www.eendrachtbode.nl www.renaultmaat.nl RENAULT Top occasions Lr ft. Renaultdealer Maat www.renaultmaat.nl WILDSEIZOEN Rabobank Oosterschelde Oosterschelde sVafc/en 11' Rabobank Het idee van de Rabobank: actueler dan ooit! Al jaren de 'Dichtbij bank' Het idee van 'Steentje bij' is dat Uw woonlasten eenvoudig in beeld 3x naar musical 'Annie' EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 12 november 2009 fHXI^ per Cxpress Stofferen van trappen met tapijt, het leggen van tapijt, vinyl, laminaat, lanielparket en raanidecoratie. 1 Richard de Jagt?r woningstoffeerder Binnenkamer Tholen 06-11957973 AD STOUTEN B.V. WESPEN? HOUTWORM? Advies? 0113-639760 www.traas.nl Uw woning direct en zonder zorgen verkopen? Bagro vastgoed koopt uw huis. Dg vQprd?lgn: BSQffO Bel geheel vrijblijvend voor het hoogste bod met... Bagr« Vastgoed Oostvoorstraat 25Dinteloord E info@bagrovastgoed.nl T 0167-522622 I www.bagrovastgoed.nl Kijk ook op onze website 1 De Rabobank is ruim honderd jaar geleden opgericht met het idee om samen een bank te realiseren, zonder aandeelhouders. Het idee van de coöperatie. Een ouderwets woord misschien, maar de gedachte is actueler dan ooit. Want wie samenwerkt kan zich ontplooien zoals hij of zij dat wil. Met die gedachte ondersteunen we ook talrijke lokale initiatieven. Daarnaast werken we aan nieuwe middelen om met u samen te werken. Zo is onze internetsite al enkele jaren de beste in de categorie financiële dienstverlening. En kent u Rabo Mobiel en SMS betalen? Ook op die manier verbinden we ons met onze omgeving. Dat is de gedachte. Dat is het idee. 'De Rabobank is betrokken en biedt verantwoorde financiële oplossingen. Ik ben verzekerd van een solide basis vooral mijn bankzaken, nu en later.' Steentje bij! u nu een extraatje heeft voor uw activiteit met de Rabo Woonlasten Calculator Veilingweg 15, Sint-Annaland Tel. 0166-653625 RENAULT KANGOO LONG LIFE DCI 70 7950 BTW/B PM Let op dit zijn nieuwe auto's, met gewoon nog de fabrieksgarantie! Speciaal ingekocht uit een rest- voorraad van Renault Nederland. Profiteer van dit voordeel! Vanzelfsprekend is OP ook echt OP! Tot 24 maanden garantie Service beurt voor aflevering APK keuring Nationale Autopas Vervangend vervoer bij reparatie >24uur 14 dagen omruilgarantie Route service Europa HOTEL-CAFE-RESTAURANT Kaaistraat 1, Steenbergen, telefoon 0167-563140 Het nieuwe is begonnen. Kom kennismaken met de nieuwe wild- en a la carte kaart en laat u verrassen. Beide kerstdagen a la carte mogelijk vanaf 17.00 uur. Reserveren gewenst. Tot ziens 20 De spuitmachme in deze BE-combinatie, bezorgt u hoogwaardige naadloze isolatie. Uw energierekening zal aanzienlijk naar beneden gaan. Bei ons, we zullen u niet in de kou laten staan Hoog rendement! Vloerisolatie AUTODEMONTAGE- BEDRIJF grote sortering gebruikte en nieuwe onderdelen, van alle merken inkoop van sloop- en schadeauto's afgifte van origineel R.D. W.-vrijwarings- bewijs, lid van A.R.N. Ringweg 1A, Oosterland Tel. 0111-482130 Ratten, muizen, mol len, boktor en insecten. Preventieplan, gassingen. Gediplomeerd en lid NVPB. Keurmerk "KAD" Al 40 jaar een vertrouwd adres geen makelaarskosten vastgoed 3 Verkoop zonder zorg. geen verkoop-stress geen dubbele woonlasten snelle afwikkeling cq betaling mogelijk geen ontbindende voorwaarden ook als uw woning al (bij een makelaar) te koop staat Opel Vivaro 1.9 DTi 80 Li/Hl ^kflts op voorraad!! OG 3 EES ER SNEL B Wit. 20.09.05, 58100 km, Airbag bestuurder Betimmering Centrale deurvergrendeling afstandbe- diend Elektrisch bedienbare buitenspiegels Imperiaal Radio CO speler Startonderbreker Stuurbekrachtiging Trekhaak Tussenschot Prijs is excl. BTW Renault Grand Modus 1.2 TCE 100 Expression J Zwart, 04.06.08, 23840 km, ABS Airconditioning I Boordcomputer Centrale deurvergrendeling I afstandbediend Elektrisch bedienbare ramen I Metallic lak Stuurbekrachtiging Renault Clio Rip Curl 5drs Zwart, 09.03.07, 65420 km, ABS Airbags voor Airconditioning Boordcomputer Centrale deurver- j grendeling afstandbediend Elektrisch bedienbare I buitenspiegels Elektrisch bedienbare ramen Metallic I iak Radio CO speler Stuurbekrachtiging Renault Laguna 1.9 dCi 110 FAP Business Line I Gris Platinc, 13.07.07, 61400 km, ABS Airbags voor I Automatic climate control CD wisselaar Centrale deur- I vergrendeling afstandbediend Cruise Control Elektrisch I bedienbare buitenspiegels Elektrisch bedienbare ramen I Lichtmetalen velgen Metallic lak Mistlampen voor I Navigatiesysteem Open dak elektrisch Parkeersensor I Radio CD speler Dichtbij Nr. 2, november 2009 Iza Lindhout: 'De Rabobank heeft ons altijd gesteund met deskundig advies' Iza Lindhout, ondernemer en ledenraadslid, reageert op deze stelling:'De herinneringen aan de Rabobank gaan ver terug, tot in mijn kinderjaren. Van spaarpot tot en met zakelijke en privé handelingen heeft de bank ons gebracht tot wat we nu zijn: een internationaal scheepvaartbedrijf, een familiebedrijf samen met onze kinderen. We hebben door de jaren heen onze ups en downs gekend en de Rabobank heeft ons hierbij altijd gesteund met deskundig advies. De jarenlange relaties met de mensen van de bank én de kennis die onze relatiebeheerder en zijn team hebben van ons vakgebied ervaren we als zeer prettig. We waarderen zeker ook het meevaren om zaken snel af te handelen en om kennis te maken met ons werk! Anno 2009 stappen adviseurs nog steeds bij ons aan boord. Voor ons gevoel dus nog altijd een "dichtbij bank". Een bank van en voor leden. Dat vinden wij belangrijk. Leden denken mee door de bank gevraagd en ongevraagd advies te geven. Dat geeft ons vertrouwen en zekerheid voor de toekomst.' Wilt u meer weten over onze adviesteams? Bent u benieuwd welke leden üw afdeling vertegenwoordigen in de ledenraad? U leest meer op www.rabobank.nl/oosterschelde. Winnende foto'Actie 100 euro': Workshop kralen maken. De Nederlandse Patiënten Vereniging Tholen ontving onlangs een bijdrage van Rabobank Oosterschelde om een verwenmiddag voor mantelzorgen uit Tholen mogelijk te maken. Deze mensen verzorgen soms 24 uur per dag een geliefde en verdienen daarom zeker zo'n ontspannende, leuke middag! Donatie van Rabobank Oosterschelde Jaarlijks ontvangt Rabobank Oosterschelde veel aanvragen voor een kleine financiële bijdrage van verenigingen, scholen en stichtingen. De Rabobank vindt het heel gewoon en belangrijk om initiatieven in haar omgeving te steunen. Dit doen we graag met de jaarlijks terugkerende actie'Steentje bij'. Met zo'n steuntje in de rug is het vaak makkelijker om op korte termijn een schoolkamp of toernooi te realiseren, een jubileum te vieren of iets te organiseren voor minder bedeelden. Heeft uw activiteit net dat kleine beetje extra steun nodig? Ga dan naar onze site en download het donatie aanvraagformulier. U leest hier ook de voorwaarden. Stuur het formulier volledig ingevuld vóór 31 maart 2010 naar ons op. Gaat u een huis huren of kopen? Dan is het belangrijk dat u uw maandelijkse woonlasten in beeld heeft. Zo weet u vooraf precies waar u aan toe bent. Want uw vaste lasten zijn meer dan alleen de huur of hypotheek voor uw woning. Ook de kosten voor gas, water, elektriciteit en verzekeringen keren maandelijks terug, net als heffingen aan gemeente en waterschap. En vergeet de abonnementskosten voor uw telefoon-, internet- en kabeltelevisie aansluiting niet. Wilt u een indicatie van uw totale maandelijkse woonlasten? Ga naar de Rabo Woonlasten Calculator op onze website www.rabobank.nl/oosterschelde. Dan weet u in een paar minuten wat u elke maand aan vaste lasten betaalt. Een verstandig idee van de Rabobank. Postbus 33,4460 AA Goes, telefoon (0113) 248000 e mail info@oosterschelde.rabobank.nl www.rabobank.nl/oosterschelde Rabobankvestigingen dichtbij u in Sint-Annaland, Sint-Maartensdijk en Tholen Geldautomaten in Oud-Vossemeer, Poortvliet (tot 4-1-2010), Sint-Annaland, Sint-Maartensdijk, Sint-Philipsland, Stavenisse en Tholen Rabobank. Een bank met ideeën. Renault Laguna 2.0-16VT Dynamique Renault Megane Grandtour 1.6-16V Techline Blauw, 29.03.08, 28300 km, Airbags voor Automatic climate control Boordcomputer CD wisselaar Centrale deurvergrendeling afstandbediend Cruise Control Lichtmetalen velgen Metallic lak Mistlampen voor Navigatiesysteem Parkeersensor Radio CD speler Traction control Xenon verlichting Boordcomputer I CD wisselaar Centrale deurvergrendeling j afstandbediend Cruise Control Lichtmetalen vel- [gen Metallic lak Mistlampen voor Radio CD spe ler Stuurbekrachtiging Afleverkosten totaal 335,- excl. BTW inclusief kosten kentekenbewijs. Bij de Rabobank tellen uw invloed en zeggenschap mee! Als u lid bent van Rabobank Oosterschelde dan bent u lid van één van de vier afdelingen: Goes/Borsele, Kapelle/Reimerswaal, Schouwen-Duiveland en Tholen. Deze afdelingen zijn vertegenwoordigd in een ledenraad. Hoeveel leden telt de ledenraad van Rabobank Oosterschelde? En wat zijn de namen van de leden die in Kapelle wonen? Op onze lokale site www.rabobank.nl/oostersche leest u er alles over. ■antwoord op bovenstaande twee vragen? Dan maakt u kans op een Rabobank Oosterschelde geeft namelijk 3x twee kaarten weg voor de emusical 'Annie'van Muziektheatergezelschap GOV. De voorstelli ag 26 december om 14.30 uur in De Mythe in Goes. Hoe doet u m rijsvraag? Kijk snel op onze site.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2009 | | pagina 20