'Het is fijn voor de kinderen dat ze nog gewoon op straat kunnen spelen' Van de Griend gaat Regenboog leiden Tholenaren Jean-Pierre en Hannie gaan we voorlopig niet terug zien Kees Verloop hoog op SGP-kandidatenlijst BAM repareert asfalt na vorst Uitkijktoren in maïsdoolhof ,,We gaart een jaar de wereld rond. Misschien langer interieur Donderdag 29 juli 2010 EENDRACHÏBODE, DE THOOLSE COURANT 5 Het wonen in Oud-Vossemeer bevalt Regina ten Hove- Lindhout (37). Wat voorzieningen betreft is het wel eens lastig en verdwijnt er in het dorp meer dan er bij komt, maar dat ervaart ze niet altijd als een probleem. „Je hebt een auto, dus dan kun je weg wanneer je wilt. Ik mis wat dat betreft eigenlijk niks", zegt ze. Wat haar met name aanspreekt, is dat de kinderen nog gewoon op straat kun nen spelen. Regina ten Hove-Lindhout gaat niet uit Vossemeer weg als het niet hoeft Van Aarnoudse tot Van der Zande Oud-Vossemeer Oude Tonge Petje af Joth wil Maurice de Hond achterna Het maïsdoolhof van de familie Gaakeer in Stavenisse is dit jaar voorzien van een uitkijktoren. Van daaruit is het hele maïsveld aan de Zuidmoerseweg te overzien. Het doolhof is nu een ruime week open. Het maïs wilde aan vankelijk niet goed groeien, eerst vanwege de kou, later vanwege de droogte, maar het heeft inmiddels een lengte van ongeveer drie meter. Van der Kooij wordt adjunct directeur VPCO Hannie Aalhrechtse en Jean-Pierre van Merode uit Tho len, zien we voorlopig niet terug. Ze gaan een reis om de wereld maken en die duurt een jaar. „Misschien langer", meldt Hannie enthousiast. En ze heeft een gouden tip voor iedereen die hetzelfde van plan is. „Gewoon doen. Als je tenminste geld hebt." Verkiezingen waterschap Schelde stromen Knop hier, hendel daar Vlucht Duikteams Energieweg 11J - 4691 SE Tholen - tel. 0166 60 93 33 www.vanhouteinterieur.nl Met 173 vertegenwoordigere staat de gemeente Tholen aan de top wat betreft het aantal inwoners dat Lindhout heet. Landelijk komt deze achternaam 1330 keer voor in de Nederlandse familie namen databank 2007 van het Meertens Instituut. Na Tholen volgen op afstand Katwijk en Noordwijk, met respectievelijk 59 en 54 vermeldingen. Er zijn nog drie spellingsvarianten, waarvan er twee ook in Tholen voorkomen: Lindhoud en Lindhoudt. Van de 66 naamdragers Lind- houd wonen er 41 in Tholen, van de 22 Lindhoudten zijn er dat minder dan vijf. De variant Linthout, met 116 naamdragers in het land, kennen we in Tholen niet. Het telefoonboek vermeldt in Oud- Vossemeer twee personen die Lindhout heten, en één Lindhoud. Voor Regina ten Hove is de geboorte van zoontje Sander hét hoogtepunt van dit jaar. De Eendrachtbode grijpt de viering van 600 jaar Oud-Vossemeer aan, om een aantal echte Vossemeerse families te belichten. Maandelijks wordt iemand met een in het dorp bekende naam geïnterviewd. Wie zijn ze? Wat vinden ze van hun dorp? Hoe vinden ze er hun bestaan? Met man Ronald (38) en de kinde ren Jeroen (10), Tamara (9) en Sander (4,5 maand) bewoont Regi na ten Hove een redelijk nieuwe eigen woning in de Botlandstraat. „Het was één van de eerste huizen die in deze wijk (plan Welhoek - red.) klaar was. Wc wonen hier dertien jaar en in de begintijd ke ken we nog uit op een boom gaard." Dal de keus om te wonen op Oud-Vossemeer viel, had ermee te maken dat ze er zelf een huis konden bouwen. „We wilden graag ons eigen ontwerp en hebben dat samen met een architect gemaakt." Ronald ten Hove komt uit het na bijgelegen Nieuw-Vossemeer, dus hij is een dorp gewend en volgens Regina zijn de verschillen tussen Oud- en Nieuw-Vossemeer niet zo groot. Ze hebben het naar de zin in de nieuwbouwwijk. „Er zijn hier veel jonge kinderen en die zoeken elkaar op. Dat is fijn." Ook zijn ze lid van De Boaherd, de enige buurtvereniging die Oud-Vosse meer nog rijk is. Het jaarlijkse buurtfeest is net enkele weken ach ter de rug. „Eigenlijk bedoeld om als bewoners te mengen, maar je ziet toch heel vaak de bekende ge zichten", zegt Regina. „Je weet hel natuurlijk nooit. Maar als het niet hoeft, gaan we niet weg uit het dorp", zegt Regina. Tegelij kertijd mist ze voorzieningen. „Voor de tandarts moet je het dorp al af. En de bibliotheek natuur lijk." De Vossemeerse gaat voor boeken wel naar Tholen, mét de kinderen. „Maar als de bieb hier in het dorp zou zijn, dan konden de kinderen er zelf naar toe." Aan de achteruitgang van het winkelbe stand doet ze zelf mee, erkent Re gina. Want ze combineert de bood schappen nogal eens met haar werk. „Hier in de supermarkt kom ik eigenlijk alleen voor een verlo ren boodschap." Regina vindt het mooi dat oude ge bouwen in het dorp, zoals het am bachtsherenhuis, bewaard blijven. „Daar zit natuurlijk best geschie denis in. Maar in feite weet je heel weinig van je dorp af. Op vakantie in het buitenland ga je overal kij ken, maar thuis zie je het bijzonde re niet zo." De Vossemeerse kijkt terug op een leuke jeugd. Ze is geboren en opge groeid in de Prins Willem Alexan- derstraat, was enig kind. „Net als mijn vader, dus de familienaam verdwijnt hier." Regina ging naar de kleuterschool in de Bou Kooij- manstraat (bi j juf Annie en juf Sla ger) en daarna naar Die Heene- trechtschool, waar ze redelijk mee kon. Ze had het wel naar de zin op school. Leerde lezen en schrijven bij juffrouw De Hulster, zat daarna in de klas bij meester Bril en mees ter Vroege. „Ik ging altijd samen met Bianca Wcsscls naar school, die vlak bij ons woonde. Het leuke is dat we nu weer bij elkaar in de buurt wonen en dat onze zoontjes ook samen naar school gaan." Na de mavo aan 't Rijks in Bergen op Zoom ging Regina naar de me ao. „In Oude Tonge. Die school was net open en daar kon je met de bus naar toe. Anders had ik naar Roosendaal gemoeten, dat was las tiger." Ze werkt momenteel, halve dagen, op kantoor in het zorgcen trum Ten Anker in Tholen. „Ideaal qua afstand. En ik breng Sander naar de kinderopvang Puk en Muk daar vlakbij." Ronald heeft zijn werk in Breda, hij poolt samen met zijn zwager. Voor hobby's heeft Regina wat minder tijd sinds de geboorte van Sander in maart. Het sporten in Bergen op Zoom schiet er tijdelijk bij in. Ooit probeerde ze een mu ziekinstrument te leren bespelen. maar daar blijkt ze geen aanleg voor te hebben. Gezien de kleine familie van va derskant weet Regina er niet zoveel over te vertellen. Haar ouders wo nen inmiddels ook in de wijk en passen geregeld op de kinderen. Haar opa Lindhout woont in Ten Anker, maar tot een paar jaar gele den in de Weelhoekstraat. „Ik weet nog dat ik als kind bij mijn overo- ma in de Molenstraat kwam, tegen over de begraafplaats. Voor mijn gevoel was het bij haar in huis al tijd donker. En ze had een koe koeksklok, daar schrok ik altijd van." Regina kent het verhaal van een jongere broer van haar opa die in de oorlog in een concentratie kamp is omgekomen. Naar hem is in Vossemeer een straat vernoemd: Marinus Lindhoutstraat. Was haar vader alleen, Regina's moeder heeft 7.ussen en een - in middels overleden - broer. Opa en oma Hoek woonden jarenlang bui ten het dorp, in de Hikseweg. „Na dat opa was gestorven is oma bij ons om de hoek in een bejaarden- woning komen wonen." De familie Lindhout is een van de oudste nog voorkomende families in Oud-Vossemeer. Tussen 1720 en 1724, bijna 300 jaar geleden dus, streek het eerste lid van dit geslacht er neer. Jacob Lindhout was in Sint-Maartensdijk geboren, waar zijn uit Amsterdam afkomstige opa in 1663 trouwde en daarmee de ba sis legde voor deze Thoolse fami lie. In Vossemeer was de familie Lindhout een aantal generaties ver bonden met de herberg Het wapen van Holland (later Hof van Hol land). Jacobs jongste zoon Leen- dert (1735-1808) was de eerste her bergier, in 1795 opgevolgd door zijn zoon Marinus, vervolgens diens weduwe en daarna haar zoon Willem. Deze Willem Lindhout had een zoon Anthonie die landar beider was. Zijn achterkleinzoon Willem is de opa van Regina. Leendert uit de achttiende eeuw had een andere zoon, Jacob, die de stamvader is van bijvoorbeeld de familieleden Lindhout van het ge renommeerde schildersbedrijf. Is ze zelf niet in het Vossemeerse verenigingsleven actief, Regina ten Hove bewondert de mensen die zich het hele jaar door inzetten voor Vossemeer 600. „Het zijn heel veel dezelfde mensen die bij de evenementen betrokken zijn. Petje af, hoor." In ieder geval is het goed om het jubileum te vie ren, zegt ze. „En er is een pro gramma met voor iedereen wel wat te doen." Regina heeft genoten van het theaterspektakel. En natuurlijk van de musical, waarin haar kinde ren Jeroen en Tamara meededen. „Vooral Tamara vond het heel erg leuk, die had wel een hoofdrol ge wild." Ronald ten Hove maakte de dvd van dit onderdeel, zoals hij het jaar door wel meer filmpjes maakt voor de organisatie. Maar hoe zeer Regina de viering van 600 jaar Oud-Vossemeer steunt, voor haar blijft het hoogtepunt van 2010 de geboorte van Sander. „We zouden jongeren op evene menten kunnen vragen of ze zich willen laten inschrijven voor een opiniepeiling", dat idee gooide Niel Jansen in de groep bij de jon- gerenraadsvergadering. in Tholen. Hij wil Thoolse jongeren onder vragen wat hun ervaringen zijn met hel openbaar vervoer. De Joth doet namelijk met de werkgroep openbaar vervoer onderzoek naar hoe dat kan verbeteren. Vooral scholieren ondervinden veel hin der in het reizen van en naar Tho len. Ze hebben lange wacht- en reistijden van en naar huis of school. „We willen een opiniepei ling houden a la Maurice de Hond, maar dan alleen onder Thoolse jongeren. We kunnen ze vragen of ze aan meer peilingen willen mee doen. Dat is handig voor in de toe komst, als wc ook andere onder werpen hebben." Michiel van der Velde wees hem erop dat de pro vincie ook al jongeren, waaronder Thoolse, heeft ondervraagd over het ov. Volgens Jansen is het aan tal Tholcnaren in dat onderzoek klein. Hij wil daarom een eigen peiling opzetten om meer menin gen uit de eigen gemeente te ver zamelen. BAM Wegen uit Bergen op Zoom gaat voor 176.000 euro asfaltwegen repareren die door de vorst zijn be schadigd. Het gaal onder meer om een deel van de Molcnvlietsedijk en om de Langeweg bij het bedrijven terrein Welgelegen in Tholen. Aan de Stevinweg komt een nieuwe dek laag. In het werk is ook een nieuw stuk weg voorzien voor de inrich ting van Welgelegen II. In Poortvliet worden de beschadig de plekken aan de Paasdijkweg on der handen genomen. BAM was de laagste inschrijver voor het karwei van de gemeente. Pion. Wegenbouw Stevin uit Klundcrt was met 182.000 euro nummer twee, 3 Ooms bv. uit Middelhamis met 190.000 euro, 4 H4A uit Sas van Gent met 194.800 euro en 5 MNO Vervat uit Rotterdam met 236.700 euro. De gemeenteraad stelde in de laatste raadsvergadering 125.000 euro beschikbaar voor de reparaties. Dat komt uit de pot onvoorzien. De 39-jarige Hans van de Griend wordt de nieuwe directeur van CNS de Regenboog in Tholen. Hij volgt Maarten van der Kooij op die sinds 2006 aan het roer stond. Van de Griend is sinds 2003 verbonden aan de school aan de Molcnvlietsedijk. Hij gaf les aan groep 8 en was tevens bovenbouwcoördinator. Kees Verloop uit Oud-Vossemeer staat tweede op de ontwerp-kandida- tenlijst van de SGP voor de waterschapsverkiezingen in november. De verkiezingen zijn het gevolg van de fusie tussen waterschap Zeeuwse Ei- Jean-Pierre, de man waarmee ze in tussen 19 jaar samenwoont, heeft er zijn bedrijf voor moeten verkopen. Hij had een goed florerende onder neming in Dintcloord die zich toe legde op het stofferen van beurzen en tentoonstellingen. „Maar wel ze ven dagen per week werken in een hectische wereld. Soms woonde ik meer in hotels dan thuis." Wat de onderneming heeft opgele verd wordt niet bekend gemaakt. Ook de opbrengst van hel huis in Tholen, dal met inhoud en al werd verkocht, hoeft niet wereldkundig te worden gemaakt. In elk geval leverden de transacties voldoende op om een vakantiebun- galowtje op de Roompot in Kam perland te kopen en drie chalets in de Belgische Ardennen. De verhuur van de huizen moet het komende jaar de inkomsten van het stel op peil houden. Want Hannie gaf ook een goede baan bij de Rabobank Oosterschel- de op. Elf jaar werkte ze daar. Als adviseur over hypotheken en ver mogen en laatstelijk als poortwach ter. „Zorgen dat mensen geen ver plichtingen aangaan die ze uiteinde lijk niet kunnen nakomen." Niet alleen is er animo en geld no dig om een jaar of langer weg te blijven, er moet ook het een en an der worden aangeschaft. Zo is er een forse landrover gekocht en kwam er een zogenoemde bush-ca- ravan uit Zuid-Afrika waarmee ook in moeilijk begaanbaar terrein kan worden gereden. Chassis, wielop hanging, kortom de hele bouwstijl van een caravan werd aangepast aan het rijden op moeilijk begaanbare wegen. Niet alleen het exterieur verdiende aandacht. De binnenkant en het comfort zijn minstens zo belangrijk. Vorige week zaterdag namen ze af scheid van familie en vrienden en demonstreerden gelijk de nieuw geïmporteerde aanwinst. Een knop hier, een hendel daar en hup, er rolt, als was het een vouwwagen, een complete keuken naar buiten. Aan de andere kant van de caravan ge beurde hetzelfde. Met een paar han delingen tovert het paar een deel van het sanitair uit het inwendige. Binnen is voldoende ruimte om te wonen en te slapen. Voor kinderen is geen plek, maar die zijn er dan- ook niet. Vader en moeder Aal hrechtse slaan het tafereeltje met gepaste trots gade. Vader Jo heeft geen moeite met afscheid nemen. „Ze hebben samen de afgelopen twintig jaar al zoveel verre- en lange reizen gemaakt. Naar Afrika en Azië. Ik wist dat dit er aan zat te ko men. Ik ben. evenals mijn vrouw, blij dat ze het kunnen doen en er zo veel plezier aan beleven." Het idee om langdurig en ver weg te gaan, leefde al een jaar of vier. De beslissing om de reis te gaan maken viel in augustus 2009. Hannie: „Een vertrek met een open eind. We we ten niet exact waar we heen gaan en waar we terechtkomen. Misschien kopen we ergens een hotel. Of gaan we ergens een bed and breakfast be ginnen." Doel van het avontuurlijke koppel is "het verkennen van de wereld'. Ze willen andere mensen ontmoeten. Andere culturen beleven. „We zien wel wat er op ons pad komt", vertel len ze op de internetsite Youtube. Dat pad leidt in elk geval door De nemarken naar Zweden en verder naar de Noordkaap. Dan terug door Noorwegen, weer naar Denemarken en dan naar IJsland. Vandaar naar Canada. Ook staan Argentinië, Aus tralië en Azië op het programma. Evenals Nieuw Zeeland en Afri kaanse landen. Naast het ontdekken van andere le vensstijlen is de reis ook een vlucht uit de dagelijkse beslommeringen. Het paar heeft de indruk soms met teveel dingen bezig te zijn die er ei genlijk niet toe doen. Hannie: „Staat de kleding me goed. Wat zegt een ander ervan", geeft ze als voor beeld. Weg uit deze confidentie betekent voor hen genieten van de totale vrij heid. Die had oorspronkelijk op 1 juni moeten ingaan. Maar de import van de sahara-caravan leverde pro blemen op door stakingen van de douane in Frankrijk. Zaterdag was de kijkdag en de laat ste mogelijkheid om gedag te zeg gen. Zondag was het inpakken en wegwezen geblazen. Intussen hebben de wereldreizigers Skagen bereikt. Het meest noorde lijke puntje van Denemarken. Daar na wordt de overtocht naar Zweden gemaakt. Volgens moeder J. Aalhrechtse amuseren de kinderen zich uitste kend. Tijdens het afscheid van groep 8 werd bekend gemaakt dat Van de Griend schooldirecteur wordt. De 35-jarige Van der Kooij op zijn beurt volgt Piet Walhout op als alge meen adjunct directeur van de. ver eniging protestant christelijk onder wijs Tholen (VPCO) waar Kees van Dis (wethouder) algemeen directeur van is. Bij de vereniging zijn vier scholen aangesloten. Behalve de Regenboog zijn dat De Jeneplan- school in Poortvliet, Het Kompas in Anna Jacobapolder en de Ark in Oud-Vossemeer. In totaal zo'n 430 leerlingen met zo'n 30 personeelsle den. Van der Kooij: „Walhout had te kennen gegeven om zijn contract niet te verlengen. Er is toen gekeken naar interne kandidaten. De keus is op mij gevallen. De functie ligt in de lijn van mijn ambities." Hij zat al in het directieberaad van de VPCO. Van der Kooij gaat zich nu op het landen en het waterschap Zeeuws-' feit moet worden. Chris Koopman op de SGP-lijst. Hij verwacht dat i len komen. Twee van de kandidate! Peter van den Dorpel uit Tholen die op de vijftiende plaats staat, haakte al eerder af. Hij was kandidaat-ge zworene en maakte kans om Jaap Hoekman uit 's Gravenpolder op te volgen in het dagelijks bestuur. Van den Dorpel vindt dal sinds de vorige verkiezingen het waterschap te veel gepolitiseerd is. Koopman begrijpt niet waarom de Tholenaar, bedrijfs adviseur en ondernemer, zo laag is geplaatst gezien 'zijn inbreng en zijn kwaliteiten'. Maar snapt wel waar om hij juist vanwege de lage klasse ring voor deze lijst bedankt heeft. „Volkomen te begrijpen als je num mer vijftien bent." benadrukt Koop man die lid is van het algemeen be stuur van het waterschap. Toen de lijst het licht zag. belde hij meteen naar Van den Dorpel om te laten we len dat hij het niet eens was met de plaats van de Tholenaar op de lijst. Die telt twintig namen en wordt aan gevoerd door de Goesenaar G. van de Schelde, sectorspecialist akker bouw bij de ZLTO. Op de tweede plaats staat Verloop die directeur is van een aannemingsbedrijf. De 38- jarige Verloop was jarenlang secreta ris van de Nederlandse Patiëntenver eniging Tholen en Sinl-Philipsland die bijna 1000 leden telt. Vorig jaar - beleid van de scholen richten. Een van de speerpunten is om hel pas send onderwijs in te voeren, dat wil zeggen dat het lesaanbod zo veel mogelijk tegemoet komt aan de ei genheid van de leerling. Een ander punt is er op gericht om de resulta ten van de leerlingen te verbeteren (in vaktermen heet dat opbrengstge- richt werken). Ook de huisvesting vergt de nodige aandacht nu de ge meente vanwege de bezuinigingen bouw van nieuwe scholen aan de Zoekweg heeft uitgesteld tot 2018. Voor van der Kooij zijn het uitda gingen, zegt hij. Het is een voltijds baan. Via het maandelijks overleg kent hij de andere scholen van de vereniging, maar hij zal er nu een andere rol voor gaan vervullen. Van der Kooij is sinds 2004 aan de Re genboog verbonden. Voor Van de Griend komt Simone Groeneveld van Het Kompas naar Tholen. ïanderen die op 1 januari 2011 een ït Sint-Maartensdijk staat zevende nog de nodige verschuivingen zul- it de top zes trekken zich terug. tijdens de jaarvergadering in het Cal- vijn college in Tholen - legde hij zijn functie neer. Op de ontwerp lijst staan ook kandi daten uit Zeeuws-Vlaanderen, onder meer uil Biervliet en Terneuzen. Tót 2 augustus kunnen belangengroepe ringen zich bij het waterschap laten registreren. Tussen 6 en 14 septem ber wordt de definitieve kandidaten lijst gemaakt. De verkiezingen vin den plaats tussen 11 tot en met 23 november. In het doolhof staan tien opdrachten waarmee telkens een letter van een woord kan worden verzameld. Alle antwoorden en letters kunnen worden bijgehouden op een antwoordformu lier. Als dat achteraf wordt ingeleverd, worden de antwoorden nagekeken en krijgt een deelnemer een maïsdiplo- ma. Er is een tent met eten en drinken, er zijn andere spellen te spelen en er is VERVOLG VAN RECHTBANK Na het ongeval werd meteen hel rijbe wijs van verdachte ingenomen. In september vorig jaar kreeg hij dat te rug. De man was inmiddels zijn chauffeursbaan in de transportwereld kwijt, maar is als zzp'er (zelfstandige zonder personeel) weer als vrachtwa genchauffeur begonnen. Hij is zeven jaar in het bezit van een motorrijbe wijs en rijdt doorgaans alleen in de weekeinden op zijn motor. Raadsman A. Bals sprak van een kapitale in schattingsfout, maar wees ook op een verklaring van de deskundigen dat de bocht met een snelheid van 140 km per uur is te nemen. Dat was gebleken uit een test van een ervaren motorrij der. „Mijn cliënt heeft ervoor gekozen naar links af te wijken, is gaan rem men. waardoor de motor een ongeleid projectiel is geworden en na een cor rectie op het fietspad terecht is geko men." Bals zei dat het ongeval zijn cliënt wel degelijk heeft aangegrepen. De advocaat vroeg om een passende VERVOLG VAN BRANDWEER Landelijk gezien staat er ook het een en ander te gebeuren. De com missie Mans wil 185 miljoen gaan besparen in 2020. Dat is te halen door onder meer te stoppen met brandveiligheidscontroles, het an ders inrichten van voertuigen, het afstoten van materiaal, minder meldkamers. Ook zouden duik teams en ander specialistische teams opgedoekt kunnen worden. een kleine speeltuin. Het maïsdoolhof Zuidmoer is tot en met 4 september open op dinsdag t/m vrijdag van half elf 's morgens tot acht uur 's avonds en op zaterdag van tien tot acht uur. Vanaf 7 september t/m 25 september is het te bezoeken op woensdag en vrijdag van één tol acht uur en zater dag van tien tot acht uur. Na het sei zoen wordt het doolhof verhakseld tot veevoer. straf die recht doet aan de feiten. Uit het reclasseringsrapport kwam het beeld naar voren van een man die ver bitterd en kwaad was, die nauwelijks leek stil te staan bij de nabestaanden om verdriet weg te stoppen en die zich verongelijkt voelde door het op treden van politic en justitie. „Hij was gefrustreerd, omdat het te lang duurde voordat hij het rijbewijs terug kreeg", staat onder meer in het rapport te le zen. De Roosendaler zei in eerste in stantie via de dominee contact te heb ben gezocht. Eind vorig jaar vond er een gesprek plaats, zij hel moeizaam, bij de ouders van Mauri ts thuis. De vader van het slachtoffer (met vrouw en enkele dochters aanwezig) besloot tijdens de zitting geen gebruik meer te maken van het spreekrecht. De offi cier stelde voor dat verdachte nog eens contact zoekt met de familie. „Want spijt en verdriet is bij het ge sprek niet naar voren gekomen." De rechtbank doet op 5 augustus uit spraak. Nu rukken er steeds zes man uit. Volgens Mans zou vier man ook kunnen volstaan. Volgens De Fe- ijter is er niet voor niks gekozen voor zes man: „Je hebt een bevel voerder, een chauffeur, twee man voor de redding en twee man voor de waterwinning nodig. Als je met vier man uitrukt en je moet voor een brand op een slaapkamer zijn. Wat moet je dan doen? Dat er een naar binnen gaat en er geen water is? Dat kun je niel verkopen aan de burger. Voor een bermbrandje hoef je inderdaad niet met zes man uit te rukken." Advertentie I.M. Houte Uitgezwaaid door tientallen familieleden, vrienden en kennissen beginnen Hannie Aalhrechtse en Jean-Pierre van Merode aan hun wereldreis. In het midden vader Jo Aalhrechtse

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 5