VAN ALTEN Zeeuwse www.destelhoek.nl Inloopbijeenkomst project Vakantiepark De Pluimpot Boers Riooltechniek Donderdag 21 oktober 2010 RECTIFICATIE Openbare bekendmakingen Tholenderwijs Juridisch Advies Tijdelijke najaarsaanbieding: no cure? no pay* www.vanaltenjuridischadvies.nl Gemeentenieuws openbare bekendmakingen gemeente Tholen week 42 gemeente Tholen Voorontwerp-bestemmingsplan Vakantiepark De Pluimpot SI ,ll> V Rioolontstopping V Camera-inspectie V Rioolstank-identificatie V Riool-inventarisatie VVacuümreiniging Klaverveld 5, 4698 PS Oud-Vossemeer Telefoon (0166) 67 21 30, Telefax (0166) 67 21 52 www.boersriooltechniek.nl Specialisten in ondernemingsrecht en arbeidsrecht Tholenderwiis Gemeentehuis Tholen Bezoekadres: Hof van Tholen 2, 4691 DZ Tholen Postadres: Postbus 51, 4690 AB Tholen Telefoon (0166) 668 200 Meldpunt (0166) 667 667 (24 uur per dag voor opmerkingen, meldingen over uw woonomgeving) Fax (0166) 663 553 E-mail gemeente@tholen.nl WebSite www.tholen.nl Openingstijden gemeentehuis Iedere werkdag geopend Van 8.30 uur tot 12.30 uur: vrije inloop Van 12.30 uur tot 17.00 uur: hal van het gemeentehuis geopend, dienstverlening op afspraak Avondopenstelling burgerzaken: do. 18.00 - 20.00 uur 0p donderdag 4 november 2010 houdt de gemeenteraad van Tholen een openbare vergadering in de raad zaal van het gemeentehuis te Tholen. De aanvangtijd deze avond is 18.30 uur. Iedereen is van harte wel kom. Op de voorlopige agenda staan onder meer de volgende voorstellen: Bespreek/hamerstukken Voorstel tot vaststelling van de Programmarapportage per 6 september 2010 over het begrotingsjaar 2010, incl. vaststelling van de 9e begrotingswijziging 2010; Voorstel tot het vaststellen van de Programmabegroting 2011 en instemming met de meerjarenraming 2012-2014; Voorstel over de tarievenverordening gemeentelijke accommodaties gemeente Tholen 2010; Voorstel tot vaststelling van de tarievenverordening gemeentelijke accommodaties gemeente Tholen 2011. Inzage De voorlopige agenda met bijbehorende voorstellen ligt van maandag tot en met vrijdag tijdens de ope ningsuren van het gemeentehuis in de publieke leesruimte ter inzage. De agenda vindt u ook op www.tho- len.nl (via de knop Bestuur en Organisatie, Vergaderkalender). U kunt op dezelfde plaats op de website later de audionotulen (in MP3-formaat) van deze vergaderingen beluisteren. Indien u niet de beschikking heeft over een computer of een internetverbinding, maar toch graag de notulen wilt beluisteren, kunt u contact opnemen met de griffie, telefoon: 0166-668350. Rechtstreekse uitzending door Omroep Tholen De gemeenteraadsvergadering wordt live uitgezonden door de lokale omroep; kabelfrequentie fm 107.6 en via de ether op fm 106.5. Donderdag 4 november 2010 zal in de Zeester, Gorishoeksedijk 35 te Scherpenisse van 19.00 uur tot 21.00 uur een inloopbijeenkomst zijn. Tijdens deze bijeenkomst kunnen vragen worden gesteld over het project en het voorontwerp-bestemmingsplan Vakantiepark De Pluimpot. Het voorontwerp-bestemmingsplan Vakantiepark De Pluimpot ligt tot 18 november 2010 ter inzage. Het bestemmingsplan heeft tot doel de herstructurerings- en uitbreidingsplannen van het recreatieterrein moge lijk te maken, zodat een positieve bijdrage geleverd kan worden aan de recreatieve en toeristische impuls van Sint-Maartensdijk en Scherpenisse. U bent van harte welkom. WET ALGEMENE BEPALINGEN OMGEVINGSREC H T W A B O Ingekomen aanvraag omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen maken bekend dat zij jie volgende aanvraag voor een omgevingsvergunning hebben ontvangen: Tholen - Oesterdam 3: het oprichten van een loods (ontvangen op 7 oktober 2010). De ingediende aanvraag ligt niet ter inzage en hiertegen kan nog geen bezwaar gemaakt worden. ONTHEFFINGEN V E R G N W I tt S t it EN BOUW- BOUWEN Ingekomen bouwaanvragen Dilt en Spin te Tholen: het bouwen van 14 woningen in Stadszicht II; Ingekomen bouwaanvragen le Fase Bram Groenewegeweg 8 te Poortvliet: het bouwen van een volièrestal; Ingekomen sloopaanvragen Peukseweg 1 te Tholen: het slopen van een woning, kiemschuur en wagenschuur; Welstandscommissie De welstandscommissie vergadert op maandag 1 novem ber 2010 in het gemeentehuis te Tholen. Aanvang 09:30 uur. In deze vergadering worden de op de agenda geplaatste bouwaanvragen behandeld. De agenda ligt voor iedereen op donderdag 28 en vrijdag 29 oktober 2010 ter inzage in de publieke leesruimte van het gemeente huis. De vergadering is openbaar en opdrachtgevers/ontwerpers en direct belanghebbenden kunnen gebruik maken van het spreekrecht. De behandeling van zogenaamd voorover leg/schetsplannen is niet openbaar. Ontwerpbeschikkingen Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend dat zij voornemens zijn ontheffingen van de geldende bestemmingsplannen en bouwvergunningen te verlenen voor de navolgende aanvragen om bouwvergunning met toepassing van: Artikel 3.23, van de Wet ruimtelijke ordening: Curieweg 2 te Tholen: het plaatsen van een hekwerk en een fietsenstalling (2010-659); Curieweg 2 te Tholen: het plaatsen van een afzuigin stallatie-unit en een houtmotsilo (2010-854); Coentjesweg 46 te Oud-Vossemeer: het bouwen van een overkapping en een bijgebouw (2010-673); Vanaf 22 oktober 2010 tot en met 2 december 2010 lig gen de ontwerpbeschikkingen ontheffingen en bouwver gunningen met de daarbij behorende stukken ter inzage in het gemeentehuis (zie voor adres en openingstijden het colofon). Zienswijze: binnen deze inzagentermijn kunnen belang hebbenden een zienswijze over de ontwerpbeschikking naar voren brengen. Binnen de genoemde inzagentermijn kan mondeling of schriftelijk e.en zienswijze over een ontwerpbeschikking naar voren worden gebracht bij burgemeester en wethou ders van Tholen. Een schriftelijke zienswijze kunt u richten aan het colle ge van burgemeester en wethouders van Tholen, Postbus 51, 4690 AB Tholen. Degene die mondeling een zienswij ze wil indienen kan, voor het maken van een afspraak, contact opnemen met de afdeling vergunningen en hand having, telefoon: 0166-668562/668363. Van een monde linge zienswijze zal een verslag worden opgésteld. WET MILIEUBEHEER KENNISGEVING Kennisgeving van mededeling besluit Burgemeester en wethouders van Tholen; gelet op de artikelen 3.44 en 3.45 van de Algemene wet bestuurs recht; delen mede, dat door hen, onder oplegging van voorschriften om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen danwel zoveel mogelijk te beperken, op 5 oktober 2010 een nieuwe, de gehele inrichting omvatten de vergunning is verleend ingevolge de Wet milieubeheer aan Dacomex Pakstation B.V., Provinciale weg 46 te Sint- Maartensdijk, in verband met het veranderen van de inrichting, gelegen aan de Provinciale weg 46 te Sint- Maartensdijk, kadastraal bekend Sint-Maartensdijk, sec tie M, nummers 591, 642 en 807. Er zijn geen zienswijzen ingediend naar aanleiding van het ontwerpbesluit. In het besluit zijn geen wijzigingen aangebracht ten opzichte van het ontwerp. Deze aanvraag wordt tevens aange merkt als een melding op grond van het Besluit algeme ne regels voor inrichtingen milieubeheer. Het besluit en alle ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 22 oktober 2010 gedurende zes weken ter inzage in de centrale hal van het gemeentehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen van 08.30 uur tot 17.00 uur (indien tussen 12.30 en 17.00 uur een toelichting wordt gewenst dient daarvoor een afspraak te worden gemaakt, tele foonnummer 0166-668336). Indien het college daartoe een schriftelijk verzoek ontvangt kunnen de stukken gedurende zes weken tevens tijdens de avondopenstel ling in de centrale hal van het gemeentehuis worden ingezien. Ingevolge artikel 20.1, eerste lid, en artikel 20.6 van de Wet milieubeheer en artikel 6.7, 6:8 en 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht staat gedurende zes weken met ingang van de dag, na die waarop het besluit ter inzage is gelegd, beroep open bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a) belanghebbenden die zienswijzen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b) belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan wor den verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij gedurende de beroepstermijn beroep is ingesteld en bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan. In dat geval wordt een besluit niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. In gevallen waarin een vergunning betrekking heeft op het oprichten of veranderen van een inrichting, dat tevens is aan te merken als bouwen in de zin van de Woningwet, wordt een besluit niet eerder van kracht dan nadat de betrokken bouwvergunning is verleend. Het beroepschrift moet voor 3 december 2010 worden gericht en gezonden aan de Raad van State, Afdeling Bestuursrechtspraak, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's- Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de voorzitter van de bovengenoemde afde ling. Het verzoek tot voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's-Gravenhage. Kennisgeving van mededeling besluit Burgemeester en wethouders van Tholen; gelet op de artikelen 3.44 en 3145 van de Algemene wet bestuurs recht; delen mede, dat door hen, onder oplegging van voorschriften om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen danwel zoveel mogelijk te beperken, op 13 oktober 2010 een vergunning is verleend ingevolge de Wet milieubeheer naar aanleiding van de aanvraag van A.H. Bevelander, Kleine Dijk 1 te Sint-Annaland, voor het veranderen van de bestaande inrichting, gelegen aan de Kleine Dijk 1 te Sint-Annaland, kadastraal bekend Sint- Annaland, sectie H, nummersl201 en 1202. Er zijn geen zienswijzen ingediend naar aanleiding van het ontwerp besluit. In het besluit zijn geen wijzigingen aangebracht ten opzichte van het ontwerp. Deze aanvraag wordt tevens aangemerkt als een melding op grond van het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer. Het besluit en alle ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 22 oktober 2010 gedurende zes weken ter inzage in de centrale hal van het gemeentehuis. Hof van Tholen 2 te Tholen van 08.30 uur tot 17.00 uur (indien tussen 12.30 en 17.00 uur een toelichting wordt gewenst dient daarvoor een afspraak te worden gemaakt, tele foonnummer 0166-668277). Indien het college daartoe een schriftelijk verzoek ontvangt kunnen de stukken gedurende zes weken tevens tijdens de avondopenstel ling in de centrale hal van het gemeentehuis worden ingezien. Ingevolge artikel 20.1, eerste lid, en artikel 20.6 van de Wet milieubeheer en artikel 6.7, 6:8 en 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht staat gedurende zes weken met ingang van de dag, na die waarop het besluit ter inzage is gelegd, beroep open bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a) belanghebbenden die zienswijzen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b) belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan wor den verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij gedurende de beroepstermijn beroep is ingesteld en bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan. In dat geval wordt een besluit niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. In gevallen waarin een vergunning betrekking heeft op het oprichten of veranderen van een inrichting, dat tevens is aan te merken als bouwen in de zin van de Woningwet, wordt een besluit niet eerder van kracht dan nadat de betrokken bouwvergunning is verleend. Het beroepschrift moet voor 3 december 2010 worden gericht en gezonden aan de Raad van State, Afdeling Bestuursrechtspraak, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's- Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de voorzitter van de bovengenoemde afde ling. Het verzoek tot voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's-Gravenhage. OPENBARE BEKENDMAKINGEN Bekendmaking Het hoofd van de afdeling Openbare werken heeft namens het college van burgemeester en wethouders van Tholen op 11 oktober 2010 besloten: 1. de gehandicaptenparkeerplaats bij het pand President Rooseveltstraat 19 in Sint-Maartensdijk voor de heer W.A. van Haarlem tot 1 november 2015 opnieuw te reserveren. 2. de gehandicaptenparkeerplaats (algemeen) aan de Korte Vest te Sint-Maartensdijk te verwijderen. 3. de reeds aanwezige gehandicaptenparkeerplaats nabij het pand Bonenblokstraat 2 te Oud-Vossemeer tot 1 oktober 2015 te reserveren ten behoeve van de heer W.C. Leeuwis. Iedere belanghebbende kan tegen dit besluit binnen 6 weken na de datum van afkondiging bezwaar maken bij ons college. Het bezwaarschrift dient gedateerd en ondertekend te zijn. Verder moet het bezwaarschrift voorzien zijn van naam en adres, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de rede nen waarom tegen dit besluit bezwaar wordt gemaakt. Nadere informatie over het indienen van een bezwaar schrift vindt u in de brochure "Bezwaar en beroep tegen een beslissing van de overheid" die u op verzoek door het cluster Communicatie wordt toegezonden. Uw Riool - Onze Zorg HMMMH Tel: 0166 60 36 60 Ondernemersweg 5 E-mail: info@vanaltenjuridischadvies.nl 4691 SL Tholen Deze aanbieding geldt alleen voor ontslagkwesties. Vraag naar de voorwaarden SMETTEN

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 9