Amiss io De Vlieger m Bl Monuta W ik weet hoe hij begraven wil worden VAN HAAFTEN O Familieberichten anssen steenhouwerijdeKort tel. 0166-6037 66 www.dekortnatuursteen.nl EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 11 november 2010 a- a CORNELIS PIETER BOUDELING CEES CEES BOUDELING RIENVAN DERJAGT MARIA JANNA KOOPMAN JOHANNES AARNOUDSE APLONIA QUAAK - PLOON J. PONSTEEN MARINUS JAN WILLEM GUEQUIÈRRE BROER VERSWIJVEREN maar hoe regel ik dat? bel 0166 -60 28 66 Begrafenisonderneming Algehele verzorging Oostrum-van Haatten Markt 56 4695 CH Sint-Maartensdijk Dag en nacht bereikbaar Molenpad 4 4696 BP Stavenisse Telefoon: 0166-69 74 38 Mobiel 06-10 64 28 07 Wij verzorgen alléén begrafenissen uitvaartwinkel 4 Bijzonder trots en dankbaar zijn wij met de geboorte van onze dochter AvM&mlek/AdrLaYia/ AvmemfeJo is geboren op 3 november 2010 en weegt 2725 gram Warner en Erna Verboom-van Strien Damasstraat 9 4698 CW Oud-Vossemeer 12 november 2010 gaan wij D.V. trouwen! M arh vans der Mtw CorLnas vans Vliet Ons nieuwe adres is: Dorpstraat 33 4341 NB Kleverskerke 10 november waren onze lieve opa en oma Kee* Hoek LieyHoeb-van/We&ten/ 40 jaar getrouwd! Eelco, Reindert, Laurence, Pieter, Carlo, AnneCo, Jannick, Lisa, Friso, Julia, Sophie, Thymen, Jasmin, Sanne Else, Linde, Mirthe, Aron, Shaniqua, Kyandro en Loic. 4675 CA Sint Philipsland, november 2010 Voorstraat 15 We staan niet altijd stil bij het simpele woordje samen. Maar het is een groot gemis als samen uit je leven is. Met verwondering en respect voor de ma nier waarop hij met zijn ziekte is omgegaan, laten wij u weten dat wij thuis afscheid heb ben genomen van mijn allerliefste man, onze lieve zorgzame vader en super opa Anna Jacobapolder, 16 september 1942 Dronten, 6 november 2010 Dronten: Nelly Boudeling- de Visser Nieuwleusen: Peteren Elize Kevin, Jasper Oss: Rianne en Alex Ralf, Es mee Kruizemunt 104 8252 BP Dronten Cees is thuis, waar bezoek mogelijk is. De herdenkingsdienst wordt gehouden op vrijdag 12 november om 13.30 uur in kerk centrum De Ark, de Oost 54 in Dronten. Daarna vindt de begrafenis plaats op de be graafplaats aan de Wissel in Dronten. Er is gelegenheid tot condoleren vóór de dienst in de kerk, vanaf 13.00 uur. In Gods ontferming opgenomen onze lieve, dappere broer, zwager en oom 68 jaar echtgenoot van Nellie de Visser Steenbergen, Jeanne en Is de Jager-Boudeling Swifterbant, Theo en Rie Boudeling-Breure Anna Jacobapolder, Fien en Pita Boudeling-den Hartog Terneuzen, Koos en Bram t Abrahamse-Boudeling Anna Jacobapolder, Jan en Willie ;'v Boudeling-de Visser (in herinnering) Neven en nichten 8252 BP Dronten, 6 november 2010 Kruizemunt 104 Toch nog onverwachts moesten we afscheid nemen van We konden altijd een beroep om hem doen, hij stond altijd voor ons klaar. We wensen de familie veel sterkte en Gods nabijheid toe. Rino en Ellie Kaljouw en medewerkers Sint-Annaland, november 2010 Wat was zij sterk en arbeidzaam wat heeft zij voor ons klaar gestaan. Haar zorg en liefde zullen wij nooit vergeten van haar verdriet alleen het topje weten. Sterk en moedig droeg zij haar lot tot 't afscheid van ons, 't welkom bij God. Vol verdriet van de leegte die zij bij ons achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg die wij mochten ontvangen geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en fantasti sche oma echtgenote van Piet Dorst Sint-Maartensdijk, 16-02-1940 Sint-Maartensdijk, 09-11-2010 "Maar de HEER zal uitkomst geven." Piet Gert en Jolanda Mireille en Daniël Janine en David Jan en Tania Arno, Caro, Bono, Zina Coby en Toon 4695 RH Sint-Maartensdijk Wouthoekweg 2 De afscheidsdienst zal gehouden worden zaterdag 13 november om 11.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats te Sint-Maartensdijk, Kastelijnsweg 2a, waar na aansluitend de begrafenis zal plaatsvin den. Na de begrafenis is er gelegenheid de fami lie persoonlijk te condoleren. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Bedroefd, maar dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn geven wij u ken nis, dat door de Heere op Zijn tijd en wijze uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze zeer zorgzame vader, groot- en overgrootvader echtgenoot van Anna Adriana van Gorsel in de ouderdom van 92 jaar. A.A. Aarnoudse-van Gorsel Ria Corrie en Guus Bram en Jopie Mirjan André en Maljerien Nad ia en VIado, Ivana, Jelena, Dejan John en Rosalinda Cobie en Dick Ton en Lavina Jordy Marianne (in liefdevolle herinnering) Denise en Danny Sharonne Martin en Anjo 8 november 2010 Weelhoekstraat 20 4698 BN Oud-Vossemeer De rouwdienst zal gehouden worden heden donderdag 11 november om 13.15 uur in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Molen straat 61 te Oud-Vossemeer. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oud-Vos- semeer. Voor aanvang van de rouwdienst is er in het verenigingsgebouw van de kerk gelegen heid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid de fami lie persoonlijk te condoleren in voornoem de kerk. Geen bloemen Wij zijn bedroefd dat na een ernstige ziekte is overleden onze lieve vriendin Wij zullen haar liefde en betrokkenheid voor ons gezin nooit vergeten. Johannes en Coba den Braber Kinderen en kleinkinderen Stavenisse', november 2010 Voor alle getoonde belangstelling en me deleven bij het overlijden van onze vader, schoonvader en opa willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Jan, Hennie, kinderen en kleinkinderen Ponsteen i Stavenisse, november 2010 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze zorg zame vader, groot- en overgrootvader betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkind November 2010 DANKBETUIGING Verslagen en vol verdriet was het onze zwa re taak u te moeten berichten van het plotse linge overlijden van mijn man en vader Uw overweldigende belangstelling bij de kerkdienst en de crematieplechtigheid, de indrukwekkende hoeveelheid condoleance- kaarten en telefoontjes die wij mochten ont vangen alsmede de warme woorden waar mee over onze pa werd gesproken, waren voor ons een grote steun. Helaas is het niet mogelijk iedereen per soonlijk te bedanken voor het medeleven dat wij hebben mogen ontvangen. Toos Verswijveren-van den Heuvel Monique en Jos Halsteren, november 2010 Deze mosselvisser wordt 16 novem ber 30 JAAR!!! GEFELICITEERD, M, pa ma, schoonpa -ma, CCN, J, PF, JJ Sint-Annaland, november 2010 Hoera, mijn mama wordt a.s. zondag 30 jaar. Kusje Annelie Tholen, november 2010 ledereen hartelijk be dankt die aan mij heeft gedacht bij mijn thuis komst uit het zieken huis. Leontine Dekker Stavenisse, november 2010 Voor de vele bloemen, kaarten en andere at tenties die wij hebben ontvangen voor ons 50-jarig huwelijk, wil len wij iedereen heel hartelijk bedanken. Arie en Lina Schot Tholen, november 2010 Voor de vele kaarten, bloemen en andere at tenties, die wij hebben ontvangen voor ons 45-jarig huwelijk wil len wij iedereen harte lijk bedanken. Adri en Clazien Scherpenisse- den Engelsman Sint-Annaland, november 2010 Na de Heere, die ons beiden spaarde en weer thuis deed komen na onze opnames en operaties, zeggen wij dank aan allen die met ons meegeleefd hebben in welke vorm ook. Zoveel kaarten van dichtbij en veraf, fruit, bloemen en allerlei andere attenties. Lia en de kinderen die altijd klaar stonden om te helpen en nog steeds wanneer het nodig is. De kerkenraad voor de bezoeken thuis en in Bergen op Zoom en Breda. Dit alles heeft ons zeer goed gedaan. Hartelijk dank. M.C. Hage J. Hage-Andriesse 4696 CG Stavenisse, november 2010 Kon. Haakonstraat 9 Wij willen iedereen bedanken voor de over weldigende hoeveelheid felicitaties in de vorm van kaarten, bloemen, geld en andere cadeaus die wij mochten ontvangen ter ge legenheid van ons 25-jarig huwelijk. Tevens bedankt lieve kinderen voor het verrassingsfeest dat jullie voor ons hebben georganiseerd en iedereen bedankt die op welke wijze dan ook dit feest voor ons on vergetelijk heeft gemaakt. Leo en Sandra van Poortvliet Sint-Annaland, november 2010 We willen iedereen har telijk bedanken voor de vele kaarten, bezoeken, cadeaus etc., tijdens de zwangerschap en na de geboorte van onze dochter Carvnevu. Mario en Ellen Kriekaard-Jasperse Waarde, november 2010 Langs deze weg wil ik iedereen hartelijk be danken voor het me deleven, vele kaarten, bloemen en andere attenties in het zieken huis en bij mijn thuis komst. Ook namens mijn man en kinderen. Dit heeft ons bijzonder goed gedaan. Woutje Oudesluijs- Potappel Sint-Maartensdijk, november 2010 Wij willen iedereen heel hartelijk bedan ken voor de geweldi ge belangstelling van familie, vrienden en bekenden en vereni gingen voor ons 60-ja- rig huwelijk. Dat heeft ons bijzonder goed ge daan. Bedankt! Wim en Grietje Geluk-Suurland Scherpenisse, november 2010 Voor de vele kaarten en bloemen, die wij ontvingen ter gelegen heid van ons 40-jarig huwelijk willen wij iedereen hartelijk be danken. Het was hart verwarmend. Jan en Truus van Bemden Poortvliet, november 2010 Tolweg 2 Wij willen u hartelijk dank zeggen voor de vele felicitaties in de vorm van bloemen, geld en cadeaus bij ons 60-jarig huwe lijksjubileum. Het was voor ons een onverge telijke dag. Toon en Lina van den Hoek-van Oeffelen Sint-Annaland, november 2010 Begrafen isonderneming Uu verlies, onze zorg Uw onderneming voor het eiland Tholen en omstreken!! Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding. Wij zijn 24 uur per dag, 7 dagen per week te bereiken. Arentine Bout-Kot Chris Kot Tel. 06-41826826 Tel. 06-41826925 Molenvlietsedijk 6 4691 HS Tholen 25 jaar getrouwd Voor alle felicitaties, in welke vorm dan ook willen wij iedereen hartelijk bedanken. Het was voor ons een mooie dag om met ple zier op terug te zien. Dirk en Carna Uyl Poortvliet, november 2010 UITVAARTZORG -Vb 3/^ Tholen Sint-Philipsland Dag en Nacht Contactpersoon J.M. Steijn, Eendrachtstraat 49 4675 CR Sint Philipsland Telefoon 0167 57 2105 www.uitvaartdevlieger.nl Met één telefoontje nemen we al uw zorgen uit handen. Bij ons staan uw persoonlijke wensen centraal. Bij Monuta in Tholen denken we graag met u mee. Monuta Tholen Prins Bernhardstraat 2, Tholen www.monuta.nl Voor de vele felicita ties, persoonlijk of in de vorm van kaarten, bloemen en andere attenties, die wij ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijksjubi leum hebben ontvan gen, willen we ieder een hartelijk danken. M. Bijl J.D. Bijl-Burgers Poortvliet, november 2010 Begrafenisverzorging 0166 - 60 7319 Wij verzorgen begrafenissen in geheel Tholen Wilsbeschikking kunt u bij ons aanvragen "Zo wil ik het als mijn sterven daar is". Binnenkamer 11 4691 DG Tholen M 06 53 23 73 20 www.begrafenisverzorging-janssen.nl BEGRAFENISVERZORGING rechtstreeks! Grafmonumenten, Urnmonumenten, Urnen Grafdecoratie, Vozen, Lantaarns, Porseleinen foto's Zonder bemiddeling tussenpersoon, altijd voordeliger! Bijna 80 jaar ervaring in ambachtelijk vakmanschap. Uw persoonlijke wens staat bij ons centraal. Bezoek onze showroom uitvaartwinkel en showtuin. Abraham de Haanstraat 6 4624 HX Bergen op Zoom Tel. 0164 - 23 41 09 Fax 0164-24 51 00 ,ORAFËN1SONDERN£

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 4