Zeven bruidsmeisjes en bogenhaag van zondagklasje voor bruiloft juf Paula Plaatselijk nieuws EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 12 november 2009 i Vestingwallen Tuinhuis Bosstraat Speelmansplaten Groen Oranjerie Ouderen bijgepraat over erfrecht Melkstal mag uitbreiden Molensubsidie aangepast Fluit in oude stadhuis Sint komt eraan Noordijke wint klaverjassen Groot Pesöót begroet nieuwe prins Open ochtend De Ark Kleine Dijk Schooldirecteur neemt afscheid i r Veertien pieten voor de sint Liggeld omhoog Toppers winnen playbacken Overdracht Haestinge Spoedcursus EHBO Geslacht in eigen slagerij Sauter exposeert in Scaldis V rouwenochtend Bestel-/Bedrijfsauto's Verhuur Ontbijt op school Kunststofdag Sint op Hoge Markt Botsing bij inhalen vrachtauto Poot in de prijzen met vogels Tapdansen en Annie Bestuurder tegen de lamp BEZOEK ONZE VERNIEUWDE SHOWROOM DIV. BADMEUBELS NU VOOR 999.- Potter Keukens Jeugdbrandweer test kunnen Sam's Kledingactie Agenda V Tholen B. en w. hebben een klankbord groep samengesteld die een visie moet ontwikkelen op hel herstel van de vestingwallen. Aan de Bosstraat 12 mag er wat b. en w. betreft een tuinhuis gebouwd worden. Het college is bereid hier aan medewerking te verlenen. Wanneer recreatieondernemer M. Verweij zijn bouwplan baseert op het oorspronkelijke bestemmings plan voor de Speelmansplaten, dan kan hij zó een bouwaanvraag in dienen voor 54 recreatiewoningen. Dat is in een recent overleg tussen gemeente en ondernemer aan de orde geweest, zei wethouder Heij- boer onlangs in de commissie be stuurszaken. Verweij zou willen afzien van de aanvankelijk geplan de paalwoningen, wat volgens de wethouder een andere procedure De CU wil weten op welke manier de bewoners van het plein aan de Oranjerie betrokken zijn bij de aanpassing van het openbaar groen. De groenstructuurplannen die voor alle woonkernen zijn ge maakt, kunnen de omgeving ingrij pend veranderen. In de Oranjerie is dat zo ervaren, nadat de bewoners eerder van de gemeente te horen hadden gekregen dat de soep niet zo heet zou worden gegeten als ze werd opgediend. Er zou nog wel overleg komen, maar dat is uitge bleven. Daarom vraagt de CU- fractie aan burgemeester en wet houders hoe de burgerparticipatie bij de uitvoering van deze plannen wordt toegepast, hoe dat in het ge val van het Oranjerie-plein is ge beurd en of b. en w. alsnog bereid zijn tot overleg. Notaris Knook heeft donderdag sa men met zijn assistent Mark West dorp de leden van de christelijke ouderenvereniging Tholen (COVT) bijgepraat over erfrecht. Er waren met zestien personen minder leden aanwezig dan gebruikelijk op de ziekte en vakantie. Alvorens de no taris het woord kreeg, opende me vrouw De Visser, de voorzitter, de bijeenkomst met gebed en het le zen van een Bijbelgedeelte, Lucas 12: 13 t/m 21. In haar meditatie die daarop volgde, kwam naar voren dat ook in Bijbelse tijden de men sen onderling onenigheid hadden over de verdeling van nalaten schappen. Mr. Knook hield een le zing over het erfrecht en schen kingsrecht, alsook over de nieuwe successiewet die waarschijnlijk in 2010 van kracht zal worden en de daarvoor benodigde wetswijzigin gen. Hij vertelde over de mogelijk heden om door middel van een tes tament enige invloed uit te oefenen op het erfrecht omtrent verdeling of fiscale voordelen. Als het gewij zigde erfrecht van kracht wordt is hetmogelijk om een kind te onter ven. Wel heeft deze dan nog het recht om de helft van zijn erfdeel toch te vorderen wanneer hij of zij dit wil. Verder werden verschillen de mogelijkheden belicht om bij schenking een gedeelte van het ver mogen aan kinderen (of derden) te schenken wat fiscaal voordelig kan zijn, ook bijvoorbeeld voor klein kinderen. De voorzitter dankte bei de heren voor hun aandeel in de le zing en sloot de bijeenkomst met dankgebed en wenste alle zieken van harte beterschap en sterkte. Melkveehouder Vissers aan de Ra- zernijweg 1. hoeft geen natuurver- gunning aan te vragen om zijn be drijf uit te breiden met een nieuwe stal. Dat schrijft de provincie aan de adviseur van Vissers, de heer Maes van Dun Advies BV. Die vroeg een vergunning aan, omdat de stal nabij de Natura 2000-gebie- den Oosterschelde en Zoommeer ligt. Maar de provincie ziet geen negatief effect op de natuurgebie den vanwege de uitbreiding. De ammoniakdepositi^ blijft onder de gestelde kritische waarden. De provincie heeft haar regeling voor instandhouding van molens aangepast, nadat het Rijk dat in 2006 voor haar subsidie heeft ge daan. Dat heeft gevolgen voor de heer J. van Gorsel van molen De Verwachting en daarom is hij daar over via een brief van de provincie geïnformeerd.- De provinciale in standhoudingssubsidie voor rijks monumenten wordt nu voor zes jaar verleend. De totale subsidie voor molens bedraagt maximaal 10.000 euro en hiervan zal ieder jaar één zesde deel als voorschot worden uitgekeerd tot eea maxi mum van 75 procent van de totale subsidie. De bevoorschotting be draagt maximaal 1667 euro per jaar in de eerste vier jaar. Het res- f f tant van maximaal 832 euro wordt in het vijfde jaar uitbetaald. De stichting Anthonie Keldermans Concerten organiseert op zaterdag avond 28 november om kwart over acht uur een kamermuziekconcert in het oude stadhuis aan de Hoog straat. Onder de titel De romanti sche fluit spelen Marieke Schnee- mann (fluit) en Bart van Oorr (fortepiano) op kopieën van au thentieke instrumenten een pro gramma uit de vroege romantiek. Kaarten kunnen worden gereser veerd via 603544 of a.kelder- mans@zeelandnet.nl. Sinterklaas is met zijn boot onder weg naar de haven die hij dit jaar voor de vijftigste keer aandoet. Hij en zijn pieten komen zaterdag om kwart over twee aan. Het gezel schap loopt vanaf de kaai onder begeleiding van muziekvereniging Concordia naar Meulvliet. De rou te loopt via de Eendrachtsweg, Bo termarkt, Dalcmscstraat, Vosse- meersepoort. Prins Bernhardstraat naar de Ten Ankerweg. Daar wor den de bewoners van zorgcentrum Ten Anker even begroet en daarna gaat de tocht verder via de Jan van Bloisstraat, Molenvlietsedijk en de Zoekweg. In Meulvliet begint om vier uur een sinterklaastheater show. Deze voorstelling duurt tot vijf uur. Daarna worden de prijzen uitgereikt van de kleurwedstrijd en kunnen kinderen op de foto met sinterklaas. Magda Noordijke heeft donder dagavond de speelronde van kla- vcrjasclub Stad Tholen gewonnen met 5223 punten. Monigue Kijzers werd tweede met 5110 punten. Leen Hage derde met 4755 punten en Sonja Doelman vierde met 4699 punten. Kees Schot eindigde als vijfde met 4640 punten. Oud- Vossemeer Carnavalsvereniging de Vlooien- trappers opent zaterdagavond om half negen in café de Hoop het nieuwe woaidaehenseizoén. Het hoogtepunt daarvan is de presenta tie van de nieuwe prins carnaval. De opvolger van prins Weijte is tot op heden nog geheim gehouden. Boer Moppe, nar Kobus en pliesie Witte onthalen de nieuwe prins op ludieke wijze. De nieuwe prins van Gróót Pesóót zal na zijn binnen komst het motto voor het komende jaar en het daarbij behorende lied presenteren. JDe cd met dit nieuwe lied zal samen met het insigne (de kittuk) en andere carnavalsattribu ten te koop worden aangeboden. De muzikale omlijsting op het openingsbal wordt verzorgd door de plaatselijke dweilbands. School met de Bijbel De Ark houdt donderdag 19 november van half negen tot half elf een open ochtend in de groepen 1 en 2. Ouders kun nen dan een stukje van het dage lijkse programma meemaken. De kinderen laten zien wat ze doen, leren en maken. Tevens is er gele genheid om vragen te stellen en staat er koffie klaar. Jongere kinde ren kunnen worden opgevangen in crèche op school. Peuters kunnen deze ochtend met de groep mee draaien. Sint-Annaland B. en w. zijn bereid medewerking te verlenen aan een nieuwe econo mische drager bij het agrarisch be drijf van Bram Bevelander aan de Kleine Dijk. Landbouworganisatie ZLTO had om medewerking aan de neventak gevraagd. Na de brand in het bedrijfsverza melgebouw te Sint-Maartensdijk was vishandel de Zeebaars van Pe ter Scherpenisse gedupeerd. Aan de Kleine Dijk vond hij vervan gende ruimte. Daar zijn eerder ook al werkzaamheden verricht voor de visrokcrij. Na ruim 42 jaar stopt directeur Gerrit Bril met zijn werkzaamhe den in het basisonderwijs, om te gaan genieten van zijn pensioen. Op de Casembrootschool. waar hij 25 jaar heeft gewerkt, wordt op vrijdag 27 november zijn afscheid officieel gevierd. Vanaf tien uur komen de leerlingen naar school en tussen de middag blijven zij over voor een pannen koekenfestijn. Ouders, verzorgers, oud-leerlingen en ouders van oud leerlingen kunnen van half vier tot vijf uur afscheid komen nemen in de speelzaal van de gezamenlijke basisscholen (hij binnenkomst di rect links). Omringd door veertien zwarte pie ten komt sinterklaas zaterdag om half drie in de haven aan. Daarna trekt hij met zijn hulpjes het dorp in onder muzikale begeleiding van Accelerando. Aansluitend is er een voorstelling van jeugdcircus Rei- nardi met onder andere koorddan sen. acrobaten en clowns. Stavenisse Het liggeld in de sportvissershaven gaat in 2010 omhoog met 3%. B. en w. leggen dat voorstel nog voor aan de gemeenteraad, die daarover op 10 december een besluit neemt. Het tarief per m: boxoppervlakte gaat volgend jaar van 34,33 naar 35,35 euro. Dat'is inclusief \9% btw. De elfde editie van de playback- show in dorpshuis de Stove was zaterdag gevuld met 25 optredens. En daar kwam volgens de organi satie stichting Actief Stavenisse veel publiek op af. Onder anderen K3 was populair in alle catego rieën. maar ook Michael Jackson, Blof en Elvis Presley lieten hun ta lent zien op het podium. In de ca tegorie 4-8 jaar waren er zeven op tredens met als winnaar Mega Mindy met het liedje Smoorver liefd. In de categorie 8-12 jaar wa ren er negen optredens en won Alexandra Burke met Hallelujah. In de categorie 12 jaar en ouder waren tien optredens te bewonde ren. De Toppers met Shine in hun kleurrijke outfit waren hier de gro te winnaar. Na de optredens was het nog gezellig op d? dansvloer met muziek van dj Leo Overbeeke. Sint-Maartensdijk Bij de overdracht van gemeen schapscentrum Haestinge van de stichting gemeenschap Sint-Maar tensdijk naar de gemeente per 1 ja nuari 2010 willen b. en w. eenzelf de soort beheer gaan toepassen als voor Meulvliet in Tholen en De Wellevaete in Sint-Annaland. De huidige beheerder Hans Visser komt in gemeentelijke dienst voor het avondbeheer. Door middel van een exploitatieovereenkomst met •B^'gtrmeënte pacht hij het horeca-, gedeelte. Een werkgroep heeft hierover adviezen uitgebracht. Het nieuwe systeem gaat 1 januari al in. dus nog bij het oude Haestinge. B. en w. geven het stichtingsbe stuur nog wel een extra subsidie van 15.000 curó voor de over dracht van de gebouwen, maar dat moet de gemeenteraad nog goed keuren. De EHBO-vereniging wil in janu ari starten met een spoedcursus. Cursisten worden daarbij in drie maanden tijd klaargestoomd om te kunnen handelen bij onder andere een flauwte, een hartinfarct en di verse verwondingen. Ook wordt geleerd te reanimeren en hoe het AED-apparaat moet worden be- Karbonade rib, haas of schouder Maandag t/m zaterdag 1 kilo 4,50 Hacheevlees 500 gr. 3,98 Gevuld stokbroodje 1 stuk 1,50 Bij 500 gram Shoarma, 4 broodjes en saus GRATIS! Gebakken ham wijnkeur™ 100 gram 1,35 Grillworst 150 gram 1,20 Boterhamworst 150 gram 1,20 Beenhamsalade 100 gram 1,20 Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Advertentie I.M. diend. De cursus vindt op woens dagavonden van half acht tot half tien plaats in de kantine van de ge- mecntcvtarkplaats aan de Nijver- heidsweg. Voor meer inlichtingen of aanmelden: Margo Snip, tel. 06-53526121 of margosnip.ehbo- sintmaartcnsdijk@hotmaiI.com Fotograaf en kunstenaar Louis Sauter exposeert tot 30 januari in Scaldis Naturalis. De tentoonstel ling, die in samenwerking met Staatsbosbeheer is georganiseerd, bestaat uit foto's over verschillen de natuurfenomenen. Sauter (1952) woont in Tholen en wordt door Staatsbosbeheer omschreven als iemand die zeer bedreven is in fotografie en een oog heeft voor detail. Hij is tevens natuurgids. De expositie is tijdens openingstijden van Scaldis Naturalis te bezichti gen: elke zaterdag van elf tot vier uur en in de kerstvakantie van maandag tot en met zaterdag op dezelfde tijden. De Hervormde Gemeente Rcho- both houdt op maandag 30 novem ber van kwart over negen tot kWart over elf een koffiemorgen voor vrouwen. Het thema voor het sei zoen 2009-2010 is Vrouwen in de Bijbel. De eerste ochtend gaat het over Rebekka. Kinderopvang is aanwezig. Nieuw en gebruikt alle merken. Ook voor onderhoud en reparatie. luxe-, bedrijfswagens en personenbussen. Bovag autobedrijf NIEMANTSVERDRIET Poortvliet, tel. 0166-612680 Advertentie I.M. Alle leerlingen van De Rieburch hebben vorige week woensdag op school ontbeten. De school deed na melijk mee aan het nationaal school- ontbijt, waarbij benadrukt wordt dat elke dag gezond ontbijten erg be langrijk is. Alle tafeltjes waren ge dekt toen de kinderen op school kwamen en warme bakker Cock Lcijs had voor broodjes gezorgd. Er was zoetigheid, worst en kaas voor op brood en er was voor iedereen een gekookt eitje en een beker melk. Het samen ontbijten werd als erg ge zellig ervaren en de meeste kinderen aten meer dan anders. Scherpenisse Dragon Plastics uit Sint-Maar tensdijk houdt samen met Syntens een kunststofdag in restaurant De Gouden Leeuw. De dag is bedoeld om de relaties van de acht deelne mende bedrijven en industrieel designers in opleiding kennis te laten maken met de verschillende kunststofverwerkende technieken. Het programma duurt van tien tot vijf uur, waarbij onder meer de verschillende bedrijven zich in vijf minuten presenteren en de af trap wordt gegeven voor de ID- award 2010, een prijs voor indus triële ontwerpers. Sinterklaas komt op zaterdag 21 november op bezoek in het dorp. Samen met zijn pieten komt hij om twee uur aan op de Hoge Markt. Poortvliet Een 38-jarige automobilist uit Bergen op Zoom kreeg gisteroch tend om zes uur de schrik van zijn leven. Toen hij over de Postweg reed vanuit de richting Tholen, zag hij ter hoogte van de Kadijk van tegenovergestelde richting een auto op zich afkomen. 'Die werd bestuurd door een man uit de ge meente Tholen die op dat moment bezig was een vrachtwagen in te halen. De Bergse man probeerde de Tholenaar met lichtsignalen de te waarschuwen, maar kon een botsing niet voorkomen. Er- was volgens de politie alleen blikscha de. De heer A.C. Poot heeft een goed resultaat behaald op de vogelten toonstelling in Halsteren. Hij be haalde een kampioenschap met een blcekmaskbr wildkleur valk parkiet van 91 punten. Hiernaast won hij met een prachtrosella van 93 punten het kampioenschap voor de hoogst gewaardeerde par kiet. Tot slot behaalde hij een eer ste plaats -in het klassement met 460 punten. De kweker is hier heel tevreden mee en hoopt hier door ook tijdens de onderlinge tentoonstelling van vogelvereni ging Vogelvreugd op 27 en 28 no vember in de Wellevaete te Sint- Annaland in de prijzen te vallen. De MusicalXpres is gestart met tapdans lessen op woensdagavond tussen acht en negen uur in 't Ou we Raed'uus. Deze beginners- groep bereidt zich voor op een voorstelling in de schouwburgen van Goes en Middelburg in juli. Er is nog plaats voor nieuwe leerlin gen. Romina Bajramovic uit Tho len, leerling van de MusicalXpres, speelt een rol in de voorstelling Annie en voor de galauitvoering hiervan op 3 januari in Middel burg zijn nog kaarten beschikbaar. Meer informatie over zowel het dansen als Annie via 06-21106839 of jorina@musicalxpres.nl. Sint-Philipsland Van een 35-jarige inwoner is in de nacht van donderdag op vrijdag het rijbewijs ingevorderd. Dat gebeur de in Bergen op Zoom, waar de po litie hem even na drie uur staande hield omdat een koplamp van zijn auto kapot was. De man rook naar alcohol en moest mee naar het bu reau voor een ademanalyse. Omdat hij deze niet voltooide, kreeg de Sint-Philipslandcr een rijverbod opgelegd van 24 uren. Zijn rijbe wijs - dat hij overigens niet bij zich had - werd ingevorderd. hier vind u de nieuwste keukens badkamers np=OP VAN e 3000.- Sanitair Installatie www.potterkeukens.nl Advertentie I.M. De jeugdbrandweer doet zaterdag mee aan de vaardigheidstoets in Oostcrland. Daaraan doen zes van de acht Zeeuwse korpsen mee. Er wordt een wedstrijd gehouden op twee banen voor junioren (van 12 tot 15 jaar) en aspiranten (van 15 tot 18 jaar), iflct programma be gint om kwart voor negen en om elf uw zijn de Fluplantbie^spirtin- ten aan de beurt. De junioren gaan om kwart over twee de baan op. Rond half vijf zal in de kazerne van Oosterland, aan de Wilgen straat 4, de uitslag bekend worden gemaakt. De kledinginzameling die op 31 ok tober werd gehouden bij de katho lieke kerken in Tholen en Oud-Vos- semeer heeft in totaal 1300 kilo kleding opgeleverd: 800 kilo in Tholen en 500 in Oud-Vossemeer. De opbrengst van de ingezamelde kleding gaat naar een project in Ke nia waarin 'droogte cyclus manage ment' centraal staat. Paula van den Bergh en Corné Ritmeester en hun zeven bruidsmeisjes worden in Poortvliet verwelkomd door de kinderen en juffen van zondagschool Samuël. Na 15 jaar laat Paula van den Bergh haar zondagsklas over aan de andere zondags schooljuffen van Samuël in Poortvliet. Ze is donderdag getrouwd met Corné Ritmeester en gaat bij hem in Hardinxveld-Giessendam wonen. De 38-jarige Smurdiekse werkt sinds augustus in Gorinchem op de middelbare school Gomarus waar ze lessen verzorging t geeft. Daarvoor gaf ze 16 jaar les op het Prins Maurits in Dirksland. De 39-jarige bruidegom is werkzaam bij het waterschap Hollandse Delta. Het bruidspaar werd, na dat het het jawoord had gegeven in het gemeentehuis van Tholen, door de kinderen van de zondagsschool opgewacht in Poortvliet. Die stonden met bogen voor de 1 t ingang van de Hersteld Hervormde Kerk. Ze moesten eerst twee bussen met familie en andere genodigden van de kersverse echtgenoten door hun haag laten gaan voor ze hun juf in bruidsjurk konden bewon deren. Die werd overigens voorafgegaan door zeven bruidsmeisjes, allemaal nichtjes van de bruid. THOLEN HERVORMDE GEMEENTE zo 9.30 u. ds. Meijer. 18.30 u. ds. Zeedijk, Stavenisse. wo 9.30 en 19 u. ds. Meijer. HERSTELD HERV. GEMEENTE zo 9.30 u. kand. Donselaar, Ooster land. 19 u. ds. v.d. Want, Schiedam, wo 9.30 u. kand. Donselaar, Oos terland. 19 u. ds. Den Ouden, Nieuw-Lek- kerland. HERV. GEM. IMMANUEL zo 10 u. mevr. Roggeband, wo 19 u. ds. Brocrc, gez. dienst Gasthuiskapel. GEREF. KERK zo 10 u. ds. Brocrc. wo 10 u. ds. De Graaf, Zevenber gen. 19 u. ds. Broere, gez. dienst Gas- huiskapel. CHR. GEREF. KERK zo 10 u. ds. Den Boer. 18.30 u. ds. Wallet, wo 10 u. ds. Den Boer. 18.30 u. ds. Stehouwer. GEREF. GEM. zo 10 u. ds. Golvcrdingen. 14.30 en 18.30 u. leesdienst. wo 10 u. ds. Verhoef. 14.30 u. ds. De Heer. 19.30 u. ds. Blok. CHRISTENGEMEENTE zo 10 u. dhr. Lemmens. R.K.-KERK zo 11 u. eucharistieviering. VRIJZ. GEL. GEM. N.P.B. zo 10.30 u. da. Punt. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE zo 10 u. ds. Scheurwater. 18.30 u. ds. Beider, Brakcl. wo 10 en 19 u. ds. Scheurwater. GEREF. KERK zo 10 u. mevr. Littel, Willemstad. wo 10 u. mevr. Littel, Willemstad. CHR. GEREF. KERK zo 10 en 15.30 u. ds. Den Boer. wo 10 u. ds. Kieviet. 18.30 u. ds. Den Boer. GEREF. GEM. IN NED. zo 10, 14.30 en 18.30u. leesdienst. wo 10 en 14.30 u. leesdienst. 18.30 u. ds. Van Voorden. R.K.-KERK vr 9 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. woord-, gebed-en com munieviering. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE zo 10 u. dr. Van Harten, Ridder kerk. 18 u. ds. Harkema, Middelharnis. wo 10 u. (kinderdienst) en 19 u. ds. Versluis. HERSTELD HERV. GEMEENTE zo 10 u. kand. Krooneman. 16 u. kand. Fekkes. wo 10 u. kand. Kater. 19 u. ds..fcIoek. GEREF. GEM. zo 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. wo 9.30 en 18.30 u. ds. Schipper. 14.30 u. ds. Bakker. GEREF. GEM. IN NED. zo 9.45, 14.15 en 18.15 u. lees dienst. wo 9.45 en 19 u. leesdienst. 14.15 u. ds. Van Voorden, De Beek- Uddel. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE Zo 10 u. ds. P. Zeedijk 18 u. ds. E. de Mots. Goedereede Wo 10 u. ds. P. Zeedijk 18 u. ds. B.J. van Vreesdijk, Den Bommel OUD GEREF. GEM. zo 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. wo 9.30 u. ds. Zwartbol, Wekerom. 14.30 en 19 u. ds. Klok, Urk. SINT-MAARTENSDIJK HERSTELD HERV. GEMEENTE zo 9.30 en 14.30 u. ds. Joppe. wo 9.30 en 14.30 u. ds. Joppe. HERV. GEM. REHOBOTH zo 10 u. ds. Reehorst. 19 u. ds. De Graaf, Zevenbergen, wo 19 u. ds. Reehorst. OUD GEREF. GEM. IN NED. zo 9.30, 14.30 en 18.30 u. lees dienst. wo 9.30 en 14.30 u. ds. Kort, Krim pen a/s IJssel. 18.30 u. dhr. van Houdt, Poortvliet. GEREF. GEM. IN NED. zo 9.30 en 18.30 u. leesdienst. wo 10.30 u. ds. Weststrate. 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE zo 9.30 en 14.30 u. ds. Van Kooten. wo 9.30 en 19 u. ds. Van Kooten. GEREF. GEM. zo 9.30, 14 en 18.30 u. leesdienst. wo 9.30, 14 en 18.30 u. ds. Bakker. VRIJE HERVORMDE GEM. zo 9.30 en 14.30 u. ds. v.d. Sleen. wo 9.30 en 19 u. ds. V.d. Sleen. POORTVLIET HERSTELD HERV. GEMEENTE zo 10 en 18 u. ds. Gielen. wo 10 en 19 u. ds. Gielen. GEREF. KERK zo 10 u. dr. Ten Kate, Bergen op Zoom. 14.30 u. ds. v.d. Wocstijne, Waar de. wo 10 u. ds. Broere. 19 u. ds. Bijman, Arnemuidcn. GEREF. GEM. zo 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. wo 10 u. ds. Moens. 14.30 en 18.30 u. ds. Van Boven. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE zo 9.30 u. ds. Lammers, Ridder kerk. 17 u. ds. Burger, Wdddinxvcen. wo 9.30 u. ds. Den Boer. 19 u. ds. Van Eckeveld, Katwijk aan Zee. GEREF. GEM. zo 9.30 en 15 u. leesdienst. wo 9.30 u. ds. De Leeuw. 18.30 u. ds. Gunst. OUD GEREF. GEM. IN NED. zo 9.30, 14.30 en 18.30 u. lees dienst. wo 9.30 u. leesdienst. 14.30 en 19.30 u. ds. Zwartbol, T Weekenddiensten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zmim e.o., tel, 0164-273855 (Paracelsuslaan 2), ma t/m vr 17-8 u., za en zo. TANDHEELKUNDIGE HULP 0900-82637456. APOTHEEK THOLEN Vliethof8, za 11-12 u. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11.30-12 u.. Poort vliet za 8.30-9 u., tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: Maatschap Steen bergen: tel. 604969. Sifra: 604664. Dé Provinciale Kraamzorg, tel. 0113-224000. Bevallingenlijn tel. 0113-224022 (24 u.p.dag). Homecare (24 u. per dag), tel. 0113- 232924 of 0115-615595. Tot uw dienst HOOG WATERSTA NDEN Donderdag 12 t/m vrijdag 20 nov. donderdag 12 11.22- vrijdag 13 0.12-12.35 zaterdag 14 1.12 -13.29 zondag 15 2.02 -14.19 maandag 16 2.47 -15.02 dinsdag 17 3.29 - 15.45 woensdag 18 4.09 - 16.25 donderdag 19 4.45 - 17.05 vrijdag 20 5.19 -17.42 ma 16/11 20.14 NM Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. THOLEN t/m 13 nov Tentoonstelling bezet ting en bevrijding Tholen in WOII, gemeentehuis. t/m 20 nov Nederland Leest, diver se activiteiten, bibliotheek. 12 nov Gemeenteraadsvergadering, gemeentehuis, 18.30u. 14 nov Intocht Sinterklaas, haven, 14.15 u. 14 nov Orgel- en samenzangcon- cert, met organist P. Heijkoop, Mis sion Music, Grote Kerk, 19.30 u. 16 nov Israëlavond, lezing ds. J. Ben Zvi, Geref. Kerk, 19.30 u. 19 nov Infoavond dyslexie, biblio theek, 20-21.45 u. 21 nov Women in Rock, muziekop- tredens, stichting Tholen Rockt, Meulvliet, 14-1.30 u. OUD-VOSSEMEER 14'nov Hakim: De dromendief, fa milievoorstelling, Uit op Tholen, Vossenkuil, 15 u. 14 nov Opening woaidaehensei- zoen, de Vlooientrappers, café De Hoop, 20.30 u. 19 nov Open ochtend SmdB De Ark, in groep 1 en 2, 8.30-10.30 u. SINT-ANNALAND 14 nov Intocht Sinterklaas, haven, 14.30 u. 21 nov Workshop meditatie, spiritu ele groep Ana, Wellevaete. 27 en 28 nov Vogeltentoonstelling, Vogelvreugd, Wellevaete. SINT-MAARTENSDIJK t/m 30 jan Expositie Louis Sauter, natuurfoto's, Scaldis Naturalis, za 11-16 u. en in kerstvakantie van ma t/m za. 30 nov Vrouwenochtend, Hervorm de Gemeente Rehoboth, 9.15-11.15 u. SCHERPENISSE 21 nov Intocht Sinterklaas, Hoge Markt, 14 u. POORTVLIET 19 nov Jongerenraadsvergadering, 't Ouwe Raed'uus, 19.30 u. BERGEN OP ZOOM 12 nov Echt Antwaarps theater: De Vrouwendief, dialectklucht, de Maagd, 20 u. 13 nov Venice: The new Californian sound, theaterconcert, de Maagd, 20 u. 14 nov Kabouter Plop, familievoor stelling, de Maagd, 13 en 15.15 u. 14 nov Drakensage, theaterdiner, hotel de Draak, 19 u. 15 nov Sint's muziekspektakel, Sin terklaasshow, de Stoelemat, 14 u. 15 nov Windkracht 4, koorconcert, 't Zwijnshoofd, 15 u. 16 nov Rebecca Carrington: Me my cello, muziekcabaret, de Maagd, 20 u. 17 nov Oranje Boven (try out), klucht, de Maagd, 20 u. +film+++film+++film+++film+ CINEM'ACTUEEL: 2012 - do, ma en di 20 u., vr 20.45 u., za en zo 15.45 en 20.45 u., wo 15.45 en 20 u. De Storm - do en ma t/m wo 20 u., vr en za 18.45 en 21.15 u., zo 16, 18.45 en 21.15 u. Inglourious Bastards - vr en za 20.45 u., zo 19 u., di 20.30 u. Lover of loser - vr t/m zo 18.45 u., wo 16 u. Michael Jackson's: This is it - do en ma t/m wo 20 u., vr 18.45 en 21.15 u., za en zo 16, 18.45 en 21.15 u. Sinterklaas en de verdwe nen pakjesboot - za en wo 13.45 en 16 u., zo 13.45 u. Sinterklaasjour naal: De meezing moevie - za, zo en wo 13.45 u. Spangas op survival - za, zo en wo 13.45 u. Surrogates - do en wo 20 u., vr en za 18.45 u. Up - za, zo en wo 13.45 en 16 u. Wel come - ma 20.30 u. Wekerom. OUD GEREF. GEM. IN NED. (B.V.) zo 10 en 18 u. leesdienst. wo 10 en 19.30 u. ds. Van der Meer. ANNA JACOBAPpLDER GEREF. KERK zo 10 u. ds. Klap. wo 10 u. ds. Klap.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2009 | | pagina 2