Knöps [groep] Zaterdag 6 november 2010 Nationale Opel- en Chevrolet Wintertestdag Knöps Groep... hét adres voor kwaliteit en service in uw regio! 'Yes, het ging toch nog door!' SP akkoord Muziekschool Wintertestdag bij De Jonge Niet alleen zoeken naar boeken maar ook grabbelen in Ons Huis 6 november 2010: Feestelijke start Gratis 18 punten controle ^2^ voor uw Opel en/of Chevrolet V-Sj?# ï|f Knöps 'G2 Occasion Jubileum' ter gelegenheid van 5 jaar G2-dealerschap S& Acties en aantrekkelijke aanbiedingen Gratis oogmeting door erkend opticien Gratis editie landelijk dagblad voor iedere tankende bezoeker OP=OP Poters spek uit grootmoeders keuken Al onze occasions altijd 1 jaar garantie! voor autorijden niet plezier www.knopsbv.nl Al onze occasions op www.knopsbv.nl NIEUW! Inruilvoorstel op maat W* m Jiiteur 1 KNÖPS Sommelsdijk Langeweg113 (0187) 47 67 67 AKKERDAAS Noordgouwe Kloosterweg 2 (0111) 40 13 47 DE JONGE Poortvliet Stoofstraat 52 (0166) 61 24 35 Donderdag 4 november 2010 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 11 Het huwelijksfeest van Corline Boekhout uit Tholen en David van Egeraat hing even aan een zijden draadje toen ze onverwacht gecon fronteerd werden met de sluiting van Het Raedthuys in Sint-Maar tensdijk. Alle trouwkaarten waren verzonden toen ze via via te ho ren kregen dat het hotel-restaurant in het voormalige gemeentehuis in de problemen zat en dicht ging. Het lukte niet om via de telefoon, website of mail contact met de bedrijfsleiding te krijgen. Doorverkocht Traditiegetrouw staat de eerste zaterdag in november bol van de activiteiten bij de Knöps Groep, waaronder autobedrijf De Jonge in Poortvliet. Zaterdag 6 november pakt de regionale Opel- en Chevrolet dealer groots uit tijdens de nationale wintertestdag. „Voor de zeventiende maal organiseren wij de Nationale Opel Testdag en dit jaar zijn ook alle Chevrolet en Daewoo-rijders van harte welkom", zegt algemeen directeur Herman de Blok. Occasion jubileum Poters met spek De boekenmarkt van de stichting Ontspanning Ge handicapten die zaterdag in Scherpenisse werd gehou den, heeft 1220 euro opgele verd. Dat is iets meer dan vorig jaar. De jaarlijkse boe kenmarkt trekt een vast pu bliek. Veel bezoekers komen elk jaar naar Ons Huis aan de Langeweg om te kijken wat er van hun gading is: ro mans, reisboeken, christe lijke lectuur, stripboeken, fotoboeken, natuurgidsen, jeugdromans, kinderboeken. Er is altijd van elk genre wel wat te vinden. Duizenden boeken liggen er rug aan rug. Voor een of voor anderhalve euro. Zeker aan het begin van de middag is het druk. Bezoekers schuifelen langs de tafels met boeken en langs de stapels dozen met puzzels. Want ook daar is een groot assortiment van aanwezig. Er wordt weinig gepraat. De meesten concen treren zich op de titels. Dit jaar is er ook een grabbelton. Die stond ook op de rom melmarkt die in het voorjaar werd gehouden. Er waren nog spulletjes over. Daarom werd besloten de grabbelton ook op de boekenmarkt te zetten. Half onder de tafel om niet het pad te blokkeren. Voor tien eurocent kunnen kinderen een greep doen in de ton. Er wordt veel gebruik van gemaakt, maar op de to tale opbrengst hebben de dubbeltjes weinig invloed. „Het is vooral leuk voor de kinderen," zegt Arentje Bo- lier van de stichting. „Als een boek te duur is of ze kunnen niks vinden, hebben ze toch wat om mee naar huis te nemen." inclusief vele foto's Shell Knöps - Ouddorp ffc-l Knöps - Sommelsdijk Middelharnis Akkerdaas - Noordgouwe r'. f"-.. i. ,'r ,*r i i ',i' i i'. ix£.V „We waren behoorlijk ontdaan dat we niet ingelicht werden en hebben toen een aange tekende brief naar Het Raedthuys gestuurd dat wc de bruiloft annuleerden-', vertelt Di- rian Boekhout, moeder van de bruid. Ze hoorde de veertiende oktober van de slui ting en moest kort daarop met haar rnan naar een beurs in Amerika, zodat in allerijl een andere feestzaal werd gezocht die ge schikt was voor 250 gasten. Ze moesten er voor de grens over. naar de Martinushocve in het Belgische Zandvliet. Tot grote opluchting van bruid en bruide gom en hun ouders kon het huwelijksfeest donderdag alsnog doorgaan. In het stadhuis in de Hoogstraat in Tholen sloot ambtenaar van de burgerlijke stand mevrouw Van Stricn het huwelijk tussen de bei.de 21-jari gen. Tot grote hilariteit van de bruiloftsgas ten kondigde ze .de weleerwaarde heer mr. Richard Bongela, president van Afrika" aan om de ringen aan de bruid en bruidegom uit te reiken. Richard woont bij de familie Boekhout en vond dat een hele eer. Het hu welijk werd kerkelijk ingezegend in de Ark op het terrein van Vrederust in Halsteren. Corline werkt bij de uitgeverij van haar ou ders op bedrijventerrein Welgelegen. David is verpleegkundige in de operatiekamer van het Amphia ziekenhuis te Breda.'Yes, het ging toch nog door!' De exploitant van Het Raedthuys, de Gre- vinga Groupc Gastronomique uit Helmond, blijkt zijn eerder dit jaar aangekochte hore cabedrijven Cabane aan het Vrijthof in Maastricht, Orangcrie Nijverheid en hotel Het Raedthuys in Sint-Maartensdijk alweer verkocht te hebben. Grcvinga meldde aan het horccavakblad Misset Horeca dat hij zijn drie bedrijven had verkocht aan een derde horecagroep, zonder nog namen te noemen. In een andere zaak van Grevinga, restaurant Linnen te Oisterwijk, had de chef-kok zijn functie neergelegd omdat er een onwerkbare situatie was ontstaan door o.a. betalingsachterstanden bij leveranciers. Deze weck zou Linnen echter weer open gaan. Of dat binnenkort ook weer met Het Raedthuys gebeurt, is nog niet duidelijk. Grevinga zou nog met een verklaring ko men. maar bij het afsluiten van deze krant, was daarover nog niets bekend. Onduide lijk is vooralsnog waarom Grevinga de dit jaar aangekochte bedrijven alweer zo snel heeft verkocht. Oud-personeelsleden reage ren verbolgen op de handelswijze van de ondernemer. 'Opzouten uit de horeca busi ness. want Grevinga maakt meer kapot dan je lief is.' De SP is donderdagavond toch akkoord gegaan met de aangepaste ontwerp begroting van de Zeeuwse Muziekschool. Ondanks dat de fractie de subsidie van 155.000 euro voor 203 leer lingen erg hoog vindt, zei raadslid Annie Vogelaar. „Maar we begrijpen ook dat een gemeenschappelijke regeling wat moeilijk te sturen is op dit gebied. Ook vinden we de eigen bijdrage voor mensen met een minimuminkomen erg hoog. Voor de mcesten is 225 euro per kind per schoóljaar, na de bijdrage uit het declaratiefonds van 50 euro. niet te betalen." Maar de SP draaide bij 'omdat uit de kengetallen blijkt dat de Zeeuwse Muziekschool over het algemeen bijzonder goed presteert als het gaat om de verhouding tussen kwaliteit/ge meentelijke bijdrage en onderwijs/onderwijsondersteunend personeel. Bovendien komt er in januari een onderzoek naar mogelijk ander beheersvormen. Voldoende redenen om het voor stel te steunen. Zaterdag kunnen kan Opel-, Chevrolet- en Daewoo rijdend Tholen en Sint Philips- land (De Jonge), Goeree-Overflakkee (Knöps) en Schouwen-Duiveland (Ak- kerdaas)hun auto op achttien punten laten controleren. Zo worden onder meer alle wintcrgevoelige onderdelen van het koel systeem nagekeken. In de werkplaatsen worden de voertuigen zorgvuldig geïn specteerd. Indien na de test alle winterspe- cifieke elementen in orde zijn, wordt de klant de mogelijkheid geboden om het unieke Winterplan-certificaat aan te schaf fen. Dit geeft de klant de garantie dat de auto zonder technische problemen de win ter doorkomt. Zaterdag geeft de Knöps Groep ook het startsein voor het officiële G2 Occasion Jubileum. G2 staat voor het merklabcl waar de Knöps Groep al vijf jaar haar ge bruikte wagenpark in onderbrengt. De klant koopt een occasion met kwalitet, service en één jaar garantie. Tijdens het jubileum biedt de Knöps Groep ook een tiental aantrekkelijke (nieuwe) demonstra tiemodellen aan, waaronder de nieuwste type Astra en de uitermate populaire Che vrolet Spark. Zaterdag is het dé dag om eens een testrit te maken in de veelzijdige Opel Corsa ecoFLEX, de revolutionaire Insignia of de gloednieuwe Opel Meriva. Daarnaast toont Chevrolet de veelzijdige Chevrolet Cruze. Er staan ook 15 nieuwe Chevro let's Sparks in diverse kleuren en uitvoe ringen klaar. Oók de inwendige mens wordt zaterdag niet vergeten. Zo kunt u genieten van een gratis portie poters met spek uit grootmoe ders keuken. Voor de kinderen zijn er spe ciale kleurplaten, ballonnen en feestelijke attenties. Net als vorig jaar komt een deel van de opbrengst van de Nationale Opel Testdag ten goede aan een goed doel. Dit jaar wordt er een link gelegd tussen de 'ge zondheid' van de auto en die van de mens. Bij elk aangeschaft Winterplan-certificaat wordt er een donatie afgedragen aan de stichting Fight Cancer, het actielabel voor jongvolwassenen van KWF Kankerbestrij ding dat fondsen werft voor kankeronder zoek, voorlichting en patiëntenondersteu ning. (Advertentie I.M.) Kinderen op de boekenmarkt in Scherpenisse vinden het maar wat spannend om te kijken wat er uit de grabbelton komt. De Jonge - Poortvliet

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 11