Oosterschelde Rabobank Oosterschelde loopt voorop! Win een reischeque t.w.v. van 150,- n. - V A] Klant digitaal in RabolD Slim met je geld omgaan! Naar'Annie', proficiat! Rabobank Oosterschelde Rabobank INieuw digitaal magazine van uw Rabobank! 'Het is gewoon een bank waar we een goed gevoel bij hebben.' Bijvoorbeeld om een laptop te kunnen kopen, je rijbewijs te halen of je vakantie te betalen. Klinkt goed. Maar hoe pak je dat aan? Met B.O.E.G. ben je Baas Over Eigen Geld. We sluiten het jaar met een goed gevoel af! De Rabobank is allereerst verkozen tot de beste financiële website van 2009. Daarnaast zijn we benoemd tot sponsor van het jaar 2009 en hebben we ook nog eens het predicaat'beste werkgever van het land'weten te bemachtigen. Drie toonaangevende prestaties waar wij trots op zijn. Als klant beoordeelt u ons al voor de vijfde keer als beste in online dienstverlening. Dit motiveert de Rabobank om ook in de toekomst als financiële dienstverlener voorop te blijven lopen en u te blijven bedienen via de kanalen die gebruikt. Dat is de gedachte. Dat is het idee. Namens alle medewerkers wensen we u fijne feestdagen en een voorspoedig 2010! Nr. 3, december 2009 Actuele tips en weetjes, filmpjes van ondernemers en een Zeeuwse quiz: u vindt het allemaal in ons nieuwe magazine op www.rabobank.nl/oosterschelde. Speel mee met de quiz en maak kans op één van de tien kook-boeken van topkok Sergio Herman, óf de hoofdprijs: een reischeque van 150,-! Dit nieuwe magazine RabolD introduceren we om u nóg beter op de hoogte te houden van onze activiteiten in de Oosterschelderegio. "Het idee is dat we samen Via het nieuwe magazine komt u meer -i i uan alleen te weten over de ideeën van Rabobank Oosterschelde. Wat doet de bank, wat is het idee erachter en wat vinden klanten er eigenlijk van? Neem gauw een kijkje en laat ons ook üw idee over RabolD weten! Als coöperatieve bank werken we immers graag samen met onze omgeving aan een nog betere dienstverlening van Rabobank Oosterschelde. Samen met onze leden succesvol zijn rondom de Oosterschelde. Dat is de gedachte. Dat is het idee. Erwin de Nijs Erwin de Nijs van Salus Healthclub:'lk ben revalidatietrainer geweest en liep al jaren rond met het idee om een eigen onderneming te starten. Maar toen mijn broers enthousiast raakten om mee te doen is alles in een stroomversnelling geraakt. Binnen een halfjaar is alles opgezet. De relatie met de Rabobank gaat al vele jaren terug. We zijn in het verleden altijd tevreden geweest, en dat is altijd zo gebleven. Het is gewoon een bank waar we een goed gevoel bij hebben. Een bank die dichtbij is en open is.' Het complete verhaal horen? Kijk en luister verder naar Erwin en andere klanten op www.rabobank.nl/oosterschelde. ledereen wil het meeste halen uit wat ie heeft. Zeker als het om geld gaat. Jij toch ook? B.O.E.G. gaat over jouw geld en jouw leven. Het idee is dat je meer bereikt als je slim(mer) met je geld omgaat. Op de site van B.O.E.G. vind je informatie over hoe je dat doet. Onze boegbeelden vertellen je hun verhaal en geven besparingstips voor je vakantie, je studie, je stapavondjes of gezellig een dagje winkelen. Ook kun je je éigen boegplan opstellen om slimmer met je geld om te gaan en jouw doel te bereiken. Kijk op: www.baasovereigengeld.nl en maak je eigen boegplan! U heeft enthousiast meegedaan aan onze vorige prijsvraag in november over de ledenraden! De juiste antwoorden: de ledenraad telt 32 leden, waaronder de in Kapelle wonende leden Ad Slabbekoorn, Jaco Wisse en Jaap de Jonge. Uit alle goede inzendingen hebben we drie prijswinnaars getrokken. Dat zijn mevrouw H. in 't Anker, mevrouw L. Stadhouders en de familie Huibregtse. Zij ontvangen twee kaartjes voor de Kerst-familiemusical 'Annie'van Muziektheatergezelschap GOV op 26 december in De Mythe. Wij wensen deze winnaar een leuke voorstelling toe! Postbus 33,4460 AA Goes, telefoon (0113) 248000 e-mail info@oosterschelde.rabobank.nl www.rabobank.nl/oosterschelde Rabobankvestigingen dichtbij u in Sint-Annaland, Sint-Maartensdijk en Tholen Geldautomaten in Oud-Vossemeer, Poortvliet (tot 4-1 -2010), Sint-Annaland, Sint-Maartensdijk, Sint-Philipsland, Stavenisse en Tholen Bezoek regelmatig onze lokale site www.rabobank.nl/oosterschelde voor het laatste nieuws, interessante acties, donaties, financiële producten en diensten en nog veel meer. Rabobank. Een bank met ideeën. Dichtbij 4 ■m w "fJK - RabolD, winter 2009-2010

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2009 | | pagina 22