r Kap- en snoeiplannen 2010/2011 De gemeenteraad vergadert Inloopbijeenkomst project Vakantiepark De Pluimpot Gymnastiekvereniging Spido zoekt met spoed een gymdocent (m/v) Dag van de Mantelzorg Vergadering raadscommissie Bestuurszaken Openbare bekendmakingen Donderdag 14 oktober 2010 Gemeentenieuws openbare bekendmakingen gemeente Tholen week 41 gemeente Tholen Voorontwerp-bestemmingsplan Vakantiepark De Pluimpot 6- - I1 Tholenderwijs Gemeentehuis Tholen Bezoekadres: Hof van Tholen 2, 4691 DZ Tholen Postadres: Postbus 51, 4690 AB Tholen Telefoon (0166) 668 200 Meldpunt (0166) 667 667 (24 uur per dag voor opmerkingen, meldingen over uw woonomgeving) Fax (0166) 663 553 E-mail gemeente@tholen.nl Website www.tholen.nl Openingstijden gemeentehuis Iedere werkdag geopend Van 8.30 uur tot 12.30 uur: vrije inloop Van 12.30 uur tot 17.00 uur: hal van het gemeentehuis geopend, dienstverlening op afspraak Avondopenstelling burgerzaken: do. 18.00 - 20.00 uur In het komende winterseizoen zal op diver- i^Sltsen regulier groot onderhoud wor- d£n gepleegd aan openbare beplantingen. Daarnaast zullen bomen, die voor overlast zorgen of die gevaarlijk situaties voorza ken, worden gekapt. Indien mogelijk zullen nieuwe bomen terug geplant worden. Per kern is aangegeven waar de gemeente deze werkzaamheden wil uitvoeren. Het is moge lijk dat (wegens weersomstandigheden) niet alle locaties aangepakt kunnen wor den. Wanneer u meer wilt weten over deze werk zaamheden, kunt u terecht op de website van gemeente Tholen, www.tholen.nl of contact opnemen met de heer J. Krijger van de afdeling Openbare Werken tel. 0166- 668582. U kunt ook een mailtje sturen naar jkr@tholen.nl. 0p donderdag 28 oktober 2010 om 19.30 uur houdt de gemeenteraad van Tholen een openbare vergade ring in de raadzaal van het gemeentehuis te Tholen. Iedereen is van harte welkom. Op de voorlopige agenda staan onder meer de volgende voorstellen: Bespreek/hamerstukken Voorstel om in te stemmen met 1. voorkeursvariant 6, 2. sportlocatie VI, 3. voorgestelde procedure vast stellen projectplan op grond waarvan verdere uitwerking zal plaatsvinden van variant 6 en sportlocatie VI Masterplan Tholen, thema Sport&Onderwijs; Voorstel om het college toestemming te verlenen tot aangaan van de gemeenschappelijke regeling West- Brabant en het nog te vormen Algemeen bestuur van deze gemeenschappelijke regeling toestemming te verlenen tot instellen van zeven bestuurscommissies; Voorstel om leden te benoemen die de gemeenteraad van Tholen vertegenwoordigen in het raadsleden platform West-Brabant en Tholen voor de raadsperiode 2010 - 2014; Voorstel om in te stemmen met de aangepaste conceptbegroting 2011 van de Gemeenschappelijke Regeling Zeeuwse Muziekschool; Voorstel tot het kennisnemen van de integrale planning voor de recreatieve gebiedsontwikkeling Sint- Maartensdijk/Scherpenisse, deze vast te stellen; Voorstel om overeenkomstig de bijgevoegde ontwerp-beschikking te besluiten op het namens Zeeuwind op 27 januari 2010 ingediende bezwaarschrift. Inzage De voorlopige agenda met bijbehorende voorstellen ligt van maandag tot en met vrijdag tijdens de ope ningsuren van het gemeentehuis in de publieke leesruimte ter inzage. De agenda vindt u ook op www.tho- len.nl (via de knop Bestuur en Organisatie, Vergaderkalender). U kunt op dezelfde plaats op de website later de audionotulen (in MP3-formaat) van deze vergaderingen beluisteren. Indien u niet de beschikking heeft over een computer of een internetverbinding, maar toch graag de notulen wilt beluisteren, kunt u contact opnemen met de griffie, telefoon (0166) 668350. Rechtstreekse uitzending door Omroep Tholen De gemeenteraadsvergadering wordt live uitgezonden door de lokale omroep; kabelfrequentie fm 107.6 en via de ether op fm 106.5. Donderdag 21 oktober 2010 aanstaande zal in de Zeester, Gorishoeksedijk 35 te Scherpenisse van 19.00 uur tot 21.00 uur een inloopbijeenkomst zijn. Tijdens deze bijeenkomst kunnen vragen worden gesteld over het project en het voorontwerp-bestemmingsplan Vakantiepark De Pluimpot. Het voorontwerp-bestemmingsplan Vakantiepark De Pluimpot ligt tot 18 november 2010 ter inzage. Het bestemmingsplan heeft tot doel de herstructurerings- en uitbreidingsplannen van het recreatieterrein moge lijk te maken, zodat een positieve bijdrage geleverd kan worden aan de recreatieve en toeristische impuls van Sint-Maartensdijk en Scherpenisse. U bent van harte welkom. Gymnastiekvereniging Spido uit Oud-Vossemeer is op zoek naar een enthousiast persoon van 16 jaar of ouder voor het zelfstan dig geven van gymlessen aan jongeren en volwassenen. servicebureau Degene die interesse heeft moet bereid zijn om een paar uur per week, tegen een vergoeding, les te geven in de volgende onderdelen: - peuter-en kleuterdans - streetdance, aerobic vOOTClK Cl Cl F - bewegen op muziek - Yoga - Turnen en gymnastiek Ben je 16 jaar of ouder en in het bezit van een C-Licentie of gelijkwaardig diploma en heb je interesse in het geven van gymnastiekles? Neem dan contact op met servicebureau Voor Elkaar, telefoon: 0166-668200 of via de mail: servicebureau@tholen.nl. De commissie Bestuurszaken vergadert op woensdag 27 oktober om 19.30 uur in de raadszaal van het gemeente huis in Tholen. Op de voorlopige agenda staan onder meer de volgende punten: Door burgemeester en wethouders voorbereide stukken Voorstel tot vaststelling van de Programmarapportage per 6 september 2010 over het begrotingsjaar 2010, incl. vaststelling van de 9e begrotingswijziging 2010; Voorstel tot het vaststellen van de Programmabegroting 2011 en instemming met de meerjarenraming 2012- 2014; Voorstel over de tarievenverordening gemeentelijke accommodaties gemeente Tholen 2010; Voorstel tot vaststelling van de tarievenverordening gemeentelijke accommodaties gemeente Tholen 2011. Indien belanghebbenden tijdens de vergadering gebruik willen maken van het spreekrecht voor een geagendeerd onderwerp, dan dienen zij zich 24 uur voor aanvang van de vergadering te melden bij het griffiesecretariaat, telefoonnummer 0166-668350. Op woensdag 10 november 2010, tijdens de Dag van de Mantelzorg wil het steunpunt mantelzorg een attentie uitdelen aan de mantelzorgers in de gemeente Tholen. Mantelzorgers zijn onmisbaar! Mantelzorgers zijn allemaal verschillend. Ze hebben gemeen dat ze langdurig en intensief zorgen voor een ander, soms zijn ze er de hele dag mee bezig. De Dag van de mantelzorg is bedoeld om hen in het zonnetje te zetten: Dat gaan we doen! Aanmelden Wat moet u doen als u een mantelzorger kent? Geef hem of haar zo snel mogelijk op door ons te bellen op telefoonnummer 0166-668315 of via e-mail: mantelzorgvrijwilligers@tholen.nl. Aanmelden kan uiterlijk tot en met 22 oktober aanstaande. BOUWEN Ingekomen bouwaanvragen Markt 10 te Tholen: het plaatsen van een gevelreclame; Hogeweg 2 te Sint Philipsland: het bouwen van een pluimveestal. Welstandscommissie De welstandscommissie vergadert op maandag 18 oktober 2010 in het gemeentehuis te Tholen. Aanvang 09:30 uur. In deze vergadering worden de op de agenda geplaatste bouwaanvragen behandeld. De agenda ligt voor iedereen op donderdag 14 en vrijdag 15 oktober 2010 ter inzage in de publieke leesruimte van het gemeentehuis. De vergadering is openbaar en opdrachtgevers/ontwer pers en direct belanghebbenden kunnen gebruik maken van het spreekrecht. De behandeling van zogenaamd vooroverleg/schetsplannen is niet openbaar. Verleende bouwvergunningen Noordstraat 19 te Poortvliet: het plaatsen van een dak kapel: verzonden 7 oktober 2010 Tuinstraat 32 te Sint-Annaland: het vervangen van het bestaande dak: verzonden 7 oktober 2010' Burgemeet 29 te Poortvliet: het uitbreiden van een garage: verzonden 7 oktober 2010 Geulweg 41, 41a, 41b en 41c te Sint-Maartensdijk: het bouwen van een loods: verzonden 8 oktober 2010. Volgens de algemene wet bestuursrecht (Awb) kunnen belanghebbenden tegen een verleende vergunning bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet binnen 6 weken na de dag waarop het besluit is verzonden aan de aanvra ger schriftelijk worden ingediend bij het college van bur gemeester en wethouders van Tholen. Voor informatie over de mogelijkheid bezwaar te maken kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningen en Handhaving, telefoon: 0166-668200. ONTHEFFINGEN EN BOUWVERGUNNINGE N Ontwerpbeschikkingen Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend dat zij voornemens zijn ontheffing van het geldende bestemmingsplan en bouwvergunning te verlenen voor de navolgende aanvraag om bouwvergunning met toepassing van: Artikel 3.23, van de Wet ruimtelijke ordening: Ceciliaweg 8 te Sint-Annaland: het vergroten van een woning (2010-385); Vanaf 15 oktober 2010 tot en met 25 november 2010 ligt de ontwerpbeschikking ontheffing en bouwvergunning met de daarbij behorende stukken ter inzage in het gemeentehuis (zie voor adres en openingstijden het colo fon). Zienswijze: binnen deze inzagentermijn kunnen belang hebbenden een zienswijze over de ontwerpbeschikking naar voren brengen. Binnen de genoemde inzagentermijn kan mondeling of schriftelijk een zienswijze over een ontwerpbeschikking naar voren worden gebracht bij burgemeester en wethou ders van Tholen. Een schriftelijke zienswijze kunt u richten aan het colle ge van burgemeester en wethouders van Tholen, Postbus 51, 4690 AB Tholen. Degene die mondeling een zienswij ze wil indienen kan, voor het maken van een afspraak, contact opnemen met de afdeling vergunningen en hand having, telefoon: 0166-668 562/ 668 363. Van een mon delinge zienswijze zal een verslag worden opgesteld. Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) Ingekomen aanvragen omgevingsvergunriing Burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen maken bekend dat zij de volgende aanvragen voor een omgevingsvergunning hebben ontvangen: Scherpenisse - Watertorenstraat 6 en 10: het plaatsen van luchtbehandelingskasten (ontvangen op 1 oktober 2010). Sint-Maartensdijk - Geulweg 33a: het wijzigen van een reeds verleende vergunning (ontvangen op 4 oktober 2010). De ingediende aanvragen liggen niet ter inzage en hier tegen kan nog geen bezwaar gemaakt worden. WET MILIEUBEHEER KENNISGEVING Wet milieubeheer kennisgeving Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend dat zij de volgende melding ingevolge het Besluit alge mene regels voor inrichtingen milieubeheer (Activiteitenbesluit) hebben ontvangen van: Hemi Onroerend Goed B.V., Curieweg 2 te Tholen. Bovengenoemde melding ligt met ingang van 15 oktober 2010 gedurende vier weken ter inzage in de centrale hal van het gemeentehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen van 08.30 uur tot 17.00 uur (indien tussen 12.30 en 17.00 uur een toelichting wordt gewenst dient daarvoor een afspraak te worden gemaakt, telefoonnummer 0166- 668277). Voor inlichtingen over een en ander kunt u tijdens kan tooruren bellen naar de sector Vergunningen en Handhaving, telefoon 0166-668277. Kennisgeving van mededeling besluit Burgemeester en wethouders van Tholen; gelet op de artikelen 3.44 en 3.45 van de Algemene wet bestuurs recht; delen mede, dat door hen, onder oplegging van voorschriften om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen danwel zoveel mogelijk te beperken, op 4 oktober 2010 een vergunning is verleend ingevolge de Wet milieubeheer aan 0PS China B.V. i.o., Slabbecoornweg 53a te Tholen, in verband met het ver anderen van de bestaande inrichting, gelegen aan de Slabbecoornweg 53a en 43 te Tholen, kadastraal bekend Tholen, sectie S, nummers 90 en 405. Er zijn geen ziens wijzen ingediend naar aanleiding van het ontwerpbesluit. In het besluit zijn geen wijzigingen aangebracht ten opzichte van het ontwerp. Het besluit en alle ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 15 oktober 2010 gedurende zes weken ter inzage in de centrale hal van het gemeentehuis. Hof van Tholen 2 te Tholen van 08.30 uur tot 17.00 uur (indien tussen 12.30 en 17.00 uur een toelichting wordt gewenst dient daarvoor een afspraak te worden gemaakt, tele foonnummer 0166-668336). Indien het college daartoe een schriftelijk verzoek ontvangt kunnen de stukken gedurende zes wekën tevens tijdens de avondopenstel ling in de centrale hal van het gemeentehuis worden ingezien. Ingevolge artikel 20.1, eerste lid, en artikel 20.6 van de Wet milieubeheer en artikel 6.7, 6:8 en 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht staat gedurende zes weken met ingang van de dag, na die waarop het besluit ter inzage is gelegd, beroep open bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a) belanghebbenden die zienswijzen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b) belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij gedurende de beroepstermijn beroep is ingesteld en bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan. In dat geval wordt een besluit niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. In gevallen waarin een vergunning betrekking heeft op het oprichten of veranderen van een inrichting, dat tevens is aan te merken als bouwen in de zin van de Woningwet, wordt een besluit niet eerder van kracht dan nadat de betrokken bouwvergunning is verleend. Het beroepschrift moet voor 26 november 2010 worden gericht en gezonden aan de Raad van State, Afdeling Bestuursrechtspraak, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's- Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de voorzitter van de bovengenoemde afde ling. Het verzoek tot voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's-Gravenhage. OPENBARE BEKENDMAKINGE N Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend dat ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage ligt Gemeenteblad Tholen nummer 06 - 2010. Tegen betaling van de kosten kan daarvan afschrift worden verkregen. In het Gemeenteblad Tholen worden de integrale teksten van algemeen verbindende voorschriften (verordeningen e.d.) gepubliceerd. Dit nummer van het gemeenteblad bevat: 1. Het besluit van het college van burgemeester en wet houders van de gemeente Tholen van 21 september 2010 tot vaststelling van beleidsregels voor het plaat sen van gedenktekens voor verkeersslachtoffers en slachtoffers zinloos geweld in gemeentelijke bermen of groenstroken in de Gemeente Tholen. Toelichting Alle mogelijke kosten komen geheel voor rekening van de aanvrager. De plaatsing van het gedenkteken is geli miteerd tot 3 jaar, die daarna twee maal verlengd kan worden voor een periode van 3 jaar. Als u vragen heeft dan kunt u contact opnemen met de behandelend ambtenaar mevrouw H.M. Jansen-van Deelen te bereiken via telefoonnummer 0166-668237 of digitaal jansen.h@tholen.nl. Het besluit treedt met terugwerkende kracht per 21 sep tember 2010 in werking. Bekendmaking Het hoofd van de afdeling Openbare Werken heeft namens het college van burgemeester en wethouders van Tholen op 4 oktober 2010 besloten: 1. de gehandicaptenparkeerplaats in de Reigerlaan te Sint-Maartensdijk te verwijderen in verband met het overlijden van mevrouw J.D. Dee-Kik 2. de gehandicaptenparkeerplaats voor de woning in de Mossellaan 32 te Tholen ten behoeve van mevrouw H.F. Dekker tot 1 oktober 2015 opnieuw te reserveren. Iedere belanghebbende kan tegen dit besluit binnen 6 weken na de datum van afkondiging bezwaar maken bij ons college. Het bezwaarschrift dient gedateerd en ondertekend te zijn. Verder moet het bezwaarschrift voorzien zijn van naam en adres, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de rede nen waarom tegen dit besluit bezwaar wordt gemaakt- Nadere informatie over het indienen van een bezwaar schrift vindt u in de brochure "Bezwaar en beroep tegen een beslissing van de overheid" die u op verzoek door het cluster Communicatie wordt toegezonden.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 11