Bruid Femmie vliegt naar Barneveld Drogistmeisje uit Sint-Annaland is getrouwd Plaatselijk nieuws EENDRACHTBODE, DETHOOLSE COURANT Donderdag 17 deeember 2009 Kantoor Hemi hoger Nieuwe kozijnen Erker Optiekzaak Markt Nieuwe bestuurders Wereldwinkel vernieuwt interieur Lampionnentocht en koopavond Janneke krijgt diploma journalist Aanvraag vissen in Zoommeer Vrouwen verdiepen zich in kunst Wildeman dirigeert in Zierikzee Mogelijk beroep van hersteld Crossende motoren op Oesterdam Overlast jeugd Afscheidsconcert Klucht over taxichauffeur Zeven speeldagen Hoogste serie Karei Hommel Rikken en wippen Berging begraafplaats Kerkbestuurders Rijwielhandel Oliebollen Gelegenheidskoor Geslacht in eigen slagerij BEZOEK ONZE VERNIEUWDE SHOWROOM Potter Keukens Schorrekoor treedt op voor armen Countrylinedans en kerstbingo Sharon zingt op eindejaarsconcert Moonlightshopping Overkapping Auto op paal Trainingsveld Restaurant groter Zonnecellen Spiegels voor MujjicalXpres Dakopbouw I Diaken bedankt Opslagtank strooizout Breeman viskampioen Agenda 2 Tholen Het kantoorgedeelte in het nieuwe bedrijfspand van Hemi op Welgele gen II wordt 11 meter hoog. Dat is een meter hoger dan de rest van het gebouw. Aanvankelijk zou het hele pand 12 meter hoog worden, maar daar wordt nu van afgezien. Dat gaat naar tien meter. Daardoor valt het kantoor nu ook beter op. Ook de cntrccpartij van het kantoor wordt groter gemaakt zodat daar meer de nadruk op gaai vallen. De welstandscommissie had er geen enkel bezwaar tegen. Op het terrein, achter de loods, komt een pompgebouwtje voor de sprinklerinstallatie en een silo voor afval. Er was ook een vraag of de naam van het bedrijf bovenop het gebouw kon worden aangebracht, maar de commissie wees dat reso luut van de hand. Volgens voorzit ter M. Onrust horen de letters deel uit te maken van het gebouw. Aan het bedrijfspand aan de Sle- vinweg 1 van New Hom Invest ments (het voormalige pand van Van Houte) komen twee nieuwe kozijnen in de gevel. Dat houdt verband met de nieuwe indeling van het gebouw. Op de verdieping is fitnesscentrum Salus gevestigd. De welstandscommissie had er geen moeite mee. Maar ze vond wel dat ze in dezelfde kleur als de bestaande kozijnen moeten worden uitgevoerd. Aan de Garnalenstraat wil H. Aar- noudse aan zijn woning op nummer 58 een erker bouwen. De wel standscommissie ging daar onlangs mee akkoord. In de straat is er al een gebouwd waarbij de bovenrand doorloopt boven de voordeur. Bij Aarnoudse komt hetzelfde type. En J.M. van 't Hof wil aan de Re- gentessestraat 44 een dakkapel bouwen. Het plan werd aangepast. De dakkapel wordt lager dan aan vankelijk de bedoeling was. Ben van der Heiden wil van Markt 6 naar Markt 10 verhuizen, het voormalige pand van Schipper ac countants, die naar bedrijventerrein Welgelegen is vertrokken. Het ac countantskantoor is een stuk groter dan het huidige pand van de op tiekzaak. Markt 10 heeft echter volgens hel bestemmingsplan de bestemming centrumdoeleinden 11 en een bril- lenzaak valt onder het begrip de tailhandel. B. en w. zijn echter be reid om hiervoor ontheffing te verlenen, al moet daarvoor nog wel een procedure worden gevoerd. Ben van der Heiden mag zich er dan wel permanent vestigen. Het gaat niet om een tijdelijke vergun ning voor vijf jaar, zoals dat bij voorbeeld voor de Cl000 aan de Postweg is gebeurd. L.M. Moerland en J.N. Everacrs zijn gekozen tot ouderling-kcrk- rentmeester van de Hervormde Ge meente. De laatste heeft echter be dankt voor zijn benoeming. In de vacature van ouderling Gaakecr werd J.P.C. van Ziclsl gekozen. M.F. van den Boogaard werd geko zen tot diaken in de vacature Schot, maar hij nam zijn benoeming niet aan. Ouderling L.M. van Dijkc werd herkozen. De Wereldwinkel gaal vanaf zater dag 2 januari haar interieur ver nieuwen en daarom is de winkel enkele weken dicht. De heropening is op 16 januari en krijgt een fees telijk tintje. Kinderen kunnen zaterdagavond meedoen aan een lampionnenop- tocht. Die start om kwart voor ze ven onder muzikale begeleiding vanaf de kiosk op de Markt. Aan sluitend wordt op die plek de prijs uitreiking gehouden van de einde jaarsactie. Voor de kinderen en de ouders staat aan het eind van de tocht iets lekkers klaar op de Markt. De eerste prijs is een lap top, gevolgd door een platte breed beeldtelevisie van 84 centimeter en de derde prijs is een navigatiesys teem. De winnaar van de vierde prijs krijgt tegoedbonnen van de winkeliers. Andere prijzen: 5. All- in-one machine: 6. Karaoke set; 7. Senseo koffiezetter; 8. Chinese schaal; 9. MP4 speler; 10. Spel Ik hou van Holland. Daarnaast zijn er diverse kleine prijzen. Voor Kerstmis worden dinsdag en woensdag extra koopavonden ge houden. Janneke Boluijt heeft in Tilburg haar opleiding aan de Fontys hoge school journalistiek met succes af gerond. Zij ontvangt vandaag haar diploma Bachelor of Journalism. Sportvisserij Nederland heeft een vergunning aangevraagd om te mo gen vissen op het Zoommeer. Dat willen de vissers vanaf openbaar toegankelijke oevers en vanuit vis- boten op het water gaan doen. De provincie heeft de gemeente geïn formeerd over haar standpunt hier in. Ze schrijft dat de natuurbelan- gen van het Zoommeer zich niet verzetten tegen vergunningverle ning en is voornemens om de ge vraagde vergunning onder voor waarden te verlenen. De gemeente kan zich nu voorbereiden om even tueel bezwaar te maken. De plattelandsvrouwen hebben zich verdiept in het Frans impres sionisme, de stroming in de schil derkunst en beeldhouwkunst, en in het boek De Rietdekker van Rinus Spruit. Voor het eerste onderwerp heeft mevrouw Van Broekhoven uit Steenbergen een dertigtal leden toegesproken met behulp van dia's. Voor het tweede onderwerp hebben de vrouwen de lezing van Spruit in de bibliotheek bezocht. Hij vertel de zijn publiek dat het boek al lan ge tijd in zijn hoofd broedde, maar nu pas gestalte heeft gekregen. Het schetst het harde bestaan van een rietdekkerfamilie in het begin van de vorige eeuw. Peter Wildeman verleent met zijn Eilandenkoor medewerking aan de kerstzangavond die morgen om half acht wordt gehouden in de christelijk Gereformeerde Kerk in Zierikzee. Naast het Eilandenkoor zingt kinderkoor de Sjofar o.I.v. El len v/d Hoek-Boot ook een aantal liederen. Hans Biesma begeleidt het geheel op piano en Joost van Belzen bespeelt het orgel. De ope ning en sluiting wordt verzorgd door ds. G.J.H. Vogel, als predikant verbonden aan deze gemeente. Als de leden van de hersteld Her vormde Gemeente instemmen met het voorstel van de kerkenraad, dan gaat men samen met Kruiningen een beroep uitbrengen op dominee V.d. Bas uit Woudenberg. Deze predikant bedankte onlangs voor het beroep uit Sint-Annaland. De politie heeft twee mottorrijders uil de gemeente Goes bekeurd. Zij reden zondagmidaag rond kwart voor vijf met een snelheid van 155 kilometer per uur over de Rcimers- waalsewcg waar 100 is toegestaan. Beide motorrijders werden op de Postweg aan de kant gezet waarna ze hun rijbewijs moesten inleveren. -54 Oud- Vossemeer In het verslag over de ledenverga dering van de PvdA vorig weck over de overlast van jeugd is abu sievelijk A. Langendijk geciteerd. Dat moet zijn P.C. Lagerwerf. Hel gospelkoor Polyhymnia neemt zaterdag met een concert afscheid van dirigente Hannie Droogers. Het concert begint om hall" acht in de Hervormde Kerk en de toegang is gratis. Toneelvereniging Sint Joseph voert op 16 en 23 januari de klucht Taxi Taxi op. Beide uitvoeringen begin nen om half acht in De Vosscnkuil. Voor de leden van de ANBO en de Zonnebloem is er een gratis voor stelling op zaterdagmiddag 16 janu ari om twee uur. Het stuk in twee bedrijven is van Ray Cooney. Het gaat over John, een zelfstandige taxichauffeur, die een vrouw heeft in Rotterdam-Zuid en één in Over- schie. Hij heeft een heel strak uur rooster en is reeds drie jaren een succesvolle, zij het vermoeide, biga mist. Totdat hij op een dag in het ziekenhuis belandt met een lichte hersenschudding. In de daarop vol gende verwarring probeert hij, sa men met zijn vriend Slan, moedig af te rekenen met een eindeloze reeks goedbedoelende, maar nieuwsgie rige wijkagenten, twee steeds meer geërgerde vrouwen en anderen, tot hij uiteindelijk de waarheid op biecht. De kaartverkoop begint maandag en kaarten zijn verkrijg baar bij Eric van Hees, tel. 672375 en Maddie Geuze tel. 672667. De leden van biljartclub Keu's Zal hebben de zevende speeldag in de onderlinge biljartcompetitie achter de rug. De uitslagen: P. de Ronde- N. Rooijakkers 8,438-10; T. van I Mierlo-M. Hommel 10-4; A. Ha- vermans-P. Potappel 10-8,438; R. de Jongc-M.Reijngoud 6,667-10. In de onderlinge competitie van biljartvereniging De Treffers speel de Karei Hommel de kortste partij in 25 beurten, het hoogste gemid delde van 2,6 en de hoogste serie van 17 caramboles. De resultaten: A. Hommel-P. Goossens 8,889-10; C. Burgers-P. de Leeuw 10-8,667; K. Hommel-S. Etienne 10-9.184; P. Goossens-J. Hommel 7,5-10; R. de Jonge-H. Rensink 6.667-10. Voor de tweede keer dit seizoen or ganiseert de .activiteitencommissie van v.v. Vosmeer een kaartavonden. Liefhebbers zijn zaterdag welkom in de kantine op het sportpark. De spellen die gespeeld worden, zijn rikken en wippen. Deelname is gra tis en er zijn leuke prijzen. Ook wordt een verloting gehouden. De avond begint om kwart voor acht. Sint-Annaland Op de uitbreiding van de begraaf plaats aan de F.M. Boogaardsweg wil de gemeente een berging plaat sen. Het gaat om een opslagruimte van 3,5 bij 4.75 meter en krijgt de vorm van een punt. Voorzitter M. Onrust van de welstandscommissie vergeleekhet met een dennen boom. De commissie ging er mee akkoord. Het schuine dak wordt met bitumen afgedekt. J.J. Hcijbocr heeft bedankt voor zijn verkiezing tot ouderling in de Hervormde Gemeente. Zijn tegen kandidaat was L. Hofland, die dia ken blijft. Ds. E. Versluis preekte zondag in Sommelsdijk, waar hij een beroep kreeg. Voor de Kerst valt de beslissing. In de Gereformeerde Gemeente zijn J.M. Heijboer en W.N. de Wit te gekozen als diaken. Verder werd een beroep uitgebracht op ds. D. de Wit. Er komt weer een rijwielhandel in de voormalige zaak van Martien Moerland op de hoek Bicrcns- straat/SchooIstraat. De showroom staat al vele jaren leeg. maar nu is er weer een gegadigde voor. Ook de woning Bierensstraat 9 wordt nu bij de fietsenzaak betrokken. B. en w. zijn bereid om de bestemming wonen te wijzigen in detailhandel. Dat mag echter niet permanent. Er wordt slechts een tijdelijke vergun ning voor vijf jaar verleend. Dan moet de initiatiefnemer in het kern- winkelgebied een definitieve stek gevonden hebben. De hersteld Hervormde Gemeente bakt oliebollen op oudejaarsdag. Belangstellenden kunnen hun be stelling vóór 29 doorgeven aan C. v.d. Klooster, tel. 652399 of J.J. Ketting, tel. 652296. De verkoping die de gemeente op 28 november hield, heeft 1330 euro opgeleverd. De dorpsgemeenschap wil een ge legenheidskoor oprichten om op Bevrijdingsdag een vrijheidscon- Maandag 21 t/m donderdag 24 december Malse biefstuk Heerlijke rund-, varkens-, kip-, kalkoenrollades Kalkoen drumsticks Varkenshaas Kerstboomburgers Lever snel uw kerstbestellijst in om u zo goed mogelijk von dienst te I kunnen zijn. Mocht u deze niet ont- vangen hebben zijn ze verkrijgbaar in de winkel of print de lijst uit op www.slagerijslager.nl 250 gram 3,95 per kilo v.a. 8,00 1 kilo 4,95 250 gram 3,75 per stuk 1,25 Speciaal voor kerst, superkwaliteit! Vers geslacht kalfsvlees, rundvlees, varkensvlees. Groot assortiment Friki verse kip en kalkoen. Coburger rauwe ham 100 gram 1.50 j| Yorkham 100 gram 1,39 Kerstsalade 100 gram 1,25 Kerstpaté 100 gram 1,251 Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Advertentie I.M. eert tc geven. Onder het thema 65 jaar vrijheid w il de dorpsgemeen schap die dag nog meer activitci ten organiseren. Aan het conceri werkt in elk geval de fanfare van muziekvereniging Accelerando mee. De organisatie is nog op zoek naar enthousiaste zangers en zan geressen. Het koor wordt onder verdeeld in een kinderkoor en een koor voor oudere jongeren en vol wassenen. Ze gaan het Jong Setal- lands Vrijheidskoor en het Setal- lands Vrijheidskoor heten en op het repertoire staan vaderlandse liederen, internationale bevrij- dingsmuziek en muziek met het thema vrijheid. Zo worden naast het Wilhelmus, het Zeeuws Volks lied en het Europees Volkslied, ook de nationale volksliederen van landen die J9ederland hebben be vrijd gezongen. Maar ook muziek nummers als We'll meet again, Amazing Grace. Dona Nobis Pacem (Give us Peace), We are the World en Land of Hope and Glory. Aanmelden kan tot 7 januari on der meer via de website www.dorpsgemeenschap.nl. hier vind u de nieuwste keukens 8t badkamers Bij ons bent u ook op het juiste adres voor al uw installatiewerkzaamheden en onderhoud van uw Nefit CV-ketel! Sanitair Installatie www.potterkeukens.nl Het Schorrekoor sluit op 23 de cember het jaar af met een optre den voor minder bedeelden in Ber gen op Zoom en omsfreken. De organisatie Samen Delen heeft de circa 30 zangers daarvoor uitgeno digd. Het koor zet een aantal luch tige nummers op de lessenaar om onder leiding van dirigent Pierre van Broekhoven ongeveer 200 ge nodigden een plezierig muzikaal intermezzo te bieden. Andere ko ren die hun medewerking verlenen zijn jongerenkoor De Brokstuk ken, het BeKoor. eveneens onder leiding van Van Broekhoven en het Bergs Koperensemble. In café An de Slööve wordt maan dagavond om negen uur een de monstralie countrylinedans gege ven. Dinsdag is er een kerslbingo met acht ronden en aansluitend een superronde. De bingo begint 's avonds om half acht. Acéelerandolid Sharon van Iwaar- den treedt tijdens het eindejaars concert van de muziekvereniging op als vocaliste. Het concert wordt dinsdagavond om half acht gehou den in de Wellevaete. Ze zingt het Maori kinderliedje uit Nieuw-Zee- land: Hine E Hine. Daarnaast wor den nummers opgevoerd als Have yourself a Merry little Christmas, Give us peace en Away in a Man ger. Ook treedt de slagwerkgrocp op. De toegang is gratis. Middenstandsvereniging Activa organiseert maandag een moon lightshopping. De winkels zijn dan 's avonds open van zes tol tien uur en hebben diverse aanbiedingen. Bij besteding van vijf euro bij drie verschillende winkeliers, krijgt een bezoeker een kerstster cadeau. De commissieleden van Siems zaalvoctbaltoernooi verkopen deze avond diverse winterse lekkernijen en de opBrengst hiervan komt ge heel ten goede aan het Sophia kin derziekenhuis. De kinderen van het Casembrootkoor treden om ze ven uur en om acht uur op aan de Ring. Aan de loods van foeragehandel van de firma Schot-Oudesluijs aan de Sportlaan 12 wil de eigenaar een overkapping bouwen aan een van de loods op het terrein. Het gaat om de loodsen achterop hel terrein die dwars op de andere loodsen staan. De overkapping wordt 49,90 meter bij 12,75 meter. Een auto die- donderdag lussen middernacht en half zes was gesto len aan de Wcstvest, is later die ochtend aangetroffen in de strui ken aan de Wal. Het voertuig stond op een paal en was met de voor kant tegen een andere paal gebotst. Uit de wagen ontbrak de radio. De gedupeerde eigenaar heeft de auto inmiddels terug. Het gemeentebestuur denkt erover om voetbalclub Smcrdick een be perkte huur te laten betalen' voor het trainingsveld. Dat veld is kort voor de zomer aangelegd, maar is nauwelijks bespeelbaar. In overleg met de club heeft de gemeente het regelmatig gerold en gesleept, om het zo vlak mogelijk te houden. Daardoor was het redelijk bespeel baar, antwoorden burgemeester en wethouders op vragen van de CU- fractie. Aam het einde van het sei zoen zal het veld zo snel mogelijk opgeknapt worden. Voor de slechte situatie wordt niet de aannemer aansprakelijk gesteld, omdat volgens de gemeente de problematiek een gevolg is van de extreme droogte die tien weken aanhield. Voldoende beregenen zou minstens 20.000 euro hebben gekost, en dan nog zou het resul taat niet optimaal zijn geweest, al dus b. en w. Ook de velden elders in de gemeente hadden van de droogte te lijden. De aanleg van het veld - nodig in verband met de nieuwbouw van Haestinge, inclu sief het maken van een korfbalveld en trainingsveld achter het hoofd- vcld met verlichting en hekwer ken. heeft 135.000 euro gekost. Scherpenisse Het Chinees restaurant aan de Spui damstraat wil uitbreiden. Dc zaken gaan zo goed dat het echt paar Hu er een nieuw stuk aan wil bouwen. Ze kwamen hun verzoek toelichten bij de welstandscom missie. Het gaat om een stuk dat dwars op het bestaande gebouw moet komen. De commissie vond het de beste oplossing. Het nieuwe stuk komt op palen te staan. Poortvliet Aan de Schoondorpseweg 3 wil H.J. Uijl de woning verbouwen en een nieuwe schuur bouwen bij een reeds bestaande. Op één schuur komt het dak nagenoeg vol tc lig gen met zonnecellen. De wel standscommissie ging er onlangs mee akkoord. De leerlingen van het Wcstcrpoorl- collcge in Tholen hebben spiegel- constructics gemaakt voor de stichting MusicalXpres. Die zijn af en dat betekent dat de musical- school vanaf nu tijdens de drama- en danslessen met spiegels kan werken. Andere verenigingen die gebruikmaken van 't Ouwe Raed'üus, mogen de spiegels ook gebruiken. De stichting noemt de open dag die zaterdag is gehouden een succes. Er deden diverse kin deren uit de regio mee aan de les sen zag, dans en drama en alle deelnemers zijn door het grime- team van het Kellebeek college professioneel opgemaakt. De voorstelling van de leerlingen van de musicalschool, is door 100 be langstellenden bijgewoond. Sint-Philipsland Aan de Gladiolenstraat 14 wil W. Feminie van Duijn is vrijdag met liaar Henk-Jan in Sint-Annaland in een helikopter gestapt en naar Bameveld gevlogen, waar ze gaan wonen. Femmie van Duijn staat na acht jaar niet meer achter de balie bij drogisterij Maja in Sint-Annaland. Zij heeft haar ware gevon den: Henk-Jan van de Beek. Ze zijn vrijdag getrouwd. De bruidegom uit I.unteren kwam zijn bruid in Sint-Annaland ophalen met een helikopter. Die landde bij de familie Gunter aan de Oudelandseweg, want bij het huis van Femmie aan Tienhoven, was daarvoor geen plek. Het bruidspaar werd met de auto bij de startplaats gebracht, waar een aantal dorpsgenoten hun geliefde Femmie uit zwaaiden. Maar de helikopter trok ook be kijks van een aantal voorbijgangers. In een half uur, met een snelheid van 200 kilometer per uur, werd het paar naar Echtold gevlo- I gen. Het huwelijk werd voltrokken in kasteel De Schaffelaar. Daarna werd het kerkelijk bevestigd door dominee J. Roos in de Gere formeerde Gemeente in Nederland in Bar neveld. Femmie heeft nu een baan bij een drogisterij in Lunteren. Henk-Jan is timmer man. Ze gaan samen in Barneveld wonen. Predikbeu Weekenddiensten Zondag 20 december THOLEN HERVORMDE GEMEEN' 9.30 u. ds. Meijer. 18.30 u. ds. Vos, Wijken HERSTELD HF.RV. C.EM1 9.30 u, kand. Donsclaar, land. 19 u. ds. v.d. Want, Schiei HF.RV. GEM. IMMANU1 10 u. da. v.d. Poll. GEREF. KERK 10 u. ds. Vermeulen, Bei Zoom. CHR. GEREF. KERK 10 u. stud. Van Walsum. 18.30 u. ds. Den Boer. GEREF. GEM. 10. 14.30 en 18.30 u. leesdiet CHRISTENGEMEENTE 10 u. kerst gezinsdienst. R.K.-KERK zo 11 u. eucharistieviering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Bevelander, Alblasser- dam. 18.30 u. ds. v.d. Linde, Hilligers- berg. GEREF. KERK 10 u. ds. Boer, 's Gravendeel. CHR. GEREF. KERK 10 en 15.30 u. ds. Den Boer. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. R.K.-KERK vr 9 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. eucharistieviering. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 u. kand. Stckctee, Zwijndrccht. 18 u. ds. Versluis. HERSTELD HERV. GEMEENTE 10 en 16 u. ds. Hoek. GEREF. GEM. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. 14.30 u. ds. Bakker. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVEN ISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Zeedijk. 18 u. ds. Willemsen, Dirksland. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. SINT-MAARTENSDIJK HERSTELD HERV. GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Joppe. HERV. GEM. REHOBOTH 10 u. ds. Reehorst. 19 u. ds. Groen, Sliedrecht. OUD GEREF. GEM. IN NED. 9.30, 14.30 en 18.30u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.30* en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Van Kooten. GEREF. GEM. 9.30 en 18 u. ds. Bakker. 14 u. leesdienst. VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. v.d. Sleen. POORTVLIET HERSTELD HERV. GEMEENTE 10 u. ds. v.d. Palm, Nw. en St. Joosland. 18 u. ds. Gielen. GEREF. KERK 10 u. ds. Broerc. 14.30 u. ds. De Goede, Werken dam. GEREF. GEM. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Den Boer. 17 u. ds. Breure, Waarder. GEREF. GEM. 9.30 en 15 u. leesdienst. OUD GEREF. GEM. IN NED. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. OUD GEREF. GEM. IN NED. (B.V.) 10 en 18 u. ds. Van der Meer. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. Pelter. Woudrichem. Kosten een opbouw op het dak van zijn woning maken. De tekening voor het plan was aangepast omdat de opbouw eerst te hoog was. Het verschil tussen de bestaande nok van het dak en de nieuwe nok mag maar 70 centimeter bedragen. Met dc opbouw wordt de ruimte tot de nok 2,40 meter. De welstandscom missie stelde vast dat er maar wei nig ruimtewinst wordt gemaakt, maar kon daar weinig aan doen omdat het bestemmingsplan niet meer toelaat. J.W. Wolse heeft bedankt voor zijn verkiezing tot diaken van dc Her vormde Gemeente. J.A. de Heer was dc andere kandidaat. Aan de Industrieweg 6 mag de provincie een opslagtank voor cal- ciumchloride bouwen. B. en w. hebben daarvoor ontheffing ver leend. Er moet nog een procedure gelopen worden, maar nu de vorst zijn intrede heeft gedaan, neemt de kans op dc noodzaak van glad- heidsbestrijding snel toe. Daarom moet er voldoende strooizout voorhanden zijn. Dirk Breeman bij de senioren en Lcnnard Noorthoek bij de junioren zijn dc kampioenen van visclub De Makreel. Ze vingen respectievelijk 5,98 m en 1,7 m vis. Bij de senio ren werd Jan Verwijs tweede met 5,6 m en Jan van Moort derde met 5,24 m. In het jeugdklassement was Sander van Sas tweede met 78 cm en Marco Glasbergen derde met 25 cm. Dc wedstrijd van zaterdag is ge wonnen door Johan Geense. Hij sloeg 37 cm vis aan de haak. Ccn- ny Reijngoudt ving maar twee cen timeter minder, Sjaak v.d. Maas werd met 34 cm derde. HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o., tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2), ma t/m vr 17-8 u„ za en zo. TANDHEELKUNDIGE HULP 09<X)-82637456. APOTHEEK THOLEN Vlielhof 8, za 11-12 u. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11.30-12 u.. Poort vliet za 8.30-9 u., tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: Maatschap Steen bergen: tel. 604969. Sifra: 604664. Provinciale Kraamzorg, tel. 13-224000. Bevallingenlijn tel. )l 13-224022 (24 u. p.dag). lomecare (24 u. per dag), tel. 0113- 32924 of 0115-615595. Tot uw dienst JONGERENWERK Jeugd- en jongerenwerk tel. 0166- 668200. STORINGEN ENERGIE Tel. 0800-9009. KAMER VAN KOOPHANDEL di 22/12 CWI, Hof van Tholen 2, Tholen, 9-12 u., afspr. 0118-673501. HOOGWATERSTANDEN Donderdag 17 t/m vrijdag 24 dcc. donderdag 17 3.55 -16.15 vrijdag 18 4.29 - 16.52 zaterdag 19 5.05 -17.27 zondag 20 5.37 -18.02 maandag 21 6.12 - 18.32 dinsdag 22 6.42 -19.12 woensdag 23 7.17 -19.49 donderdag 24 7.52 - 20.32 vrijdag 25 8.47 -21.25 do 24/12 18.37 EK Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishock steeds twee minuten later. THOLEN 18 dec Kerstzangavond, Immanuel, Grote Kerk, 19.30 u. 19 dec Kerstconcert, Mission Mu sic, Grote Kerk, 19.30 u. OUD-VOSSEMEER 19 dec Conceri Polyhymnia, Her vormde Kerk, 19.30-21.30 u. 24 dcc t/m 2 jan Winterwonderland, o.a. ijsbaan, Vosmeer 600, Raad huisstraat. 29 dcc Snertlocht, wsc Vosmeer. De Vossenkuil, 18.30 u. SINT-ANNALAND 19 dcc Logus tafeltenniskampioen schappen, Smash '76, Wellevaete, 9-18 u. 21 dec Kerstviering plattelands vrouwen, Wellevaete, 17 u. 21 dec Moonlightshopping, diverse winkels, 18-22u. 21 dec Countrylinedans demonstra tie, café An de Slööve, 21 u. 22 dec Kerstbingo, café An dc Slöö ve, 19.30 u. 22 dec Eindejaarsconcert, Accele rando, Wellevaete, 19.30-21.30 u. 29 en 30 dcc Driebandenkoppel- toernooi, café de Hoop. SINT-MAARTENSDIJK t/m 30 jan Expositie Louis Sauter, natuurfoto's, Scaldis Naturalis, za 11-16 u. en in kerstvakantie van ma t/m za. 19 dcc Volkskerstzang, Euterpe en Clarity, Haestinge, 19.30 u. SCHERPENISSE 29 dec Snerttocht, Staatsbosbeheer, start kruising Platteweg/Gatweg/Schoondorpse- weg 10.30 u. SINT PHILIPSLANI) 18 dcc Kerstconcert, Concordia, Wimpel, 19.30 u. 18 en 19 dec Duivententoonstelling, Vredesduif, café 't Durp. BERGEN OP ZOOM t/m 20 dec Markiezenkerstmarkt, Kijk in de Pot, dagel. 11-18 u., vr 11 en 18 dec tot 21 u. 17 dec Infoavond pijnbestrijding, Lievensbcrg, 19-21.30 u. 18 t/m 20 dec DennenBoZ, kerstac tiviteiten in centrum. 18 dcc The funky bamboo, dans avond met o.a. jazzmuziek, café de Schorre, 23 u. 19 dcc A festival of lessons and ca rols, oecumenische adventsviering, Gertrudiskerk, 19 u. 19 dcc Dc Wcreldband: Kopman nen, muziektheater, de Maagd, 20 u. 20 dec Kerstconcert Weihnachts Oratorium, de Maagd, 16 en 20 u. 22 dec The Peking Acrobats, stunt show, de Maagd, 20 u. 22 en 23 dcc Kerststal-Stalling, jeugdtheater Rotonde, het Zwijns hoofd. 23 dcc Maliënkolder, jeugdvoorstel ling, de Maagd, 19 u. 24 dec Herderstocht, vertrek tunnel tje ziekenhuis, 19-20.30 u. 24 dec Kerstnachtviering, HMR.Gcrtrudiskcrk, 24 u. 25 dec Kerstviering, HMR.Gcrtru diskcrk, 11 u. fi I m+++III m+++fi 1 m+++fi lm+ CINEM' ACTUEEL: 2012 - do 20 u.. vr t/m wo 20.45 u. Alvin and the chipmunks 2 - ma t/m wo 13.45 en 16 u. Anubis en de wraak van Arg- hus - do 20 u., vr 18.30 u., za t/m wo 13.45, 16 en 18.30 u. Avatar - do 20 u., vr 18.30 en 20.45 u., za t/m wo 15.15, 18.30 en 20.45 u. Couples retreat - do 20 u., vr t/m wo 21.15 u. Dc Storm - za en zo 13.45 u., wo 18.45 u. Komt een vrouw bij de dokter1- do 20 u., vr en za 18.45 en 21.30 u„ zo 16, 18.45 en 21.30 u„ ma t/m wo 18.45 en 21.30 u. New Moon, The Twilight saga - za en ma t/m wo 16 u., zo 18.30 u. Plop en de kabouterbaby - za en zo 13.45 en 16 u., ma t/m wo 13.45 u. Terug naar de kust - vr, za, ma en di 18.45 u. Up - za t/m wo 13.45 u.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2009 | | pagina 2