4» Eendrachtbode Familieberichten anssen 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 28 oktober 2010 Maatje Marie de Jager Plaats uw fa milieadverten tie ook in de TONNY NUIJENS LAURENS FREDERIK STOLS LAU STOLS LAU STOLS CORRIE SCHOT-V.D. DUSSEN Cornelia Wagemaker OMA KAASHOEK MAATJE VAN DER GRAAF ABRAHAM ADRIAAN GOEDEGEBUURE HIELKE IJSBRAND REITSMA JOHANNES LEUNE Vervolg familieberich ten zie pagina 6. jp* Blij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter en zusje Lcuatimo/ 27-10-2010 Wilko Tamara Justin 4697 CP Sint-Annaland Doublethstraat 6 't Is God, Die in Zijn wijs beleid, ons met dit kindje heeft verblijd. Hij spaarde, gaf nieuw leven, een dochter en zusje werd ons gegeven. MarLcv Pieternellcv Wij noemen haar Thalina/ Bram en Selina Rijstenbil Henrieke Ardjan 22-10-2010 Langeweg 14, 4694 BM Scherpen isse Een hele tijd geleden, in totaal al 40 jaar, hebben Tini en Riet "JA" gezegd voor de ambtenaar en tegen elkaar. "JA" om hun leven te delen, in voorspoed en geluk. Blij kunnen wij zeggen, hun liefde voor elkaar kan niet meer stuk! TU^A/ervKietHa^€y 30 oktober 2010 Gefeliciteerd met jullie 40-jarig huwelijk. Jan Willem en Linda TimLieke en Marit Andrea en Maurice Bas en Linus Matthijs en Irini 4693 CJ Poortvliet Burgemeet 8 Allebei hebben wij jou iets van onszelf gegeven. Nu is het tijd om samen met ons te leven. Het mooiste wat je uiteindelijk kan worden is jezelf. 25 oktober 2010 - 0% Conny Tak Arnoud de Jager Voorerf 20 - 4691 DD Tholen 1970 2010 D.V. 30 oktober hopen onze geliefde ouders, opa en oma Kee^ erv Willies U ijl-de/ Very 40 jaar getrouwd te zijn. Wij wensen dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven. Hans en Jessica Edwin jorinda Leonard en Clarine Jordie Emilie Jos en Maritha 4697 CH Sint-Annaland, oktober 2010 Schoolstraat 7 frccvw de/ ft ifke/ erv Jeccnet ft ijstenbil/ geven u mede namens wederzijdse ouders kennis van ons voorgenomen huwelijk. De huwelijksvoltrekking zal plaatsvinden op D.V. 29 oktober 2010 om 12:30 uur in het nieuwe gemeentehuis te Tholen De kerkelijke bevestiging zal plaatsvinden om 14:30 uur door de weleerwaarde heer Ds. Bakker in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente te Scherpen isse. Toekomstig adres: Poststraat 44 4696 BC Stavenisse Op 29 oktober 2010 is het 45 jaar geleden dat Adrie/erv Cla^ierv Scherperu^-den/EngeUmcLn/ in het huwelijksbootje zijn gestapt. Lieve pa ma, opa oma al 45 jaar bij elkaar. Wij kunnen jullie niets anders wensen dan nog vele gelukkige en gezonde jaren samen. Veel liefs, Peter en Karin Rini en Milou Cinthia en Marcel Marco en Bushera Dean Geranda en Leen Clarissa en Kira Sint-Annaland, oktober 2010 Op D.V. zaterdag 30 oktober herdenken onze lieve ouders, opa en oma M.ft. vcwvVLjke/ Et JA. vcuvVyk&-va*vIwaarden/ hun 40-jarig huwelijk. We hopen dat ze nog lang voor elkaar en ons gespaard mogen blijven. Elnèt en Mare fulian, Marèns, Niels, Arjen, john en Richard Marnix en Anja Lianne, Jannita en Marijn Leonard en Eline Larissa en Maurice Arenda Janneke Corné Louise en Kees-Jan Reinier en Martina 4697 CH Sint-Annaland, oktober 2010 Schoolstraat 29 1950 2010 Paar Soms horen mensen duid'lijk bij elkander je kunt het zien - die twee dat is een paar de een is wel de één, maar óók de ander soms horen mensen zichtbaar bij elkaar. Toon Hermans Op dinsdag 2 november hopen \\)iXhelrvu Mar Lï Geluk/ e*v Grietje/Jcux>bwSbUArla*id/ hun diamanten huwelijksjubileum te vieren. Van harte gefeliciteerd en nog veel gezonde en gelukkige jaren toegewenst door jullie kinderen, kleinkinderen en achter kleinkinderen 4694 EK Scherpenisse, oktober 2010 Anna van Burenplein 12 Na een kortstondig ziekbed is overleden mijn zoon, onze broer, zwager en oom Sint Philipsland 29-06-1958 Helmond 21-10-2010 C.S. Nuijens-Vermaas Broers, schoonzus Neven en nichten Corresp.adres: S.M. Nuijens Wilhelminastraat 14 4675 BT Sint Philipsland Geloofd zij de HEERE, want Hij heeft de stem mijner smekingen gehoord. De HEERE is mijn Sterkte en mijn Schild, op Hem heeft mijn hart vertrouwd en ik ben geholpen; Psalm 28 vers 6 en 7 Met diepe droefheid, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, ge ven wij u kennis dat na een moedig gedra gen ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa echtgenoot van Willemina Maria van den Boogaart weduwnaar van Pieternel la Goedegebuure Geboren, 10 januari 1925 Sint-Annaland Overleden, 24 oktober 2010 Sint-Annaland Sint-Annaland: W.M. Stols-van den Boogaart Sint-Annaland: Anna IJzerman-Stols Rinus IJzerman Tholen: Arie van Driel M.zn in liefdevolle herinnering Dini van Driel-Hartog Marielou Arie van Driel A.zn Schoolstraat 41 4697 CJ Sint-Annaland De dienst van Woord en Gebed en begrafe nis zal in besloten kring plaatsvinden. Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen onze zwager echtgenoot van Willemina Maria van den Boogaart weduwnaar van Pieternella Goedegebuure in de leeftijd van ruim 85 jaar. Sint-Annaland, N. Goedegebuure- GQedegebuure A. Goedegebuure G. Goedegebuure R. Goedegebuure-Westdorp Poortvliet: F. Goedegebuure M. Goedegebuure-Schot Sint-Annaland, L. Goedegebuure G. Goedegebuure-Baarda Sint-Annaland, 24 oktober *2010 Verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, hebben wij af scheid moeten nemen van onze zwager en oom échtgenoot van W.M. Stols-v.d. Boogaart Krijn en Betsie van Driel Rianne en Herman Kevin, Wesley Marco en Ellen Dominic Sint-Annaland, 24 oktober 2010 Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve zus, schoonzus en tante sinds 1987 weduwe van J.J. Schot in de leeftijd van 89 jaar. Wij wensen de kinderen veel sterkte toe. G. v.d DuSSen (in herinnering) H.l. v.d. Dussen-van Noort A.G. v.d. Dussen D.C. v.d. Dussen-Quist J.C. Verwijs-v.d. Dussen A. Verwijs A.R. Everaers-v.d. Dussen S.J.J. Everaers Neven en nichten 23 oktober 2010 Ring 40 4315 AG Dreischor Iedere dag een beetje Steeds meer leverde je in Ie wereld werd steeds kleiner Alleen je liefde voor ons paste er nog in Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde die wij van haar hebben mogen ontvangen, geven wij u kennis dat van ons is heenge gaan onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder sinds 24 juli 1998 weduwe van Johannes Kaashoek 28 september 1922 26 oktober 2010 i Rie Kaashoek Gré Hoek-Kaashoek t Leen Hoek t Jo van der Reest-Kaashoek Jaap van der Reest Lenie Quist-Kaashoek (in liefde volle herinnering) Han Quist (in liefdevolle herinnering) Henny van Daalen-Kaashoek Henk van Daalen Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van zorgcentrum Ten Anker afd. Vliedberg voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: J. van der Reest, Gladiolenstraat 47, 4675 BA Sint Philipsland. De afscheidsdienst zal gehouden worden D.V. zaterdag 30 oktober om 14.00 uur in de Hervormde Kerk, Kerkring 2 te Sint Philipsland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Sint Philipsland. Voor aanvang van de dienst is er gelegen heid tot afscheid nemen. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in het jeugdgebouw van voornoemde kerk. Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te stu ren, dan kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Lieve Als je ouder wordt, en niet meer weet wie je bent. Als je mensen ziet, maar ze biet echt meer herkent. Als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Rust zacht Je klein- en achterkleinkinderen 26 oktober 2010 Zij van wie wij houden, verlaten ons nooit echt. Bedankt voor de troostende woorden, gespro ken of geschreven. Bedankt voor de handdruk, wanneer woorden bleven steken. Bedankt voor alle gebaren van medeleven, na het overlijden van onze lieve moeder en vader, oma en opa, omi en opi. en Het heeft ons goed gedaan en helpt ons verder te gaan, al missen we ze heel erg. Leen en Hennie Mariëlle en Bart, Demiën Hilde, Dana Marius en Anouk Dina en Martin Marinda en Bas Oscar Nunspeet Soest, oktober 2010 T>J tij* Begrafenisverzorging 0166 r 6o 73 19 Wij verzorgen begrafenissen in geheel Tholen Wilsbeschikking kunt u bij ons aanvragen "Zo wil ik het als mijn sterven daar is". Binnenkamer 11 4691 DG Tholen M 06 53 23 73 20 www.begrafenisverzorging-janssen.nl Het was voor ons een enorme steun, de hartverwarmende reacties te mogen ervaren in de vorm van gebed, kaarten, telefoontjes en bezoeken een jaar na het overlijden van onze lieve zoon, broer en onze kleinzoon Na de Heere, betuigen wij u hiervoor onze hartelijke dank. Familie Reitsma 25 oktober 2010 Deensestraat 20 4675 CM Sint Philipsland Mede namens mijn kinderen en kleinkin deren, wil ik u hartelijk bedanken voor uw medeleven tijdens zijn ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa De overweldigende belangstelling in welke vorm dan ook heeft ons goed gedaan. Uit aller naam: S.C. Leune-Priem Sint-Annaland, oktober 2010 Het is aan M acUker niet te zien, maar toch is zij nu 5x10 Gefeliciteerd van Han Bart Freek en Alyssa Sint-Annaland, oktober 2010 Liewe/Carola/ Van harte gefelici teerd met de suc cesvolle voltooi ing van de studie "Kunst en Cultuur" aan de Erasmus Universiteit in Rot terdam. Opa en oma Bos Tholen, oktober 2010 30 oktober wordt mijn man, onze vader en onze opa Ko-Kluppel 90 jaar Van harte gefeliciteerd. 4696 CK Stavenisse, oktober 2010 Schoolstraat 39 Deze jongen,- echt waar, wordt 29 oktober 65 jaar. Scherpenisse, oktober 2010 Langs deze weg willen wij iedereen die ons heeft verrast met geld, bloemen, kaarten en andere cadeaus, ter gelegenheid van ons 25-jarig huwelijk, har telijk bedanken. Marty en Jacoline Neele Sint Philipsland, oktober 2010 Voor de vele bloemen, kaarten en andere at tenties, die wij hebben ontvangen voor ons 25-jarig huwelijk, wil len wij iedereen heel hartelijk bedanken. Kees en Trudy de Graaf Tholen, oktober 2010 Mijn papa wordt 30 jaar. 29-10-2010 Proficiat Artwin Kruiningen, oktober 2010 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten attenties die wij en mochten ontvangen na de geboorte van ons zoontje en broertje Je*vy Arjan en Conny van der Slikke-Larooij EmmaJoostGeert Jens Scherpenisse, oktober 2010 Graag willen wij ie dereen heel hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen, te lefoontjes, geld en andere cadeaus, die we mochten ontvangen voor ons 50-jarig huwe lijk en onze verjaarda gen er omheen. Ook namens onze kinderen en kleinkinderen. Het heeft ons heel veel goed gedaan. A. Oskam K. Oskam-Bakker Sint Philipsland, oktober 2010

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 4