'We hebben eigenlijk niets, behalve de vierde plaats' Grootse huldiging kampioenen Noad 2 EE] Houte 'èr H Invallers Rens en Doggen Tholense Boys productief Vosmeer wint duel tegen kampioen Smerdiek WHS wint met 3-4 van Noad, maar mist nacompetitie Drie elftallen in nacompetitie Koersballen 13 mei Hemelvaartsdag zijn wij oerlemans geopend van 12.00 tot 17.00 uur Mo<je Vrijdag 7 mei 2010 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 21 Uitgerekend Erwin Doggen schoot Tholense Boys zater dag in de wedstrijd tegen Beek Vooruit de nacompetitie in. De invaller maakte ver in de tweede helft de winnen de goal uit een vrije trap. De ploeg mag nu alsnog mee doen voor de prijzen. De teleurstelling ligt bij WHS, zegt trainer Paul van Buuren na de ontknoping op de laatste competitiedag in de derde klasse. Aan het roer Snelle voorsprong Bekerfinales jeugd op Bent in Tholen Gelijkspel voor SPS, winst voor Stavenisse Rondrit en RBC SPS gelijk Opgaande lijn Stavenisse Strijd om Tholencup o3 interieur Energieweg 11J - 4691 SE Tholen - tel. 0166 60 93 33 www.vanhouteinterieur.nl o° Oo Graag tot ziens in onze zaak! Trefzeker Topscorer Erik van I laatten (Smerdiek), Andreas Vroegop (Smcrdick) cn Rachid Bouhoudanc (Vosmeer) 25 Willem Bevelander (SPS) Jorn Elenbaas (SPS) 17 13 Tvycc spelers van Smerdiek en een van Vosmeer zijn de winnaars van hel Een- drachtbode topscorerklassement 2009/ 2010 geworden. Zowel Erik van Haatten als Andreas Vroegop van Smerdiek als ti telhouder Rachid Bouhoudane van Vos meer maakten in de voorbije competitie 25 doelpunten. In de laatste wedstrijden scoorden ze zaterdag geen van drieen. Meldden we vorige week nog twee kop lopers. ook Andreas Vroegop had daar al bij moeten staan. Voor hem werden 24 treffers genoemd, maar per abuis was er in de derby Smerdiék-SPS een doelpunt van Andreas op naam van zijn broer Leander bijgeschreven, zo merkte de at tente Smerdick-secretaris Rens de Viet op. Smerdiek is kampioen van de vierde klas en de spitsen zullen straks in de der de klas minder gemakkelijk 25 goals kunnen maken. Dat geldt ook voor Vos meer. dat via de nacompetitie nog kans maakt om te promoveren, evenals SPS trouwens. Willem Bevelander van die club is met 17 doelpunten tweede gewor den. Jorn Elenbaas van SPS is derde 'met 13 goals. Op de vierde plaats eindigden Perry Po- tappel (Stavenissc) cn l.eroy Pors (Smerdiek) met II doelpunten. Vijfde is Frank den Engelsman (Noad), die even als Ramon Voshol (SPS) 10 competitie treffers maakte. Op de laatste competitiedag vielen er 18 goals, waarvan 7 in de derby Noad- WHS. Perry Potappel van Stavenissc maakte als enige van de zeventien spe lers 2 doelpunten. Potappel leverde een erkelijke prestatie door in de slotfase van de competitie met een paar royale scores tot de vierde plaats door te drin gen met II doelpunten. Een bijzonder waardevol doelpunt maakte Erwin Dog- Voetbal programma Zaterdag 8 mei 1111 r SPS-Vosmeer 14.30 VCK-Tholensc Boys 14.30 Bruse Boys 1-Noad da. 12.15 Smerdiek 4-Noad 6 14.30 Kogelvangers 4-Stavenissc 3 14.00 Tholencup pupillen bij Noad Zondag 9 mei uur NVS 2-Vosmeer 3 11.00 Dioz 3-Vosmeer 4 10.00 Woensdag 12 mei uur Nieuwdorp 2-Smerdiek 3 da. 19.30 Voetbal Uitslagen Derde kl.: Noad-WHS 3-4, Thol. Boys- Beek Vooruit 2-1. Vierde kl.: Smerdiek-Vosmeer 1-2. WIK-Stavenisse 1-4. Vijfde kl.: DZC-Vosmeer 2-1. Dames: Stedoco-Smerdick 3-0, Oostka- pcllc 2-Smerdiek 2 1-1, Noad-Nieuw- dorp 2 0-1, Dauwendaele 2-Smerdiek 3 O-E Tweede kl. res.: WHS 2-Kogelvangers 2 7-0, Noad 2-Oranje Wit 3 3-3. Derde kl. res.: SPS 2-VVR 2 2-2. Vierde kl. res.: Thol. Boys 2-1 luisteren 2 2-0, Smerdiek 2-Colijnsplaatse B. 3 6- 2, WHS 3-Noad 4 2-5, Thol. Boys 3-Ril- landia 3 3-4, Stavenissc 2-FSV 2 8-4, Vrederust 2-Thol. Boys 3 3-1. Vijfde kl. res.: WC 4-SPS 3 8-0, Thol. Boys 4-Smerdiek 3 2-1, Rillandia 4- Thol. Boys 4 1-0, Internos 5-WIIS 5 af gelast, Noad 5-Bergen 2 3-8. Zesde kl. res.: Vosmeer 4-Cluzona 4 1- 5. Zevende kl. res.: Stavenisse 3-Noad 6 2-6, Stavenissc 3-WHS 4 afgelast, deugd: Thol. Boys A-RSV 2-1, Roosen- daal-Thol. Boys A 8-3, Thol. Boys C- NSV 2-2, FC Bergen-Thol. Boys C 1-7; Brouwershaven-Vosmeer C 3-4; WHS C-Roosendaal 1-1. gen van Tholense Boys. Zijn eerste treffer deze competitie leverde de Thole- naren een plaats in de nacompetitie op. Nacompetitie is slagroom op de taart voor geel-zwarten Derde klasse Tholense Boys deed alleen in theo rie nog mee voor de titel. Good Luck moest dan verliezen cn Inter nos gelijk spélen. Uit beslissings wedstrijden zou dan de kampioen moeten komen, maar beide ploegen, maakten geen fout. Met een derde plaats op de ranglijst kon Tholense Boys zich verzekeren van nacompe titie. Maar het duurde lang voor dat die in zicht kwam. Beek Vooruit kwam op de Bent namelijk op voor sprong. De ploeg uit Prinsenbeek wist in de 61ste minuut te profiteren van een fout in de organisatie van verdediging van Tholense Boys. Met een lange bal van achteren kon de spits van Beek Vooruit verdedi ger Joris van Dijke passeren. Oog in oog met de keeper maakte hij geen fout: 0-1. Dat was een domper voor de ploeg die de opdracht had gekre gen fel van start te gaan cn elkaar zoveel mogelijk de bal in de voeten te spelen, zegt Van Buuren. „Maar dat leidde niet tot doelkansen. Wc kwamen tegen het geroutineerde Beek Vooruit niet tot goed voetbal len." Het waren twee invallers die het verschil maakten. Van Buuren had bankzitter Xander Rens al een weck van tevoren voorbereid op een plaats in het elftal omdat Laurens Bovenberg zou ontbreken wegen stage." Rens verzilverde zeven mi nuten na het tegendoelpunt met het hoofd een voorzet van de rechter kant. Volgens Van Buuren nam Rens het elftal mee op sleeptouw. En het was uitgerekend Erwin Doggen, ook al een invaller, die de kroon op het werk zette door tien minuten la ter een vrij trap te nemen op twintig meter afstand van de goal. Hij koos voor de bovenhoek. De Brabantse keeper kwam er niet aan te pas. „Er win heeft echt het vuur in zijn schoenen. De keeper heeft de bal niet zien gaan." Van Buuren had voor Doggen geko zen omdat een aantal spelers was geschorst. De trainer paste er zijn elftal op aan. Zo werd Jeroen Nieuwkoop voorstopper. Met Dog gen op de linkerflank pakte het vol gens Van Buuren goed uit. De trai ner kwam in november aan het roer bij de hoofdmacht op de Bent. „Na de winterstop is het beter gaan draaien. We stonden toen tien pun ten achter. We hebben een goed re sultaat gehaald en er heel kort bij gezeten. De teleurstelling licht bij WHS. De nacompetitie is toch de slagroom op de taart. Wc moeten nu van week tot week bekijken hoe het gaat." Matthijs Bruijnzeel van WHS in duel met Wesley Kieviet van Noad. De derby in de derde klasse trok weer veel toeschouwers. Het volgend seizoen komt Smerdiek erbij en misschien nog Vosmeer of SPS. Net als in de derby WHS-Tholense Boys leverde het duel Noad-WHS weinig vrolijke gezichten op. Weliswaar wonnen de Sint-Annalanders met 3-4, maar trainer Joost Hulshof was toch niet echt blij. „We heb ben eigenlijk niets", stelde hij gelaten vast, ook al is een vierde plaats in de eindrangschikking niet slecht. Zijn Noad-collega Ko Stoutjesdijk had in zijn laatste competitiewedstrijd met Noad eveneens een beter re sultaat willen zien. „Ik ben op vele fronten teleurgesteld", liet hij we ten. Derde klasse Toch zagen de talrijke toeschouwers zeven doelpunten in een op cn neer golvende wedstrijd. De 0-2 voor sprong van WHS werd door Noad omgezet in een 3-3 tussenstand, waarna de Sint-Annalanders uitein delijk de eindstand in hun voordeel wisten om te'zetten. „Tot vorige weck hebben we mee gedaan voor een prijs in dezp inte ressante competitie, maar nu Tho lense Boys gewonnen heeft van Beek Vooruit, is het over. De gelijk maker van Tholen vorige week be zorgde ons al een enorme teleurstel ling", zegt Hulshof berustend. „We zijn vierde cn daar blijft het bij, al is dat beter dan de zesde plek vorig jaar. Jammer genoeg is de pcriodeli- tcl nu echter aan WHS voorbijge gaan." Voorzitter Anco Fase was er op zich nog mee in zijn nopjes dat WHS voor het eerst sinds jaren de derby tegen Noad had gewonnen. „Maar we genoten er niet echt van toen de uitslag uit Tholen bekend werd. De laatste pcriodetitel was voor Tho lense Boys en niet voor ons. Toch hebben we een degelijk seizoen ge speeld met 38 punten en een vierde plaats. We verloren slechts vier keer, maar wonnen uiteindelijk niets." Dat geldt ook voor Noad, die nel als vorig seizoen zevende werd met 31 punten. „Dat zijn toch 3 punten meer dan vorig jaar", zo ziet secre taris Gerard Noorthoek nog een lichtpunt. „Graag hadden we na tuurlijk in de laatste twee Wedstrij den de derde periodctitcl gepdkt. maar onze kansen gingen in Dongen in rook op." WHS ging zaterdag goed uit de startblokken, want binnen tien mi nuten was er al een 0-2 voorsprong. „We begonnen heel slap", vond No- ad-lraincr Ko Stoutjesdijk. „Er stond ook niks meer op het spel voor ons." Ook de derby kon de Fluplandcrs onvoldoende motiveren om de bekende inzet te etaleren. WHS domineerde daardoor de ope ningsfase. „De inzet van Jeroen Oosdijk als aanvallende middenvel der pakte heel goed uit", zei Huls hof. Toch moest hij vlak voor de wedstrijd nog improviseren omdat Perry Snoep (geblesseerd) en Cliff Liglhart (ziek) ontbraken. Met een meer verdedigende rol voor Patrick van Schetsen pakte de gewijzigde opstelling goed uit. Toch was hij WHS de afwezigheid van keeper Anton Elenbaas (vakantie) merk baar. „Zijn vervanger Renaldo de Witte was gespannen in deze derby en dat was te zien aan de ballen die hij losliet.", stelde Hulshof vast. Broer Arvin de Witte was in de spits levensgevaarlijk en in de derde mi nuut schoot hij via de benen van Noad-doelman Corfic de Frel naast. Vijf minuten later is het toch raak. Patrick Ketting legt een vrije trap voor Hans v.d. Ouden schiclklaar. De Witte kopt door naar Jeroen Oosdijk die hard inschiet: 0-1. Een paar minuten later werd het zelfs 0- 2 toen Iwan Gecnse binnen het strafschopgebied Ketting raakte. „Een dubieuze penalty", vond Ko Stoutjesdijk. „Dat was trouwens on ze strafschop trouwens ook." Ket ting maakte zelf de 0-2 en Jeroen Oosdijk had de derde treffer op zijn schoen, maar zijn lob ging over. Na een halfuur kwam Noad terug. Wiljan Lisseveld stelde doelman De Witte op de proef met een vrije trap, waaruit twee hoekschoppen voort kwamen. Na nog een schot naast, kreeg Noad de kans op de aanslui- tingstrcffcr toen een schouderduw van Ketting in het strafschopgebied door scheidsrechter Schuitcmaker uit Ridderkerk werd bestraft met een penalty. Lars Steijn zorgde voor 1-2. In de tweede helft toonde de thuis club met Dennis Kot duidelijk meer inzet, maar WHS liep uit. Nadat Ar mando v.d. Repe naast had gescho ten, schitterde Hans v.d. Ouden met een vrije trap in de linker hoek naast de muur: 1-3. Noad kwam echter sterk terug. In de 18de minuut zorg de Frank den Engelsman voor 2-3 en in de 22ste minuut kwamen de Fluplandcrs zelfs langszij met een kopbal van invaller Koen van Dijke uit een hoekschop van Rcmi van Herk. De van Noad zo bekende, strijdlust die in het eerste halfuur ontbrak, was nu duidelijk wel aan wezig. Frank den Engelsman schoot nog over en naast, maar Arvin de Witte bekroonde zijn inzet in deze derby met de winnende treffer in de 30ste minuut na een actie van Ar mando v.d. Repe en Jeroen Oosdijk. Martijn Reijngoudt kwam goed'weg na een flinke overtreding tegen Pa trick van Schetsen. Hij had al geel en scheidsrechter Schuitemaker hield zijn tweede kaart op zak, an ders had Noad de slotfase met tien man moeten uitspelen. Bij WHS maakten Hans v.d. Ouden en Robert van Dijke nog plaats voor Ricn en Niels Westdorp. Jeroen Oosdijk dacht zijn tweede treffer nog te ma ken, maar die inzet werd afgekeurd wegens buitenspel. De 3-4 zege bleef wel gehandhaafd. ,„We zijn nog goed teruggekomen", vond Ko Stoutjesdijk. „Op het laatst speelden we zelfs met 5 aanvallers en we waren feller dan voor rust. WHS had toen eigenlijk meer dan 0-2 voor moeten staan." Volgens trainer Joost Hulshof zakte zijn ploeg na die snelle voorsprong in. „We waren daarna niet scherp ge noeg meer, er werden teveel fouten gemaakt, waardoor Noad terug kon komen." Good Luck 22 43 33-22 Internos 22 42 47-33 Tholense Boys 22 40 42-33 WHS 22 38 39-31 Klundert 22 36 43-33 Rillandia 22 31 47-44 Noad'67 22 31 38-40 Seolto 22 28 40-45 Olympia '60 22 25 33-36 Beek Vooruit 22 25 49-55 Krahbendijke 22 23 46-50 DVO'60 22 6 21-56 Het tweede elftal van Noad kreeg zaterdagmiddag een grootse huldi ging tijdens de rust van de Krab- benkreekderby Noad-WHS. „We hebben ook historie geschreven", zei leider Johan Filius. „Voor bet eerst in de geschiedenis van Noad heeft een elftal de reserve eerste klas bereikt." Noad 2 speelde za terdag in de tweede klasse reserve met 3-3 gelijk tegen Oranje Wit 3, maar het kampioenschap was een week eerder al binnen. De Flu- plandse reserves wonnen 16 van de 20 wedstrijden. Met twee gelijke spelen en twee nederlagen werden de voorbije competitie 50 punten veroverd en dat was 2 meer dan naaste concurrentie Klundert 2. Derde werd Zwaluwe 2 met 47 punten. WHS 2, dat zaterdag met 7-0 van staartploeg Kogelvangers 2 won, eindigde zevende op de ranglijst met 22 punten uit 20 wed strijden. Haalde Noad maar liefst 73 doelpunten voor en 28 tegen, WHS 2 moest het met 40 treffers voor en 52 tegen doen. Tijdens de huldiging van de kam pioenen gaf secretaris Gerard Noorthoek een korte karakteris tiek hij elke speler of leider en het talrijke publiek in de Krabben- kreekderby genoot mee. De scheidsrechter die de derby Noad- WHS leidde, wachtte geduldig af tot de huldiging klaar was, zodat de tweede helft wat later begon. Het ging er allemaal ontspannen aan toe en de kampioenen lieten zich royaal in de bloemen zetten. De spelers die in de competitie 2009/2010 hebben bijgedragen aan de titel zijn: Michael Hartogs, Pim van der Est, Roland van de Velde, Jeroen Reijngoudt, Thom Buijs, Dennis van Starkenburg, Dennis Kot, Arjan Moerland, Edwin Braat, Jeroen Verwijs, Marco Rei- jngoudtr, Peter van Oudenaarde, Wesley Kievit, Patrick Kot, Mari- nus van Dijke, Jasper van Dijke, Michiel de Jager, Pieter de Wach ter, Jan van Duuren, Roy van Sp- lunter, Jeroen Ridderhof, Jurjen Verhage en Maurice Feleus. Edwin Braat ontbrak bij de huldiging. De leiders Johan Filius en Erwin Kot waren er w el met grensrechter Ton Vroegop. Voor Tholense Boys, Vosmeer en SPS begint zaterdag de nacompeti tie, die kans biedt op promotie. In de derde klasse gaat Tholense Boys om half drie op bezoek bij VCK. Volgende week zaterdag komt de ploeg uil Koudckerke naar sportpark De Bent. De winnaar van deze tweestrijd speelt op 22 cn op 24 mei tegen Oostkapelle, dat voor laatste is geworden in de tweede klasse. Wie deze tweede reeks wint, promoveert naar de tweede klasse. De verliezer krijgt op 29 mei een herkansing, tegen de verliezer van een andere reeks. Wie deze beslis singswedstrijd wint. speelt op 5 juni de finale voor promotie. In de vierde klasse is het een stuk simpeler. Vosmeer en SPS treffen elkaar zaterdagmiddag om half 3 in Poortvliet. De verliezer van dit duel - of bij een gelijkspel SPS - speelt op 15 mei tegen FSV. De winnaar van SPS-Vosmeer neemt hel op 22 mei op tegen de ploeg uit Fijnaart. Wie deze halve competitie wint. promoveert naar de derde klasse. Op sportpark De Bent in Tholen worden zaterdag de bekerfinales bij de jeugd gespeeld van sector 1 van het KNVB-district Zuid I. Het toer nooi is aan Tholense Boys toegewe zen in verband met het gouden jubi leum van de club. In de A-categorie staan drie wed strijden op het programma: FC Ber gen Cl-Cortgene/JOVZ Cl om 11.30 u., Roosendaal BI -Cortgc- ne/JOVZ BI om 13.15 u. en Dau wendaele Al-Virtus Al om 15.15 uur. De winnaars plaatsen zich voor de finale districtsbeker, op 22 mei in Papcndrecht. In de B-categorie zijn er vier wed strijden in Tholen: HVV '24 Dl- Moc '17 D2 om 10 u., Yerseke Cl- Steenbergen Cl om 11.30 u., ZPR '84 BI-Klundert BI om 13.15 u. en Cluzona Al-Yerseke Al om 15.15 uur. Voor de winnaars staat de beker te wachten op De Bent. Op de laatste dag van de competitie in de vierde klasse won Vosmeer op Haestinge van kampioen Smerdiek. SPS sloot het seizoen thuis af met een gelijkspel tegen Chrislandia. Zowel Vosmeer als SPS doen nog mee voor promotie naar de derde klas in de nacompetitie. Zaterdag spelen ze in Poortvliet tegen elkaar. Stavenisse hield het goede spel van de laat ste weken vol en verloste zich van de laatste plek op de ranglijst door in de uitwedstrijd WIK '57 te verslaan. Vierde klasse Vosmeer won zaterdag op Haestin ge met 1-2 van kampioen Smerdiek. De thuisploeg kwam via Leroy Pors wel aan de leiding toen hij een vrije trap feilloos achter de doelman schoot. Voor Smerdiek stond er niets meer op het spel, voor Vos meer wel. De ploeg van Aad van der Mccrcn kan via de nacompetitie ook nog promoveren. Volgens trainer Cees Stoutjesdijk van Smerdiek had zijn ploeg in de eerste 20 minuten met twee of zelfs drie doelpunten voor kunnen staan. Andreas Vroeg op schoot een bal voorlangs, Pors schoot op de paal. „Maar Vosmeer kwam steeds beter in het spel." Me de door het inbrengen van Jaoud Al- louchi ging de ploeg van Aad van der Meeren beter draaien. Door een misverstand in de verdediging van Smerdiek konden de bezoekers pro fiteren: Jaoud Allouchi maakte dan ook de gelijkmaker nadat de bal over vier of vijf schijven voor de goal werd gebracht. In de 'blessuretijd van de eerste helft' bouwde Vosmeer, wederom door zwak verdedigen van de blauwzwarten, de voorsprong uit. Dit keer was het Mourat Tihani die na een scherpe counter Smerdiek op hel verkeerde been zette. Na rust ging de thuisclub op zoek naar de gelijkmaker. Erik van Haaf- ten was dicht bij de 2-2, maar schoot te zacht in waardoor de keeper de bal kon pakken. Stoutjesdijk erkent dat Vosmeer scherper was in de du els. „Een gelijkspel was leuker ge weest. We hebben het laten liggen. Een iedere ploeg wil graag van de kampioen winnen. Wij hebben in Vosmeer geflatteerd met 2-8 gewon nen. Nu ging het spel op en neer en viel het muntje naar hun kant." Van der Meeren is in zijn nopjes met de overwinning zonder topsco rer Rachid Bouhoudanc die op va kantie is. „We hebben met vlagen goed gespeeld. We zijn blij met de derde plek. Na de eerste helft van de competitie is het gaan rollen. En on ze keeper Ibrahim Eljilali is ook steeds beter gaan spelen. Hij keept de sterren van de hemel." Vosmeer maakt zich op voor de wedstrijd za terdag tegen SPS en hoopt op pro motie. „Dan komt er mogelijk meer publiek kijken dan nu het geval is." Na de wedstrijd maakten de spelers van Smerdiek een rondrit door het dorp. De spelersbus met de kam pioenen (met acht man op het dak) reed stapvoets over de Markt, over de Bloemenlaan richting de Groene Dijk om bij het landhuis van hoofd sponsor Ruud Cogels aan de Linde laan te stoppen. Daar werden ze ge trakteerd op een barbecue. Gisteravond speelde Smerdiek op sportpak Haestinge een huldigings- wed.strijd tegen RBC Roosendaal. SPS kon zaterdag tegen Chrislandia het goede spel dat ze tegen Smer diek aan de dag legden, niet prolon geren. Voor trainer Rien Voshol was het wel duidelijk waar dat aan lag: het vieren van koninginnedag. „Daar is veel mee verklaard. Het vuur zat er niet meer in." Tekenend was dat Ramon Voshol een straf schop miste na een overtreding op Stefan Bogers. Tien minuten later kwam de ploeg toch op voorsprong. De bal uit een afgeslagen hoek schop kwam bij Jan-Picter Beve land in de voeten. Hij bediende Jorn Elenbaas die de bal op zijn borst controleerde en de bal via de paal in hel doel schoot. „We dachten dat het wel zo zou blijven, maar we gin gen steeds meer achteruit spelen. Toen er een bal door Chrislandia werd onderschept, werd het 1-1." Daar ging een verkeerde pass van Ap van de Belt aan vooraf. SPS kon zich niet meer opladen om de wedstrijd te doen kantelen. „Er zat niet meer in. We staan nu vierde cn spelen tegen Vosmeer nacompe titie. Er is nog een mogelijkheid. Het zal er nog om hangen. We zul len op onze tellen moeten passen. Vosmeer heeft een goede reeks ach ter de rug." Stavenisse is op de laatste dag van de competitie een plaatsje opge schoven. Dankzij een 1-4 overwin ning bij WIK '57 wist de ploeg van Wim Westerhuis af te komen van de laatste plaats in de ranglijst in de vierde klasse B. Stavenisse wist na twintig minuten de score te openen na een pass van Marco Oostdijk op Kees van Putte. Die bediende Perry Poltapcl op maat die via de binnen kant van de paal binnen schoot. In de 38ste minuut was het weer raak. Jos van der Jagt mocht een vrije trap nemen nadat de opgekomen Mi chael Poot was gevloerd door de te genstander. Van der Jagt schoot de bal rechtstreeks in het doel. Zo doende kon Siavcnisse met een 0-2 voorsprong te rust in. Johan Smits:„Wc willen absoluut niet laat ste worden en bleven na de hervat ting goed voetballen. We waren vaak aan de bal." Drie minuten na rust vergrootte Stavenisse de voor sprong. De gcel-roden benutten we derom een vrije trap. Deze keer ge nomen door Van Putte. Via het hoofd van Polappel verdween het leer in het net. In de 58ste minuut wist de thuis ploeg het verschil te verkleinen. Na een slim steekpasjc werd de verde diging op het verkeerde been gezel cn kon Jeffrey van Kooten scoren. Lorenzo van Haatten maakte het feestje voor Stavenisse compleet. In de 75ste minuut schoot hij zijn ploeg naar de overwinning, na een voorzet van Erik de Rijke. Smits is tevreden: „Westerhuis en ik hebben van de knokploeg een voetbalploeg gemaakt. Het fundament is gdegd. •Het is nog een jonge ploeg die al leen maar kan groeien." Smerdiek 24 57 94-32 FSV 24 52 77-28 Vosmeer 24 51 72-35 SPS 24 49 65-29 Halsteren 24 47 74-45 Mevo 24 41 63-49 Brouwershaven 24 38 52-44 7.PR '84 24 28 59-66 Waarde 24 28 50-71 Vrederust 24 17 28-75 Chrislandia' 24 15 38-72 Stavenisse 24 12 34-110 WIK '57 24 10 31-81 Voetbalpupillen van het hele eiland strijden zaterdag op het veld van Noad '67 in Sint Philipsland om de Tholencup. Hel is inmiddels traditie in het Thoolse jeugdvoetbal dat de pupillen cn junioren aan het eind van het seizoen om deze beker stre den. De junioren zijn een week la ter, op 15 mei, aan de beurt. Dan wordt er gespeeld op het veld van SPS in Poortvliet. Uitslagen van de gespeelde koers- balwedstrijden van: Gezelligheid vóór Alles/Sint- Maartensdijk: IA. Poot en mevr. T. Breure 33 p.; 2. mevr. B. Bij- nagte en C. van Gorsel 32 p.; 3. mevr. C. van Mierlo en C. Breure 28 p.; 4. W. Kloet en J. Bijnagte 2I p.;5. mevr. A. Bocxe en mevr. L. Wielaard 18 p.; 6. mevr. M. Dane en A. Wielaard 15 p. Meulvliet: 1mevr. J. Bos 24 p.; 2. mevr. J. Vcrbraekcn 20 p.; 3. W. Deurloo 18 p.; 4. mevr. C. Spren kels 15 p.; 5. J. Sprenkels én mevr. D. Lindenberg 14 p.; 7. mevr. N. Deurloo 12 p.; 8. mevr. L. Ver schoor 11 p.; 9. mevr. Hilgerson 10 P- Oud-Vossenieer: 1. mevr. R. van Driel en mevr. R. Nagtegaal 25 p.; 2. mevr. C. van Mierlo 21 p.; 3. mevr. L. van Poortvliet en mevr. L. Weezenaar 17 p.; 4. mevr. M. van Poortvliet en N. Moerkerken 15 p.: 5. mevr. J. van Houte en mevr. C. Havermans 14 p. MeimaandActiemaand! Bij Oerlemans Mode Van 6 t/m 12 mei spaart u één week lang dubbele punten op uw eigen spaarkaart. Van 13 t/m 29 mei bepaalt u zelf uw korting: 20%, 30% tot zelfs 40% 24 mei (2e Pinksterdag) zijn wij gesloten Oerlemans Mode Kaaistraat 4 4651 BN Steenbergen 0167 - 56 34 30 www.oerlemansmode.nl Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 21