r DE NIEUWE NISSAN PIXO proefrit E www.ardikeukens.nl CALVIJNAVOND ZATERDAG 14 NOVEMBER Autobedrijf Bogers L'NDHI L iÉmanuR NU IN DE SHOWROOM CS6 Prins Miurlts MlddelharoSs Aanvang: 26 november 2009 om 19.30 uur Plaats: Aula van CSG Prins Maurits, Kon. Julianaweg 57, Middelharnis Officiële Mededelingen verkeer en vervoer Kom ook kijken en proeven bij de voordeligste keukenspeciahst. Van 11 -15 uur demo's met: stoomovens conventionele ovens combi-magnetrons inductiekookplaten en andere keukenapperatuur Verzorgd door een professionele kok! Ubent van harte welkom! VANAF 7.999 Jeroen den Haan Naar aanleiding van deze dag zijn er diverse prachtige aanbiedingen! EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 26 november 2009 Spreker Prof. dr. H.J. Selderhuis - "Calvijn vandaag" Paneldiscussie naar aanleiding van stellingen o.l.v. dhr. G. Slootweg Met medewerking van Ars Musica een muzikale bijdrage rond het Geneefse Psalter Laat u deze dag vrijblijvend informeren en krijg letterlijk en figuurlijk de smaak te pakken! 14% - BIJTELLING NISSAN PIXO MAAK NU EEN www.autobedrijfbogers.nl Rijbewijs oncurrent Sint-Annaland 0612 78 78 66 IN5 ULATltic If SANITAIR TEC net de Eendraehtbode naar de huishoudbeurs Data en opstapmogelijkheden: Zaterdag 13 februari Maandag 15 februari Dinsdag 16 februari Woensdag 17 februari Donderdag 18 februari Vrijdag 19 februari Zaterdag 20 februari CECILIAWEG 4, SINT ANNALAND 10 Donderdag 5 november 2009 qO \a*r van de Provincie Zeeland Verkeersbesluit beperkte waterdiepte bij draaibrug Souburg Kanaal door Walcheren Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben beslo ten een verkeersmaatregel te treffen bij de noor delijke doorvaartopening van de draaibrug Souburg, gelegen in het Kanaal door Walcheren in de gemeente Vlissingen, in verband met de beperkte waterdiepte. Dit verkeersbesluit wordt getroffen ten behoeve van het kunnen blijven garanderen van de veiligheid en het vlotte verloop van het scheepvaartverkeer. Hierdoor wordt de volgende verkeersmaatregel getroffen: aanduiding beperkte waterdiepte: door plaat sing van het verkeersteken C.1 van bijlage 7 van het Binnenvaartpolitiereglement. Het betreffende besluit ligt van 13 november 2009 tot en met 24 december 2009 ter inzage bij de directie Economie Mobiliteit, Abdij 6, kamer B1.04 te Middelburg en desgevraagd buiten kan tooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, het verkrijgen van een mondelinge toelichting en/of kopieën van de ter inzage gelegde stukken, kunt u contact opnemen met de heer J.A.A. Melaard. tel. 0118-631038. Tevens liggen de genoemde stukken ter inzage bij de gemeente Vlissingen, Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen. Belanghebbenden kunnen tot en met 24 decem ber 2009 schriftelijk bezwaar maken tegen dit besluit bij: Gedeputeerde Staten van Zeeland, t.a.v. de secretaris van de commissie voor bezwaarschriften. Postbus 6001, 4330 LA Middel burg. Wij wijzen u erop dat het bezwaar niet de werking van het besluit schorst. U kunt een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening (artikel 8:81lid 1 van de Algemene wet bestuurs recht). U richt het verzoek aan de voorzieningen- rechter van de rechtbank, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor de behandeling van het verzoek is griffierecht verschuldigd. Verkeersbesluit verplichte vaarrichting beroepsvaart bij draaibrug Souburg Kanaal door Walcheren Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben beslo ten een verkeersmaatregel te treffen bij de door vaartopening van de draaibrug Souburg, ter hoogte van kmr 3.5, gelegen in het Kanaal door Walcheren in de gemeente Vlissingen, aandui dende verplichting te varen in de richting aange geven door de pijl. Dit verkeersbesluit wordt getroffen in het belang van de veiligheid en het vlotte verloop van het scheepvaartverkeer. Hierdoor wordt de volgende verkeersmaatrege len getroffen: aanduiding verplichting te varen in de richting aangegeven door de pijl: door plaatsing van het verkeersteken B.1 a van bijlage 7 van het Binnenvaartpolitiereglement. Onder het verkeersteken B.1 a te plaatsen het onderbord met de tekst: "beroepsvaart". Het betreffende besluit ligt van 13 november 2009 tot en met 24 december 2009 ter inzage bij de directie Economie Mobiliteit. Abdij 6. kamer B1.04 te Middelburg en desgevraagd buiten kan tooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, het verkrijgen van een mondelinge toelichting en/of kopieën van de ter inzage gelegde stukken, kunt u contact opnemen met de heer J.A.A. Melaard, tel. 0118-631038. Tevens liggen de genoemde stukken ter inzage bij de gemeente Vlissingen. Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen. Belanghebbenden kunnen tot en met 24 decem ber 2009 schriftelijk bezwaar maken tegen dit besluit bij: Gedeputeerde Staten van Zeeland, t.a.v. de secretaris van de commissie voor bezwaarschriften, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Wij wijzen u erop dat het bezwaar niet de werking van het besluit schorst. U kunt een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening [artikel 8:81, lid 1 van de Algemene wet bestuurs recht). U richt het verzoek aan de voorzieningen- rechter van de rechtbank, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor de behandeling van het verzoek is griffierecht verschuldigd. Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals Provinciewerk, vindt u op www.zeeland.nl KOOKDEMONSTRATIE De PIXO is een uiterst compact milieuvriendelijke vijfdeurs auto. De C02 uitstoot van deze nieuwe Nissan is één van de laagste in zijn klasse (slechts 103 g/km) en het gecombineerde brandstofver bruik is slechts 4.51/ 100 km. De Nissan PIXO heeft vier zitplaatsen, een ruim interieur en een royale kofferruimte. Steenbergseweg 98 4671 BJ Dinteloord Tel. 0167 - 522967 info@autobedrijfbogers.nl DC BESTE PRIJS VOOR JE RIJBEWIJS j.haan@rijbewijsconcurrent.nl www.rijbewijsconcurrent.nl De Eendraehtbode bestaat 65 jaar! Daarom organiseren wij in samenwerking met de Koek touringcars een dagtocht naar de huishoudbeurs. Op de heenweg wordt u getrakteerd op een kopje koffie met een verse bolus. Bovendien ontvangt u op de terugweg een leuke attentie. 7.30 u. Sint-Annaland (bushalte Dorpsweg) 7.55 u. Sint Philipsland (bushalte Haven) 8.15 u. Oud-Vossemeer (bushalte Oud-Vossemeersedijk) 8.30 u. Tholen (bushalte Grindweg) 7.45 u. Stavenisse (bushalte Poststraat) 8.00 u. Sint-Maartensdijk (bushalte Provincialeweg) 8.10 u. Scherpenisse (bushalte Spuidamstraat/Chinees) 8.20 u. Poortvliet (bushalte Zuidplantsoen) 8.30 u. Tholen (bushalte Grindweg) 7.30 u. Sint-Annaland (bushalte Dorpsweg) 7.55 u. Sint Philipsland (bushalte Haven) 8.15 u. Oud-Vossemeer (bushalte Oud-Vossemeersedijk) 8.30 u. Tholen (bushalte Grindweg) 7.45 u. Stavenisse (bushalte Poststraat) 8.00 u. Sint-Maartensdijk (bushalte Provincialeweg) 8.10 u. Scherpenisse (bushalte Spuidamstraat/Chinees) 8.20 u. Poortvliet (bushalte Zuidplantsoen) 8.30 u. Tholen (bushalte Grindweg) 7.30 u. Sint-Annaland (bushalte Dorpsweg) 7.55 u. Sint Philipsland (bushalte Haven) 8.15 u. Oud-Vossemeer (bushalte Oud-Vossemeersedijk) 8.30 u. Tholen (bushalte Grindweg) 7.45 u. Stavenisse (bushalte Poststraat) 8.00 u. Sint-Maartensdijk (bushalte Provincialeweg) 8.10 u. Scherpenisse (bushalte Spuidamstraat/Chinees) 8.20 u. Poortvliet (bushalte Zuidplantsoen) 8.30 u. Tholen (bushalte Grindweg) 7.45 u. Stavenisse (bushalte Poststraat) 8.00 u. Sint-Maartensdijk (bushalte Provincialeweg) 8.10 u. Scherpenisse (bushalte Spuidamstraat/Chinees) 8.20 u. Poortvliet (bushalte Zuidplantsoen) 8.30 u. Tholen (bushalte Grindweg) Tijdstip van thuiskomst tussen 19.00 en 20.00 u. onder voorbehoud vanfies taxi's U kunt zich aanmelden door onderstaande bon op te sturen naar: Eendraehtbode, Antwoordnummer 14702, 4697 WV Sint-Annaland of mail de gegevens van onderstaande bon naar: beurs@eendrachtbode.nl Aanmeldingsbon huishoudbeurs Naam: Adres: Woonplaats: Telefoonnr.: E-mail: Aantal personen: Datum: Opstapplaats O Ik ga akkoord met eenmalige afschrijving van de kosten 31,- p.p. van banknummer Handtekening: DE THOOLSE COURANT Afschrijving is bewijs van inschrijving. Entreekaart wordt in de bus verstrekt. Bij annu lering binnen 7 dagen voor vertrek, zijn wij genoodzaakt kosten in rekening te brengen.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2009 | | pagina 10