Verwendag voor bewoners Sehutse Plaatselijk nieuws EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 23 september 2010 Inbraak in bedrijf Filmdag Ter Tolne Geslacht vogel Curatele en bewind Trefpunt CVA Pieterman vist vierde wedstrijd Kleding- en speelgoedbeurs Tweede prijs merrieveulen Stadszicht II bouwrijp Ouderling stopt Zangavond Lofstem Riolering Molenweg Hikseweg en Krommedreef Hoogste serie Arno Deurloo Gewoon gastvrij Afsluiting Brugstraat Vrachtauto's op ijsbaan Zang Bethelkerk l' Geslacht in eigen slagerij J Nieuwe kerkenraad DEV in Kapelle Geglazuurde dakpannen Gelegenheidskoor Modeshow Vrouwen van Nu Sponsoractie Hummeltje Zangavond Woord en Daad Twee diakenen Dinsdag oliebollen Ouderling en diaken Kerkdienst GBS Verliespunt Aart Slager Kankerbestrijding Beatrixfonds f4 Agenda 2 Tholen Uit een bedrijf aan de Energieweg zijn inbrekers met enkele honderden euro's en een tas papieren aan de haal gegaan. In de nacht van maan dag op dinsdag is het pand op Wel gelegen opengebroken, vervolgens zijn diverse niimtes doorzocht. De groepen 3 en 4 van basisschool Ter Tolne zijn woensdag met een bus naar de bioscoop in Vlissingcn geweest, waar het festival Film by the sea plaatsvond. Omdat ze vroeg arriveerden, konden de kinderen op het strand eerst nog even uitwaaien. In de bioscoop zag de groep de film 'Mama moe en de kraai'. Die ging over een leergierige koe die altijd wel iets nieuws had te Ieren: hoe je in een boom klimt, of hoe je moet fietsen, schommelen of een boom hut bouwen. Beste vriend van de koe was Kraai, die haar gedrag wel vreemd vond maar het ook leuk vond om een vriendin te hebben. Een grappige film. Op de terugreis aten en dronken de kinderen in de bus. Voor de andere groepen van Ter Tol ne was de speelzaal omgetoverd tot bioscoop. De rode loper lag uit in de gang en de juffen, meesters en kin deren waren in galakleding naar school gekomen. Ook hingen er mooie lichtslingers in de gang en klonk er filmmuziek door de school. Dc kleuters hebben naar Kabouter Plop en de superkabouter gekeken, de groepen 5 en 6 naar Babc, en 7 en 8 naar Nanny Mcphee. De ouder raad zorgde voor popcorn, chips en wat drinken tijdens de film. Dierenarts Van der Horst was vrij dag te gast op de ledenvergadering van vogelvereniging Vogelvreugd. Na de gebruikelijke agendapunten had zij de taak om de zestien aan wezige leden te vermaken en dat ging haar goed af. In het begin van haar verhaal toonde zij hoe men het geslacht van een vogel kan vaststel len. Hierna wist zij de verschillende vragen van de leden goed en gemo tiveerd te beantwoorden. Al met al was het een interessante avond. Notaris Aan Jan Schot heeft vrijdag, tijdens de alzheimer inn in Dalem hof, voor dertien mantelzorgcrs een presentatie gehouden over curatele, bewindvoering en mentorschap. Als dementerenden door het voortschrij den van hun ziekte niet meer in staat zijn zelfstandig hun zaken te doen, kan men onder curatele, bewind of mentorschap worden gesteld. Maat regelen die worden genomen ter be scherming van de persoon in kwes tie. De notaris lichtte de verschillen tussen die maatregelen toe. Hij wees er dc aanwezigen op om vooral tij dig de zaken te regelen, waardoor veel problemen worden voorkomen. En hoewel het lastig is om deze za ken te bespreken, brengt het veel rust in de familie als een en ander eenmaal geregeld is. De notaris kreeg veel vragen. Hij wees de aan wezigen op dc mógelijkheid van een gratis adviesgesprek. Anja van Dam me van de Alzheimer werkgroep bood de aanwezigen een narcissen bollen pakketje aan ter gelegenheid van wereld Alzheimerdag op 21 sep tember. In de narcissenbol zit galan- tamine, een stof die het Alzheimer- proces remt. Jacqueline Heijboer attendeerde de aanwezigen op de meidactie in het kader van dc Dag van de mantelzorg. Mantelzorgers die een pluim verdienen, kunnen worden aangemeld bij het steunpunt van de gemeente. Zij ontvangen op 10 november een attentie. Het steunpunt mantelzorg organi seerde onlangs in Dalemhof een le zing over de onzichtbare gevolgen van CVA (een beroerte). Psychologe Marijke Gelok en ergotherapeute Elvira Ecrland gaven een heldere uitleg. De getroffene zelf en de di rect betrokkenen ondervinden veel hinder van onzichtbare gevolgen, vertelden ze. Lijkt voor de buiten wereld de getroffene weer aardig hersteld, de getroffene en mantel- zorger welen wel beter: Het geheu gen. informatieverwerking, kunnen plannen en initiatief nemen is vaak verstoord. De persoonsverandering en verandering in de mogelijkheden van dc getroffene moeten worden verwerkt. Dat heeft tijd nodig en vergt van zowel getroffene als man- telzorger veel energie. Het kan bo vendien met veel emoties gepaard gaan. Het steunpunt mantelzorg on derzoekt de mogelijkheden voor het opstarten van een CVA trefpunt, waar getroffenen en mantelzorgers elkaar ontmoeten en hun verhaal kwijt kunnen. De heren Bosman en Wolvekamp deelden zaterdag de prijs voor dc grootste vis. Bij de vierde wedstrijd van de Pieterman vingen ze allebei een bot van 30 cm. en Wolvekamp ook nog een schar van dezelfde lengte. De wedstrijd begon 's morgens na- V bij de Dortsmanplaat. Vooral op het achterdek haalden de vissers gere geld een fraai platvisje boven, voor al kleine schollen en scharren. Aan de voorzijde waren het meer botten. Na de lunch verkaste de boot naar dc Franse trap, waar het een stuk minder was met de aanbeten. Dc vissers Spapen, Bosman en Van de Velde, die een fraaie voorsprong hadden opgebouwd, moesten hun uiterste best doen om nog een visje te vangen. Op het middenschip en de voorsteven vingen Wolvekamp en Hanser diverse vissen, waardoor ze er bijna in slaagden de koplopers in te halen. Na het eindsignaal ble ken alle deelnemers, op één na. vis te hebben gevangen. Aan het begin van de dag werd stilgestaan bij het overlijden van Nol Broerc, die on geveer 25 jaar lid is geweest. Hij werd herdacht als een inspirator en iemand met veel vrolijkheid en dro ge humor. Met nog punten te verdelen voor de tweede periode, en voor het kam pioenschap, belooft de laatste wed strijd spannend te worden. De uit slag van zaterdag: 1. A. Spapen 188 cm, 2. C. Wolvekamp 183 cm, 3. A. van de Velde 169 cm, 4. A. Hanser 164 cm. 5. H. Bosman 141 cm, 6. T. Broere 140 cm, 7. P. Stokkers 135 cm. 8. J. de Visser 130 cm, 9. L. Spapen 123 cm, 10. J. Hamclink 120 cm. Woensdagmorgen van 9 tot 12 uur is het kledingbeurs in de voormalige hal van Timpa aan de Wattstraat. Kleding voor baby's, kinderen, da mes, en ook wal herenkleding is er te vinden. Naast accessoires zoals schoenen, hoeden en tassen. Ook voor speelgoed kan men er terecht. Arné van Vossen en Liselot Deurloo boekten zaterdag in Putten succes op het Nederlands Shire Horse Event. Hun vier maanden oude mer- ricveulen Earl Stables Josephine werd door de Engelse keurmeesters bekeken en behaalde een tweede plaats in haar klasse. Bovendien mocht ze doorstromen naar het jeugdkampioenschap, waar ze vier de werd. Ook werd nog een aparte klasse georganiseerd, waarin Earl Stables Josephine met beide ouders in de ring werd geshowd. Dit om het publiek en merriehouders een beeld te geven van wat zowel de vader als de moeder aan het veulen kunnen doorgeven. Het Thoolse veulen kreeg lovende reacties. Aarts uit Steenbergen gaat voor 63.800 euro, exclusief btw, dc derde fase van bestemmingsplan Stads zicht II bouwrijp maken. Selckthuis gaat daar een aantal huizen bouwen. Bij de aanbesteding was Sagro uit 's Hcerenhoek tweede met 65.750 eu ro en gebr. Moerland uit Sint-Anna- land sloot de rij met een aanbieding van 74 mille. A. van Gorsel uit Oud-Vosscmeer heeft zijn ambt als ouderling in de Hervormde Gemeente wegens ge zondheidsredenen neergelegd. Zangvereniging de Lofstem uit Scherpenisse houdt op zaterdag 2 oktober een zangavond in de Grote Kerk. Het koor staat onder leiding van dirigent Koos van der Slikke en organist Kees van der Slikke. Ook de vereniging Bovenstem uit Ouder kerk a/d IJssel, organist Arie van der Vlist verlenen hun medewerking. Dominee Bakker uit Scherpenisse heeft de algehele leiding. Aanvang half acht. Tijdens dc avond wordt gecollecteerd voor de zending van de Ger. Gemeente en van de Hersteld Hervormde kerk. Oud-Vossemeer In verband met rioleringswcrk- zaameden is dc Molenweg maandag 4 oktober afgesloten voor het ver keer. Aannemer BAM gaat een kous aanbrengen in dc rioolbuizen. Wan neer alles volgens plan verloopt, is het karwei in één dag geklaard. Met vaststelling van de 13de, 15de en 17de wijziging van bestem mingsplan buitengebied willen b. en w. diverse bouwplannen mogelijk maken. Het gaat om een nieuw bouwvlak zowel aan de Hikseweg als aan de Krommedreef. Dc derde wijziging heeft betrekking op het starten van een nieuwe economische drager aan dc Hollaereweg. waar Alex van der Harst in een land- bouwschuur een kocltechnisch be drijf begint. In de onderlinge competitie van bil jartvereniging Dc Treffers speelde V Arno Deurloo met 22 caramboles de hoogste serie. Cees Burgers had het hoogste gemiddelde met 2,192 en de kortste partij kwam met 24 beur ten op naam van Pierre Goossens. Uitslagen: P. de Leeuw-A. Deurloo 6-10; S. Etienne-C. Burgers 9,184- 10; J. Hommel-L. van Wezel 7,436- 10; P. Goossens-W. Bosch 10-8,25; J. de Koning-P. de Leeuw 10-7,333; J. de Klerck-D. Hommel 10-7,111. Vandaag (donderdag) staat dc eerste bekerronde op het programma. In de Hervormde kerk wordt zondag avond een jeugddienst gehouden met als thema Gewoon Gastvrij. Dit naar aanleiding van de geschiedenis van Abraham. Ds. J.W. Scheurwater en het kinderkoor Matthanja werken mee aan deze dienst, die om half ze ven begint. De kinderen die een dag eerder op de startdag zijn geweest, zullen vertellen wat ze hebben ge daan en zingen samen het startdag- lied. De collecte is voor het project Gewoon Gastvrij van dc HGJB, voor dc kerk op Java om kinderen uit kwetsbare gezinnen op te vangen. Sint-Annaland Van maandag 4 tot en met zaterdag 9 oktober zal dc Brugstraat afgesloten zijn voor alle verkeer in verband met rioleringswerkzaamheden. Bij de speeltuin op de hoek van de Kloos terstraat komt er al een verbodsbord te staan en ook vanaf de Ring en de Nieuwstraat is doorgaand verkeer onmogelijk. Aannemer BAM gaat voor 175.000 euro, exclusief btw, dc riolering in de Nieuw-, Klooster-, Brug- en Ooststraat verbeteren. Dit gebeurt door het persen van een kous van 800 en 1 (K)O mm in de riolering. Dat is een tijdrovend karwei in ver band met het verhitten en ook weer koelen van dc kous. Behalve voor het verkeer is er voor omwonenden ook hinder voor het gebruik van het toilet en de wasmachine. De week erna zal dc afwerking plaatsvinden, maar dat gebeurt grotendeels ondergronds. VVD-raadslid Anco Fase heeft in schriftelijke vragen aan b. en w. ge pleit voor het parkeren van vracht wagens bij de nieuwe ijsbaan. Con creet vraagt hij om vijf plaatsen voor de vrachtwagens die nu nog op het Havenplein slaan. Bij de nieuwe ijs baan zijn 170 parkeerplaatsen ge pland. Het ijsbaan-voorstel zou van avond een hamerstuk zijn omdat de raadscommissie ruimte unaniem ak koord was met het voorstel, maar Fa se wil er toch over praten om het knelpunt van de vrachtwagens gelijk maar op te lossen. Eerder was de ge meente met Johan Slager van Picpcr- line in gesprek om aan de Oostweg een parkeerterrein voor vrachtwa gens te maken. In de Bethelkerk wordt zaterdag een zangavond georganiseerd. Het eigen kinderkoor Sjaloom, onder leiding van Mirjam den Engelsman, treedt er op. En ook het zeventig leden tel lende Duivclands mannenkoor on der leiding van Dinant Struik. Pas toraal medewerker Lagendijk ver zorgt de meditatie. Tijdens de bij eenkomst wordt gecollecteerd voor het bouwfonds. De avond begint om half acht, de kerk is om zeven uur open. Maandag 27 september t/m zaterdag 2 oktober Entrecote Lendesteak Bieflappen Rundertartaartjes 500 gr. 500 gr. 500 gr. 4,95 4,95 4,95 4+1 GRATIS Beenham 100 gram 1,35 Bacon 100 gram 1,25 Gekookte worst 150 gram 1,20 Kip kerriesalade 100 gram 1,00 Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Advertentie I.M. Drie nieuwe kerkbestuurders ko zen de leden van de Hervormde Gemeente zaterdagmiddag. S. Polderman werd ouderling, L.C. van 't Hof en H. van der Klooster allebei ouderling-kerkrentmeester. De andere kandidaten waren T. Bosman uit Sint-Maartensdijk. A. Heijboer er) A.J. Scherpenisse. Het chr. mannenkoor DEV ver zorgde onlangs op een avond van Woord en Daad in Kapelle een concert samen met het Urker man nenkoor Eiland Urk. Dc aanwezi gen genoten van de nummers, waaronder een aantal die op de pas gemaakte cd staan. Door de late komst van de Urkcrs konden de gezamenlijke nummers niet meer geoefend worden, wat in de uitvoering te horen was. G. van Veldhuisen hield een appelwoord over 'Zeeland helpt scholenbouw in Haïti'. Op I oktober presenteert DEV zijn cd in dc Hervormde kerk. En op 6 november werkt het koor mee aan een concert in Papcndrecht. Stavenisse Op een nieuwbouwwoning aan de Stavenissewcg mogen geen gegla zuurde dakpannen komen. Dat hebben b. en w. besloten. Gegla zuurde dakpannen passen niet bin nen de karakteristiek van het bui tengebied, zegt het college na een advies van de welstandscommis sie. B. en w. willen bij de evalu atie van de welstandsnota wel be zien of de eisen met betrekking tot dakbedekking bijgesteld moeten worden, zonder daar nu al een waardeoordeel aan te geven. Maandag 27 september wordt er voor de zending oud papier op gehaald. Advertentie I.M. Maandag beginnen dc repetitie avonden van het gelegenheids koor. Iedereen die wil zingen, ook uit andere dorpen, kan meedoen en is van harte welkom. De oefen avonden zijn steeds op maandag avond in de Schuilplaats, om acht uur. Daar kan men zich ook aan melden, of tevoren bij Flip de Rij ke, Boswei 32, tel. 692385. Voor de eerste avond van het nieu we seizoen had het alternatief be stuur van Vrouwen van Nu een mo deshow georganiseerd. Het bestuur bestond uit Atie Rip, Jenny van Rooij, Iny Schot en Ria Vos. Dc show werd gepresenteerd door Wil- ma Wondergem uit Goes, die de da mes het een en ander vertelde over dc nieuwe wintermode en over kleurenanalyse. Na dc presentatie konden de aanwezigen de kleding bekijken en passen. Na afloop be dankte Ria Vos de presentatrice voor de getoonde kleding en wer den de namen van het nieuwe alter natieve bestuur bekend gemaakt. Voorzitter Bets Sturris bedankte op haar beurt het alternatieve bestuur voor hun inzet. Zaterdagochtend wordt op peuter speelzaal 't Hummeltje aan de Bloemenlaan een sponsoractie ge houden. Van tien lot twaalf uur wordt er door de peuters, samen met de ouders een spellenparcours afgelegd. Dc kinderen hebben zich hiervoor laten sponsoren door fami lie, vrienden, buren en bekenden. Na afloop is er een bingo. Kinderen kunnen zich er laten schminken, er is een springkussen en een kraam met versnaperingen. Scherpenisse Zaterdag houdt het comité van Woord en Daad een zangavond in de hervormde kerk. Medewerking wordt verleend door mannenkoor de Lofzang uit Goes en Familie koor Stouten uit Kerkwerve. De opening en meditatie zal worden verzorgd door R.J. Janse. De col lecte is bestemd voor een gezond heidszorgproject in Burkina Faso. De netto opbrengst wordt door het ICCO verdriedubbeld. N.l. Lindhout en N.J. Rijstenbil zijn gekozen tot diaken in de Gere formeerde Gemeente. De leden ko zen verder A.W. Bazen tot ouder ling, maar die nam in tegenstelling tot de diakenen zijn benoeming niet aan. Vrouwenvereniging Waakt en Bidt bakt dinsdag oliebollen. Ze worden huis-aan-huis verkocht en cx>k kan men ze aan de achterkant van dc Ge reformeerde Gemeente in dc Noord straat zelf afhalen. Woensdag 6 okto ber is de jaarlijkse verkoping, maar dit keer is daarbij geen rommelmarkt. Poortvliet M.A. Jansen is tol ouderling gekozen in de Gereformeerde Gemeente. Dc leden kozen ook twee diakenen: J.L.M.C. Noom en P.J. van Oeveren. Jansen en Van Oeveren hebben hun benoeming aangenomen, Nwm niet. Ds. S. Maljaars zal de twee nieuwe kerkbestuurders zondagmiddag 26 september bevestigen. Op donderdag 30 september wordt in de Hersteld Hervormde kerk een dienst gehouden voor de Gerefor meerde Bijbelstichting (GBS). Do minee J. van Beek uil Biddinghuizen leidt de dienst. De collecte is bestemd voor de GBS. Die stelt zich ten doel de Bijbel in de statenvertaling te be houden en het gebruik te bevorderen en te verspreiden. Behalve in Neder land ook in het buitenland. Dat ge beurt in samenwerking met de Trini tarian Bible Society die bijbels vertaalt. Aanvang half acht 's avonds. Sint-Philipsland Koploper Aart Slager speelde remise tegen Willem Drenth tijdens de club- competitie dammen van DSVF Sint Philipsland. De heren speelden een ingewikkelde partij met vele gezich ten. Slager kwam er in het begin be ter voor te staan, maar Drenth kon schijfverlies voorkomen. In het mid denspel speelde Drenth sterk. Vooral 34-29 was uit het goede hout gesne den. Slager moest een schijf offeren, maar het bracht Drenth geen voor deel. Dat ging naar Slager. Hij vero verde een verloren schijf weer terug. Hij kon toeslaan, maar maakte een klein foutje waardoor Drenth weer een schijf voor kwam te staan. In het eindspel offerde Slager om een dam- doorbraak te forceren. Drenth over zag de situatie en txxxi remise aan. Andere uitslagen: Johan van de Vcl- de-Nico Flikweert 2-0, Arie van de Weteringh-Jan Roggeveen 2-0, Ger- ben van dc Velde-Jan Roggeveen 2-0, Nico Ffikween-Gerben van de Velde 0-2, J. Noorthoek-A. van de Wetering 1-l. Stand: l A. Slager 3-5; 2 G. van de Velde 3-4; 3 W. Drenth 2-3; 4 A. van de Weteringh 2-3; 5 J. van de Velde 3-2; 6 J. Noorthoek 1-1; 7 N. Flik weert 2-0; 8 J. Roggeveen 2-0. De collecte voor KWF Kankerbestrij ding heeft in Tholen 3964 euro opge bracht en in Stavenisse 1156,30 euro. Voor het Prinses Beatrixfonds is in Tholen 2328.11 euro gecollecteerd. Een rolstoel duwen is nog niet zo eenvoudig. Dut ervaren twee leerlingen van het Calvijncollege uit Tholen als ze met een groepje bewoners naar het streekmuseum gaan. Bewoner Nico Goedegebuure kan er wel om lachen. „Kunnen we nu gaan?" Enkele bewoners van zorgcentrum de Sehutse uit Sint-Annaland die klaar staan om naar het streekmuseum de Meestoof te gaan, staan te popelen om te vertrekken. Sommigen hebben zich al een uur van tevoren in de zaal gemeld om mee te doen. Het wordt zachtjesaan wel tijd, zegt Nico Goedegebuure. Ze worden begeleid door leerlingen van het Calvijn college uit Tholen. Die doen er een deel van hun verplichte maatschappelijke stage. Ze moeten twintig uur volmaken. De verwenmiddag tellen ze voor vier uur. De NPV, de Nederlandse patiëntenvereniging Tholen en Sint Philips land, en de Sehutse betrokken de school er bij. Voor de Sehutse is het nieuw, zegt Ine van Ommen. „We hebben wel leerlingen die een maatschappelijke stage bij ons doen. Maar dan komen ze alleen. Dit is een grote groep." Van de 23 scholieren, allemaal meisjes, zijn de meeste vierdejaars, de anderen zitten in de derde klas. De bewoners kunnen kiezen om naar het streekmuseum te gaan of in de zaal te blijven. Van de 27 bewoners wil de meerderheid het liefst binnen blijven. Acht voelen er wel wat voor om met de leerlingen en de leden van de activiteitenbegeleiding naar buiten te gaan. De zon schijnt en er is geen wind. Tien leer lingen gaan mee naar huiten, de rest gaat de bewoners binnen vermaken. Zij doen een (muzikaal) rondje over Tholen aan de hand van foto's die op een scherm worden gepre senteerd. Na afloop krijgen ze een bewijs van deelname en een presentje van de NPV en dc Sehutse. Predikbeurten Zondag 26 september K)l I N HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. (H.D.) en 18.30 u. ds. Meijer. HERSTELD HERV. GEMEENTE 9.30 u. ds. Juffer, Arnemuidcn. 14.30 u. ds. Bijl, Waddinxveen. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. ds. v.d. Heuvel, Oud-Beijer- land. GEREF. KERK 10 u. ds. Broere, bev. ambtsdragers. CHR. GEREF. KERK 10 en 18.30 u. ds. Van Benthcm. GEREF. GEM. 10. 14.30 en 18.30u. leesdienst. CHRISTENGEMEENTE 10 u. dhr. v.d. Wiel. R.K.-KERK zo 9.30 u. regioviering in Halsteren. VRIJZ. GEL. GEM. N.P.B. 10.30 u. da. Punt. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Scheurwater. 18.30 u. ds. Scheurwater, jeugd dienst. GEREF. KERK 10 u. dhr. Jansen, Roosendaal. CHR. GEREF. KERK 10 en 15.30 u. ds. Den Boer. GEREF. GEM. IN NED. 10. 14.30 en 18.30u. leesdienst. R.K.-KERK zo 9.30 u. eucharistieviering in Hal steren. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Versluis. 18 u. ds. v.d. Ziel, Ooltgensplaat. HERSTELD HERV. GEMEENTE 10 u. ds. v.d. Bas, Kruiningcn. 16 u. kand. Krooneman, Putten. GEREF. GEM. 9.30 en 14 u. ds. Harinck. 18 u.ds. Gunst. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 en 18 u. ds. Meeuse, Bilthovcn. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. do 23/9 19.30 u. dhr. v.d. Veen, Utrecht. SINT-MAARTENSDIJK HERSTELD HERV. GEMEENTE 9.30 ds. Roodsant. 14.30 u. ds. v.d. Bas. HERV. GEM. REHOBOTH 10 u. ds. Reehorst. 19 u. ds. De Graaf, Zevenbergen OUD GEREF. GEM. IN NED. 9.30, 14.30 en 18.30u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Simons, Vinkeveen. 14.30 u. ds. Volk, Den Haag. GEREF. GEM. 9.30 en 18.30 u. ds. Bakker. 14 u. leesdienst. vr 24/9 14.30 u. ds. Bakker, huw.bcv. wo 29/9 19.30 u. ds. Bakker. VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. v.d. Sleen. POORTVLIET HERSTELD HERV. GEMEENTE 10 u. kand. Veldhuis, Katwijk aan Zee. 18 u. ds. v.d. Bas, Kruiningen. GEREF. KERK 10 u. dr. Den Hartogh, Krimpen a/d IJssel. GEREF. GEM. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 17 u. ds. Den Boer. GEREF. GEM. 9.30 u. leesdienst. 18.30 u. stud. Visser. OUD GEREF. GEM. IN NED. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. OUD GEREF. GEM. IN NED. (B.V.) 10 en 18 u. leesdienst. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. Timmers, Teteringen. THOLEN 23 sept Informatiebijeenkomst borst voeding, Stoofstr. 8, 20-21.30 u. 23 sept Vergadering gemeenteraad, gemeentehuis, 19.30u. 25 sept Kledinginzameling Dorcas, Regentessestraat 50.9-12 u. 25 sept Jaarmarkt Geref. Gemeente, Rehobothkerk, 10-16 u. OUD-VOSSEMEER 25 sept Piet Brakman, Uit op Tholen, Vossenkuil, 20.15 u. SINT-ANNALAND 24 sept Vrouwen van Nu naar ge meentearchief, vertrek Wellevaete, 13.45 u. 25 sept Zangavond, Bethelkerk, 19.30 u. STAVENISSE t/m 25 sept Maïsdoolhof, Zuidmoer- seweg. SINT-MAARTENSDIJK t/m 9 okt Expositie A. Cook en F. Antonietti, natuurschilderijen, Scal- dis Naturalis. 24 sept OV-chipkaart infopunt, Markt, 12-16 u. 25 sept Kledinginzameling Dorcas, Wouth(x:kweg 5,9-11.30 u. 25 sept Fancy fair, Rehobothkerk, Westvest, 10-13 u. SCHERPENISSE 25 sept Struinen door Scherpenisse- polder, SBB/VVV Tholen, start Plat- teweg/Gatweg, 16 sept 19.30 u. en 25 sept 13.30 u. 25 sept Zangavond t.b.v. Woord en Daad, Hervormde kerk. 19.30 u. 27 sept Presentatie A. Oosterlee bij Philadelphia Suppport, Ons Huis, 19.30 u. POORTVLIET 28 sept Uilen op je erf. SLZ, 20.30- 22 u. SINT-PHILIPSLAND 24 sept Lampionoptocht, Concordia, start Wimpel, 19.30 u. f Weekenddiensten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o., tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2), ma t/m vr 17-8 u., za en zo. TANDHEELKUNDIGE HULP 0900-82637456. APOTHEEK THOLEN Vliethof8, zal 1-12 u. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11.30-12 u„ Poort vliet za 8.30-9 u., tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: Maatschap Steen bergen: tel. 604969. Sifra: 604664. Dé Provinciale Kraamzorg, tel. 0113-224000. Bcvallingcnlijn tel. 0113-224022 (24 u. p.dag). Homccare (24 u. per dag), tel. 0113- 232924of0115-615595. Tot uw dienst ROLSTOELVERVOER Personen(rolstoel)vervoer Ned. Ro de Kruis afd. Tholen. Voor reserve ringen tel. 06-12257399. CENTRUM THUISZORG Dr. Tazelaarstraat 1, St.-Maartens- dijk. In het Centrum Thuiszorg zijn gehuisvest: Allévo Bereikbaar 24 u. per dag, tel. 0113- 249111 (Hoofdkantoor: Hollandia- plein l.Goes). Uitleen verplcegartikelen: St.-Maartensdijk, ma t/m vr 14-17 u. en ma 18.45-19.45 u. Maatschappelijk werk Ma t/m vr 8.30-9.30 u., tel. 0166- 662055. Voor dringende vragen en hulp buiten kantooruren (noodsitu aties) tel. 0118-628743. VRIJWILLIGE THUISZORG/ STEUNPUNT MANTELZORG Jeugd- en Jongerenwerk Servicebu reau, 0166-668200. CHR. THUISZORG Curadomi, tel. 0166-667337. INDICATIESTELLING (CIZ) Hof van Tholen 2, Tholen, tel. 088- 7891480. WERKGROEP GEHANDICAP TENBELEID Hulp bij problemen, vragen en klachten, tel. 603342. PATIËNTEN VER. Advies- en informatielijn NPV Tho len 604275 en 653146; Sint-Philips land 572342 of 572530. Vrijwillige thuiszorg 0166-662264. VRIJWILLIGERS PALI.IATIE- VE TERMINALE ZORG WEST BRABANT THOLEN Postbus 334, 4600 AH Bergen op Zoom, tel. 06-51498069. www.vptz- wcstbrabanttholen.nl HET KLAVERBLAD IKG, 0113-249490, ma t/m vr 9.30- 12 u. WAO-platform, 0113-249315, ma t/m vr 9.30-11.30 u. ALZHEIMER Informatieverstrekking en gespreks partner bij dementie, tel. 030- 6596285. LAAT LEVEN Hulp bij ongewenste zwangerschap, 06-0730 of 0166-692861. BLIJF VAN M N LIJF Opvangtehuis voor vrouwen, tel. 0118-469869. TELEFON. HULPDIENST tel. 0118-615551kindertelefoon 0800 -0432 (gratis). KINDERMISHANDELING Bureau vertrouwensarts, tel. 0118- 628800. JONGERENWERK Jeugd- en jongerenwerk tel. 0166- 668200. STORINGEN ENERGIE Tel. 0800-9009. KAMER VAN KOOPHANDEL Di 28/9 9-12 u. UWV, gemeentehuis Tholen, afspr. 0118-673501. HOOGWATERSTANDEN Donderdag 23 sept. t/m vrijdag 1 okt. donderdag 23 4.32 - 16.42 vrijdag 24 5.02 - 17.09 zaterdag 25 5.30 -17.42 zondag 26 5.59 -18.12 maandag 27 6.29 -18.39 dinsdag 28 6.59 -19.12 woensdag 29 7.30 - 19.45 donderdag 30 8.09 - 20.29 vrijdag 1 9.02-21.32 do 1/10 5.53 LK Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. BERGEN OP ZOOM 24 sept One night of the queen, show, de Maagd. 24 en 25 sept Hoerenleed, Antwerps theater, vestzaktheater 't Zwijns hoofd. 25 sept Bierfestival, café 't Zwijns hoofd. 25 sept Jubileumconcert percussie band Santola, Gedempte haven. 25 sept Cabarestafette, de Maagd, 20 u. +film+++film+++lilm+++film+ CINEM'ACTUEEL: Baaria - zo 19 u., ma 20.30 u. Cats and dogs 2 - za en zo 13.45 en 16 u., wo 16 u. De bonte brigade - za, zo en wo 13.45 u. Gainsbourg - di 20.30 u. Inception - vr t/m zo 20.45 u., ma 20 u. Karate Kid - za, zo en wo 16 u. Legende van Ga Hoole - wo 13.45 en 16 u. Salt - do, di en wo 20 u., vr t/m zo 18.45 en 2115 u. Sh rek 4: Voor eeuwig en altijd (Ncd. gespr.) - za, zo en wo 13.45 u. Step up 3 - vr en za 18.45 u. The expend ables - do, di en wo 20 u., vr en za 2115 u. The last airbender - do en di 20 u., vr 18.45 u., za en zo 16 en 8.45 u., di 20 u. Toy story 3 (Ned. gespr.) - za, zo en wo 13.45 u. Wall Street- money never sleeps - do en ma t/m wo 20 u., vr 18.45 en 21.15 u., zaen zo 16, 18.45 en 21.15 u. V

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 2