend de kleedkamer op. Dc Thoolse springamazone Linsey van der Slikke is zaterdag eerste ge worden in de klasse BC-B bij de wedstrijd van manege De Kroo in Nieuw- en Sint Joosland. Ze sprong met haar pony Surprice en kreeg 46 stijlpuntcn van de jury. Dat was vol doende voor de eerste prijs. 'li K-Y; Bas Teeuw rechts) legt de tegel klaar voor de voetbalkooi, links van hem Sanne de Viet en Levi Lindhout, Stefan Lindhout en Danny de Waal gebukt met schep). De tegels zijn best zwaar, maar toch laten jeugdspelers Sanne de Viet. Bas Teeuw en Levi Lindhout van sv Smerdiek zich niet uil het veld slaan. In hun herfstvakantie helpen ze mee om dc ondergrond van de voetbalkooi aan te leggen. Geen alledaags karwei tje dus. Ze doen het donderdag samen met Danny de Waal van tennisvereni ging Jacoba van Beieren. Geen voet baller, maar wel iemand die mee wil helpen. Ook tennislcraar Jan Leeu wenhaag draagt zijn steentje bij. Op aanwijzingen van Jan dc Viet van dc sponsorcommissie van Smerdiek zet hij de schop tussen de tegels om de vloer van 18 bij 12 meter mooi recht te krijgen. Eerste clftalspcler Stefan Lindhout zit op zijn knieën in het zand om de ondergrond met een lat recht te trekken. Hij doet mbo bouw kunde. maar dit heeft hij nooit eerder gedaan, zegt hij. „Ik leer op school wel uitzetten. Hier moet tien centime ter afschot in zitten." Het werk vordert snel. Is het zand eenmaal gladgestreken dan liggen dc tegels van 40 bij 60 centimeter er zo in. Ér zijn er 900 voor nodig. De jeugdspelers zorgen voor de aanvoer. Dc Viet: „We hebben ook hulp gehad van dc C-spclers van SPS die bij ons spelen. We proberen er zo veel moge lijk mensen bij te betrekken." Dc tegels komen van de algemene be graafplaats in het dorp. De paden zijn er nu geasfalteerd. De tegels werden opgeslagen op een bedrijfsterrein. Een 'aannemer schonk de opsluitband- jes. Marjo Schot van de tennisvereni ging zorgt voor de koffie tijdens het werk. De Viet: „Wc hebben al een tijdje ge leden een verzoek ingediend voor een voetbalkooi. Het staat niet op de meerjarenraming. Maar afgesproken is dat we met veel zelfwerkzaamheid ongeveer dc helft van dc kosten kun nen besparen." De gemeente betaalt het hekwerk en zorgt voor het onder houd. Dc totale kosten zijn 2().()(X) eu ro. De voetbalvereniging draagt de helft bij. Smerdiek Leeft 3000 euro en de gemeente 7000 euro. De voetbal kooi ligt tussen de inrit naar het 'ou de' Haestinge en het zwembad. Uitslagen van dc gespeelde koers- balwedstrijden van: Oud-Vossemeer: I. mevr. C. van Micrlo 39 p.; 2. mevr. M. van Poort vliet en mevr. L. Weezcnaar 19 p.; 3. mevr. R. van Driel en mevr. J. van Houtc 17 p.; 4. mevr. L. van Poort vliet en mevr. C. Havermans 16 p.: 5. mevr. B. Roggeband en mevr. R. Nagtcgaal 14 p. Meulvliet: 1. W. Bijl 26 p.; 2. mevr. C. Sprenkels 25 p.; 3. mevr. J. Bos 24 p.; 4. mevr. H. Schot, én J. Sprenkels 22 p.; 6. mevr. N. Dcur- loo, én W'. Deurloo 20 p.; 8. mevr. L. van Bale 11 p. Gezelligheid Vóór Alles/Sint- Maartensdijk: 1. A. Wielaard 30 p.; 2. mevr. A. Bocxc en C. van Gor- sel 22 p.; 3. J. Bijnagte en C. Breurc 18 p.; 4. mevr. L. Wielaard en T. Goode 17 p.; 5. A. Poot en mevr. T. Breure 16 p.; 6. mevr. C. van Mierlo en W. Bijl 15 p.; 7. mevr. W. Kloet en mevr. M. Dane 6 p. Een zeer duidelijke zege, de tweede op rij, was er voor Emergo na de wed strijd tegen ONDO 4. De korfballers uit Sint-Maartensdijk waren te gast in Middelburg, maar hielden zich niet in gezien de 5-18 overwinning. Hans Peter de Jong (4x), Liesbeth Potappel (4x), Marco v.d. Hoek (3x), Pe tra de Jong (3x), Gerrie Anthonisse (2x) en Jeffrey Pals (2x) kwamen alle maal meer dan één keer aan de beurt om de bal door de korf te gooien. Emergo had een korte voorberei dingstijd op het duel, maar had hier geen enkele last van tegen ONDO. Dc Thoolse ploeg schoot uit de start blokken en de thuisploeg was binnen korte tijd op een onoverbrugbare achterstand gezet. Na de sterke opc- ningsfase bleven de Tholenaren goed geconcentreerd doorspelen en werd de marge steeds groter. De inspanningen van Nicky Leem- rcijzc, Giulia Priem en Mike Wcster- laken uit het BM-tcam leverden in de wedstrijd tegen DVS '69 BM2 slechts één punt op. Ze scoorden elk één keer. maar DVS ging daar met één doelpunt overheen: 4-3. Emergo speelde een uitstekende eer ste helft tegen DVS. De thuisploeg had wel een lengteoverwicht bij de meeste speelsters, maar door slim en gevarieerd spel hielden de rood zwarten in de eerste helft het tempo prima bij. Het was 3-3 bij rust. In de tweede helft was het spel iets minder goed, maar bleef het tot het eind spannend. Net als het seniorcntëam. haalde Emergo Dl dc tweede zege op rij. De jeugd versloeg Seolto D2 met 2- 12. Dc punten kwamen van Sanne Jansen (4x), Chloë Anthonisse (2x), Yoni van Óaalen (2x), Suzanne de Jong (2x), Mischa van Daalcn en Didi Franke. Emergo El moest genoegen nemen met een 3-3 gelijkspel in de uitwed strijd tegen Good Luck E2. Tot het laatste fluitsignaal hadden beide ploegen kans op een overwinning. Uiteindelijk bleef het bij 3-3 zodat er genoegen moest worden genomen met één punt. Jarno Jansen. Ellen de Jong en Richard v.d. Putten waren de doelpuntenmakers. Hoewel ze het meerdere malen pro beerden kregen de leden van het F- leam geen enkele keer de bal door de korf in de uitwedstrijd tegen VIOS. Het werd 3-0. Ook de strafworpen werden nipt verloren met 14-12. Programma zaterdag: Springfield- Emergo Al 16 u.; Emergo F1 -Julia na 9 u. Hulshof is aan zijn derde seizoen als hoofdtrainer bezig bij WHS. Binnen WHS vindt men drie sei zoenen het maximale aantal jaren voor een hoofdtrainer, ondanks de positieve resultaten die behaald zijn. Joost Hulshof is in het seizoen 2008-2009 gestart met een zeer jon ge ploeg. Vorig seizoen is WHS als vierde op dc ranglijst geëindigd en is er net naast een periodetitel ge grepen. Dit seizoen is hel team me de door blessures wat moeizaam be gonnen. Maar met de inbreng van jonge en nieuwe spelers is momen teel de weg naar boven goed gevon den en staat WHS weer in het lin kerrijtje. Dus ook de vooruitzichten voor dit seizoen lijken positief. Het demissionaire bestuur van WHS heeft dit besluit al in een vroeg sta dium kenbaar gemaakt om zowel WHS als Joost Hulshof voldoende ruimte te geven om uit te zien naar een nieuwe trainer c.q. club. veel voor elkaar onder en haalden ieder twee overwinningen en dc dubbel binnen. Dit team is met nog één wedstrijd te gaan alleen nog in theorie te achterhalen door de te genstanders. De champagneglazen kunnen dus al klaargezet worden. Het eerste definitieve kampioen schap voor een smashteam is een feit. Na een zeer sterke competitie zette het tweede jeugdtcam van Smash afgelopen zaterdag de kers op de taart en werd de enige bela ger. ODT, met 9-1 totaal gedesillu sioneerd achtergelaten in Roosen daal. Met nog twee wedstrijden te gaan is dit team niet meer te ach terhalen. Waar ODT vooraf hoopte op een stuntje, was deze hoop toch al snel vervlogen na een stormachtig be gin van Smash. Zowel Leontine Aarnoudse als Joost van Dijkc speelde ijzersterk. Ze haalden dan ook allebei drie overwinningen en tevens de dubbel binnen. Ook de tweede telg uit het gezin Aarnoud se, Johan, deed goed mee en haalde twee overwinningen. Aangezien dit team nog geen alcohol mag drin ken, stonden er geen champagne glazen klaar, maar daar maalden ze niet om. Met een colaatje is een kampioenschap ook goed te vieren, aldus de teamcaptain. Programma zaterdag: Smash 2- Middelburg; Middelburg-Smash 3 (19/11); Smash 5-TTVO. Jeugd: Yersekc-Smash 1; Smash 2-De Pinpongers 1. Harm Westdorp kon de spanning niet bolwerken en won slechts één keer. Mcrijn van der Klooster en Rcmco Vroegop speelden wel op hun niveau en trokken respectieve lijk drie en twee overwinningen over de streep. Daarnaast haalde Merijn samen met Harm dc dubbel binnen. Door dit resultaat staat het eerste team nu tien punten voor op de concurrent, maar wel met één wed strijd meer. Alles lijkt dus aan te komen op de laatste wedstrijd. Hierbij is het onderlinge resultaat wel in het nadeel van Smash, door dat er vorige keer met 7-3 werd verloren. Het belooft dan ook een hete zaterdag te worden over twee weken in dc Wellevaete, mits het Markiezaat geen misstap maakt in hun inhaalwedstrijd. Het vierde team gaat na één sei zoen zesde klasse waarschijnlijk weer snel terug naar de vijfde klas se. Zaterdag werd een zeer overtui gende 8-2 overwinning op het Bat- je uit Wolphaartsdijk geboekt. Voor deze wedstrijd werd Leen Guiljam van onder het stof, of in zijn geval de aardappelvelden, gehaald en liet zien dat dit niet voor niks was. Hij speelde zeer overtuigend en hielp zijn team, in zijn eerste wedstrijd van het seizoen, zonder ook maar één game te verliezen aan drie overwinningen. Ook vader Chris en dochter Ellen Hage deden niet HOOFDSPONSOR WHS 2 -=--^-22. Havenplein 9, Sint-Annaland, tel. 0166-654541 Leonard Ketting Tuinstraat 44 4697 BS Sint Annaland 06-12952042 tuincompleet@zeelandnet.nl Burgemeet 25 4693 Cj Poortvliet T 0166 - 612509 E info@overbeeke.nl Raiffeisenstraat 2 Sint-Annaland I www.overbeeke.nl Raadhuisstraat 30a, 4715 CD Rucphen Tel. 0165-342750 Fax 0165-343684 Voor al uw hout-, gas- en elektrische kachels, marmeren schouwen en cadeau-artikelen. Wij zijn geopend van 9.00 tol IK.00 uur. Dinsdag gesloten. Vrijdag koopavond tot 20.00 uur. Zaterdag geopend tor 16.00 uur. I En nu maar eens bewijzen tegen een topper WHS haalde uit de laatste vier wedstrij den negen punten en won van Tholense Boys.SVG en FSV verloren werd thuis van Klundert, de nummer twee van de rang lijst. Nu is dus de nummer één van de ranglijst de tegenstander op de Waaje en mag WHS bewijzen ook tegen toppers punten te pakken. In het verleden lukte dat regelmatig en werden ploegen uit de bovenkant van de ranglijst regelmatig met een nederlaag huiswaarts gestuurd, WHS verloor vaak punten aan ploegen die onder de middenlijn bivakkeerden. Dit jaar lijkt daar een ommekeer in te zijn want juist tegen de ploegen onder de streep werden punten gepakt, terwijl ploegen die boven WHS staan met de zege aan de haal gingen. Zaterdag wordt het dus tijd om te verrassen met een goede wedstrijd en eén goed resultaat tegen de ongeslagen koploper, een ploeg die veel lof ontvangt en nog maar vijf doelpunten heeft tegen gekregen. Hoe gaan we dat doen, ik weet het niet maar de sfeer in de ploeg is goed, de inzet is groot, groter dan in voorbije seizoenen, we lijken in een goede flow te zitten en over geblesseerden praten we niet meer want al die mannen die ingevallen zijn hebben inmiddels bewezen volwaardige spelers van WHS I te zijn. De ploeg zal alle steun kunnen gebruiken en deze ook nodig hebben maar ik voel iets van over tuiging binnen de groep die zaterdag wel eens voor een mooie uitslag kan gaan zor gen, ook tegen een zogenaamde topper. De tegenstander The Gunners uit Breda is onze volgende tegenstander, de ploeg van trainer Harry van de Heuvel is uitzonderlijk goed aan de competitie begonnen, met 22 punten uit 8 wedstrijden gaat de ploeg aan kop in de derde klasse B. Er is nog geen ploeg ge weest die The Gunners kon kloppen, een maal werd gelijkgespeeld en alle andere wedstrijden werden gewonnen. Met een doelsaldo van 28 voor en maar 5 tegen loopt de machine van The Gunners ge smeerd, vooral de 8 - 0 tegen streekge noot Smerdiek is een uitslag die niet vaak gehaald wordt in deze klasse. The Gun ners is een tegenstander waar we wisse lende resultaten tegen gehaald hebben, twee seizoenen geleden werd tweemaal gewonnen, het jaar daarvoor speelden we in Halsteren een beslissingswedstrijd die met 2 - I werd verloren. Afgelopen sei zoen speelde de ploeg in de vierde klasse en werd kampioen, dit jaar wordt die goede prestatie dus voortgezet in de derde klasse, aanvallend talent Tom van Riel is terug gekomen uit de A jeugd van NAC en ook achterin werd versterking gehaald. WHS kan dus zijn borst natma ken en zal met 100% inzet deze lastige te genstander moeten bestrijden om tot een goed resultaat te komen. Voorbeschouwing in de derde klasse B Op de website van FSV stond bijgaande voorbeschouwing te lezen: Ook WHS gaat een zeer moeilijke middag tegemoet op "De Waaje" als koploper The Gunners op visite komt. Wordt ook WHS getor pedeerd tot kanonnenvoer of bijten zij met hun fysieke kracht van zich af? De in slechte staat verkerende grasmat kan wel eens in het voordeel'zijn voor de gasthe ren. De bezoekers moeten het veelal hebben van snel positiespel en dat gaat lastig op een dergelijke ondergrond. Een open match dus met als lichte favoriet The Gunners. De wedstrijdbal De wedstrijdsponsor voor aanstaande zaterdag is Café An de Slöóve aan het Ha venplein te Sint-Annaland.André en Janny van Ast zijn al jaren sponsor van de voet balvereniging WHS en zijn tevens hoofd sponsor van WHS2. Café An de Slööve heeft, zoals u van de actieve uitbaters ge wend bent, weer een heel gevuld pro gramma voor de donkere periode die gaat komen. Dit begint zaterdag aanstaan de met het eerste optreden in dit café van de Sint-Annalandse band Toeval, dit gezelschap voortgekomen uit zangers en musici van het Schorrekoor speelt voor namelijk Ierse muziek en doet dit met veel plezier. Verder staan nog op het pro gramma een optreden van de band Stee- Ier waarin ex JIC zanger Marijn Geluk de vocalen voor zijn rekening neemt. Ook een Sinterklaas party, een foute avond, de kerstbingo, kaartavond en vele andere ac tiviteiten staan op het programma. Dit programma is te vinden op de mooie uit gebreide website van Café An de Slóöve, kijk dus op www.cafeandesloove.nl.WHS wil André en Janny van Ast bedanken voor de steun en het schenken van de wedstrijdbal en wenst deze actieve onder nemers veel succes met de verbouwing van de feestzaal die half maart klaar moet zijn en waar vele feesten en partijen in een gezellige omgeving kunnen worden gege- Pupil van de week Pupil van de week bij de belangrijke wed strijd WHS I - The Gunners I is Sven de Viet. Sven voetbalt in WHS D2 en is daar verdediger in een leuke ploeg die getraind wordt door Leon de Witte, Johan Sturris en zijn vader Pieter de Viet. Daarmee kun nen we gelijk wel de gehele familie de Viet noemen want Sven zijn grotere zus Tessa speelt in het meidenelftal WHS D3M en moeder Angelique de Viet is leidster en trainer bij deze meiden. Zaterdag is dus WHS voetbal dag bij de familie de Viet. De hobby's van Sven zijn voetballen en skiën, zijn favoriete voetbalclubs zijn Ajax en Bar celona en zijn favoriete profspelers zijn Gregory van de Wiel en Lionel Messi. Bij WHS is de favoriete speler van Sven de technisch begaafde spits Arvin de Witte. Sven wil later wel profvoetballer worden en als dat niet mocht lukken dan wil hij wel scheidsrechter worden net als zijn opa Wim Stoutjesdijk. Sven lust erg graag friet maar hoeft daar zeker geen spruiten bij want die vindt hij verschrikkelijk. Sven voorspelt dat WHS met 2 - I wint van The Gunners, hij zal dit deze zaterdag zien vanuit de dug out, alle andere wed strijden van WHS I ziet Sven ook want hij gaat al tijd kijken en gaat zelfs mee naar uitwedstrijden als dat kan. Sven we wen sen je veel plezier aan staande zaterdag als pupil van de week. Sven de Viet Opleidingsinstituut met behulp van paarden Zorgboerderij Workshops Equitherapie Natural Horsemanship Annavosdijk 6, Sint Annaland www.equimio.nl Tel. 06-16418258 STUKADOORSBEDRIJF AFBOUWWERKZAAMHEDEN □1 66-61 7040 Financial Accounting - Management support - Interim Consult info@tamoil.nl t 088-4007320 www.tamoil.nl 'I Veerhuis Restaurant 't Veerhuis/ Hotel Oosterschelde Rijksweg 5 - Anna Jacobapolder Eric Karin Moerland Bezoek onze VISSPECIALITEITENAVONDEN op: 27 november, 11 en 24 december a.s. Meer informatie: tel. 0167-576046/ www.restaurantveerhuis.nl Voor stuc-, spack- en sierpleisterwerk Klaverveld 43, 4698 PS Oud-Vossemeer Tel. 0166-677023 Mob. 06-53210131 JMC SIGN MAKERS GOED GEZIEN Autobelettering Bewegwijzering Bouw/projectborden Displays Gevel/lichtreclame Reclameborden Vlaggen TECHNOLOGIEWEG 11 bRUINISSE Olll 485 485 WWW.JMCSIGNMAKERS.rn NIEUWBOUW - VERBOUW - ONDERHOUD 's Gravenkreek 38 4697 DE Sint-Annaland timmerbedrijf ©zeelandnet.nl T 0166-653598 F 0166-654644 M 06-51678528 AUTOSERVICE ONDERHOUD REPARATIE APK Spastraat 6, 4797 RZ Sint-Annaland Tel. 0166-653848 06-24668375 Fax 0166-654263 E-mail: harmmoerland@planet.nl www.harmmoerland.nl Contactpersoon: Saskia van Oeveren Mob.: 06 25564685 Fax: 0166-692976 email: cvoeveren@zeelandnet.nl GOOD I i Verkoop nieuwe en gebruike auto's Autobedrijf Dekker Spuistraat 40 Sint Annaland Tel 0166-652454 lnloiSdeliker-group.nl www.dekker-group.nl Profile Tyrecenter Rinus Roon Nijverheidsweg 8 4695 RC St. Maartensdijk Tel. 0166-664198 v

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 15