Eerste overwinning WHS voelt heel zoet op Thoolse bodem: 2-4 WHS-Klundert EQu/MiO s Noad na praatsessie en zege in de middenmoot '(TLèWin Leen Rijstenbil IjSSen Tweewielers Bouwbedrijf Jan van Dijke HARM LAND Bezoek zaterdag om 15.00 uur de competitiewedstrijd VOORDELIG TANKEN! t irian leaning Hoir/ty I ing/hop Donderdag 14 oktober 2010 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 13 WHS heeft de derby bij Tholense Boys aangegre pen om het zelfvertrouwen op te vijzelen. De Setallan- ders trokken na de pauze de zege naar zich toe: 2-4. Hoewel zijn ploeg enkele treffers in de schoot ge worpen kreeg, noemde coach Joost Hulshof de eerste overwinning van het seizoen dik verdiend. Hulshof vond het jammer dat de score tegen de do lende Tholenaren niet ver der was opgevoerd. „Als je het kunt doen, moet je het niet laten. En vandaag had den we daartoe alle moge lijkheden." Slalom Sint-Annalanders mentaal weerbaar, organisatie bij Tholenaren weg Blunder Gele kaarten Stoutjesdijk ziet slechtste helft Smerdiek Smerdiek onevenwichtig Tuin Compleet Hoveniersbedrijf a i u t a n 7 7 e n Spastraat 3 4697 RZ St.-Annaland mob. 06-53524842 Tel. 0166-652048 CHFLSHOP RUCPHEN Dyna+ Accounting dynaplus@zeelandnet.nl 06-53477475 L. HEEREN ZN. v Timmer Metselbedrijf Sterk in schoonmaakwerk OOGD I (j&Dekker PROFILE TYRECENTER NIET ALLEEN BETER IN BANDEN molenstraat 31, oud-vossemeer tel. 0166-672563 www.rijstenbil.nl Merkt: 1 Oa Poortvliet; Voetbal programma Donderdag 14 oktober uur WHS 5-WHS 4 19.30 Zaterdag 16 oktober uur Noad-Thol. Boys 15.00 WHS-Klundert 15.00 Smerdiek-FSV 15.00 Vosmeer-Zierikzce 14.30 Chrislandia-Stavenisse 14.30 Kruiningen-SPS 14.30 Wartburgia 2-Smerdiek da. 11.30 Trichl-Smerdiek 2 da. 12.00 Noad da.-RCD 10.00 Smcrdiek 3 da.-Klundert 15.00 Wieldrecht 2-Noad 2 14.30 VVGZ 3-WHS 2 11.00 SPS 2-Duiveland 2 14.30 Arendskerke 3- Thol. Boys 2 14.30 Wolfaartsdijk 2-Noad 3 13.30 Stavenisse 2-Halstcrcn 2 15.00 Smerdick 2-FSV 2 12.30 WHS 3-Vrederust 2 14.30 Thol. B.3- Colijnsplaatse B. 3 14.30 Noad 4-Klundcrt 3 13.00 FC Bergen 2-SPS 3 15.00 Halsteren 4-Smerdiek 3 15.00 Thol. Boys 4-Noad 5 12.30 Noad 6-Thol. Boys 5 14.00 Stavenisse 3-Moc 3 13.30 SPS 4-Chrislandia 4 14.30 Zondag 17 oktober uur Vosmeer-Zeeland Sport 14.30 Noordhoek 2-Vosmeer 2 11.30 Steenbergen 5-Vosmccr 3 12.30 Donderdag 21 oktober uur Chrislandia 4-Noad 6 20.00 Trefzeker Topscorer [it Rachid Bouhoudane (Vosmeer) 12 Joey Deurloo (Thol. Boys) Hilbert van Akkeren (SPS) Perry Potappel (Stavenisse) 5 Arvin de Witte (WHS) Lars Steijn (Noad) Nordin Benjilali (Vosmeer) Hassan El Helw (Vosmeer) 4 7^7 Voetbal uitslagen Derde kl.: Thol. Boys-WHS 2-4. SVG-Smerdiek 4-1, Beek Vooruit- Noad 1-5. Vierde kl.: Stavenisse-DVO 1-10, SPS-WIK 4-0, BW-Vosmeer 1-4. Vijfde kl.: Kwadendammc-Vosmeer 5-0. Dames: Smcrdiek-CSW 3-2, Smcr diek 2-Peursum 8-2. Rijsoord-Smer- diek 3 4-4, Vosmeer-Noordhoek 1-5. Eerste kl. res.: Noad 2-de Meeuwen 2 0-4. Tweede kl. res.: WHS 2-The Gun ners 2 0-2. Derde kl. res.: Kruiningen 2-SPS 2 7-1. Vierde kl. res.: Thol. Boys 2-Wolf- aartsdijk 2 2-3, WC 3-Smcrdick 2 2-3. Klundert 3-Stavenisse 2 4-2, WIK 3- Thol. Boys 3 1-10. HÜÜSren 2-WHS 3 6-0, Seolto 3-Noad 4 9-4. Vijfde kl.: SPS 3-Thol. Boys 4 3-4, Noad 5-Vredcrust 4 1-0, Vosmeer 2- Schijf 2 0-4. Zesde kl. res.: DZC 2-Vosmeer 3 3-3. Zevende kl. res.: WHS 4-Stavcnisse 3 10-3, Moe 3-SPS 4 5-1, Thol. Boys 5-WHS 5 3-2. Derde klasse In de openingsfase had ook Huls hof zijn handtekening niet onder dit scenario op de Bent durven zet ten. Nauwelijks rolde de bal of Tholense Boys stond op voor sprong. Een vrije trap van de als linksachter gestarte Erwin Doggen viel precies tussen verdediging en doelman Anton Elenbaas, met Joey Deurloo die als enige attent re ageerde: 1-0. Op dat moment ver gal Tholense Boys volgens coach Paul van Buurcn door te drukken. „Je weet dat WHS slecht uit de startblokken is gekomen en nog maar twee punten heeft. We wilden daarom vroeg op voorsprong ko men en dat lukte. Maar dan mo,et je ze meteen ook de nek omdraai en. Het tegenovergestelde gebeur de. Het was van onze kant allemaal veel te mat. We lieten WHS terug in de wedstrijd komen." Na een kwartier kwam WHS al op gelijke hoogte. Robin van Dijke verzond vanaf de flank een voorzet op maat, Arvin de Witte liep weg uil de rug van zijn directe tegenstan der Freddy Simons en kopte schit terend in de kruising: 1-1. Hulshof prees na afloop de mentale weer baarheid van zijn team. „We heb ben enkele ongelukkige wedstrij den achter de rug, en dan loop je ineens weer achter de feiten aan met zo'n vroeg doelpunt. Mis schien was dat doelpunt wel ons geluk. De jongens pakten het posi tief op en gingen duels winnen. Dat gaf vandaag de doorslag." Met name het veel geprezen Thoolsc middenveld moest zater dag zijn meerdere' erkennen in de tegenstander. Het waren vooral Ar mando van de Repe en Patrick van Schetsen die voorop gingen in de strijd. Keer op keer veroverden zij de bal in de man op man gevech ten, zodat het initiatief lange tijd bij de bezoekers lag. Na ruim een halfuur waren de Tholenaren toch weer het dichtst bij een doelpunt. Uit een snelle ingooi van Joey Joey Deurloo (links) zorgde voor de twee doelpunten van Tholense Boys, maar dat bleek te weinig omdat WHS daar verrassend vier treffers tegenover stelde, onder wie I van Patrick van Schetsen (rechts). Deurloo stelde Malthijs van Slee doelman Elenbaas op de proef. Met de vuist redde de goalie in dé bovenhoek. In het zicht van de rust waren er nog twee speldenprikken van de thuisclub, met aanvoerder Jeroen Nieuwkoop die naast schoof en een kopbal van Niels Hopmans rakelings over de lat. De mooiste actie van de wedstrijd had Armando van de Repe in petto. In de blessuretijd begon hij aan een slalom langs een handvol Thoolse verdedigers, om uiteindelijk op de uitgelopen keeper Michael Don kersloot te stuiten. Hulshof had vrede met de gelijke stand halver wege. „We hadden met Dennis Oosdijk en Matthijs Bruijnzeel tenslotte nog twee gerenommeerde spelers op de bank. Als trainer weet je dan dat je nog iets achter de hand hebt. Dat bleek ook wel na rust. We stonden goed, het begon steeas"WWf*W lopen en mijn spe lers werden ook niet meer moe. Dat gevoel krijg je als je weet dat je de wedstrijd naar je toe kunt trekken." In de tweede minuut na de pauze kwam WHS op voorsprong, dank zij een enorme blunder van keeper Donkersloot. Een ongevaarlijke schuiver van Patrick van Schetsen werd door de ongelukkige goalie in eigen doel gewerkt: 1-2. „Het was zonde voor dat manneke. Het was natuurlijk niet best gekeept", aldus Hulshof. Bij Tholense Boys kwam de treffer aan als een moker slag, hoewel invaller Ronnie de Graaf met een slimme vrije trap Elenbaas bij de eerste paal nog tot een uiterste krachtsinspanning dwong. Het was meteen hel laatste wapenfeit van de thuisclub, waar gaande weg de tweede helft elke vorm van organisatie wegviel. Bal verlies van Freddy Simons leidde na een uur een snelle tegenstoot van WHS over de linkervleugel in, waarbij Arvin de Witte vrij voor Donkersloot voor de 1-3 leek te zorgen. Op de doellijn gaf Robin van Dijke de bal geheel overbodig nog een laatste zetje, zodat het op de Bent ineens sterk geurde naar buitenspel. De niet meegelopen as sistent Brugman hield de vlag ech ter omlaag en WHS kon onbekom merd juichen. Toch had ook Hulshof bedenkingen bij de gel digheid van het doelpunt. „Het was hoe dan ook niet slim van Ro bin. Zoiets moet je niet doen." Even later nam de net in het veld gekomen Bruijnzeel een hoek schop meteen op de pantoffel: 1-4. Het pleit was beslecht en het zwaar aangeslagen Tholense Boys hing groggy in de touwen. Een inzet van Robin van Dijke werd op het nippertje van de lijn gehaald, een lob van Arvin de Witte ging juist over en bij de volgende gelegen heid stuitte De Witte op de uitgelo pen keeper. Pas tien minuten voor het einde kwam de thuisclub nog even dichterbij, vanaf de stip na hands van Patrick Ketting. Het was Joey Deurloo die het buitenkansje verzilverde: 2-4. Paul van Buuren was zwaar teleur gesteld in de vertoning. „Met deze mentaliteit lukt het niet. Zelfs de meest simpele dingen deden we verkeerd. Zonder bal bewoog er niemand. Het leek alsof we de bal gewoon niet wilden hebben. En uit stilstand een wedstrijd gaat niet, en al helemaal niet tegen WHS." Een verklaring voor de wanprestatie had Van Buuren niet, een oplos sing evenmin. „We moeten hoe dan ook eens goed in de spiegel kijken. Misschien moeten wc deze week trainen zonder bal. We moe ten weer honger naar de bal krij gen." Ondanks de zege zag ook Hulshof minpuntjes bij zijn ploeg. „We pakken dit seizoen teveel on nodige gele kaarten, ook vandaag weer. Daardoor krijgen wc in deze fase van het seizoen al te maken met schorsingen. Dat kunnen we niet gebruiken, zeker nu we ko mende zaterdag tegen Klundert met de gevaarlijkste voorhoede van de derde klasse te maken krij gen." Tholense Boys-WHS 2-4: 2e mi nuut Jocv Deurloo 1-0; 14e min. Arvin de Witte 1-1; 48e min. Pa trick van Schetsen 1-2; 55e min. Robin van Dijke 1-3; 61ste min. Matthijs Bruijnzeel 1-4; 77e min. Joev Deurloo 2-4 (straf schop). Gele kaarten: Erdwin Doggen, Hans-Willem Hopmans en Je roen Nieuwkoop van Tholense Boys, Rien Wesdorp, Dennis Oosdijk en Anton Elenbaas van WHS. Scheidsrechter J. Mgougmout. Met een overtuigende 1-5 zege bij Beek Vooruit nam Noad'67 afstand van de onderste plaatsen. De Fluplanders werden in Prinsenbeek be loond voor een gedurfde speelstijl, met veel druk op de achterste lijn van de Brabanders. Smerdiek lijkt na een goede start van het seizoen het spoor kwijt te raken. In Tilburg ging de formatie van coach Cees Stoutjesdijk met ruime 4-1 cijfers onderuit bij SVG, een ploeg die tot de laagvliegers in de derde klasse wordt gerekend. In de aanloop naar het duel met Beek Vooruit slak Noad donderdagavond met de hele selectie de koppen bij el kaar. De teleurstellende resultaten tot dusver kwamen uitgebreid aan de or de, net als de discipline in en buiten het veld. Het gesprek werkte volgens coach Johan Sulkers verhelderend voor alle partijen. In Prinsenbeek werden de goéde voornemens omge zet in daden. Halverwege de eerste helft was het Remi van Herk die de bal op de van hem bekende wijze me teen op de pantoffel nam en de doel man van Beek Vooruit kansloos liet: 0-1. Voor Noad was het de afsluiting van een moeizame opening, waarin de thuisclub met goede voorzetten van de flank voor het nodige gevaar zorgde. De treffer van Van Herk zorg de voor rust in de Fluplandse gelede ren, zeker toen Lars Steijn uit een vrije trap precies het gaatje vond: 0-2. De ploeg van Johan Sulkers bepaalde het tempo in de wedstrijd en bood de geroutineerde Brabanders geen gele genheid om het balletje rond te spe len. Een bewuste tactische keuze, al dus Sulkers. „Als je tegen ploegen als Beek Vooruit achter komt, heb je een probleem. Voor ons was het daarom zaak om snel in balbezit te komen en te blijven. Dat lukte aardig, moet ik zeggen." Nog voor de pauze waren de bezoekers dicht bij een veel ruimere marge. Dennis Kot raakte met een diagonale inzet de paal, zoals ook de naar doelpunten hongerende spits Frank den Engelsman werd gestuit door het aluminium. Bovendien vond een rake kopbal van Arjan van Dijke geen genade in de ogen van de arbi trage, vanwege hinderen van de keep er. Er leek geen vuiltje aan de lucht, totdat Beek Vooruit kort na de hervat ting de 1-2 liet aantekenen. „Daar gaan we weer, dacht ik", bekende Sulkers na afloop. „Maar gelukkig pakten de jongens het positief op." In de 55e minuut viel de beslissing, met Arjan Moerland die uit de scrimmage voor de 1-3 zorgde. „Dat was het breekpunt, voor een ploeg waarvan je weet dat ze conditioneel niet lekker zitten", stelde Sulkers tevreden vast. Noad was in het resterende halfuur heer en meester, met Lars Steijn die uit een goede aanval de score opvoer de naar 1-4. Op aangeven van invaller Jeroen Verwijs pikte Frank den En gelsman in de slotfase zijn eerste treffer van het seizoen mee: 1-5. Sul kers was blij met de ruime overwin ning. „Dit hadden we een keer nodig. Lekker voetballen en veel doelpunten, na de wedstrijden tegen Krabbendijke en Seolto waarin we de punten heb ben laten liggen. Allicht is dit de om mekeer." Ook op eigen veld tegen Smerdick koos SVG voor een behoudende tac tiek, met veel mensen achter de bal. Het was een strijdwijze waar de ploeg van Cees Stoutjesdijk de nodi ge moeite mee had, met een 4-1 ne derlaag als resultaat. Volgens Stout jesdijk riep zijn team de problemen over zich af. „We begonnen heel slecht aan de wedstrijd en over het algemeen genomen maak je dat niet meer goed. We hebben onevenwich tig gespeeld, met spelers die niet de zelfde gedachte hadden. De helft jaagde de tegenstander af en de an deren stonden stil. Dan wordt het moeilijk, zo niet onmogelijk, om een wedstrijd te winnen." Halverwege de eerste helft sloegen de op de counter loerende Tilburgers toe, uit een mooie aanval waarbij Leroy Pors zijn directe tegenstander uit het oog verloor: 1-0. Het was meteen het enige wapenfeit tol aan de rust. Onder de thee donderde het in de kleedkamer van Smerdiek. „Het was de slechtste helft die ik dit jaar van mijn ploeg gezien heb", aldus Stout jesdijk. In het tweede bedrijf was er even verbetering, met een sterke fase van de bezoekers. Toch had Daan de Viel hij een afstandschot de hulp van de blunderende doelman nodig om gelijk te komen: 1-1. Het leek erop dat Smerdiek door zou gaan druk ken, totdat een nieuwe uitval de blauw-zwarten fataal werd: 2-1. On danks het vele balbezit kon de for matie van Stoutjesdijk in de reste rende tijd geen potten breken. „Rond de zestien waren we klaar", stelde de coach teleurgesteld vast. „Niet eerder dit seizoen zijn we van het plein gespeeld en altijd hebben we kansen gehad, tot vandaag." In de slotfase sloegen de Brabanders nog tweemaal toe, zodat er een ge flatteerde 4-1 eindstand op het bord kwam. Stoutjesdijk baalde. „Voor rust hield SVG zeven mensen op ei gen helft en na de thee lagen ze met z'n achten voor de goal. Natuurlijk hebben ze het recht om zo te spelen. Hel is aan ons om daar een antwoord op te vinden en dat hadden we van daag niet." Volgens Stoutjesdijk hoort de zeperd in Tilburg bij het de buut in de derde klasse. „De ene week tref je een ploeg die voetbal lend veel in zijn mars heeft, dan weer een tegenstander die tactisch en fysiek sterk is. SVG hoort in die laatste categorie thuis. Ze spelen een vreemd spelletje. Voor sommige jongens van ons is het wennen." Hoewel Smerdiek langzamerhand in de bedreigde zone is terecht geko men, ziet Stoutjesdijk geen reden tot paniek. „Maar natuurlijk wordt de komende wedstrijd tegen FSV cruci aal voor het verdere verloop van de eerste competitiehelft. Het is aanha ken bij de middenmoot, of in de pro blemen komen." HOOFDSPONSOR WHS 2 Havenplein 9, Sint-Annaland, tel. 0166-654541 Leonard Ketting Tuinstraat 44 4697 BS Sint Annaland 06-12952042 tuincompleet@zeelandnet.nl Burgemeet 25 4693 C] Poortvliet T 0166 - 612509 E info@overbeeke.nl Raiffeisenstraat 2 Sint-Annaland I www.overbeeke.nl Raadhuisstraat 30a, 4715 CD Rucphen Tel. 0165-342750 Fax 0165-343684 Voor al uw hout-, gas- en elektrische kachels, marmeren schouwen en cadeau-artikelen. Wij zijn geopend van 9.00 tot IS.00 uur. Dinsdag gesloten. Vrijdag koopavond tot 20XX) uur. Zaterdag geopend tot 16.00 uur. 3 Beleving terug Waar ik twee weken geleden voor de wed strijd tegen Beek Vooruit nog kritisch was op de beleving van spelers en aanhang neig ik nu naar een wat positiever beeld. WHS liet af gelopen zaterdag tegen de Prullen zien dat het wel weet waar het gaspedaal zit en hoe men een tegenstander het veld over kan jagen. Blijkbaar moet de kat eerst in het nauw komen om rare sprongen te maken want hoe is anders deze ommekeer te ver klaren. Een week eerder was de ernstige blessure van Jeroen Oosdijk nog een geluk bij een ongeluk omdat de lijdensweg na 39 minuten ploeteren in de vreselijke klei werd gestaakt. Een goede week later stond er een tot in de tenen geladen ploeg met liefst vijf invallers die de geel zwarte leeuwen tande loos achter liet in de enige stad die ons mooie eiland rijk is. Met agressief spel, bele ving en vertrouwen werd de sterker geach te tegenstander met open vizier bestreden, na een snelle I - 0 achterstand leek men de koe weer in de kont te kijken maar tot ver bazing van vooral de Tholenaren werd de strijdbijl met een noodgang uit de zompige klei gegraven en kon het beleg van Tholen een aanvang nemen. Met een weergaloze Arvin de Witte en Patrick van Schetsen was het Stallandse aanvalsspel om van te smullen en werd elke poging van de tegenstander tot prullaria gedegradeerd. Of één zwaluw deze mooie herfst op een zomer doet lijken mag worden afgevraagd, wel heeft de ploeg be wezen te weten hoe men de geest uit de fles moet halen.Voor zaterdag ben ik benieuwd, niemand op vakantie, geen vrijdagavond es capades en de wetenschap dat er een mooie tegenstander wacht zal onze mannen toch wel een vruchtbare bodem geven om weer eens stevig uit de slof te schieten. De tegenstander Klundert is één van de belangrijkste kandida ten voor de titel in de derde klasse B, toch is deze ploeg voor WHS geen angstgegner. De formatie uit Sint-Annaland verliest niet vaak van de sterke ploeg uit het West-Brabantse Klundert en is zelfs regelmatig de bovenlig gende partij.Twee seizoenen geleden werd in Klundert in een geweldig gevecht met I - 2 gewonnen en speelde WHS thuis 2-2 tegen de tricolores.Vorig seizoen werd op de Waaje met 3 - I gewonnen en speelde men in het hol van de leeuw I - I gelijk waarbij aangete kend kon worden dat WHS de sterkere ploeg was. Op één of ander manier lijkt het dus dat dit Klundert de groen witte brigade van Joost Hulshof wel ligt. Klundert is dit seizoen goed gestart en zeker de 0 - 7 in de derby tegen het Zevenbergse Seolto deed menigeen de wenkbrauwen fronsen. Met Chris en Eric Fu- anani, Lolo Patricia en Poger Mukoko beschikt het over een levensgevaarlijk aanvallend kwartet,Thierry Aarts is de ervaren doelman. Peter van Wingerden de man van de vrije trappen en Jelle Schoep de controlerende routinier op het middenveld,WHS heeft min der kwaliteiten maar heeft afgelopen zaterdag in Tholen laten zien niet voor een kleintje ver vaard te zijn. Voorbeschouwing uit Klundert Klundert deed afgelopen zaterdag tevergeefs een poging om de koppositie van the Gun ners over te nemen al was het daar wel erg dichtbij. Wel verloor The Gunners voor het eerst sinds lange tijd weer eens punten. Klundert wil de druk op The Gunners graag kracht bijzetten door zaterdag bij WHS met de punten naar huis te gaan. WHS won za terdag voor het eerst dit seizoen knap bij Tholense Boys en zal het zelfvertrouwen op een goed resultaat tegen Klundert zeker zijn toegenomen. Zowel WHS als Klundert heeft te maken met de nodige blessures, maar beide coaches zullen ongetwijfeld een zeer representatief elftal de knollentuin in sturen. De wedstrijdbal De wedstrijdsponsor voor aanstaande zater dag is voor WHS een oude bekende, sinds jaar en dag is Harm Moerland van de gelijk namige autogarage al sponsor van de wed strijdbal. Als oud eerste elftal speler en ko mend uit een echte WHS voetbalfamilie weet hij als geen ander hoe belangrijk de steun van sponsors is voor een vereniging als de onze. Garage Harm Moerland voor on derhoud en reparatie is gevestigd in een nieuw pand aan de Spastraat 6 te Sint-Anna land. Het bedrijf is te bereiken op mobiel nummer 06-24668375 of via e-mail info@harmmoerland.nl. Ook is er al een website in de lucht www.harmmoerland.nl. De autogarage is RDW erkend, kan uw APK uitvoeren en heeft een Bosch uitleesservice voor het analyseren van allerlei problemen aan uw auto. Sinds kort is garage Harm Moerland een BOVAG garage. Tevens heeft men een klein assortiment occasions en is men in staat om uw voertuig motorisch of optisch te tunen. Dus heeft uw problemen met uw auto, moet deze onderhouden of ge keurd worden neem dan contact op met Harm Moerland onderhoud reparatie te Sint-Annaland. Pupil van de week Pupil van de week bij de belangrijke wedstrijd WHS I - Klundert I is Thimo Smits, hij is rechtshalf of om een andere term te noemen, rechtermiddenvelder in WHS DI .Thimo traint bij het trio Peter den Ouden, Rien Wesdorp en Peter Saarloos. De hobby's van Thimo zijn voetballen en judo, deze jongeman is dus een sportieve vent. Zijn favoriete voetbalclub is de ploeg uit de hoofdstad van het land.AJAX dus. Bij de rood witte bewoners van de Arena zijn de betrouwbare Maarten Stekelenburg en de flegmatieke toneelspeler Luis Suarez de favo rieten van Thimo Smits. Dat keeper Stekelen burg daarbij hoort is niet zo verrassend als je weet datThimo's vader Peter Smits ook keep er is geweest en ook dit seizoen de keepers van de selectie van WHS traint Thimo zijn fa voriete speler bij WHS is Perry Snoep, helaas voor Thimo zal Perry er aanstaande zaterdag nog niet bij zijn.Thimo lust graag pizza en ver trekt spoorslags uit de keuken als hij de geu ren van spuitjes of witlof waarneemt Thimo Smits is ook een waterrat want hij heeft al acht zwemdiploma's, daarnaast wint hij ook wel eens een prijs met judo. Thimo wil later graag iets in de techniek doen of anders wil hij graag kok worden. Hij voorspelt een 2-0 overwinning voor WHS tegen Klundert en laten we hopen dat hij gelijk krijgt, we wensen Thimo Smits veel ple zier als pupil van de week bij de wedstrijd WHS I - Klundert I. Thimo Smits Opleidingsinstituut met behulp van paarden Zorgboerderij Workshops Equitherapie Natural Horsemanship Annavosdijk 6, Sint Annaland www.equimio.nl Tel. 06-16418258 Financial Accounting - Management support - Interim Consult info@tamoil.nl T 088 - 4007320 www.tamoil.nl V I Veerhuis Restaurant 't Veerhuis Hotel Oosterschelde Rijksweg 5 - Anna Jacobapolder Eric Karin Moerland Bezoek onze VISSPECIALITEITENAVONDEN op: 30 oktober, 13, 20 en 27 november a.s. Meer informatie: tel. 0167-576046/ www.restaurantveerhuis.nl STUKADOORSBEDRIJF AFBOUWWERKZAAMHEDEN Voor stuc-, spack- en sierpleisterwerk NOA Klaverveld 43, 4698 PS Oud-Vossemeer Tel. 0166-677023 Mob. 06-53210131 1/ JMC SIGN MAKERS GOED gezien Autobelettering Bewegwijzering Bouw/projectborden Displays Gevel/lichtreclame Reclameborden Vlaggen Technologieweg 11 Bruinisse 0111 485 485 www.jmcsignmakers.nl NIEUWBOUW - VERBOUW - ONDERHOUD 's Graven kreek 38 T 0166-653598 4697 DE Sint-Annaland F 0166-654644 timmerbedrijf@zeelandnet.nl M 06-51678528 AUTOSERVICE ONDERHOUD REPARATIE APK Spastraat 6, 4797 RZ Sint-Annaland Tel. 0166-653848 06-24668375 Fax 0166-654263 E-mail: harmmoerland@planet.nl www.harmmoerland.nl Contactpersoon: Saskia van Oeveren Mob.: 06 25564685 Fax: 0166-692976 email: cvoeveren@zeelandnet.nl AuCk Verkoop nieuwe en gebruike auto's Autobedrijf Dekker Spuistraat 40 Sint Annaland Tel 0166-652454 info@dekker-group.nl www.dekker-group.nl Profile Tyrecenter Rinus Roon Nijverheidsweg 8 4695 RC St. Maartensdijk Tel. 0166-664198 ■l 1 BB-B17040

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 13