WATERBEHEER IN BALANS De SGP staat ervoor! KIES zeeland ChristenUnie GEK OP ZEELAND Waterschaps verkiezingen Mededeling van de waterschappen rJ ÏÏE£j\ Mededeling van de waterschappen Slim bezig. £1000 in het Waterschap 11-23 november Waterschapsverkiezingen STEM VVD STEM LIJST 2 12 t/m 23 november 2010 U maakt het verschil! www.waternatuurlijkzeeland.nl GERT-JAN MINDERHOUD U laat uw stem toch niet verloren gaan In november kunt u stemmen voor het nieuwe Waterschap Scheldestromen. Water Natuurlijk is een onafhankelijke partij die staat voor een schoon, betaalbaar en natuurlijk ingericht waterlandschap. Zo kunnen Zeeuwen goed en veilig wonen, werken en genieten. Meer weten over Water Natuurlijk? Bel: 06-12026097 Mail: info@waternatuurlijkzeeland.nl Stem SGP voor een waterschap dat werkt in uw belang! Waterbeheer klimaatbestendig Geen wateroverlast door schone sloten en waterberging Veiligheid op wegen en fietspaden in het buitengebied Actief beheer van natuur en landschap Goede landbouwgrond behouden voor agrarisch gebruik Verantwoord omgaan met het geld van de burger Bijbels rentmeesterschap tot zijn recht laten komen Lijst zeeland.sgp.nl/waterschapsverkiezingen artij voor www.partijvoorzeeland.nl Gebiedscommissievergaderingen Cl 000 IURGEN STROOT Postweg 3 a 4691 RH Tholen Openingstijden: ma t/m wo 8.00 - 20.00 u. do en vrij 8.00-21.00 u. zaterdag 8.00 - 18.00 u. on Stem lijst 1: Water Natuurlijk. Dé sterke schakel. Maakt u voor ons het verschil? Waterschap Waterschap Water Natuurlijk Gebiedscommissievergaderingen Wilt u weten welke werkzaamheden het waterschap uitvoert in uw omgeving? Kom dan eens naar de vergade ring van de gebiedscommissies. ledereen is van harte welkom. U heeft tijdens de vergadering inspraak, zodat u zelf een onderwerp onder de aandacht van het waterschap kunt brengen. Gebiedscommissie Tholen en Sint Philipsland Maandag 15 november 2010, 19.30 uur Dorpshuis nieuw Haestinge Sportlaan 2D 4695 BA Sint Maartensdijk Tel. 0166-662865 Gebiedscommissie Schouwen-Duiveland Dinsdag 16 november 2010, 19.30 uur Dorpshuis Zonnemaire I.M. van de Bijlstraat 10 ZONNEMAIRE Tel. 0111-401932 De agendapunten gaan over werkzaamheden die de afgelopen periode uitgevoerd zijn en werkzaamheden die de komende tijd uitgevoerd gaan worden op het gebied van waterbeheer en waterkeringen en wegen. Tijdens de commissievergadering Tholen en Sint Philipsland zal dijkgraaf Poppelaars de visie/strategie toelichten van waterschap Scheldestromen voor de komende jaren. Data verkiezingen Vorige week heeft u van ons de verkiezingskrant ontvangen. Om verwarring te voorkomen, vindt u hieronder nogmaals de belangrijke verkiezingsdata: Donderdag en vrijdag 11/12 november: stempakket bij u thuis Vóór zaterdag 20 november: uw stempakket opsturen via TNT Dinsdag 23 november, 12.00 uur: sluiting stemming (uw stempakket kunt u tot die tijd inleveren op de waterschapskantoren in Middelburg en Terneuzen). 25 november, 19.00 uur: bekendmaking voorlopige uitslag verkiezingen Watervergunningen Verleende vergunningen voor het onttrekken van grond water aan: - Stichting Kunstgras Rapitie in Hulst, voor beregening van de kunstgrasvelden aan de Wittebrugstraat in Hulst (4 november 2010); - Dienst Landelijk Gebied in Goes, voor het plaatsen van een stuw ter plaatse van het Pikgat, N59 tussen Zierikzee en Kerkwerve (5 november 2010). Voor vragen of informatie over de verleende vergunningen kunt u contact opnemen met de heer M. de Feiter, 088-2461387 V VJCJi -t Onze Thoolse kandidaat is Han van 't Hof, raadslid van de Gemeente Tholen. Wilt u weten welke werkzaamheden het waterschap uitvoert in uw omgeving? Kom dan eens naar de vergadering van de gebiedscommissies. ledereen is van harte welkom. U heeft tijdens de vergadering inspraak, zodat u zelf een onderwerp onder de aandacht van het waterschap kunt brengen. Gebiedscommissie Tholen en Sint Philipsland Maandag 15 november 2010, 19.30 uur Dorpshuis Haestinge Sportlaan 2D 4695 BA Sint Maartensdijk Tel. 0166-662865 De agendapunten gaan over werkzaamheden die de afgelopen periode uitgevoerd zijn en werkzaamheden die de komende tijd uitgevoerd gaan worden op het gebied van waterbeheer en waterkeringen en wegen. Dijkgraaf Poppelaars licht de visie/strategie toe van waterschap Scheldestromen voor de komende jaren. Stem EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 11 november 2010 0 ChristenUnie voor stabiel bestuur scheldestromen.christenunie.nl 1. Jaap van Ginkel 2. Andries Jumelet 3. Heieen Hamelink 6. Peter Aarnoudse 's-Gravenpolder Yerseke Oostburg Bruinisse 7. Corniel van Leeuwen 10. Kees van der Eist 16. Arjan Beekman Sint-Annaland Tholen Krabbendijke Droge voeten achter versterkte dijken en duinen, door de hoogste prioriteit te leggen bij versterking van dijken en duinen: het gaat immers om uw vei ligheid. Vasthouden van zoet regenwater in droge tijden: in de landbouw is een grote behoefte aan zoet water, daar ligt een belangrijke taak voor het waterschap. Geen hekken op en afsluitingen van werkwegen, u mag er van ons fietsen: dat is recreatief medegebruik. Bij het maken van plannen verstandig nadenken over de gevolgen voor de toekomst: dat is volgens de VVD duurzaam. De VVD was en is op waterschappelijk, provinciaal en landelijk niveau tegen ontpolderen van de Hedwigepolder: dus nee, nogmaals echt bestude ren van alternatieve plannen zeker ook die van het waterschap. De VVD kan als landelijke partij direct invloed uitoefenen op zowel het re geringsbeleid als het Europese beleid: met uw stem op een landelijke partij heeft u ook invloed op rijksbeleid en Europees beleid. M« t ten kjutrftte j<- nof S4ns stemmen en de voorlopige uitslag. In de verkiezingskrant die begin deze maand huis-aan-huis is verspreid, stellen de deelnemende partijen en belangengroe peringen zich voor. De kandidaten stellen zich nog persoonlijk voor op www.wze.nl/ verkiezingen of www.wszv.nl/verkiezingen. Heeft u vragen dan kunt u mailen naar stromen.nl of u kunt bellen naar 088-2461000 (lokaal tarief). Hoe werkt de stemmethode? Kijk op www.scheIdestromen.nl naar de instructiefïlm. Waterschap Scheldestromen Anton van Oost, Sophie van 't Westeinde en Gabri Hoek (vlnr) nieuw bestuur gaat uw waterbelangen be hartigen. In november zijn de verkiezingen, schriftelijk. U ontvangt op II of 12 november een stempakket thuis. Bij het stempakket ont vangt u een uitleg over de nieuwe, betrouw bare, gemakkelijke sternmethode. U stuurt uw biljet namelijk gewoon met de post naar ons op. Doe dit voor 20 november. Uw stem moet uiterlijk dinsdag 23 november om 12.00 uur binnen zijn. Donderdag 25 november om 19.00 uur is iedereen wel kom in het kantoor in Middelburg voor de bekendmaking van het aantal uitgebrachte Katrina. Frankrijk met veel slachtoffers en Engeland, Hongarije, Polen en Aziatische landen hebben bijna jaarlijks desastreuze overstromingen. Heel de wereld kijkt daarom vol bewondering naar het werk van de Nederlandse waterschappen. In Zeeland staat waterschap Scheldestromen aan het roer. Scheldestromen is hét Zeeuwse waterschap r fusie tussen waterschap Zeeuwse Eilanden en waterschap Zeeuws-Vlaanderen. Een Waterschap Zeeuwse Eilanden Zeeuws - Vlaanderen Waterschap Zeeuwse Eilanden Zeeuws - Vlaanderen Kanaalweg 1 Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Kennedylaan 1 4538 AE Terneuzen Telefoon 088 - 246 1000 (lokaal tarief) Fax 088 - 246 1990 info@scheldestromen.nl www.scheldestromen.nl De Zeeuwse waterschappen fuseren (bestuurlijk) per 1 januari 2011 tot het nieuwe waterschap Scheldestromen. De verkiezingen voor het nieuwe bestuur vinden plaats vanaf 11 tot en met 23 november. Sinds januari 2010 werken de medewerkers al samen. Kanaalweg 1 Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Kennedylaan 1 4538 AE Terneuzen Telefoon 088 - 246 1000 (lokaal tarief) Fax 088 - 246 1990 info@scheldestromen.nl www.scheldestromen.nl De Zeeuwse waterschappen fuseren (bestuurlijk) per 1 januari 2011 tot het nieuwe waterschap Scheldestromen. De verkiezingen voor het nieuwe bestuur vinden plaats vanaf 11 tot en met 23 november. Sinds januari 2010 werken de medewerkers al samen.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 12