Roparun start zaterdag in Parijs Sint Anthoniusschool geeft 700 euro aan Runningteam Tholen voor Roparun KAMPERS La Mer Doorkomst in Halsteren SPAR Steun ons team, steun de Roparun! Den Engelsman GEA Goedhart B.V. Basisschool bestemt helft opbrengst lentemarkt voor goed doel De langste estafetteloop ter wereld start dit jaar op zaterdag 22 mei in Parijs. Op 2a mei is de finish in Rotterdam. Spar De Berg KJW MONTAGE Of z Donderdag 20 mei 2010 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 13 Pinksteren staat voor de deur en dat betekent ook de start van de Roparun, de non-stop estafettemarathon van Pa rijs naar Rotterdam met een lengte van 530 kilometer. De opbrengst is bestemd voor de strijd tegen kanker. Er gaan zaterdag 275 teams van start in Parijs, waaronder het Runningteam Tholen. Dat heeft startnummer 85. Het Thoolse team doet voor de derde keer mee, maar start an derhalf uur later dan vorig jaar, om drie minuten voor half tien 's avonds. Op basisschool Sint Anthonius in Oud-Vossemeer is maandagmorgen 700 euro overhandigd aan leden van het Runningteam Tholen. Het is de helft van de op brengst van de lentemarkt die vorige maand op school is gehouden. Het geld is bestemd voor de goede doelen van de Roparun. Het Thoolse team vertrekt zaterdag naar Parijs om voor de derde keer mee te doen aan deze gesponsorde estafetteloop naar Rotterdam. THOLEN^ Trachten leven toe te voegen aan dagen, waar geen dagen meer kunnen worden toegevoegd aan het leven. Achterstraat 52 4675 BX Sint-Philipsland Tel. 0167-572505 Hier had uw advertentie kunnen staan. Volgend jaar dan maar?? sponsoring@runningteamtholen.nl Verenigde Tankrederij BV Autobedrijf Adrie van Burgh FOCWA J.A. GEILINGS, keurslagerij www.geilings.keurslager.nl SARIEN NOORDUKE Zeevishandel Stevinweg 1 Tholen tel. 06-20554527 www.salushealthclub.nl LU Het Runningteam Tholen bestaat uit acht lopers, vier fietsers, twee fysio therapeuten, vier chauffeurs, twee kaartlezers, een hoofdhegeleiding, een teamleider, twee cateringdames en één fotograaf/filmer. De kara vaan van bussen vertrekt zaterdag middag om twaalf uur vanuit Tho len naar Parijs en wordt daarvoor omstreeks elf uur muzikaal uitge zwaaid door het Cultikoor op het havenplateau ter hoogte van de wa tersportvereniging. Er is telkens één loper en één fietser in actie. De gemiddelde snelheid van het Thoolse team is geschat op 12,5 kilometer per uur. Op basis daarvan wordt team 85 ongeveer 36 uur en 446,7 kilometer na de start in Halsteren verwacht. Dat dorp ligt op de route naar Rotterdam, waar ze omstreeks vier uur denken te finish en. Alle deelnemers aan de Roparun za melen vooraf geld in om mee te kunnen doen. Zo zijn er voor het Thoolse team diverse activiteiten geweest. Eén van de laatste was op Hemelvaartsdag. Toen is er een mo tortocht door dc provincie gehou den. waaraan dertien motorrijders hebben meegedaan. De totale opbrengst voor het Run ningteam Tholen is nog niet bekend, maar ze hebben wel meer geld inge zameld dan de 10.000 euro van vo rig jaar, want alleen al de miniropa- run met basisscholieren leverde 12.000 euro op. De deelnemers zijn niet alleen te volgen via de website www.ropa- runlive.nl, waarop de vorderingen van dc teams telkens worden bijge werkt, maar ook via dc radio. Van vrijdagavond acht uur tot maandag avond acht uur is Roparunradio te beluisteren. Dat programma wordt uitgezonden via zenders in Rotter dam, Barendrecht, Zierikzee, Goes, Antwerpen en Roosendaal en is te volgen via de antenne op 106.5 fm of via de kabel op 107.6 fm. Het Runningteam Tholen verwacht maandagmorgen tussen ne gen uur en half tien door Halsteren te lopen. De lopers kunnen worden aangemoedigd op de Burgemeester Elkhuizenlaan ter hoogte van huisnummer 57. Dit is net voor het viaduct van de Eendrachtweg (N286) voor Lepelstraat. Er is van acht tot tien uur muziek van dweilband De Lamsöören uit Oud-Vossemeer en van dj Nick. Ook zijn er hapjes en drankjes verkrijgbaar. Het team met nummer 85 is te volgen via www.roparunlive.nl. Vanaf het dak van de school was de opbrengst van de lentemarkt duidelijk te zien: 700 euro. Sven Ooms, Koen Weterings en Lindsey Ooms (v.l.n.r.) zijn de winnaars van de Roparun quiz. Achter hen de leden van het Runningteam Tholen: Ben Brugman is blij met de cheque van 700 euro die jufFien Cools namens de school overhandigt v.l.n.r. Ben Brugman, Samantha Levolger, Steven van Lent en Geeske Koevoets. Onderdeel van de lentemarkt was een mini Roparun, waarvoor de leer lingen zich konden laten sponsoren. Vooral de onderbouw van de basis school was daarbij goed vertegen woordigd, zei directeur Piet Soffers maandag. Ook het kinderdagverblijf Kids Co deed mee. Kaartlezen, hardlopen, fietsen en verzorging wa ren onderdelen van de mini Ropa run. De deelnemers konden vervol gens hun kaart laten afstempelen in de stand van het Runningteam Tho len en kregen een attentie. Ook kon den ze meedoen aan een quiz, met vragen over dit evenement waarvan de opbrengst ten goede komt aan kankerpatiënten en hun familie. „Om hen op die manier inzicht te verschaffen over de Roparun", ver telt Geeske Koevoets van het Thool se team. Er vulden 25 kinderen een formulier in. Maandag kregen er drie een prijs: Lindsey Ooms won een sleutelhanger, Koen Weterings een mok. De eerste prijs, een Ropa run mascotte, was voor Sven Ooms. Van het Runningteam waren vijf le den naar de Vossemeerse basis school gekomen: Geeske Koevoets, Locs Piasmans, Samantha Levolger, Steven van Lent en Ben Brugman. Deze laatste bedankte alle kinderen, maar ook dc oudercommissie en het schoolteam nadrukkelijk voor de manier waarop ze zich hebben inge zet voor het goede doel. De teamle den gingen samen met directeur Soffers naar het dak van de school, om de bekendmaking van de op brengst van de actie goed te kunnen zien. Want dc kinderen, die in carré- vorm op het plein stonden, beeldden samen een getal uit: 700,-. De team leden vonden het een heel mooie op brengst. Als blijk van waardering kreeg Soffers een standaardje van de Roparun mascotte. Brugman kreeg van juf Fien Cools een cheque overhandigd. Hij riep de kinderen op om het Thoolse team maandagmorgen te komen aanmoedigen in Halsteren. Daar is - aan het einde van de Burg. Elk huizenlaan, bij het viaduct over de Eendrachtweg - tussen 8 en 10 uur een 'Thools straatje' gecreëerd voor de doorkomst. De doorkomst van de Thoolse lopers in mei vorig jaar. runningteam s; Running Team Tholen is er klaar voor! Kampers Pompservice b.v. Oosthavenzijde 5 NL 3297 LD Puttershoek www.kampers.com POMPSERVICE P37 Postbus 59005, NL-3008 PA Rotterdam Nijmegenstraat 1,3087 CD Rotterdam Amperestraat I, 46941 RG Tholen Tel. 0166-603079 Fax 0166-307181 voor grote en kleine: BEURTEN REPARATIES SCHADE EN REPARATIES ERKEND APK ll-KEURINGSSTATION Sierbestrating en natuursteen Veilingweg 9 4697 RB Sint-Annaland Tel. 0166 653190 www.denengelsmansierbestrating.nl Fax 0166 653740 info@denengelsmansierbestrating.nl Flexibele oplossingen in Koelen en Vriezen GEA Goedhart B.V. Nijvertieidsweg 6.4695 RC Sint-Maartensdijk Tel. 0166 - 665 665 Fax 0166 - 663 698 www.goedhart.nl.info goedhart nl@geagroup.com Vossemeersepoort 13, Tholen Tel. 0166-602304 Raadhuisstraat 53, Hoogerheide Tel. 0164-660866 Zonneplein 8, Bergen op Zoom Tel. 0164-235521 zonwering, rolluiken, garagedeuren e.d. C.J. Weijlcr (Kees-Jan) Schermerspad 3 4697 EA St.Annaland tel. 0166-654699 of 06-28485542 E-mail: c.j.weijler@hctnct.nl SALUS Meerval- en zeevishandel Schaal- en schelpdieren Voor dc speciale vis, schaal en schelpdieren tel: 0166-603739 Running Team Tholen, Veel succes met de Roparun Voor al het lekkers uit de zee denkt La Mer met u mee gsm: 06-53354316 Wij wensen Running team Tholen een sportieve Roparun Senang Stoelmassage wenst Runningteam Tholen succes Tel. 06-23401319 0166-603212 lnfo#senangstoelmassage.nl www.senangstoelmassage.nl

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 13