Familieberich ten Superstunt: YAK A Versprille, Krabbendijke Delhaaswijnen.nl blijvende herinnering 4 EENDRACHTBODK, DE THOOLSE COURANT Donderdag 5 november 2009 HELENA JACOBA AKERSHOEK-BAAIJ 2009 HELENA CORNELIA SCHOEP-VERHEES OMA SCHOEP, OMA MOE CORNELIA ADRIANA VERCOUTEREN LIEVE PRISCILLA MEVR. M.P. VAN DAALEN- VAN OUDENAARDE vu11 40 jaar. Plaats uw fami lieberichten in de Eendrachtbode Molenpad 4 4696 BP Stavenisse Telefoon: 0166-69 74 38 Mobiel 06-10 64 28 07 Wij verzorgen alléén begrafenissen GRAFMONUMENT steenhouwerij de kort www. de kort natuur steen, nl Te koop gevraagd (oude) THEOLOGISCHE BOEKEN Antiquariaat Boekhandel tel. 0113-502004 Cor Cor de Kaasboer I Hollandse Gatenkaas kilo €4,95 1 Zeeuws Genot I €4,95 per stuk 2 voor 7,95 I 10 verse eieren 99 cent cS Importeur van Kwaliteitswijnen Wijnaccessoires Relatiegeschenken Kerstpakketten Webwinkel www.delhaaswijnen.nl Poortvliet 0166 617624 peter@delhaaswijnen.nl een S ymbool eenF Lieve schat, Wat hebben we lang naar je uitgekeken, je bent onze liefde voor de rest van het leven. Deze liefde zo mooi en zo fijn, nog meer liefde te delen nu we met zijn drieën zijn! Jcwrj'es A meetje/ 26 oktober 2009 3530 gram en 48 cm Willem en Mariska Bierensstraat 16 4697 GE Sint-Annaland Hoera een zoon!! JöhaAWiefr Brycwv Bryan is geboren op 1 november 2009 Hij weeg 3600 gram Patrick en Nicoline van Hooff 4697 CS Sint-Annaland Zuidstraat 7, Tel. 0166-652508 Willen jullie Bryan komen bewonderen Graag eerst even bellen. Wii rusten van 13.00 tot 15.00 uur en na 21.30 uur. Bart Burger en/ EUne/Wagenmaker geven u, namens wederzijdse ouder(s), kennis van hun voorgenomen huwelijk op D.V. vrijdag 13 november 2009. De huwelijksvoltrekking zal plaatsvinden om 14.00 uur in het stadhuis van Tholen, Hoogstraat 12. Daarna willen we een zegen over ons huwelijk vragen in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Ds. G.H. Kerstenstraat 2 te Tholen waarin zal voor gaan de weleerwaarde heer ds. J. Schip per. Aanvang van deze dienst 15.00 uur. Wij nodigen u van harte uit op onze receptie van 20.00 tot 21.30 uur in Meulvliet, Zoekweg 8 te Tholen. Jan van Bloisstraat 34 4691 HL Tholen Langeweg 15 4675 RJ Anna-Jacobapolder Ons toekomstig adres: Zoutziedersdreef 24, 4691 LX Tholen Cadeautip: [X] Koen/en/Elda/ Slaan de handen ineen en gaan samen te toekomst tegemoet! Wij geven elkaar het JA-woord op 6 november 2009 om 13.30 uur in het gemeentehuis te Tholen. De kerkelijke inzegening zal plaatsvinden om 14.45 uur in de Nederlands Hervormde Kerk te Sint Philipsland. Koen van Dijke en Elda Elenbaas Ons toekomstig adres: Krammerstraat 3, 4675 CP Sint Philipsland Voor uw belangstelling en medeleven tij dens haar leven en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma willen we u hartelijk bedanken. Gilles Akershoek Marja van der Maas- Akershoek Jos van der Maas Gilles La u reen Tholen, november 2009 2984 Op D.V. 9 november 2009 hopen onze lieve ouders, QakrOJanssen/ Et Nelly Jansen- A ar noud&e/ de dag te herdenken dat ze 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen. Leendert Jan en Willeke Eline en André Gèrald en Eline Adriaan Gilbert Corné Stavenisse, november 2009 De strijd is gestreden, met telkens nieuwe moed. Verbazingwekkend krachtig, 't Is op. Zo is het goed. En als ik dood ben treur dan niet ik ben niet echt dood moet je weten het is mijn lichaam dat ik achter liet, dood ben ik pas als jullie me zijn vergeten Bedroefd geven wij u kennis dat, na een le ven van inzet en hartelijkheid maar vooral van moederliefde, is overleden onze zorg zame moeder en oma sinds 15 maart 1989 weduwe van Petrus Marinus Schoep Oud-Vossemeer 20 maart 1924 Tholen 1 november 2009 Oud-Vossemeer: Peter Adrie en Piet Henny en Marcel, Marco t Luke t, Vera, Iris Dini en Ad Nathalie en Niels, Ramona Frans en Ann Piet, Frank John en Marjan Lindsey, Ferry en Shemara Lia Tholen: Tom t en Ingrid Monique, Sandra, Erik, Said Steenbergen: Ad Roy en Lichelle Nieuw-Vossemeer: Toon en Marja Sharon en Edwin, Kimberly en Pieter-Niek René en Mirjam Martijn en Kelly, jim Dankbaar zijn wij voor de liefdevolle verzorging in Ten Anker, afdeling Vliedberg. Correspondentie-adres: Dr. Renesstraat 10, 4698 CD Oud-Vossemeer Moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen. Donderdag 5 november wordt om 19.00 uur de avondwake gehouden in de H. Wil- librorduskerk, Dorpsweg 7 te Oud-Vosse meer, waarna u in de gelegenheid bent om afscheid te nemen in de aula van bovenge noemd uitvaartcentrum. Vrijdag 6 november zal om 11.00 uur de uitvaartdienst plaatsvinden in voornoemde kerk, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot een persoonlijke condoleance in Dorpshuis De Vossenkuil, Bou Kooijmanstraat 48 te Oud- Vossemeer. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. op d.v. 7 november hoopt vrouwenvereniging Tabitha de jaarlijkse verkoping te houden in het verenigingsgebouw, Voorstraat 36 te Sint Philipsland, waar te koop zullen zijn de volgende artikelen: kaas, vers gebak, een ruime sortering nieuwe en 2e- hands boeken, oliebollen, handwerkartikelen, speel goed, cadeauartikelen, amaryllisbollen enz. enz. U bent welkom van 10.00 -12.30 uur en van 13.30 -13.00 uur. Dit alles t.g.v. Adullam, gehandicaptenzorg. Achter tranen van ons verdriet schuilt de glimlach van de herinnering aan onze lieve Zij is overleden in de leeftijd van 85 jaar. Henny en Marcel, Vera, Luke t, Iris Marco t Nathalie en Niels Ramona Piet Frank Lindsey Ferry en Shemara Sandra Monique Erik Saïd Roy en Lichelle Sharon en Edwin Kimberly en Pieter-Niek Martijn en Kelly hm 1 november 2009 "Uw Woord is een lamp voor mijn voet en een Licht op mijn pad" Psalm 119: 105 Bedroefd geven wij u kennis dat van ons is heengegaan op reis naar de eeuwigheid Geboren: Tholen 15 september 1942 Overleden: Bergen op Zoom 28 oktober 2009 Ingevolge haar wens heeft de begrafenis op 2 november 2009 in alle stilte in besloten kring plaatsgevonden. Zij ligt begraven op de Algemene Begraafplaats te Tholen, ver enigd met haar ouders. Wij hopen dat u de herinnering aan haar persoon levend wilt houden en om afscheid te nemen haar graf wilt bezoeken. Executeur testamentair: Mr. A.A.J. Schot, notaris Familie, vrienden en bekenden Brugstraat 10 4691 EC Tholen Correspondentieadres: Knook Schot Notarissen Postbus 6 4690 AA Tholen Onbegrijpelijk dat jij er niet meer bent. Ik zal je missen. Liefs Joëlle Voor altijd in ons hart. We wensen Jan, Silvia, Nicky en Jeffrey heel veel sterkte toe om dit grote verlies te dra gen Arjan, Lianna Joëlle, Harm en Arné Sint-Maartensdijk, 26 oktober 2009 Hartelijk dank De familie van wil middels deze openbare weg de mede werkers van het verpleeghuis Ten Anker in Tholen hartelijk danken. Gedurende de tijd dat mevr. Van Daalen- van Oudenaarde bij jullie verbleef hebben we gemerkt dat jullie met veel liefde en overgave de zorg aan de bewoners en dus ook aan moeder en oma gaven. Als familie voelden we ons altijd welkom. Op bezoek komen was een beetje als thuis komen. De medewerkers van de afdeling Vliedberg willen we speciaal vernoemen. Jullie heb ben op een geweldige wijze de zorg aan oma verleend gedurende haar laatste jaar. Onze complimenten aan iedereen die heeft bijgedragen aan het welzijn van mevr. Van Daalen-van Oudenaarde en de familie tij dens haar verblijf in Ten Anker. We wensen jullie Gods liefdevolle zegen toe. Oud-Vossemeer, november 2009 fnepfiiepb'êr to M 'n?0?0 vt/orót, Khuf-fel Het is zover deze Boef wordt morgen Gefeliciteerd Anja en Izak Lisa en Mark Kees en Jet Mirjam Marcel en Ilse Nina en Indy November 2009 Hierbij willen wij ie dereen hartelijk be danken voor de vele gelukwensen en ca deaus, in welke vorm dan ook, die wij bij ons huwelijk hebben gekregen. Jan Leonie Schipper- Wesdorp 3312 VU Dordrecht, november 2009 Oranjestraat 26 Wij willen iedereen bedanken voor de vele kaarten en attenties die we hebben ontvangen ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk Adrie en Jo Bevelander-v.d. Stel Oud-Vossemeer, november 2009 Hierbij wil ik ieder een, ook namens mijn vrouw en kinderen, hartelijk bedanken voor het medeleven in al lerlei vorm tijdens mijn verblijf in De Schans en bij mijn thuiskomst. P. Ridderhof Sint-Annaland, november 2009 Suzannaweg 44 Voor de vele kaarten, het geld, de bloemen en cadeaus, die we kre gen bij ons 12 1/2-jarig huwelijk, in het bijzon der ook de adverten- tiezetters!, willen we u hartelijk bedanken. Jan en Jacqueline Ligtendag-de Rijke Sint Philipsland, november 2009 Na de Heere, wil ik iedereen, ook namens mijn vrouw, hartelijk bedanken voor de vele blijken van meeleven, in welke vorm dan ook, tijdens mijn ver blijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Rinus Verwijs Sint Philipsland, november 2009 BEGRAFENISVERZORGING Koop uw rechtstreeks bij: NATUURSTEENBEDRIJF Bergen op Zoom '/.onder bemiddeling tussenpersoon altijd een stuk voordeliger Bijna HO jaar ervaring in ambachtelijk vakmanschap met een persoonlijke benadering naar de klant. Bezoek onze showroom en showtuin met o.a. vele modellen grafmonumenten. Abraham de Haanstraat 6 Tel. 0164-2341 09 4624 HX Bergen op Zoom Fax 0164 - 24 51 00 Wij zijn bijzonder bemoedigd door alle groeten, gedachten en gebeden welke we als gezin de af gelopen periode mochten ontvangen. Tegelijkertijd ontroerd door alle (aan)geboden praktische hulp die we hebben gekregen, zowel privé als in de bak kerij - winkel - ontbijtservice. Wij zijn ons bewust dat we nog een behoorlijke tijd afhankelijk zijn van deze (aan)geboden hulp. Ook bedanken wij ieder die aan ons heeft gedacht d.m.v. planten, bloemen, fruit en andere lekkere producten. Wederzijdse groeten, gedachten en gebeden. Wim en Sarina Slager Antal Michelle en Yann Sint-Annaland, november 2009 Na de Heere willen wij u hartelijk bedanken voor de overweldigen de belangstelling die we hebben ontvangen in de vorm van cadeaus, bloemen, telefoontjes en de vele kaarten bij ons 45-jarig huwelijk. Fam. M.L. ten Hove- Vaders Sint Philipsland november 2009 Voor de warme be langstelling, de vele kaarten, bloemen en andere attenties tij dens mijn verblijf in het ziekenhuis en na mijn thuiskomst wil ik u, ook namens mijn gezin, hartelijk bedan ken. Erna van Halum- Beurkens Sint Philipsland, november 2009 De vele blijken van be langstelling, het meele ven, de welgemeende wensen, in welke vorm dan ook, hebben ons erg goed gedaan. Na de Heere, Die tijdens en na de operatie wonder lijk heeft doorgeholpen, wil ik u, ook namens mijn vrouw en kinde ren, hartelijk bedanken. M. Heijboer 4693 BE Poortvliet, november 2009 Schoolstraat 11 Ik wil iedereen harte lijk bedanken, mede namens mijn vrouw en kinderen, voor de vele kaarten, cadeaus en andere attenties die ik op mijn 80ste verjaar dag mocht ontvangen. Marien Verwijs Sint Philipsland, november 2009 n de Kaasboer Weydeland-kaas, buitenlandse kaasspecialiteiten vers gebrande noten, olijven en tapenades Bij u op de markt: Tholen, Poortvliet, Scherpenisse, Oud-Vossemeer, Sint-Annaland, Sint-Maartensdijk 1 Deze reclame is geldig van donderdag 5 november t/m woensdag november t Een Grafmonument: 11 v www.corwagemaker.nl Middelharnis 0187 -48 90 88 ONS SPECIALISME: armer en gr - Eigen productie van uw monument - Creatief beeldhouwwerk mogelijk - Grote vakkennis - Degelijk en vertrouwd - (al 25 jaar) snelle levertijden.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2009 | | pagina 4