'Het is een stukje van jezelf datje loslaat, een beetje een eigendom' WHS-Noad '67 PROFILE Leen Rijstenbil IjSSen Tweewielers Denk en Zet blijft op koers OYERBEEKE VAN DIJKE FIXUS LUTZ Bouwbedrijf I Jan van Dijke Bezoek zaterdag om 14.30 uur de competitiewedstrijd ((\\i HARM KTO LAND Van Dalen Bandencentrum Holf/tyllng/hop van beek constructie b.v. Donderdag 18 februari 2010 Tweede team De Viet wint darts EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 13 Huib de Vos treedt na 40 jaar af als bestuurslid ijsclub Stavenisse Hij is in januari 65 geworden en vindt het wel welletjes zo. Het gaat dan over zijn voorzitterschap bij de ijsclub Eendracht Bindt in Stavenisse. Huib de Vos stopt na 40 jaar met zijn activiteiten voor het bestuur van zijn dorps club. Hij vindt het tijd dat een jonger iemand het van hem overneemt. De Vos heeft vrijdag bij de jaarvergade ring in De Stove afscheid genomen. Daar was niet veel publiek bij: vier mensen van het bestuur en vijf leden. Ze waren er getuige van dat Huib werd benoemd tot erelid. Daar kreeg hij een oorkonde voor die werd vergezeld van een fles wijn en een bos bloemen. Waarnemer Schoonrijder Snijbloemen Politieagent Van der Slikke weer oranje lint Koersballen x Timmer Metselbedrijf Wim van Dijke Vroonland 31 4697 DH Sint-Annaland 0166-652091 06-22303471 L. HEEREN ZN. CHCLSHOP RUCPHBN Verhuur en verkoop: winterhanden Sneeuwkettingen Skiboxen Tuin Compleet Hoveniersbedrijf FYSIOTHERAPIE MEDIFIT DE SMISSE www.fysiotherapiedesmisse.nl TYRECENTER r-ü molenstraat 31, oud-vossemeer tel. 0166-672563 www.rijstenbil.nl Markt 1 Oa Poortvliet; Schaakvereniging Denk en Zet uit Scherpenisse blijft met een 4-2 over winning op Souburg 3 op koers voor de titel in de eerste klasse. Denk en Zet 1 gaat nog steeds met de volle 100% score aan de leiding. In de ko mende twee wedstrijden wordt aangetreden tegen de twee laagst ge plaatsten Terneuzen 3 en Zierikzee 2. In de laatste ronde vindt de apo theose plaatst in een directe confrontatie met concurrent De Zwarte Dame 2 uit Kruiningen. Voor de afwezigen Theo Blonet en Joris van Dijke waren er waardige vervangers gevonden in Johnny van de Berge en Ibrahim Bajramovic. Laatstgenoemde kreeg een Schotse partij op het zesde bord en kreeg na paardafruil een dubbclpion op de c lijn. Doordat Bajramovic met de ver keerde pion terugsloeg verzwakte hij zijn damevleugel en kwam in een wat minder eindspel terecht. Toch werd zijn remiseaanbod geaccep teerd waardoor het eerste halve punt binnen was. Het tweede halve punt werd binnen gehaald door Rick van de Breevaart op het vierde bord. In een Siciliaan had hij een onnauwkeurige zet be gaan en moest daardoor een cen trumpion inleveren. Omdat Van de Breevaart een behoorlijke ontwikke- lingsvoorsprong had koos de Sou burger eieren voor zijn geld en bood remise aan. Dit werd aanvankelijk niet geaccepteerd piaar toen Van de Breevaart een tiental zetten later con cludeerde dat er voor hem toch niet meer in zat, besloot hij alsnog zelf remise aan te bieden wat werd geac cepteerd. Johnny van de Berge speelde weder om een sterke partij op het vijfde bord. In een damegambiet had hij zich prima ontwikkeld en ruimte voordeel gekregen op de damevleu gel. Dit leidde tot pionwinst op b6 en door druk te houden op de stelling van zijn tegenstander kon hij met een promovendus pion nog een tweede pion winnen waarna de Souburger de handdoek in de ring gooide. Een grotere verrassing deed zich voor op het derde bord bij Peter van de Breevaart. Hij had zich met wit in eerste instantie wel goed ontwikkeld, maar had geen voordcel kunnen be reiken in de drakenvariant van het Si- ciliaans. In plaats daarvan liet hij zijn dame in de penning staan op de e-lijn waarna de zwartspeler met zijn dame kon penetreren op de koningsstel ling. Toen de eerste kruitdampen wa ren opgetrokken bood Van de Bree vaart remise aan maar dit werd gezien de tussenstand niet geaccep teerd. Prompt ging er een kwaliteit verloren bij de Souburger en als klap op de vuurpijl toverde Van de Bree vaart een dameoffer uit de hoge hoed waama hij twee zetten later mat kon geven. Op het tweede bord speelde Sebasti- aan Koedoot een degelijke partij. In het Slavisch leek er niet veel te ge beuren maar door de wat zwakkere opstelling van het witte loperpaar kon Koedoot het initiatief naar zich toe trekken. Dit ging gevolgd met een mooie combinatie waardoor er op een gegeven moment drie stukken aangevallen stonden. Zijn tegenstan der koos het zekere voor het onzeke re en koos niet voor de kwaliteits winst om tweede stukverlies te voorkomen. Hierdoor wikkelde Koe doot af naar een eindspel met onge lijke lopers maar met twee pionnen meer op de damevleugel. Toen hij met zijn koning de oppositie had in genomen waren de pionnen niet meer te stuiten en kon het vierde punt worden bijgeschreven. Toen de koffie voor aanvang gemorst werd door Dig de Graaf werd er al gegrapt dat het waarschijnlijk niet zijn avond zou worden. Dit bleek he lemaal uit te komen want hij liet het lelijk liggen tegen de op papier veel zwakkere tegenstander. Aanvankelijk kwam hij met wit prima te staan na een Franse verdediging op het eerste bord. Door een onschuldige maar foutieve paardzet kon zijn tegenstan der na een pionopstoot een slechte loper omtoveren in een ijzersterkc loper waarna De Graaf moest con solideren. Het leek uit te draaien op een puntendcling totdat De Graaf in de ontstane tijdnood volledig mis tastte en in een alles of niets offen sief het deksel op de neus kreeg. Het tweede team van Denk en Zet heeft een nipte 3.5-2.5 nederlaag geleden te gen Middelburg 3 en neemt een plaats in het rechter rijtje van de tweede klasse. Bart Hertog ging als eerste in de fout op het eerste bord. In het Slavisch van hel damegambiet had de Middelburger zijn c-pion opgespeeld naar de vijfde rij en ruimtevoordeel gekregen op de dame vleugel. Toen Hertog ten onrechte de op gespeelde b-pion niet afruilde kreeg de Middelburger voordeel via een vrijpion. De stukken konden echter gelijk het doosje weer in toen Hertog een stuk wegblunderde. Op het derde bord ging de strijd na een damegambiet gelijk op bij Raymond Leemreijze. Toch maakte de Denk en Zetter een foutje in het middenspel toen hij bij een stukkenafruil zijn c-pion moest inleveren. Hij probeerde de dame nog wel te vangen maar door het sterke witte loperpaar gingen nog twee pionnen verloren waama het een ongelijke strijd was. Ook bij Ibrahim Bajramovic leek het op het tweede bord verkeerd af te gaan lo pen. Al heel vroeg in de opening verliest hij onnodig een pion en komt minder te staan. Met behulp van zijn loperpaar kan hij nog wel de zwarte a- en b-pion op snoepen maar krijgt na een lange rokade een aanval over zich heen. Voordat hij beslissend materiaal gaat verliezen weet hij met zijn dame eeuwig schaak af te dwingen waardoor remise een feit was. De enige winstpartij van de avond kwam op naam van Marcel van de Berge. Hij speelde een prima partij en kon een vrij pion creëren op de a-lijn. Nadat hij ook nog een stuk won en daarna kon binnen dringen op de zevende rij was de strijd gestreden. Jan de Viet jr. Azn. heeft zaterdag het dartstoernooi van voetbalclub Smerdiek gewonnen. Hij versloeg in een spannen de finale Danny Steijn uit Sint Philips- land. De hoogste uitworp kwam op naam van Ludwin Tröster met 109. Er waren in totaal 43 deelnemers. De eindstanden: Verliezersronde: 1Phi lip Franke; 2. Jeffrey Oudesluijs; 3. Ed dy op den Brouw; 4. Nico Rouffaer. Winnaarsronde: 1. Jan de Viet jr.; 2. Danny Steijn; 3. Rick Zwagemaker; 4. Ludwin Tröster. Huib de Vos laat de ijsbaan in Stavenisse na ruim veertig jaar achter zich. Die oorkonde, daar is hij best trots op, zegt hij de volgende morgen. Hij zit dan samen met zijn vriendin Toos Nagtzaam aan de keukentafel in hun Noorse woning achter een kop koffie met een bolus. Het docu ment is ingelijst en krijgt een plekje aan de muur, verzekert Toos. Want helemaal onbewogen laat zijn ver trek hem niet. „Het is een stukje van jezelf dat je loslaat. Na 40 jaar ga je hef een beetje als eigendom be schouwen hé zoiets", zegt Huib. Hij wordt een dagje ouder, vindt hij zelf en de inspanningen voor de ijs baan worden toch eigenlijk wel te zwaar. Huib heeft een kunstheup vanwege slijtage, maar hij hielp vaak 's avonds nog even om de baan te schuiven. Dat hoorde erbij als be stuurslid. Maar ook de achtergelaten voorwerpen verzamelen, het elcktri- citeitshok bij de ijsbaan opruimen, het ijs controleren, de lampen op-> hangen en de verlichting aan en uit zetten. Huib is altijd erg betrokken geweest bij zijn club. „Het is in het bestaan van de ijsclub nog maar één keer eerder voorgekomen dat iemand zo lang bestuurslid was. Er is een keer iemand 50 jaar penningmeester ge weest." De ijsbaan bestaat nu 82 jaar aan de Stoofdijk in Stavenisse. Huib heeft er als lid op zijn vijftien de of zestiende voor het eerst op ge schaatst. Hij weet niet meer precies wanneer het was. Toen in 1970 een bestuurslid weg ging, gaf Huib zich op als kandi daat. De eerste 15 jaar was hij se cretaris en toen de voorzitter aftrad, nam hij diens plek over. „Eigenlijk was ik waarnemend voorzitter. Maar tot vrijdag is er nooit een an der gekomen." Hij heeft dan ook de animo voor de ledenvergaderingen af zien ne men door de jaren heen. „Vroeger had je nog zo'n 30 tot 40 man op de vergadering en had je nog een beetje volle bak. De vergadering was toen meer een uitje en na af loop ging je een potje kaarten." Huib stond er dan ook niet van te kijken dat er vrijdag maar een handjevol mensen was. Toch groeit het ledenaantal. Zeker de laatste tijd, nu er weer geschaatst kan worden. De club heeft volgens de oud-voorzitter ongeveer 350 leden en met de gezinskaarten erbij zo'n 500 leden. Schaatsen doet Huib zelf niet meer sinds hij negen jaar geleden zijn heupoperatie onderging. „Ik neem het risico niet meer." Ook dat heeft ertoe geleid dat hij op den duur wat minder voor de vereniging wilde gaan doen. „Ik heb het een paar jaar geleden voor mezelf al besloten. Ik had het in mijn hoofd. Eigenlijk wilde ik vroeger stoppen, maar ik dacht, ik maak het rond, die 40 jaar." Aan wedstrijden heeft Huib nooit meegedaan. „Dat is er nooit van ge komen. Maar ik was ook meer een schoonrijder. Overrijden en walsen, dat deed ik." Overigens niet met zijn vriendin Toos. „Ik heb nooit ge schaatst. Ik vond er niets aan", zegt ze. Wel vindt ze het leuk om kinde ren te leren schaatsen of om ze voort te trekken op een slee. „Ik heb dat eens met mijn das gedaan en die is nu drie keer zo lang. Kinderen vragen wel eens of ik mijn das nog heb." Toos zit graag thuis voor de televisie en houdt van puzzelen. Huib is het liefst op pad. Ze geven elkaar die vrijheid. Doordeweeks rijdt Huib op de vrachtauto. Hij werkt voor een uit zendbureau, maar rijdt voorname lijk koeriersdiensten voor Contant in Tholen. Daarvoor rijdt hij ritten door heel Europa. Engeland heeft zijn voorkeur als bestemming. Van wege de overtocht met de boot. „Dan heb ik even rust. Drink ik een bakje koffie aan boord." Hij spreekt een klein beetje Engels en Duits, maar moet ook wel eens naar Frank rijk. Daar kan hij minder goed zijn weg vinden qua taal. „Ze willen je gewoon niet verstaan als je geen Frans spreekt." Vrachtwagens zijn zijn grote hobby volgens Toos. En hoe verder de reis, hoe liever. Dan gaat hij glunderen, zegt ze. Maar hij heeft ook nog zijn andere bezigheden. „In het weekend is hij altijd bezet met zijn hobby", vertelt Toos. En dat is vissen. Hij is zowel lid van de Oosterscheldevis- sers in Sint-Maartensdijk als van de Strijenvissers in Bergen op Zoom. Hij doet niet mee aan grote wed strijden. Clubwedstrijden vindt hij voldoende. „Ik doe het voor de ge zelligheid." Die vindt hij ook in Scherpenisse bij schietvereniging Prinses Juliana. Daar schiet hij als lid met een klein kaliber geweer. De geboren en getogen Stavenisse- naar is blijkbaar van alle markten thuis, want hij heeft in zijn leven al veel gedaan. In eerste instantie werkte hij in de grond- weg en wa terbouw. Daarna ging hij naar Rot terdam als havenarbeider. Dat werk gebeurde toen nog veel met de hand. „Je had toen nog veel stuk goed en zag nog niet zoveel contai ners." Zijn ruggenwervels raakten erdoor versleten en daardoor kwam hij in de WAO terecht. Hij heeft toen samen met Toos snij bloemen geteeld op een perceel in de Groeneweg. Ze hadden troschry- santen en anjers voor de veiling, maar verkochten ook wat op kleine schaal aan huis. Toos vertelt dat er een bordje bij stond met de tekst: stopt u het geld in de brievenbus als wc niet aanwezig zijn. Ze heeft er een enorm vertrouwen in de mensen door gekregen. „We zijn nooit één dubbeltje tekort gekomen", vertelt ze trots. Maar ook het bloementrekken werd te zwaar voor Huib en daarom ging hij taxi rijden voor de kost. „Met onder anderen schoolkinderen." Via via is hij bij zijn huidige werkgever terechtgekomen. Bewust of onbewust. Altijd is Huib met de ijsbaan bezig. Kijken of er ge noeg water in staat voor de winter. De weersberichten in de gaten houden. Gaat het genoeg regenen? „In sep tember sluiten we de baan altijd af. Als er voor december niet genoeg water is gevallen, pompen we water uit de naastgelegen sloot." Als het gaat vriezen, houdt Huib de stelregel aan dat er 20 graden vorst over het ijs heen moet, alvorens er geschaatst kan worden. „Dat is een oude regel, maar die kent niet iedereen. Het is wel zo. Als het bijvoorbeeld vier nachten vijf graden vriest en het blijft overdag on der nul, dan kun je de vijfde dag schaatsen." Op die manier keurt Huib het ijs. Een meetstok komt er niet aan te pas. Er is naar zyn weten nog nooit iemand door het ijs gezakt nadat hij de baan had opengesteld. Als het gaat vriezen is het wel al tijd moeilijk de jeugd van het ijs af te houden, vindt hij. „Je kunt er wel gaan staan als politieagent, maar als je je omdraait, staan ze er alweer op." Huib wil graag het ijs goed houden, zodat iedereen ervan kan genieten. Zo kan hij er ook van ba len als het sneeuwt. Zoals afgelopen weekend. „De sneeuw heeft roet in het eten gegooid, anders hadden we zaterdag geschaatst." In zijn controles bij het ijs, heeft hij ook wel eens een geintje uitgehaald. Zoals pas, toen hij weer een paar schavuiten het ijs zag testen. „Er stond een paar snowboots en die heb ik mee naar huis genomen. Ze komen er wel om, zei ik tegen Toos." Dat kwamen ze zeker. Maar Huib is met ze meegegaan om aan hun ouders te vertellen wat de reden was van zijn gedrag. „Dan begrij pen ze het wel", zegt hij ondeugend. Huib zal het moeten afleren. Hij reed altijd wel even langs de ijsbaan als het kon, al was het maar om te kijken of de lichten 's avonds wel uit waren. „Het is iets wat ik moet loslaten. Ik hoef er niet meer achter aan, de verplichting is weg. Ik zal er heus nog wel naar toe gaan. Ik heb het altijd graag gedaan." Zaterdag 20 februari uur WHS-Noad 14.30 Tholense Boys-Zwaluwe(beker) 15.00 SPS-Smerdiek 14.30 Vosmeer-ZPR 14.30 Vrederust-Stavenisse 14.30 CSW-Smerdiek da. 14.30 Noad da.-Walcheren 10.00 Nieuwland-Smerdiek 3 da. 11.15 Rillandia 2-Noad 2 12.30 VVR 2-SPS 2 14.30 Noad 3-Tholense Boys 2 15.00 FSV 2-Stavenisse 2 14.00 Vrederust 3-Noad 4 11.00 Rillandia 3-Tholense Boys 3 14.30 Smerdiek 3-Tholense Boys 4 15.00 WHS 5-Internos 5 13.30 WC 4-Noad 5 12.30 Bergen 2-SPS 3 15.00 Tholense Boys 5-Chrislandia 3 12.30 SPS 4-Smerdiek 4 14.30 Noad 6-Stavenisse 3 13.30 Kogelvangers 4-WHS 4 14.00 Zondag 21 februari uur Vosmeer-DZC 14.30 Lepelstraatse B. 2-Vosmeer 3 10.00 Roosendaal 7-Vosmeer 4 10.00 Linsey van der Slikke uit Tholen heeft weer een eerste prijs wegge kaapt. Zaterdag deed ze mee aan een springwedstrijd bij manege De Kroo in Nieuw en Sint Joosland. Ze won met haar pony Surprice in de klasse L, categorie BC. Ze was als eerste aan de beurt en bleef foutloos in het basisparcotirs. Daarom werd ze uitgenodigd voor de ingesloten barrage en daarin wist ze met 28,12 seconden een hele snelle tijd weg te zetten. Dit bleek nadat alle andere ook gestart waren de snelste tijd. Voordat ze het L-parcours reed, deed ze eerst een rondje in de klasse B. Na een foutloos basisparcours werd ze in de barrage beloond met 47 punten voor de stijl, dat was goed voor de derde plaats. Helaas net buiten de prijzen. De uitslag van de door de koersbal- vereniging Meulvliet gespeelde wedstrijd: 1mevr. J. Verbraeken en G. Bolier 46 p.; 2. W. Bijl 41 p.; 3. mevr. N. Deurloo en mevr. J. Bos 31 p.; 3. mevr. A. Hilgerson en mevr. R. Bolier 31 p.; 4. mevr. B. Schot en W. Deurloo 21 p. Ring 78 4697 ED Sint-Annaland Tel. 0166-654000 Fax. 0166-654400 Voor al uw sportartikelen en vrijetijdskleding WOENSDAGMIDDAG OPEN! KLUS- EN ONDERHOUDSBEDRIJF Metsel, stuc en tegelwerken Nieuwstraat 47, Sint-Annaland Tel. 0166-653475 06-13738057 Fax 0166-653475 Burgemeet 25 4693 CJ Poortvliet T 0166-612509 E info@overbeeke.nl Schoolstraat 29 Sint-Annaland www.overbeeke. n I istraat 3 4697 RZ St.-Annaland mob. 06-53524842 Tel. 0166-652048 Lauw Een paar namen komen er nog spontaan bo ven drijven. De Maple Farm, de Viersprong en de Koperen Doos. Namen van illustere uit spanningen in het Westbrabantse, uit de tijd dat WHS nog in de onderbond speelde. Zo ongeveer de zestiger jaren van de vorige eeuw dus.Voor een kind van rond de tien jaar oud waren uitwedstrijden van WHS best enerverend. Je ging altijd met de bus en door gaans werd er wel een motief gevonden om op de terugreis "nog ergens aan te gaan." Jij met je gulden zakgeld kon er dan eens flink tegenaan klappen. De sterke verhalen uit die tijd mogen er natuurlijk ook wezen....Het moet absoluut waar gebeurd zijn dat bij een door WHS bezochte herberg naderhand niks vloei- en drinkbaars meer te krijgen was. Zelfs de melk was op! Een uitwedstrijd die ik als jong manneke zelf aan den lijve heb ondergaan was die naar het verre Flupland, ergens op een zaterdagmiddag in augustus 1973. WHS was uitgenodigd om de eerste officiële wedstrijd te komen spelen op het gloednieuwe Noad- voetbalveld. Het was een zonnige zaterdag en we wonnen met dikke cijfers. Een 8-mm film pje van die opening is nog altijd te bezichtigen op de Noad-internetsite. Ik meen gezichten en gestalten te zien van wijlen Briël Heijboer, grensrechter Stols van Noad, zwartbaard Theo Moerland bij de opgooi en een iel ventje met afgestroopte kousen, dat ikzelf dan moet zijn of misschien Jan Mosselman. Vanzelfspre kend waren er na de feestwedstrijd ook toen vervolgfestiviteiten met felicitaties en spee ches van loslopende bobo's. De spelers die als verplicht klapvee moesten dienen, werden in een soort saunazaaltje bijeen gedreven, ik meen boven de Druiventros. Het was er on gelooflijk benauwd en, nog erger, het gratis bier was lauw! Zo er al een koeling aanwezig was, dan was die naar de gallemiezen. Nu speelde dit zich af in een tijd dat vfijwel ieder een goed op de kleintjes moest letten en nie mand onbekommerd met guldens kon smij ten. Je moest dus kiezen: gratis maar poeplauw bier naar binnen werken en binnen korte tijd zat en ziek zijn of de benen nemen en ergens anders tegen betaling een wel goed glas gaan drinken. Na verloop van tijd kozen de mees ten toch voor hun gezondheid en trokken we onder leiding van wat autochtone Fluplanders verder het dorp in. Geloof mij, het bleef ver volgens nog lang onrustig op Flupland. Het nieuwe veld was waardig gedoopt. Een aantal WHS-ers kon de volgende dag met geen mo gelijkheid navertellen hoe en wanneer men weer op het eigen spulletje teruggekomen was. De moraal van deze waargebeurde ge schiedenis? Drink nooit lauw bier! De Krabbenkreek derby WHS speelt aanstaande zaterdag thuis tegen het Fluplandse Noad '67. WHS heeft dit sei zoen ondertussen zesentwintig punten verza meld terwijl Noad '67 op éénentwintig punten staat. WHS staat op een knappe derde plaats en de Noad '67 equipe staat op een zesde plaats. Voor WHS betekent dit dat de lijn die vorig seizoen is ingezet wordt doorgetrokken en dat de Setallanders meer naar boven dan naar beneden kunnen kijken. Noad '67 had vo rig jaar een verloren seizoen maar speelt dit seizoen eigenlijk weer op het niveau dat van de ploeg verwacht mag worden. De Fluplan ders hadden echter veel hoger moeten staan maar hebben een periode de wind behoorlijk tegen gehad. Na de winst op erfvijand Tholen se Boys lijkt de equipe van Ko Stoutjesdijk de smaak weer te pakken te hebben. De afgelo pen jaren was WHS vaak de onderliggende partij in de Krabbenkreek derby's. In het sei zoen 2007-2008 verloor WHS met 0- 2 en I - 0 van de Fluplandse opponent. In het seizoen 2008-2009 ging het al beter en werd er met I -1 (goal Robin van Dijke) en 2-2 (goals Patrick van Schetsen en Perry Snoep) gelijk gespeeld. Dit betekent dat we de laatste vier wedstrij den voor de competitie niet meer hebben kunnen winnen. Het wordt dus tijd om het zoet der overwinning weer eens te proeven. Dat dit niet mee zal vallen weten we, Noad '67 is een zeer beduchte tegenstander en geeft ze ker in derby's niets weg. Toch laat ook WHS zien dat het moeilijk te kloppen is dit jaar want met twee nederlagen tegen Internos en maar negentien tegentreffers is de WHS veste moei lijk te nemen.Voor aanstaande zaterdag zullen er wat aanpassingen in het elftal gedaan moe ten worden, want Hans van den Ouden is ge schorst terwijl Patrick van Schetsen en Dennis Oosdijk de vakantie nog in de benen hebben. Zaterdag starten beide ploegen in ieder geval op 0-0 en rond 16.30 uur weten we wie de winnaar is van de eerste Krabbenkreek derby van het seizoen 2009-2010. De wedstrijdbal Café An de Slööve is de wedstrijdsponsor tij dens de enige en echte Krabbenkreek derby. André en Janny zijn elk jaar bereid om als wedstrijdsponsor op te treden en daarnaast is Café An de Slóóve ook hoofdsponsor van WHS 2. In Café An de Slööve worden weer tal van activiteiten georganiseerd, kijk ook maar een op de website www.cafeandesloove.nl Dat de uitbaters van dit gezellige café aan de haven organisatietalent in het bloed hebben mag duidelijk zijn. Een kleine opsomming van de activiteiten die door dit ondernemerspaar wordt georganiseerd: Line dancing, kaarten, bingo, jamsessies, darten, biljarten, repetitie avond van Kir Royal, Siempjestoernooi, Oude- jaarsparty, beachvolleybal, verjaardagsfeestjes, bedrijfsuitjes en er zijn nog vele andere moge lijkheden. Kortom er is altijd genoeg te doen in Café An de Slööve, Havenplein 9 Sint-Anna land, 0166-654541 of 06-40478103. Pupil van de week Raymond Clarke van WHS D2 is aanstaande za terdag pupil van de week bij de enige echte Krabbenkreek derby van het seizoen tussen WHS I en Noad '67 IRaymond is dit seizoen van de EI naar de D2 gepromoveerd en dat be tekent op een groot veld voetballen en met de buitenspelregel. Wie op zaterdagmorgen een rondje over de Waaje doet en even. bij WHS D2 gaat kijken ziet daar een razendsnelle rechtsbui ten die niet snel opgeeft. Die snelle spits luistert naar de naam Raymond Clarke en had in de ja ren zeventig een naamgenoot voetballen die fu rore maakte bij Sparta en die later bij Ajax top scorer werd. Of de jonge Raymond Clarke ook een dergelijke loopbaan tegemoet gaat, moet af gewacht worden, maar potentie heeft hij zeker. Raymond heeft verschillende hobby's en dat zijn voetballen, fietsen en computeren. Zijn favoriete club is Ajax en rechterspits Luis Suarez is zijn lie velingsvoetballer bij de Amsterdammers. Bij WHS is Patrick Ketting zijn favoriete speler. Ray mond lust graag friet maar belieft zeker geen hutspot (maken ze dat dan nog?).Wat nog leuk is om te weten is het feit dat Raymond Clarke eigenlijk uit Zuid-Afrika komt en dat hij later profvoetballer wil worden. Hij voorspelt dat WHS I met 3-I van Noad '67 I gaat winnen en laten we hopen dat deze voor spelling uitkomt want dan blijft WHS meedoen in de top van de ranglijst Raymond Clarke NIEUWBOUW - VERBOUW - ONDERHOUD T 0166-653598 F 0166-654644 M 06-51678528 's Gravenkreek 38 4697 DE Sint-Annaland timmerbedrijf @zeelandnet.n AUTOSERVICE ONDERHOUD REPARATIE APK Spastraat 6, 4797 RZ Sint-Annaland Tel. 0166-653848 06-24668375 Fax 0166-654263 E-mail: harmmoerland@planet.nl www.harmmoerland.nl VAN DIJKE timmerwerken STUKADOORSBEDRIJF AFBOUWWERKZAAMHEDEN Voor stuc-, spack- en sierpleisterwerk NOA Klaverveld 43, 4698 PS Oud-Vossemeer Tel. 0166-677023 Mob. 06-53210131 Raadhuisstraat 30a, 4715 CD Rucphen Tel. 0165-342750 Fax 0165-343684 Voor al uw hout-, gas- en elektrische kachels, marmeren schouwen en cadeau-artikelen. Wij zijn geopend van 9.00 lol 18.00 uur. Dinsdag gesloten. Vrijdag koopavond tot 20.00 uur. Zaterdag geopend tot 16.00 uur. Veilingweg 3, Sint-Annaland, Tel. 0166-667039 Leonard Ketting Tuinstraat 44 4697 BS Sint Annaland 06-12952042 tuincompleet@zeelandnet.nl Oost! Veerhuis Restaurant 't Veerhuis/ Hotel Oosterschelde Rijksweg 5 - Anna Jacobapolder Eric Karin Moerland Bezoek één van onze VISSPECIALITEITENAVONDEN op: 27 februari, 20 maart, 3 en 24 april Meer informatie: tel. 0167-576046 www. resta u ra ntvee rh u is. n I voor fysiotherapie medische fitness onder begeleiding Voorstraat 31, Sint-Annaland Tel. 0166-653440 Profile Ty recenter Rinus Roon Nijverheidsweg 8, 4695 RC St.-Maartensdijk Tel. 0166-664198 NIET ALLEEN BETER IN BANDEN Accountants en Belastingadviseurs Noordsingei 12 4611 SE Bergen qp Zoom Tel.:0164-241352 Spastraat 15 Annnlnnil I 0166-617040 I

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 13