PERSONEEL IMoDeRi Wespen? JUevensberg Huisartsenpraktijk Mikolajczyk "2* wil Herenjacks Spencers Jolanda van ijke gediplomeerd doktersassistente Klaar met je examens? ziekenhuis ZOMERAANBIEDING €25,- KORTING vanaf €35,- 2 voor €49.50 Mededelingen van de waterschappen Waterschap EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT enkele nieuwe leden m/v voor de cliëntenraad van Lievensberg ziekenhuis. www.lievensbergziekenhuis.nl Mevr. C. Mikolajczyk, van Gaverenlaan 15, 4651 CS Steenbergen, Restaurant Buutengaets Zelfstandig werkend kok Medewerkers Bediening Vakantiekrachten die drie aaneen gesloten weken kunnen werken. Dan is het tijd om wat geld te verdienen! vanaf 16 jaar op akkerbouw- en fruitteeltbedrijf Inlichtingen A.P.J.Geluk 06-51566120 Lingerie- Badmode- Nachtmode bij besteding vanaf €100,-" (Viin Zielst) WWW.VANZIELST.COM Wij hebben het perfecte gewichtsbeheersingsprogramma voor u. Speciale aanbieding Zanco Mode Kortemeestraat 9 (in 't Vierkantje) 4611 TK Bergen op Zoom Tel. 0164-26 34 85 /f Meubelstoffeerderijl/-— Kussenatelier Scheepssstoffeerderij (Scheeps) matrassen Grote collectie meubelstoffen Polyether: elke maat, elke dikte THOLEN ST-MAARTENSDIJK lJ 8 Donderdag 3 juni 2010 Wegens afloop van statutaire zittingtermijnen zoekt de cliëntenraad De raad komt graag in contact met kandidaten die belangstelling hebben voor de gezondheidszorg en het een uitdaging vinden om de medezeggenschap voor onze patiënten/cliënten zo optimaal mogelijk tot zijn recht te iaten komen. Kijk voor nadere info op onze website: Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. zoekt met ervaring voor 1 14 uur per week Brieven met CV en foto sturen voor 14 juni aan: o Agro Care produceert op verschillende vestigingen in Nederland kwaliteitstomaten in verschillende variëteiten. De huidige vestigingen van Agro Care in Middenmeer en Rilland omvatten in totaal ruim 52 ha kassen, waarmee het bedrijf tot een van de grootste kwekerijen van Nederland behoort. Agro Care is een jong, snel groeiend en innovatief bedrijf. Ambitieus, Anders, Enthousiast en Loyaal. Dat zijn de kernwaarden van Agro Care, een bedrijf dat heel bewust kiest voor een andere aanpak. is op zoek naar gemotiveerde Daarna naast zijn wij op zoek naar Wanneer dit je aanspreekt, schrijf of mail dan je sollicitatie aan: Restaurant Buutengaets Sint-Annaland 0166-652634 buutengaets @wxs.nl oiuvo In onze kassen bij Rilland werk je in een leuk team van leeftijdsgenoten. Je helpt mee bij de oogst van het product en de verzorging van het gewas. In de kas is het altijd droog en lekker warm. Je verdient een goed salaris en wanneer je goed presteert kan je een bonus verdienen. Wanneer je na je examen komt werken kan je een extra bonus van €150,00 verdienen wanneer je vaak genoeg komt werken. Ook wanneer je straks weer naar school gaat kan je bij ons blijven werken. Je kunt iedere zaterdag aan de slag, maar heb je doordeweeks een middag vrij dan ben je ook van harte welkom. Agro Care Nieuwedwarsweg 10, 4411TG Rilland Misschien heb jij ook nog wel vrienden of vriendinnen die bij ons willen komen werken. Vanaf 13 jaar kan je al bij ons in de kas werken en op zaterdag regelen wij vervoer naar het werk vanuit verschillende omliggende dorpen. Geïnteresseerd? Heb jij de smaak te pakken en wil je bij ons komen werken, vul dan het sollicitatieformulier in op internet Je wordt dan uitgenodigd voor een kennismaking op ons bedrijf waarbij onze bedrijfsleider uitlegt wat er van je verwacht wordt. NO LIMITS NO NONSENSE bodyfashion X. Raadhuisplein 41 4671 DA Dinteloord "Geldig van 1 t/m 30 juni, 06-53222986 niet geldig in combinat'e met andere acties Ongediertebestrijding 0166-610480 06-47037346 Ongelukkig en overgewicht? Wij kunnen dit verhelpen! Maakt diëten u moe en humeurig? Hebt u problemen met uw gewicht en het voorgoed verliezen van de kilo's Raak niet langer in paniek! Voor een vrijblijvende afspraak of gratis informatie: Corina Abresch Herbalife onafhankelijke distributeur Langeweg 43 Oude Tonge Tel. 0187 48 39 55 Mob. 06 27 01 84 69 Website: www.lekkerinjevelmetcorina.nl Email: abres007@planet.nl Provincialeweg 11 4695 RM Sint-Maartensdijk www.bootkussens.com T/F: 0166-697155 M: 06-53788035 's maandags gesloten en zaterdag na 14.00 uur Keur vastgesteld In de vergadering van 19 mei 2010 hebben de Zeeuwse waterschappen de Algemene regels ten aanzien van de Keur waterschap Zeeuwse Eilanden 2009 en de Keur waterschap Zeeuws-Vlaanderen 2009 definitief vastgesteld. In deze algemene regels is opgenomen dat voor bepaalde handelingen geen vergunning nodig is. Daarbij kan wel een meldingsplicht gelden. Als voor een handeling geen vergunning nodig is, dan moeten de voorschriften die in de algemene regels zijn opgenomen, nageleefd worden. De vergunningplicht geldt alleen voor die handelingen en werken waarvoor een individuele beoordeling, gelet op het belang van het waterschap, nodig is. Door het verminderen van het aantal gevallen waarvoor een vergunning moet worden aangevraagd, draagt het waterschap bij aan het verminderen van administratieve lasten voor burgers en bedrijven. De algemene regels staan op de websites van de Zeeuwse waterschappen (www.wze.nl/informatie producten/regelgeving en www.wszv.nl/loket/regelgeving). Wegwerkzaamheden West Zeeuws-Vlaanderen Op maandag 7 juni start het waterschap met het asfalteren van onderstaande wegen: Groede: Noordweg I en Gerard de Moorsweg; Nieuwvliet: Kapelleweg; Cadzand: Ringdijk Zuid; Zuidzande: Molenweg; Oostburg: Maagdenbergweg en Sophiaweg; Aardenburg: Grote Boomdijk; Turkeye: Oudemansdijk en Verbindingsweg (2 gedeelten); Schoondijke: Nozemansweg (2 gedeelten) en Gaternisseweg en Biervliet: Nummer Zevenweg. De werkzaamheden duren waarschijnlijk tot en met vrijdag 30 juli 2010. Mochten deze door omstandigheden uitlopen, dan kan het zijn dat ook na de bouwvak gewerkt wordt. Tijdens de werkzaamheden is het noodzakelijk de betreffende wegen en weggedeelten voor alle verkeer in beide richtingen af te sluiten. De afsluitingen en eventuele omleidingen worden ter plaatse aangegeven. Het waterschap streeft ernaar om de hinder zoveel mogelijk te beperken. Wij verzoeken de weggebruikers na de werkzaamheden hun snelheid aan te passen aan de situatie. Voor meer informatie kunt u ook bellen met 088-2461000. Brugstraat 21 T 0166 602321 Ds. De Bresstraat 10 Waterschap Zeeuwse Eilanden Zeeuws Vloanderen Kanaalweg 1 Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Telefoon 088 - 246 1000 (lokaal tarief) Fax 088 - 246 1990 info@wze.nl www.wze.nl Kennedylaan 1 4530 AB Terneuzen info@wszv.nl www.wszv.nl De Zeeuwse waterschappen fuseren (bestuurlijk) per 1 januari 2011 tot het nieuwe waterschap Scheldestromen. De verkiezingen voor het nieuwe bestuur vinden plaats vanaf 11 tot en met 23 november. Sinds januari 2010 werken de medewerkers al samen.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 8