TliOLEN Afscheidsreceptie vertrekkende wethouders Verkoop bij inschrijving Inzameling plastic afval op 12, 13 en 14 april Openbare bekendmakingen week 14 Donderdag 8 april 2010 Gemeentenieuws openbare bekendmakingen gemeente Tholen Het gemeentebestuur nodigt de inwoners van Tholen uit om afscheid te nemen van de vertrekkende wet houders. Hier is gelegenheid voor op de afscheidsreceptie, welke gehou den wordt op 22 april 2010 van 16.00 uur tot 18.00 uur. Van het zittende college hebben de volgende wethouders aangegeven afscheid te nemen van het lokaal bestuur: Wethouder K.A. Heijboer Wethouder drs. M.A.E. Velthuis Wethouder F.J. Goossen gemeente Tholen MELDPUNT GEMEENTE 0166-667667 Burgemeester of wethouder spreken? U bent van harte welkom op het gemeente huis. U kunt een afspraak maken via het bestuurssecretariaat: (0166) 668 330: voor de burgemeester (0166)668386: vooreen van de wethouders Gemeenteraad Wanneer u iets met (een lid van) de gemeen teraad wilt bespreken, kunt u contact opne men met de raadsgriffie: 0166 - 668 350. Vragen over leven met een beperking? MEE Zeeland biedt ondersteuning bij leven met een beperking. U bent van harte welkom met uw vragen op elke woensdag van 09.00 uur tot 12.00 uur op het servicepunt in het gemeentehuis van Tholen. Cliëntenraad Hoe neemt u contact op met de Cliëntenraad Werk en Inkomen/WWB? 1. U belt naar de gemeente Tholen 0166-668200. 2. De receptionist(e) vraagt om uw naam en telefoonnummer. Let op: U hoeft niet te zeggen waar het over gaat, dat bespreekt u pas met iemand van de cliëntenraad zelf. 3.U wordt teruggebeld door iemand van de cliëntenraad. En hij/zij maakt een afspraak met u. De gemeente Tholen is eigenaar van een perceel landbouwgrond aan de Notendaalseweg, kadastraal bekend gemeente Sint-Maartensdijk, sectie L, nummer 381. De grootte van het perceel grond is 1.00.10 ha en is tot op heden in gebruik geweest voor landbouwkundige doeleinden. De gemeente is voornemens het perceel door middel van een inschrijving te verkopen. Nadere informatie met betrekking tot de verkoop Het perceel ligt in het bestemmingsplan Buitengebied en heeft daarin de bestemming Agrarische doelein den. Op het perceel mag niet worden gebouwd; Op het perceel rusten geen productierechten met betrekking tot quota; Levering vindt plaats vrij van pacht en huur, in de staat waarin het zich bevindt; Op het perceel rust geen ruilverkavelingsrente; Verkoop geschiedt onder de normaal geldende bepalingen en bedingen bij verkoop van landbouwgrond; De kosten van overdracht komen voor rekening van koper. De zakelijke lasten komen voor rekening van koper met ingang van datum juridische levering; Burgemeester en wethouders behouden zich het recht voor om niet tot gunning over te gaan. Wijze van inschrijving: Een bod kan uitsluitend schriftelijk worden gedaan in een gesloten enveloppe zonder enig voorbehoud en zonder voorwaarden; Het ondertekende bod dient in een prijs per hectare te worden gedaan; Het ondertekende bod kan tot maandag 12 april 2010, 11.30 uur, worden ingeleverd bij mevrouw Y.J. Marinissen van de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling, Hof van Tholen 2 te Tholen. Op de enveloppe dient te worden vermeld "Inschrijving perceel Notendaalseweg te Sint-Maartensdijk"; Terstond na genoemd tijdstip worden de enveloppen in tegenwoordigheid van de eventueel aanwezige belanghebbenden geopend en zullen de inschrijvingen voor het perceel bekend worden gemaakt. Verdere vragen over de voorgenomen verkoop kunnen worden verkregen bij mevrouw Y.J. Marinissen. Zij is bereikbaar via telefoonnummer: 0166-668245. Openingstijden gemeentehuis Iedere werkdag geopend Van 8.30 uur tot 12.30 uur: vrije inloop Van 12.30 uur tot 17.00 uur: hal van het gemeentehuis geopend, dienstverlening op afspraak Avondopenstelling burgerzaken: do. 18.00 - 20.00 uur Gemeentehuis Tholen Bezoekadres: Hof van Tholen 2, 4691 DZ Tholen Postadres: Postbus 51, 4690 AB Tholen Telefoon (0166) 668 200 Meldpunt (0166) 667 667 (24 uur per dag voor opmerkingen, meldingen over uw woonomgeving) Fax (0166) 663 553 E-mail gemeente@tholen.nl Website www.tholen.nl U wordt verzocht de Plastic Heroes zakken aan te bieden op: Maandag 12 april Oud-Vossemeer Poortvliet Scherpenisse Sint-Maartensdijk Buitengebied Oostelijk gedeelte Dinsdag 13 april Tholen-stad Buitengebied Westelijk gedeelte Woensdag 14 april Stavenisse Sint Philipsland Sint-Annaland Buitengebied Sint Philipsland Wegwerkzaamheden en verkeersmaatregelen Een overzicht van de wegwerkzaamheden en verkeersmaatregelen die de komende tijd bin nen de gemeente zullen plaatsvinden, kunt u vinden op de website van de gemeente: www.tholen.nlIn het linkermenu kunt u onder 'Actueel' klikken op Verkeersmaat- rege len'. Op deze pagina vindt u altijd de meest actuele informatie op het gebied van verkeer en wegenonderhoud. Tholenderwijs gratis via e-mail of print Inwoners van de gemeente Tholen die géén abon nement hebben op de Eendrachtbode, kunnen onze voorlichtingsrubriek Tholenderwijs toch gra tis thuis ontvangen. Via e-mail en als u geen internet-aansluiting hebt, op papier via de brie venbus. Let wel, u ontvangt dan alleen Tholenderwijs en niet de Eendrachtbode. U meldt zich hiervoor aan bij de Eendrachtbode (0166- 657007) of bij de gemeente Tholen (0166-668210). Of u stuurt een e-mail naar tholenderwijs@eendrachtbode.nl BOUWEN Ingekomen bouwaanvragen Spuidamstraat 3 te Scherpenisse: het verbouwen van een woning; Grindweg 14 te Tholen: het vergroten van een woning; Lageweg (ongenummerd) te Sint Philipsland: het plaat sen van een pompgemaal; Stoofstraat 5 te Poortvliet: het plaatsen van een wand; Ceciliaweg 8 te Sint-Annaland: het vergroten van de woning; Derde Dijk 1 te Sint-Maartensdijk: het bouwen van een bedrijfsruimte; Provincialeweg 27 te Sint-Maartensdijk: het gewijzigd uitvoeren van een verleende vergunning; Gladiolenstraat 50 te Sint Philipsland: het plaatsen van een vlaggenmast; Ten Ankerweg 14 te Tholen: het wijzigen van een kozijn in de achtergevel en het oprichten van een dakterras; Oudelandsestraat 35 39 te Tholen: het plaatsen van een berging; Eerste Dijk 2 te Sint-Maartensdijk: het bouwen van een bedrijfsruimte. Ingekomen sloopaanvragen Nieuweweg 12 te Stavenisse: het gedeeltelijk slopen van gebouwen. Welstandscommissie De welstandscommissie vergadert op maandag 19 april 2010 in het gemeentehuis te Tholen. Aanvang 09:30 uur. In deze vergadering worden de op de agenda geplaatste bouwaanvragen behandeld. De agenda ligt voor iedereen op donderdag 15 en vrijdag 16 april 2010 ter inzage in de publieke leesruimte van het gemeentehuis. De vergadering is openbaar en opdrachtgevers/ontwerpers en direct belanghebbenden kunnen gebruik maken van het spreekrecht. De behandeling van zogenaamd voor- overleg/schetsplannen is niet openbaar. Verleende bouwvergunningen Havenweg 1 te Poortvliet: het bouwen van een recrea tiewoning: verzonden 25-03-2010. Industrieweg la te Sint Philipsland: het bouwen van een weegbrug: verzonden 30-03-2010. Erf 13 te Tholen: het plaatsen van een tuinhuis: verzon den 30-03-2010. Volgens de algemene wet bestuursrecht (Awb) kunnen belanghebbenden tegen een verleende vergunning bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet binnen 6 weken na de dag waarop het besluit is verzonden aan de aanvrager schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van Tholen. Voor informatie over de mogelijkheid bezwaar te maken kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningen en Handhaving, telefoon: 0166-668200. ONTHEFFINGEN EN BOUWVERGUNNINGE N Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend dat zij voornemens zijn ontheffing van het geldende bestemmingsplan en bouwvergunning te verlenen voor de navolgende aanvraag om bouwvergunning met toepassing "van: Artikel 3.6, lid 1, sub c, van de Wet ruimtelijke ordening: Cromvliet 7 te Tholen: het vergroten van de woning en de garage (2009/1697); Vanaf 9 april 2010 tot en met 22 april 2010 ligt de ont werpbeschikking ontheffing en bouwvergunning met de daarbij behorende stukken ter inzage in het gemeente huis (zie voor adres en openingstijden het colofon). Zienswijze: binnen deze inzagentermijn kunnen belang hebbenden een zienswijze over de ontwerpbeschikking naar voren brengen. Binnen de genoemde inzagentermijn kan mondeling of schriftelijk een zienswijze over een ontwerpbeschikking naar voren worden gebracht bij burgemeester en wethou ders van Tholen. Een schriftelijke zienswijze kunt u richten aan het colle ge van burgemeester en wethouders van Tholen, Postbus 51, 4690 AB Tholen. Degene die mondeling een zienswij ze wil indienen kan, voor het maken van een afspraak, contact opnemen met de afdeling vergunningen en hand having, telefoon: 0166-668363/668562. Van een monde linge zienswijze zal een verslag worden opgesteld. Monumentenvergunning Ontwerpbesluit Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend, dat zij - op grond van de Monumentenwet 1988 - voor de navolgende aanvraag een Monumentenvergunning willen verlenen: Hoge Markt 21 te Scherpenisse: het vernieuwen van het dak en het vervangen van twee kozijnen in de ach tergevel van het pand (2010/190). Vanaf 9 april 2010 tot en met 20 mei 2010 ligt het ont werpbesluit Monumentenvergunning met de daarbij behorende stukken ter inzage in het gemeentehuis (zie voor adres en openingstijden het colofon). Zienswijze: binnen deze inzagentermijn kan een ieder zienswijzen over het ontwerpbesluit naar voren brengen. Binnen de genoemde inzagentermijn kan mondeling of schriftelijk een zienswijze over een ontwerpbesluit naar voren worden gebracht bij burgemeester en wethouders van Tholen. Een schriftelijke zienswijze kunt u richten aan het colle ge van burgemeester en wethouders van Tholen, Postbus 51, 4690 AB Tholen. Degene die mondeling een zienswij ze wil indienen kan, voor het maken van een afspraak, contact opnemen met de afdeling vergunningen en hand having, telefoon: 0166-668363. Van een mondelinge zienswijze zal een verslag worden opgesteld. WET MILIEUBEHEER KENNISGEVING Kennisgeving van mededeling ontwerpbesluit Burgemeester en wethouders van Tholen delen mede. gelet op artikel 3.12, eerste lid en derde lid van de Algemene wet bestuursrecht en artikel 13.4 van de Wet milieubeheer, dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van de heer W. van Alphen, Sluisweg 20 te Sint Philipsland, voor een vergunning ingevolge de Wet milieubeheer (Wm) voor het veranderen van de inrich ting, gelegen aan de Sluisweg 20 te Sint Philipsland, kadastraal bekend Sint Philipsland, sectie H, nummer(s) 819, 837 en 889, die zij hebben ontvangen op 17 decem ber 2009 gunstig te beschikken onder oplegging van de nodige voorschriften om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen, danwel zoveel mogelijk te beper ken. Het ontwerpbesluit, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 9 april 2010 gedurende zes weken ter inzage in de centrale hal van het gemeentehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen van 08.30 uur tot 17.00 uur (indien tussen 12.30 en 17.00 uur een toelichting wordt gewenst dient daarvoor een afspraak te worden gemaakt, telefoonnummer 0166-668389). Indien het college daartoe een schriftelijk verzoek ontvangt kunnen de stukken gedurende deze zes weken tevens tij dens de avondopenstelling in de centrale hal van het gemeentehuis worden ingezien. Na de genoemde periode van zes weken liggen de stuk ken tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van het aangevraagde besluit, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.30 uur ter inzage bij de afdeling Vergunningen en Handhaving van de gemeente. Gedurende zes weken vanaf de dag waarop de ontwerp- vergunning ter inzage is gelegd, kan een ieder zienswij zen tegen de ontwerpbeschikking op grond van de Wm schriftelijk bij Burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen naar voren brengen. Eveneens bestaat gedurende deze termijn, indien daarom telefonisch wordt verzocht, voor een ieder de gelegenheid tot het monde ling naar voren brengen van zienswijzen. U kunt daar voor bij voorkeur voor 7 mei 2010 een afspraak maken met mevrouw G.J. Hertogs-van der Gouwe of mevrouw C.M. Hage-Goudzwaard van de afdeling Vergunningen en Handhaving, telefoon: 0166-668238/381. De ingebrachte zienswijzen worden mede ter inzage gelegd.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 11