Nieuwsgierig Aagje 65 jaar NieuwsQuiz xi... "V'U o O O O O Voo Grote sortering Petten Mijn moment £1000 M. J. den Engelsman, St. Annaland Gunter Gefeliciteerd... Advertenties toen Advertenties nu Dekbeer EUR Sinds 1933 Donderdag 19 november 2009 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 17 DE EENDRACHTBODE G. HEIJBOER Grote voorraad wijn! Kerstverrassing KOEKJES!! A. GUNTER Dameskousen van 1 en 4 punten - Gemaakte schortjes - Overhemden met los en vast boord Donkere werkoverhemden - Peau de peche jongensbroeken, zonder punten - Handweefstof in verschillende kleuren - Cocos loper 70 breed en 100 breed. Pluche loper 70 en 100 breed Bedden met binnenvering, 15 jaar garantie. Kapokbedden - Wolvlokbedden, zeer voordelig Sint-Annaland U Een groot assortiment kalenders en agenda's 2010 den Engelsman <q^van Driel Jongeren durven vragen te stellen die volwassenen niet eens kunnen beden ken. Dat kunnen verrassende vragen zijn. Op Tholen en Sint-Philipsland lo pen dergelijke Nieuwsgierige Aagjes rond. We hebben ze op pad gestuurd om hun vragen te stellen aan meer of minder prominente inwoners. Bij deze eerste aflevering van deze rubriek in terviewt vwo-leerling Pieter Heijboer (15) uit Sint-Annaland, de zoon van uit gever Wim Heijboer, de conrector havo op scholengemeenschap 't Rijks, Louis Sauter uit Tholen. Ik heb meneer Sauter gekozen omdat ik nogal nieuwsgierig was naar een aantal dingen en hij werkt tenslotte op de school waar ik op zit. Het leek me erg leuk om eens een nader gesprek te hebben met hem omdat ik al zo veel van hem had gehoord van mijn zus Leonie. Ik ben naar zijn kantoor gegaan en heb het interview afge nomen. Louis Sauter. Ik vroeg of hij een korte levensbeschrijving kon geven. „Ik ben geboren in Wouw in 1952 en heb daar de basisschool gevolgd. Daarna in Roosen daal op de middelbare school, de ulo. Na Roo sendaal heb ik nog de hbs gedaan in Bergen op Zoom. Daarna ben ik biologie gaan studeren in Antwerpen." Pieter Heijboer. Hij had toen de keuze om te gaan doctoreren of les te gaan geven. Dit*is toen lesgeven gewor den. Hij begon eerst twee jaren op 't Rijks, daar na ging hij lesgeven op het Hubertus in Roosen daal, maar hij is toch weer terug gegaan naar 't Rijks. Ik vroeg wat hem boeide in het onder wijs: „Het is toch vooral de omgang met andere mensen en die beter te leren kennen." Hoe lang werkt u al op 't Rijks? „Met de twee jaar ervoor erbij opgeteld 31 jaar." Wat doet u in uw vrije tijd? „Ik vind het erg leuk om te wandelen en doe graag aan fotografie." Bent u actief in het verenigingsleven? „Ja bij de natuurvereniging Tholen plus de Natuur en Mi lieu Delta en ik geef nogal eens een excursie." Kijkt u graag naar films? „Ik heb er eigenlijk he lemaal geen tijd voor, maar als ik eens tijd heb op een vrijdagavond dan kijk ik graag wel een filmpje en mijn favoriet is the Lord of the Rings. Ook vind ik Zwartboek een goede film." Wat vind u van het eiland Tholen? „Ik vind het een erg mooie omgeving, het is er rustig en er is natuur. Het is dichtbij de grote steden en natuurlijk trekt het zoute water van de Ooster- schelde." Hoe ziet uw ideale vakantie eruit? „Als ik met de auto richting de Wadden rijd, de auto op de boot zet en dan op het dek van de boot sta, dan heb ik vakantie." Mijn vraag is eigenlijk al een beetje beantwoord maar ik vraag het toch. Bent u over het algemeen tevreden? „Ja dat kun je wel zeggen, maar ik eis wel veel van mezelf en heb het druk, maar ik ben altijd tevreden." En tenslotte mijn laatste vraag. Bent u zich er van bewust dat enkele leerlingen bang zijn voor u? „Ja, Oachend) ik had het gisteren nog dat ik leerlingen van havo 3 op hun kop moest geven omdat ze stout waren geweest. Zodra ik bin nenstapte, was het muisstil." Meneer Sauter, bedankt voor het interview. De Eendrachtbode gaat de komende 12 maanden op zoek naar de Grootste Nieuwskenner van Tholen. Daartoe beantwoordt u maandelijks de vijf vragen op deze pagina. Mail uw antwoord voor 1 december naar quiz@eendrachtbode.nl (uiteraard ook met uw con tactgegevens) of per post: Postbus 5, 4697 ZG Sint Annaland. U maakt kanst op 65 euro. Succes! heeft bijzondere belangstelling voor het nieuws uit haar directe en vertrouwde omgeving. De advertentie-pagina van het PLAATSELIJK BLAD is voor haar een belangrijke berichtenbroa Ook Uw advertentie hier in wordt intensief gelezen. MM» 10 N«4vl.r,dich< NktiwibUd Per» cutveA&Mt in Het meest gelezen weekblad van ons eiland Gecontroleerde oplaag ruim 4000 betalende Abonnees. Al fl Levert bij ons een lege azijnflesch in, L. IJ 11 uan ontvangt U een volle. Doet Uw voordeel, koopt bij C. v. d. JAGT k »7» Levensmiddelenbedrijf Markt 19 Tholen VANAF 1 SEPTEMBER 45 is de der Varkensfokvereeiiiging weer gestald bij M. Poot. Tevens wordt verzocht om bi) dekking der zeugen contant te betalen. Het Bestuur. VELEN tttbbcn het elders geprobeerd. DE MEESTEN zijn naar het oude adres wedergekeerd. Aanbevelend. I.cvensmiddeienbcdriji annex Tabaksvergunning. Slijterij en Wijnhandel. Sinds 1880. FIRMA j. C. v. d. STEL THOLEN. De Kalender is mager.... het KASBOEK vol! Uit onze voorraad kunt U BEIDEN VERVANGEN Diverse kalenders 1947 - vee- schillende kasregisters. Een sortering Kerst en Nieuwjaarskaarten. levens: Brlelka.irten. toonbank- rollen (wit, 30cm.)hankpost(folto), schrijfmachinelintrn. grote papieren zakken (voor 40 pond •k Voor kleinere oplagen is •Copiccrwerk goedkooper Daaiom speciaal voor Ver enigingsdrukwerk naar Cop.-lnr. en Kantoorboekhandel ST. ANNALAND Komt U voor de Kerst dagen even kiiken en U zult verbaasd staan. Buitengewone sortering SUIKERWERKEN met aardige Tevens voor iedere bezoeker Levensmiddelenbedrijf ST. ANNALAND Hoeveel weegt gemiddeld een zak met plastic afval? A) Drie kilo B) Vijf kilo C) Anderhalve kilo Wie werd burgemeester van de gemeente Tholen na de herindeling in 1971? A) Van Boeijen B) Bouwense C) Baerends Hoe oud moesten de militairen zijn die in 1945 naar Nederlands-Indië werden ingescheept? A) Jonger dan 36 jaar B) Jonger 32 jaar C) Jonger dan 33 jaar Wie won de ondernemersprijs 2009? AClysa n B) PI A Waar zijn de Thoolse kanten mutsen te zien? A) In Spanje B) In Japan C) Van derZande C) In Amerika Iedere medewerker heeft van die mo menten in zijn/haar carriëre die on vergetelijk zijn. Deze week hoofdredac teur Wim Heijboer. Een primeur! Ook na bijna veertig jaar lokale journalistiek is een primeur nog steeds het mooiste moment voor een journalist. Met een exclusief verhaal kun je weer weken vooruit. Toen ik lang geleden bij mijn vader achterop een soort solex naar een honderdjarige in Strijenham reed, kreeg ik het nieuwsvirus mee dat mij sindsdien niet meer heeft los gelaten. En met betrokken lezers die je goed bij de les houden, kun je als lokale krant een waardevolle functie in de Thoolse samenle- Wim Heijboer, hoofdredacteur. ving vervullen. Nu al 65 jaar! Openingstijden ma. t/m wo. 8.00 - 20.00 uur do. en vr. 8.00 - 21.00 uur za 8.00 -18.00 uur Een uitgebreide kerstkaarten met allerlei teksten Even Dienke. Het nieuwe Zeeuwse spel, €29,95 (Leverbaar vanaf 20-11-09) Boek- en kantoorvakhandel HEIJBOER Ring 66 - Sint-Annaland Tel. 0166 - 657099 www.denengelsmanenvandriel.nl Oen Engelsman Et Van Driel kent een rijke historie. Kwaliteit en klantgerichte service zijn kernwoorden die hiervoor hebben gezorgd. Via de Eendrachtbode hielden we u altijd op de hoogte. Wij feliciteren De Eendrachtbode met hun jubileum en wensen ze succes voor de toekomst! Voorstraat 15, 4697 EH Sint-Annaiand. tel. fax (0166) 65 24 90 maandagmorgen gesloten, vrijdagavond koopavond

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2009 | | pagina 17