Kampioen WHS El gaat voor de honderd 'Goed wat het overvalteam doet' Komt u ook naar de nieuwjaarsbijeenkomst? Inschrijven voor tenniscup Fase tweede in sprint Koersballen Batho verliest in Bergen op Zoom Kerstvoetbal Twaalf prijzen OVJV Loes Passieux over jeugdzorg Sluiting provinciehuis Rijnbergen heersen in kust vissen WSV Stavenisse wint Seiwacup gedeputeerde Donderdag 17 december 2009 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 17 Jeugd UI 1 wint vrijdag 8 januari 2010 Het Provinciebestuur wenst u fijne feestdagen toe! Provincie Zeeland Buikschuiver bij tweede winterdubbel De strijd om de titel beste dubbel van de gemeente Tho len is zondag voortgezet op de banen van tennisclub Ja- coba van Beieren in Sint-Maartensdijk. Tijdens de twee de speeldag van de GoedWare Eilanden Cup Winterdubbel zijn zes wedstrijden van verschillende ten nisduels afgewerkt, maar er is nog niets bekend over wie de meeste kans maakt op de hoofdprijs. Tweede ronde Onderonsje Smerdiek 2 verliest Noad Strikt op allerlaatst Van Poortvliet weg bij Kruiningen Thoolse tennissers van 15 jaar en ou der kunnen zich vanaf vandaag in schrijven voor de GoedWare Eilan den Cup Individueel die op 21 februari van start gaal in Sint-Maar tensdijk. Het jaarlijkse tennistoernooi is een strijd om de titel beste tennis ser van de gemeente Tholen en bij de tennisbond KNLTB bekend als het officiële Thoolse kampioenschap. Er zijn twee categorieën voor zowel de dames als de heren: één voor de KNLTB DSS spcelsterkte 6 en lager en cén voor spcelsterkte 7 en hoger. Elke gemeentelijke vereniging orga niseert gedurende het tennisseizoen Anouk Fase uit Sinl-Annaland is bij de gewestelijke titelstrijd sprint voor schaatsers op de tweede plek geëindigd. Op de ijsbaan in Breda werd er dit weekend gestreden op de 500 en de 1000 meter. Beide af standen werden twee keer verreden en Fase won nog wel een keer de 1000 meter in 1.27,55 min., maar met 1.27,47 bij de tweede keer, kwam ze net tekort voor de zége. Winnares bij de vrouwen junioren A, Linda Klein, reed die namelijk in 1.27,13 min. De 500 meter reed Anouk in 44,08 seconden en 43,51 seconden. een speeldag waar de tennissers hun poulewcdstrijden kunnen afwerken. Op de finaledag komen de besten van deze poules elkaar tegen, waarvan er één met de wisselbckcr naar huis gaat. Dit jaar organiseert tennisclub Sinl-Annaland de tinaledag op 6 juni .De prijzenpot is verhoogd naar 700 euro. vanwege een extra sponsor. De inschrijfperiode is open tot woensdag 10 februari. Meer informatie over dit toernooi op www.eilandencup.nl. Uitslagen van de gespeelde koers- balwedstrijden van: Gezelligheid vóór Alles/Sint- Maartensdijk: I. mevr. L. Wie laard en W. Bijl 36 p.; 2. mevr. M. Dane en A. Wielaard 27 p.; 3. mevr. B. Bijnagte en C. van Gorsel 25 p.; 4. mevr. A. Bocxe en T. Goode 23 p.; 5. mevr. W. Kloet en A. Poot 22 p.: 6. mevr. C. van Mierlo en J. Bij nagte 20 p.; 7. mevr. T. Brcurc en C. Brcurc 14 p. Meulvliet: IW. Deurloo en W. Bijl 42 p.; 2. mevr. C. Sprenkels en J. Sprenkels, én mevr. D. Lindenberg en mevr. J. Bos 23 p.; 4. mevr. B. Schot en mevr. H. Schot 18 p.; 5. mevr. N. Deurloo en mevr. J. Vcr- braeken 13 pr. 6. mevr. L. Verschoor (vier beurten minder) 9 p. Oud-Vossemeer: 1. L. van Poort vliet en C. van Mierlo 26 p: 2. R. van Driel en N. Moerkerken 23 p; 3. C. Havermans en L. Weezenaar 21 p: 4. C. Wilsing en J. van Houtc 14 punten. I)e U11 jeugd van Batho houdt de eer van de club hoog, want de badmintonners van het eerste team hebben zondag weer hun wedstrijd verloren. In Bergen op Zoom versloeg Flying Shuttle de Tholenaren met 6-2. De jeugd lijkt onoverwinnelijk, want dat team won met 0-8 van de Mep pers. Vrijwel alle partijen van de senioren werden kansloos verloren. Martijn de Jonge knokte in zijn enkelspel vooreen punt. Dat lukte hem in drie sets met 17-21. 22-20 en 25-27. Het andere punt kwam uit de mix van De Jonge niet Saskia van der Sande. Die ging in twee sets met 21-23 en 14-21 naar de Thoolse badminton- Het jeugdteam tot 11 jaar heeft alle par tijen gewonnen, maar dat werd niet ca deau gegeven. De tegenstanders, alle maal meisjes, zorgden voor twee driesetters. Robin Junge en Carlo van den Berge lieten /.ich in hun dubbelspel de kaas niet van hel brood eten. Na een 21-17 nederlaag in de eerste set knokten de jongens zich terug met 4-21 en 14-21. Anouk Brandewijk kreeg een taaie dame voor haar neus, maar na 21-13, 10-21. 11-21 leverde ook zij een punt voor de einduitslag. Carlo van den Berge had een unieke setwinst van 0-21. na een eerste set van 3-21 in zijn enkelspel. IIIL Met nog 1 wedstrijd te spelen, zijn ze al ongeslagen kampioen, maar WHS KI wil wel de honderd doel punten halen. Met 97 treffers voor en slechts 4 tegen moet dat ook gaan lukken, zaterdag a.s. in Sint- Annaland tegen NVS. Met een 0-8 overwinning bij Vosmeer verover den de Sint-Annalandse pupillen de titel. Na 11 wedstrijden hadden ze 33 punten. Bij terugkeer wer- -L -L den de kampioenen door voorzit ter Anco Fase en jeugsecretaris Patrick Ketting van WHS in de bloemen gezet. De El kampioenen zijn Brian Saarloos, Roy van Ast, Roos Wichtertjes, Jael van Brakel, Ronald Sturris, Jeremy de Witte, Ruud Droogendijk, Najim Nooy en Quinten Weijler met hun bege leiders Peter Saarloos, Leon de Witte en Johan Sturris. III De voetbaljeugd van het eiland ontmoet elkaar van maandag 28 tot en met woensdag 30 december tijdens het kerstzaalvoctbaltocr- nooi in Meulvliet in Tholen en de Wellevaete in Sint-Annaland. De A, B. C en D jeugd speelt in Meulvliet, waar de wedstrijden om negen uur beginnen De E, F en MP-jcugd speelt vanaf half negen in de Wellevaete. Voetbalclub Tholense Boys organiseert op maandagavond 28 december een kerstzaalvoetbaltoernooi voor hun senioren. De vijf elftallen, bege leiders, sponsors en jeugdbegelei ders gaan rond half zeven met el kaar de strijd aan in Meulvliet in Tholen. Judovcrcniging OVJV uit Oud-Vos- smeer is met drie eerste prijzen, vier tweede, drie derde, een vierde en een vijfde prijs huiswaarts gekeerd na de wedstrijd in Bergen op Zoom. Pim Geelhoed, Jasper Elcnbaas en Joost de Witte wonnen in hun cate gorie. Dc tweede prijzen kwamen op naam van Mortische van Hoek. Joost Noordhock, Bart de Witte en Geert dc Witte. Zoë van Moort, Luuk Geelhoed en Rcmco Kosten werden derde. Hendrik Plompen nam de vierde prijs in ontvangst en Anco van Gorsel de vijfde. 1 4 *>V Provinciewerk Informatierubriek van de Provincie. Geïnteresseerd in het laatste nieuws? Kijk dan op www.zeeland.nl Het Provinciebestuur van Zeeland nodigt u van harte uit voor de nieuwjaarsbijeenkomst op r Het thema de Fiets i a is: fj Fietsend Zeeland want 2010 is het Jaar van n Zeeland. Overvalteam bij het Reynaertcollege locatie Gildenstraat in Hulst In onze provincie wordt op een actieve manier gecontroleerd op fietsverlichting. Overvalteams staan op de gebruikelijke.donkere wegen en fietspaden binnen en buiten de bebouwde kom en bezoeken ook scholen in het voorgezet onderwijs. Fietsers met goede verlichting krijgen een beloning. Bij slecht of geen licht krijgt de fietser een waarschuwing en het advies om bij de dichtstbij zijnde rijwielzaak het fietslicht te laten repareren of losse lampjes aan te schaffen. Desi Stoutjesdijk uit Zierikzee is "overvallen" op de Pontes Pieter Zeeman: 'Ik vind het goed wat het overvalteam doet, want je krijgt niet meteen een boete. Je hoort direct dat licht erg belangrijk is. Ik had alleen voorlicht, maar ben dezelfde dag nog om kleine lampjes gegaan. Dus het werkt. Dit zouden ze ook in andere provincies moeten doen.' Marianne Bhugwandass uit Vlissingen zag het overvalteam op het Scheldemond College en vindt het prima dat deze mensen-zich inzetten om de verkeersveiligheid te verbeteren. HELM De overvalteams worden regelmatig ingezet op initiatief van het Regionaal Orgaan Verkeersveiligheid Zeeland IR0VZ) en het Zeeuws Coördinatiepunt Fiets (ZCF) om het fietsen en de verkeersveiligheid in Zeeland te promoten. Volgend jaar januari en februari komt u overvalteams tegen bij basisscholen in de gemeenten Noord-Beveland en Terneuzen, die het gebruik van de fietshelm aanmoedigen. Deze proef die HELM heet (Hoofddoel Een Letsel Minder), heeft als doel het taboe op het dragen van een fietshelm te doorbreken. Want hoe meer kinderen een helm dragen, hoe normaler het wordt. Meer lezen? Neem dan eens een kijkje op www.rovz.nl.http://provincie.zeeland.nl/vervoer/fiets/ en www.vakerveiligfietsen.nl. Vanaf 15.45 uur wordt u verwacht in de Nieuwe Kerk in Middelburg (ingang Kloostergangen, Abdijplein) Programma: 15.45 uur: Inloop Slide-show 'De bijzondere Zeeuwen van 2009' 16.00 uur-. Nieuwjaarstoespraak van de Commissaris van de Koningin Karla Peijs 16.15 uur: Mart Smeets presenteert Fietsend Zeeland Aansluitend volgt een receptie gehouden in de Wandelkerk Kloostergangen. De bijeenkomst in de Nieuwe Kerk en de receptie zijn openbaar. Gezien de te verwachten drukte vragen wij u op tijd aanwezig te zijn. Voor de Nieuwe Kerk geldt: vol is vol. U kunt het programma dan wet op schermen volgen in de Wandelkerk. Provinciale Staten Zeelanda Profiel: Statenlid SPZij houdt van muziek en bezoekt graag festivals. Ook is ze gek op dieren. Ze is veertig jaar geleden naar Zeeland verhuisd en is getrouwd met een rasechte Zeeuw. Zeeland voelt echt als haarthuis. Loes Passieux is statenlid sinds 2007 en lid van de commissie Welzijn, Ook is zij zorgmedewerker bij Emergis. Zij doet al haar werk vanuit een gevoel van ver antwoordelijkheid voor een goed en sociaal beleid. Tussen wal en schip Loes maakt zich voorat grote zorgen over de jeugdzorg. De jeugd is onze toe komst. We moetert zuinig zijn op de jeugd van nu. Er zijn nog steeds te lange wachtlijsten, waardoor een deel van de jeugd niet op tijd dé benodigde zorg krijgt. De door minister Rouvoet ingestelde regels over de uitvoering van de jeugdzorg helpen onvoldoende. De problemen worden veroorzaakt door een overmaat aan bureaucra tie, te weinig communicatie en samenwerking tussen de aanbieders van de zorg. Een aantal gebrui kers van de zorg valt hierdoor tussen wal en schip.' Marktwerking afschaffen 'De SP streeft, al heel erg lang. naar afschaffing van de marktwerking in de zorg in het algemeen. Die houdt de bovengenoemde problemen in stand. Er is nu een forse aanpak nodig, zowel op landelijk als provinciaal niveau. We moeten er tijd en geld in steken om te onderzoeken wat de jongere in zijn of haar specifieke omstandigheden nodig heeft. Ook moeten we onderzoeken wat de naaste omgeving (familie en vrienden) kan doen. Er moet meer geld bij, maar een betere samenwerking tussen de betrokken partijen is zeker zo belangrijk. Als we de situ atie nu niet verbeteren, dan levert dat in de toekomst grote problemen op. Meer informatie over Provinciale Staten vindt u op http://ps.zeeland.nl/ Marcelle Bakx samen mei Karla Peijs tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst van 2009. Marcelle Bakx won in 2008 een gouden medaille bij de nationale Special Olympics in Amsterdam. Vanwege deze mooie prestatie een Bijzondere Zeeuwse, leder jaar worden ruim honderd Bijzondere Zeeuwen ontvangen door Karla Peijs tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst. A Het provinciehuis is gesloten van vrijdag 25 december 2009 tot en met vrijdag 1 januari 2010. Informatiemateriaal dat u in deze periode per e- mail aanvraagt, ontvangt u in de loop van de eer ste week van januari. In het Zeeuws Documentatiecentrum van de Zeeuwse Bibliotheek liggen verschillende stukken ter inzage in deze periode. Het bezoekadres is Kousteensedijk 7. Kijk voor de openingstijden van de Zeeuwse bibliotheek op www.zebi.nl Colofon Redactie afdeling Communicatie en Statengriffie Provincie Zeeland. Opmaak Prepress Provincie Zeeland. Fotografie Jan Bakx (foto Karla Peijs en Marcelle Bakx), archief Reynaertcollege (overvalteam). Reageren op deze uitgave van Provinciewerk? Geïnteresseerd in verschenen nota's of wilt u inzage van stukken? Neem dan contact op met de mensen van het informatiecen trum. Via de e-mail infocentrumOzeeland.nl of per telefoon op 0118- 631 4 00. Of schrijf naar Postbus 60014330 LA Middelburg. Bezoekadres: Provinciehuis, Abdij 6, 4331 BK Middelburg. De volgende Provinciewerk verschijnt op 6 januari 2010. jolein Kloet gingen de haan op le gen de Vosmeerders Addie van der Zande en Sandra Hommel. Deze wedstrijd werd een lange spannende thriller met goed tennis van heide kanien en leuke rally's. De eerste sel ging met 6-4 naar Addie en Sandra. In de tweede set kwamen Ernella en Marjolein langszij en over de Vosmeerders heen: 7-5. In de derde set waren Addie en Sandra iets sterker en fitter en met 6-3 won nen ze deze set. Marjet Bakx en Leen Goedegehuure gingen in de mixduhhel 'dc strijd aan tegen Addie cn John van der Zande. Het werd voor de toeschou wers een leuke wedstrijd met mooie directe winners afgewisseld met mooie rally's. Maar uiteindelijk gaf de ervaring van routiniers Marjcl en Leen de doorslag: 6-2, 6-3. Mieke van 't Hof en William Quist verloren hun mixduhhel tegen Vos meerders Yvonne Havermans en Frank Schoep. Yvonne en Frank waren duidelijk een maatje te groot cn wonnen met 6-1 en 6-0. Dc tweede speelronde op deze dag kende maar één .partij en die was tussen T.O.V.-ers Areo de Rooij en Frans Hommel tegen Jacoha van Beierenlid Ruud Schot en Setallan- dcr Curtis Goedegehuure. Ruud cn Curtis begonnen als favoriet aan dc wedstrijd maar Arco en Frans speel den zonder druk en gaven in hel be gin van de wedstrijd goed tegen stand. Maar bij 2-2 moesten ze Ruud en Curtis laten gaan cn ze ver loren deze set met 6-2. In de tweede set was hetzelfde beeld. Arco en Frans speelden op momenten lekker tennis maar konden de games niet naar zich toetrekken waardoor Ruud en Curtis ook deze set met 6-2 bin nenhaalden en door dc overwinning voorlopig op de eerste plaats staan in poule B bij de hercndubbci. Dc volgende speeldag van dc win terdubbel is op zondag 10 januari eveneens bij Jacoha van Beieren. De kopposities zijn gepakt door Fluplantiers Patrick Walpot en Jack Neele in poule C, Addie van der Zande en Sandra Hommel uit Oud- Vossemeer in poule B bij de dames. Ruud Schot en Curtis Goedege huure in diezelfde poule bij de he ren en Marjet Bakx en Leen Goede gehuure in poule B van de mixdubbels. Sandra Borst en Curlis Goedegehuure moesten hun leiden de plek in poule A van de laatstge noemde klasse afgeven aan Yvonne Havermans en Frank Schoep uil Oud-Vossemeer. Jeffrey Stoutjesdijk en Gertjan Snip beten de spits af tegen Walpot en Neele. Na lang inspelen vanwege de kou, kwamen Patrick en Jack het beste uit de startblokken. Ze won nen de eerste set met 6-3. In dc tweede set probeerden Gertjan cn Jeffrey nog wat terug te doen maar dat mocht niet balen tegen de num mer 4 geplaatst in de herendubbel klasse. Met 6-2 wonnen Patrick en Jack de tweede set en de wedstrijd. Er was een Selallands onderonsje tussen Mieke van 't Hof en William Quist tegen Sandra Borst en Curtis Goedegehuure. Sandra en Curtis wil den blijkbaar niet te lang in de kou huiten staan want ze begonnen sterk. Zc wonnen de eerste set snel met 6- 0. In de tweede set werd de concen tratie waf minder en begonnen Mie ke en William beter in hun spel te komen. De tweede set was daardoor niet alleen leuker, er ontstonden ook wat komische taferelen, waaronder een heuse huikschuiver van een vreugdevolle William. Ondanks het sterkere spel van Mieke en William pakten de degelijke Sandra en Curtis toch dc wedstrijd in dc tweede set door deze te winnen met 6-3. Thuisspelers Ernella Bazen en Mar- De hegemonie van de familie Rijn berg uit Oud-Vossemeer is com pleet. Na zijn vrouw Ilonka heeft nu ook Arjan Rijnberg de natio nale topcompetitie kustvissen op zijn naam geschreven. Dit week end sleepte hij, met 2291 centime ter vis, de titel voor de heren in de wacht in Europoort. Vorig jaar ging de verzilverde schaal net aan zijn neus voorbij, want toen werd hij tweede. Hij hoort bij de twintig vissers in de nationale selectie waaruit coach Frank van Schilt binnenkort een keuze maakt voor deelname aan het wereldkam pioenschap dat volgend jaar in 1 Zuid-Afrika wordt gehouden. Er hebben lussen de zestig deelne mers nog meer Thoolse vissers meegedaan aan de topcompclitic. Wilco Keur van de Smurdieksc club de Oosterscheldevissers eindigde daarvan na Rijnberg het hoogste op een achtste plaats. Hij viste in de zes wedstrijden 1637 ccnlimeter vis bijeen. Naast Rijnberg behoren nog drie Tholenaren tot de nationale selectie. Dat zijn Remco Geuze uit Oud-Vos semeer en Remi Eindhout uit Sint- Maartensdijk die beiden voor De Edelkarper in Bergen op Zoom vis sen," waar ook Rijnberg bij zit. Ook Arjan Heijboer hoort daarbij. .Hij vist voorde Zeebaars ifi Schcrpenis- se. Geuze is als 14de geëindigd met 1799 cm, Lindhout als 15de .met 1715 cm en Heijboer als 24ste met 1626 cm. Andere Thoolse uitslagen: 28. Ri- ni Neele, Oosterscheldevissers, 1235 cm; 29. Cees van de Velde, Oosterscheldevissers, 1628 cm; 31. Corne' Westerlakcn, de Zeebaars, 1268 cm; 35. Adrie Aarden. Ooster scheldevissers 1)38 cm; 44. Gho- vert v.d. Rhee, Oosterscheldevis sers, 1241 cm; 55. Kees de Graaf, de Zeebaars, 749 cm. Watersportvereniging Stavenisse is de winnaar van de- jaarlijkse vis wedstrijd met watersportvereniging Sint-Annaland. De Seiwacup werd zaterdag vervist op de Oosterschel- de. Sjaak Bazen ving met 9340 gram van 58 vissen de meeste vis van dc mim 40 deelnemers. Mathijs Wesdorp ving 37 vissen en werd tweede met 5295 gram. Dc derde prijs was voor Rien Priem die 5240 gram uit 33 vissen bijeen ving. Van de vijf jeugdleden hadden er drie prijs. Pim Fase won bij de jeugd mei 2595 gram vis. Er waren ook prijzen voor de boten mei de meeste vis. Er de den twintig boten mee, maar op de Burn Fire werd door Berl Koopman en Rien Priem het meeste gevangen: 9850 gram. Johan Suurt en Mathijs Wesdorp hengel den 9530 gram vis vanaf hun boot. En Sjaak Bazen won met zijn individuele vangst op de Wizzard II ook de derde plek hij de boten. De sponsoren stelden prijzen beschik baar als plotters en dieptemeters en een marifoon. Die werden niet geschonken, maar verloot onder de deelnemers. Ook waren er troostprijzen als hengels en bo dywarmers. Uitslag (individueel): Sjaak Bazen 9340 g.; 2. Mathijs Wesdorp 5295 g.; 3. Rien Priem 5240 g.; 4. Bert Koopman 4610 g.; 5. Johan Suurt 4235 g.: 6. Ma thijs Goedegebure 3280 g.; 7. Johan Wielaard 3075 g.; 8. Cees Geluk 3070 g.; 9. Leen Lemsom 3030 g.; 10. F. Meeuwse 2148 g.; 11. S. van de Brand 2050 g.; 12. Cees v.d. Bempt 1913 g.; 13. Geert Goderie 1500 g.; 14. Els van Tilburg 1443 g.; 15. Lou Geuze 1332 g.; 16. Johan Fase 1317 g.: 17. Leo Adri- aanse 1224 g.; 18. Peter van de Sterren 885 g.; 19. Leo Merkx 807 g.; 20. Ma rianne Schram 792 g.; 21. Geert Priem 674 g.: 22. Paul van de Sterren 592 g.; 23. Wijnand Bals 529 g.; 23. Karin Breure 328 g. Jeugd: 1. Pim Fase 2595 e.; 2. Koen Fase 2145 g.; 3. Marijn Poot 820 e. Smerdiek 2 heeft zaterdag nipt verloren van Heinkenszand 3. Net voor tijd viel het tegendoelpunt, wan) dc stand op 2-3 in het voor deel van de gasten bracht. Hein kenszand opende de score, on danks een goed start van Smerdiek. Maar Niels Hage zorgt al snel voor een gelijke stand door een voorzet te geven die een spe ler van Heinkenszand achter zijn eigen doelman werkt. De 1-2 is voor Smerdiek een verrassing. Als een voorzet van Heinkenszand in de zestien meter van Smerdiek komt, schiet Leander Brinkman ondanks protest van keeper Rick Zwagemaker de bal weg, waar door deze via een kluts voor dc voeten van een tegenspeler valt en die de bal in het lege doel plaatst. Toch komt Smerdiek vlak voor rust weer op gelijke hoogte via Niels Hage. Smerdiek krijgt voldoende kansen in dc tweede helft die vlak voor het einde zelfs tot de overwinning hadden kunnen leiden. Maar alles gaat over of naast. Heinkenszand ziet op het allerlaatst hun kans: een afstandsschot komt hij dc spits terecht en die schiet de bal vrij in het doel. Gedeputeerde Harry van Waveren reikt dinsdag de certificaten uit aan dc deelnemers van dc Voetbal- school van Noad'67. Dc Fluplandse voetbalclub rondt het evenement, dat in oktober wegens tragische om standigheden werd afgebroken, die dag af. Op het programma staan de Arsenal Soccer school, het project sport-jeugd en techniek en acties voor Right to play. Van Waveren heeft sport in zijn portefeuille en overhandigde begin dit jaar de Zeeuwse Richard Krajicck Founda tion Award uit aan de Voet ba I- school. Peter van Poortvliet uit Sint-Anna land verlaat aan het eind van dit sei zoen voetbalvereniging Kruinigcn. Hij is nu een jaar trainer hij de Rei- merswaalse club. Van Poortvliet geeft als reden voor zijn vertrek dat de samenwerking en zijn ambities niet overeenkomen met enkele spe lers van de selectie. Het is nog niet bekend waar hij zijn trainerschap gaat voortzetten.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2009 | | pagina 17