TIIOLEN Beveiligingsscan kleine bedrijven Openingstijden zwembad De Spetter te Tholen en Haestinge te Sint-Maartensdijk Sluiting Sport- en gemeenschapscentra Meulvliet en De Wellevaete zomer 2010 V. Donderdag 22 juli 2010 Openbare bekendmakingen Gemeentenieuws openbare bekendmakingen gemeente Tholen week 29 gemeente Tholen MELDPUNT GEMEENTE 0166-667667 Tholenderwijs Gemeentehuis Tholen Bezoekadres: Hof van Tholen 2, 4691 DZ Tholen Postadres: Postbus 51, 4690 AB Tholen Telefoon (0166) 668 200 Meldpunt (0166) 667 667 (24 uur per dag voor opmerkingen, meldingen over uw woonomgeving) Fax (0166) 663 553 E-mail gemeente@tholen.nl Website www.tholen.nl Openingstijden gemeentehuis Iedere werkdag geopend Van 8.30 uur tot 12.30 uur: vrije inloop Van 12.30 uur tot 17.00 uur: hal van het gemeentehuis geopend, dienstverlening op afspraak Avondopenstelling burgerzaken: do. 18.00 - 20.00 uur Burgemeester of wethouder spreken U bent van harte welkom op het gemeente huis. U kunt een afspraak maken via het bestuurssecretariaat: (0166) 668 330: voor de burgemeester (0166)668386: vo or een van de wethouders Gemeenteraad Wanneer u iets met (een lid van) de gemeen teraad wilt bespreken, kunt u contact opne men met de raadsgriffie: 0166 - 668 350. Vragen over leven met een beperking MEE Zeeland biedt ondersteuning bij leven met een beperking. U bent van harte welkom met uw vragen op elke woensdag van 09.00 uur tot 12.00 uur op het servicepunt in het gemeentehuis van Tholen. Cliëntenraad Hoe neemt u contact op met de Cliëntenraad Werk en Inkomen/WWB? 1. U belt naar de gemeente Tholen 0166-668200. 2. De receptionist(e) vraagt om uw naam en telefoonnummer. Let op: U hoeft niet te zeggen waar het over gaat, dat bespreekt u pas met iemand van de cliëntenraad zelf. 3.U wordt teruggebeld door iemand van de cliëntenraad. En hij/zij maakt een afspraak met u. Wegwerkzaamheden en verkeersmaatregelen Een overzicht van de wegwerkzaamheden en verkeersmaatregelen die de komende tijd bin nen de gemeente zullen plaatsvinden, kunt u vinden op de website van de gemeente: www.tholen.nlIn het linkermenu kunt u onder 'Actueel' klikken op Verkeersmaat- rege len'. Op deze pagina vindt u altijd de meest actuele informatie op het gebied van verkeer en wegenonderhoud. Tholenderwijs gratis via e-mail of print Inwoners van de gemeente Tholen die géén abon nement hebben op de Eendrachtbode, kunnen onze voorlichtingsrubriek Tholenderwijs toch gra tis thuis ontvangen. Via e-mail en als u geen internet-aansluiting hebt, op papier via de brie venbus. Let wel, u ontvangt dan alleen Tholenderwijs en niet de Eendrachtbode. U meldt zich hiervoor aan bij de Eendrachtbode (0166- 657007) of bij de gemeente Tholen (0166-668210). Of u stuurt een e-mail naar tholenderwijs@eendrachtbode.nl f c l- Zwembad De Spetter te Tholen en Haestinge te Sint-Maartensdijk zijn tijdens de schoolvakantie van 26 juli t/m 3 september 2010 volgens onderstaand rooster geopend. Maandag tot en met vrijdag: 07.30 uur - 09.00 uur 11.00 uur - 17.00 uur 18.30 uur - 20.00 uur Zaterdag en zondag: 13.30 uur - 17.00 uur De zwemabonnementen zijn geldig voor zowel zwembad De Spetter te Tholen als voor zwembad Haestinge te Sint-Maartensdijk. De gemeentelijke zwembaden zijn geopend t/m 4 september 2010. Bent u ondernemer en weet u niet zeker of uw bedrijf goed is beveiligd tegen crimi naliteit en vandalisme? Dan is er voor u de onafhankelijke beveiligingsscan op maat. Met de beveiligingsscan krijgen kleine bedrijven (maximaal 5 vestigingen, met ieder maximaal 10 medewerkers - fte's) onafhankelijk advies op maat, toegespitst op hun branche en zaak. De overheid vergoedt maximaal 300 voor de scan. De eigen kos ten bedragen 50. Op basis van deze beveiligingsscan kan de ondernemer de helft van de kosten voor het veiliger maken van zijn zaak, vergoedt krijgen tot een maxi mum van 700. In totaal kan de ondernemer maximaal 1.000 subsidie ontvan gen, dus inclusief de vergoeding van de beveiligingsscan. Agentschap NL (voorheen SenterNovem) is een agentschap van het ministerie van economische zaken en heeft de verantwoording voor deze subsidieregeling op zich genomen. Kijk voor meer informatie op de website: www.stavooijezaak.nl. Op deze website staan diverse bedrijven die door Agentschap NL gekwalificeerd zijn voor het uitvoeren van de beveiligingsscan. Deze bedrijven onderzoeken uw onderneming op zwakke plekken in de Organisatorische, Bouwkundige en Elektronische veiligheidsmaatregelen en hun onderlinge samenhang. Dit alles wordt vervolgens omschreven in een vrijblijvend beveiligingsrapport met concrete aanbevelingen. Handleiding aanvraag VKB subsidie: 1. De beste manier is uw aanvraag digitaal in te dienen, het is eenvoudig te regelen, u krijgt snel antwoord van Agentschap NL en u weet binnen enkele dagen of u in aanmerking komt. Via deze link kunt u direct een aan vraag indienen: www.stavooijezaak.nl/aanvragen-subsidie. Wel dient u in het bezit te zijn van een DigiD code voor bedrijven. Indien u deze nog niet heeft kunt u deze gratis opvragen bij de Kamer van Koophandel op deze link: http://www.kvk.nl/handelsregister 2. Natuurlijk blijft het ook mogetijk om schriftetijk een aanvraag te doen, echter heeft Innovatie NL aangegeven dat er moeilijk een goede richtlijn af te geven is wanneer deze dan in behandeling kan worden genomen met het oog op de drukte. De verwachte reactie tijd op schriftelijke aanvragen is tussen de 4 en 8 weken. Op de bovenste tink is ook het aanvraagformulier schriftetijk te downloaden. Voor het jaar 2010 is besloten Sport- en gemeenschapscentra Meulvliet te Tholen en De Wellevaete te Sint-Armaland te sluiten van zondag 25 juli 2010 tot en met zondag 5 september 2010. UWEN Ingekomen bouwaanvragen Slabbecoornweg 31 te Tholen: het oprichten van een bedrijfshal en uitbreiding van een bestaande bedrijfshal; Hoge Markt 33 te Scherpenisse: het vernieuwen van de voor- en zijgevel; Pieter Werrecorenplein 4 te Sint-Maartensdijk: het plaat sen van een schutting; Wadistraat 11 te Sint Philipsland: het vergroten van een woning. Welstandscommissie De welstandscommissie vergadert op maandag 26 juli 2010 in het gemeentehuis te Tholen. Aanvang 09:30 uur. In deze vergadering worden de op de agenda geplaatste bouwaan vragen behandeld. De agenda ligt voor iedereen op donder dag 22 en vrijdag 23 juli 2010 ter inzage in de publieke leesruimte van het gemeentehuis. De vergadering is openbaar en opdrachtgevers/ontwerpers en direct belanghebbenden kunnen gebruik maken van het spreekrecht. De behandeling van zogenaamd vooroverleg/schetsplannen is niet openbaar. Verleende bouwvergunningen Westkerkseweg 37 te Scherpenisse: het uitbreiden van een woning: verzonden 13 juli 2010 Leguitsedijk 23 te Oud-Vossemeer: het vergroten van een woning: verzonden 13 juli 2010 Ring 21 te Oud-Vossemeer: het plaatsen van een deur in de zijgevel: verzonden 13 juli 2010 Dorpsweg 15 te Scherpenisse: het plaatsen van een erfaf- scheiding: verzonden 13 juli 2010 Achterstraat 4 te Poortvliet: het bouwen van een erker aan de voorzijde van de woning: verzonden 13 juli 2010 Buurtweg 6 te Stavenisse: het verbouwen van een schuur tot woning: verzonden 16 juli 2010. Verleende sloopvergunningen Stavenisseweg 1 te Stavenisse: het slopen van een woning: verzonden 13 juli 2010 Burg Versluijsstr 20 te Oud-Vossemeer: het verwijderen van asbesthoudende vensterbanken: verzonden 13 juli 2010 Paasdijkweg 23 te Poortvliet: het verwijderen van asbest houdende golfplaten: verzonden 13 juli 2010. Volgens de algemene wet bestuursrecht (Awb) kunnen belanghebbenden tegen een verleende vergunning bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet binnen 6 weken na de dag waarop het besluit is verzonden aan de aanvrager schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemees ter en wethouders van Tholen. Voor informatie over de mogelijkheid bezwaar te maken kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningen en Handhaving, telefoon: 0166-668200. ONTHEFFINGEN EN BOUWVERGUNNINGE N Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend dat zij voornemens zijn ontheffing van het geldende bestem mingsplan en bouwvergunning te verlenen voor de navol gende aanvraag om bouwvergunning met toepassing van: Artikel 3.6. lid 1. sub c, van de Wet ruimtelijke ordening: Oudelandsestiaat 41 te Tholen: het vergroten van een woning (2010-218); Vanaf 23 juli 2010 tot en met 5 augustus 2010 ligt de ont werpbeschikking ontheffing en bouwvergunning met de daarbij behorende stukken ter inzage in het gemeentehuis (zie voor adres en openingstijden het colofon). Zienswijze: binnen deze inzagentermijn kunnen belang hebbenden een zienswijze over de ontwerpbeschikking naar voren brengen. Binnen de genoemde inzagentermijn kan mondeling of schriftelijk een zienswijze over een ontwerpbeschikking naar vo ren worden gebracht bij burgemeester en wethou ders van Tholen. Een schriftelijke zienswijze kunt u richten aan het college van burgemeester en wethouders van Tholen, Postbus 51, 4690 AB Tholen. Degene die mondeling een zienswijze wil indienen kan, voor het maken van een afspraak, contact opnemen met de afdeling vergunningen en handhaving, telefoon: 0166-668363/668562. Van een mondelinge ziens wijze zal een verslag worden opgesteld. WET MILIEUBEHEER KENNISGEVING Kennisgeving van mededeling besluit Burgemeester en wethouders van Tholen; gelet op de artike len 3.44 en 3.45 van de Algemene wet bestuursrecht; delen mede, dat door hen, onder oplegging van voorschriften om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen danwel zoveel mogelijk te beperken, op 12 juli 2010 vergunning is verleend ingevolge de Wet milieubeheer aan Caravan Recycling Zeeland, Nieuwlandje 3 te Bruinisse, in verband met het oprichten en in werking hebben van een caravan recycling bedrijf, gelegen aan de Pluimpotweg 20 te Sint- Maartensdijk, kadastraal bekend Sint-Maartensdijk, sectie M, nummer 1468. Er zijn geen zienswijzen ingediend naar aanleiding van het ontwerpbesluit. In het besluit zijn geen wijzigingen aangebracht ten opzichte van het ontwerp. Deze aanvraag wordt tevens aangemerkt als een melding op grond van het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer. Het besluit en alle ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 23 juli 2010 gedurende zes weken ter inzage in de centrale hal van het gemeentehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen van 08.30 uur tot 17.00 uur (indien tussen 12.30 en 17.00 uur een toelichting wordt g ewenst dient daarvoor een afspraak te worden gemaakt, telefoonnummer 0166- 668277). Indien het college daartoe een schriftelijk verzoek ontvangt kunnen de stukken gedurende zes weken tevens tijdens de avondopenstelling in de centrale hal van het gemeentehuis worden ingezien. Ingevolge artikel 20.1, eerste lid, en artikel 20.6 van de Wet milieubeheer en artikel 6.7, 6:8 en 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht staat gedurende zes weken met ingang van de dag, na die waarop het besluit ter inzage is gelegd, beroep open bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a) belanghebbenden die zienswijzen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b) belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij gedurende de beroepstermijn beroep is inge steld en bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan. In dat geval wordt een besluit niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. In gevallen waarin een vergunning betrekking heeft op het oprichten of veranderen van een inrichting, dat tevens is aan te merken als bouwen in de zin van de Woningwet, wordt een besluit niet eerder van kracht dan nadat de betrokken bouwvergunning is verleend. Het beroepschrift moet voor 3 september 2010 worden gericht en gezonden aan de Raad van State, Afdeling Bestuursrechtspraak, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's- Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de voorzitter van de bovengenoemde afdeling. Het verzoek tot voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's-Gravenhage. Kennisgeving van mededeling besluit Burgemeester en wethouders van Tholen; gelet op de artikelen 3.44 en 3.45 van de Algemene wet bestuursrecht; delen mede, dat door hen, onder oplegging van voorschriften om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen danwel zoveel mogelijk te beperken, op 12 juli 2010 vergunning is verleend ingevolge de Wet milieubeheer aan Busmariteam B.V., Havenweg 4 te Sint-Annaland, in verband met het veranderen van de inrichting, gelegen aan de Koelhuisweg 2 te Sint-Annaland, kadastraal bekend Sint- Annaland, sectie H, nummers 1140. Er zijn geen zienswijzen ingediend naar aanleiding van het ontwerpbesluitIn het besluit zijn geen wijzigingen aangebracht ten opzichte van het ontwerp. Deze aanvraag wordt tevens aangemerkt als een melding op grond van het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer.. Het besluit en alle ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 23 juli 2010 gedurende zes weken ter inzage in de centrale hal van het gemeentehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen van 08.30 uur tot 17.00 uur (indien tussen 12.30 en 17.00 uur een toelichting wordt gewenst dient daarvoor een afspraak te worden gemaakt, telefoonnummer 0166- 668277). Indien het college daartoe een schriftelijk verzoek Ontvangt kunnen de stukken gedurende zes weken tevens tijdens de avondopenstelling in de centrale hal van het gemeentehuis worden ingezien. Ingevolge artikel 20.1, eerste lid, en artikel 20.6 van de Wet milieubeheer en artikel 6.7, 6:8 en 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht staat gedurende zes weken met ingang van de dag, na die waarop het besluit ter inzage is gelegd, beroep open bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a) belanghebbenden die zienswijzen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b) belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij gedurende de beroepstermijn beroep is inge steld en bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan. In dat geval wordt een besluit niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. In gevallen waarin een vergunning betrekking heeft op het oprichten of veranderen van een inrichting, dat tevens is aan te merken als bouwen in de zin van de Woningwet, wordt een besluit niet eerder van kracht dan nadat de betrokken bouwvergunning is verleend. Het beroepschrift moet voor 3 september 2010 worden gericht en gezonden aan de Raad van State, Afdeling Bestuursrechtspraak, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's- Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de voorzitter van de bovengenoemde afdeling. Het verzoek tot voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's-Gravenhage. Kennisgeving van fnededeling besluit Burgemeester en wethouders van Tholen; gelet op de arti kelen 3.44 en 3.45 van de Algemene wet bestuursrecht; delen mede, dat door hen, onder oplegging van voorschrif ten om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen danwel zoveel mogelijk te beperken, op 12 juli 2010 vergun ning is verleend ingevolge de Wet milieubeheer aan de Speelmansplaten B.V., Oesterdam 3 te Tholen, in verband met het veranderen van het recreatiebedrijf, gelegen aan de Oesterdam 3 te Tholen, kadastraal bekend Tholen, sectie K, nummers 131 en 132. Er zijn geen zienswijzen ingediend naar aanleiding van het ontwerpbesluit. In het besluit zijn geen wijzigingen aangebracht ten opzichte van het ont werp. Deze aanvraag wordt tevens aangemerkt als een mel ding op grond van het Besluit algemene regels voor inrich tingen milieubeheer. Het besluit en alle ter zake zijnde stukken liggen rfiet. ingang van 23 juli 2010 gedurende zes weken ter inzage in de centrale hal van het gemeentehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen van 08.30 uur tot 17.00 uur (indien tussen 12.30 en 17.00 uur een toelichting wordt gewenst dient daarvoor een afspraak te worden gemaakt, telefoonnummer 0166- 668336). Indien het college daartoe een schriftelijk verzoek ontvangt kunnen de stukken gedurende zes weken tevens tijdens de avondopenstelling in de centrale hal van het gemeentehuis worden ingezien. Ingevolge artikel 20.1, eerste lid, en artikel 20.6 van de Wet milieubeheer en artikel 6.7, 6:8 en 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht staat gedurende zes weken met ingang van de dag, na die waarop het besluit ter inzage is gelegd, beroep open bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a) belanghebbenden die zienswijzen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b) belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij gedurende de beroepstermijn beroep is inge steld en bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan. In dat geval wordt een besluit niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. In gevallen waarin een vergunning betrekking heeft op het oprichten of veranderen van een inrichting, dat tevens is aan te merken als bouwen in de zin van de Woningwet, wordt een besluit niet eerder van klacht dan nadat de betrokken bouwvergunning is verleend. Het beroepschrift moet voor 3 september 2010 worden gericht en gezonden aan de Raad van State, Afdeling Bestuursrechtspraak, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's- Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de voorzitter van de bovengenoemde afdeling. Het verzoek tot voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's-Gravenhage. BEKENDMAKINGEN Bekendmaking Het hoofd van de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling maakt krachtens aan hem verleend mandaat bekend dat met ingang van vrijdag 23 juli 2010 gedurende zes weken de 13e, 15e en 17e wijziging van het bestemmingsplan Buitengebied en van het daarbij behorende besluit, tijdens de openingsuren ter inzage ligt in de openbare leesruimte van het gemeentehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen. Deze planwijzigingen betreffen: - het realiseren van een nieuw bouwvlak aan de Hikseweg (ongenummerd) te Oud-Vossemeer; - het starten van een Nieuwe Economische Drager (NED) aan de Hollaereweg 9a te Oud-Vossemeer; - het realiseren van een nieuw bouwvlak aan de Krommedreef (ongenummerd) te Oud-Vossemeer. In het bestemmingsplan Buitengebied is aan burgemeester en wethouders de bevoegdheid toegekend om het realiseren van een nieuw bouwvlak en het toekennen van een NED mogelijk te maken. Om een en ander te kunnen realiseren is het noodzakelijk dat een bestemmingsplanwijziging ex arti kel 3.6 van de Wet ruimtelijke ordening wordt vastgesteld. Burgemeester en wethouders zijn voornemens, nu aan de voorwaarden uit het bestemmingsplan Buitengebied wordt voldaan, hiertoe over te gaan. Gedurende de termijn van terinzagelegging kunnen belang hebbenden hun zienswijze op het plan schriftelijk of mon deling kenbaar maken bij burgemeester en wethouders, Postbus 51, 4690 AB Tholen. Belanghebbenden die monde ling hun zienswijze kenbaar willen maken, kunnen een afspraak maken met de heer V. van de Griend van eerderge noemde afdeling. Hij is telefonisch bereikbaar op telefoon nummer 0166-668560.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 10