Jammer dat ons werk onzichtbaar www.eendrachtbode.nl Renault Maat www.renaultmaat.nl jcL^jQl/zjdaiiijLajanl LojruLj^LajCLni Van flatgebouw tot ividuele cv-ketels RENAULT Top Occasions Emergo houdt leiding vast VAN DER PUT Kijk ook op onze website ji* Koersballen Jo Bout bewaart reglement ijsclub s\_ Donderdag 11 februari 2010 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 17 ft an gils steenbergen Britt en haar pony winnen Meteen prijs op eerste wedstrijd Speciale Renault Maat Scenic III actie!! Ruil uw Scenic van bouwjaar 2000 t/m 2003 in op een nieuwe Renault Scenic RENAULT Veilingweg 15, Sint-Annaland Tel. 0166-653625 RENAULT SPS houdt demotraining voor de jeugd Jeugd Drie keer raak voor Noad 3 Kijk daarom op autoschadeteam.nl Iedere opdracht, groot en klein, vereist specifieke kennis en ex pertise. Van der Put is de ideale gesprekspartner bij het ontwikke len, installeren én onderhouden van moderne en economische cv-installaties. Dus uw warmtezorg op het ge bied van woningbouwprojecten en particulieren is bij Van der Put als allround installateur in goede handen. Paardensport De 6-jarige Britt Vijfhuizen uit Sint-Philipsland is eerste gewor den bij de FNRS wedstrijd van manege Knape in Ouddorp. Britt deed mee in de F3 met haar pony Sarina. Zc reed 222 punten en daarmee was zc de beste. Bij de clubwedstrijd van manege de Paardenhoeve in Halsteren heeft Dcnisc Bijl (II) uit Sint- Maartensdijk de tweede plaats behaald met 203 punten. Het was haar eerste wedstrijd en ze kwam uit in de A-klasse op pony Sim- ba. Ze deed een Caprilliprocf waarbij dressuur met hindernis- jes gecombineerd worden. Fleur van Vclzen uit Tholen reed mee in dezelfde klasse. De 9-jarige amazone werd vijfde op Zorro met 200 punten. Caya de Groot uit Sint-Annaland werd derde in de klasse LI. De 12-jarige ama zone reed op Mojito en kreeg 168 punten voor haar proef. Lie- neke Verhoek (12) uit Tholen werd zesde in de B2 met El Nifia WARMTE TOTAAL ZORG mr Renault Clio Estate 1.2 TCE 100 Dynamique A Blauw met., 26.02.07. 77.523 km. ABS, Airbags voor, Airconditioning, Centrale deurvergrendeling afstandbediend, Elektrisch bedienbare ramen, Lichtmetalen velgen 15 inch, Metallic lak Mistlampen voor, Radio CD speler, Stuurbekrachtiging. Renault Grand Modus TCE 100 Expression Grijs met., 26.08.08, 20.651 km. ABS, Airbags voor, Automatic climate control, Boordcomputer, Centrale deurvergr. afst.bed., Cruise Control, Deelb, achterbank, Elek. be- dienb. buitenspiegels/ramen, Gordijn airbags voor, In hoogte verstelb. stuur, Lichtm. velgen, Met. lak., Radio CD speler, Stuurbekr. Renault Megane 1.6-16v Grand-Tour Expression Comfort Zwart met, 05.08.08, 38.505 km. ABS Airbag bestuurder Airconditioning Boord computer Centrale deurvergrendeling afstand- bediend Deelbare achterbank (ongelijke delen) Elektrisch bedienbare buitenspiegels Elektrisch bedienbare ramen In hoogte verstelbaar stuur Metallic lak Radio CD speler Startonderbreker Zij airbags voor Groen, 17.05.04, 44.808 km. ABS Airbags voor Airconditioning Centrale deurvergrendeling afstandbediend Cruise Control Elektrisch bedienbare buitenspiegels Elektrisch bedienbare ramen Metallic lak Mistlampen voor Radio CD speler Stuurbe krachtiging en ontvang bovenop alle andere actie's van Renault 1500 inruil premie!! Voetbalclub SPS organiseert zater dagmiddag een junior demotraining voor de jeugd van Poortvliet en Scherpenisse in de leeftijd van 13 t/m 18 jaar. Dit is een demonstratie training met diverse oefenvormen en partijvormen. De jeugdtrainers en begeleiders van de club begeleiden de deelnemers die zo kennis maken met voetbal en de club. Deze middag duurt van twee tot vier uur en deelnemers wordt geadviseerd sportkleding en voetbalschoenen/sportschoenen mee te nemen. Meer informatie bij Arno Anthonis- se 06-15208288 of e-mail: arno.an- thonisse@zeelandnet.nl. Uitslagen van de gespeelde koersbal- wedstrijden van: Gezelligheid Vóór Alles/Sint-Maar tensdijk: 1. mevr. A. Bocxe en A. Poot 40 p.; 2. C. Breure en C. van Gorsel 31 p.; 3. mevr. W. Kloet en mevr. L. Wiel aard 27 p.; 4. T. Goodc en A. Wielaard 26 p.; 5. mevr. M. Dane en J. Bijnagte 21 p.; 6. mevr. B. Bijnagte en mevr. T. Breure 20 p.; 7. W. Bijl 16 p. Meulvliet: 1. mevr. R. Bolier en mevr. C. Sprenkels 41 p.; 2. mevr. J. Bos en J. Sprenkels 36 p.; 3. mevr. D. Lindenberg en mevr. J. Verbraekcn 28 p.; 4. mevr. A. Hilgerson en W. Bijl 22 p.; 5. W. Deur- ioo 19 p.; 6. mevr. N. Dcurloo en mevr. L. van Bale 18 p. Oud-Vossemeer: Imevr. L. van Poort vliet 26 p; 2. mevr. L. Weezenaar 24 p; 3. N. Moerkerken 18 p; 4. mevr. R: van Drie! 15 p; 5. mevr. C. Havermans 10 p; 6. C. Wilsing 9 p; 7. mevr. J. van Houte 5p. Gijs van den Hoven krijgt het reglement van Jo Bout-Schot. Het vriest weer. Schaatsliefhebbers kunnen hier en daar nog een toer doen. De stichting Stad werd onlangs verrast door mevrouw Bout uit Tholen die nog een algemeen reglement van vereniging ijsclub Tholen uit 1919 bezat. Ze overhandigde het boekwerkje aan Gijs van den Hoven van de stichting Stad. Voorzitter Andy van de Velde: „We hebben dus de viering van het 80- jarig bestaan gemist. Nu maar wachten tot 2019." Het reglement was netjes bewaard en opgeborgen in een lade. Door alle be richten over de ijsbaan in Tholen dacht ze weer aan het boekje en vond dat hel bij de ijsclub hoort. Ze is zelf een fanatiek schaatser geweest. Tot 1997 deed ze altijd nog overrijden. Het was haar grote passie, Ze is nu 73 jaar en durft de schaatsen niet meer onder te binden. Het boekje wordt door de stichting Stad overgedragen aan de gemeente Tholen zodat het goed be waard blijft. Bij het bestuderen van het reglement kwam de familienaam Vis naar voren. Navraag bleek dat de kleindochter van één van de oprichters, mevr. Van Splunter, zelf zeer actief is geweest op de schaats. Zij werd Thools kam pioen schoonrijden in de strenge winter van 1963. De oprichters waren A.J.W. Smith (voorzitter), J.J. Kramer (secretaris), G. Vis (penningmeester), L.D.A. Looysen en A.J. Voerman. Emergo heeft de kansen op het kampioenschap weer in eigen hand genomen door te winnen van mede koploper Blauw Wit. Het werd 7-6 tegen de korfbalploeg uit Kloetinge. Het Smurdiekse Emergo zit nu met 16 punten uit tien wedstrijden Fortis op de hielen. Die club heeft 18 pun ten met een wedstrijd meer ge speeld. De doelpunten van Marco v.d. Hoek (2x), Ad Farla, Hans Peter de Jong, Maddy Muis, Jeffrey Pals en Gisela v.d Ree zorgden ervoor dat Emergo de Bevelanders kwijtspeelde. De ploeg ging goed van start. Er werd door goed en trefzeker spel een rui me voorsprong genomen, terwijl de gasten meer bezig waren met de scheidsrechter dan met hun eigen spel. De ruststand was 5-1 In de tweede helft ging het een stuk moeizamer bij de thuisploeg. Blauw Wit kwam hierdoor langzaam terug, maar de Tholcnaren hielden goed stand. Emergo B1 schoot tegen Scheldcvo- gels uit de startblokken. Dat resul teerde in een 10-1 overwinning, dankzij treffers van Yvctte van Dijk (5x), Heieen Hoek (2x), Annet Bentschap-Knook, Lotte Muis en Esther Overbeeke. De Brabanders werden door slim en snel spel voort durend onder druk gezet en de eer ste helft werd dan ook met een 7-0 voorsprong afgesloten. In de tweede helft ging het scoren wat moeiza mer, maar toch werden de dubbele cijfers gehaald. De Cl-jeugd leidde een 15-0 neder laag tegen TOP. De Tholenaren wa ren niet opgewassen tegen de sterke ploeg in Arnemuiden. Emergo El is nog steeds ongeslagen. Zo ook tegen Tjoba. De drie treffers van Suzanne de Jong waren voldoen de om met 3-1 de wedstrijd wederom winnénd af te sluiten. De F-jcugd won ook. Met vijf doelpunten van Bas Crezee en één van Ellen de Jong werd met 6-5 gezegevierd op DSO. Bij een 4-1 voorsprong leek de winst al binnen, maar toen nam de ploeg uit Klundert het initiatief over. DSO kwam door een paar scherpe aanval len weer langszij bij 4-4. De rood zwarten schroefden in de slptfase het tempo op en boekten daarmee de overwinning. De strafworpen werde wel verloren met 13-15. Programma zaterdag: Zaamslag- Emergo Cl 11.40 u. Het derde team van voetbalclub No- ad'67 uit Sint-Philipsland heeft za terdag op een soppig en mistig veld drie keer gescoord in Yerseke. De tegenpartij maakte slechts één doel punt, waardoor de Fluplanders met winst het mosseldorp weer konden verlaten. Noad had de eerste kans van de wedstrijd, maar Johan Rcijn- goudt schoot net naast. Yerseke ging daarop in een hoger tempo spelen en was met een aantal afstandsscho ten gevaarlijk. Deze gingen naast en Stefan Fontijne lag twee keer goed in de baan van het schot. Na een half uur spelen werd Ronald den Braber diep gestuurd door Leon Hoek, maar zijn schot werd naast getikt door de doelman. Leo Polder man nam de hoekschop en de bal draaide via de handen van de keeper rechtstreeks in het doel. Yerseke was even terneergeslagen en Noad rook dat er veel meer was uit te ha len. Edwin Hage zorgde voor het tweede punt, ook via een hoek- schop. Dennis van Starkenburg ver- j- schalkte de doelman met een schui- I ver. Ook Ronald den Braber kreeg de bal terug na een goede hoek schop van Leo Polderman, maar zijn schot werd gekeerd door de keeper. Noad begon de tweede helft niet zo scherp, maar Yerseke kon ook geen vuist maken. Toch ging de nul van het scorebord. Zeeland klaar voor nieuw vervoersbewijs U heeft er vast al van gehoord: OV-bedrijven en overheden zijn bezig de OV-chipkaart in te voeren, één kaart voor al het openbaar vervoer in Nederland. Vanaf maart is het ook in Zeeland zover. U kunt dan ook in de bussen van Veolia en Connexxion de OV-chipkaart gebruiken. Altijd in- en uitchecken Reizen met de OV-chipkaart is eenvoudig. U laadt uw kaart op met een bedrag in euro's of bijvoorbeeld met een abonnement. Daarmee kunt u op reis. Voortaan moet u bij elke rit in- en uitchecken. Aan het begin van de reis checkt u in door de OV-chipkaart voor een kaartlezer te houden. Check op dezelfde manier uit bij het verlaten van de bus. De gereisde afstand wordt automatisch berekend. U hoeft niet meer na te denken over het aantal zones en u betaalt voor de daadwerkelijk afgelegde afstand. Kies uw OV-chipkaart Niet elke reiziger is hetzelfde. Daarom zijn er verschillende OV-chipkaarten. De persoonlijke OV-chipkaart biedt het meeste gemak. Hij kan automatisch worden opgeladen, zodat u altijd voldoende saldo heeft. Met deze kaart kr'ugen kinderen tot 12 jaar en senioren vanaf 65 jaar automatisch korting. Via een persoonlijke pagina op www.ov-chipkaart.nl kunt u uw gegevens bijhouden en bijvoorbeeld het automatisch opladen aanvragen. Bij diefstal of verlies kunt u de kaart blokkeren. De anonieme OV-chipkaart kan door verschillende mensen gebruikt worden, alleen niet tegelijk. Welke kaart u ook kiest, met uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan. De OV-bedrjjven houden zich aan de Wet bescherming persoonsgegevens. Op termijn geen strippenkaart meer Voorlopig blijft de strippenkaart nog geldig. Uiteindelijk wordt de strippenkaart in heel Nederland stap voor stap afgeschaft. U kunt dan alleen nog met de OV-chipkaart reizen. De OV-bedrijven zujlen u hier tjjdig over informeren. Meer weten? Klantenservice OV-chipkaart: www.ov-chipkaart.nl, telefoon 0900-0980 0,10 p.m.). Het OV-bedrijf in uw regio: - www.connexxion.nl, 0900-2666399 (lokaal tarief) op werkdagen bereikbaar van 08:00-19:00 uur. - www.veolia-transport.nl, 013-5499919 (lokaal tarief) of klantenservice@veolia-transport.nl. De website van de provincie Zeeland: www.zeeland.nl. Via Postbus 51 kunt u een uitgebreide informatiefolder over de OV-chipkaart aanvragen (www.postbus51.nl of 0800-8051). De Goede Kant Op, www.degoedekantop.nl. www.studentenov-chipkaart.nl. Op weg naar één kaart voor tram, trein, bus en metro. Provincie Zeeland I m J UCRU06R I J zeeiAND v V

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2010 | | pagina 17