'Er zaten geen gaten in mijn vis' Voorjaarsaanbiedingen @i 0 h* TUINBEREGENING Meeuwse handelsonderneming bv Anne Kwist leidt zwemloop Reservederby eindigt gelijk www.goossenstuinmachines.nl Renners Team Rabobank present, maar damespeloton afgeroomd Thoolse voetbaldames spelen gelijk Senioren Emergo ook kampioen Smash stelt doel bij na nederlaag Koersballen Tuincentrum Eiland Tholen 20 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Leendert Goedegebuure is beste aankomend lasser van Nederland Club heeft te weinig spelers voor promotie Opvallende namen Setallandse Wilbert naar NK libre Fietsen tegen kanker Donderdag 18 maart 2010 Andere teams NIEUW Partner zitmaaiers 11.5 pk vanaf 1 199,00 Erik Maljaars Tuinen Tevens verkoop van potgrond, tuinturf etc. DIVERSEN NIEUW, DEMO EN GEBRUIKT NIEUW Vaste plantenkwekerij "De Smalle Nolle" In onze verkoopruimte van 1000 m2 vindt u kamerplanten, snijbloemen en buitenplanten alles onder één dak. Dus kamer of tuin opnieuw stylen? Kom dan een kijkje nemen en voor deze prijzen kunt u altijd slagen. NU OOK IN ONS ASSORTIMENT KYMCO EN SUZUKI QUADS Kijk op onze site voor meer informatie! Ton Coossens Tuinmadiines MB&StëBm A. Plesmanweg 6 Postbus 190 4460 AD GoesTel.Ol 13-212620 Fax 232214 www.meeuwse-goes.com E-mail info@meeuwse-goes.com - Oud-Vossemeer traditionele opening Zeeuws wielerseizoen Met de Ronde van Oud-Vossemeer wordt komende zaterdag het wieler seizoen in de regio weer geopend. Zoals de laatste jaren gebruikelijk wordt er gestart in de categorieën amateurs-A, dames en elite/beloften. Vanwege de concurrentie van een nieuwe koers in Strijen is het deelne mersveld bij de dames aan de magere kant. In liet ruim dertig dames tellende peloton wel opvallend veel buitenlandse namen, waaronder een afvaardiging uit Noorwegen. Bij de amateurs-A verdedigt Remi Potap- pel de eer van de streek. Nationale toppers als Wesley Kreder en Tho mas Rabou staan aan het vertrek bij de elite. Het deelnemersveld over ziend is secretaris Frans Hommel van het wielercomité in Oud-Vossemeer tevreden. „Ik denk dat we zo vroeg in het seizoen weer volop strijd gaan zien." De zestienjarige Leendert Goedegebuure uit Sint-Annaland heeft een lashelm en een dopsleutelset gewonnen tijdens de nationale laswedstrijd voor vmbo-scholieren. I^eendert Goedegebuure (16) uit Sint-Annaland is kampioen geworden bij de nationale laswedstrijden tijdens de Technishow in Utrecht. Hij deed daaraan mee, omdat hij eerder de regionale wedstrijd voor vmbo-scholie- ren won. Hij nam het vorige week in de jaarbeurs in Utrecht op tegen 18 andere deelnemers, waarna bleek dat hij zijn opdracht het beste had ver vuld. Hij moest een figuur in de vorm van een vis lassen. Zijn lasnaden za gen er netjes uit. „Er zaten geen gaten in, zei de jury", vertelt een trotse Leendert achteraf. Hij mag zich daarom beste aankomend lasser van Ne derland noemen, een titel die het Nederlands Instituut voor Lastechniek (NIL) heeft bedacht om het vak te promoten onder scholieren. Een nieuwe lashelm, een dopsleu telset en een oorkonde. Daarmee kon Leendert naar huis. Tijdens de prijsuitreiking werd hem gevraagd of hij verder wil in het vak. „Nee, dat niet", was het antwoord. Leen dert heeft al van kleins af aan de wens om vrachtwagenmonteur te worden. „Dat heeft me altijd al ge boeid", zegt hij. Dat hij goed kan lassen, komt daarbij nog wel van pas. Hij is nuchter en geeft niet hoog op van zichzelf. Hij is door zijn leraar op het Calvijn college in Krabbcn- dijke, Henk Copier, gevraagd of hij mee wilde doen aan de laswedstrij den. „Hij zag dat ik goed kon las sen", zegt de vierdejaars leerling metaaltechniek. In zijn vrije tijd oe fent hij wel eens met elektroden las sen. „Maar niet zo vaak", zegt Leendert. Hij had niet verwacht dat hij zou winnen. „Ik dacht, mis schien derde, maar kampioen had ik niet verwacht." De Setallander werkt in zijn vrije tijd in de kas van zijn oom Jan Goe degebuure. Die teelt in zijn kas, aan de Bosweg buiten het dorp, bloe men en aardappels. Thuis heeft Leendert een volière met veertien vogels. Hij heeft onder andere kana ries, parkieten, zebravinken en Ja panse meeuwen. „Er is niet zoveel meer over want vorig jaar had ik een slang in mijn volière en onlangs zat er een rat in." Als Leendert zijn vmbo-diploma heeft gehaald, gaat hij verder leren. Hij wil de opleiding motortechniek aan het Markiezaat college in Ber gen op Zoom gaan volgen. De wedstrijd tussen de dames van Smerdiek en tegen Jodan Boys uit Gouda is zaterdag geëindigd in een 1-1 gelijkspel. Het Thoolse team moest wel wat dames missen en kon ook uit het tweede team geen aan vulling vinden, maar desondanks begon Smerdiek sterk. Natuurlijk was het voor het wieler comité een tegenvaller toen bleek dat in Strijen gelijktijdig een dames- koers op het programma stond. Met name wielerclubs uit Zuid-Holland kiezen voor de ronde in eigen streek, zodat het deelnemersveld in Oud- Vossemeer flink is afgeroomd. Om dat Strijen onder een ander district valt, werd het pas laat bekend dat er sprake was van een dubbele agenda. „Maar bij de wielerbond had wel een l'ampje mogen gaan branden", aldus Hommel. Op voorhand lijkt Arenda Grimberg, tweemaal winna res in Oud-Vossemeer, de meest be kende naam op de affiche. Met Anne Eversdijk en Birgit Lavrijssen staat wel de top van het Zeeuwse dames- wielrennen aan het vertrek. Roxane Knetemann heeft na een moeilijk seizoen dit jaar ook de ambitie om haar talent te bevestigen. De dames vertrekken om 13.15 uur, voor een koers over 60 kilometer. Secretaris Hommel heeft hoge verwachtingen van de Noorse rensters. „Een land met een echte wie iercultuur, zeker als hel om dames gaat." Het programma wordt geopend door de amateurs-A om 11.30 uur. Voorlopig staan er ruim 80 coureurs op de deelnemerslijst, waaronder de vorig jaar in ereplaatsen grossieren de Remi Potappel. De renner uit de Smalstad moet afrekenen met erva ren kleppers als Tonnie Akkermans, Dirk van Dam, Eric Vereecken, Ruud Zijlmans en de snelle Johan Peemcn. Ook de amateurs-A leggen 60 kilometer af. Om 15.00 uur start het hoofdprogramma, met een koers over 80 kilometer voor de elite en beloften. Oud-Sctallander John den Engelsman is in deze categorie de streekfavoriet. Andere opvallende namen zijn zeker Wesley Kreder en Thomas Rabou, uitkomend voor het Continental Team van de Rabobank. Kreder behoorde afgelopen zondag bij de Dorpenomloop in Rucphen al tol de uitblinkers en zette zijn ploegmakker Barry Markus in win nende positie af op vijftig meter voor de meet. Zelf eindigde hij als zesde. Jan Bos uit het Friese Nicu- wehornc is een belangrijke outsider. Bos was ook vorig seizoen al vroeg in vorm en won onder andere de klassieker Ronde van Groningen en de voor de noordelijke clubcompeti tie meetellende A7 Classic. Veel- winnaar Rob Disseldorp staat even eens aan het vertrek in Oud- Vossemeer. Marlijn Simons liet in de voorbereidingskoersen op de Borchwerf in Roosendaal al zien dat zijn conditie in orde is. Van Warner Boekhout en Nico Vuurens mag eveneens worden verwacht dat zij hun neus aan het venster steken. Johnny van de Klooster uit Lewe- dorp is de meest aansprekende Zeeuwse coureur aan het vertrek. Wie zeker ook in de voorste rijen op zal duiken is Gerwin de Regt, het trainingsbeest uit Nispen die gere geld ook de Oesterdam in zijn rond jes opneemt. Coen Otterspeer, vorig jaar winnaar in Oud-Vossemeer, ontbreekt vooralsnog op de deelne merslijst. Ook bij de elite/beloften gaan circa 80 renners van start. Rondemiss is Carmen Hoek. Wilbert van Dijke uit Sinl-Anna- land komt zaterdag in actie op het Nederlands kampioenschap libre in Lelystad. Hij heeft zich twee weken geselecteerd tijdens een voorronde in Wormerveer. Toen is de 18-jarige biljarter direct gepromoveerd van de tweede naar de eerste jeugdklas- se. Hij neemt het zaterdag op tegen de zes beste jeugdspelers van Ne derland. De Setallander speelt bij verschillende verenigingen. Op het kampioenschap komt hij uit voor Amorti in Zevenbergen. Bij biljart vereniging de Ram in Roosendaal speelt hij bij de volwassenen in de Cl-klasse. Met dat team speelde hij maandagavond tegen Hof van Hol land in Oud-Vossemeer. Van Dijke, die op de hotelschool in Bergen op Zoom zit, is nog geen twee jaar be zig met biljarten en speelt nu al bij de hoogste klasse van de jeugd. Deelnemers aan de fietstocht Ride for the roses die op 12 juni voor een deel over Tholen gaat, kunnen zich laten sponsoren. Op die manier wil de or ganisatie meer geld ophalen ter be strijding van kanker. Voor basisscho len wordt ook een programma gemaakt voor deelname. Inschrijven voor de tocht kan via www.deltaride- fortheroses.nl. De afstanden zijn 25. 50 en 120 kilometer, waarvan de laat ste voor een deel over Tholen gaat. Damesvoetbal Gelijk al na de aftrap was er een mogelijkheid voor de vrouwen uit Sint-Maartensdijk. De keepstcr liet de bal los toen Anne Hage nog in de buurt was. Anne speelde de bal breed, maar er was niemand om de bal in het doel te schieten. Marieke Goeree schoot zes minuten later de bal te zacht in zodat, de keepster makkelijk kon redden. Anne Hage ging even daarna in de aanval, maar ook haar inzet was een makkelijke prooi voor de keepstcr. Genoeg kan sen, alleen het vizier stond niet goed. Aan de nadere kant moest Agnita Nouwen gestrekt naar de hoek om Jodan Boys van het scoren af te houden. Irini Brouwer schoot in de twintigste minuut een yrije trap hoog voor het doel. Wendy de Wilde maakte het af door de aankomende bal hoog op het doel van Jodan Boys te schieten. De keepster pro beerde de bal nog te keren maar dui kelde met bal en al in het doel: 0-1. Het antwoord van de dames uit Gouda viel vlak voor de rust. Alle verdedigers van Smerdiek maaiden over de bal heen na een voorzet van Jodan Boys vanaf de rechterkant. Zo kon de linkerspits de bal be heerst in de hoek schieten voor de gelijkmaker. Jodan Boys begon beter aan de tweede helft, hoewel de eerste kans voor Smerdiek was. Een combinatie tussen Anne Hage en Debbie Doornen had een doelpunt moeten zijn. Debbie werd aangetikt maar de volgens de correspondent goed lei dende scheidsrechter zag er geen strafschop in. De spitsen van Smerdiek zorgden voor te weinig dreiging om echt voor gevaar te zorgen. Jodan Boys probeerde het met afstandsschoten, maar de Smurdiekse doelvrouw Ag nita Nouwen had hier weinig pro blemen mee. In de zeventigste mi nuut gaf Anne Hage een mooie voorzet op Debbie Doornen die de hoek zo voor het uitzoeken had, maar Debbie kopte naast. Gelijk daarna had Jodan Boys de wedstrijd kunnen beslissen maar ook hier stond het vizier niet goed. De ge heel vrij doorlopende rechterspits had de hoek voor het uitkiezen, ge lukkig voor Smerdiek schoot ze zes meter naast. Een paar minuten later kon de centrumspits het over doen maar ook zij schoot ver naast. Het eerste team van korfbalclub Emergo uit Sint-Maartensdijk is za terdag totaal verrast met het winnen van de kampioensbeker. Emergo moest winnen van Tjoba om op zijn minst gedeeld kampioen te worden met Fortis uit Oost-Souburg en Blauw Wit uit Kloetinge. Dat deden ze ook met 16-5, maar dat de titel van de zaalcompetitic aan de Thole- naren zou worden toegewezen, had niemand verwacht. Voorzitter Jasper van der Linden weet nog niet wat de doorslag heeft gegeven: „Waar schijnlijk de onderlinge resultaten." Ineens stond daar de vertegenwoor diger van de bond met de beker, ver telt Van der Linden. De titel in de zesde klasse reserve is leuk, vindt hij, maar de club doet er verder niets mee. „We kunnen niet promo veren of degraderen. We blijven ge woon in dezelfde klasse doorspe len." Willen ze dat wel, dan moeten er meer spelers komen, zegt Van der Linden. De E-jeugd is een week eerder al kampioen geworden in de zaalcompetitie die nu ten einde is. Alleen voor de C2-jeugd staat zater dag nog een wedstrijd op het pro gramma. Het eerste team maakt wekelijks ge bruik van invallers tijdens de wed strijden. Zo ook zaterdag. Toen kwamen onder meer Rick Bazen en Yvette van Dijk het vlaggenschip versterken en droegen hun steentje bij door ook nog eens te scoren. De club is echter op zoek naar een vaste Vier teams van de Setallandse ta feltennisclub Smash blijven in de race voor de titel, maar daar maakt het eerste seniorenteam geen deel van uit. Het vlaggenschip van de Setallanders zijn na een derde ne derlaag in de eerste klasse verder teruggezakt. Het werd. zaterdag 3- 7 in de thuiswedstrijd tegen Bel- erum 4. Het doel voor dit seizoen is bijgesteld naar wegblijven uit de degradatiezone. Hoewel de nederlaag tegen Bel- crum geflatteerd was en het team een gelijkspel verdiend had waren dit toch de harde cijfers. Met Harm Westdorp weer in de basis had het team weinig vat op het stugge spel van de tegenstanders. Harm Westdorp en Peter Bazen wisten nog wel een keer de tegen stander op de knieën te krijgen en het dubbelpunt was voor Harm en Merijn v.d. Klooster. Laatstge noemde was met zijn anders zo Uitslagen van de gespeelde wedstrijden van koersbalvereniging: Meulvliet: 1. mevr. L. van Bale 25 p.; 2. mevr. R. Bolicr 24 p.; 3. mevr. J. Ver- braeken 21 p.; 4. mevr. B. Schot 18 p.; 5. W. Deurloo 17 p.; 6. mevr. L. Verschoor 15 p.; 7. W. Bijl 13 p.; 8. mevr. A. Hil- gerson 7 p.; 9. mevr. N. Deurloo 6 p. invulling van het seniorenteam en vraagt dan ook naar nieuwe aanwas van volwassen leden. Door het ver trek van een aantal mensen naar an dere verenigingen en door enkele blessures is aanvulling van de senio- rengroep gewenst. Van der Linden en wedstrijdsecretaris Marco van den Hoek zien graag nieuwe gezich ten verschijnen op de wekelijkse trainingsavond in Haestinge, op woensdag van acht tot negen uur. Pas als er een vast team is ontstaan, kan de club weer gaan nadenken over eventuele promotie, meent Van der Linden. In elk geval was het team dat zater dag was gevormd, gebrand op de ti tel. Emergo startte daarom fel. In de openingsfase kreeg de thuisploeg meerdere kansen, maar toch konden de Smurdickcnaren de korf niet al te gemakkelijk vinden. Bij de rust was er met een 5-2 voorsprong dan ook nog niets beslist. In de tweede helft gingen de rood-zwarten nog beter draaien. De mensen die makkelijk scoorden werden goed vrij gespeeld en Emergo heerste in de rebound, zodat er lang kon worden aangeval len. Via een 10-4 tussenstand werd dan ook rustig naar de zege toege speeld. Hans Peter de Jong (4x), in valster Yvette van Dijk (2x), Marco v.d. Hoek (2x), Jaco Rip (2x), Ger- rie Anthonisse, invaller Rick Bazen, Ad Farla, Petra de Jong, Marijke van Keulen en Liesbeth Potappel hielpen hun ploeg met hun doelpun ten aan de zege. succesvolle spinballen niet opge wassen tegen deze tegenstanders en kon voor zijn team geen potten breken. Het tweede seniorenteam zette een zelfde uitslag op het bord maar dan in het voordeel van Smash '76 en blijft in de race om de titel in de vierde klasse. Peter Hendrikx nam het team met drie overwinningen op sleeptouw. Mathijs v.d. Graaf won twee keer en Jacob Elenbaas pakte in zijn laatste partij ook nog een punt mee. Het dubbelspel werd gewonnen door Peter en Mathijs. Het derde seniorenteam is na de 6-4 nederlaag tegen Hotak '68 rode lan taarndrager geworden in de vijfde klasse. De dames Anky Vroegop, Ellen Hage en Cindy v.d. Klooster wonnen ieder een wedstrijd en het dubbelspel was ook voor Smash. Degradatie is nog geen feit, maar dan zullen er vanaf nu meer punten moeten worden ge pakt. Gezelligheid vóór Alles/Sint-Maar tensdijk: 1. A. Poot 50 p.; 2. C. Breure 32 p.; 3. A. Wielaard, én mevr. A. Bocxe en C. van Gorsel 30 p.; 5. mevr. W. Kloet en mevr. M. Dane 25 p.; 6. mevr. T. Breure en W. Bijl 19 p. Oud-Vossemeer: Imevr. J. van Houte 20 p.; 2. mevr. R. Nagtcgaal 19 p.; 3. Mevr. C. Havermans 17 p.; 4. Mevr. L. Weezenaar 15 p.; 5. N. Moerkerken 12 p.; 6. Mevr. C. Wilsing 11 p. Anne Kwist uit Tholen heeft haar koppositie bij de vrouwen overall in de Haverkamp Partners zwemloop versterkt. Ze won zondag in zwembad de Stok in Roosendaal de tweede zwemloop in de reeks van drie. Tholcnaar Jos Kodde werd derde in zijn afstand en plaatsgenoot Martin Voshol eindig de als dertiende. Kwist deed evenals Martin Voshol mee aan het circuit op de afstand een ki lometer zwemmen en 10 kilometer hardlopen. Zowel Anne als Martin pres teerden goed in de redelijke weersomstandigheden. Er stond wat wind en er viel een spatje regen. Anne zwom de 1000 meter in een tijd van 14:51 min. en finishte na het lopen in een totaaltijd van 59:10 min. Dat leverde haar we derom de eerste plek op bij de vrouwen. Martin zwom de 1000 meter in een tijd van 18:09 min. Daarna liep hij de 10 km waarbij hij met een totaaltijd van 1:06:34 min. over de finish kwam. Dit leverde hem na twee wedstrijden de 13c plek bij de heren overall. Jos Kodde deed mee aan de afstand 500 meter zwemmen en vijf kilometer hardlopen. Jos overbrugde de 500 meter zwemmen in een tijd van 7:37 min. Na het loopgedeelte finishte hij in een totaaltijd van 31:03 min. Dit leverde hem een 3c plaats op bij de heren 50 jaar. De laatste van de drie wedstrijden in de zwemloop circuit is op 18 april in bosbad Hoeven. De derby tussen Smerdiek 2 en Noad '67 3 is geëindigd in een 1-1 gelijk spel. Het duel begon een beetje mat vanwege de afwachtende houding van Smerdiek. De oud-trainer van de club, Ard Beurkens, nu spelend voor de Fluplanders, zorgde voor de eerste dreiging. Reini Reijngoudt schoot de bal in het doel van de thuisclub, maar het punt werd afgekeurd. Smerdiek deel de wat speldcnprikjes uit, maar echt in de problemen kwam Noad niet. De gasten krijgen vlak voor rust nog een grote kans via Edwin Hage, maar zijn afstandsschot met een lob over de keeper belandde net over de lat. Gaande weg de wedstrijd wordt de wedstrijd onvriendelijker en harder wat een aan tal harde overtredingen oplevert. Na de rust blijft Smerdiek aanvallen. Noad verweert zich wel, maar kan het eerste punt van de thuisclub niet voorko men. Een diepe bal van Smerdiek kwam voor de voeten van Eduward de Rijke en die scoorde beheerst de 1-0. Edwin Hage kwam tien minuten later met antwoord van Fluplandse zijde en schoot de bal in het doel voor de ge lijkmaker. Beide ploegen proberen dan nog wel wat kansen te creëren maar dit levert geen doelpunten meer op. Castel Garden maaitracfor 15.5 pk moaibr 102 cm vangbak van 4.039,00 voor 3.395,00 Iseki dieseltractor 15 pk vangbak 102 cm geen v-snaren op van 8.500,00 voor 7.500,00 Snapper tractor 19,5 pk maaibr 102 cm vanger cruise control zwoor chassis nu 3.995,00 Tuinontwerp beplantir Tuinrenovatie Tuir Tuinc jlannen Wolf motormaaiers 4 pk maaibr 40 cm Castel Garden 53 cm, 3 versnellingen vangbak mulching Sabo motormaaiers Husqvarna bladblazers handmodel v.a. 279,00 NIEUW Husqvarna Rider frontmaaier maaibr 85 cm Husqvarna motortrimmers 28 cc Husqvarna bosmaoiers met mes Husqvarna motorkettingzagen 36 cc blad 38 cm Dolmar motorkettingzaag 45 cc Dolmar bosmaaiers 2 takt en 4 takt modellen v.a. €499,00 van 1.095,00 voor €885,00 nu voor actieprijzen rug model v.a. 439,00 nu €2.499,00 v.a. €199,00 nu €379,00 von€ 229,00 voor €199,00 Nu €199,00 0P 0P SCHERPENISSE Vijveraanleg waterpartijen Sierbestrating Boomverzorging Molenweg 27 4694 BD Scherpenisse Tel. (0166) 66 25 13 Fax (0166) 66 28 47 nu v.a. 329,00 Opruiming Brill maaiers overjarig showroom modellen - kortingen tot 25% Brill fluister hakselaar 4.5 cm Murray zitmaaier met vangbak maaibr 76 cm Castel Garden motorheggenschaar XH55 Castel Garden zitmaaier met vangbak MTD 12 Pk maaibr 96 cm, 7 versnellingen voor en achteruit Concord zitmaaier maaibr 85 cm Hydro 12.5 pk Stiga frontmaaier maaibr 90 cm Driepunt hakselaar voor mini trekker max 6,5 cm Honda met freesbak Ferrari diesel frees 10 freesbak cirkelmaaier van 750,00 voor 550,00 van 1095,00 voor 750,00 €329,00 v.a. 1.395,00 €699,00 van 1.425,00 voor 1.250,00 Nu €850,00 Nu €2.023,00 meeneem prijs v.a. 1000,00 €3.000,00 Voor bijzondere vaste planten, www. desmallenolle. til Ook voor al uw heesters, alle soorten bomen, rozen, klim- en leiplanten, coniferen, vruchtbomen, grassen, speciale buxus, bloembollen voor tuin of pot, champost voor grondverbetering, houten plantenbakken enz. Geopend van 1 april tot 1 november op donderdag, vrijdag en zaterdag van 9.00 uur tot 17.00 uur. Wij kunnen ook een tuinontwerp!beplantingsplan voor u maken. Tot ziens aan de Nolledijk te Melissant Tel.: 06-28542638 of 06- 51401725 Winkelzeeseweg 1St.-Annaland, tel. 0166-6521 17 Dit is slechts een klein gedeelte van de opruimingslijst: Bel ook voor bosmaaiers, loopmaoiers, heggenscharenverticuteermachines, kloofmachines die op de lijst staan. Onderhoud en reparatie van alle merken. Koningsspil 44 4661 TW Halsteren (industrieterrein Oude Molen nieuw) Tel. 0164-242866 'M'. T. - i .-r.» li s e 3 - m s a -t- t SIERBESTRATING Sierstenen 20 x 20 x 6 en 20 x 30 x 6 13,- p/m2 Koppelstones 20x 30 x 6 cm - €15,-- p/m2 Siertegels 40 x 40 div. kleuren 3,50 p/st. Betonklinkers 8 cm dik grijs 11,50 p/m2 Chinees hardsteen 3 cm wildverband enz. 25,- p/m2 Ook vele andere soorten en maten, ook siergrind en split!! 1000 m2 showterrassen!! Het aanleggen kunnen wij ook verzorgen!! TUINHOUT Zware geschr. tuinschermen 180 x 180 recht en toog 37,50 p/st. Geïmpregneerde tuinplanken, rabatdelen en palen div. afmetingen. Alles scherp geprijsd!! Ook in hardhout te leveren!! BLOKHUTTEN TUINHUIZEN 260 x 200 cm 575,-- 250 x 250 cm 795,- 300 x 200 cm 975,- En nog vele andere maten en uitvoeringen!! Ook geïmpregneerd te leveren!! Het plaatsen kunnen wij ook verzorgen!! Bezorging gratisl! Bezorging gratis!! Jan P. Boogert Sierbestrating en Tuinhout Van de Abeelestraat 14307 BM Oosterland Tel. 0111-642682 m

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 19