Familieberich ten JorLy Eendrachtbode 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 3 juni 2010 opa ew oma Jaap en/Marion/ van/ B ewerenz-Vroegop Arie/ewJosierv frankJan&erv en/ Alóe/Jansen/- Moerland/ LENA JACOMINA JOHANNA - LILIAN NELLEKE HAGE-BAZEN NELLEKE HAGE-BAZEN NELLEKE HAGE-BAZEN NELLEKE HAGE NELLEKE HAGE JANNIE NAGELKERKE Plaats uw familieadvertentie in de WILLEM JANSENS TRUDY BRANDSMA- GOEDEGEBUURE Vervolg familieberichten zie pagina 6. Iedere uitvaart uniek. Yarden 't Lijkt zo gewoon, maar het is een wonder. Ons derde kindje... 't blijft bijzonder! Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en ons broertje Joris H endrüo A dt^iccarv 26 mei 2010 Pieter Ramona Deij-Hartog Jurgen Jeroen 4694 EM Scherpenisse Scarpe Ee laan 10 Op 5 juni zijn A riez e*vJosierv vow de/ K ee^- Qew%e/ 40 jaar getrouwd. Van harte gefeliciteerd. Coby en Cor Saskia en Peter, Pim en Rick Cindy en Robert, Levi en Sara Dave en Lisa Gerrie en Marjan Joyce en Edwin Ruud en Frederike Adrie en Melanie Jannie en Martin Martijn en Cynthia Romy Sint-Maartensdijk, juni 2010 Liewe/papa ew mama Hartelijk gefeliciteerd met jullie 25-jarige huwelijk op 7 juni a.s. Liefs van: Martijn en Cynthia Romy 4695 JC Sint-Maartensdijk Plevierlaan 35 Op 7 juni, het is echt waar, zijn MartiAveAvJcwdny al 25 jaar een paar. Hartelijk gefeliciteerd van: Ma Lindhout, Janny, Martin, Kimberly, Kees, El les, Jessie, Dylan, Bert, Ineke, Niels, Jaimy, Arie, Josien, Coby, Cor, Saskia, Peter, Pirn, Rick, Cindy, Robert, Levi, Sara, Davy, Lisa, Gerrie, Marjan, Joyce, Edwin, Ruud, Frederique, Adrie, Melanie Kaartje sturen? 4695 JC Sint-Maartensdijk Plevierlaan 35 Onze stoere zijn op 5 juni 40 jaar getrouwd. Gefeliciteerd en een dikke kus. Nina Indy Kiki Sint-Maartensdijk, juni 2010 Op 31 mei 2010 was het 25 jaar geleden dat getrouwd zijn Hartelijk gefeliciteerd Ma van Beveren Nellie en Kees Adrie en Izaak Jan Leo Janita en Mark Neven en nichten Juni 2010 Op 5 juni zijn onze lieve ouders, opa en oma Adrieen/Hennle/Verkerke/ 40 jaar getrouwd. Wij wensen hen nog vele goede en gezonde jaren toe. Kees en Mia Milena, RichardAmina, Nick Carol ien en Gerben Gert-jan, jacqueline en Adriënne Arjan en Greetje Noah 4675 BA Sint Philipsland, juni 2010 Gladiolenstraat 37 _J D.V. 5 juni hopen onze geliefde broer en schoonzus Leen/en/Q reet Uotyes-vow Sovtye/ hun 40-jarige huwelijksdag te herdenken. Dat de Heere hen er nog goede en gezegen de jaren bij mag schenken is de wens van broers en schoonzussen neven en nichten 3901 XC Veenendaal, juni 2010 Acacialaan 15 Op 5 juni zijn Adrie/£r Hennle/ 40 jaar getrouwd. Nog vele gelukkige jaren toegewenst van moeder Verkerke Sint Philipsland, juni 2010 Op D.V. 9 juni 2010 zijn onze lieve ouders, opa en oma Som/en/Zoy Everoery-v.d/. VuMerv Hartelijk gefeliciteerd met jullie 40-jarig huwelijk. Wij wensen jullie nog vele gezonde en gelukkige jaren toe. Pa Jan en Magda Maddie en Jan Sint-Maartensdijk, juni 201 50 jaar getrouwd. Wij hopen dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven. Elly en Cent Adriënne en Corné Corné en Sanne Conny en Frans jeamie en Remy Niek 4691 DK Tholen, juni 2010 Het Lint 6 Op vrijdag 4 juni a.s. is het 45 jaar geleden dat onze (o)pa en (o)ma in het huwelijk zijn getreden. Hartelijk gefeliciteerd! en nog veel gezonde en gelukkige jaren. Arie en Lianne Sanne en Jarno Thino en Miranda Pax 4695 BM Sint-Maartensdijk, juni 2010 Oostsingel 8 Onze blijde verwachting is overgegaan in diepe droefheid nu de Heere enkele uren voor dé geboorte van ons heeft weggeno men ons dochtertje, kleindochtertje, achter kleindochtertje en nichtje Arie en Lizette Kersbergen Familie Kersbergen Familie Andriesse Sterke de Heere ons in dit grote verlies. 29 mei 2010 Scarpe Ee Laan 12 4694 EM Scherpenisse De begrafenisplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Scherpenisse. Door een ernstige ziekte is uit ons midden weggenomen onze. lieve schoonzus Zij was slechts 52 jaar. We zullen haar missen en wensen Chris, kinderen, familie en oma Bazen veel sterkte in dit zware verlies. Ko en Adrie Han en Lineke Kees Gerard en Els Jaap (in herinnering) Jan en Bep Neven en nichten Sint-Annaland, mei 2010 Bedroefd zijn wij door het veel te vroege overlijden van onze buurvrouw Wij wensen Chris, haar moeder en kinderen veel sterkte toe. De buren: Westdorp, Verhoef, Van Oudenaarde, Calsijn, Van 't Hof Sint-Annaland, mei 2010 Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van echtgenote van onze collega Chris F3age Wij wensen Chris, kinderen, kleinkind en verdere familie veel sterkte om dit grote ver lies te dragen. Blusgroep Sint-Annaland Sint-Annaland, 25 mei 2010 Verdrietig zijn wij door het overlijden van NELLEKE HAGE Wij wensen ons bestuurslid Chris, de kinde ren en allen die haar lief waren veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur leden tafeltennisver. SMASH '76 Sint-Annaland, mei 2010 Na een ernstige ziekte heeft de Heere tot Zich genomen Uit bewogenheid met de jongeren uit onze gemeente heeft Nelleke zich vanaf 2001 in gezet voor het jongerenpastoraat. We zullen haar missen. Jongerenpastoraat team Hervormde Gemeente Sint-Annaland Sander Westdorp Kees Vroegop Caroline van Oudenaarde Jaco Heijboer Maartje den Engelsman Sint-Annaland, mei 2010 1 Korinthe 13:1 Als vrienden van bijbelkring 2 Immanuël willen we gedenken. Voor ons was Nelleke - eenvoudig, lief, afhankelijk en had veel eerbied voor God - een Zeeuwse parel - in woord en daad een kind van God - een voorbeeld voor ons allen Na de Bijbelkringavond die Nelleke voor de laatste keer had bijgewoond, stuurde ze ons ter bemoediging onderstaand gebed. We willen het graag met jullie delen: Hemelse Vader, ik vraag U mijn familie en vrienden te zegenen. Waar er pijn is, geef hen Uw vrede en genade. Waar er gebrek is aan het eigen kunnen, geef hen nieuw gevonden zelfvertrouwen. Waar er vermoeidheid en uitputting is, geef hen begrip, begeleiding en sterkte. Waar er angst heerst, geef hen Uw kracht en liefde Geef een ieder van hen kracht in U om kwade krachten te bestrijden. In jezus' naam. Amen Wij zullen haar erg missen, maar we mogen weten dat ze bij haarVader is. Chris, wij wensen jou, de kinderen en je schoonmoeder Gods nabijheid toe. Sint-Annaland, mei 2010 Verdrietig om haar heengaan, maar met een dankbare herinnering aan de liefde die zij ons heeft geschonken en met een bevrij dend gevoel dat haar lijden nu voorbij is, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus en tante Geboren, 10 augustus 1958 Krabbendijke Krabbendijke: Overleden, 30 mei 2010 Goes Katrien Henneky- Nagelkerke Piet Henneky Sint-Maartensdijk: Johan Nagelkerke Stavenisse: Kees Nagelkerke Anja Nagelkerke- Menheere Krabbendijke: Adrie de Bat-Nagelkerke Bas de Bat Neven en nichten Onze grote dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van De Jannewekken voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: J.C. Nagelkerke, Noordpoort 1, 4695 BX Sint-Maartensdijk. De afscheidsdienst zal gehouden worden heden donderdag 3 juni om 10.15 uur in de aula, Kastelijnsweg 2a te Sint-Maartensdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Sint-Maar tensdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid de fami lie te condoleren in voornoemde aula. Psalm 90 Met groot verdriet, maar dankbaar voor al les wat hij in zijn leven voor ons heeft bete kend, geven wij u kennis dat na een periode van afnemende krachten, door de Heere, uit ons midden is weggenomen mijn innig ge liefde man, onze lieve vader en opa echtgenoot van Maria Elizabeth Deurloo in de leeftijd van 89 jaar. Sint-Annaland: M.E. Jansens-Deurloo Steenbergen: Rien en Ans Claudia en Chris Dominique, Laelia Danniëlle en Ad Martijn, Romée William en Angelique^ Stavenisse: Adrie Hendri en Davina Marit, Lieke Steenbergen: Wim en Riet Miranda en Arjan Zara, Iza Madeion en Mike Noa, Nikki Steenbergen: René en Laura Peter, Wesley Peter in liefdevolle herinnering Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum De Schutse voor de liefdevolle verzorging. 30 mei 2010 F.M. Boogaardweg 10, Kamer 115 4697 GM Sint-Annaland De rouwdienst zal gehouden worden he den donderdag 3 juni om 14.00 uur in de Bethelkerk van de Hersteld Hervormde Gemeente, F.M. Boogaardweg 17a te Sint- Annaland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Ho ge weg te Poortvliet. Na de begrafenis is er gelegenheid de fami lie te condoleren in de zaal van zorgcen trum De Schutse. Geen bloemen Bedroefd zijn wij om het verlies van onze lieve zus, schoonzus en tante weduwe van Jan Brandsma W.J. Goedegebuure t A. Goedegebuure-Aarnoudse M.G. Goedegebuure t M. van de Hoek E.P.M. Moerland-Goedegebuure K.J. Moerland J.W. Goedegebuure M.A.A. Goedegebuure-van Poll J.C. Goedegebuure J. Slotemaker Neven en nichten Zwijndrecht, 28 mei 2010 Correspondentieadres: Burg. Smithstraat 24 4697 HG Sint-Annaland Yarden Visser Uitvaartzorg De Schelde Wij zijn er voor iedereen! 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar. Voor het melden van een overlijden 0800 8192 Voor algemene vragen 0800 1292 Wim Visser YA VISSER Uiivaortxorg D» Schold» Yarden Visser Uitvaartzorg De Schelde Oesterstraat 41 4691 KV Tholen Tel. 0166 60 2622 www.yarden.nl

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 4