D Gymjuf trouwt met elektricien Plaatselijk nieuws V EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Vrijdag 7 mei 2010 Jaarlijkse bloemenmarkt 'Opening de Vlaswiek groot succes' Reclame Schoonen Havenkantoor Aanbouw achterzijde Dakopbouw Voorjaarsreisje ouderen succes Grote Kerk open Colenso Consort concert Grote Kerk Afsluiting jamsessieseizoen Han Visser wint klaverjassen Jac Vroegop wint Sixty's Trofee Lezing over Chagall Sponsorloop voetbalkooi Rommel aan Ring Kortste partij Pierre Goóssens Niet op tv, wel in museum Kandidaat A. Kos bedankt Inwoners geven 900 euro Oversteekplaats Bourgondiëstraat fi Schuur wordt woning Nieuwe woning l Geslacht in eigen slagerij s Snuffelmarkt Loods Noom Steenstrips gevel Sander Kot wint darten Legaat bijna 25 mille Fietstocht Hemelvaartsdag Gele gevelsteen Biobedfilter Voorjaarsmarkt Afscheid predikant op Hemelvaartsdag Ma rus Schot meeste vis Tijdeli jke geldautomaat Dak steiler Hans van de Ree vangt meeste vis Moederdagverkoping Avondwandelvierdaagse Pleintjesfeest -3' Schooltennisproject Agenda Tholen Op hei kerkplein van de Gerefor meerde Gemeente aan de Ds. Ker stenstraat wordt morgen een bloe menmarkt gehouden. Bezoekers kunnen kiezen uit een assortiment van éénjarige planten. De verkoop begint om half tien en eindigt om één uur. De opening van molenwinkel De Vlaswiek bij molen De Verwachting was een groot succes, volgens Iza en Jan van Gorscl. De opening op 30 april en 1 mei trok 400 bezoekers. Van de 700 verschillende soorten meel die de winkel verkoopt, werd op die dag het ambachtelijk gemalen meel het meest verkocht. Aan de Slabbecoomweg 7 wil J. Schoonen reclame voor zijn gelijk namige bedrijf aanbrengen. Schoo nen dacht er eerst aan om letters op het dak te zetten, maar 'gaandeweg het proces' zag hij daar van af, zei hij maandagochtend bij de wel standscommissie. In plaats van op het dak wil hij de letters op de wand plaatsen, zei hij. Het klonk de com missie als muziek in de oren. Nieuw was dat Schoonen de letters aan de achterkant wil belichten. Ook daar kon de commissie zich in vinden. Aan de Contr' Escarpe wil water sportvereniging de Kogge het haven kantoor uitbreiden. Het gebouw wordt hoger. Het kantoor van de ha venmeester komt op de verdieping. De welstandscommissie ging ermee akkoord, alleen is de hcllingshoek van het dak minder dan 45 graden. Voor monumenten zou dat 45 gra den moeten zijn, maar het gebouw is geen monument. Het hoeft dan ook niet door de monumeniencommissie bekeken te worden. Aan de Oudelandsedijk 12 wil P.P.J. Verduit een stuk aan zijn woning bouwen. Dat gebeurt aan de achter zijde. De welstandscommissie had er geen moeite mee. Aan de Vcrbrandcstraat 36 wil PC. I Dek een berging plaatsen van rode stenen en een gebakken pan op het dak iri dé kleur antraciet. De com missie ging ermee akkoord. Ook met de aangepaste schets voor de uitbrei ding van de woning van M.C. Bo gen aan Dorsvloer 18. De luifel die er eerst doorliep op de eerste verdie ping is weggehaald. De kleur van de dakopbouw die A.J. de Wit op zijn woning aan de Abra ham Crijnssenstraat wil plaatsen, zette de welstandscommissie voor het blok. De Wit wil een witte kleur, de commissie adviseert steeds een donkere kleur. In de praktijk blijkt dat de opbouwen in de buurt ook met een lichte kleur zijn bewerkt. In de wclstandsnota staat dat zulke bouwwerken afgestemd moeten worden op het kleurgebruik of het materiaal van belendende percelen. Door het gebruik van lichte kleuren gebeurt dat en ontstaat er een nieu we karakteristiek. Toch blijft de commissie pleiten voor donkere kleuren, in dit geval voor de kleur 'middengrijs.' Het uitstapje van de christelijke ou derenvereniging werd als een succes ervaren. De dag werd georganiseerd als afsluiting van het seizoen. De deelnemers begonnen met een kop koffie in brasserie Du Bois om ver volgens de bus in te stappen richting Leerdam. Hier bezochten de oude ren een glasblazerij waar zij een glasblazer en enkele reeds afgestu deerde leerlingen aan het werk kon den zien. De schalen en vazen die zij produceerden, werden even later tentoongesteld en te koop gezet. Na dit bezoek stapten de ouderen aan boord van een rondvaartboot om hier van het prachtige weer en de na tuur te genieten. Als afsluiter keerde het gezelschap weer terug naar bras serie Du Bois om daar een heerlijk diner voorgeschoteld te krijgen. Vi- ce-voorzitter mevr. Duijzer sprak van een prachtige dag en hoopte ie dereen weer terug te zien op de eerstvolgende vergadering in sep tember. De Grote Kerk is weer op woens dag- en zaterdagmiddag van half drie 's middags tot vijf uur 's avonds te bezichtigen. Tijdens deze open stellingen draait een film over de ontstaansgeschiedenis van de kerk. Het Colenso Consort uit Soest geeft morgen een concert in de koorkerk van de Grote Kerk. Tijdens dit con cert worden verschillende stukken uitgevoerd, zoals 'The heavens de clare the glory of God' van de En gelse componist William Boycc en i het Concerto grosso van G.F. Han del. Hoogtepunt van het programma is de uitvoering van de Missa Brevis BWV 234 van Johan Sebastian Bach. Het concert begint om kwart over acht 's avonds en staat onder leiding van dirigent Jan Hulst. Kaar ten zijn verkrijgbaar bij boekhandel Oostdijk en 's avonds vanaf kwart voor acht aan de kerk. Sixtics-Jam sluit zondag het jamses sieseizoen in eetcafé The Sixties af. Aanwezig zullen zijn Jan de Bruijn en Rudy Dequcljoc (bekend van bands als Brainbox-Massada en Fla- vium). Ook kunnen muzikanten met hun eigen instrument meespelen. De gratis toegankelijke jamsessie begint om half vijf 's middags. Han Visser heeft de wekelijkse wed strijd van de klaverjasclub Stad Tho len gewonnen. Hij nam vorige week donderdag de eerste prijs in ont vangst met 5452 punten. Peter Lutcn eindigde op de tweede plaats met 5343 punten en Magda Noordijke volgde daarop met 5328 punten. Overige uitslagen: 4. Joan Kon 5273 p.; 5. Sonja Doelman 4823 p. Jac Vroegop heeft afgelopen zondag de meeste centimeters vis gevangen. Met 419 cm won hij de Sixty's Tro fee. uitgereikt door hengelsportclub de Pieterman. De wedstrijd werd ge houden bij de Slikken van de Dorts- man en er werd gevist met de Sala mander 1Op de tweede plaats eindigde Leen Vcrkcrkc met 407 cm. Overige uitslagen: 3. Willem Wevers 356 cm; 4. Joop Hamelink 311 cm; 5. Alex Honser 294 cm; 6. Henk 't Hart 264 cm; 7. Peter Stoffers 241 cm; 8. Albert van Dijk 237 cm. Ds. Sjirk van der Zee komt op 19 mei om acht uur 's avonds in de Gasthuiskapcl vertellen over het le ven en het werk van de kunstenaar Marc Chagall. Deze Joodse kunste naar liet zich voor zijn schilderijen inspireren door Bijbelverhalen. Voor deze schilderijen is een apart muse um in Nice gebouwd. De hervormde gemeente lmmanuel organiseert de lezing en stelt aamnelding vooraf op prijs. tel. 06-8155103.1 of 0I65- 365146. Oud-Vossemeer De 34 deelnemers aan de sponsor loop van v.v. Vosmeer liepen don derdag 612,55 euro bij elkaar. De voetbalclub gaat het geld gebruiken voor het realiseren van een voetbal- kooi op sportpark De Vossenberg. Daarvoor is ook al een bedrag 'ver diend' met de collecte voor Jantje Beton. De jeugd (senioren deden er niet mee, maar sommigen doneerden wél een bijdrage) werd in drie groe pen verdeeld, naar leeftijd. De F2- pupillen en vosjes liepen samen, net als de E- en de F1 -pupillen. Het par cours voor de overige pupillen en ju nioren was eens zo lang als dat voor de jongste voetballertjes. Voor dege nen die de meeste rondjes liepen, waren er prijsjes. Deze gingen naar Ricardo Voshol (27) bij de kleinsten, Mitchel Ponse (28) bij de midden groep. en Pim Douw en Thijs van Zanten (27 ronden) hij de oudste jeugd. De rommel in de achtertuin van een woning aan de Ring is in de ogen van het gemeentebestuur voldoende opgeruimd. Het college legde eerder een last onder dwangsom op om puin, onkruid en bouwmaterialen weg te krijgen. Achmea Rechtsbij stand heeft verzocht om de dwang som te innen, omdat ze vindt dat het betreffende perceel onvoldoende is opgeruimd. Maar het gemeentebe stuur denkt daar anders over en wijst het verzoek af. Pierre Goosscns speelde In de on derlinge competitie van biljartver eniging De Treffers de kortste partij in 20 beurten. Jos Hommel speelde de hoogste serie met 17 caramboles en samen met Karei Hommel hel beste gemiddelde met 2,538. Overi ge uitslag: H. Rcnsink-J. de Koning 7,666-10; A. Deurloo-C. Burgers 10-9,649; H. van Daalen-W. Bosch 10-8; P. Goossens-T. de Reus 10- 3,167; L. van Wezel-K. Hommel 5,417-10; J. Hommel-R. de Jonge 8,462-10; P. de Leeuw-S. Eticnne 5- 10. EB3 Sint-Annaland Elma van 't Hof en haar schilderijen ^.ijn op Koninginnedag 's avonds niet meer in de TROS tv-show ge weest. Hoewel er uitgebreid opna mes waren gemaakt, kreeg Elma 29 april een telefoontje van de pro- grammalciding dat er bij nader in zien wegens eer. teveel aan opnames geknipt moest worden en toen viel hel schilderij van koningin Beatrix dat Elma had gemaakt, weg. Ze is wel te zien op een filmpje op de website van de TROS tv-show en hel schilderij hangt ook nog steeds in streekmuseum de Meestoof. Kandidaat A. Kos te Barncveld heeft bedankt voor hel beroep dat de Her steld Hervormde Gemeente op hem had uitgebracht. Hij is aangenomen in de gemeente Giessendam. Neder- Hardinxveld en Sliedrccht. De ge meenten Hasselt-Rou veen-Zwolle, Pocderoijen Loc Haaften/Waar- denburg. Melissant, Boven-Hardinx- veld en Sirjansland hadden tevens een beroep op hem uitgebracht waarvoor hij heeft bedankt. De collecte die de Dorpsgemeen schap organiseerde voor de diverse activiteiten op 30 april. 4 en 5 mei heeft bijna 900 euro opgebracht. Le den van diverse verenigingen had den ieder een aantal straten toegewe zen gekregen. Organisator Eddie van Ast zegt zeer blij te zijn met het re sultaat. „Mede dankzij deze collecte en steun van diverse sponsors waren alle activiteiten op de drie dagen vrij toegankelijk voor alle inwoners." Maandag 10 mei haalt de koninklij ke fanfare Accelerando oud papier op. Advertentie LM. De gemeente gaai ter hoogte van de garageboxen in de Anna van Bour gondiëstraat een oversteekplaats aanleggen voor voetgangers. Dat heeft te maken met de veiligheid van de scholieren van de brede school. Deze nieuwe school heeft, in tegen stelling tot de oude scholen, twee in gangen: aan de Schoolstraat en aan de Crooswijck. In de praktijk blijkt dat de kinderen hun eigen route kie zen om van thuis naar school te gaan. Leerlingen die in de Huygcns- straat en omgeving wonen, lopen via achter- en zijpaden van en naar school. Stavenisse Aan de Buurtweg wil K.V. Hage de schuur verbouwen tot woning. Op de plaats van de mendeuren komt een raampartij met openstaande deu ren. De welstandscommissie bekeek het plan en adviseerde om de pui meer diepte te geven waardoor het raam minder opvalt. Aan de Provincialeweg wil de fa milie Bijnagte bij de voormalige veiling een woning bouwen. Maan dagochtend kwam het echtpaar bij de welstandscommissie met een monster van een gevelsteen en een dakpan. De commissie kon zich vinden in de kleur van de rode ge velsteen. maar niet in de zwart glimmende dakpan. Volgens voor zitter M. Onrust gaat het dak schitteren als de zon er op schijnt. Het werkt volgens hem als een spiegel. Bijnagte dacht dat het Maandag 10 mei t/m zaterdag 15 mei Donderdag 13 mei gesloten i.v.m. Hemelvaartsdag Magere runder- of sucadelappen 1 kg 8,50 Varkensfilet lapjes, stuk, braadzak 500 gr. 4,25 Kipgezond of kipblokjes 500 gr. 4,25 Boerenhamlappen 500 gr. 2,50 Verse worst 500 gr. 2,00 Runderrollade 100 gram 1,45 Boterhamworst 150 gram 1,20 Jonge gesneden kaas 100 gram 1,00 Selleriesalade lOOgram 1,00 Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 I I I I I I I I 4 I I Advertentie I.M. gladde oppervlak juist goed was tegen groenaanslag. Er werd een andere pan bij gezocht die ook zwart was, maar niet zo glom. Het echtpaar zou kijken of er een ande re pan beschikbaar is. Ook advi seerde de commissie op de dakka pel schuin aan te kappen, zodat het meer past in de hellingshoek van hel dak. De zendingscommissie van de Her vormde Gemeente houdt morgen van half tien tot één uur een snuffel markt in het verenigingsgebouw de Schuilplaats. Op deze markt zullen verschillende producten worden verkocht zoals tweedehands boe ken. wenskaarten, geschenkartike len en diverse plantjes. Ook worden er verschillende activiteiten georga niseerd: raad mijn naam, pakjespa rasol, pingpong blaasspcl, koek en snoep, poppenkabinet en er is een koffie- en theehoekje. De opbrengst gaat naar de kerk en zending. Tot en met vanavond tussen zeven en acht uur kunnen bruikbare spullen wor den ingeleverd. Sint-Maartensdijk Aan de Geul weg 33a wil schilders bedrijf Noom uit Schcrpcnisse een loods bouwen. Op advies van de welstandscommissie is de entree van het gebouw breder gemaakt waardoor het meer opvalt. Ook ele menten in de zijgevel zijn gewijzigd en aan de deuren gekoppeld. De commissie was content met de aan passing. Aan de Oostsingel 22 wil C.M. Kloet de gevel van zijn woning ver anderen. Er komt een nieuw kozijn in en de gevel wordt voorzien van slccnstrips. De welstandscommissie had er geen moeite mee. De Fluplander Sander Kot heeft zondag het darttoernooi in Haes- tinge gewonnen. De Hagenaar Pe ter Velterop werd tweede. Hij had met 136 punten in één keer ook de hoogste uitworp. Kot zijn hoogste uitworp was 116 punten. Er deden 15 deelnemers mee aan het toer nooi waarbij werd gespeeld vol gens het systeem 501. Organisator Hans Visser had op meer deelne mers gerekend, maar denkt dat de kampioenswedstrijd tussen de voetbalclubs Twente en NAC de bet was. Er werd gespeeld volgens een poulesysteem met telkens vier deelnemers. Uiteindelijk was er een winnaars- en een verliezers- ronde. Bij laatstgenoemde ronde was de zege voor de Belg Serge Handbroeks en werd dorpsgenoot Jan vanTicterson tweede. De Gereformeerde Gemeente heeft een legaat uit een nalatenschap ont vangen van 24.486,14 euro. Donderdagmiddag 13 mei is er een fietstocht over het eiland, waarvoor men tussen half twee en half drie kan starten op het plein bij de Gere formeerde Gemeente aan de Noord straat. Er zijn drie verschillende routes uitgestippeld en onderweg krijgt men nog oud-Hollandse con sumpties. Aan de Goudenrcgelaan wil C. van Oevcrcn een geelbonte steen voor de gevel voor zijn nieuwe woning gebruiken. Op het dak komen ge bakken blauwgrijze pannen. De welstandscommissie ging daar maandagochtend mee akkoord. Aan de Noormansweg 5 wil A. van Duijnhoven bij zijn varkensstal voc- dersilo's plaatsen, een biobedfilter en een hygiëncsluis met een verbin dingsgang maken. Het voldeed aan het advies dat de welstandscommis sie eerder gaf over de uitwerking van het plan. De Hervormde kerk houdt morgen van half tien 's ochtends tot drie uur 's middags de jaarlijkse voorjaars markt in de Hoeksteen. Ten bate van de dorpskerk worden er verschillen de kramen met onder andere woon accessoires, dameskleding, groente en fruit, stoffen, gebak, speelgoed en bloemen en planten opgezet. Ook is er die dag een rommelmarkt en een speciaal kinderprogramma. Daar kunnen kinderen van vijf tot en met twaalf jaar zich even voor elf uur voor aanmelden in de Hoek steen. Het programma bestaat uit knutselen ('s ochtends) en een speurtocht ('s middags). Voor de speurtocht kunnen kinderen een zelfgemaakte loep meenemen; de drie mooiste krijgen een prijs. Ook wordt er voor eten en drinken ge zorgd. Poortvliet Ds. C. Gielen. ter gelegenheid van Koninginnedag nog benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau, neemt op Hemelvaartsdag afscheid van de Hersteld Hervormde Ge meente. Hij gaat met pensioen (emeritaat). De afscheidsdienst be gint om tien uur. Marus Schot heeft afgelopen zater dag de derde competitiewedstrijd van hengclsportclub de Knorhaan gewonnen. Hij ving de meeste vis. Op de tweede'plaats eindigde Rien Konings. Sint-Philipsland De geldautomaat van de Rabobank wordt uit het voormalige bankkan toor aan de Schoolstraat verplaatst. Dit omdat in dat pand nu het kinder dagverblijf van Toerdeloo is geves tigd. Er komt aan de voorkant van het gebouw een zogenaamde pin- box, een voorziening waar contant geld opgenomen kan worden en waar de chipknip kan worden opge laden. De gemeente geeft voor een jaar een gcdoogbeschikking af. De voorziening is tijdelijk, in afwach ting van de uitbreiding van dorps huis De Wimpel. Aan de Gladiolenstraat 14 wil W. Kosten zijn woning vergroten door hel dak steiler te maken. Op die ma nier ontstaat er een slaapkamer van ruim 10 vierkante meter. De wel standscommissie adviseerde om de topgevel volledig in metselwerk uit te voeren, in plaats van in hout. Hans van de Ree ving de meeste vis afgelopen zaterdag tijdens een wed strijd van de Makreel. Hij ving 162 cm vis. Op de tweede plaats eindig de Bram den Braber met 129 cm. De totale visvangst die dag was 7,74 meter. Overige uitslagen: 3. Leo van Sas 91 cm; 4. Adrie Aarden 87 cm; Jan Verwijs 63 cm. Vrouwenvereniging Rondom het Woord houdt morgen een moeder dagverkoping in het jeugdgebouw aan de Schoolstraat. Op deze verko ping zijn onder andere gebak, bak- producten, fruit, diverse soorten boerenkaas, kaarten en sieraden te koop. Ook kan er worden geraden voor een taart of een moederdagont- bijtmand. Er is koffie en thee ver krijgbaar en 's middags broodjes frikadel of kroket. De verkoping be gint om tien uur 's ochtends en ein digt om één uur 's middags. De avondwandclvierdaagse wordt van 17 tol en met 20 mei gehouden. Er zijn twee afstanden: vijf en tien kilometer. De eerste drie avonden wordt er gestart om zeven uur. Op de laatste avond begint de tien kilo meter een half uur eerder. Inschrij ven kan op 17 mei van half vier tot vijf uur en van zes tot zeven. De or ganisatie raadt aan om vroegtijdig aan te melden om tegelijkertijd te kunnen vertrekken. Werkgroep Dorp Anna Jacobapol- der organiseert zaterdag 29 mei het pleintjesfeest. Van elf uur s och tends tot drie uur 's middags zijn er verschillende activiteiten zoals een grote grabbelton, een verloting, een boekenmarkt en ponyrijden. Ook worden er kibbeling, hamburgers, plantjes, pioenrozen en zomerfruit Mojanca van Dijke en Wouter Goedegebuure worden opgewacht met bogen door de kinderen van de gymnastiekvereniging Excelsior. Ongeveer dertig kinderen van gymnastiek vereniging Excelsior uit Poortvliet wachtten donderdagmiddag met versierde hogen jufrouw Majanca van Dijke (21) en haar man Wouter Goedegebuure (27) op toen ze hotel Kom in Sint-Maartensdijk binnengin gen voor de receptie. De kinderen hadden elk een papieren bloem gemaakt waarop ze een foto van zichzelf hadden geplakt, of had den een tekening gemaakt. Majanca begon zelf als jong meisje bij de gymclub en geeft nu als gediplomeerde les aan de kleuters en de oudere kinderen. Het stel werd in de echL verbonden in het I gemeentehuis in Tholen, het huwelijk werd kerkelijk bevestigd in de hervormde kerk in Oud-Vossemeer. Majanca werkt als apothekersassistente in Halsteren, Wouter is elektricien bij Croon in Roosendaal. Het echtpaar gaat in Oud- Vossemeer wonen. Predikbeurten Zdndag 9 mei en donderdag 13 mei Hemelvaartsdag THOLEN HERVORMDE GEMEENTE zo 9.30 u. dr. v.d. Sluijs, Veenen- daal. 18.30 u. ds. Den Boer, St.-Philips- land. do 9.30 u. ds. Meijer. HERSTELD HERV. GEMEENTE zo 9.30 u. leesdienst. 16 u. leesdienst. do 12 u. ds. v.d. Want. Schiedam. HERV. GEM. IMMANUEL zo 10 u. ds. v.d. Zee, Slecuwijk. do gez. dienst in Ichthuskerk. GEREF. KERK zo 10 u. ds. den Harlogh, Krimpen a/d IJsscl. do 10.15 u. ds. Broere. CHR. GEREF KERK zo 10.00 en 18.30 u. ds. Den Boer. do 9.30 u. ds. Den Boer, gez. dienst in CGK Oud-Vossemeer. GEREF GF.M. zo 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst do 10 u. leesdienst. CHRISTENGEMEENTE zo 10 u. Dhr. Baan. do dhr. Wisse. VR1JZ. GEL. GEM. N.P.B. zo da. Vcstcr, Schiedam. R.K.-KERK zo 11 u. woord-, gebed- en commu nieviering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE zo 10 u. kand. Antes, Ridderkerk. 18.30 u. ds. Scheurwater, do 10 u. ds. Scheurwater. GEREF. KERK zo 10 u. ds. v.d. Woel. Dinteloord. do 10 u. dhr. Verbruggen. Tholen. CHR. GEREF. KERK zo 10 u..ds. Stehouwcr. 15.30 u. ds. Den Boer. do 9.30 u. ds. Den Boer. GEREF. GEM. IN NED. zo 10, 14.30 en 18.30u. leesdienst. do 10 u. leesdienst. R.K.-KERK vr 9 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. woord-, gebed- en com munieviering. do 9.30 u. eucharistieviering regio, vr 9 u. eucharistieviering. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE zo 10 en 18 u. ds. Meeuse, Biltho- ven. do 10 u. ds. Versluijs. HERSTELD HERV. GEMEENTE zo 10 u. ds. v.d. Bas. 16 u. ds. Gielen. do 10 u. dienst. GEREF. GEM. zo 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. do 9.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. zo 9.45, 14.15 en 18.15 u. lees dienst. do 9.45 u. leesdienst. STAVKN-iftSK HERVORMDE GEMEENTE zo 10 u. ds. Meijer, Tholen. 18 u. kand. De Groot, Oud-Bcijer- land. do 10 u. ds. Zeedijk. OUD GEREF. GEM. zo 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. do 9.30 u. leesdienst. SINT-MAARTENSDIJK HERSTELD HERV. GEMEENTE zo 9.30 u. ds. Roodsant, Dirksland. 14.30 u. ds. Stoel, Spijk, do 9.30 u. ds. Joppe. HERV. GEM. REHOBOTH zo 10 en 19 u. ds. Reehorst, do 10 u. ds. Reehorst. OUD GEREF. GEM. IN NED. zo 9.30, 14.30 en 18.30 u. lees dienst. do 9.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. zo 9.30 en 18.30 u. leesdienst. do 9.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE zo 9.30 en 14.30 u. ds. Van Kooten. do 9.30 u. ds. Van Kooten. GEREF. GEM. zo 9.30 en 18.30 u. ds. Bakker. 14 u. leesdienst. do 9.30 u. ds. Bakker. VRIJE HERVORMDE GEM. zo 9.30 en 14.30 u. ds. v.d. Sleen. do 9.30 u. ds. v.d. Sleen. POORTVLIET HERSTELD HERV. GEMEENTE zo 10 (H.A.) en 18 u. ds. Gielen. do 10 u. ds. Gielen, afscheidsdienst. GEREF. KERK zo 10 u. ds. v.d. Linden, Westka- pelle. do 9 u. ds. Broere. GEREF. GEM. zo 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. do 10 u. leesdienst. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE zo 9.30 u. ds. Den Boer. 17 u. ds. Meijer, Tholen. do 9.30 u. ds. Den Boer. GEREF. GEM. -zo 9.30 en 15 u. leesdienst. do 9 u. stud. Maljaars. OUD GEREF. GEM. IN NED. zo 9.30, 14.30 en 18.30 u. lees dienst. do 9.30 u. leesdienst. OUD GEREF. GEM. IN NED. (B V.) zo 10 en 18 u. ds. Van der Meer. do 10 u. ds. Van der Meer. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK zo 10 u. mevr. dr. Timmers-Hui- gen, Teteringen. do 10 u. mevr. Maris, Nisse. verkocht. Het evenement wordt ge houden op het schoolplein van Hel Kompas. Tennisvereniging de Ruucstoppelen heeft woensdag in samenwerking met de tennisbond KNLTB en ba sisschool De Luijstereen schoolten nisproject afgesloten. Dit project werd georganiseerd om het sporten te bevorderen en kinderen kennis te laten maken met de sport. Zo kre gen de groepen 3 t/m 8 de afgelopen Weekenddiensten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o., tel. 0164-273855 Paracclsuslaaii ma t/m vr 17-8 u., za en zo. TANDHEELKUNDIGE HULP 0900-82637456. APOTHEEK THOLEN Vlicthof 8, za 11-12 u. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11.30-12 u.. Poort vliet za 8.30-9 u.. tel. 0166-6625% KRAAMZORG Verloskundigen: Maatschap Steen bergen: tel. 604969. Sifra: 604664. De Provinciale Kraamzorg, tel. 0113-224000. Bcvallingcnlijn tél. 0113-224022(24 u. p.dag). Homccarc (24 u. per dag), tel. 0103- 232924 of 0115-615595. Tot uw dienst HOOGWATERSTANDEN Vrijdag 7 t/m zaterag 15 mei. vrijdag 7 10.57 -23.17 zaterdag 8 12.12 - zondag 9 0.37 -13.17 maandag 10 1.37-14.12 dinsdag II 2.27-14.52 woensdag 12 3.07 -13.32 donderdag 13 3.47 - 16.09 vrijdag 14 4.27 - 16.49 zaterdag 15 5.05 -17.27 vr 14/5 3.06 NM Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishock steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. THOLEN 7 en 8 mei Muziekfeesten, voorm. Timpa, Wattstr., 20 u. 8 mei Colenso Consort, concert. Grote Kerk, 20.15 u. 8 mei Bloemenmarkt, kerkplein aan Ds. Kerstenstraat, 9.30-13 u. 9 mei Sixties Jam, eetcafé The Six ties, 16.30 u. 13 mei Reisverslag M. Geuze, voor leden vrijz. vrouwenb., NPB. 14 u. 19 mei. Lezing Marc Chagall, de Gasthuiskapel, 20.00 u. 22 mei Concert Harm Hoeve e.a., stichting Selecteaf/Erdee Media Groep, Grote Kerk, 15 u. 29 mei Maritiem concert. Concor dia, de Spetter. OUD-VOSSEMEER 17 t/m 20 mei Avondwandclvier daagse, wandelclub Vosme'er, start kantine voetbalclub 18.30-19 u. SINT-ANNALAND 8 mei Bootjesviswedstrijd, café An de Slöóve, Krabbenkreek/Kccten, 9.30-14.30 u. 15 mei Visdag tafeltennisvereniging Smash'76, haven, 8 u. 17 mei Diploma-uitreiking EHBO. Wcllevaete, I9.30u. 25 tm 28 mei Wandelvierdaagse, start WHS. STAVENISSE 8 mei Snuffelmarkt, de Schuil plaats, 9.30-13 u. SCHERPENISSE 8 mei Voorjaarsmarkt, de Hoek steen, 9.30-15 u. 13 mei Oud-Hollandse fietstocht, inschrijven plein ger. gemeente, 13.30-14.30 u. 15 mei Rommelmarkt, slichting Ontspanning Gehandicapten, Veer- dijkscwcg4, 13.30-17 u. 18 mei Jongcrenraadsvergadcring, Holland Huis. 19.30u. POORTVLIET 10 t/m 12 mei Wandeldricdaagse, start kantine SPS lussen 18 en 19 u. SINT-PHILIPSLAND 8 mei Moederdagverkoping, jeugd gebouw, 10-13 u. 14 mei Play the Arsenal way, voet baltraining, Noad '67, v.a 10 u. 17 t/m 22 mei Wandelvierdaagse. BERGEN OPZOOM 8 mei Cabarestafette II, cabaret, de Maagd, 20 u. 11 mei Anne en Goebels, toneel, de Maagd, 20 u. 14 mei Omnia: World of Omnia, muziektheater, de Maagd, 20 u. +fi I m+++fi 1 m+++fi I m+++fi 1 m+ CINEM'ACTUEEL:A single man - di 20.30 u. Alice in Wonderland - vr t/m wo 16 u. Clash of the Titans -vr en za 18.45 en 21.15 u., zo 21.15 u. en ma t/m wo 20 u. De ge lukkige huisvrouw - vr en za 18.45 en 21.15 u., zo 16, 18.45 en 21.15 u. en ma t/m wo 20 u. Het regent ge haktballen - vr t/m wo 16 u. Hoe tem je een draak (NL) - vr t/m wo 13.45 u. Kick Ass - vr en za 16, 18.45 en 21.15 u„ zo 18.45 ci\21.15 u., ma t/m wo 16 u. Lc père de mes enfants - zo 19 u. en ma 20.30 u. Nanny McPhee: De vonken vliegen eraf (NL) - vr t/m wo 13.45 u. Pla net 51 - vr t/m wo 13.45 u. Robin Hood - wo 20 u. Shutter island - vr t/m zo 18.45 en 21.15 u. en ma t/m wo 20 u. Wickie de Viking - vr t/m wo 13.45 u. weken in plaats van gymles, tennis- les. De KNLTB zorgde voor het be nodigde materiaal. Voor de afslui ting van het project werd voor groep 3 en 4 een balvaardigheidstraining georganiseerd waarna zij een ten- nisdiploma ontvingen. De groepen 5 t/m 8 mochten meedoen aan een toernooi. De uitslag van dit toernooi is als volgt: Poule 4: 1Bart Verwijs en Evelien Fase; 2. Thies van de Werf en Amanda Potappel: Poule 3: 1. Daryl Linge en Sil van de Nieu- wendijk; 2. Rowcna Reijngoudt en Shana Verbraeken; Poule 2: ITom de Ruijter en Luuk Spijker; 2. Da- miën Rijntjcrs en Kees van Klave ren; Poule 1:1. Lisa de Koning en Maartje Verwijs; 2. Freek Bomas en Jesse van de Nicuwcndijk. 9

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 2