Hard trainen in de winter lijkt voor Friese winnaar niet nodig Brandweerman en verzorgende trouwen Loten runningteam Tholen brengen 425 euro op, gemeente geeft 750 euro Lagere begroting jeugdbeleid Zieke zeehond bij Gorishoek Joth zoekt nieuwe leden Glazen huis Joth verzet Kiwanis Tholen vist oesters op Jaarvergadering in Wereldwinkel Aankoopkrediet plan Noord Donderdag 25 maart 2010 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 17 Oud-Setallander John den Engelsman rijdt nog geen halve koers in Vossemeer Heemkundekring in Poorthove Erika Burger tweede op sprong Drie tegen drie voetbal bij Noad Remi Portappel Nattekernenslag niet in april Woord en Daad houdt inzameling Laadpunt elektrische auto's Jongeren laten eten etmaal lang staan Om/JLËCTJ Reumafonds Verkeersveiligheidsdag in Sint Philipsland Tholen oneens met oordeel Senior Games Rondemiss Carmen Hoek feliciteerde de top drie bij de elite/beloften, v.l.n.r. Johnny v.d. Klooster (derde), Jan Bos (eerste) en Mare de Maar (tweede). De begroting 2010 valt voor het jeugdbeleid van de gemeente Tholen 10.000 euro lager uit dan in 2009. Er is voor 2010 een budget vastge steld van 72.500 euro. Het college van burgemeester en wethouders hebben dat goedgekeurd. I)e begroting valt sowieso lager uit, omdat een grote post van 2009 niet op de planning van 2010 staat: de jeugdbe- leidsverkiezingen die de jongerenraad van Tholen gelijk met de ge meenteraadverkiezing hield. Daarvoor was 7000 euro begroot. Hard trainen in de winter is ner gens voor nodig. Die conclusie zou je trekken na gesprekken met de renners die bij de elite/beloften het podium van de 62e Ronde van Oud-Vossemeer beklommen. Zo wel winnaar Jan Bos, oud-prof Mare de Maar als de Zeeuwse wielertrots Johnny van der Kloos ter bekenden na afloop van de koers dat ze weinig kilometers in de benen hadden. Het belette de uit Friesland afkomstige Bos niet om de opening van het regionale wielerseizoen naar zijn hand te zetten, met een vlijmscherpe eind sprint in de kopgroep van de ze ven. Bij de dames kleurde het po dium roze, met drie rensters van de formatie van Leontien van Moorsel op het ereschavot. De ta lentvolle Chantal Blaak won na een imponerende solo. Bij de amateurs-A was Fred Pronk uit Heerhugowaard de snelste. „Natuurlijk is dit niet de formule om veel te winnen." De 24-jarige Bos uit Nieuwehorne wist ook wel dat in de wintermaanden de basis moet worden gelegd voor een suc cesvol wielerseizoen. De voorbije twee jaar deed Bos niet veel anders dan fietsen. Hij won er tal van klas siekers en koersen in de clubcom petitie door. Een profcontracl zat er echter niet in, zodat Bos deze win ter besloot om het roer om te gooi en. „Ik heb vooral tijd en energie in mijn studie gestoken en daarnaast veel geschaatst. Mijn fiets heb ik nauwelijks aangeraakt. Veel cou reurs hebben deze winter echter weinig kunnen doen, met dat koude weer. Dat is in mijn voordeel ge weest." Bos sloop mee in de ruim twintig renners tellende kopgroep, die al vroeg in de wedstrijd ontstond. Vrij wel alle grote namen op de deelne merslijst waren voorin vertegen woordigd, zodat de slag al snel was gemaakt. Oud-Setallander John den Engelsman, vorig jaar nog een van de uitblinkers in de ronde, kon dit maal geen rol van betekenis spelen. De wat zwaar ogende Den Engels man verzeilde in een derde groep en verliet de wedstrijd al ruim voordat de koers halverwege was. Voorin was het vooral de op de lei- dersprijs mikkende veelwinnaar Rob Disseldorp die het tempo hoog hield, met Marco Minnaard als Yannick Hogendoorn (6) uit Sint- Maartensdijk vond dinsdagmiddag rond vijl' uur samen met zijn opa Siem Schot een zeehondje in de buurt van de steiger aan de punt bij Gorishoek. Het beestje lag er rille rig bij en maakte geen aanstalten om weer het water in te gaari. Schot belde de dierenambulance. De hui- Belangstellenden voor de Thoolse historie kunnen zaterdag in Poort vliet terecht bij de heemkunde kring Stad en Lande van Tholen. Deze houdt van tien tot vier uur de Drie turnsters van WIK en een van Olympia deden zaterdag in Wern- hout mee aan de regiofinale 4e, 5e en 6e divisie in district Zuid van de KNGU. Maar ze speelden geen rol van betekenis. Erika Burger van Olympia werd met 40,7 punten zevende in de zes de divisie bij de dames. Haar beste prestatie leverde de Thoolse op het Voetbalvriendjes tussen de 6 en 12 jaar kunnen samen een team vor men om mee te doen aan de voor ronde van het kampioenschap drie tegen drie van Play the Arsenal Way dat op 7 april bij Noad '67 in Sint Philipsland wordt gehouden. De winnaars gaan naar het Nederlands kampioenschap op 25 april in Arn hem. De hoofdprijs daarvan is een voornaamste concurrent. Ook de mountainbiker uit Wemeldingc, deel uitmakend van het Rabo-Giant Offroadtcam, had zijn zinnen gezet op de vette premie van.het leiders- klassement. Met nog 23 toeren op het rondebord koos Nico Vuurens voor de aanval. Vuurens, vorig sei zoen nog winnaar van de Omloop van Tholen, kreeg Disseldorp en Van der Klooster in zijn wiel mee. De tempoversnelling zorgde er voor dal het eerste peloton werd uitgedund tot een kopgroep van in totaal elf renners. Met nog vijf ron den voor de boeg luidde Gerwin de Regt uit Nispen de finale in. De vlucht van De Regt, vaak trainend op het eiland en dus bekend met wind en dijken, reikte niet ver ge noeg. Zeven coureurs vonden el kaar in de beslissende ontsnapping. Martijn Simons uit Roosendaal probeerde het nog even, maar ook hem werd geen ruimte gegund. In de ultieme sprint was Bos de snel ste, met Mare de Maar (2e) en Johnny van der Klooster als voor naamste belagers. Van der Klooster was het eerst terug aan de streep voor de huldiging met rondemiss Carmen Hoek. De renner uit Lcwe- dorp was verbaasd over zijn ere plaats. „Ik snap er niets van. Ik heb nog bijna geen kilometers in de po ten. Maar ik voel me de hele winter al goed." Mare de Maar was een opvallend gezicht op het podium. De 25-jarige renner maakte tot eind vorig jaar nog deel uit van hel profteam van de Rabobank en heeft nu onderdak ge vonden bij het Amerikaanse United Healthcare. De Maar woont sinds kort in Boulder Colorado, maar was terug in het vaderland om een bles sure te behandelen die hem ander halve week van de fiets hield. En passant besloot hij om de ronde in Oud-Vossemeer mee te pikken. Bin nenkort vervolgt hij het Amerikaan se circuit met de Redlands Bicycle Classic. De Maar, ooit beschouwd Ier (jonge zeehond) was ziek was en leed aan een longontsteking. Bij Neeltje Jans kunnen ze geen zieke zeehonden behandelen. Daarom werd de zeehond naar Pieterburen gebracht naar het opvangcentrum van Lenie 't Hart. De zeehond is in januari geboren en weegt ruim 30 kilo. halfjaarlijkse inloopdag, dit keer in De Poorthove. Bezoekers kunnen er grasduinen in de verzameling oude foto's, of naar voorouders zoeken in de klappers op de bur gerlijke stand. De heemkundekring blijft geïnteresseerd in fotomateri aal, dat ter plekke gescand kan worden. onderdeel sprong, waar ze met 11,05 punten tweede werd. In de zelfde categorie eindigde Bonita Westdorp van WIK met 38,7 punten als veertiende. Bij de junioren in de zesde divisie werd Rachel Suurland van WIK tiende met 39,25 punten. En bij de pupillen 2 in de vijfde divisie ein digde Iris Stockx van WIK met 45,8 punten als dertiende. In alle categorieën werden vier onderdelen geturnd: sprong, brug, balk en vloer. geheel verzorgde reis naar de we reldfinale in het Emirates Stadium in Londen op 15 mei. Deelnemers voor de voorronde bij Noad kunnen zich tot en met 5 april aanmelden als team via de website van Arsenal Soccer School (www.arsenalsoc- cer.nl). Degene die zich als enkeling opgeeft, wordt ingedeeld in een team. Er wordt gespeeld in de cate gorie F (6/7/8-jarigen) en categorie E (9/10/11-jarigen). Spelers ontvan gen een speciaal Arsenal voetbal shirt en een deelnamecertificaat. als een groot talent, reed in zijn profjaren onder andere de Ronde van Italië en hielp Dennis Menchov in de Vuelta van 2007 aan diens eindzege. In 2008 nam hij nog deel Natuurlijk haalt de jeugdbrandweer van Sint-Philipsland een geintje uit als hun leider trouwt. De leden zet ten vrijdag de bruidsauto (met e«n rookmachine) in de rook als Jan Willem Kempeneers (21) en zijn bruid Elise Dekker (23) het ge meentehuis in Tholen verlaten na het geven van hun jawoord. De An- najacobiaanse Anneke van Strien- van Leeuwen voltrok het huwelijk. Met loeiende sirenes kwamen twee brandweerauto's om de hoek gevlo gen om de zogenaamde brand te blussen. De nuchtere Jan-Willem stond er met zijn handen in zijn zak ken naar te kijken, maar kon er wel om lachen. Elise sloeg toch wel even haar hand voor haar mond van verbazing. De twee Fluplanders gin gen na het spektakel met het hele jeugdkorps op de foto, waarbij er ook weer de nodige rook en confetti aan te pas kwam. Dat was lastig voor de fotografen, want even was er niets meer van de gezichten van het bruidspaar te zien. Jan-Willem is niet alleen jeugdleider in Sint Phi lipsland, hij werkt ook als beroeps kracht van de brandweer op het ge meentehuis in Tholen. Elise werkt als verzorgende in verpleeghuis de Het runningteam Tholen van de Roparun heeft zaterdag op de parkeerplaats van C1Ü0U Jurgen Stroot in Tholen tussen tien uur 's ochtends en twee uur 's middags 180 loten verkocht. Dat betekent binnen vier uur een opbrengst van 450 euro voor Roparun, de stichting die materiaal geeft of koopt voor de bestrijding van de effecten van kanker. Op 22 mei gaat de 19e Roparun in aan het WK voor bcroepsrenners. Blessures en ziektes wierpen hem achteruit. De Maar hoopt op termijn nog steeds op een profcontract in het Europese peloton. Hij noemde Samaritaan in Sommelsdijk. Ze zijn vrijdag in Sint-Annaland komen wonen. Daarvóór hebben ze hun hu- Parijs van start waarna de deel nemers op Tweede Pinksterdag na 530 kilometer in Rotterdam ho pen aan te komen. De gemeente draagt ook bij. De stichting krijgt 750 euro voor de estafetteloop. De vier leden van het running team Tholen die loten verkochten waren Zoë Braai, Geeske Koe- voets en Loes Piasmans uit Tho len en Daphne van Tulder uit Os- sendrecht. Ze waren vergezeld de deelname aan de koers in Oud- Vossemeer nuttig. „Telkens volle bak aanzetten in de bochten. Daar word je sterker van." Bos was blij dat hij De Maar in de sprint achter van Mascotte Joe. Het team maakt zich voor het derde jaar sterk om mensen te bewegen loten te kopen voor het goede doel. „De reacties op de parkeerplaats wa ren over het algemeen hartver warmend", zegt teamleidster Geeske Koevoets. „Slechts een en keling zei dat ze alleen bood schappen kwamen doen, maar de meeste mensen die we aanspra ken, kochten loten." zit had kunnen laten. „Ik voelde hem komen. Maar ik had nog net wat extra's over." Bij de amateurs-A werd de koers beslist in een sprint met vier. Fred Pronk won afgetekend, met de ploeggenoten Dylan de Kok (Steen bergen) en Maikel Roks (Sint Wille- brord) als de nummers twee en drie op het podium. Remi Potappcl uit Sint-Maartensdijk lukte het niet om de neus aan het venster te steken. Bij de dames ontbrandde de strijd al in de eerste ronde. De latere winnares Chantal Blaak koos het hazenpad, later gevolgd door het drietal Andrea Bosman, Lucinda Brand en Roxanc Knclemann. De uit Nieuwerkerk aan de IJssel af komstige Blaak dubbelde het pelo ton en kreeg daarin later het gezel schap van haar koerskapitein Bosman, die de oversteek vanuit het achtervolgende groepje had ge maakt. Knetcmann zat in de tang tussen de rensters van de Leontien- formatie en had het nakijken. Van Moorsel, met man en kind aanwe zig langs het parcours, zag Blaak in de finale aanzetten voor een tweede solo. Blaak, vorig jaar nog winnares van de Europese titel on der 23 en uitblinker in diverse we reldbekerwedstrijden, reed moeite loos naar de bloemen. „Ik voelde me vandaag super en wilde er graag een zware koers van ma ken." Uitslagen: elite/beloften: 1. Jan Bos (Nieuwehorne), 2. Mare de Maar (Boulder, Verenigde Stalen), 3. Johnny van der Klooster (Lewe- dorp), 4. Martijn Simons (Roosen daal), 5. Marco Minnaard (Wemel dingc), 6. Gerwin de Regt (Nispen), 7. Rob Disseldorp (Rijpwctering), 8. Leon Burger (Amsterdam), 9. Ar no Hartog (Giessenburg), 10. Tho mas Rabóu (Schijndel). Dames: IChantal Blaak (Nieuwer kerk a/d IJssel), 2. Andrea Bosman (Ermclo), 3. Lucinda Brand (Oud Beijerland), 4. Roxanc Knetemann (Krommenie), 5. M. Vries (Zwolle) Amateurs-A: 1Fred Pronk (Heer hugowaard), 2. Dylan de Kok (Steenbergen), 3. Maikel Roks (Sint Willebrord), 4. Dennis van Wezop (Castricum), 5. Robert de Poel (Dordrecht) Het Thoolse team was blij met de medewerking van Jurgen Stroot van de supermarkt. „Die vond het prima dat we daar zijn klanten benaderden. We kregen nog onbe perkt koffie ook." Op 9 april volgt in Tholen in de ochtenduren de scholenloop. Een loop waarbij deelnemende kinde ren worden gesponsord, 's Mid dags wordt de actie in Sint Phi lipsland voortgezet. Overigens was er uit 2009 een over schot van 7407 euro. Dat is ver werkt in de nieuwe begroting. Het bedrag is grotendeels opgeslokt door voorlichtingskosten van Indi go. De welzijnsinstelling gaat meer doen voor preventie tegen midde lengebruik op aanvraag van het Westerpoort college in Tholen. De school wenst begeleiding bij het per 1 januari ingestelde rookverbod door middel van preventielessen aan alle klassen. Voorheen gebeurde dit alleen aan de tweede of derde klas sen. In 2009 is er 4189,14 cent aan de post voorlichting Indigo, onder wijs en uitgaansleven uitgegeven en voor 2010 staat daarvoor 7000 euro begroot. Opvallend is dat een andere post, de De jongerenraad Tholen is op zoek naar nieuwe leden, omdat er binnen kort Hink wat leden de raad verlaten. Er is een vacature uitgezet waarop geïnteresseerde Thoolse jongeren tussen de 12 en 23 jaar tot 9 april op kunnen reageren bij het jongeren werk van de gemeente Tholen. In middels bezoeken al een aantal jon geren de openbare vergaderingen van de Joth, om te zien of het lid maatschap iets voor hen is. Zo snuffelen jeugddebatwinnaar Nicl Jansen, David van der Stelt, Job Ha- ge en Jörgen Beens uit Tholen al rond bij de Joth en heeft ook Katinka Niet in mei, maar in december wil de jongerenraad Tholen (Joth) sa men met de stichting Jongeren voor Jongeren een actie in de trant van het glazen huis houden. Het idee was eerst om de dagen rond Bevrij dingsdag in een soort glazen huis te gaan zitten om zo geld op te halen voor het Burkina Faso project van de stichting en de Joth. Die datum blijkt te kort dag qua voorberei dingstijd en daarom is het weekend De Nattekernenslag, de spelletjes dag voor de jeugd in zwembad De Spetter in Tholen, is verzet naar 17 juli. De jongerenraad van Tholen en het zwembadpersoneel die deze jaarlijkse activiteit samen organise- Het comité Woord en Daad Tholen houdt een doorlopende inzamelings actie van tweedehands boeken en' cd's. Die worden gebruikt om te ver kopen bij verschillende activiteiten, zoals de voorjaarsmarkt op I mei in Vier parkeerplaatsen bij het ge meentehuis worden voorzien van een e-oplaadpunt voor elektrische auto's. Ze komen op de openbare parkeerplaats. Dat heeft het college van burgemeester en wethouders besloten. Een groep jongeren van de gerefor meerde Ichthuskerk en de hervorm de gemeente Immanuël in Tholen doet komend weekeinde mee aan de actie Zip Your Lip. Ze eten 24 uur lang niet, om op die manier zelf een beetje te ervaren wat honger is. Bij Leden van de Kiwanisclub Tholen hebben zaterdag het oesterbroed van de dakpannen gestoken die vo rig jaar in de Oosterschelde zijn ge gooid. Dit zou al in februari gebeu ren. maar toen was het te koud. Met een motorboot en vier zeilbootjes van scouting Heenetrecht voer men naar de Oesterdam, om bij laag wa ter de pannen in te laden. Terug aan land werden de jonge oesters afge- Het college van burgemeester en wethouders van Tholen heeft als nog een reactie gegeven op de eva luatie van de Senior Games. Het is van mening dat deze tekort doet aan de inspanningen van de ge meente om het evenement voor ou dere sporters tot een succes te ma ken. Vier gemeenten worden geroemd vanwege de goede orga nisatie, maar daar wordt Tholen niet bijgeschaard. De gemeente krijgt juist kritiek op het bord, om dat er intern gebrekkige communi catie zou zijn geweest. Het college reageert daarop door vijf punten te noemen die door de gemeente zijn bewerkstelligd. De gemeente Tho len heeft een werkgroep ingesteld waarin alle disciplines van de ge meentelijke organisatie en de KN- WU zitting hadden. Als toelichting wordt gegeven dat hierdoor de lij nen in Tholen zeer kort zijn gehou den en de organisatie van zowel de wielerwedstrijden als de voetbal- workshopdag/inventaris tenten, voor ruim de helft lager uitvalt: 2000 euro in plaats van 4327,05 euro. Dit komt doordat de kosten voor de tenten bij de zwembaden lager uitvallen van wege aangebrachte bestrating. An dere terugkerende uitgaven zijn on der meer: de jongerenraad van Tholen (10.000 euro); weerbaar- hcidscursus/judo zelfverdediging (21.000 euro); kinderkamp (7000 euro); preventie via HALT (9400 eu ro); jeugdadviseurs (1000 euro); jeugdhonken, activiteiten jongeren werk, waaronder negenkernenslag 11.000 euro); stimulering jeugdac- tivitcitcn (2500 euro) en Buma en brugpieperkampioenschappen (1200 euro). Er staat een overschot van 400 euro voor 2010 begroot. van der Sterren uit Poortvliet aange geven dat ze wel interesse heeft voor de jongerenraad. In de begeleiding van de jongerenraad verandert er ook wat. Jongerenwerker Jordi Reuvers neemt een aantal taken over van sportzaken, omdat portefeuillehou der Piet van der Vlies onlangs met de vut is gegaan. Vanwege de vacature stop bij de gemeente wordt daarom hel werk verdeeld over de aanwezige ambtenaren. Reuvers meent dat het niets te maken heeft met de bezuini gingen op het jongerenwerk. Hij blijft nog wel actief in het jongeren werk, maar niet meer voor de jonge renraad. Hij zal daarom niet meer de openbare vergaderingen van de Joth bezoeken. Zijn collega Ingrid Bras blijft dat wel doen. van 17 en 18 december gekozen. Het wordt tegelijkertijd ook gezien als afsluiting van het project met een laatste grote actie om geld in te za melen voor de school en groentetuin in het Afrikaanse land. Wat er pre cies gaat gebeuren tijdens de actie en waar die gaat plaatsvinden moet in de eerstvolgende jongerenraad- vergadcring duidelijk worden. Dan wordt er een nieuw plan voorgelegd. Mogelijk wordt er samengewerkt met de stichting Uit op Tholen, Voorzitter Karei Saris heeft de Joth de vraag voorgelegd of zij ideeën hebben voor een jeugdactiviteit. ren, hebben besloten dat die datum beter uitkomt dan het eerder vastge stelde tijdstip in april. De zwemba den zijn dan nog niet open en ook is er dan nog veel jeugd bezet met voetbal. Door de Nattekernenslag te verzetten naar de zomer, denkt de organisatie meer deelnemers te kun nen trekken en daarnaast meer kans te hebben op goed weer. Stavenisse. Allerlei boeken zoals kin derboeken, theologische boeken, hobbyhoeken, romans en oorlogs boeken en diverse cd's kunnen wor den ingeleverd voor het goede doel bij één van de comitéleden. Dat is het hele jaar door mogelijk. De adressen zijn te vinden op de website van het comité, www.woordendaadtholen.nl of via J.J. Westdorp. tel. 692657. In Stavenisse is er 637,48 euro op gehaald voor het Reumafonds. De collectanten gingen langs de deur tijdens de nationale collecteweek van het fonds. die 'hongeractie' laten de jóngeren zich sponsoren. De opbrengst gaat naar de organisatie World Vision, voor haar aidsprojecten in Afrika. Als gevolg van de ziekte aids zijn op dit continent twaalf miljoen kin deren alleen achtergebleven zonder dat iemand voor hen zorgt. De Thoolse jongeren houden hun actie van vrijdagavond zeven tot za terdagavond zeven uur. stoken, in roestvrijstalen bakken ge sorteerd en vervolgens terugge plaatst in de Oosterschelde. Daar groeien ze de komende jaren tot ze rijp zijn voor consumptie. Volgens Kiwanislid Paul Deurloo was de op brengst meer dan verwacht. De feestavond die de Kiwanisclub dit jaar organiseert, is in stijl. Vanaf de Oesterdam vaart een partyschip over de Oosterschelde. Kaarten zijn verkrijgbaar bij Kiwanisleden. Deelnemers steunen Metakids, een organisatie die zich inzet voor on derzoek naar stofwisselingsziekten. wedstrijden vlot zijn verlopen. Ten tweede worden de inspanningen van wethouder Kees van Dis ge noemd om de wielerwedstrijd allu re te geven door samenwerking met de gemeente Woensdrecht te zoeken. Het succes hiervan wordt volgens het college alleen op het conto van het comité van de Senior Games geschreven. Het is door Tholen bedacht, geïnitieerd en uit gewerkt, schrijft het college. Ook noemt het college als bijkomend gevolg hiervan dat de Delta prof ronde ook een deel van dit parcours volgt. Het college roemt tevens het contact leggen van de gemeente Tholen met llawa, waardoor de volgende games nu daar plaatsvin den. Als laatste punt wil het colle ge kwijt dat de gemeente boven matige personele inzet heeft geleverd bij het wielerevenement, omdat de organisatie van de Senior Games de toegezegde inzet niet waar maakte. De Wereldwinkel aan de Kerkstraat 28 in Tholen houdt morgenavond jaar vergadering. Belangstellenden kunnen vanaf acht uur terecht. Er is tevens gelegenheid om de nieuwe huisstijl te bekijken. Het college van burgemeester en wethouders wil een krediet van 1,6 mil joen euro beschikbaar stellen voor aankopen en voorbereidende werkzaam heden in Tholen Noord. De vraag wordt voorgelegd aan de gemeenteraad. De chauffeursvereniging Flupland houdt op zaterdag 29 mei een verkeers veiligheidsdag voor kinderen uit groep 8 van de drie basisscholen op Sint- Philipsland. Van half negen tot half vier zijn er activiteiten op het havenpla teau in Sint Philipsland. Kinderen leren bijvoorbeeld wat de dode hoek inhoudt en er worden rondritten met vrachtauto's gemaakt. De chauffeurs vereniging heeft een subsidie van 1750 euro gevraagd bij de gemeente, maar die is afgewezen omdat de gemee'nte geen subsidie aan belangenver enigingen verstrekt. Jan-Willem Kempeneers en Elise Dekker uit Sint Philipsland hebben elkaar vrijdag hun jawoord gegeven. welijk kerkelijk laten inzegenen door dominee Bakker in de kerk van de Gereformeerde Gemeente in hun nieuwe woonplaats. Ze hebben een receptie gehouden in restaurant de Grevelingen bij Bruinisse. Het Roparunteam Tholen verkoopt loten aan mevrouw Jolanda van Zetten uit Tholen.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 17