'Het is voor mij de normaalste zaak van de wereld datje voor elkaar zorgt' Mooi uitzicht en gelijkvloers wonen maakt Luysterzicht aantrekkelijk In het college krijg je meer voor elkaar dan daarbuiten Luuk Blom houdt het voor gezien in Tweede Kamer en Sint-Annaland Donderdag 22 april 2010 - EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Van 't Hof hangt Beatrix in Meestoof Vaak op reis Zand Niels v.d. Berge in voor Kamerzetel Leen en Janny Theunisse zestig jaar een paar voor dag en nacht Leen Theunisse en Janny Heijboer uit Sint-Annaland hebben in 1945 voor het eerst met elkaar een praatje ge maakt. Er stond in het najaar een feesttent op de haven en daar sprak Leen het meisje aan, dat hij daarvoor al leen van een afstandje had zien lopen. Vijf jaar later trouwden ze en dat is aanstaande dinsdag 60 jaar gele den. Een hele prestatie, vindt Leen, want voor een schip- perspaar is dat in feite een langere periode dan voor een echtpaar van de wal. „We zijn zestig jaar dag en nacht samen geweest." Modevakschool Wethouder Heijboer opent appartementencomplex in Sint Philipsland „Het is een hele ommezwaai om uit de zware klei hier in het bovenste appartement te staan." Aftredend wethouder K.A. Heijboer is vereerd dat hij, waar hij vroeger nog het land bewerkt heeft, op diezelfde plek het appartementen complex Luysterzicht mag openen. Dinsdagmiddag ont hulde hij de naam van de nieuwe seniorenflat aan de Eendrachtstraat in Sint Philipsland. Het is het hoogste gebouw van de nieuwbouwwijk Graefnisse en misschien wel het hoogste gebouw van Flupland met vier woonla gen tegenover drie in de Rozenboom, de andere hoog bouw in het dorp. Eerste bewoners Doktersadvies Zonnemaire ligt vlakbij Zierikzee; 50 autominuten van Rotterdam, Roosendaal en Terneuzen. Dc dochter van Piet en Hanna van 't Hof uit Sint-Annaland, de 46-jarige .Elma van 't Hof uit Hcllevoctsluis, komt morgenavond haar portret van koningin Beatrix ophangen in streek museum de Meestoof. Met datzelfde schilderij is zij op Koninginnedag te zien op televisie, in de TROS tv- show. Voordat programma zijn diver se kunstenaars geïnterviewd, waaron der Elma. Zij vertelt daarin onder andere dat haar moeder en Beatrix precies even oud zijn. Van 't Hof heeft al haar hele leven een fascinatie voor tekenen, maar pas de laatste drie jaar heeft ze zich meer verdiept in de schilderkunst. Ze schildert met name mensen. In het dagelijks leven geeft ze les op een basisschool. Haar schil derij komt in de voormalige raadszaal van het Sint-Annalandse streekmuse um te hangen en blijft daar in princi pe tot oktober. Ivo Niehe deed enkele weken geleden een oproep in zijn tv- show om koningin Beatrix te portret teren, waarna de 46-jarige lerares van basisschool De Regenboog in Helle- voetsluis een foto opstuurde. Ze had een portret van de koningin gemaakt met acrylverf op doek van 40x40x4 cm. ,.Het feit dat ik uitgekozen ben om in de uitzending te komen, ervaar ik als een hoofdprijs", vertelt Elma van 't Hof. „De programma's van Ivo Niehe trekken een miljoenenpu bliek, dus heel veel mensen zullen mijn werk zien. En daar droomt elke kunstenaar toch van!" Elma vindt het ook een eer dat haar werk in streekmuseum de Meestoof komt. „In Sint-Annaland is meer saamho righeid en Oranjegevoel dan in Hel- levoetsluis." Elma exposeert tot en met 5 mei nog in dc Stadsgalerie Brielle. Haar web site www.elmavanthof.exto.nl geeft ook een indruk van haar schilder werk. Elma van 't Hof, dochter van Piet en Hanna van 't Hof uit Sint- Annaland heeft de koningin geportretteerd. Als Luuk Blom op 16 juni afzwaait als Tweede Kamerlid voor de PvdA, heeft de Sint-Annalander er bijna 7,5 jaar opzitten. Blom maakte zijn besluit om de politiek te verlaten dit weekeinde bekend op het weblog de Zeeuwse Kamer. Blom laat weten dat privé overwegingen de door slag hebben gegeven bij zijn keuze. „Ik verkies een gezinsleven in de be trekkelijke anonimiteit." Het gezin Blom verruilt het eiland Tholen in juli voor het Brabantse, waar hij een nieuw leven begint en een nieuwe werkkring zoekt. Met het honkbalknuppel-incident - waarvoor hij in januari zijn excuses aanbood - kwam naar buiten, dat dc familie Blom bij herhaling last had van vandalisme. De woning op de hoek van de Weststraat/Noordstraat/ Molendijk staat vlakbij een aantal horecabedrijven. Eerder had Luuk Blom zich al teruggetrokken als be stuurslid van voetbalvereniging WHS, waar hij ook enige tijd jeugd- voorzitter was. De Dorpsgemeenschap heeft het Tweede Kamerlid gevraagd als pre sentator van het Vrijheidsconcert op 5 mei. Dat zal dan een van zijn laat ste officiële optredens zijn in Sint- Annaland. Luuk Blom (in mei 53) was leraar en commercieel medewerker bij een zorgverzekeraar toen hij in Sint-An naland kwam, waar zijn ouders in woonzorgcentrum Vroonhof woon den. In maart 2002 werd hij lid van de gemeenteraad voor de PvdA, maar in januari 2003 zwaaide hij al af. Blom werd toen namens de Zeeuwse Pvd>¥ lid van de Tweede Kamer. Als lid van de parlementaire com missie De Wit, die het financieel stelsel onderzocht na o.a. het deba cle met de DSB-bank, was hij vaak op de televisie. Sinds december 2008 was de Sint-Annalander vice- president van de Europese veilig heids- en defensieassemblee. Hij is ook voorzitter van de socialistische fractie in de raadgevende interparle mentaire Beneluxraad, die 49 leden telt, van wie 21 uit Nederland. Als Kamerlid kwam hij o.a. in het nieuWs omdat hij in 2004 tot het deel van de PvdA-minderheid be hoorde die tegen verlenging van de vredesmissie naar Uruzgan (Afgha nistan) was. In 2003 stond Blom in de top tien van de Kamerleden die het vaakst ontbraken in de Kamer vergaderingen: hij was 149 van de 384 keer afwezig. Het PvdA-Ka- mcrlid voerde daarvoor zelf aan, dat hij 22 keer in het buitenland was, 20 keer andere bezigheden had en 2 keer ziek was. In 2004 ging een de legatie Kamerleden naar de Navo- assembleë, waar Blom er met Geert Wilders deels een soort snoepreisje van maakte, zo vonden collega's. Als Tweede Kamerlid maakte de PvdA-er 28 buitenlandse reizen. Hij was woordvoerder Europees beleid en maakte deel uit van de commis sies landbouw, buitenlandse zaken, Europese zaken, alsmede Antilli aanse en Arubaanse zaken. Op de Adriana werd in mei 1951 hun eerste dochter geboren, Adria na Janna. Een maand later werd het scheepje van opa verruild voor een schip van 250 ton, dc Condor. Leen voer voor scheepvaartmaat schappij Boot en Kuiper uit Rot terdam. Het schip was van hen. „Ik kreeg 40 procent van de opbrengst en 60 procent was voor dc baas." Voor die tijd hadden ze een aardig honorarium, vindt Leen, het dub bele van wat een vrachtwagen chauffeur verdiende. „En op een schip verbruik je niet veel, je hebt geen huur van een huis bijvoor beeld." Ze gingen met dat schip veel naar België, maar ook naar Nederland en Duitsland. België was al eerder hersteld van dc oorlog, omdat dat land een jaar eerder was bevrijd dan Nederland. Daarom was er al sneller meer te krijgen, zoals cho colade, vertelt Leen. Er volgden nog meer schepen, zo als de Condor. Daar hebben ze vier jaar mee gevaren. En de Sperwer. Maar op een gegeven moment stierf écn van de bazen en met de ander kon Leen niet zo goed over weg. Toen heeft hij zijn eigen schip gekocht, eentje van 270 ton: Janny. „We hebben er altijd zand mee gevaren. We hadden in Til burg een vaste losplek. maar voor de rest voeren we overal heen." Met het schip Janny hebben ze 30 jaar gevaren. Een auto hebben ze nooit gehad. „Ik heb geen rijbe wijs en ik heb ook nooit zin gehad om het te halen. Ook geert tijd voor gehad. Het was ook niet no dig, we hadden ons eigen vervoer al." Andere dochter Nclleke (55) is ook nooit geslaagd voor haar rijbe wijs, zegt Leen. „Maar ze heeft wel al haar papieren voor een schipper." Nelleke vaart zelf name lijk ook, op de Nelleke, een bin nenvaartschip van 1100 ton. Adria na was huisvrouw. Samen met Rinus Jeroense uit Halsteren heeft ze twee kinderen, die overigens in middels ieder ook twee kinderen hebben. Daarnaast hielp ze haar vader mee met dc zorg voor haar moeder. Tot twee jaar terug. Ze is overleden aan een hersentumor. Leen heeft een leven met grote te genslagen, maar hij slaat zich er Vol goede moed doorheen. „Je moet altijd de positieve kanten blijven zien." Hij is dan ook niet bang voor slecht weer, ook letter lijk. tijdens de vaart. „Een storm is ook wel leuk hoor, als je niet bang bent. Het is hartstikke mooi, want een beetje spanning is ook wel eens leuk." Weer gaan zijn ogen glimmen. Het lukte hem vorig jaar niet om voor GroenLinks in het Europees parlement te komen, nu probeert Niels van den Berge het voor de Tweede Kamer. Dc oud-Tholenaar is door het congres op de kandida tenlijst op plaats twaalf gezet. GL heeft nu zeven zetels in de Kamer en staat in de jongste peilingen op tien. Bij de EP-verkiczingen stond Van den Berge vierde, de partij be haalde toen drie zetels. Sinds eind augustus werkt hij als beleidsmede werker voor de Tweede Kamerfrac tie. In die hoedanigheid was Niels van den Berge aanwezig bij de kli maattop in Kopenhagen. Hij woont tegenwoordig in Den Haag. Middel burger Leen Harpe, fractievoorzitter in provinciale staten, staat op de 26ste plaats. Kees van der Eist uit Tholen staat op de voorlopige kandidatenlijst van de ChristenUnie op nummer 46. Het congres stelt zaterdag dc defini tieve lijst vast. Tweede Zeeuw is ge- deputeerde Frans Hamclink uit Zaamslag, op nummer 25. Bij de VVD eveneens twee Zeeuwen op een onverkiesbare plek: André Bos man uit Middelburg op 30, Henk de Vlaming uit Axel op 54. Bij de SP staat het zittende Kamerlid Fons Luijben uit Walsoorden op een on verkiesbare 26ste plaats. Bij het CDA kan Kamerlid Ad Koppejan uit Zoutelande met een 21ste plaats rekenen op een herverkiezing (de partij staat in de peilingen op 30 ze tels). Marga Vcrmue uit Oudclande en David Moolenburgh uit Middel burg staan 47ste en 60ste. Bij de Pv dA zijn Brigitte Troost uit Zierikzee op plaats 42 en Joyce Vermue uit Oostburg op plaats 63 dc enige Zeeuwen. doen; een optrekje aan de Ooster- schelde kopen en verbouwen bij voorbeeld. Wat mij vooral stoort aan je strijd tegen de wachtgeldregeling, is het op de man (beter nog; op de vrouw) spelen, die 'verontwaardiging', insi nuaties over het gebrek aan integri teit, wethoudertje bashen. dat scoort bij de kiezers. Dal je het met de re geling niet eens bent, dat is natuur lijk je goed recht. Nu wij het toch over geld hebben; de vergoedingen voor een Fierste Ka merlidmaatschap zijn niet mis, zelfs na een afdracht aan de partij blijft er nog een substantieel bedrag over lijkt mij, het zij je overigens gegund. In Arnhem zijn de coalitieonderhan delingen gevoerd door de SP. daar komt een college van zes wethou ders, het vorige college bestond, toen nog met de PvdA, uit vier wet houders. Ik neem dus aan dat de kruistocht die de Thoolse SP voert tegen het aantal van vier wethou ders geen landelijk item van de SP is, maar een lokaal initiatief Op een openbare ledenvergadering (daar heb ik bij de Thoolse SP nog nooit iets van bemerkt) is dit onder werp op initiatief van Luuk Blom aan de orde geweest, maar de leden besloten niet in het verkiezingspro gramma op te nemen dat drié wet houders voor dc PvdA het maxi mum was. Mijn oordeel over het verschil in kwaliteit tussen je boeken en de stukjes in de Eendraehtbode is na lezing van je laatste brief in ieder geval niet veranderd. Henk Nieuwenhuis, PvdA-raadslid, Tholen. Leen en Janny Theunisse-Heijboer uit Sint-Annaland zijn zestig jaar getrouwd. De laatste tien jaar is Leens vrouw dementerend, maar Leen wil haar graag bij zich in huis houden om voor haar te zorgen. Beiden zijn ze kinderen van bin nenvaartschippers. Alleen is Leen aan boord geboren, in Dordrecht. Bij Janny bleef het gezin van haar vader, die beurtschipper was, aan de wal. „Wij kwamen van de wilde vaart, zogezegd", zegt Leen. Dat wil zeggen dat zijn ouders geen vaste, lijndienst hadden, zoals een beurtschipper, maar voeren op los se bestellingen. De ouders van Leen, kwamen oor spronkelijk ook uit Sint-Annaland, maar ze zijn daar pas weer gaan wonen, toen de Duitsers aan het eind van de oorlog hun schip Adja (naar Adriana Janna, dc moeder van Leen) lieten zinken. Leen is zelf in Duitsland tewerkgesteld ge weest. Toen hij in 1945 terug kwam, ging hij ook ii> Sint-Anna land wonen. Hij kreeg toen werk bij beurtschipper Theunisse, die een vaste lijndienst had tussen Sint-Annaland, Dordrecht en Rot terdam. Er werd destijds veel via het water vervoerd, omdat veel we gen kapot waren vanwege de bom bardementen. „We vervoerden van alles dat er maar nodig was. Bier voor het café, gas voor de smid of pootaardappelen. Een boer bestel de er bijvoorbeeld 20 ton. Het was eigenlijk hartstikke leuk, maar het was wel hard werken." Alles ging nog met de hand. „Kunstmest la den en lossen was eigenlijk het rottigst. Als je er 100 moest, wist je na 10 ton al goed wat je gedaan had." Op het feest waar Leen zijn vrouw heeft leren kennen, vermaakte hij zich goed. Hij krijgt pretlichtjes in zijn ogen als hij erover vertelt. Het praatje met Janny had resultaat. „Toendertijd ging het heel anders dan nu. Als je aan de praat raakte, zocht je niet meer verder. Maar het klikte meteen goed." Janny zat op de modevakschool in Rotterdam en ging daar ook in de kost. Zo kwam het, dat het schip van Leen ook schoon goed voor Janny meenam, vanuit Sint-Anna land. „Op een gegeven moment kwam zij bij mij aan boord om dat koffertje te halen. In Rotterdam hebben wc elkaar beter leren ken nen. Dan gingen we wel eens sa men dé stad in. Het voordeel was, da\ ze niet zo-vroeg thuis hoefde te zijn. Van haar ouders moest ze al om tien uur thuis zijn, maar dat hoefde daar niet. Je deed het ei genlijk altijd stiekem, je ouders wisten er niets van, dat was het leuke ervan." Hij vertelt dat de stad destijds nog niet zoveel voorstelde. „Die stad was flink kapotgemaakt door dé Duitsers." In 1946 werd Leen opgeroepen voor de militaire dienst. Hij ging bij de marine, werd in Hilversum opgeleid en in Den Helder gesta tioneerd. „Ik had het in dienst niet slecht naar mijn zin. alles liep ei genlijk op rolletjes. Ik had er wei nig last van." Maar de staat had haar administratie nog niet goed op orde, want na bijna twee jaar bleek dat Leen eigenlijk niet meer hoefde te dienen, omdat zijn twee broers hem al voor waren gegaan. „Als je de derde was, dan was je vrijgesteld, maar daar kwamen ze te laat achter." In februari 1948 was hij klaar, ,,'s Morgens ben je nog in dienst en 's middags sta je op straat." Janny verdiende ondertussen de kost door het maken van kleding. Ze is volleerd coupeuse en maakte van alles, tot aan bruidsjurken toe. Leen en Janny trouwden aldus in 1950 en gingen op het schip van Janny's opa varen. „Dat was een aardappelscheepje van 88 ton, de Adriana. Ik heb er van alles mee gedaan en ben er overal mee naar toe gevaren. Maar eigenlijk was het een waardeloos scheepje, er ging steeds wel wat kapot." Het was tevens een beproeving. In eens zaten Leen en Janny dag en nacht op eikaars lip. Ze hebben het blijkbaar goed vol gehouden, want ze hebben samen ruim 40 jaar ge varen. „Af en toe kon ik haar wel achter het behang plakken, maar dat hadden we niet", zegt Leen la chend. „Het is een echte vrouw", doelend op de eigenschappen die daarbij horen. Janny kan zelf niets meer vertellen over die tijd. Sinds tien jaar is ze ernstig dementerend. Leen woont sinds 1992 met haar aan wal, in Sint-Annaland. Hoewel de zorg zwaar is, piekert hij er niet over om haar in een verzorgingste huis onder te brengen. „Ik heb daar nooit over gedacht. Het is voor mij dc normaalste zaak van de wereld dat je voor elkaar zorgt. Het is zoals het is." Wethouder K.A. Heijboer onthult onder toezicht van bewoners en andere belangstellenden de nqam van het nieuwe appartementencomplex aan de Eendrachtstraat in Sint Philipsland. Alle bewoners en belangstellen den zijn uitgenodigd voor de ope ning. Er zijn toespraken en een re ceptie in hel grootste appartement op dc vierde verdieping, maar voor de onthulling van dc naam, moet het hele gezelschap naar de begane grond. Het doek dal de let ters van de naam van het gebouw moet verbergen is dan wel al een aantal keer opgewaaid. De verras sing is dus al weg, maar toch is er luid applaus als de wethouder het doek wegtrekt. De wethouder n»emt het complex het sluitstuk van het uitbreidings plan Graefnisse. In vijf jaar tijd zijn daar 87 woningen gebouwd. Luysterzicht bestaat uit 13 appar tementen, waarvan zeven huurwo ningen die vallen onder sociale woningbouw (binnen de huurtoe- slaggrens) en zes koopwoningen. De huurwoningen op de begane grond en eerste verdieping zijn al lemaal verhuurd en van de koop woningen zijn er drie verkocht. Leenden en Jannic Reijngoudt zijn de eerste bewoners. Ze wonen er sinds 25 maart. Het echtpaar heeft hun twec-onder-een-kap woning er voor verkocht. „Ik wou overal van af. Ik had geen zin meer om te tui nieren", zegt de 72-jarige Leendert. Hij kwam drie jaar geleden op het idee op gelijkvloers te gaan wonen, met het oog op de toekomst. „Ik had een motorongeluk gehad en kon niet meer de trap op. Toen ben ik erover gaan nadenken." Inmid dels kan hij wel weer traplopen. Hij heeft gekozen voor het gemak van huren. „Vanwege het onder houd." Ze hebben hun woning wel twee keer verkocht, maar ze moes ten nog wachten op de oplevering van hun appartement. Dc eerste ko per wilde daar niet op wachten. Van de tweede koper kregen ze wel meer tijd, maar uiteindelijk zijn ze in vijf dagen, tijd moeten verhui zen. Jannie en haar man hebben er nog geen spijt van dat ze hun huis, dat ze ruim veertig jaar geleden zelf hebben laten bouwen, hebben verkocht. „We hebben het er met elkaar over gehad of we het anders hadden gedaan als we weer moch ten kiezen, maar nee. Het is goed zo", zegt Jannie. Dc nieuwe buren zijn eigenlijk niet nieuw. Zo kan Leendert het goed vinden met Jan Bierings (73), die ook al zijn hele leven op Flupland woont. Hij heeft een koopwoning. „Ik heb uitzicht op Anna Jacobapolder. Het is prach tig." Hij vindt dat hij juist met een koopwoning gekozen heeft voor meer comfort dan bij een huurwo ning. Truus Hage-Bakker (72) en haar zus Marie Bakker (75) hebben zich apart ingeschreven voor een seniorenwoning - Truus sinds tien jaar en Marie sinds vijf jaar- maar kregen allebei op dezelfde dag bericht dat ze een woning mochten betrekken in Luyster zicht. Truus woont er alleen langer dan haar oudere zus. Nu zes we ken. „Ik heb het naar mijn zin. Ik huur een woning op de eerste ver dieping. Ik kom uit een huurhuis met drie slaapkamors cn een zol der. Dat werd gewoon te groot." Bij Marie is het hetzelfde verhaal. „Ik had ook een grote tuin en die kon ik niet meer onderhouden. Mijn kinderen hebben me geadvi seerd in te schrijven." Marie woont nu twee weken in Luyster zicht. „Mijn kinderen wonen ver derop. dus het kwam op de week enden aan om te verhuizen." De zussen vinden het ontzettend leuk dat ze nu zo dicht bij elkaar wo nen. „Dan kom je eens wat vaker bij elkaar aan. Maar we waren al Het is niet mijn bedoeling onbezol digd redacteur van De Eendraehtbo de te worden, van mijn kant geen 'never ending story', een laatste bij drage dus in reactie op Kees Slager. Dat een goede schrijver niet perse een goede lezer is, bewijst je reactie op mijn vraag naar de kosten van gratis openbaar vervoer voor 65 plussers, dus geen pleidooi daar voor maar een nuchtere vraag wat het bedrag is dat de gemeente bij zou moeten dragen bij realisatie van dat vervoer. Trouwens het is natuur lijk onzin om te beweren dat een raadslid geen vraag mag stellen over een onderwerp dat op enig mo ment speelt, plaatselijk of in dc pro vincie omdat een andere partij het in een verkiezingsprogramma heeft staan.. Openbaar vervoer is een pro vinciale aangelegenheid, vandaar dat de Thoolse PvdA het niet in het gemeentelijk verkiezingsprogram ma heeft opgenomen. Oppositie voeren of meedoen met het college. De PvdA vindt verant woordelijkheid nemen als je de kans krijgt, verstandiger dan oppositie voeren. Meebeslissen geeft meer mogelijkheden om iets voor elkaar te krijgen Denigrerend is je sneer over dc foto met als achtergrond een boekenkast. Toch nog even persoonlijk worden. Wees blij dat er in dit digitale tijd perk nog mensen zijn die boeken kopen en wellicht ook lezen. Van de opbrengsten daarvan kan een schrij ver dan af en toe eens leuke dingen Advertentie I.M. Stemmen van lezers hechte zussen hoor. We hebben er nog twee op Flupland wonen, maar Truus en ik hebben altijd al meer naar elkaar getrokken." Marita Steijn is met haar 34 jaar meteen de jongste bewoner van het complex. Zij is er vanwege haar fysieke gesteldheid terecht gekomen, maar heeft geen proble men met de locatie. „Ik wil hier wel blijven. Ze woont sinds drie weken in een huurwoning op de eerste verdieping. „Ik kijk op het weiland en de voetbalkooi. Ik heb het heel erg naar mijn zin." Marita is op doktersadvies gelijkvloers gaan wonen. Ze is longpatiënt en staat op de wachtlijst voor een operatic. Hoe lang ze er kan blij ven wonen, weet ze niet. „Het kan nog wel drie jaar duren. Er moet een long beschikbaar komen." Ze woonde bij haar vader op Sint Phi lipsland, maar die woning bleek steeds minder geschikt voor haar. Ze heeft een half jaar moeten wachten op het appartement. Marita kan nog zelfstandig wonen. „Ik heb nog geen hulp nodig voor mezelf." Maar het kan zijn dat ze dat wel nodig gaat hebben. Wo ningcorporatie Castria, die de ap partementen verhuurt, is een sa menwerking aangegaan met zorgverlener SVRZ. Er komen nog alarmknoppen in de appartementen die in verbinding staan met verzor gingstehuis Ten Aqker in Tholen. „Binnen twintig minuten is er dan iemand ter plaatse", vertelt locatie directeur Joost Zielstra. Tachtigers Adriaan en Coba Ver wijs hebben hun eigen zorgverle ner in huis. Zoon Gerard woonde al bij zijn ouders in de Delden- sestraat en verhuist nu met ze mee naar Luysterzicht. Hij regelt de in richting. Ze moeten nog even wachten tot alles klaar is. Voor Gerard zijn de rollen nu omge keerd. „Ik heb altijd bij hen ge woond. Nu komen ze lekker bij mij wonen." Een nieuu/ voorjaar met kakelvers meubelNIEUWS! Afgebeeld Harrison, nieuw actiemodel uan jb met verstelbare zitdiepte en uitschuifbare uoetenbank 2°' 70r\oe,r,ai,"u www.interieur-paauwe.nl 0lii aoi3i»

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 3