THOLEN V. Reserveringen gymzaal en/of sportzaal seizoen 2010/2011 Inzameling kunststof verpakkings afval in de maand mei 2010 Vrijdag 7 mei 2010 Openbare bekendmakingen Gemeentenieuws openbare bekendmakingen gemeente Tholen week 18 gemeente Tholen MELDPUNT GEMEENTE 0166-667667 Tholenderwijs Gemeentehuis Tholen Bezoekadres: Hof van Tholen 2, 4691 DZ Tholen Postadres: Postbus 51, 4690 AB Tholen Telefoon (0166) 668 200 Meldpunt (0166) 667 667 (24 uur per dag voor opmerkingen, meldingen over uw woonomgeving) Fax (0166) 663 553 E-mail gemeente@tholen.nl Website www.tholen.nl Openingstijden gemeentehuis Iedere werkdag geopend Van 8.30 uur tot 12.30 uur: vrije inloop Van 12.30 uur tot 17.00 uur: hal van het gemeentehuis geopend, dienstverlening op afspraak Avondopenstelling burgerzaken: do. 18.00 - 20.00 uur Burgemeester of wethouder spreken U bent van harte welkom op het gemeente huis. U kunt een afspraak maken via het bestuurssecretariaat: (0166) 668 330: voor de burgemeester (0166)668 386: voor een van de wethouders Gemeenteraad Wanneer u iets met (een lid van) de gemeen teraad wilt bespreken, kunt u contact opne men met de raadsgriffie: 0166 - 668 350. Vragen over leven met een beperking MEE Zeeland biedt ondersteuning bij leven met een beperking. U bent van harte welkom met uw vragen op elke woensdag van 09.00 uur tot 12.00 uur op het servicepunt in het gemeentehuis van Tholen. Cliëntenraad Hoe neemt u contact op met de Cliëntenraad Werk en Inkomen/WWB? 1. U belt naar de gemeente Tholen 0166-668200. 2. De receptionist(e) vraagt om uw naam en telefoonnummer. Let op: U hoeft niet te zeggen waar het over gaat, dat bespreekt u pas met iemand van de cüëntenraad zelf. 3.U wordt teruggebeld door iemand van de cliëntenraad. En hij/zij maakt een afspraak met u. Wegwerkzaamheden en verkeersmaatregelen Een overzicht van de wegwerkzaamheden en verkeersmaatregelen die de komende tijd bin nen de gemeente zullen plaatsvinden, kunt u vinden op de website van de gemeente: www.tholen.nlIn het linkermenu kunt u onder 'Actueel' klikken op Verkeersmaat- rege len'. Op deze pagina vindt u altijd de meest actuele informatie op het gebied van verkeer en wegenonderhoud. Tholenderwijs gratis via e-mail of print Inwoners van de gemeente Tholen die géén abon nement hebben op de Eendrachtbode, kunnen onze voorlichtingsrubriek Tholenderwijs toch gra tis thuis ontvangen. Via e-mail en als u geen internet-aansluiting hebt, op papier via de brie venbus. Let wel, u ontvangt dan alleen Tholenderwijs en niet de Eendrachtbode. U meldt zich hiervoor aan bij de Eendrachtbode (0166- 657007) of bij de gemeente Tholen (0166-668210). Of u stuurt een e-mail naar tholenderwijs@eendrachtbode.nl TTT De gemeente is weer begonnen met de reserveringen voor het seizoen 2010/2011 voor de gymzalen, sportzaal De Wellevaete, sporthal Meulvliet en sportzaal Haestinge. De brieven voor de vaste gebruikers zijn verstuurd. Het is natuurlijk altijd mogelijk dat de gemeen te iets over het hoofd ziet of dat er zich nieuwe gebruikers willen aanmelden. Ook als u nu al weet dat u een van bovengenoemde zalen in het seizoen 2010/2011 wilt huren, dan verzoeken wij u dit voor 1 juni 2010 aan te geven. Wij kunnen dan rekening houden met het inplannen van overige activiteiten. U kunt een reserveringsformulier opvragen bij de afdeling Publiekszaken, telefoon: 0166-668200, of per email: sportzaalverhuur@tholen.nl of downloaden op de website: www.tholen.nl. U wordt verzocht uw Plastic Heroes zakken weer aan te bieden op: Maandag 10 mei Oud-Vossemeer Poortvliet Scherpenisse Sint-Maartensdijk Buitengebied Oostelijk gedeelte Dinsdag 11 mei Tholen-stad Buitengebied Westelijk gedeelte Woensdag 12 mei Stavenisse Sint Philipsland Sint-Annaland Buitengebied Sint Philipsland ttmmw OUWEN Ingekomen bouwaanvragen Gladiolenstraat 14 te Sint Philipsland: het vergroten van een woning; Verbrandestraat 36 te Tholen: het plaatsen van een berging; Abraham Crijnssenstraat 8 te Tholen: het plaatsen van een dakophouw; Veerstraat 7 te Oud-Vossemeer: het plaatsen van een garage. Welstandscommissie De welstandscommissie vergadert op maandag 17 mei 2010 in het gemeentehuis te Tholen. Aanvang 09:30 uur. In deze vergadering worden de op de agenda geplaatste bouwaanvragen behandeld. De agenda ligt voor iedereen op woensdag 12 mei 2010 ter inzage in de publieke lees- ruimte van het gemeentehuis. De vergadering is openbaar en opdrachtgevers/ontwer pers en direct belanghebbenden kunnen gebruik maken van het spreekrecht. De behandeling van zogenaamd vooroverleg/schetsplannen is niet openbaar. Verleende bouwvergunningen Noordstraat 6 te Poortvliet: het verbouwen van een woning: verzonden 26-04-2010. Nieuwstraat 14 te Sint-Annaland: het uitbreiden van een woning: verzonden 29-04-2010. Gladiolenstraat 50 te Sint Philipsland: het plaatsen van een vlaggenmast: verzonden 29-04-2010. Kalisbuurt 14 te Oud-Vossemeer: het verbouwen van een woning tot garage: verzonden 29-04-2010. Muyeweg 10 te Sint-Maartensdijk: het bouwen van een filterhuis/toiletgebouw: verzonden 29-04-2010. Dokter Zoetemanstraat 21 te Stavenisse: het bouwen van een woning met garage: verzonden 29-04-2010. Nieuwstraat 39 te Sint-Annaland: het bouwen van een serre: verzonden 29-04-2010. Verleende sloopvergunningen Noordstraat 6 te Poortvliet: het gedeeltelijk slopen van de woning: verzonden 26-04-2010. Volgens de algemene wet bestuursrecht (Awb) kunnen belanghebbenden tegen een verleende vergunning bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet binnen 6 weken na de dag waarop het besluit is verzonden aan de aanvrager schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van Tholen. Voor informatie over de mogelijkheid bezwaar te maken kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningen en Handhaving, telefoon: 0166-668200. ONTHEFFINGEN EN BOUWVERGUNNINGEN Verleende beschikkingen Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend, nu geen zienswijzen zijn ingediend naar aanleiding van de ontwerpbeschikkingen, dat zij ontheffing van de gel dende bestemmingsplannen en bouwvergunning verlenen voor de navolgende aanvragen om bouwvergunning met toepassing van: Artikel 3.23, van de Wet ruimtelijke ordening: Hoenderweg 50 te Sint-Annaland: het plaatsen van een aanbouw (2009-1645); Buurtweg 225 te Stavenisse: het plaatsen van een tuinhuisje (2009-1530); Vanaf 7 mei 2010 tot en met 18 juni 2010 liggen de beschikkingen ontheffing en bouwvergunning met de daarbij behorende stukken ter inzage in het gemeente huis (zie voor adres en openingstijden het colofon). Volgens de Algemene wet bestuursrecht (Awb) kunnen belanghebbenden tegen een verleende beschikking ont heffing en bouwvergunning beroep instellen. Het beroep schrift moet binnen 6 weken na de dag waarop de beschikking ter inzage is gelegd worden gericht en gezonden aan de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrechtspraak, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Bezwaar en beroep Degene die tegen een beschikking bezwaar of beroep heeft gemaakt, kan een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening (schorsing). Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet gericht worden aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Nadere informatie over het indienen van een bezwaar- en beroepsschrift en het aanvragen van een voorlopige voor ziening is te vinden in de brochure 'Bezwaar en beroep tégen een beslissing van de overheid' die op verzoek door het cluster Communicatie van de gemeente Tholen wordt toegezonden. MONUMENTENVERGUNNING Ontwerpbesluit Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend, dat zij - op grond van de Monumentenwet 1988 - voor de navolgende aanvraag een Monumentenvergunning willen verlenen: Markt 11 te Tholen: het plaatsen van een aanbouw en een berging (2010/233). Vanaf 7 mei 2010 tot en met 17 juni 2010 ligt het ont werpbesluit Monumentenvergunning met de daarbij behorende stukken ter inzage in het gemeentehuis (zie voor adres en openingstijden het colofon). Zienswijze: binnen deze inzagentermijn kan een ieder zienswijzen over het ontwerpbesluit naar voren brengen. Binnen de genoemde inzagentermijn kan mondeling of schriftelijk een zienswijze over een ontwerpbesluit naar voren worden gebracht bij burgemeester en wethouders van Tholen. Een schriftelijke zienswijze kunt u richten aan het colle ge van burgemeester en wethouders van Tholen, Postbus 51, 4690 AB Tholen. Degene die mondeling een zienswij ze wil indienen kan, voor het maken van een afspraak, contact opnemen met de afdeling vergunningen en hand having, telefoon: 0166-668562. Van een mondelinge zienswijze zal een verslag worden opgesteld. WET MILIEUBEHEER KENNISGEVING Kennisgeving van mededeling ontwerpbesluit Burgemeester en wethouders van Tholen delen mede, gelet op artikel 3.12, eerste lid en derde lid van de Algemene wet bestuursrecht en artikel 13.4 van de Wet milieubeheer, dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van Busmariteam B.V., Havenweg 4 te Sint-Annaland, voor een vergunning ingevolge de Wet milieubeheer (Wm) voor het veranderen van de bestaande inrichting, gelegen aan de Koelhuisweg 2 te Sint-Annaland, kada straal bekend Sint-Annaland, sectie H, nummer 1140, die zij hebben ontvangen op 18 maart 2010 gunstig te beschikken onder oplegging van de nodige voorschriften om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen, danwel zoveel mogelijk te beperken. Deze aanvraag wordt tevens aangemerkt als een melding op grond van het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieube heer. Het ontwerpbesluit, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 7 mei 2010 gedurende zes weken ter inzage in de centrale hal van het gemeentehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen van 08.30 uur tot 17.00 uur (indien tussen 12.30 en 17.00 uur een toelichting wordt gewenst dient daarvoor een afspraak te worden gemaakt, telefoonnummer 0166-668277). Indien het college daartoe een schriftelijk verzoek ontvangt kunnen de stukken gedurende deze zes weken tevens tij dens de avondopenstelling in de centrale hal van het gemeentehuis worden ingezien. k Na de genoemde periode van zes weken liggen de stuk ken-tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan gorden ingesteld tegen het geven van het aangevraagde besluit, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.30 uur ter inzage bij de afdeling Vergunningen en Handhaving van de gemeente. Gedurende zes weken vanaf de dag waarop de ontwerp- vergunning ter inzage is gelegd, kan een ieder zienswij zen tegen de ontwerpbeschikking op grond van de Wm schriftelijk bij Burgemeester en wethouders van de Gemeente Tholen naar voren brengen. Eveneens bestaat gedurende deze termijn, indien daarom telefonisch wordt verzocht, voor een ieder de gelegenheid tot het monde ling naar voren brengen van zienswijzen. U kunt daar voor bij voorkeur voor 4 juni 2010 een afspraak maken met mevrouw G.J. Hertogs-van der Gouwe of mevrouw C.M. Hage-Goudzwaard van de afdeling Vergunningen en Handhaving, telefoon: 0166-668238/381. De ingebrachte zienswijzen worden mede ter inzage gelegd. Kennisgeving van mededeling besluit Burgemeester en wethouders van Tholen; gelet op de artikelen 3.44 en 3.45 van de Algemene wet bestuurs recht; delen mede, dat door hen, onder oplegging van voorschriften om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen danwel zoveel mogelijk te beperken, op 26 april 2010 vergunning is verleend ingevolge de Wet milieubeheer aan de heer M.N. Heijboer, Scarpe Ee Laan 36 te Scherpenisse, voor het oprichten en in werking hebben van een timmerwerkplaats, gelegen aan de Verbindingsweg 5 te Sint-Maartensdijk, kadastraal bekend Scherpenisse, sectie F, nummer 1253 en 1257. Er zijn geen zienswijzen ingediend naar aanleiding van het ontwerpbesluit. In het besluit zijn geen wijzigingen aan gebracht ten opzichte van het ontwerp. Deze aanvraag wordt tevens aangemerkt als een melding op grond van het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieube heer. Het besluit en alle ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 7 mei 2010 gedurende zes weken ter inzage in de centrale hal van het gemeentehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen van 08.30 uur tot 17.00 uur (indien tussen 12.30 en 17.00 uur een toelichting wordt gewenst dient daarvoor een afspraak te worden gemaakt, telefoonnum mer 0166-668277). Indien het college daartoe een schrif telijk verzoek ontvangt kunnen de stukken gedurende zes weken tevens tijdens de avondopenstelling in de cen trale hal van het gemeentehuis worden ingezien. Ingevolge artikel 20.1, eerste lid, en artikel 20.6 van de Wet milieubeheer en artikel 6.7, 6:8 en 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht staat gedurende zes weken met ingang van de dag, na die waarop het besluit ter inzage is gelegd, beroep open bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a) belanghebbenden die zienswijzen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b) belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan wor den verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij gedurende de beroepstermijn beroep is ingesteld en bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan. In dat geval wordt een besluit niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. In gevallen waarin een vergunning betrekking heeft op het oprichten of veranderen van een inrichting, dat tevens is aan te merken als bouwen in de zin van de Woningwet, wordt een besluit niet eerder van kracht dan nadat de betrokken bouwvergunning is verleend. Het beroepschrift moet voor 18 juni 2010 worden gericht en gezonden aan de Raad van State, Afdeling Bestuursrechtspraak, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's- Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen een ver zoek doen tot het treffen van een voorlopige voorzie ning. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de voorzitter van de bovengenoem de afdeling. Het verzoek tot voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's-Gravenhage. Kennisgeving van mededeling besluit Burgemeester en wethouders van Tholen; gelet op de artikelen 3.44 en 3.45 van de Algemene wet bestuurs recht; delen mede, dat door hen, onder oplegging van voorschriften om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen danwel zoveel mogelijk te beperken, op 26 april 2010 een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning is verleend ingevolge de Wet milieubeheer naar aanleiding van de aanvraag van Katjang Pedis PCI B.V., Markt 30 te Sint-Maartensdijk, voor het verande ren van de inrichting, gelegen aan de Nijverheidsweg 10 te Sint-Maartensdijk, kadastraal bekend Sint- Maartensdijk, sectie M, nummer(s) 1535 en 1469. Er zijn geen zienswijzen ingediend naar aanleiding van het ontwerpbesluit. In het besluit zijn geen wijzigingen aangebracht ten opzichte van het ontwerp. Deze aan vraag wordt tevens aangemerkt als een melding op grond van het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer. -

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 17