Tholenderwijs f15* ft 5$ directe kassakorting op al uw aankopen SALUS Gezond en Fit e5®a2e Wie jarig is trakteert: Tevens is er voor eike betalende klant een leuke attentie en voor de kinderen een grabbelton. Salus Healthclub Presenteert: Vervolg openbare bekendmakingen s ff jaar O 'Jspeci^^ jaar 8 wief/2010 f5 jaar vakmanschap Tijdens onze actieweek van 8 mei t/m 15 mei 2010 EENDRACHTBODE, DETHOOLSE COURANT Vrijdag 7 mei 2010 week 18 Vrijdag 7 mei 2010 Ondernemersweg 3 4691 SL THOLEN tel. 0166-604873 mobiel 06-53423040 Bezoek ons in Tholen op het havenplateau elke zaterdag tussen 08.30 en 16.30 uur GBHEHÜD 'Verander je levensstijl en ga de strijd aan met de weegschaal!!' (binnen 12 weken terug in vorm!!) 3) Schrijf je nu in en profiteer van deze zomeraanbieding! 3 maanden onbeperkt sporten voor 30,- p. mnd. geen inschrijfgeld leuk welkomstgeschenk Voor verdere informatie kun je contact opnemen met: Salus Healthclub, Stevinweg 1, 4691 SM Tholen, 0166-604393 www.salushealthclub.nl,info@salushealthclub.nl DIPLAN intake tbv het bepalen van een realistische doelstelling op maat trainingsprogramma gevarieerd weekmenu wekelijks contactmoment (meten en wegen) professionele begeleiding gegarandeerd resultaat 18 Het besluit en alle ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 7 mei 2010 gedurende zes weken ter inza ge in de centrale hal van het gemeentehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen van 08.30 uur tot 17.00 uur (indien tussen 12.30 en 17.00 uur een toelichting wordt gewenst dient daarvoor een afspraak te worden gemaakt, telefoonnummer 0166-668277). Indien het college daartoe een schriftelijk verzoek ontvangt kun nen de stukken gedurende zes weken tevens tijdens de avondopenstelling in de centrale hal van het gemeente huis worden ingezien. Ingevolge artikel 20.1, eerste lid, en artikel 20.6 van de Wet milieubeheer en artikel 6.7, 6:8 en 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht staat gedurende zes weken met ingang van de dag, na die waarop het besluit ter inzage is gelegd, beroep open bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a) belanghebbenden die zienswijzen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b) belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij gedurende de beroepstermijn beroep is ingesteld en bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan. In dat geval wordt een besluit niet van kracht voordat op dat ver zoek is beslist. In gevallen waarin een vergunning betrekking heeft op het oprichten of veranderen van een inrichting, dat tevens is aan te merken als bouwen in de zin van de Woningwet, wordt een besluit niet eer der van kracht dan nadat de betrokken bouwvergunning is verleend. Het beroepschrift moet voor 18 juni 2010 worden gericht en gezonden aan de Raad van State, Afdeling Bestuursrechtspraak, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's- Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen een ver zoek doen tot het treffen van een voorlopige voorzie ning. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de voorzitter van de bovengenoem de afdeling. Het verzoek tot voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's-Gravenhage. BEKENDMAKINGEN Bekendmaking Het hoofd van de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling van de gemeente Tholen maakt bekend dat de volgende plannen onherroepelijk zijn geworden: - 11e wijziging (locatie Molendijk 41 te Sint- Annaland); - 12e wijziging (locatie Bitterhoekseweg 2 te Poortvliet), en - 14e wijziging (locatie Bram Groenewegeweg 2a te Poortvliet) van het bestemmingsplan Buitengebied. Deze plannen liggen vanaf heden ter inzage in het gemeentehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen en zijn in te zien op de gemeentelijke website www.tholen.nl, onder de rubriek Actueel, subrubriek Bekendmakingen. Terinzagelegging ontwerpbestemmingsplaa -exploi tatieplan en -beeldkwaliteitsplan 'Tholen Noord' en ontwerpbesluit hogere grenswaarden Wgh Het hoofd van de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling maakt, krachtens door burgemeester en wethouders van die gemeente aan hem verleend mandaat, ter voldoe ning aan het bepaalde in artikelen 3.8 en 6.14 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 110c van de Wet geluidhinder, alsmede de gemeentelijke inspraakveror dening, het volgende bekend. Met ingang van 7 mei 2010 tot en met 17 juni 2010 lig gen voor eenieder ter inzage: - het ontwerpbestemmingsplan 'Tholen Noord' met bij behorend ontwerp-exploitatieplan - ontwerp-beeldkwaliteitsplan en ontwerpbesluit tot vaststelling hogere grenswaarden. Alle plannen hebben betrekking op het plan Tholen Noord te Tholen. Het bestemmingsplan heeft tot doel het zuidelijke gedeelte van het bestaande bedrijventerrein Noord inclusief Slachtveld om te vormen tot woongebied met commerciële voorzieningen. Voor het resterende gedeel te van het bedrijventerrein betreft het een actualisering van het bestaande bestemmingsplan. Hét plan wordt begrensd door de Grindweg, de Nieuwe Postweg (brug), de Eendrachtsweg (dijk) en haven en de Ten Ankerweg, inclusief de bestaande brandweerka zerne ten zuiden van de Ten Ankerweg. Het exploitatieplan biedt de grondslag voor het publiekrechtelijke kostenverhaal. Dit betekent dat de gemeente bepaalde kosten in het kader van de gebieds- ontwikkeling kan verhalen op de eigenaren van de gronden in het exploitatiegebied. Het kostenverhaal via het exploitatieplan is enkel aan de orde bij het verlenen van een bouwvergunning en heeft betrekking op het te transformeren gedeelte van het bedrijventerrein. Het beeldkwaliteitsplan vormt de leidraad voor de ruimtelijke vormgeving cq. inrichting van het woonge bied. Het zal derhalve tevens gaan dienen als toetsings kader voor welstand bij bouwplannen en de inrichting van het openbaar gebied. Het bestemmingsplan maakt binnen het plangebied een aantal woningen mogelijk waar de geluidsbelasting op de gevel de voorkeursgrenswaarde van wegverkeersla- waai voor nieuwe woningen overschrijdt. In verband hiermee dienen voorafgaand aan de vaststelling van het bestemmingsplan hogere grenswaarden ten gevolge van het wegverkeerslawaai te worden vastgesteld. Inzien ontwerpbestemmingsplan Het bestemmingsplan bestaat uit een planverbeelding, regels en gaat vergezeld van een toelichting. Vanaf 1 januari 2010 is het digitale bestemmingsplan het rechtsgeldige bestemmingsplan. U kunt het digitale bestemmingsplan 'Tholen Noord' bekijken op www.ruimtelijkeplannen.nl. U kunt er ook voor kiezen om de papieren versie van het ontwerpbestemmingsplan in te zien. Deze versie ligt, inclusief bijlagen, gêdurende bovengenoemde peri ode op werkdagen ter inzage op het gemeentehuis Hof van Tholen 2 te Tholen. Het ontwerp is in pdf formaat inclusief bijlagen, ook te zien op de gemeentelijke web site: www.tholen.nl. Inzien ontwerp exploitatieplan Het exploitatieplan omvat onder meer een kaart van het exploitatiegebied, een omschrijving van werken en werkzaamheden, een faseringsregeling en een exploita- tieopzet. Het ontwerp exploitatieplan ligt tegelijkertijd met het bestemmingsplan ter inzage op het gemeentehuis, en is in pdf formaat ock te zien op de gemeentelijke website: www.tholen.nl. De financiële onderbouwing bij het exploitatieplan is als vertrouwelijk aangemerkt, als bedoeld in artikel 10, lid 2 sub b. van de Wet openbaarheid van bestuur. Op grond van 3:11, lid .2 van de Algemene wet bestuurs recht wordt meegedeeld dat deze stukken niet ter inza ge liggen. Inzien ontwerpbeeldkwaliteitsplan Het beeldkwaliteitsplan omvat een stedenbouwkundig plan en een uitwerking in deelgebieden en overige aspecten. De deelgebieden kennen ieder streefbeelden en uitgangspunten. Tevens is de status en het doel van het beeldkwaliteitsplan verwoord. Het ontwerp-beeldkwaliteitsplan ligt op grond van de inspraakverordening tegelijkertijd met het bestem mingsplan ter inzage op het gemeentehuis, en is in pdf formaat ook te zien op de gemeentelijke wbsite: www.tholen.nl. Inzien ontwerpbesluit hogere grenswaarden Als gevolg van de bouw van voorgenomen bouw van woningen in het plangebied is het noodzakelijk dat er hogere grenswaarden voor de bouw van een aantal woningen wordt vastgesteld. Deze woningen liggen bin nen de geluidszone van een bestaande weg. De voor keursgrenswaarde van wegverkeerslawaai bedraagt 48 dB. Artikel 83 Wgh biedt de mogelijkheid om een hoge re grenswaarde vast te stellen van maximaal 63 dB. Burgemeester en wethouders zijn voornemens gebruik te maken van deze bevoegdheid. Het ontwerpbesluit tot vaststelling van hogere grens waarden op grond van de Wet geluidhinder, ligt met bij lagen tegelijkertijd met het bestemmingsplan ter inzage op het gemeentekantoor en is in pdf formaat ook te zien op de gemeentelijke website: www.thden.nl. Zienswijzen en reacties Gedurende de bovengenoemde termijn van terinzagelig- ging kan: - een ieder een zienswijze naar voren brengen over het ontwerpbestemmingsplan; - een belanghebbende een zienswijze naar voren bren gen over het ontwerpexploitatieplan; - een ingezetene of belanghebbende een reactie omtrent het ontwerpbeeldkwaliteitsplan kenbaar maken; - een belanghebbende een zienswijze naar voren bren gen over het ontwerpbesluit hogere grenswaarden. Een zienswijze en/of reactie is schriftelijk en/of mon deling mogelijk. Een schriftelijke zienswijze op het ontwerpbestem mingsplan, het ontwerpexploitatieplan of een reactie op het ontwerpbeeldkwaliteitsplan kunt u richten aan de gemeenteraad van Tholen, Postbus 51, 4690 AB Tholen onder vermelding van het plan dat het betreft. Een schriftelijke zienswijze op het ontwerpbesluit hogere grenswaarden kunt u richten aan het college van burge meester en wethouders van Tholen, Postbus 51, 4690 AB Tholen. Voor het kenbaar maken van een mondelinge zienswijze en/of reactie kunt u een afspraak maken met een mede werker van het cluster Ruimtelijke Ordening, telefoon: 0166-668302. Wijziging van het Besluit maatschappelijke onder steuning Gemeente Tholen 2006 Cfc 20 april 2010 heeft het college van Burgemeester en Wethouders besloten het Besluit maatschappelijke ondersteuning Gemeente Tholen 2006 op diverse punten te wijzigen. De wijzigingen hebben in de eerste plaats betrekking op de vaststelling van het eigen aandeel (artikel 5) en de toelichting bij artikel 5 over de wijze waarop de vast stelling, de oplegging en de inning van het eigen aan deel plaatsvindt Vervolgens is artikel 9a aan het Besluit toegevoegd. Dit artikel bepaalt dat het bedrag voor de collectieve ver voersvoorziening dat door de ondersteuningsvrager is verschuldigd, in ontvangst wordt genomen door de ver voerder in naam en voor rekening van de gemeente Tholen. Tenslotte is aan het Besluit een bijlage toegevoegd met een overzicht van de door de gemeente Tholen gehan teerde tarieven bij verstrekking van Wmo-voorzienin- gen. Deze wijzigingen zijn bedoeld ter verduidelijking van het Besluit en hebben geen gevolgen voor de uitvoering van de Wmo. Voor informatie over of inzage in het Besluit kunt u contact opnemen met het Wmo-loket, te bereiken onder telefoonnummer 0166-668200. U kunt ook onze website raadplegen: www.tholen.nl (Wonen en Welzijn -> Wmo Tholen -> Relevante documenten). ÉH Rj» a gpp M) SuP ml (deze actie is geldig tot 31 mei 2010) an Een gezond eet- en bewegingspatroon!!!!

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 18