Overbeeke Van Dijke Assurantiën te Sint Annaland is verhuisd OVERBEEKE VAN DIJKE FTTY T f mi 1 SNS p Regi° Bank Nieuw kantoor geeft ruimte aan groeiend klantenbestand Kom nu langs en doe mee aan de Zomer Spaaractie van SNS Regio Bank, dan spaart u tegen een aantrekkelijke rente en ontvangt u ook nog eens een beachvolleybal cadeau!* vanaf heden bent u van harte welkom op ons nieuwe adres Raiffeisenstraat 2 4697 CG SINT ANNALAND Burgemeet 25 4693 CJ POORTVLIET T 0166 - 61 25 09 E info(a)overbeeke.nl I www.overbeeke.nl V o Overbeeke Van Dijke Assurantiën open in Sint-Annaland 12 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 17 juni 2010 Licht en ruim. Zo oogt het nieuwe kantoor van Overbee ke Van Dijke Assurantiën en SNS Regio Bank aan de Raiffeisenstraat in Sint-Annaland. Het kantoor is maan dag na een grondige verbouwing open gegaan. Directeur Marton Overbeeke is blij met de nieuwe vestiging in Sint-Annaland. Hij ziet zijn bedrijf na de overname van de SNS Regio Bank verder groeien tot 13 personeelsle den en dat in een tijd dat de economie er niet rooskleurig voorstaat. Uitvalbasis Bedrijvigheid Adfiz Adviseurs in Financiële Zekerheid Marton Overbeeke (links) en Corné van Dijke voor het nieuwe kantoor aan de Raiffeisenstraat. 's ochtends van negen tot twaalf uur. Naast Van Dijke komt uit Poortvliet Raymond Bal over van de afdeling pensioenen en financiële planning. „Hij is ook belast met de wat inge wikkelder dossiers. Hier in .Sint-An naland kan hij makkelijker een spreekkamer gebruiken." Zelf zal Overbeeke zijn tijd verde len over beide vestigingen. Zijn uit valbasis verhuist echter van Poort vliet naar Sint-Annaland. In het kantoor in Poortvliet wordt zijn ka mer een spreekkamer. Op termijn zal er mogelijk ook een administra tief medewerkster, die Bal en Over beeke nu al veel ondersteunt, naar de Raiffeisenstraat verhuizen. Het bedrijf van Overbeeke telt nu dertien personeelsleden. Marton be gon in 2003 met de overname van het kantoor van Hans van Dijke in Poortvliet met zes personen. In de periode 2005-2006 werd het kan toor van Martons vader in de onder neming geïntegreerd. Ruim tweeën half jaar geleden nam hij de Rcgiobank van Gerard Goedegë- buure in Poortvliet over. In 2005 kwam de eerste buitendienstmede werker, snel gevolgd door een twee de. Die nam de portefeuille van Overbeeke over. Marton heeft nu vooral directietaken, het aansturen van het bedrijf. „Dat is een steeds groter wordend deel van mijn taak. Verder houd ik me vooral bezig met grootschalige portefeuilles voor het midden- en kleinbedrijf. Voor be drijven waar ingewikkelde advise ring aan zit, bijvoorbeeld die van de aansprakelijkheid. Daar ligt ook mijn deskundigheid." De onderneming is geleidelijk aan gegroeid, vindt hij. „Het gaat stap voor stap. Dat is voor mezelf wel belangrijk. Ik wil steeds zien wat de gevolgen van de groei zijn. Eerst zien dat je organisatie er klaar voor is. Groeien heeft nogal wat gevol gen voor de interne organisatie. Ie dereen moet wel aan boord blij ven." Overbeeke had in Poortvliet al een soortgelijke bank vestiging toen hij in januari de Setallandse vestiging van Rien van Dijke overnam. „We hebben toen een doorstart gemaakt in de bestaande vestiging in zijn huis aan de Schoolstraat. We zoch ten een ander pand omdat er ook steeds meer klanten over de vloer kwamen. Maar we konden toen ner gens anders heen. Totdat er een bord verscheen op het pand van de die renwinkel en bloemenzaak Amigo 't Blommetje van Jackie en Sabrina Polderman. Ik ben er toen snel gaan kijken en heb er toen meteen een optie op genomen." Een ideale plek aan de Raiffeisen straat waar nu, behalve de Rabo bank, ineens een tweede bankinstel ling is gevestigd. Maar Overbeeke kon er nog niet meteen in omdat Polderman ook nog niet meteen kon verkassen naar de Hocnderwcg. Pas op 1 maart kwam het pand vrij en kon de verbouwing beginnen. „Het is een mooie plaats om er ons kan toor in te vestigen. We hebben hier 185 vierkante meter vloeropper vlak. Dal is ruim voldoende." De overname en de uitbreiding past in de groei van Overbeeke's bedrijf. „Het kantoor in Poortvliet is met acht werkplekken al aardig bezet. Als er klanten komen, is het soms al zoeken naar een plek. Op deze ma nier brengen we een spreiding aan. Het geeft ook rust als er voldoende ruimte is. Het was ook een noodza kelijke stap omdat we niet aan de Schoolstraat in Sint-Annaland kon den blijven zitten. We hadden ge woon behoefte aan meer ruimte." Toen het pand leeg was. bleef er één grote ruimte over. Ideaal om op nieuw in te richten, zegt Overbeeke. „We konden het precies zo inrichten zoals we wilden." Er is een centrale ruimte met een balie en een leestafel voor klanten die even moeten wachten. Plus twee werkplekken. Daarnaast zijn er aan de voorzijde twee spreekkamers ge maakt, heeft Overbeeke zelf een ka mer halverwege het vertrek, er is een archiefruimte, een toiletruimte, een keuken en kantine. Vooralsnog start hel kantoor met drie personen. Corné van Dijke (zoon van Rien van Dijke) die vanaf 1 januari in dienst kwam bij Over beeke doet de bancaire dienstverle ning. De kasuren blijven geopend. Overbeeke ziet de nieuwe vestiging als een welkome uitbreiding: „Sint- Annaland is een plek waar je graag wil zitten. Het heeft een bloeiend verenigingsleven. Er is volop bedrij vigheid. Watersport en toerisme. Daar hebben we niet direct mee te maken, maar het geeft wel nevenef fecten die voor ons wel van belang zijn." Het economisch klimaat was niet erg rooskleurig, maar Overbeeke zegt dat zijn bedrijf er goed door heen is gerold. „Wij hebben er hoe genaamd geen last van «ehad. Het onroerend goed, voor onze hypothe caire dienstverlening belangrijk, gaat wat minder hard, maar er is toch wel wat doorloop. De huizen markt in de grotere steden heeft er meer last van." Mi» w&M'i «if

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 12