Sint verliest mijter in Sint-Annaland I Plaatselijk nieuws 1 s 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 19 november 2009 Peuters Eben-Haëzer Els Buitendijk speelt bij NPB Anita en Ed willen altijd kerst Borstvoeding voor peuters Moeliker wint Klaverjassen Hamelink wint Kikkerttroffee Eindejaarsactie Kaartavonden Nieuwe kerkbestuurders Concert Euterpe en OVM Zangmiddag met smartlappen Jeroense meeste punten voor vogel Ad Havermans blinkt uit Hoogste serie Van Wezel Bestuur WHS te klein Nieuwe ouderling Waterschap vergadert Diefstal uit garage Op de kop in sloot Kaartavond bij WHS Accelerando opent Women in Rock l Geslacht in eigen slagerij Chalets Keetenweg Sinterklaasintocht Voetbal 50% korting Spaanse gasten komen eraan Vrouwen in Kom Kerstconcert en kinderdienst Oliebollen F. Quist stopt Fase w int vissen Stroopwafels en sint op school Huizen besmeurd door verfbom Diakenen bedanken Goud van Oud avond Ouderling herkozen Bloemen met geld Agenda Ruim drie meter vis Tholen Mogelijk komt er in de loop van vol gend jaar een christelijke peuter speelzaal hij de Ehcn-Haczerschool, want de gemeente steekt in op uit breiding van het peuterspeelzaal- werk. Dat heeft wethouder Velthuis donderdag gezegd in de gemeente raad. Op dit moment wordt het ver zoek van de school om een financië le bijdrage niet ingewilligd. SGP, CU en RFT vroegen daar ophelde ring over. Temeer omdat de stichting peuterspeelzalen Tholen wél geld krijgt voor uitbreiding. De wethou der legde uit dat er voor de identi teitsgebonden peuterspeelzaal in Sint-Annaland ook een bijdrage wordt gegeven. In Tholen overlegt ze al langer dan een jaar met de ba sisschool, wat aanvankelijk moei zaam verliep. De ruimte waarin de Ebcn-Haczcr de peuters wilde on derbrengen, voldoet niet aan de ei sen van de gemeente en de GGD. zei ze. „Maar wc willen daar de peuter speelzaal met een maximale inbreng zien te realiseren." Els Buitendijk geeft op 28 november om drie uur een middagvoorstelling in het gebouw van de NPB. Ze ver telt en speelt op aangrijpende wijze fragmenten uit het boek Anna Boom van Judith Koelemeijer. Er zijn ook muzikale intermezzi te beluisteren. De voorstelling gaat over Anna Boom die ten tijde van de Tweede Wereldoorlog, in de zomer van 1942, op de trein stapt naar Boeda pest. De reis markeert het begin van een uitzonderlijk' leven. Deze lezing is niet geschikt voor jonge kinderen. Els Buitendijk was als omroepster jarenlang het gezicht van de NCRV. Tegenwoordig werkt ze regelmatig mee aan producties van de stichting Hoorspel nu. Het zangduo Anita en Ed heeft zich laten inspireren door Kerstmis en heeft daarom een kerstlied geschre ven. De single Kon het maar altijd Kerstmis zijn gaat gepaard met een filmpje waarbij een tuinwinkel te Halsteren en de basiliek te Ouden bosch als decor hebben gediend. Borstvoedingsorganisatie La Lèche League (LLL) organiseert woensdag een peuterochtend. Die is bedoeld voor moeders die borstvoeding ge ven aan een kindje ouder dan onge veer 9 maanden. Moeders kunnen andere moeders ontmoeten en van gedachten wisselen over het geven van borstvoeding. Belangstellenden kunnen, eventueel met baby of peu ter, vanaf 10 uur inlopen op het adres Mcanderlaan 214 en rond half twaalf wordt er afgesloten. Meer in formatie via Ria Verheul 0166- 606333. Corry Moeliker heeft donderdag bij de wekelijkse speelronde van kla- verjasclub Stad Tholen de meeste punten gehaald. Ze klaversjaste 5145 punten bijeen. Kees Schot werd tweede met 5039 punten. De derde plek was voor Geert Kolyn met 4920 punten. Martin van Dcur- sen werd vierde (4826 p.) en Sonja Doelman vijfde (4797 p.) De heer Hamelink heeft zondag de Kikkerttroffee weten te bemachti gen. Hel is een prijs waarvoor door de hengelaars van hengelsportclub de Pieterman is gevist. Ondanks de stormachtige wind en de gestaag vallende regen voer de boot van schipper Henk Kikkert met 21 hen gelaars uit. Waar de ochtend een vervelende druilerige dag deed vermoeden, kwam er in de middag nog een lekker zonnetje op de Oosterschelde tevoorschijn. De vangsten van deze dag volgden enigszins deze trend. In de ochtend werd er, voor de Dortsmanplaai, maar af en toe een platvisje gevan gen. Waar in de middag, ter hoogte van de Franse trap, wat jneer scharren, een enkele schol en steenbolk werden binnengedraaid door de Pietermannen. De grootste vis was voor de heren Van Dijk en Bosman, beide vingen een platvis (schar en bot) van 34 cm. waar door zij deze prijs moesten delen. Trofeewinnaar Hamelink ving vooral in de middag een fraai aan tal scharren. Uitslag: 1. dhr. Hame link 229 cm.; 2. dhr. Wolvekamp 215 cm.; 3. dhr. De Graaf 165 cm.; 4. dhr. Vcrkerke 145 cm.; 5. dhr. Stokkers 143 cm. De winkeliersvereniging houdt t/m 19 december een eindejaarsactie. De deelnemende winkeliers zijn herken baar aan het raambiljet. Daarbij zijn stempelkaarten verkrijgbaar, waarop via aankopen stempels verzameld kunnen worden. Volle kaarten kun nen onder vermelding van naam en adres ingeleverd worden bij de Cl000, Top 1 Toys en de Thoolse Schatkaemer. Onder de deelnemers worden 'prijzen verloot. Oud- Vossemeer De activiteitencommissie van v.v. Vosmeer organiseert ook dit seizoen weer een aantal rik- en wipavonden. De eerste is komende zaterdag in de kantine op het sportpark: 19 decem ber, 27 maart en 1 mei zijn de vol gende data. De avonden beginnen steeds om kwart voor acht. Deelna me is gratis, er zijn leuke prijzen te winnen en er wordt een verloting ge houden. Iedereen is welkom om een kaartje te komen leggen. De Hervormde Gemeente heeft de drie vacatures per 1 januari in de kerkenraad kunnen vervullen. D.A. van Gorsel en 1. Roggeband hebben hun verkiezing tot ouderling aange nomen en G.H. Schilperoord wordt ouderling-kerkrentmeester. Zij vol gen de ouderlingen Van Dijke en Verbruggen op, en ouderling-kerk rentmeester Troost. Diaken Krijger is bij enkele kandidaatstelling her kozen. Oud-Vossemeers Muziekvereniging houdt zaterdag een uitwisselings concert met zustervereniging Euter pe uit Sint-Maartensdijk. Eerst bren gen de beide opleidingsorkesten gezamenlijk een aantal nummers ten gehore. Vervolgens verzorgen de hoofdorkesten van Euterpe en OVM een concert. Het concert wordt ge houden in de Vossenkuil en begint om acht uur 's avonds. De entree is gratis. De Zonnebloem en de Anbo organi seren woensdag een zangmiddag met een optreden van het smartlap penkoor Bittere tranen. De zangmid- dag begint om twee uur in de Vos senkuil. De leden van de Vogelvrienden heb ben mooie resultaten behaald op de bijzondere vogeltentoonstelling te Krabbendijke. Dhr. J.P. Jeroense be haalde met een geelflankparkiet 93 punten en werd kampioen. Ook be haalde hij met een bruinoorparkiet 92-plus punten en kreeg daarvoor eerste prijs. In hel klassement over vijf vogels werd hij beloond met de eerste prijs en 460 punten. Dhr. J. Ketting werd kampioen met een ze- bravink isabel bruin (92 p.) en in het klassement over vijf vogels behaalde hij 455 punten en een 15de prijs. Dhr. A. Ketting behaalde met een zebravink zwartborst masker grijs 91 punten en werd daarmee kam pioen. Bij het klassement over vijf vogels behaalde hij 453 punten en kreeg daarmee de 20ste prijs. Dhr P. Potappel werd kampioen met een zebravink grijs stam (370 p.). Met een enkeling behaalde hij 91 punten en had hiermee de tweede prijs. In hel klassement over vijf vogels be haalde hij 452 punten en daarmee de 22ste prijs. Dhr. I. Potappel kreeg voor een kanarie isabel geel 92 pun ten en werd daarmee kampioen. Bij het klassement over vijf vogels werd hij 14de met 455 punten. Er waren op deze tentoonstelling 400 vogels ingezonden. Ad Havermans was vrijdag de uit blinker bij de vijfde speeldag van de onderlinge biljartcompetitie van Keu's Zat. Hij speelde de kortste partij in 19 beurten, de hoogste serie van 11 caramboles en het beste ge middelde van 2,421. Uitslagen: J. Kruf-M. Hommel 10-5,2; A. Havcr- mans-P. de Ronde 10-6.4; B. Suur- lant-M. Reijngoudt 9,744-10; R. de Jonge-P. Potappel 10-9.688. Leo van Wezel heeft in de achtste ronde van de onderlinge competi tie van biljartvereniging De Treffers de hoogste serie met 10 caramboles gespeeld. Hij liet sa men met Pierre Goossens de kort ste partij noteren in 24 beurten. Het hoogste gemiddelde werd ge speeld door Thedo de Reus met 2.40. In speelronde 7 speelde Cees Burgers de kortste partij in 18 beurten en noteerde het hoogste gemiddelde met 3,166. Jos Hom mel speelde de hoogste serie met 15 caramboles. Uitslagen ronde 7: A. Dcurloo-P. Goossens 8,73-10; S. Eticnne-T. de Reus 10-7; H. Rensink-P. de Leeuw 10-7; A. Hommel-J. de Ko ning 10-9,091; L. van Wczcl-J. Hommel 8,75-10; C. Burgcrs-R. de Jonge 10-4,167. Ronde 8: T. de Reus-A. Deurloo 10:9,048; P. Goossens-L. van Wezei 10-10; P. de Leeuw-A. Hommel 6.67-10; H. van Daalen-H. Rensink 10-6,17; J. de Koning-K. Hommel 6,182-10; W. Bosch-C. Burgers 6,889-10; R. de Jonge-S. Etienne 8,333-10. I Sint-Annaland Secretaris Eddie van Ast en pen ningmeester Ruurd Kats zijn vrij dagavond tijdens de ledenvergade ring afgezwaaid bij voetbalve reniging WHS. De vacatures werden gelijk vervuld met de verkiezing van Luuk Blom en Bert Rauls. Zaterdag morgen liet Blom echter weten zijn benoeming niet te aanvaarden. Te vens legde hij zijn functie als jcugd- voorzitter per direct neer. Voorzitter Anco Fase en bestuurslid Miranda Ketting werden herkozen. Het be stuur overweegt om binnenkort een bijzondere ledenvergadering uit te schrijven om alsnog te voorzien in de vacature, want vier bestuursleden vindt men te weinig voor zo'n grote vereniging. H.G. Aret heeft zijn verkiezing tot ouderling van de Hervormde Ge meente aangenomen. Daarmee is een vacature vervuld die ontstaat door het stoppen van PM. Gunter per 1 januari vervuld. Een andere vacature blijft echter. S. Westdorp Hzn., die veel vertrouwen kreeg van de leden, heeft namelijk voor zijn benoeming tot ouderling bedankt. In beide vacatures konden de leden kie zen uit tweetallen. De andere kandi daten waren A. den Engelsman en A. Scherpenisse.. De kerkenraad heeft nu een nieuwe verkiezing uitge schreven. Daarvoor zijn de kandida ten diaken L. Holland en J.J. Heij- boer uit de Schoolstraat. Donderdag 26 november komt de gebiedscommissie van waterschap Zeeuwse Eilanden om half acht bij een in de Wcllcvactc. Iedere belang stellende heeft inspraak in zaken die het waterschap aangaan, dus op het gebied van waterbeheer, waterkerin gen en wegen. Een of meerdere dieven hebben in de nacht van donderdag op vrijdag toegeslagen in een garage van een woning in de Tuinstraat. Er werden een motorhelm, een motorjack, een accudruppelaar en gereedschap ge stolen. De waarde van de gestolen goederen is niet bekend. Een 24-jarige inwoner is vorige week dinsdagavond met zijn auto op zijn kop in de sloot beland. Hij reed op de Nieuw Beijmoerscweg bij Bergen op Zoom en wilde twee trac tors inhalen die bezig waren met het verwijderen van slik, op de weg. Vanwege het gladde wegdek^raakte de automobilist de macht over het stuur kwijt. De auto is total loss, de bestuurder kwam met de schrik vrij en kon zelf uit zijn auto kruipen. Voetbalvereniging WHS organiseert morgen om acht uur de eerste van drie kaartavonden van dit seizoen. De kaartspelen klaverjassen, petoeten en jokeren kunnen weer gespeeld wor den. Er zijn prijzen te winnen en ook meedoen voor het algemeen klasse ment is mogelijk omdat de beste twee uitslagen van de drie avonden tellen. De fanfare Accelerando werkt zater dag mee aan de opening van het Wo- Maandag 23 november t/m zaterdag 28 november Wiener filet schnitzel Malse bieflappen Ossestaart Cordon bleu uit eigen keuken nu 500 gram 500 gram 1 kg 250 gr. 3,98 6,25 6,00 2,45 Schouderham rond 150 gram 1,00 Olé cervelaat 100 gram 1,00 Rookworst 150 gram 1,00 Tonijnsalade ,_k 100 gram 1,00 Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 I I I I I I I I I I I Advertentie I.M. men in Rock festival in Meulvlict. In het kader van het eerste lustrum heeft de organisatie, de stichting Tholen Rockt, de samenwerking ge zocht met Accelerando en de Musi- calXpress uit Poortvliet. Samen met een groep van vijftien Thoolse roek- muzikanten openen zij het festival met muziek van onder andere Guns 'n Roses. Metallica en Bon Jovi. Het optreden begint om half drie. Stavenisse Aan de Keetenweg 10 komen op camping 'l Oude Dorp vier gescha kelde chalets. B. en w. hebben hier voor medewerking toegezegd. Dinsdag 24 november wordt voor de zending en Adullam oud pa pier opgehaald. Advertentie I,M. Sinterklaas en zijn pieten komen za terdag in het dorp aan. Vorig jaar kon de Sint niet per boot komen en nam de bus. Dit jaar hoopt de gocd- hciligman wel met de pakjesboot te komen. Rond drie uur wordt hel ho ge bezoek uil Spanje in de haven verwacht. Sint-Maartensdijk Voetbalvereniging Smerdiek krijgt in 20.10 van de gemeente een kor ting van vijftig procent op de huur van hel iraiuitigs.veld- Dit vauwege de slechte gesteldheid van een deel van-de uainingsacconunodalie. De kwaliteit is verslechterd door de voorbereidingen voor de nieuw bouw van gemeenschapscentrum Haestinge. Basisschool De Rieburch, peuter speelzaal 't Hummeltje en Ria's kinderopvang hebben een brief uit Spanje gekregen, ondertekend door de hoofdpiet. Hij schreef dat hij zaterdag met Sinterklaas en de andere pieten hel dorp komt be zoeken. De sint weet nog niet ze ker of morgenavond al arriveert. Is dat het geval, dan bezoekt hij om zes uur hotel Kom! om zich voor te bereiden op de intocht. Hij kan zich dan niet verslapen zoals een paar jaar geleden gebeurde in Maartcnshof. want in het hotel is er een wekservice. De sint begint zijn intocht om twee uur op de Markt onder muzikale begeleiding van de pietenband en Euterpe. Na de start gaat de route naar Maar tcnshof waar van half vier tot vier uur gezamenlijk met de ouderen en de kinderen een bijeenkomst wprdt gehouden. Om ongeveer kwart over vier komt de goedhei ligman aan in Haestinge om de al lerkleinsten te ontmoeten in de pi- larenzaal. In de grote zaal is er voor de iets oudere kinderen een zwartepietendisco. Om zes uur is de intocht afgelopen. De plattelandsvrouwen hebben op uitnodiging van uitbater Marijn van Son hotel Kom! op de Markt bezocht. Dc voormalige biblio theek en eerder hotel de Gouden Leeuw annex bioscoop, is uitge bouwd tot een modern hotel-res taurant. Marijn van Son vertelde hoe hij en zijn partner Kyra er zo toe gekomen waren een hotel in het dorp te beginnen. Allebei in het be zit van een goede baan hadden ze toch altijd al een droom, een eigen hotel. Ze zijn deze zomer gestart. Ze zijn druk bezig met een wer vingscampagne die nu al resulteert in verschillende boekingen. Ook het restaurant loopt goed, volgens de eigenaar. Omdat de dames in groten getale waren opgekomen, werd de rondleiding in drie groe pen gedaan. Vol trots liet Van Son de kamers met aangrenzende bad kamer zien. De dames vpndcn het heel gezellig en bleven onder het genot van een wijntje of èen glaas je fris nog een poosje naklctsen. De gesprekken gingen onder meer over hoe het hier vroeger was: eerst naar de film en dan soms nog wat dansen bij Steketee. De voorzitter bedankte dhr. Van Son hartelijk voor de gastvrijheid en bood hem een boeket bloemen aan. De Hervormde Gemeente Rcho- both bezoekt jaarlijks samen met andere kerken het kerstconcert in de Doelen in Rotterdam. Er zijn nog kaarten voor de uitvoering op 14 december. Belangstellenden kunnen zich opgeven bij T. Vier gever, tel. 662773. Het koor Deo Cantemus o.l.v. Cor de Haan ver zorgt met medewerking van het christelijk jong mannenkoor Solo Deo Gloria uit Urk de uitvoering. Onder het thema Bouwvakkers ge vraagd wordt er op 29 november om tien uur 's morgens een kin derdienst gehouden in de kerk. Er wordt verteld over bouwen naar aanleiding van een gedeelte uit de Bijbel. Er wordt over gezongen en het zal ook door de kinderen van de kindernevendienst en de jeugd club KAJA worden uitgebeeld. Zowel kinderen als volwassenen kunnet de dienst bijwonen. Na de dienst is er fris of koffie en voor de kinlercn is er een attentie. Vrouwenvereniging Sola Gratia bakt dinsdag oliebollen voor het goede doel. Ze zijn van half negen 's morgens tot twee uur 's middags af te halen in dc garage van me vrouw Koopman. Achter 't Bos 36. Scherpenisse Ouderling-scriba F. Quist is perio diek aftredend en volgens de kerk orde niet meer herkiesbaar in de kerkenraad van dc Hervormde Ge meente. Volgende week donderdag kunnen dc leden een opvolger kie zen. Diaken P. Bol is bij enkele kan didaatstelling herkozen. Jeugdlid Pim Fase heeft dc laatste bekerwedstrijd van het seizoen van hengelsportclub Dc Zeebaars ge wonnen. Hij ving 64 centimeter vis uit het water aan Moggershil in een deelnemersveld van 36 personen. In totaal werd 430 cm vis gevangen. Dc uitslag: l.'Pim Fase (le jeugd) 64 cm; 2. Jurian Heijboer (2e jeugd) 35 cm; 3. C. dc Graaf 34 cm; 4. L. Dingcnouts, A. Munter en D. West- dorp elk 33 cm; 7. M. Westdorp 32 cm; 8. G. Bijl 31 cm; 9. T. Deurloo en H. van Popering elk 30 cm; 11. H. Fase 29 cm; 12. A. Heijboer 28 cm. Op dc jaarlijkse feestavond op 27 november worden alle prijswin naars bekend. Er kan nog tot en met maandag worden opgegeven voor deze avond. De Oosterschcldeschool ontvangt op 4 december om kwart voor ne gen 's morgens de sint. Dc goede man weet nog niet hoe hij komt want de pakjesboot 12 is verdwe nen. Maar dat hij komt is zeker, heeft hij verzekerd. De stroopwafel verkoopactie heeft 700 euro opgeleverd. Alle leerlin gen hebben hun uiterste best ge daan om zoveel mogelijk stroop wafels te verkopen. Niet alleen voor het schoolreisje, maar ook omdat er een wedstrijdelement in zat. Wie de meeste pakjes wist te verkopen, kon namelijk rekenen op een prijs. Afgelopen donderdag was de prijsuitreiking. De winnaar was Kelly Vroegap, die .32 pukjes, stroopwafels aan de man wist te brengen. Op dc tweede plaats kwam Joyce Priem met 24 pakjes en de derde plaats Davey Poot en Julliët Stoutjesdijk met 22 pakjes stroopwafels. Een emmer met verf en vuurwerk is zondag omstreeks twee uur 's nachts ontploft op dc Langeweg. Onbekenden hadden de verfbom op de weg gezet. De verf vloog al le kanten op en kwam op vijf hui zen terecht. Gevels, kozijnen, deu ren. rolluiken en de straat werden besmeurd met verf. De bewoners zijn de hele nacht bezig geweest om hun spullen te reinigen. Dc rest werd door de gemeente schoongemaakt met een hoge drukspuit. Predikbeurten Sinterklaas ontvangt hij aankomst in Sint-Annaland tekeningen van de kinderen. Het was even schrikken voor de sint toen hij zaterdag de haven van Sint-Annaland bin nenvoer. Bij het zien van alle dranghekken dacht hij even dat hij dit jaar hier het sin terklaasfeest niet zou kunnen vieren. Gelukkig wist de kapitein aan te meren op een plaats waar sint en zijn pieten tóch voet aan wal konden zetten om zo de vele kinderen te begroeten die stonden te wacht en. Vele kinderhandjes werden geschud en door de pieten gevuld met pepernoten en schuim pjes. Sommige kinderen hadden een tekening gemaakt die Sinterklaas blij in ontvangst nam. Door de harde wind moest Sinterklaas voortdurend zijn mijter vasthouden, wat niet altijd even gemakkelijk was. Bij het instap pen in het rijtuigje, waaide de mijter af. Tra ditiegetrouw werd sint, onder hegeleiding van koninklijke fanfare Accelerando, met paard en rijtuig door het dorp gereden. De tocht ging langs zorgcentrum de Schutse en de nieuwé school die nog in aanbouw is. Het programma werd voortgezet in de Welle- I I vaete met een voorstelling van jeugdcircus Keinardi. Sinterklaas was even bang dat er wilde dieren zouden zijn, maar hij werd gerustgesteld dat dit niet het geval was. De kinderen namen plaats rond de piste waar de jeugdige artiesten hun kunsten gingen verto nen. Op grote rollende kogels kwamen de cir cusartiesten de piste in gelopen. Er volgden nog acts met onder andere fietsen op één wiel, jongleurs, koorddansers en indianen. Na atloop kregen de kinderen een zakje met snoepgoed en een mandarijn mee naar huis. Zondag 22 november THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Versluis, St.-Annaland. 18.30 u. ds. Van 't Hof, Oude Ton- gc. HERSTELD HERV. GEMEENTE 11.30 u. ds. Van Wijk, Herkingcn. 18 u. kand. Kater, Kruiningcn. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. mevr. Roggeband. GEREF. KERK 10 u. dhr. Jansen, Roosendaal. 17 u. ds. Broere. CHR. GEREF. KERK 10 u. stud. Bos. 18.30 u. ds. Den Boer. GEREF. GEM. 10 en 14.30 u. leesdienst. 18.30 u. ds. Hakvoort. CHRISTENGEMEENTE 10 u. dhr. Bruins Slot. R.K.-KERK zo 11 u. woord-, gebed- en commu nieviering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE lOen 18.30 u. ds. Scheurwater. GEREF. KERK 10 u. ds. Petier, Woudrichem. CHR. GEREF. KERK 10 en 15.30 u. ds. Den Boer. GEREF GEM. IN NED. 10. 14.30 en 18.30 u. leesdienst. R.K.-KERK vr 9 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. eucharistieviering. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Van Binnendijk, Capellc a/d IJsscl. 18 u. ds. Versluis. HERSTELD HERV. GEMEENTE 10 u. onbekend. 16 u. ds. Van Estrik. GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Blom. Ridderkerk. 18 u. ds. Zeedijk. OUD GEREF. GEM. 9.30. 14 en 18 u. leesdienst. SINT-MAARTENSDIJK HERSTELD HERV. GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Den Boer, Grafhorst. HERV. GEM. REHOBOTH 10 en 19 u. ds. Reehorst. St.-Maar tensdijk. OUD GEREF. GEM. IN NED. 9.30. 14.30 en 18.30u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED.' 9.30 en 18.30u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Van Kootcn. GEREF. GEM. 9.30 en 18.30u. ds. Bakker. 14 u. leesdienst. VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. v.d. Sleen. POORTVLIET HERSTELD HERV. GEMEENTE 10 u. kand. Schinkelshock, Krim pen a/d Lek. 18 u. ds. v.d. Linden, Stellendam. GEREF. KERK 10 u. ds. Broere. 14.30 u. ds. v.d. Linden, Westka- pelle. GEREF GEM. 10 en 18.30u. leesdienst. 14.30 u. ds. Terlouw. SIN I-PHILIPS!,AND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Den Boer. 17 u. ds. Harkema, Middelharnis. GEREF. GEM. 9.30 en 15 u. leesdienst. OUD GEREF GEM. IN NED. 9.30. 14.30 en 18.30 u. leesdienst. di 24/11 19.30 u. ds. Molendijk. Grafhorst. OUD GEREF. GEM. IN NED. (B.V.) 10 en 18 u. ds. Van der Meer. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. Knibbc, Delft. Poortvliet C. van 't Hof en J.K. de Graaf heb ben bedankt voor hun verkiezing tot diaken van de Gereformeerde Ge meente. Fifties, sixties, seventies, eighties en nineties: Elvis, The Blues Brother, de beginjaren van de dis co met Grease, Boney M., Ike Tina Turner. Café 't Centrum wil zaterdag om negen uur deze tijden laten herleven met een Goud van Oud avond. Dj Jhon draait de oude danshits en de toegang is gratis. Sint-Philipsland Ouderling Brccman is bij enkele kandidaatstelling herkozen in de kerkenraad van de Hervormde Ge meente. Er moet wel nog een diaken worden benoemd in de vacature Ahe. Dc plattelandsvrouwen organiseren woensdag om acht uur een creatieve avond in de Wimpel. De bijeenkomst heeft de titel Zeg het met bloemen. Dc leden gaan on der leiding van Anny Westenberg bloemen maken waarin geld kan worden verpakt. Weekenddiensten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o., tel. 0164-273855 (Paracelsuslaan 2), ma t/m vr 17-8 u., za en zo. TANDHEELKUNDIGE HULP 0900-82637456. APOTHEEK THOLEN Vliethof 8, za 11-12 u. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11.30-12 u.. Poort vliet za 8.30-9 u„ tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: Maatschap Steen bergen: tel. 604969. Sifra: 604664. Dé Provinciale Kraamzorg, lel. 0113-224000. Bevallingenlijn tel. 0113-224022 (24 u.p.dag). Homecare (24 u. per dag), tel. 0113- 232924 of 0115-615595. Tot uw dienst HOOGWATERSTANDEN Donderdag 19 t/m vrijdag 27 nov. donderdag 19 20 21 22 23 24 25 vrijdag zaterdag zondag maandag dinsdag woensdag donderdag 26 vrijdag 27 di 24/11 22.39 EK Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. 4.45 -17.05 5.19 -17.42 5.52 - 18.17 6.22 - 18.52 7.02 - 19.32 7.39 -20.19 8.29 -21.17 9.32 - 22.32 10.52 -23.42 THOLEN t/m 20 nov Nederland Leest, diverse activiteiten, bibliotheek. 19 nov Infoavond dyslexie, biblio theek, 20-21.45 u. 21 nov Women in Rock, muziekop- tredens, stichting Tholen Rockt, Meulvliet, 14-1.30 u. 24 nov Lezing Rinus Spruit: De Rietdekker, bibliotheek, 20 u. 25 nov Peulerochtend borstvoeding, LLL, Meanderlaan 214, 10-11.30 u. 28 nov Els Buitendijk speelt Anna Boom, gebouw NPB, 15 u. 28 nov De romantische fluit, kamer muziekconcert, sticht. A. Kclder- mans Concerten, stadhuis Hoog straat, 20.15 u. OUD-VOSSEMEER 21 nov Uitwisselingsconcert Euter pe en OVM. Vossenkuil, 20 u. 25 nov Zangmiddag. Zonne- bloem/Anbo, Vossenkuil, 14 u. SINT-ANNALAND 20 nov Kaartavond. WHS, 20 u. 21 nov Workshop meditatie, spiritu ele groep Ana. Wellevaete. 25 nov Remmcrswaal tafeltennistoer nooi, Smash '76, Wellevaete, 19 u. 27 nov Mega Flirt Night, jongeren avond met muziek, gem. Tholen, Wellevaete, 21-2 u. 27 en 28 nov Vogeltentoonstelling, Vogelvreugd, Wellevaete. STAVENISSE 21 nov Intocht Sinterklaas, haven, 15 u. SINT-MAARTENSDIJK t/m 30 jan Expositie Louis Sauter. natuurfoto's, Scaldis Naturalis, za 11-16 u. en in kerstvakantie van ma t/rr^za. 30 nov Vrouwenochtend, Hervormde Gemeente Rehoboth, 4.15-11.15 u: SCHERPENISSE 21 nov Intocht Sinterklaas, Hoge Markt, 14 u. 28 nov Turcgluren. wandeling Staatsbosbeh., VVV Tholen, start kruising Platteweg/Galweg/Schoon- dorpseweg 13.30 u. POORTVLIET 19 nov Jongcrenraadsvergadering, 't Ouwe Raed'uus, 19.30 u. 21 nov Goud van Oudavond, café 't Centrum, 21 u. BERGEN OP ZOOM 20 en 21 nov Ouw d'oew mond, gij!, toneel, de Maagd, vr 20 u., za 14.30 en 20 u. 24 nov Spirit of Mexico, danssh'ow, de Maagd, 19.30 u. 25 nov Sintcrklaasvoorstellingen, de Maagd. 13, 14.30, 16, 17.30 en 19 u. de BUT, mu- 5 u., Tl) l(j, Abra/os rotos ma 4W-W a. Mfchael Jackson'^: ThrtWH^Uu ui riiü'20 ti.. vr 18.45 en ifcÈSËiS353jB£E^]E u /o 78.'45 en il t> u.. WO Wen 20 u. New Moon. The Twilight saga - do en ma t/m wo 20 u., vr en za 18.45 en 21.15 u., zo 16, 18.45 en 21.15 u. Sinterklaas en de verdwe nen pakjesboot - vr 18.45 u., za, zo en wo 13.45 en 16 u. Sinterklaas journaal: De meezing moevie - za, zo en wo 13.45 u. Spangas op survi val - za, zo en wo 13.45 u. The country teacher - zo 19 u. en di 20.30 u. The Twilight saga mara thon - za: deel I Twilight 18.45 u., deel 2 New Moon 21.15 u. Up - za en wo 13.45 en 16 u., zo 13.45 u. Dc vissers van hengelsportclub De Makreel hebben zaterdag 3,26 me ter vis gevangen. Daarin was de bij drage van Jan Verwijs het grootst met 62 centimeter. Verdere uitslag: 2. Kees Reijngoudt 53 cm; 3. Cenny Reijngoudt 49 cm; 4. Leo van Sas 36 cm; 5. Dirk Breeman 35 cm; 6. Hans v.d. Ree 33 cm; 7. Piet Klcppc 33 cm; 8. Jan van Moort 25 cm.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2009 | | pagina 2