Houte Plan herinrichten Haven akkoord SP stemt tegen begroting Olaz Zestig standhouders puffen tijdens jaarmarkt Vossemeer Tropisch aanzoek voor warme trouwdag Juf Karen bukt voor erehaag kleuters T De Viet brengt muziek uit zes landen naar Thools stadhuis Dweilband valt op met motto 600 jaar CDA en CU willen meer greep op werkverbanden Kandidaten voor visserij award Donderdag 15 juli 2010 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Te weinig controle gemeenschappelijke regelingen Benoemd Draaimolenstoeltjes te heet voor kinderhillen; 50 cent warmtekorting Tholen keurt rekening 2009 van GGD af interieur Rest geld woningbouw Dalemsestraat Het plan voor het opknappen van de Haven in Sint- Maartensdijk ligt nog niet vast, maar Jaap Hage (CU) noemde het donderdagavond in de gemeenteraad 'rede lijk ingekaderd.' Hij vroeg zich af hoe groot de inspraak van bewoners en andere belanghebbenden is. Voor het opknappen is bijna 406.000 euro beschikbaar. Vier zomerconcerten met elk eigen thema Lezing Frans Mink in Scherpenisse Gehandicapten en Thoolse orgeldag wel, Psyient geen subsidie 15 juli 2010 Verloskundige Afrikaans handwerk Het was vrijdag een beetje hetzelfde klimaat als in Mexico, waar Martijn Feenstra tijdens een vakantie zijn Ilona ten huwelijk vroeg. Wat haar antwoord was, bleek vrijdag dan ook. De kinderen van groep 3 van basisschool Ter Tolne waren in de katholieke kerk in Tholen getuige van het jawoord van hun juf. Na een lange mis met veel gezang en toespraken, stelden de kinderen zich bij de uitgang op, waar het zonnetje flink zijn best deed om de bruiloft een tro pisch tintje te geven. Ze hadden bogen versierd met vlaggetjes en visjes. Ilona Verlaar is sinds acht jaar juf van groep 3 in Tholen, maar woont in Etten-Leur met Martijn, die verkoper/planner is bij Neele transport in Rotter dam. Beiden zijn 29 jaar oud. Toeval of niet, het leek of de juf haar bruidsjurk had aangepast aan het weer: geen lange mouwen, maar blote schouders en een klein kraagje. Altijd als er wat op Ter Tolne ge beurt, zorgt de juf ervoor dat er een stukje van in de krant komt. Nu staat ze er zelf in. Het wordt tijd dat de gemeente de gemeenschappelijke regelingen (met andere gemeenten) tegen het licht gaat houden. Kr is volgens Gert-Jan Boudeling van het CDA te weinig controle op deze orga nen. Het komt regelmatig voor dat de gemeenteraad de afspra ken voor de begroting vastgesteld heeft en ze daarna nog eens een overschrijding van de begroting van een gemeenschappelijke rege ling moeten goedkeuren. Voorge steld wordt om voor 2011 twee procent hierop te bezuinigen. Het gaat dan om onder meer de Vei ligheidsregio Zeeland, de GGD- Zeeland. de Zeeuwse Muziek school, maar ook om het gemeenschappelijk orgaan uitvoe ring milieutaken Bevelandse ge meenten en Tholen. „We hebben geen moeite met der gelijke organen, maar er speelt ook regelmatig een dubbele pettenpro- blematick. Een wethouder van een gemeente heeft soms een ander standpunt dan het bestuur van het orgaan waar hij zich dan aan moet aanpassen." Boudeling stelde voor om de financiële toestand van een gemeenschappelijke regeling perio diek te controleren. In ieder geval voordat de raad de kaders voor de begroting heeft vastgesteld. Jaap Hagc (CU) was het met hem eens. Hem bekroop regelmatig het gevoel alleen maar ja te kunnen zeggen tegen begrotingswijzigin gen van de gemeenschappelijke re gelingen. Hage was de greep kwijt. Hij noemde dat grip, zoals hij zich wel vaker van Engelse termen be dient. Voor de CU zou er een kwar taalrapportage moeten komen om de vinger aan de pols te kunnen houden. Het was burgemeester Nuis uit het hart gegrepen. Hij begreep wat Bou deling bedoelde met de positie van een wethouder in het bestuur van zo'n gemeenschappelijke regeling: wethouder als klant en wethouder als werkgever. „Hel heeft onze aan dacht. Het moet beter worden ge stroomlijnd. De vraag is ook of der gelijke regelingen nog van deze tijd zijn. We moeten ze tegen hel licht houden, maar het is te simpel om te zeggen dat we er uit moeten stap pen." Volgens Nuis moeten de organen discipline worden bijgebracht. Nu staat de gemeenteraad vaak voor een voldongen feit als ze gevraagd wordt een overschrijding van de be groting bij te lappen. Twee keer per jaar een financieel overzicht voor de gemeenten presenteren, zou volgens Nuis al kunnen helpen. „Als college van Tholen zitten we er bovenop. We zijn het zat om alleen maar een briefje te krijgen waarin staat dat er geld nodig is en of we dat maar even willen overmaken." Hage en Boudeling waren blij met de steun. Om een en ander te verbeteren is er al een werkgroep ingesteld. Met de voorstellen die de werkgroep heeft gemaakt, ging de gemeenterad ak koord. Er zal aandacht worden be steed aan de organisatie, de sturing, beheersing van de kosten, de verant woording en aan het toezicht. In de Zeeuwse vciligheidsregio is burgemeester Nuis benoemd. Kees van Dis is zijn vervanger. In de Zeeuwse Muziekschool -is Van Dis als vertegenwoordiger van de ge meente benoemd. Jan Oudesluijs is zijn vervanger. Voor de GGD-Zee- land zijn dat Oudesluijs en Van Dis, voor het woonwagenschap Mid den- en Noord Zeeland Peter Hoek en Frank Hommel, voor het Samenwerkingsverband Welzijns zorg Oosterscheldcrcgio Oudesluijs en Van Dis en voor de Olaz, open baar lichaam afvalstoffenverwijde- ring Midden- en Noord Zeeland Hommel en Hoek. tlona Verlaar gaf vrijdag haar jawoord aan Martijn Feenstra en daar waren de kinderen van groep 3 van Ter Tolne getuige van. Karen Schot en Jonathan van Lit worden vrijdag na hun jawoord verrast door een erehaag van kleuters van de Ehen Haëzerschool in Tholen. Geen bogen, maar versierde stok ken. Het bruidspaar moest er evengoed voor hukken vrijdag middag bij het verlaten van het oude stadhuis in Tholen. Ze wer den dan ook vastgehouden door hele kleine kinderen, namelijk de leerlingen uit groep 2 van basis school Eben Haëzer uit Tholen. Ze deden dat voor Karen Schot, die een half jaar bij hen stage heeft gelopen. Zij trouwde vrijdag met Jonathan van Lit en daarom Tholenaren die actief zijn in de visse rij of aquacultuur, kunnen in aanmer king komen voor de Zeeuwse visserij award. Die wordt op 25 september 2010 op de Dag van de Zeeuwse Vis serij uitgereikt aan de persoon of or ganisatie die het afgelopen jaar de fneest positieve bijdrage heeft gele verd aan bovengenoemde sector. Er kunnen tot en met 1 september kandi daten voor deze prijs worden aange meld bij J. Broodman van de provin cie Zeeland. Dal kan schriftelijk of per e-mail: Postbus 153. 4330 AD Middelburg of j.broodman@zee- land.nl. De criteria om aanmerking te komen zijn. naast nog steeds actief zijn in de sector, een persoon, bedrijf, instelling of organisatie die: 1. een bijdrage heeft geleverd aan de verbe tering van het imago van de Zeeuwse visserij/aquacultuur, of: 2. een inno vatie heeft gedaan die ten goede komt aan de Zeeuwse visserij/aquacultuur, of; 3.. een risicovolle investering heeft gedaan in de Zeeuwse visserij/aquacultuur, of; 4. bestuurlijk de Zeeuwse visserij/aquacultuur (lan- vormden de kleintjes een erehaag na hun jawoord. De 20-jarige Schot komt uit Tho len en studeert aan de Pabo in Gouda, de Driestar educatief. Haar Sint-Annalandse echtgenoot (2!) is monteur bij Profielnorm in Tholen. Ze gaan in Sint-Maar tensdijk wonen, waar Schot ook haar laatste stage gaat volgen, na melijk bij de Juliana van Stol- bergschool. Dominee Joppe heeft het huwelijk kerkelijk ingezegend delijk) op een meer dan gemiddelde manier heeft vertegenwoordigd, of; 5. zich op andere, nog niet genoemde terreinen, opvallend verdienstelijk heeft gemaakt voor de Zeeuwse vis serij/aquacultuur. Kandidaten kunnen actief zijn in één van de volgende sectoren: Schaal- en schelpdieren, zeevisserij, onderzoek/onderwijs of overheid, constructie- of toelevc- ringsindustrie. in de Hersteld Hervormde Kerk in hun nieuwe woonplaats. Het financieel beleid van de GGD Zeeland laat volgens de gemeente Tholen te wensen over. B. en w. stellen de gemeenteraad voor om de rekening 2009 niet goed te keuren. Al een aantal jaren is Tholen onte vreden over de financiële verant woording van de GGD. Ook over de rekening 2008 zijn er al opmerkin gen gemaakt. Zowel de planning als de controle hebben volgens b. en w. niet de aandacht gekregen die nodig is. Uit de rekening 2009 concludeert het college dat de opmerkingen weinig of geen effect hebben gehad. Ze voldoet ook niet aan het besluit begroting en verantwoording en krijgt geen goedkeurende accoun tantsverklaring voor wat betreft het rechtmatigheidsoordeel. Advertentie LM. 9 Energieweg 11J - 4691 SE Tholen - tel. 0166 60 93 33 www.vanhouteinterieur.nl Jaarlijks wordt van het milieubeleidpslan een vertaling gemaakt in het milieupro gramma. Ter verantwoording wordt jaarlijks een milieuverslag opgesteld. Beide worden jaarlijks door de gemeenteraad vastgesteld. Bekendmaking Het hoofd van de afdeling Openbare Werken heeft namens het college van burge meester en wethouders van Tholen op 7 juli 2010 besloten een gehandicaptenpar keerplaats te reserveren tot 1 augustus 2015 voor het pand Ten Ankerweg 6 in Tholen ten behoeve van mevrouw M.J. Bijl. Iedere belanghebbende kan tegen dit besluit binnen 6 weken na de datum van afkondiging bezwaar maken bij ons college. Het bezwaarschrift dient gedateerd en ondertekend te zijn. Verder moet het bezwaarschrift voorzien zijn van naam en adres, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de redenen waarom tegen dit besluit bezwaar wordt gemaakt. Nadere informatie over het indienen van een bezwaarschrift vindt u in de brochu re "Bezwaar en beroep tegen een beslissing van de overheid" die u op verzoek door het cluster Communicatie wordt toegezonden. koperen ploert. Die positie wisselde gedurende de dag. Dat betekende dat bakken vol tomatenplanten re gelmatig in de schaduw moesten worden gezet. Om volledige uitdro ging te voorkomen, was de stand houder meer in de weer met water geven dan met verkopen. Nieuw op deze markt was een kraam met Zuid-Afrikaanse metalen vogels en houten kikkers. „Echt Afrikaans handwerk", beval de verkoper zijn waren aan. Bezoe kers van zijn kraam keken hem aan met een blik van: „Daar trappen wc niet in." En gelet op de sterke gelij kenissen van de voorraad modellen, zouden ze wel eens gelijk kunnen hebben. De houding van dc vogels was wel erg hetzelfde. En de kik kers hadden praktisch allemaal de zelfde oogopslag. Verder maar weer. Een man die ou de boeken verkocht, zat op een stoel en het leek alsof hij de oogleden had laten zakken. Veel animo tot ver koop was er niet. De Keuromnibus van Jan Mens nodigde niet uil om te lezen. Het meest opwindende in zijn negotie leek een boek over seksuele voorlichting uit de lijd dat de Rut- gerstichting werd opgericht. Meer dan een halve eeuw geleden dus. Meer te beleven viel er bij dc fami lie Droogers. Moeder Droogers stond voor de woning waar een kraam met kruisbessen was inge richt. Bij dc verkoop werd ze gehol pen door haar zonen Martijn en Ondanks de afsluiting van de toe gangswegen naar Oud-Vossemeer hadden dc Droogertjes over klandi zie niet te klagen. Sommige onge duldige lieden die kost wat kost toch hel dorp in wilden, daargela ten. Corné van der Linde was een van de verkeersregelaars die de wegversperring op de splitsing Oud-Vosscmcersedijk/Molenstraat bewaakte. Geen gemakkelijke taak, want het verkeer in de zwanenhals liep regelmatig vast door bestuur ders die het dorp niet in konden en vroegen waar ze dan heen moesten. „Geduld en beleefd blijven. Ook te gen mopperaars", was de insteek van Van der Linde. „En-voet bij stuk houden." Niet altijd weigerde hij mensen die zonder parkeerkaart toch de straat in wilden. „Ik ben verloskundige", sprak een dame in een fors uitgeval len landrover. En als je wilt dat een dorpsgenoot gezond ter wereld komt, kun je die dame niet wegstu ren. „Maar ook iemand die kon aanto nen een afspraak te hebben met dc zeilmakerij hebben wc doorgelaten. Je kunt van de mensen niet ver wachten dat ze het hele dorp door wandelen met vijftig kilo of meer zeil op hun nek." Volgend jaar is er volgens Jan Bel- leter in Oud-Vossemeer weer een braderie. En weer een Zevendorpen- tocht. En misschien ook wel weer een dweilbandfestival. De bedoeling is dat door de inrich ting duidelijk wordt dat er een ha ven is geweest. Het parkeerterrein komt een halve meter lager te lig gen. Gescheiden van de rijbaan door een laag muurtje. Uit de begroting valt op te maken dat de meeste kosten zitten in het materiaal dat voor de herinrichting wordt gebruikt: verschillende ge bakken straatstenen voor de rijba nen (33 mille), het parkeerterrein (47.500 euro), voor de rabatstrook (55.000 euro). Voor dc aan te leggen kades van basalton, zeshoekige ste nen van beton zoals die ook zijn ge bruikt voor het versterken van de glooiingen, 24.900 euro. Volgens wethouder Kees van Dis is er alle ruimte voor inspraak om het plan 'op onderdelen aan te passen.' Hage wilde weten of er ook nog subsidie voor gezocht kan worden. Van Dis beaamde dat. Verder vroeg de CU'er zich af of nu de pot van de impuls leeg is of dat er nog wat voor Scherpenisse overschiet. Dc herinrichting van de Haven komt echter niet uit de pot voor de im puls, maar uit die van dc stedelijke vernieuwing. Het geld daaruit wat nog over is gaat naar het project Da lemsestraat in Tholen, zei wethou der Peter Hoek van financiën. Op dc plaats van het Kunstcentrum wil Sjaloomzorg appartementen bou wen. Daar is voorlopig 66.739 euro voor uitgetrokken. Jan de Viet houdt deze zomer weer een traditie in ere door voor het achtste achtereenvolgende jaar zomerconcerten te geven in het oude stadhuis aan de Hoogstraat in Tholen. Hij bespeelt daarbij het Hof- mever secretaireorgel en het tweeklaviers Dulcken klavecimbel dat is gebouwd door Matthijs Mijnders. Elk concert draagt een thema en er zullen ook gastmuzikanten optreden. Beiaardier Gerard de Waardt be speelt aansluitend aan de voorstellingen het carillon van het stadhuisto rentje. Martijn en Niels Droogers helpen hun moeder met de verkoop van kruisbessen tijdens de braderie in Oud Vossemeer. De zaal van benefiettheater Locus Amoenus in Scherpenisse wordt zaterdagavond bezet door Frans Mink. Dc dichter, schrijver en uit gever draagt op eigenzinnige wij ze voor uit eigen werk. Voor de pauze is dat uit zijn oudere werk vanaf 1967 en na de pauze komt nieuw werk aan bod. Er zijn zit plaatsen voor tien toeschouwers en theatcreigcnaren Martin en Willemien Hoevenaars hopen op een volle zaal. Het echtpaar heeft haar huiskamer in hun woning aan de Bakkerstraat 22 opgeofferd voor hel goede doel. Er worden voorstellingen gegeven waarvan de opbrengst steeds een andere bestemming heeft. Ditmaal gaat het volledige bedrag naar Pe- la Nederland, een organisatie die zich internationaal inzet voor die renrechten. De lezing begint om kwart over acht 's avonds, maar bezoekers kunnen een half uur van tevoren al terecht voor een kop koffie of thee. Reserveren kan via mawiho- di@live.nl of 0166-663023. De fractie van de SP stemde don derdagavond tegen het voorstel om in te stemmen met de jaarrekening van Olaz, de dienst die verantwoor delijk is voor verwijderen van het Thoolse afval. Theo Ko re vaar zei dat zijn fractie het niet eens is met de 'boete' die de gemeente moet be talen voor het feit dat er minder af val is aangeleverd dan is afgespro ken. Verder kon de SP zich niet vinden in de extra kosten die nodig zijn om meer personeel aan te trekken voor een van de milieustraten. Op dc mi lieustraten van Reimerswaal en Schouwen-Duiveland is een dubbele bezetting op maandagen en vrijdagen. Volgens wethouder Frank Hommel is er geen sprake van een boete maar van een verrekening. Die bedraagt ruim 30 mille euro omdat er ruim 4 ton minder afval is afgeleverd. Hij meldde dat er overleg is geweest over dc kwestie en dat dit zal leiden tot een herziening van het contract. „De boe te gaat van.tafel." Korevaar dacht dat de oorzaak voor het minder aanleve ren van afval komt doordat Tholen plastic is gaan inzamelen. Maar Hom mel zei dat dit komt door de verslech terde economische situatie. „Mensen consumeren minder. Plastic weegt bijna niks.'.' De noodzaak om het per soneel uit te breiden doet zich voor en zal door dc gemeenschappelijke rege ling opgelost moeten worden, zei dc wethouder. Korevaar wilde weten of dc gemeente verplicht is het extra geld voor dc formatie van 2,5 arbeids plaatsen beschikbaar te stellen. Hom mel antwoordde dat dit onderdeel is van dc begroting. „Ga je daar mee ak koord, dan ga je ook akkoord met de uitbreiding van het personeel." De SP kon het voorstel niet steunen, zei Korevaar. Alle andere fracties stemden voor. De Viel geeft zijn concerten in sa menwerking met de gemeente Tholen. Hij maakt gebruik van de historische ambiance van het oude stadhuis door uitvoeringen van oude muziek te geven. Als de bei aardier speelt, worden de bezoe kers in de tuin van het stadhuis van een gratis kopje thee voorzien. Het eerste concert op zaterdag middag 31 juli heeft als thema Franse portretten met viola di gamba. Op 7 augustus luidt de ti tel: Bach en consorten. Op 14 au gustus zal medewerking worden verleend door de Vlaamse sopraan en beiaardier Dina Vcrhcijden. Het programma bestaat dan uit muziek van Vlaamse en Hollandse bodem, waaronder Constantijn Huygens en muziek op teksten van Jacob Cats. Hel laatste concert in dc se rie is op 21 augustus. Bij deze uit voering wordt de beschildering onthuld die door dc Thoolse kun stenaars Francesco Antonietti en Andrea Cook zal worden aange bracht aan de binnenzijde van de klep van het Dulcken klavecimbel. Vanwege de namen van de kunst schilders Iaat De Viet tijdens dit concert Italiaanse en Engelse mu ziek met elkaar wedijveren en, worden deze, zo mogelijk, ver enigd. De toegang is gratis en elk concert begint om drie uur 's mid dags. Vereniging Psyient Nederland afde ling Zeeland krijgt geen 1250 euro subsidie van dc gemeente Tholen in 2011Volgens b. en w. is onvol doende aangetoond dat de inwoners hier belang bij hebben. Daarentegen krijgt de stichting Dag- en Woonvoorzieningen ver standelijk gehandicapten in Weste lijk Noord-Brabant wel 943 euro van de gemeente Tholen in 2011 Dc Thoolse orgeldag, die zaterdag 31 juli op het programma slaat, krijgt 350 euro subsidie van de ge meente Tholen. Dweilband De Lamsooren uit Oud Vossemeer deed zijn best zaterdag in café De Hoop tijdens het Zeeuwse dweilbandfestival, georganiseerd door de carna valsvereniging De Vlooientrap- pers. Het orkest viel niet in de prijzen. Als het gaat om onder ling plezier en een attractie voor het publiek, kwam Berg Brouw sel uit Bergen op Zoom als beste uit de bus. Winnaar in de catego rie kwaliteit van spelen en reper toirekeuze werd He-He band uit Prinsenbeek. In de combinatie leut en muziek viel De Vosse- bloazers uit Nieuw-Vossemeer in de prijzen. De band was volgens de jury erg actueel door het mot to 600 jaar Oud-Vossemeer te hanteren. Een prima plek voor een braderie, de omgeving van de Ring in Oud- Vossemeer. Maar als de temperatuur daar door gebrek aan wind op loopt tot 35 graden, ga je er anders over denken. Daarom waren er wei nig klanten voor de 60 puffende standhouders en trok de eigenaar van de kinderdraaimolen om 15.00 uur het zeil over het toestel. De polyes ter stoelen werden te heet voor de kinderkontjes. Niels. Als dc voorraad op was, werd vader Droogers naar de boomgaard aan de Hikseweg gestuurd om verse bessen te plukken. Niet alleen het publiek liet het zater dag afweten. Ook een aantal stand houders gaf te kennen niet te ko men. Organisator Jan Bcllcter, van organisatiebureau De Markten uit Wouw, had er wel begrip voor. „Dc poffertjeskraam bijvoorbeeld, kwam niet. De eigenaar van de kraam met schepsnoep zag het ook niet zitten." Die man van dc poffertjes had niet de indruk dat het publick met de ge meten temperaturen massaal op zijn minipannenkockjcs zouden afren nen. Ook het snoep zou je na een uurtje in dc zon van dc plastic vak ken kunnen aflikken. Waar je vorig jaar nog over de hoof den kon lopen, waren nu de straten vrijwel leeg. Dat betekende deson danks slenteren langs broeken, jur ken. riemen, warme flees-truicn, ka toenen onderbroeken en zolder- spullen. Ook langs honderden strip boeken waar een ventje belangstel ling toonde voor een stripboek vpn Lucky Luck. „Wat kost hel", vroeg de tiener aan dc verkoper? „Twee euro vijftig", was het antwoord. „Maar jij krijgt vijftig cent warmte- korting", sprak de standhouder in een gulle bui. De verkopers van bloemen en plan ten hadden het zwaar. Ze stonden in een straat waar rekening gehouden moest worden met de stand van dc Na afloop van de termijn van 6 weken wordt het milieubeleidsplan door de gemeenteraad vastgesteld. Ingebrachte zienswijzen worden hierbij betrokken. Van de inspraak wordt een eindverslag opgemaakt dat als bijlage aan het milieube leidsplan wordt gevoegd. Het eindverslag bevat een weergave van de zienswijzen die tijdens de inspraak mondeling of schriftelijk naar voren zijn gebracht en een reactie op deze zienswijzen. Mocht aanpassing van het ontwerp milieubeleidsplan nodig zijn, dan wordt dit uitgelegd. Na afloop van de inspraaktermijn zal de gemeenteraad het Milieubeleidsplan definitief vaststellen en openbaar maken. Toelichting De gemeenteraad van Tholen heeft in 2009 de kaders voor het milieubeleidsplan vastgesteld. Het ter inzage liggende plan geeft nadere invulling van de gemaakte keuzes. Het doel van het milieubeleidsplan is om de milieuambities van de gemeente Tholen voor de periode 2010 - 2015 te bepalen. Het milieubeleidsplan is inhoude lijk opgebouwd rond verschillende (milieu)thema's via duurzaamheidstrategieën. Voor alle thema's zijn prioriteiten en ambities van het milieubeleid bepaald. Het plan bevat ook een overzicht van de geplande activiteiten die bijdragen aan de milieuambities en doelstellingen. De volgende thema's zijn door de raad als speerpunt gekozen: - Geurhinder - Natuur en landschap - Energie en klimaat - Natuur- en milieu-educatie - Duurzaam ondernemen Speerpunten zijn onderwerpen die meer inzet en aandacht vragen, zodat deze ruimschoots uitstijgen boven het gemiddelde ambitieniveau. Aandachtspunten staan wat lager op de prioriteitenladder maar vragen wel een inspanning die verder gaat dan verpliqjite wettelijke taken. Dit zijn: - Duurzaam bouwen - Duurzaam inkopen - Milieucommunicatie - Klachtenafhandeling - Milieu en R0 Wilt u mondeling een zienswijze inbrengen, dan kunt u contact opnemen met de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling, telefoon: 0166-668200.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 9