FamHieberich ten M artes Grafmonument: blijvende herinnering 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 20 mei 2010 2955 VU. vcuv Vcmeyv M. vareVoiron/-LCgtenda^ PHILIPPUS CORNELIS VAN DER MALE - FLIP echtgenoot van Treesje Aplonia van der Male- Polderman PH. C.VAN DER MALE FLIP VAN DER MALE PHILIPPUS CORNELIS VAN DER MALE PH.C.VAN DER MALE Ui tvaa rtverzorging Lfnda van Wing en Gepaste zorg vanuit respect Tel: 0113-63 91 08 FRANCISCUS HENDRIKUS HOMMEL FRANS DINGENUS MOL echtgenoot van Barbara Adriana Mol-Polderman DINGENUS MOL echtgenoot van B.A. Mol-Polderman Vervolg familieberichten zie pagina 6. Dankbaar en erg blij zijn wij met de ge boorte van onze dochter Martina; MarLas 12 mei 2010 zusje van Raf en Lieke René en Gitte Moerland Ring 44 4697 ED Sint-Annaland God zegende ons met de geboorte van McwLnufr We noemen hem Sem/ geboren op 13 mei 2010 Johan en Caroline Gunter-van Driel Anne Julianastraat 10 4697 GJ Sint-Annaland Tel. 0166-654011 2010 Op D.V. woensdag 26 mei a.s. hopen onze geliefde ouders en grootouders te gedenken dat zij 55 jaar getrouwd zijn. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Katie en Kees Colin en Ma rit Petra en Bram Johan en Imanda Nienke, Sietske en Joost Wij hopen dit in familiekring te vieren. 4697 ED Sint-Annaland, mei 2010 Ring 68 Mede namens onze wederzijdse ouders, geven wij, Er ark/ Eerland Vicmcc Ocndijh u kennis van ons voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaatsvinden op D.V. vrijdag 21 mei 2010 om 11.30 uur in het nieuwe Gemeentehuis teTholen. Ons huwelijk zal kerkelijk bevestigd wor den om 14.00 uur, door de weleerwaarde heer Ds. Th. L. Zwartbol, in het kerkge bouw van de Oud Gereformeerde Gemeente in Nederland te Stavenisse. Ons toekomstig adres: Prinses Beatrixstraat 5 4696 CB Stavenisse Op maandag 24 mei is het 25 jaar geleden dat zij elkaar het jawoord hebben gegeven Jaccrer/Wüly Booty&ct-R Cj nbercy Wij hopen dat zij nog vele jaren samen mogen zijn Van harte gefeliciteerd van Diana en Danny Maroussia en Britney Marco en Dien Marlies en Robbert Ma Rijnberg 4697 ER Sint-Annaland, mei 2010 Suzannaweg 8 Wij, B ram H eijboer 640/ Coiirde/ Verwijy hopen op D.V. vrijdag 21 mei elkaar het jawoord te geven. Toekomstig adres: Berkenpad 27 4675 AT Sint Philipsland w Op D.V. 21 mei zijn opa/ 640/ omcv flup 45 jaar getrouwd. Van harte gefeliciteerd Caroline William Jeroen Kim Sint Philipsland, mei 2010 Hengelosestraat 18 Op D.V. 22 mei 2010 zijn onze lieve ouders, opa en oma B ram ere Joke/ L indKout-R Lj'sterbvl 40 jaar getrouwd! We hopen dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven. Henk en Conny Berny en DanielleJessica, Arwin, Niek, hlarit Nico en Janneke William, Rosanne, Marjolein, Tamara, Remco Adrie en Elke Carolien, Bennie, Joëlle Nelleke en Kees Brian en Lydia Wilbert, Gerben, Robin, Sarah Arinda Marcel en Marieke Jolyne Richard 4693 RM Poortvliet, mei 2010 Kalfdamseweg 6 Vandaag 20 mei zijn onze oom en tante A.C. Wewely ere C.H. Wewely-Snoep 45 jaar getrouwd. Wij wensen hen samen nog vele goede en gezonde jaren toe. Nellie en Theo Anita en Christian, Stijn, Sam en Mees 4 Mieke en Adrie, Eva en Sara Petra en Peter, Emma en Anne Wim en Jeanne Perry en Marinka Miranda en Cees Elma en Jan Arjan en Laura Jolita Conny en Bram Tim Ab en Collinda Amy Kim 4697 EW Sint-Annaland, mei 2010 Noordstraat 13 Op D.V. vrijdag 21 mei zijn (oom/) Jore 643/ (taretej Corry Lüjterukaty-Mejjer 45 jaar getrouwd. Wij wensen hen samen met hun (klein)kinderen nog vele goede en gezonde jaren toe. Izak en Saar Johan en Marja Sylvia Emy 4675 BE Sint Philipsland, mei 2010 Hengelosestraat 18 m Zo de Heere wil en wij leven hopen onze geliefde ouders en grootouders A nthemies Mariruay Geluk/ en/ ElAMhelKGelukz-Oudr^Aaljy op 24 mei 2010 te gedenken 60 jaar in de band des huwelijks te zijn verbonden. Dat ze nog lang voor elkaar en ons gespaard mogen blijven is de wens van hun kinderen en kleinkinderen 4691 ZB Tholen, mei 2010 Prins Clauslaan 8 Intens verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van hem hebben ont vangen, geven wij u kennis dat, na een moe dig gedragen ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa in de leeftijd van 63 jaar. Poortvliet: T.A. van der Male- Polderman Terneuzen: Karin Guiljam-van der Male David Guiljam Thomas Thirza Sarah Scherpenisse: Matilde de Jong-van der Male Leo de Jong Sam Felix Marjorie Poortvliet: Arno van der Male Willeke van der Male- Bolleman Noud 18 mei 2010 Langeweg 9 4693 PP Poortvliet De rouwdienst voor familie en belangstel lenden, welke geleid zal worden door de weleerwaarde heer ds. C. Gielen, zal gehou den worden D.V. zaterdag 22 mei om 13.15 uur in de Hervormde Dorpskerk, Markt 2 te Poortvliet. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Ho- geweg te Poortvliet. Indien u de dienst wenst bij te wonen wordt u uitgenodigd om 13.00 uur in de kerk aan wezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid de fami lie te condoleren in voornoemde kerk. Geen bloemen Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van Hij was jarenlang lid en bestuurslid van onze vereniging Ter Bevordering van de Ver krijging van Onroerend goed door Landar beiders. PC. Heijboer, voorzitter M, Poot, secretaris Poortvliet, mei 2010 Verdrietig en diep geraakt zijn we, dat na een strijd, die niet te winnen was, te vroeg is overleden, onze zwager Zijn daadkracht en gulheid zullen in onze herinnering blijven. Wij bidden Trees en de (klein)kinderen kracht toe, om dit grote verlies te dragen. Barendrecht: Adrie en Riet Polderman Nieuwerkerk: Betsy en Huib van Noorden Koudekerke: Cor en Koos Polderman neven en nichten Mei 2010 Met diepe droefheid geven wij u kennis dat door de Heere na een ernstige ziekte is weg genomen onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van Treesje Aplonia Polderman in de leeftijd van 63 jaar. Poortvliet: Lenie en Jaap de Vos- van der Male Wim en Bep van der Male- van der Jagt Piet van der Male in dierbare herinnering Jannie van der Male- Gunter 'Bergen op Zoom: Jan en Ans van der Male- Melsen Scherpenisse: Jannie en Flip Jasperse van der Male Poortvliet: Marjan en Jaap de Graaf- van der Male (achter)neven en nichten Poortvliet, 18 mei 2010 Met droefheid hebben wij kennis genomen dat de Heere op 63 jarige leeftijd heeft weg genomen ons geacht lid van het college van notabelen de heer Ruim 30 jaar heeft hij onze gemeente mo gen dienen als lid van het college van nota belen. We wensen zijn vrouw, de kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid en vertroos ting toe bij dit grote verlies. Hersteld Hervormde Gemeente Poortvliet Kerkenraad ds. C. Gielen A.M. Verwijs, scriba Kerkvoogdij M. Bijl, voorzifter J. de Graaf, secretaris College van notabelen J.L. de Graaf, voorzitter A.W.M. Nortier, secretaris Poortvliet, 18 mei 2010 Mogelijkheid tot het van te voren vastleggen van uitvaartwensen. Mob: 06 - 40 48 40 76 Dag en nacht beschikbaar. Contactpersoon: mevr. C. Hengstmengel Sint-Maartensdijk, tel: 0166 - 66 41 65 Striepseweg 4, 4435 RL Baarland vww.lindovanwingen nl Een een Symbool ™nr ONS SPECIALISME: - Grate voorraad marmer en gror iet f- Eigen productie van uw monument Creatief beeldhouwwerk mogelijk «- - Degelijk en vertrouwd - (al 25 jaar) snelle levertijden. www.corwagemaker.nl Middelharnis I 0187 - 48 90 88 In plaats van kaarten Nooit vragend. Nooit klagend. Altijd alles voor zichzelf dragend, was hij een steun voor velen. Wij zijn verdrietig dat we veel te vroeg af scheid hebben moeten nemen van onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 66 jaar. zussen en broers schoonzus en zwagers neven en nichten Bergen op Zoom, 1 7 mei 2010 Correspondentieadres: H. Hommel, Vogelzangsedijk 4, 4698 RK Oud-Vossemeer. Frans is overgebracht naar het uitvaartcen trum van Monuta, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen. Heden 20 mei zal er.om 17.30 uur een avondwake voor hem worden gehouden in parochiekerk Sint Willibrordus te Oud- Vossemeer. Daarna krijgt u gelegenheid om afscheid van hem te nemen in voornoemd uitvaartcentrum. Vrijdag 21 mei zal om 10.30 uur de plech tige uitvaartdienst plaatsvinden in boven genoemde parochiekerk, waarna wij Frans zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de r.k. begraafplaats aldaar. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in dorpshuis De Vossekuil Bou Kooijmanstraat 48 te Oud- Vossemeer. "Dan ga ik op tot Gods altaren, Tot God, mijn God, de bron van vreugd; Dan zal ik, juichend, stem en snaren Ten roem van Zijne goedheid paren, Die, na kortstondig ongeneugt, Mij eindeloos verheugt. Psalm 43:4 Tot onze diepe droefheid is, na een periode van afnemende krachten, door de Heere, uit ons midden weggenomen mijn innig gelief de man, onze lieve zorgzame vader en opa in de leeftijd van 84 jaar. Sint-Maartensdijk: B.A. Mol-Polderman Sint-Maartensdijk: Gerard en Ina Sint Philipsland: Rosa en Chris Marijn en Anneloes Barbara Sint-Maartensdijk: Rini en jolanda Rick Bergen op Zoom, 16 mei 2010 Frank van Borselenstraat 33 4695 EH Sint-Maartensdijk De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdag 21 mei om 13.15 uur in de aula, Kastelijnsweg 2a te Sint-Maartensdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Sint-Maar tensdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid de fami lie te condoleren in voornoemde aula. Geen toespraken Geen bloemen Heden nam de Heere, nog geheel onver wachts, na een geduldig gedragen lijden, uit ons midden weg onze broer, zwager, oom en oud-oom Stavenisse: C. Mol-Anthonisse Sint-Maartensdijk: M. Mol J.J. Mol-de Graaf Neven en nichten 9 Sint-Maartensdijk, 16 mei 2010

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 4