SPS mist spitsen tegen Stavenisse en wint met hakken over de sloot Voetbalschool opdracht Erik Arkestein Net geen dubbele cijfers voor Vosmeer met 0-8 Thoolse amazones met twee winstpunten <3 Dames Ruucstoppelen nu al zeker van de titel Koersballen Smash verstevigt koppositie Jacoba bedwingt concurrent Donderdag 28 oktober 2010 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 17 Waarschuwing onderschatting Stavenisse i Vosmeer haalde weer ouderwets uit in het duel bij Mevo. Het werd 0-8'voor de formatie van coach Aad van der Meeren. Door de zege handhaaft Vosmeer zich in de kopgroep. In de aanloop naar de partij moesten er nog wel de nodige indringende gesprekken worden gevoerd, na de onrust die vorige week tegen Zierikzee ontstond rond het wisselbeleid. Van der Meeren noemde de praat sessie vruchtbaar. „Dat hoort erbij op z'n tijd. Iedereen staat weer met beide beentjes op de grond." Achterstand van 1-2 bij rust wordt omgebogen tot 3-2 Pas halverwege de tweede helft trok SPS de zege in het streekduel met Stavenisse definitief naar zich toe. Het was uiteindelijk routinier Michel Lisseveld die de op.het herfstige sportpark D'n Aekerboam de beslissing for ceerde: 3-2. Eerder had SPS in een oppermachtig eerste halfuur nagelaten om de partij in het slot te gooien. Bijna straften de bezoekers dit gebrek aan effectiviteit af, met twee treffers van Jacco Knuist. Door het onverwachte scoreverloop werd het voor de weinige toeschouwers een vermakelijke pot. SPS-trainer Peter van Poortvliet was na afloop blij met de volle buit. „We zijn door het oog van de naald gekropen." Aansluitingstreffer Aanklampen Van vrouw verliezenis gezichtsverlies Het le seniorenteam van Smash '.76 heeft de op papier lastige thuiswedstrijd tegen TCS uit Steenbergen met 7-3 gewonnen. Daarmee verstevigt de Sint-Annalandse ta- telfennisclub de koppositie. TCS is altijd een soort der by, mede gezien de aanwezigheid van voormalig Smash speler Ad Verhage uit Anna Jacobapolder bij de Steenbergse ploeg. PSV-Feyenoord Fluplandse dames bijna ongeslagen kampioen Met nog 1 wedstrijd te gaan in de herfstcompetitie is het le damesteam van tennisvereniging. De Ruucstoppelen uit Sjnt-Philipsland al zeker van het kampioenschap. Met 8 punten voorsprong op Kapelle kunnen de Fluplandse dames niet meer ingehaald worden omdat ze al met 4-0 van dit team gewonnen hebben. De heren van Jacoba van Beieren hielden de directe con current de Schenge uit Arnemuiden zaterdag thuis op 3- 3. Door dit gelijke spel blijven beide ploegen op de ge deelde tweede plaats staan en is koploper de Stoof uitgelopen naar 6 punten verschil. Alleen Eikenhof, die 1 wedstrijd minder gespeeld heeft, zou de Stoof nog kun nen naderen. >1 Voetbal programma Donderdag 28 oktober uur Thol. Boys 5-Kogclvangcrs 4 20.00 Zaterdag 30 oktober uur Thol. Boys-Rillandia 15.00 SVG-WHS 14.30 Scolto-Smerdiek 14,30 Klundert-Noad 14.30 Stavenisse-Vosmeer 14.30 SPS-DVO 14.30 Smerdiek da.-RCL 2 15.00 Smerdiek 2 da.-Zierikzee 12.30 VVC-Noad da. 12.00 SSW-Smcrdick 3 da. 14.00 Noad 2-Serooskerke 2 13.00 WHS 2-Klundert 2 15.00 SKNWK 2-SPS 2 12.30 Zicrikzce 2-Smerdiek 2 13.00 WC 3,-WHS 3 12.30 Thol. Boys 2-ZSC 3 12.30 Cortgenc/JOVZ 1-Thol. Boys 3 14.30 SPS 3-Halsteren 4 14.00 Vrederust 2-Slavenisse 2 12.30 Moe 2-Thol. Boys 4 15.00 Noad 3-Hr. Arendskerke 3 15.00 Halsteren 2-Noad4 15.00 Smerdiek 3-Dinteloord 4 15.00 Noad 5-FC Bergen 2 14.00 WHS 4-Noad 6 14.30 Chrislandia 4-Stavenisse 3 13.30 Zondag 31 oktober uur N VS-Vosmeer 14.30 Vosmeer 3-Renesse 3 10.00 Vosmeer da.-NSV 11.00 Derde kl.: WHS-Beek Vooruit (res tant) 1-1. Rillandia-Noad 0-1, Klun- dcrt-Thol. Boys 2-2. Vierde kl.: SPS-Stavenisse 3-2, Mevo-Vosmeer 0-8. Dames: Smcrdiek-RVVH (beker) 1-3, Wieldrecht 2-Noad 5-0, Smer diek 3-Virtus 7-3. Oudemolen-Vo smeer 1-4. Vierde kl. res.: Noad 3-Thol. Boys 2 4-0, Smerdiek 2-Noad 4 0-3, Thol. Boys 3-WIK 2 5-4, Thol. Boys 4-WC 4 2-1, DVO 3-Stave- nisse 2 1 -3, WHS 3-Zierikzee 2 1 -2. Vijfde kl. res.: Moe 2-Smerdiek 3 6-1, Noad 5-SPS 3 1-2, NVS 2-Vo- smeer 2 afgelast. Zesde kl. res.: Vosmeer 3-Zierikzcc 3 3-7. Zevende kl. res.: SPS 4-WHS 5 4- 3, WHS 4-Thol. Boys 5 8-0, Chris landia 4-Noad 6 uitgesteld. Jeugd: Klundert-Thol. Boys A 13- 3. Thol. Boys B2-Thol. Boys B meisjes 7-2, Thol. Boys Cl-Kapellc 3-0, Unitas-Thol. Boys C2 1-7, Moc-Thol. Boys C3 0-15; WHS A- Roosendaal 14-1, Lepelstr. Boys- WHS B 5-3, WHS Cl-Unitas 2-2, WHS C2-DVO 3-1, Mevo-WHS Dl 0-1, WHS D2-Halsteren E 7-3, Me vo-WHS El 9-0, Dinteloord-WHS E2 0-6, WHS F3-Smerdiek F2 5-3. Trefzeker Topscorer Rachid Bouhoudane (Vosmeer) 15 Perry Potappel (Stavenisse) Nordin Benjilali (Vosmeer) 6 'V. Joey Deurjoo Thol. Boys) Hilbert van Akkeren (SPS) Hassan El Helw (Vosmeer) 5 Na zeven competitieronden heeft Rachid Bouhoudane al een behoorlijk gat met de concurrentie geslagen in het topscorer klassement. Tegen Mevo schopte de Vos meer-spits er drie in, waarmee hij zijn to taal op vijftien bracht. Teamgenoot Nordin Benjilali scoorde zijn zesde treffer en deelt de tweede plaats. En met zijn vijf de doelpunt schoot Hassan El Helw zich in de top drie. Vosmeer was op schot in Zierikzec, waar Ibrahim Tajarni twee keer het net wist te vinden. Freddy Simons (Thol. Boys) en Jacco Knuist (Stavenisse) debuteren met twee treffers op de rang lijst. Ook Niels Westdorp (WI IS), Jan De- ij en Leonard Quist (SPS), en Mohammed Ezzaghrayi (Vosmeer) lieten hun eerste competitiedoelpunt noteren. Uitslagen van de gespeelde wedstrij den van: Gezelligheid vóór Alles Sint-Maar tensdijk: 1. C. Breure en J. Bijnagte 38p; 2. mevr. L. Wielaard en mevr. C. van Mierlo 31 p; 3. mevr. T. Goode en C. van Gorsel 28 p; 4. mevr. M. Dane en mevr. T. Breure 23 p; 5. me vr. W. Kloet en mevr. A. Poot, én me vr. A. Boexe en W. Bijl 22 p; 7. mevr. B. Bijnagte en A. Wielaard 12 p. Oud-Vossemeer: 1. mevr. L. Weeze- naar en mevr. C. Havermans 30 p; 2. mevr. M. van Poortvliet en N. Moer kerken 23 p; 3. mevr. R. van Driel en mevr. R. Nagtegaal 18 p; 4. mevr. C. van Mierlo en mevr. J. van Goute 17 p; 5. mevr. L. van Poortvliet en mevr. B. Roggeband lip. Mculvliet: 1. mevr. H. Schot en J. Sprenkels 39 p; 2. mevr. N. Deurloo en mevr. J. Bos 36 p; 3. mevr. C. Sprenkels en mevr. D. Lindenberg, én mevr. L. van Bale en W. Deurloo 19 p; 5. mevr. A. Hilgerson en W. Bijl 18 p. Vierde klasse In de vijfde minuut was het al raak. Na een korte hoekschop tussen Ilias El Jilali en Jaouad Allouchi kopte Rachid Bouhoudane binnen: 0-1. Enkele minuten later volgde een vergelijkbaar scenario, met ditmaal Ibrahim Tajarni die de corner op het hoofd nam: 0-2. Aan de kant gunde Van der Meeren zijn controlerende middenvelder het succes. „Normaal loopt Brahim alleen maar in de weg bij corners. En nu kopt hij steenhard tegen het net." Na die bliksemstart werd het op diverse posities gewij zigde Vosmeer nonchalanter, wat Mevo tot tweemaal toe dicht bij doelman Ibrahim El Jilali bracht. Linkshalf Adderahin El Fadili ver loor de bal soms onnodig en Tarek Zakriti kopte te kort terug op de keeper, waardoor de thuisclub bijna opnieuw in de wedstrijd kon komen. Hands in de verdediging van Mevo leverde een strafschop op, benut door Bouhoudane: 0-3. In de 35e minuut nam Mohamed E/.zaghrayri in twee termijnen de vierde treffer voor zijn rekening. Eerst schoot Pin- ga op de lat, om vervolgens alsnog raak te schieten: 0-4. Van der Mee ren kon enkel in superlatieven over zijn dynamische middenvelder spre ken. „Je stopt er een batterij in en die gaat langer mee dan bij welke andere speler ook." Nog voor de pauze maakte Bouhoudane op aan geven van El Fadili de 0-5. El Fadili keerde na rust niet meer terug en werd afgelost door Nordin Benjilali. De invaller vestigde kort na zijn en tree de aandacht op zich met enkele te ver doorgevoerde soloacties. Zo wel Bouhoudane als Allouchi wer den bij de doorbraken door hem over het hoofd gezien. Ook bij zijn derde actie ging Benjilali voor het eigen succes. Ditmaal was het wel raak, met een prachtige stiftbal nog wel: 0-6. Later in de tweede helft sloop ook Tajarni door de linies: 0-7. Een applauswissel was zijn deel. Monahim Bousaksaki kwam voor hem in de ploeg. Een kwartier voor het einde pikte ook tweede spits Hassan El Helw zijn goaltje mee: 0- 8. Ook deze doelpuntenmaker kon vervroegd onder de douche en maakte plaats voor Kees van 't Klooster. Volgens Van der Meeren waren de dubbele cijfers mogelijk geweest. „Gezien de lawine aan kansen had dat ook moeten gebeu ren." Vanwege een heupoperatie is de coach zaterdag niet aanwezig bij de derby tegen Stavenisse. Van der Meeren waarschuwde alvast voor onderschatting. „Stavenisse is geen lelijk eendje meer. Bovendien wil ie dereen van Vosmeer winnen. Voor ons betekent dat elke week spelen, alsof we tegen de bovenste ploeg moeten aantreden. Alleen op die ma nier kunnen we kampioen worden." De dames van de Mariskahoeve uit Poortvliet hebben zondag tijdens het concours in manege 'l Sander in Etten-Leur opnieuw succes ge boekt. Mariska Ponse behaalde met de vosmerrie 1' Unique in de B- klasse in de eerste proef de 2de plaats met 185 punten en in de tweede proef de 5de plaats met eveneens 185 punten. Ze behaalde in totaal 2 winstpunten Claudia Donderwinkel reed ook weer suc cesvol met de schimmel Djesmo van de Mariskahoeve in de B-klasse in de eerste proef werd ze 3de met 185 punten en in de tweede proef 6de met 184 punten. Dit resultaat is goed voor 2 winstpunten. Ook de pony's van de Mariskahoeve deden het goed in Ellen Leur. Nikki de Groot uit Lepelstraat, die door Mariska Ponse getraind wordt, reed nota bene 2 pony's met winst. Met de C-pony Momo van de Mariska hoeve reed zij in de B-klasse twee maal naar een 2de plaats met re spectievelijk 181 en 185 punten en met de B-pony Janoe van de Maris kahoeve werd zij in de LI klasse 2 maal eerste met 190 en 185 punten. Kortom 4 winstpunten. Bij het sponsorconcours van stich ting Paardenwelzijn na gedane ar beid werd vorige keer bij de eerste prijs van Demy Duivendijk de ver keerde pony doorgegeven. Het was Wcldy die voor 114 punten zorgde. Marjolein Akkermans reed met Ve rona in de klasse LI paarden in Klundert. Na 1 jaar geen wedstrij den gereden te hebben door een on gelukje waagde ze weer een poging. Marjolein had een zeer matige proef met 153 en 161 punten. Vermakelijke pot in derby vierde klas. Vierde klasse De einduitslag suggereerde een spannend duel en dat werd het ook, met dank aan de falende voorwaart- sen van SPS. Duidelijk is dat de ge blesseerde spitsen Willem Bevelan der en Hilbert van Akkeren node gemist worden. „We creëitn genoeg kansen, daar ligt het niet aan", al dus Van Poortvliet. In de openings fase leek er nog geen vuiltje aan de lucht. In de 2e minuut al lag de 1-0 in het net, nadat de in de diepte sprintende Jan Deij zijn directe te genstander Jeremy Gierman de hie len liet zien. Vrijwel elke aanval van SPS leverde een kans op, met Leo nard Quist die naast schoof en een puntertje van Ramon Voshol dat doelman Robert Lindhout uit zijn kooi bokste. Over de linkerflank ontsnapte Michel Lisseveld, zonder dat iemand zijn voetje tegen de scherpe voorzet wist te zetten. Ver volgens tikte Lindhout een inzet van Ramon Voshol uit de benedenhoek. In de 25e minuut was het opnieuw raak, na een hoekschop van Jorn Elenbaas die door iedereen werd ge mist, behalve de inlopende Leonard Quist: 2-0. Het bleef eenrichtings verkeer richting het doel van Stave nisse, met Lindhout die andermaal als reddende engel optrad bij een gevaarlijk schot van Voshol. Na de mooiste aanval van de middag, met snelle balcirculatie vanuit het mid denveld, tikte Jan Deij vrij voor de keeper naast. Na een pass van Vos hol kwam ook Jorn Elenbaas oog in oog met Lindhout, om af te ronden met een zwak schot op het geblokte lichaam van de doelman. De uitblin kende Lindhout kwam handen te kort. „In het eerste halfuur gaven we de wedstrijd uit handen. Wc lie pen voortdurend achter SPS aan." Over zijn eigen prestaties bleef de doelman, vorig seizoen nog tweede keus, bescheiden. „Ik heb het ver trouwen van de trainer gekregen en sta lekker te keepen." Behalve Lindhout wist ook topsco rer Perry Potappel zich bij Stavenis se te onderscheiden. De 17-jarige Potappel is ongetwijfeld een van de grootste talenten in het Thoolse voetbal en gooide er regelmatig leu ke passeeracties uit. Stavenisse-trai- ncr Jaap Knop bleef kritisch. „Pcrry heeft natuurlijk klasse, maar soms ziel hij zijn medespelers over het hoofd." In het zicht van de rust kre gen de bezoekers meer greep op het duel. Kees van Putte was verrast toen hij de bal plots voor de voeten kreeg en aanvoerder Jos van der Jagt probeerde het tevergeefs van af stand. In de extra tijd kenterde de wedstrijd, na een individuele actie van Potappel die Mustafa Khuder van zich afschudde en precies het hoofd van Jacco Knuist vond: 2-1. „Dan ga je lekker de kleedkamer in", zei Jaap Knop. „Gelukkig dat we ons tijdig wisten te herstellen. We begonnen ontstellend zwak, al was de wind daarbij ook een factor. Het lag ook aan onszelf. SPS won alle duels. Iedere tweede bal voor was voor hen." De aansluitings- treffcr van Knuist had Stavenisse duidelijk moed gegeven. Bij de eer ste aanval na de pauze had Erik de Rijke al de gelijkmaker op de schoen. Even later kon de geel-rode formatie wel juichen, na de 2-2 van opnieuw Knuist die optimaal profi teerde van een zwakke uittrap van SPS-goalic Dennis Boer. „En toen hadden we door moeten drukken", vond Knop. „Maar we gingen juist te opportunistisch en te onrustig spe len. Daarin moet deze jonge ploeg slimmer worden." SPS kreeg de gelegenheid om zich te herpakken, met een geweldige so lo van Leonard Quist als eerste waarschuwing. De middenvelder passeerde vijf man, om op het be slissende moment juist geen mede spelers in de buurt te vinden. In de 70e minuut bogen de bezoekers voorgoed. Jan Deij demarreerde over de rechtervleugel, zijn cross pass leek onderschept te worden door laatste man Marco Klippcl en toch lukte het Lisseveld om diago naal in te schieten: 3-2. Bij Stavenisse ontbrak daarna de veerkracht om nog eens terug in de wedstrijd te komen, hoewel Erik de Rijke uit een moeilijke situatie bijna succesvol was. Mark Tak kwam als extra aanvaller in het veld, in plaats van de'geblesseerd geraakte voor stopper Tim Ponsteen. Marco Klip- pel schoof door naar de middenlinie, maar ook die tactische zet leverde geen resultaat op. Een vrije trap van Perry Potappel was voor Stavenisse de laatste mogelijkheid. Doelman Lindhout bekeek het van de zonnige kant. „Vorig jaar hebben wc nog twee keer kansloos var} SPS verlo ren. Nu waren we er dichtbij. Als ploeg heeft Stavenisse een stap voor uit gezet." Ook Peter van Poortvliet zocht op de regenachtige zaterdag middag de positieve elementen. „Na tuurlijk hebben we teveel kansen no dig om te scoren. Bovendien heeft achterin Erwin Feytel problemen met zijn arm, waardoor hij het duel niet durft in te gaan. De drie punten zijn echter binnen en we blijven aan klampen bij de kopgroep. Als je drie kwart van je scorend vermogen hebt ingeleverd, is dat waarschijnlijk op dit moment het maximaal haalbare." De voetballertjes bij Noad, met achteraan (v.l.n.r.) Erik Arkestein, Christiaan van Hekken, Liliane de Kok en Gerard Spijker. De voetbalschool van Noad '67 is niet alleen voor de jeugd een leerschool. Ook voor de 22-jarige Erik Arkestein uit Sint Philipsland. Hij zit in het derde jaar van het Johan CruyfT College in Roosendaal en stelde samen met Martijn Reijngoudt van het Cios in Goes het programma samen. Ar kestein deelde de teams in en maakte het trainingsprogramma. Zelf traint hij op deze zesde voetbalschool geen kinderen, maar is het wel het aanspreekpunt voor de trainers die woensdagochtend op twee velden met de 106 kinderen hun oefeningen doen. De 22-jarige Arkestein is derde jaars maar traint nog wel het vierde elftal van Noad. Het college leidt op in marketing, communicatie en het organiseren van evenementen. drikx bleef de teller op 1 staan, waardoor een 5-5 gelijkspel een iet wat tegenvallend resultaat was in vergelijking met de 7-3 thuisover winning. Voor derde teamspclcr Matthijs de Graaf zijn vrouwen als tegenstander een geliefd opject. Blijkbaar vindt hij van een vrouw verliezen ge zichtsverlies lijden. Zaterdag scoor de hij thuis het enige punt voor zijn team tegen de enige dame in het team van tegenstander en koploper St. Allosysius. Zijn teamgenoten David van Driel en Arno Bruijnzeel konden hem dit niet nadoen. Door deze ruime nederlaag blijft het team onderaan bungelen in de 3e klasse. De 4 dames en 1 heer van het vierde seniorenteam van Smash horen niet thuis in de 6e klasse en etaleren dit wekelijks met overwinningen. Nu was Het Markiezaat het slachtoffer van de ovcrwinningsdrift van Esther Bruijnzeel, Anky Vroegop en Ellen Hage. Ze mochten in hun handen knijpen dat Ellen haar beste dag niet had en een 2 punten morste. Ook Anky en Esther lieten een steekje vallen, waardoor Het Markiezaat nog 4 punten aan deze ontmoeting overhield. Het vijfde seniorenteam had een makkie in de Wcllevaetc. Tegenstander en rode lantaarndra ger TTVO kwam maar met 2 spelers opdagen en zodoende werd hel bin nen 2 uur een PSV-Feijenoord over winning voor Jan Willem van Vos sen, Jochem v.d.Klooster en Erik Mientjes. In de heenwedstrijd had TCS zijn sterkste speler Ronald Minkman niet in de basis gezet waardoor een 3-7 overwinning voor de Smashers mogelijk werd. Tot ieders verras sing stond deze sterke speler weer niet opgesteld. De Smashers roken bloed en zagen mogelijkheden om een serieuze gooi te doen naar het kampioenschap. Smash had de erva ren rot Christian van 't Hof in de ba sis, die samen met Merijn v.d. Klooster en Harm Westdorp voor de nodige punten moesten gaan zor gen. Al snel stond er een 6-1 voor sprong op het bord, waardoor er een basis lag voor een hele ruime over winning. TCS kwam nog terug tot 6-3 door verlies van Harm Westdorp en Merijn v.d. Klooster. Maar hier mee was de koek op en werd het 7e punt door Christian binnengehaald. Een kopie van de heenwedstrijd. Het reserveteam ging vrijdagavond naar de eenvoudige gymzaal van het afgelegen Kerkwerve om punten bijeen te sprokkelen voor een goede positie in de middenmoot. Tegen Kerkwerve, dat 20 punten minder had, lagen er mogelijkheden. Peter Bazen en Kees van Poortvliet speel den weer op niveau met ieder 2 overwinningen. Voor Peter Hen- Tennis De vier punten die ze nog nodig hadden, werden zaterdag binnenge haald bij De Schelde in Vlissingen. Hoewel het weer slecht was, kon er toch tussen de buien door getennist worden. Met de harde valwinden achter de boulevard was dit soms bijna niet doenbaar. Mirjam Verwijs en Betsie Huijsmans trotseerden als eersten de barre weersomstandighe den en omdat ze vele malen sterker waren, konden ze heel snel het eer ste winstpunt pakken. Met 1-6 /2-6 waren ze snel klaar. Ook Lijdie Kot en Elly van Dijkc konden de inmiddels gesponsde ba nen op en ook zij hadden geen enke le moeite met hun tegenstandsters. Binnen een uur waren zij weer terug in de kantine met de setstanden 1- 6/2-6. Er werd snel gestart met de twee laatste partijen om de regen voor te zijn. Leni en Mirjam hadden de sterkste speelster van het Vlissin- gense team tegenover zich staan en speelden een leuke wedstrijd die ze wonnen met 3-6/3-6. Lijdie en Betsie gingen goed van start en kwamen snel op 0-4 voor sprong te staan, bja een regenpauze hadden ze echter een black-out op gelopen en hoewel ze de eerste set nog wonnen met 4-6, verloren ze de tweede onbegrijpelijk met 6-0. De derde set kon vervolgens toch nog met 4-6 afgeleverd worden. Volgende week speelt het kam- pioensleam op de thuisbanen nog de laatste wedstrijd tegen DOS; ook een Vlissingse club. Als die wed strijd ook nog gewonnen wordt, is het Fluplandse team ongeslagen kampioen geworden in deze herfstr competitie. Dit is een mooie opsteker voor het team dat al jaren meespeelt in de hoofdklasse van de damesdubbel- competitie. Op een gure middag met veel wind en regen werd er toch begonnen met de dubbelspelen. De kunstgras all- weather banen deden waar ze voor zijn aangelegd en er kon gewoon op gespeeld worden, al was het niet van harte. De spelers kregen de regen steeds harder in hun gezicht. Ruud Schot en Curtis Goedegebuurc be gonnen slecht en verloren al snel met 6-2 de eerste set. In de tweede set ging het iets beter, maar Ruud Schot moest op een gegeven moment ver der spelen zonder bril. Door de vele regendruppels op het glas was een bril dragen onmogelijk, maar zonder morren speelde hij verder, al was dat 'voor hem een nadeel. Toch speelden de Smerdiekenaren de tweede set een stuk beter en vaster. Toch werd met 7-5 de set en de wedstrijd verlo ren. Antal Joppe en Michael Bazen maakte een betere start mee. Zij wonnen sterk de eerste set met 6-2, maar verloren de tweede met 6-3 al vorens zij even een pauze inlasten voor het weer. Na de pauze gingen ze weer verder zoals ze de eerste set hadden gespeeld. Geconcentreerd en tactisch sterk. En met 6-3 trokken ze de stand in de dubbels gelijk naar 1- 1. Daarna was het de beurt aan de en kelspelen. Het weer was iets minder onstuimig, maar nog steeds een fac tor van belang tijdens de wedstrij den. Curtis Goedegebuure besloot niet lang in de regen te staan en met 6-2 en 6-1 pakte hij het tweede punt voor de thuisploeg. Ook captain An tal Joppe was aan een goede pot be zig. Hij verloor nipt de eerste set in een tie-break met 7-6 maar kwam fu rieus terug in de tweede set die hij met 6-0 naar zich toe trok. De derde set werd weer wat meer een wed strijd, maar Antal behield het over wicht en met 6-4 en de volle winst uit al zijn partijen zorgde hij ervoor dat met een 3-1 tussenstand er mini maal een gelijkspel behaald zou wor den. Als laatste waren Michael Ba zen en Ruud Schot de baan op gegaan. Michael speelde niet slecht en had goede kans de eerste set naar zich toe te trekken toen de tegen stander in de barre weersomstandig heden erachter kwam dat slice-ballen voor zijn tegenstander erg lastig wa ren om goed te terug te krijgen. Met de ene na de andere slice-bal won hij de tie-break in de eerste set en pakte hij ook de tweede set - ondanks ver woede pogingen van Michael om een antwoord op de kapballen te vin den - met 6-2 en bracht de stand te rug tot 3-2. Als laatste stond Ruud Schot op de baan legen de op papier sterkste te genstander. En dat bleek niet alleen op papier. De Arnemuidenaar sloeg strakke en harde ballen in de hoeken en speelde ook tactisch goed en sterk. Ruud kon er weinig tegen in brengen en met een 6-1 en 6-0 neder laag werden de punten met een 3-3 einduitslag gedeeld. Volgende week de laatste wedstrijd van deze compe titie voor de heren. Zij spelen thuis tegen Ycrscke en zullen een geslaagd seizoen - degradatie is niet aan de or de - proberen af te sluiten met een top 3 klassering in deze hoofdklasse.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 17