PERSONEEL LflUDRM VAN ALTEN van der Graaf LEKKER 2010 over de Vluchthaven Jeroen den Haan www.vanaltenjuridischadvies.nl Tholen Cor de Kaasboer "het best bewaarde geheim van Zeeland." ALLbervice LANDE VERZORGENDE niveau 3 detachering Juridisch Advies Ontslag? Bel voor een GRATIS ADVIESGESPREK! Tel: 0166 60 36 60 Officiële Mededelingen www.cdatholen.nl LIJST 5 natuur en landschap Bouwkundig Adviesbureau EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 11 februari 2010 Een vakleerkracht gymnastiek Allround timmerman Rijbewijs óncurrent Sint-Annaland 0612 78 78 66 Ameland, Terschelling, Bakkeveen (Fr.) chalets en stacaravans huur niet duur v.a. 15,00 per dag Tel. 0512-516096 zie www.vdsluisvakanties.nl 20-40 uur per maand Specialisten in ondernemingsrecht en arbeidsrecht Dé specialist in het detacheren van Poolse arbeidskrachten! (3* 4JL to Betrokken Betrouwbaar Dichtbij |KLUSSENI|T THEO WINKELS Voor iedere klant GRATIS VERRASSING FIRMA HOOGERWERF VOOR AL U.W BOUWPLANNEN advies en ontwerp bouwkundige tekeningen aanvraag vergunningen bestekken aanbestedingen bouwbegeleiding 8 RES ONT Stichting Respont biedt passend onderwijs aan leerlin gen die orthopedagogische en/of orthodidactische hulp nodig hebben. In drie regio's in Zeeland: De Bevelanden/Tholen, Walcherenen en Zeeuws- Vlaanderen. brengen 4 speciale scholen voor basisonderwijs, 3 scholen voor praktijkonderwijs en 1 school voor SO/VSO ZMOK- REC Cluster 4, dat in de praktijk. Meer informatie: www.respont.nl De Veste Schuttershof 2 4691 CK Tholen Tel: 0166 602284 Fax: 0166 605416 sbodeveste@zonnet.nl home.versatel.nl/sbodeveste De Veste is een school voor speciaal basisonderwijs. SBO Oe Veste biedt ontwikkelingskansen aan leerlingen van 4 tot 13 jaar met specifieke orthopedagogische en/ of orthodidactische ondersteuningsbehoefte. De school zet daarnaast haar expertise in ten behoeve van de reguliere basisscholen op Tholen. Het Bestuur van Respont, stichting samenwerkingsscholen voor SBO en VSO vraagt in verband met vertrek van een collega voor: SBO DE VESTE te Tholen werktijd-factor o, 1600 (het gaat om één ochtend) De aanstellingen geldt voor onbepaalde tijd, waarvan het eerste jaar tijdelijk. Wij bieden: Een uitdagende en prettige werksituatie in een klein en enthousiast team. Mogelijkheden tot verdere professionalisering. Wij vragen: Volledige bevoegdheid. Affiniteit met kinderen die behoefte hebben aan orthopedagogische en orthodidactische begeleiding. Een positieve samenwerking met alle geledingen van de school. Gewenst: Kennis van motorische remedial teaching. Eventueel bereid tot studie hiertoe. Salariëring geschiedt conform de CAO Primair Onderwijs. Pensioenregeling via het ABP. Indiensttreding: per 1 maart a.s. of zo spoedig mogelijk daarna. Voor meer informatie over de school kunt u tijdens kantooruren terecht bij de heer Theo Quaak (directeur), telefoonnummer 0113-228864, of mevrouw Harma Pekelsma-Vugteveen (adjunct directeur) telefoonnummer 0166-602284 OF 06-40471914. Sollicitatiebrief met CV uiterlijk donderdag 18 februari sturen naar: SBO De Veste, ter attentie van: Harma Pekelsma-Vugteveen, Schut tershof 2,4691 CK Tholen. Mailen kan ook: harmasch@xs4all.nl Geen acquisitie naar aanleiding van deze advertentie. Bij CuraMare spannen 1800 professionals zich dagelijks in voor de best mogelijke zorgverlening. CuraMare biedt thuiszorg, intramurale verpleging en verzorging, verioskundigezorg en ziekenhuiszorg op Goeree-Overfiakkee, westelijk Voorne-Putten en omliggende gebieden. Wij zoeken een enthousiaste EERSTELIJNS VERLOSKUNDIGE Het betreft een parttime dienstverband van netto 70 24-uurs-diensten op jaarbasis en gemiddeld 21,6 uur spreekuur per maand, voor de duur van 5 maanden wegens zwangerschapsverlof. Verlenging voor een jaar bestaat tot de mogelijkheid. Wij zoeken Vanaf 1 april 2010 een enthousiaste eerstelijns verloskundige voorde verloskundigenpraktijk Natalia. U heeft de opleiding gevolgd tot verloskundige, BIG i. Daarnaast heeft u ervaring in echoscopisch onderzoek en draagt u de valiteit en continuïteit van verloskundige zorg een warm hart toe. Overige kenmerken die belangrijk zijn: flexibel inzetbaar, communicatief sterk, vermogen tot reflectie op het eigen handelen en een gezonde dosis humor. Bij verlenging van het contract verlangen wij bereidheid tot verhuizen naar ons mooie eiland Goeree-Overfiakkee. De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de richtlijnen KNOV. Wie zijn wij Stichting Natalia verleent eerstelijns verloskundige zorg op het eiland Goeree-Overfiakkee. Er zijn 6 verloskundigen en 2 praxtijkassistentes werkzaam. Cliënteh kunnen bij ons terecht voor preconceptiezorg, echo's, zwangerschapsbegeleiding, begeleiding van de bevalling, thuis of in het ziekenhuis, en begeleiding tijdens kraamtijd. Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw D.P. Mooibroek, verloskundige, (0187) 600792. Kijk voor meer informatie op www.verloskundenatalia.nl Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 21 februari 2010 richten aan de dienst P.0&.0 CuraMare onder vermelding van vacature VWB1008. Bij voorkeur per e-mail: po&.o@curamare.nl Of per post: Postbus 153 3240 AD Middelharnis www.curamare.nl - www.verloskundenatalia.nl Vïn CuraMare maken deel uit Stichting CuraMare, Stichting Het Van Weel Bethesda Ziekenhuis, Stichting1 Zorg en Verpleging Goeree t)verflakkee (ZVGO), Stichting Natalia en de Stichting Ondersteunende Diensten CuraMare. ALL Service is gespecialiseerd in lichtdoorlatende construc ties. Wij leveren en plaatsen o.a. kozijnen, serres en bieden daarbij een totaalpakket aan. All Service staat garant voor kwaliteit en duurzaamheid. Kom jij ons team versterken? Wij zoeken: Heb iif: - Een afgeronde vakopleiding in de richting van timmeren/bouw -5-7 jaar werkervaring in de (woning)bouw - Diploma VCA (B-VCA) - Rijbewijs B/E - Geen 9-tot-5-mentaliteit Dgn bieden wij jou: - Een prettige werksfeer - Een afwisselende functie met ruimte voor ideeën en eigen inbreng - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden - Opleidingsmogelijkheden Ben je geïnteresseerd in bovenstaande vacature richt dan je sollicitatie voorzien van cv binnen twee weken aan: All Service t.a.v. Dhr. Jacob Jansen Slabbecoornweg 38, 4691 RZ Tholen Jacob@allservice.nl, 0166-606483 Voor meer informatie kun je bellen of kijken op www.allservice.nl of www.mooimijn.nl. Service met jorgp e+v axwidctcht DC BESTE PWUS VOOB it RIJBEWIJS j.haan@rijbewijsconcurrentnl www.rijbewijsconcurrent.nl Vroonlande is een serviceflat met 101 appartementen in Dirksland en biedt ouderen een luxe en comfortabele woonomgeving met veel service- en dienstverlening. Tevens biedt Vroonlande, indien geïndiceerd, zorg en verpleging met een eigen team van zorgmedewerkers. Wegens uitbreiding van de zorgvraag van de bewoners is er in het team van de verzorging van Vroonlande een vacature ontstaan voor de functie van inzetbaar voor alle diensten Taken en resultaatgebieden: - Verrichten van verplegende, verzorgende, ondersteunende begeleidende werkzaamheden t.b.v. de bewoners van de serviceflat Vroonlande. - Stimuleren van de zelfredzaamheid van de bewoner. - Signaleren van wijzigingen in de situatie van de bewoner. - Registreren van werkzaamheden en vermelden van bijzonderheden in het zorgleefplan. - Deelnemen aan relevante overlegvormen. Functie eisen: - Beschikt over MBO diploma verzorgende kwalificatieniveau 3 of aantoonbaar gelijkwaardig. - Beschikt over sociale vaardigheden zoals luisteren, tact en inlevingsvermogen. - Zelfstandig, professioneel, pro actief, service en klantgericht. - Beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. - Een flexibele instelling en hulpvaardig. Werktijden: De werktijden worden na overleg vastgesteld, er wordt gewerkt in wisselende diensten. Informatie: Informatie is verkrijgbaar bij de Serviceflat Vroonlande, mevrouw A. de Geus- v.d. Velde, hoofd interne dienst, telefoon tijdens kantooruren 0187-602001. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 7 dagen na het verschijnen van dit blad, zenden aan Serviceflat Vroonlande, t.a.v. de heer LJ. Verwijs, directeur, Staakweg 5, 3247 BV Dirksland. postbus 1742, 4700.es Roosendaal 1-31(0)165 393 398, e Lnfoelaudam.nl, x uuu.laudan.nl NEN 4400 1 gecertificeerd Va Checklist U riZENOOROAHUATCS van de Provincie Zeeland Het CDA bekijkt samen met u kritisch deThoolse politiek. We doen dit op de ludieke manier van Farce Majeure, dus met muziek en zang en we willen graag met u in gesprek komen. CDA Op 13 februari komen wij om 11 uur in Sint-Annaland, Spuistraat, om 13 uur in Sint-Philipsland, Achterstraat, en om 75 uur bij het dorpshuis te Anna-Jacobapolder. Hebt u vragen? Hebt u kritiek? Of wilt u dit gewoon meemaken? Het CDA komt naar u toe. Komt u ook naar ons? Wij verwachten u. Gespecialiseerd in dakramen, keukens, badkamers, vloeren, tegelwerk en verbouwingen met 30 jaar ervaring in deze branche. Voor grote en kleine klussen in en om hef huis. Snel, degelijk én afspraak afspraak! Geen voorrijkosfen. 12 maanden garantie De Klussenier Theo Winkels Tel. 0166-677745 Mob. 06-28645509 Fax 0166-677746 e-mail: t.winkels@klussenier.nl Cor de Kaasboer Weydeland-kaas, buitenlandse kaasspecialiteiten vers gebrande noten, olijven en tapenades Bij u op de markt: Tholen, Poortvliet, Scherpenisse, Oud-Vossemeer, Sint-Annaland, Sint-Maartensdijk 1997-2010 In tijden van gegraai, gedraai en gekonkel presenteren wij u een eerlijke product voor een eerlijke prijs! De kernwoorden zijn vers, biologisch, regionaal, origineel en smaakvol. En uiteraard komt dit alles samen in ons Bib Gourmand keuzemenu van drie gangen voor 34,50. Wij zijn t/m 31 maart geopend van donderdag t/m zondag vanaf 12.00 uur. (vanaf 1 april gaan we weer op woensdag open) U bent van harte welkom! Directie medewerkers de Vluchthaven Zijpe 1, Bruinisse Telefoon 0111 4812 28 www.devluchthaven.nl AUTODEMONTAGE- BEDRIJF ruime sortering onderdelen, gebruikt en nieuw In- en verkoop schadeauto's, aangesloten bij auto- recyciing Nederland U ontvangt officieel vrijwaringsbewijs Molenweg 2 Bruinisse tel. 0111 -481400 Lid-Stiba Ontheffing Flora- en faunawet Gedeputeerde Staten van Zeeland delen mede dat zij in week 5 in het kader van artikel 68 van de Flora- en faunawet de volgende ontheffing heb ben verleend. Ter voorkoming van belangrijke schade aan gewassen, vee, bossen, bedrijfsmatige visserij en wateren is ontheffing verleend aan Maatschap S. Provincie Zeeland en M.H. de Jonge te Scherpenisse voor het doden van knobbelzwaan en daarbij gebruik te maken van het geweer, voor de periode van 3 februari 2010 tot en met 30 april 2010. De ontheffing heeft betrekking op twee percelen grasland, gelegen aan de Platteweg te Scherpenisse, gemeente Tholen, zoals op de bij het besluit behorende kaart aangegeven. Ter inzage De ontheffing ligt 6 weken ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1, Middelburg, op werkdagen van 8-17 uur en desgevraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelich ting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevrouw L. Wijgman (tel. 0118-631984] of mevrouw D. Mersie-du Cloo (tel. 0118-631907], Bezwaar Belanghebbenden kunnen binnen 6 weken na de dag van verzending van de ontheffing bezwaar tegen de ontheffing indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA te Middelburg. Het indienen van bezwaar schorst de werking van de ontheffing niet. Op grond van artikel 8.81lid 1 van de Algemene wet bestuursrecht bestaat de mogelijkheid om, indien -gelet op de betrokken belangen- onverwijlde spoed dit vereist, gelijktij dig met of na het indienen van een bezwaar een voorlopige voorziening te vragen bij de president van de rechtbank te Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Wij wijzen erop dat de termijn voor het indienen van een bezwaar is gekoppeld aan de datum van verzending of uitreiking van het besluit aan de aanvrager, die mogelijk niet samenvalt met de termijn van terinzagelegging. Op bovenstaande telefoonnummers kan informatie worden inge wonnen over de exacte verzenddatum van de besluiten. Heeft u verbouwplannen of besch ikt u over een kavel waar u een woning of bedrijfspand naar uw wensen wilt bouwen? Dan helpt Bouwkundig adviesbureau Van der Graaf u graag om uw verbouwplannen of bouwplannen le realiseren. Bouwkundig adviesbureau Van der Graaf richt zich niet alleen op bijvoorbeeld esthetische of bouw kundige aspecten. Onze kracht is dat we even breed denken als uzelf. Uw ontwerp moet aan alle verwachtingen voldoen maar moet ook haalbaar en betaalbaar zijn. Als u informatie wilt over één van de diensten die wij aanbieden kunt u vrij blijvend contact met ons opnemen. Bouwkundig adviesbureau Van der Graaf ver taalt uw ideëen naar een definitieve schets en vandaar uit naar bestek- en constructie tekeningen voor aanvraag bouwvergunning, aan besteding en werktekeningen voor de aannemer. Wij toetsen uw ontwerp aan het Bouwbesluit, Tevens regelen wij bij een verbouwing direct een sloopvergunning. Desgewenst houden wij tijdens de bouw toezicht op de bouwwerkzaamheden en controleren wij of alles volgens afspraak verloopt. Informatie over het provinciaal bestuur, zoals Prpvfrtciewerk, vindt u op www.zeeland.nl

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 8