Oosterschelde Leden profiteren van een maand De eerste ambassadeurs van üw vól activiteiten en voorstellingen bank gaan van start Het nieuwe kantoor in Heinkenszand is klaar voor de toekomst! Nieuwbouwplannen? Lidmaatschap is meer dan 'klant zijn' Hoe word ik lid? Rabobank Oosterschelde Rabobank Zeeuwse Bibliotheek EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 21 oktober 2010 GW AMïh, De eerste editie 'Maand van de Leden' bij Rabobank Oosterschelde is in volle gang en duurt nog de hele maand oktober! Acht collega's van Rabobank Oosterschelde zijn onlangs benoemd tot ambassadeur, ofwel 'het gezicht' van de bank. U komt ze tegen bij de evenementen en bijeenkomsten die in hun woonomgeving plaatsvinden. U heeft dus een eigen ambassadeur in uw woonplaats. Het idee is om op deze manier als bank dichter bij u als klant te staan en zo nog beter in te kunnen spelen op wat u bezighoudt. Muziektheatergezelschap GOV trapte de Maand van de Leden op 1 oktober af met een spetterende voorstelling. Was u hierbij aanwezig? Dan heeft u ongetwijfeld genoten van de klassiekers uit de bekende musicals'Annie'en'Anatevka'. Sportievelingen maakten vrijdag 8 oktober kennis met de hockeysport tijdens een clinic van de Goese Mixed Hockey Club. En afgelopen weekend zorgde cabarettrio De Sanseveria's voor een ouderwets avondje amusement met een lach en een traan. De maand oktober is natuurlijk nog niet afgelopen. De komende weken hebben we dan ook nog genoeg voor onze leden in petto, zoals een golfclinic en -wedstrijd, een dolkomische kindershow en een workshop digitale fotografie. De inschrijving hiervoor is al gesloten. De Maand van de Leden wordt afgesloten met een centrale afdelingsvergadering op woensdag 27 oktober in Theater de Mythe in Goes. Trijntje Oosterhuis geeft tijdens deze gelegenheid een luisterconcert met gitarist. Na maanden van slopenbreken en weer opbouwen is ons kantoor in Heinkenszand klaar. Van 1 t/m 5 november wordt het kantoor feestelijk geopend. Komt u ook kijken? U kunt terecht voor alle dienstverlening die u van ons gewend bent. We laten het u graag zien als u een kijkje komt nemen. Tijdens de openingsweek van 1 t/m 5 november kunt u meedoen aan de actie 'Open de deur'. Gaat de deur open dan krijgt u van ons een leuke verrassing. U maakt dan bovendien kans op een minilaptop! Stadszicht in Tholenéén van de vele nieuwbouwprojecten in het werkgebied van Rabobank Oosterschelde. Waar sommige inwoners hun nieuwe huis al bijna betrekken, slaan aannemers elders net de palen in de grond. De prijzen van nieuwbouwwoningen lopen sterk uiteen en zijn met name afhankelijk van de locatie en grootte van de woning. Ondanks de vele projecten zijn onze adviseurs goed op de hoogte en kunnen ze u voorzien van een betrouwbaar advies dat past bij uw persoonlijke bouw- en woonplannen en mogelijkheden. Laat een financieel adviseur van Rabobank Oosterschelde met u meedenken over de financiering van uw huis. Wij hebben voor alle projecten een aantrekkelijk aanbod voor u, zoals een scherpe rente en een korting op schadeverzekeringen die kan oplopen tot 12%. Wist u trouwens dat u bij een aantal projecten, waaronder'Waterstad Goese Schans'zelfs kunt profiteren van een projectaanbieding? Kijk op rabobank.nl/oosterschelde of maak meteen een afspraak met één van onze adviseurs. Uw ambassadeurs: Rianne Verhees Oud-Vossemeer, Scherpenisse, Poortvliet) en Piet van Dijke (St. Annaland, St. Philips/and) Rabobank Oosterschelde is een bank met leden. Wat betekent dit? De Rabobank is een coöperatie, een soort vereniging, met leden. Als lid heeft u invloed op het beleid van uw bank. We vragen u bijvoorbeeld om mee te denken over de kwaliteit van de dienstverlening en maatschappelijke projecten waaraan de bank deelneemt. Hoe kan ik mijn mening als lid kenbaar maken? Als u lid bent van Rabobank Oosterschelde dan bent u lid van één van de vier afdelingen: Goes/Borsele, Kapelle/Reimerswaal, Schouwen-Duiveland en Tholen en bent u welkom om mee te praten tijdens de jaarlijkse afdelingsvergadering. Van elke afdeling zit een evenredig aantal leden in de ledenraad van de bank. Deze ledenraad stelt de jaarrekening vast, beslist over de winstbestemming (waaronder coöperatief dividend), zorgt ervoor dat de ledeninvloed en betrokkenheid gewaarborgd blijft, koppelt de meningen van de afdelingsvergaderingen terug aan de directie en benoemt de leden van de raad van commissarissen. Wat houdt het lidmaatschap nog meer in voor mij? Als lid profiteert u het hele jaar door van aantrekkelijke aanbiedingen, nuttige diensten en interessante activiteiten. Daarnaast ontvangt u als lid vier keer per jaar het lokale ledenmagazine'Dichterbij'. Een informatief blad met interessante interviews, nuttige artikelen, nieuwsberichten en aanbiedingen. Meer weten over de ledenraad, coöperatief dividend en Dichterbij? Kijk op rabobank.nl/oosterschelde. Bent u klant van Rabobank Oosterschelde, maar nog geen lid? Meld u dan kosteloos aan via rabobank.nl/oosterschelde en profiteer het hele jaar door van aantrekkelijke aanbiedingen, nuttige diensten en interessante activiteiten. Postbus 33,4460 AA Goes, telefoon (0113) 248000 e-mail info@oosterschelde.rabobank.nl www.rabobank.nl/oosterschelde Rabobankvestigingen dichtbij u in Sint-Annaland, Sint-Maartensdijk en Tholen Geldautomaten in Oud-Vossemeer, Sint-Annaland, Sint-Maartensdijk, Sint-Philipsland, Stavenisse en Tholen Rabobank. Een bank met ideeën. 16 Dichtbi j Nr. 4, oktober 2010 Bewaarexemplaar

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 16