VERKIEZINGEN GEMEENTERAAD TER INZAGELEGGING PROCES-VERBAAL P 22-2 VERKIEZINGEN GEMEENTERAAD Benoeming lid van de gemeenteraad Alzheimer Inn Donderdag 18 maart 2010 Gemeentenieuws openbare bekendmakingen gemeente Tholen week 11 Vervolg openbare bekendmakingen Servicebureau Voor Elkaar van de gemeente Tholen biedt u dit voorjaar in samenwerking met het R0C Zeeland de volgende cursussen aan: Voorelkaar r\l 1 De Alzheimerwerkgroep Tholen en het Steunpunt Mantelzorg van de gemeente Tholen nodigen u uit voor de Dementie en de mogelijkheden van ergotherapie De burgemeester van Tholen maakt ingevolge artikel P 23, lid 2, van de Kieswet bekend, dat het proces-verbaal waarin de uitkomst van de stemming en de uitslag van de verkiezing van de leden van de gemeenteraad, gehouden op 3 maart 2010 is vastgesteld, op het gemeentehuis van deze gemeente voor een ieder ter inzage is gelegd. Plaats Tholen Datum 05-03-2010 De burgemeester voornoemd, W. Nuis De voorzitter van het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van de raad van de gemeente Tholen maakt ingevolge artikel W 7, lid 1 van de Kieswet bekend, dat het besluit van 5 maart 2010 waarbij J.L.Hage wonende te 4691 LN Tholen aan het adres Windmolen 10 is benoemd verklaard tot lid van de gemeenteraad wegens het niet aanvaarden van de benoeming van E.M.D.van Deelen bij het gemeentehuis voor een ieder ter inzage is gelegd. Plaats Tholen Datum 05-03-2010 De voorzitter voornoemd, W.Nuis Ill Tholenderwijs Tevens kan gelijktijdig met of na het indienen van het bezwaarschrift een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend bij de president van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA MIDDELBURG. Indien gedurende de termijn van terinzagelegging een bezwaar of verzoek om een voorlopige voorzie ning is ingediend, wordt de vergunning niet van kracht voordat op dat bezwaar of verzoek is beslist. WET MILIEUBEHEER Kennisgeving van mededeling besluit Burgemeester en wethouders van Tholen; gelet op de artikelen 3.44 en 3.45 van de Algemene wet bestuursrecht; delen mede, dat door hen, onder oplegging van voorschriften om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen danwel zoveel moge lijk te beperken, op 8 maart 2010 een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning is ver leend ingevolge de Wet milieubeheer aan de heer M. van Genugten, Zwarteweg 2 te Poortvliet in ver band met het veranderen van een intensieve vlees varkenshouderij, gelegen aan de Zwarteweg 2 te Poortvliet, kadastraal bekend Poortvliet, sectie L, nummer 724. Er zijn geen zienswijzen ingediend naar aanleiding van het ontwerpbesluit. In de ont werpvoorschriften ontbreken voorschriften voor het in werking hebben van een chemische luchtwasser. Derhalve zijn deze voorschriften toegevoegd aan de voorschriften behorende bij de definitieve milieu vergunning. Het besluit en alle ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 19 maart 2010 gedurende zes weken ter inzage in de centrale hal van het gemeentehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen van 08.30 uur tot 17.00 uur (indien tussen 12.30 en 17.00 uur een toelichting wordt gewenst dient daar voor een afspraak te worden gemaakt, telefoon nummer 0166-668389). Indien het college daartoe een schriftelijk verzoek ontvangt kunnen de stuk ken gedurende zes weken tevens tijdens de avond openstelling in de centrale hal van het gemeente huis worden ingezien. Ingevolge artikel 20.1, eerste lid, en artikel 20.6 van de Wet milieubeheer en artikel 6.7, 6:8 en 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht staat geduren de zes weken met ingang van de dag, na die waar op het besluit ter inzage is gelegd, beroep open bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a) belanghebbenden die zienswijzen hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit; b) belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij gedurende de beroepstermijn beroep is ingesteld en bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan. In dat geval wordt een besluit niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. In gevallen waarin een vergunning betrekking heeft op het oprichten of veranderen van een inrichting, dat tevens is aan te merken als bouwen in de zin van de Woningwet, wordt een besluit niet eerder van kracht dan nadat de betrokken bouwvergunning is verleend. Het beroepschrift moet voor 30 april 2010 worden gericht en gezonden aan de Raad van State, Afdeling Bestuursrechtspraak, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovenge noemde termijn worden gericht aan de voorzitter van de bovengenoemde afdeling. Het verzoek tot voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's- Gravenhage. OPENBARE BEKENDMAKINGEN Bekendmaking Het wnd. hoofd van de afdeling Openbare Werken heeft namens het college van burgemeester en wet houders van Tholen op 25 februari 2010 besloten de gehandicaptenparkeerplaats ter hoogte van het pand Tienhoven 58 in Sint-Annaland verwijderen in verband met de verkoop van zijn auto. Iedere belanghebbende kan tegen dit besluit bin nen 6 weken na de datum van afkondiging bezwaar maken bij ons college. Het bezwaarschrift dient gedateerd en ondertekend te zijn. Verder moet het bezwaarschrift voorzien zijn van naam en adres, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de redenen waarom tegen dit besluit bezwaar wordt gemaakt. Nadere informatie over het indienen van een bezwaarschrift vindt u in de brochure "Bezwaar en beroep tegen een beslissing van de overheid" die u op verzoek door cluster communicatie wordt toege zonden. Bekendmaking Het hoofd van de afdeling Openbare Werken heeft namens het college Van burgemeester en wethou ders van Tholen op 8 maart 2010 besloten een gehandicaptenparkeerplaats te reserveren: 1. tot 1 maart 2011 aan de overzijde van het pand Prins Hendrikstraat 12 te Sint Philipsland voor mevrouw M. van Hoof-Verlooij. 2. tot 1 mei 2015 aan de overzijde van het pand Vier-meistraat 9 in Sint-Maartensdijk voor de heer C.D. Uijl. Iedere belanghebbende kan tegen dit besluit bin nen 6 weken na de datum van afkondiging bezwaar maken bij ons college. Het bezwaarschrift dient gedateerd en ondertekend te zijn. Verder moet het bezwaarschrift voorzien zijn van naam en adres, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de redenen waarom tegen dit besluit bezwaar wordt gemaakt. Nadere informatie over het indienen van een bezwaarschrift vindt u in de brochure "Bezwaar en beroep tegen een beslissing van de overheid" die u op verzoek door het cluster Communicatie wordt toegezonden. Bekendmaking Het hoofd van de afdeling Openbare Werken heeft namens het college van burgemeester en wethou ders van Tholen op 9 maart 2010 besloten de gehandicaptenparkeerplaats aan de overzijde van het pand Secretaris Rijstenbilstraat 14 te Oud- Vossemeer te verwijderen op verzoek van belang hebbende. Iedere belanghebbende kan tegen dit besluit bin nen 6 weken na de datum van afkondiging bezwaar maken bij ons college. Het bezwaarschrift dient gedateerd en ondertekend te zijn. Verder moet het bezwaarschrift voorzien zijn van naam en adres, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de redenen waarom tegen dit besluit bezwaar wordt gemaakt. Nadere informatie over het indienen van een bezwaarschrift vindt u in de brochure "Bezwaar en beroep tegen een beslissing van de overheid" die u op verzoek door cluster communicatie wordt toege zonden. Bekendmaking Het hoofd van de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling van de gemeente Tholen maakt, krachtens door het college van burgemeester en wethouders van die gemeente aan hem verleend mandaat, het volgende bekend. Voornoemd college heeft op 9 maart 2010 besloten de 12e en 14e wijziging ex artikel 3.6 Wet ruimtelij ke ordening van het bestemmingsplan Buitengebied vast te stellen. De 12e wijziging heeft betrekking op een bouwvlakvergroting en een bedrijfsvloerop- pervlaktevergroting op het perceel Bitterhoekseweg 2 en de 14e wijziging op een bouwvlakvergroting op het perceel Bram Groenewegeweg 2a, beiden te Poortvliet. Met ingang van 19 maart 2010 liggen de besluiten, tezamen met de wijzigingsplannen, gedurende 6 weken tijdens de openingsuren ter inzage in de openbare leesruimte van het gemeentehuis, Hof van Tholen 2 te Tholen. Voor inlichtingen over een en ander kunt u tijdens kantooruren bellen naar de heer ing. V.W. van der Griend, telefoonnummer 0166-668560. Tegen de besluiten kan gedurende de termijn van terinzagelegging door belanghebbenden bezwaar worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van Tholen, Postbus 51 te 4690 AB Tholen. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend dat ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage ligt Gemeenteblad Tholen nummer 03 - 2010. Tegen betaling van de kosten kan daarvan afschrift worden verkregen. In het Gemeenteblad Tholen worden de integrale teksten van algemeen verbindende voorschriften (verordeningen e.d.) gepubliceerd. Dit nummer van het gemeenteblad bevat: Het besluit van het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen van 18 februa ri 2010 tot formalisering bestaande, en vaststelling nieuwe, huisnummers in het kader van de BAG. Bekendmaking Op basis van de Wet Kinderopvang dient ieder kin derdagverblijf melding te doen bij het wijzigen van activiteiten voor kinderopvang. In dit register heeft zich de volgende wijziging voorgedaan: De nieuwe locatie van Toerdeloo Kinderopvang, KDV de Tol Postweg 4 4691 RH Tholen is geïnspecteerd door de GGD.KDV de Tol beschikt over 36 kindplaat sen. Het register Kinderopvang en de inspectierapporten zijn in te zien op de website van de gemeente Tholen. Vitaliteitstraining Zoekt u naar praktische tips om gezond en actief te zijn en te blijven en wilt u graag nieuwe contacten opdoen, dan is deze cursus iets voor u. Een gezonde levensstijl, voldoende beweging, ontspanning, geheugentraining en technieken om beter te slapen zijn enkele van de onderwerpen die aan de orde komen. De cursus bestaat uit 8 bijeenkomsten op donderdagmiddag van 13.30 uur tot 16.00 uur. De cursus start op donderdag 8 april 2010. De bijeenkomsten worden gehouden in het ROC-gebouw, Schuttershof 2a in Tholen. De kosten voor deze cursus bedragen 19,00 per deelnemer. Cursus "Uitkomen met je inkomen" Heeft u dat ook wel eens, dat het moeilijk is om grip te krijgen op de uitgaven. Hoe herstel je de financiën na een dure uitgave (bv. december maand of vakan tie). Of hoe weersta ik "aantrekkelijke aanbiedingen. Hoe kan ik bezuinigen, mijn administratie beter op orde brengen en houden en de uitgaven verdelen over een heel jaar. Deze cursus bestaat uit 8 bijeenkomsten en wordt gegeven op dinsdagmiddag van 13.30 uur tot 16.00 uur in het ROC-gebouw, Schuttershof 2a in Tholen. Deze cursus start op dinsdag 6 april 2010. De kosten voor deze cursus bedragen 11,00 per deelnemer. Voor beide cursussen geldt dat er maximaal 10 personen kunnen deelnemen. Meldt u zich dus snel aan bij servicebureau Voor Elkaar, telefoon: 0166 668200 of een berichtje naar servicebureau@tholen.nl. servicebureau v Op vrijdag 26 maart aanstaande in woonzorgcentrum Dalemhof, Dalemhof 1 in Tholen. Alzheimer Inn is de ontmoetingsplaats voor dementerenden, hun verzorgers, familie, vrijwilligers en belangstellenden. Thema voor deze middag is: Door ergotherapeute Elvira Eerland-de Graaf De middag duurt van 14.00 tot 16.00 uur en de toegang is gratis. Voor meer informatie kunt u terecht bij mevrouw J. Heijboer, telefoon: 0116-668315.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 13