Familieberichten Ccvy Charlotte/ Eendrachtbode 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 21 oktober 2010 J'P Plaats uw familieadvertentie ook in de JANNETJE NEELTJE APPOLONIA STOUTJESDIJK- NIEMANTSVERDRIET JANNIE STOUTJESDIJK- NIEMANTSVERDRIET JANNIE STOUTJESDIJK- NIEMANTSVERDRIET JANNIE STOUTJESDIJK JANNIE STOUTJESDIJK JANNIE STOUTJESDIJK JANNIE STOUTJESDIJK JANNETJE NEELTJE APPOLONIA NIEMANTSVERDRIET Kees Schuurman Elly Schuurman-Manschot AAFJE VIS Vervolg familieberichten zie pagina 6. Een tweede wonder voor ons zo heel bijzonder Wat zijn wij trots en blij Britt heeft er een broertje bij! WMem/VOngeyiuy Cow 17-10-2010 3300 gram 50 cm Martijn, Monique en Britt van Bale Slikkenburg 2 4691 TC Tholen Tel.: 0166-605625 Maandag 25 oktober a.s. zijn V i&y en/ K Convie/ de/ W Ctte/ 25 jaar getrouwd! Hartelijk gefeliciteerd van: Pa en ma Ridderhof Piet en Annemarie Hans, Elles en Jeroen- Coba en Mario Richard 4697 CZ Sint Annaland, oktober 2010 Huygensstraat 40 Een vurige wens! En plots kondigde hij zich aan. Voor Britt een klein broertje, Cas is zijn naam. Vol vreugde en trots mag iedereen het horen, dat op 17 oktober onze kleinzoon is geboren. Dolgelukkige ouders: Martijn en Monique en zusje Britt Trotse opa en oma's: Wim (in liefdevolle herinnering) en LUUS van Bale Dick en Corrie Soomers Tholen, oktober 2010 25 oktober is het 25 jaar geleden dat VCrhUyl/ Carnets UyTQuUt in het huwelijk zijn getreden. Wij wensen hen nog vele gezonde en gelukkige jaren toe. Dennis ma Uyl pa en ma Quist oma van Tiggele 4693BX Poortvliet, oktober 2010 Kerkplein 13 Met grote blijdschap geven wij u kennis van de geboorte van onze dochter en mijn zusje CorneliaWülemCnas Laurónas 13 oktober 2010 Gert en Mariska Kik-Aarnoudse Laura Dorpsweg 4 4311 AH Bruinisse Tel. 0111-850922 Eben Haëzer Op D.V. 25 oktober zijn onze geliefde kinderen Leo- en/S eendree van/poortvliet-v.d/. Repe/ 25 jaar getrouwd. Hun dankbare ouders, P.J. v.d. Repe-v.d. Boogaart Sint-Annaland, oktober 2010 1985 2010 Op maandag 25 oktober zijn onze ouders Vier ere Raxririey de; Wütte/ 25 jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd Arvin en Marjolein Renaldo Jannique 4697 CZ Sint-Annaland, oktober 2010 Huygensstraat 40 21 oktober 1970 21 oktober 2010 "Hoera, vandaag zijn onze opcvJart evt oma/Truwy 40 jaar getrouwd! Van harte gefeliciteerd en nog veel gezon de jaren toegewenst. Robin Sterre Eva Bas Stijn Daan Meike Roos Poortvliet, oktober 2010 Tolweg 2 1985 2010 Op maandag 25 oktober zijn Vier ertRUrvtne/de/Witte/ 25 jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd Pa en Ma de Witte Adrie en Liza Michael en Rianne Iris Sjaak en Patricia Jan en Wilma Nikki en Rik Leon en Nieske Armando en Jeremy Sint-Annaland, oktober 2010 1950 2010 Op D.V. 26 oktober hopen onze geliefde ouders, opa en oma Corneliy vartHcurfterv ere Maatje/v. d/. Gouwe/ hun 60-jarig huwelijk te gedenken. Dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven, is de wens van hun kinderen, kleinkinderen en achter kleinkinderen, Miep en Theo Peter Mark en Marleen klein- en achterkleinkinderen 4694 BW Scherpenisse, oktober 2010 Kerkstraat 15 Liewe/ opaere oma/ van harte gefeliciteerd met jullie 60-jarig huwelijk. Veel liefs, Eddy Silvia, Luc, Tessa Monique Patrick, Dyon, Elody Martijn, Marit Scherpenisse, oktober 2010 Op dinsdag 26 oktober a.s. een diamanten paar, ze deelden 60 jaren lief en leed met elkaar. Dankbaar en blij zijn we dat ze zoveel jaren zo zorgzaam en liefdevol voor ons waren. Wij willen jullie van harte feliciteren van je kinderen en zeker niet te vergeten je klein- en achter kleinkinderen. Toon/ van den Hoeb erv LCna/varvden/Hoek/- varvOeffelerv Lia Pleune-v.d. Hoek Wim Pleune Miranda, Thino, Pax Jan ine, Leo, Fabian, Sabine Arjenne, Corné, Nick llona, Mitch Addie de Graaf-v.d. Hoek LeO de Graaf (in liefdevolle herinnering) Lydia, Joscelin, Agnes Lenny, Toon Jacqueline Mens-v.d. Hoek Peter Mens Michelle Vic J'P 4697 CW Sint-Annaland, oktober 2010 Anna van Bourgondiëstraat 10 Als terugkijken pijn doet... en vooruit kijken je bang maakt... Kijk dan naast je: 'Ik ga met je mee, Ik ben ajtijd bij je, alle dagen.' Mattheüs 28 vers 20 Diep bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en lieve dochter Jannie echtgenote van Jacobus Stoutjesdijk Geboren, 27 december 1953 Overleden, 14 oktober 2010 Ko Stoutjesdijk Jolanda Stoutjesdijk Bart Stoutjesdijk C. Moerland-van Eenennaam G.J. Niemantsverdriet in liefdevolle herinnering Plevierlaan 37 4695 JC Sint-Maartensdijk De afscheidsdienst is dinsdag 19 oktober om 14.00 uur gehouden in de Rehobothkerk, Westvest 2 te Sint-Maartensdijk. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsge vonden op de Algemene Begraafplaats aan de Kastelijnsweg te Sint-Maartensdijk. Lieve Jannie In onze gedachten was je In onze gedachten ben je In onze gedachten zal je altijd blijven Met pijn in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve dochter, onze zus en schoonzus fiuuiie (ffimtiekfiï/e - tt/r'en/rie/ Je moeder Plonie en Chris Dinie en Ally Jeannette en Arie 14 oktober 2010 De mooiste bloem wordt als eerste geplukt Heel verdrietig zijn wij om het heengaan van onze lieve tante jfati/iie Jtoa/yer/y/ - A fez/u/zt/'/een/ne/ Rianne en Daaf Martijn en Susan Ryan Sander en Jessica Carola Dennis en Gerrian Jeroen en Colinda Sandra Jens 14 oktober 2010 Tot ons groot verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante op de lijftijd van 56 jaar. We wensen Ko, Jolanda en Bart veel sterkte toe. Zwagers en schoonzussen Stoutjesdijk Neven en nichten Sint-Maartensdijk, 14 oktober 2010 Je bent van ons weggenomen, we leven met het gemis. We staan zo zwak, maar hebben van jou geleerd wat strijden is. Bedankt voor de jaren van liefde en trouw. Je bent niet meer bij ons, maar onze gedachten blijven bij jou. Na een moeilijke periode is overleden onze lieve vriendin Wij wensen Ko, Jolanda en Bart veel sterkte toe. Wim en Corrie Scherpenisse Simone en Ronald Anne en Maarten Sint-Maartensdijk, 14 oktober 2010 Verslagen en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve vriendin liefhebbende vrouw van Ko, en zorgzame moeder van Jolanda en Bart. Han den Adrie Vroegop Adrie en Jannie Keur Gerard en Els Hage Sint-Annaland, 14 oktober 2010 Waar eerst hoop was, is nu verslagenheid. Donderdag Bereikte ons het bericht dat na een moedige strijd toch nog plotseling is overleden, onze collega en vriendin We zullen haar allemaal heel erg missen. Onze gedachten zijn bij haar man Ko en de kinderen Jolanda en Bart Collega's en vrienden van Zwembad De Spetter Zwembad De Haestinge Sport- en gemeenschaps centrum Meulvliet Partycentrum Haestinge Sport- en gemeenschaps centrum DeWellevaete 14 oktober 2010 Met verslagenheid hebben wij kennis geno men van het overlijden van jarenlang verbonden aan het zwembad in Sint-Maartensdijk en vrouw van onze col lega Ko Stoutjesdijk. Wij wensen Ko, zijn kinderen Jolanda en Bart en de verdere fa milie sterkte met dit zware verlies. De collega's van de afdeling Welzijn en On derwijs van de gemeente Tholen, Pierre, jaap, Corrie, Ad, Diana, Lisette, Ingrid, Ties, Willem, Karin, An, Lenie, Jordi, Mies, Ellen, Marja, Jacqueline, Willy, Riet, Marleen en Janneke Tholen, 14 oktober 2010 Vorige week ontvingen we het droevige en onvoorstelbare bericht van het overlijden van de echtgenote van onze oud-trainer Ko Stoutjesdijk Namens het bestuur, onze leden en suppor ters, alsmede het kantinepersoneel wensen we Ko, Jolanda en Bart en de familie heel veel sterkte en steun toe om dit verlies te dragen. vv Noad '67 Sint Philipsland, oktober 2010 Met ontroering namen wij kennis van het overlijden op 14 oktober 2010 van me vrouw echtgenote van onze collega Ko Stoutjesdijk in de leeftijd van 56 jaar. Wij zijn dankbaar voor de wijze waarop Jannie ruim 11 jaar haar werkzaamheden bij de gemeentelijke zwembaden heeft ver richt. Onze gedachten gaan uit naar Ko, Jolanda en Bart en we hopen dat zij de kracht ont vangen om dit verlies te dragen. Burgemeester en wethouders van de ge meente Tholen, De secretaris, De burgemeester, S. Nieuwkoop W. Nuis Tholen, 21 oktober 2010 Een tragisch motorongeluk op 13 oktober jl. op de Philipsdam was de oorzaak van het plotseling overlijden van Kees en Elly. Zij stonden midden in het leven en woonden enorm naar hun zin op het eiland Tholen. 27 september 1957 t J3 oktober 2010 14 februari 1959 f 13 oktober 2010 Sint Maartensdijk, 21 oktober 2010 Familie van Elly en Kees Correspondentieadres: R.J. Schuurman, De Loete 42, 2642 DW Pijnacker De uitvaart heeft inmiddels plaatsgevonden. 'De vijver is leeggevist" Bedroefd delen wij u mede dat gekomen tot de leeftijd der sterken toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze geliefde moe der en schoonmoeder weduwe van Jacobus de Leeuw Zij overleed op 18 oktober 2010 in de leef tijd van 98 jaar. Sint-Annaland: Veronica de Leeuw Tanny Quist Correspondentieadres: Tienhoven 614697 GP Sint- Annaland U kunt afscheid nemen van mama in het Mortuarium van Monuta, Pr. Bernhardstraat 2 te Tholen, op vrijdag 22 oktober van 13.30 tot 14.00 uur. Aansluitend wordt de afscheidsdienst ge houden op vrijdag om 14.00 uur in de aula van eerdergenoemd mortuarium van Mo nuta, waarna we haar gaan begeleiden naar haar laatste rustplaats bij pa op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot per soonlijk condoleren. Ma hield van bloemen. Speciale dank voor het personeel van Maar- tenshof te St. Maartensdijk, woning 52, voor de liefdevolle verzorging die zij aan mama hebben gegeven. jdT Bj2 Begrafenisverzorging anssen 0166 - 60 7319 Wij verzorgen begrafenissen in geheel Tholen Wilsbeschikking kunt u bij ons aanvragen "Zo wil ik het als mijn sterven daar is". 4691 DG Tholen 53 23 73 20 www

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 4