Tholenderwijs Vervolg openbare bekendmakingen Voordragen voor een Koninklijke Onderscheiding vvmvvfelenbaas.nl Mededelingen van de waterschappen ®gliijfSw|ïï|pM carrosserie elenbaas week 25 Donderdag 24 juni 2010 ESSELINK VOOR D p M ichting ontwerp ✓fulllOTlöür ✓gevelreclame ✓sponsorborden ✓bewegwijzenng^ T.0166612310 Poortvliet Bedrijfswageninrichting Autobelettering 1 20 jaar uw partner Waterschap Bezwaar en beroep Degene die tegen een beschikking bezwaar of beroep heeft gemaakt, kan een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening (schorsing). Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet gericht worden aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Nadere informatie over het indienen van een bezwaar- en beroepsschrift en het aanvragen van een voorlopige voorziening is te vinden in de brochure 'Bezwaar en beroep tegen een beslissing van de overheid' die op verzoek door het cluster Communicatie van de gemeente Tholen wordt toegezonden. WET MILIEUBEHEER KENNISGEVING Kennisgeving van mededeling herzien ontwerpbesluit Burgemeester en wethouders van Tholen delen mede, gelet op artikel 3.12, eerste lid en derde lid van de Algemene wet bestuursrecht en artikel 13.4 van de Wet milieubeheer, dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van de heer M. Oudesluijs, Hogeweg 65 te Sint-Maartensdijk, voor een vergunning ingevol ge de Wet milieubeheer (Wm) voor het oprichten en in werking hebben van een akkerbouwbedrijf met een droogloods voor akkerbouwproducten, gelegen aan de Hogeweg 65 te Sint-Maartensdijk, kadastraal bekend Sint- Maartensdijk, sectie K, nummer(s) 616, die zij hebben ontvangen op 26 november 2008 gunstig te beschikken onder oplegging van de nodige voor schriften om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen, danwel zoveel mogelijk te beperken. Deze aanvraag wordt tevens aangemerkt als een melding op grond van het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer. Met ingang van 19 juni 2009 heeft een le ontwerp-besluit op deze aanvraag ter inzage gelegen. Hierin zijn niet de wijzigingen met betrekking tot de die selolietank opgenomen die op 21 mei 2010 zijn ontvangen. In verband daar mee wordt er nu een herzien ontwerp-besluit ter inzage gelegd waarin deze wijzigingen zijn verwerkt. Tevens zijn de schriftelijke zienswijzen die wij van de ZLT0 (Zuidelijke Land- en Tuinbouworganisatie) namens de aanvrager heb ben ontvangen, in het herziene ontwerp-besluit verwerkt. Het herziene ontwerp besluit, alsmede de aanvraag, de aanvullende gegevens en andere ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 25 juni 2010 gedu rende zes weken ter inzage in de centrale hal van het gemeentehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen van 08.30 uur tot 17.00 uur (indien tussen 12.30 en 17.00 uur een toelichting wordt gewenst dient daarvoor een afspraak te worden gemaakt, telefoonnummer 0166-668336). Indien het college daartoe een schriftelijk verzoek ontvangt kunnen de stukken gedurende deze zes weken tevens tijdens de avondopenstelling in de centrale hal van het gemeentehuis worden ingezien. Na de genoemde periode van zes weken liggen de stukken tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van het aan gevraagde be-.sluit, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.30 uur ter inzage bij de afdeling Vergunningen en Handhaving van de gemeente. Gedurende zes weken vanaf de dag waarop de ontwerp-vergunning ter inzage is gelegd, kan een ieder zienswijzen tegen de ontwerp-beschikking op grond van de Wm schriftelijk bij Burgemeester en wethouders van de Gemeente Tholen naar voren brengen. Eveneens bestaat gedurende deze termijn, indien daaró'mTêVëfömsch Wórdt flèizoCht, voor een ieder de gelegenheid tot het mondeling naar voren brengen van zienswijzen. U kunt daarvoor bij voorkeur voor 23 juli 2010 een afspraak maken met mevrouw G.J. Hertogs-van der Gouwe of mevrouw C.M. Hage-Goudzwaard van de afdeling Vergunningen en Handhaving, telefoon: 0166-668238/381. De ingebrachte zienswijzen worden mede ter inzage gelegd. BEKENDMAKINGEN Bekendmaking Het hoofd van de afdeling Openbare werken heeft namens het college van bur gemeester en wethouders van Tholen op 18 juni 2010 besloten de gehandicap tenparkeerplaatsen tot 1 juli 2015 opnieuw te reserveren: 1. voor de woning in de Simon Lindhoutstraat te Tholen ten behoeve van de heer M.A.J. Kijzers. 2. voor de woning in de Cureestraat te Sint-Annaland ten behoeve van de heer G.C. Boogert. Iedere belanghebbende kan tegen dit besluit binnen 6 weken na de datum van afkondiging bezwaar maken bij ons college. Het bezwaarschrift dient geda teerd en ondertekend te zijn. Verder moet het bezwaarschrift voorzien zijn van naam en adres, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de redenen waarom tegen dit besluit bezwaar wordt gemaakt. Nadere informatie over het indienen van een bezwaarschrift vindt u in de bro chure "Bezwaar en beroep tegen een beslissing van de overheid" die u op ver zoek door het cluster Communicatie wordt toegezonden. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend dat ter gemeentese cretarie voor een ieder ter inzage ligt Gemeenteblad Tholen nummer 05- 2010 Tegen betaling van de kosten kan daarvan afschrift worden verkregen. In het gemeenteblad Tholen worden de integrale teksten van algemeen verbin dende voorschriften (verordeningen e.d.) gepubliceerd. Dit nummer van het gemeenteblad bevat: Het besluit van de gemeenteraad van 10 juni 2010 tot vaststelling van de le wijziging van de Verordening op de heffing en invordering van leges 2010. In deze (wijzigings)verordening zijn tarieven opgenomen die verband houden met de uitvoering van de Leegstandwet en de Wet algemene bepalingen omge- vingsrecht (Wabo). De verordening treedt in werking met ingang van de achtste dag na publicatie van deze bekendmaking. De datum van ingang van de heffing is 1 juli 2010. In afwijking hiervan treedt titel 2 van de bij deze verordening behorende tarie- ventabel in werking op het tijdstip waarop de Wet algemene bepalingen omge- vingsrecht (Staatsblad 2008, 496) in werking treedt en het dan tot wet verhe ven wetsvoorstel Invoeringswet Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Kamerstukken 31953) in werking treden. De datum waarop dit tijdstip valt is tevens de datum van ingang van de heffing voor die titel. De verwachting is dat de Wabo in werking treedt op 1 oktober 2010. Toelichting: Door middel van bovengenoemde wijziging wordt de bestaande Legesverordening op een tweetal punten aangepast: - in de tarieventabel zijn onder titel 1, Algemene Dientsverlening, Hoofdstuk 12, tarieven opgenomen voor het in behandeling nemen van een aanvraag tot het verkrijgen van en het verlengen van een vergunning tot tijdelijke verhuur van leegstaande woonruimte als bedoeld in artikel 15, eerste lid, respectievelijk vierde lid, van de Leegstandwet; - in verband met de in werking treding, waarschijnlijk per 1 oktober 2010, van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) zijn in de tarieven- tabel onder titel 2, Dienstverlening vallend onder fysieke leefomgeving/omgevingsvergunning de als gevolg van de uitvoering van deze wet benodigde tarieven opgenomen. Nadere informatie inzake bovengenoemde wijziging van de legesverordening wordt u desgewenst gaarne verstrekt door de afdeling Middelen, de heer H. van Vossen, telefoonnummer: 0166-668346. De verordening ligt vanaf heden ter gemeentesecretarie, voor een ieder koste loos ter inzage. Tegen betaling van de kosten kan een afschrift van de veror dening worden verkregen. Bekendmaking Het hoofd van de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling van de gemeente Tholen maakt bekend dat de volgende bestemmingsplannen in werking zijn getreden en onherroepelijk zijn geworden: Bedrijvengebied Slabbecoornpolder-Welgelegen, 2e herziening (t.b.v. de uit breiding van bedrijventerrein Welgelegen II); Bedrijvengebied Slabbecoornpolder-Welgelegen, 3e herziening (t.b.v. de uit breiding van bedrijventerrein Welgelegen II); Kommen Sint Philipsland, le herziening (t.b.v. wijziging bestemming per ceel Kerkring 1 te Sint Philipsland van Kantoordoeleinden in Centrumdoeleinden); 11e, 12e en 14e wijziging van het bestemmingsplan Buitengebied. Verder is het bestemmingsplan Buitengebied, 5e herziening, in werking getre den doch nog niet onherroepelijk vanwege ingediend beroep. De bestemmingsplannen liggen ter inzage in het gemeentehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen en zijn in te zien op de gemeentelijke website www.tho- len.nl, onder de rubriek Actueel, subrubriek Bekendmakingen. Rectificatie bekendmaking Het hoofd van de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling van de gemeente Tholen maakt, krachtens door het college van burgemeester en wethouders van die gemeente aan hem verleend mandaat, het volgende bekend. Voornoemd college heeft op 20 april 2010 besloten de le wijziging ex artikel 3.6 Wet ruimtelijke ordening van het bestemmingsplan Kom Scherpenisse vast te stellen. De le wijziging heeft betrekking op het realiseren van een woon zorgcomplex en 5 grondgebonden woningen aan de Laban Deurloostraat te Scherpenisse. Het plan zal door Castria Wonen/Marsaki in samenwerking met de gemeente Tholen uitgevoerd worden. Het besluit heeft met ingang van 3 mei 2010 gedurende 6 weken ter inzage gelegen. Abusievelijk is de bekendmaking daarvan niet in de Staatscourant geplaatst en heeft de bekendmaking daarom niet op de voorgeschreven wijze plaatsgevonden. In verband daarmee wordt met ingang van 25 juni 2010 het besluit, tezamen met het wijzigingsplan, opnieuw gedurende 6 weken tijdens de openingsuren ter inzage in de openbare leesruimte van het gemeentehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen. Voor inlichtingen over een en ander kunt u tijdens kantooruren bellen naar de heer ing. P. Quist, telefoonnummer 0166-668235. Gedurende bovengenoemde termijn van 6 weken kan door belanghebbenden beroep worden ingesteld tegen het besluit van het college bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019 te 2500 AE 's- Gravenhage. Wie verdient er een lintje? Kent u iemand die zich zonder eigenbelang, in alle bescheidenheid inzet voor de samenleving? Iemand die altijd voor anderen klaarstaat, de han den graag uit de mouwen steekt en fungeert als stille kracht, kortom: iemand die een lintje verdient? Bewoners van Tholen, maar ook instellin gen, verenigingen en bedrijven, worden van harte uitgenodigd een voorstel in te dienen; iedereen kan namelijk iemand anders voorstellen voor een onderscheiding. Zo krijgen de personen die zich langdurig op bijzondere wijze verdienstelijk hebben gemaakt voor de samenleving, de eer die ze toekomt. Wanneer dien ik een aanvraag in? Aanvragen voor een Koninklijke onderscheiding kunnen in principe het gehele jaar door worden ingediend, maar omdat de behandeling van een voorstel behoorlijk wat tijd kost, is het belangrijk om tijdig in actie te komen. Gaat het om een uitreiking tijdens een bijzondere gelegenheid, dan kunt u het voorstel tenminste zes maanden van tevoren naar de burgemeester sturen. Voor de lintjesregen 2011 dienen de voorstellen uiterlijk in juli te worden ingeleverd. Hoe dien ik een aanvraag in? Wellicht heeft u thuis internet. In dat geval surft u naar de pagina www.lintjes.nl. Naast aanvullende informatie over de lintjesregen, kunt u vanaf deze website ook het voorstelformulier downloaden dat u nodig heeft voor het indienen van een aanvraag. Gebruik hiervoor de knop Downloads. Heeft u geen internet, dan kunt u ook contact opnemen met de medewerker Kabinetszaken van de gemeente Tholen. Zij zal u dan een formulier toesturen. Meer informatie: Woor vragen over Koninklijke Onderscheidingen kunt u contact opnemen met de medewerker Kabinetszaken, Sietske Nagelkerke. Zij is op dins dag, woensdagochtend en vrijdag bereikbaar op telefoonnummer 0166-668 211. Mailen mag ook: nagelkerke.s@tholen.nl Een voorstelformulier voor een Koninklijke Onderscheiding kunt u, voorzien van naam, adres en handtekening, richten aan: gemeente Tholen, t.a.v. Burgemeester W. Nuis, Postbus 51, 4690 AB te Tholen. Vergeet u vooral niet om met grote letters "persoonlijk, K0" op de envelop te vermel den. Imabo Esselink Middelharnis (Ind.terrein Oostplaat II) Kijk voor meer informatie op www.esselink.nl Openingstijden belastingloket kantoor Terneuzen gewijzigd De openingstijden van het belastingloket van het water schapskantoor in Terneuzen zijn gewijzigd. Vanaf 1 juli 2010 kunt u vanaf maandag tot en met donderdag tussen 13.30 en 16.00 uur betalingen verrichten aan de kas van het waterschap. Op vrijdag is het loket gesloten. Informatie over uw belastingaanslag kunt u vanaf maandag tot en met vrijdag tijdens kantooruren telefo nisch verkrijgen via telefoonnummer 088-2461100 (lokaal tarief). Onze medewerkers staan u graag te woord. Verkeersbesluiten De volgende verkeersbesluiten zijn genomen: Walcheren Instellen adviessnelheid van 30 km per uur op de Melsesweg, tussen de Paulusweg en de Westkapelseweg, in Westkapelle. Instellen inrijdverbod op de Koningin Emmaweg in Oostkapelle, tussen de Munnikweg en de Vroonweg, voor alle voertuigen met uitzondering van (brom)fietsers en bestemmingsverkeer. Schouwen-Duiveland Tijdelijk verlagen van de snelheidslimiet van 80 naar 60 km per uur op de Stolpweg en de'Nieuweweg in Nieuwerkerk. Ter inzage Het verkeersbesluit en de bijbehorende stukken liggen vanaf 28 juni tot en met 9 augustus 2010 ter inzage op het kantoor van waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1 in Middelburg. Voor een toelichting op de stukken kunt u telefonisch een afspraak maken. Bezwaar Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kan iederé belanghebbende gedurende de termijn van ter inzage legging tegen het besluit bezwaar maken. Het bezwaar schrift dient ondertekend gezonden te worden aan waterschap Zeeuwse Eilanden, Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg en ten minste het volgende te bevatten: de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, vermelding van de datum en het nummer of kenmerk van het besluit waartegen het bezwaarschrift zich richt en een opgave van redenen waarom men zich met het besluit niet kan verenigen. Als een bezwaarschrift is ingediend, kan de bezwaarmaker ook een verzoek indienen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet gericht worden aan de voorzieningenrechter van de Rechtbank, sector bestuursrecht, postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Gemeenschappelijke regeling Het Waterschapshuis De beide Zeeuwse waterschappen treden toe tot de gemeenschappelijke regeling Het Waterschapshuis. De gemeenschappelijke regeling Het Waterschapshuis is bij besluit van 15 juni 2010 door Gedeputeerde Staten van Utrecht goedgekeurd. Het Waterschapshuis is een openbaar lichaam in de zin van de Wet gemeenschappe lijke regelingen en is gevestigd in Amersfoort. Het Waterschapshuis gaat de informatie en bedrijfsprocessen van de waterschappen ondersteunen en verbeteren met als doel de kwaliteit en efficiëntie van de taakuitvoering te bevorderen. Het Waterschapshuis functioneert daarbij als ondersteunende organisatie en aankoopcentrale voor de waterschappen. De gemeenschappelijke regeling Het Waterschapshuis en het besluit tot het treffen van de gemeenschappelijke regeling liggen vanaf 25 juni tot en met 6 augustus 2010 elke werkdag van 08.00 tot 17.00 uur ter inzage op de waterschapskantoren in Middelburg en Terneuzen. De stukken vindt u ook op www.hetwaterschapshuis.nl. Voor meer informatie kunt u bellen met mevrouw M. van der Veen van Het Waterschapshuis, telefoonnummer 033-4603125. Belanghebbenden kunnen tot en met 6 augustus 2010 bezwaar maken. Het bezwaarschrift dient schriftelijk, gedateerd, gemotiveerd en ondertekend te worden ingediend bij het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden of het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuws-Vlaanderen, Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg. Als een bezwaarschrift is ingediend is het mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen. Een dergelijk verzoek dient te worden gericht aan de voorzieningenrechter van de Rechtbank, sector bestuursrecht. Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. \NM 1 \Nili W. Waterschap Zeeuwse Eilanden Zeeuws - Vlaanderen Kanaalweg 1 Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Telefoon 0118 - 621000 Fax 0118 - 621990 info@wze.nl www.wze.nl Kennedylaan 1 4530 AB Terneuzen Telefoon 0115 - 641000 Fax 0115 - 641200 info@wszv.nl www.wszv.nl De Zeeuwse waterschappen fuseren (bestuurlijk) per 1 januari 2011 tot het nieuwe waterschap Scheldestromen. De verkiezingen voor het nieuwe bestuur vinden plaats vanaf 11 tot en met 23 november. Sinds januari 2010 werken de medewerkers al samen.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 10