Noad '67 heeft respect maar is niet bang voor Tholen Bezoek zaterdag om 15.00 uur de voetbalwedstrijd TlXin Dieleman Tholense Boys Noad '67 NOAD'67: een echte topper op De Bent! 1 PROFILE Installatiebedrijf Contant AUTOSCHADE LABO BAL MELSE HOPMANS GEENSE MAKELAARDIJ O.G. ben van der heiden optiek Donderdag 1 oktober 2009 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 19 WHS tankt vertrouwen Droomscenario Tholense Boys Voortvarend spel Smerdiek 3 C1000 lage prijzen zo voor het inkoppen Jansen Tholen B.V. ook bij u installeert: UWWAARBORGINSTALLATEUR drukkerij uitgeverij design ADRIE VAN BURGH JL DE RIJKE PARTNERS ss «Eli» UW THUI! IS ONS LEUNIS □□EL! 1 VERJflflL potheek Tel. 0166-606643 www.derijke-partners.nl Fa. van 't HOF ALUMINIUM ft grootste collectie vloer- en 1 wand TYRECENTER RENAULT AUTOBEDRIJF Voor de Thoolse derdeklassers was het zonder uitzondering een prima zaterdag. Zowel Tholense Boys, WHS als NOAD'67 boekten het maximale resultaat. Tholense Boys schakelde in Dongen de di recte concurrent Olympia'60 uit (1-3) en bouwde ook op andere achtervolgers de voorsprong uit. De formatie van Jacco Theunisse werd daarbij geholpen door de andere clubs uit de streek. WHS won voor het eerst dit seizoen. Het sterke Klundert moest er op de Waaje met 3-0 aan geloven. NO AD'67 pakte de winst tegen Good Luck: 2-0. Komende zaterdag moeten de Fluplanders op bezoek bij lijstaanvoerder Tholense Boys. NOAD'67 ziet de derby in Tholen volgens coach Ko Stoutjesdijk met vertrouwen tegemoet. „We hebben respect voor hen, maar bang zijn we niet." Stoutjesdijk voelde zich ge sterkt door de gedisciplineerde uit voering van zijn ploeg tegen het om zijn fysieke kracht gevreesde Good Luck. Treffers voor rust van Arjan van Dijke en John van Splunter we zen de bezoekers uit Raamsdonks- veer terug: 2-0. Volgens Stoutjesdijk was de uitslag slechts een magere afspiegeling van de krachtsverhou ding. „Ik vond onze overwinning dik verdiend. We speelden goed ge organiseerd, een enorm pluspunt als je kijkt naar ons spel de voorbije weken. Good Luck is er in feite niet aan te pas gekomen. We hebben wel tien goede kansen gecreëerd. Eigen lijk hebben we daar te weinig mee gedaan, maar ik ga er niet over zeu ren. Het is ook lang geleden dat we achterin een keer de nul hebben vastgehouden." Het was met name weer de snelle Wiljan Lisseveld die aan de basis stond van vele gevaar lijke aanvallen. In de vroege ope ningstreffer had Lisseveld echter geen aandeel. Rob den Engelsman raakte na een hoekschop de lat en de terug stuitende bal werd door de 31- jarige debutant Arjan van Dijke ach ter de Brabantse doelman gewerkt: 1 -0. Van Dijke maakte aan de zijde van Remy van Herk in het centrum van de verdediging wederom een ij- zersterke indruk, ook al omdat John van Splunter in de middenlinie het nodige vuile werk opknapte. „Er stond een sterk blok", stelde Stout jesdijk na afloop tevreden vast. NO AD'67 domineerde in het verdere verloop van de eerste helft, met op gelegde kansen voor Frank den En gelsman en Martijn Reijngoudt. Toch duurde het bijna tot de thee, voordat de marge werd vergroot. Uit een vrije trap van Roy van Splunter kopte diens oudere broer in de verre hoek binnen: 2-0. In het tweede be drijf verzuimden de Fluplanders om de score verder uit te bouwen. Ook paal en lat stonden treffers in de weg. Danny Steijn en Koen van Dij ke losten in de voorste lijn nog de broers Den Engelsman af. Pas in de slotfase kwam Good Luck enkele malen dreigend in de buurt van de weer beschikbare doelman Corné de Frel. De tweede overwinning op rij kwam echter niet in gevaar. Na drie gelijke spelen wist WHS te gen Klundert eindelijk de ban te breken. Het werd een 3-0 overwin ning voor het team van coach Joost Hulshoff. Tussen de palen was rou tinier Anton Elenbaas weer verko zen boven het jonge talent Renaldo de Witte. Jeroen Oosdijk was in het centrum van de verdediging de ver rassende keus en groeide als secon dant van laatste man Patrick Ketting uit tot de beste man van het veld. Pieter Lindhoud zorgde voor een vroege voorsprong door voorberei dend werk van de ditmaal vanaf het middenveld opererende Armando van de Repe koeltjes af te ronden: 1-0. Behalve een kopbal (voorlangs) wist het tot de titelfavorieten gere kende Klundert weinig af te dwin gen. De individueel sterke spitsen van de bezoekers werden door Je roen en Dennis Oosdijk, soms geas sisteerd door Hans van den Ouden, goed uit de wedstrijd gehouden. Kort na de hervatting moest het ge controleerd spelende WHS verder zonder de zieke Pieter Lindhoud. Arvin de Witte was zijn logische vervanger. Ondanks de achterstand bleef de verwachte druk van de be zoekers uit. Wel kregen de groen- witten gaandeweg de tweede helft meer ruimte, waarvan pas een kwar tier voor het einde werd geprofi teerd. Het was Patrick van Schetsen die de bal panklaar legde voor de in komende Armando van de Repe die met een geplaatst schot voor de 2-0 zorgde. Klundert moest nu risico's nemen en vijf minuten voor het ein de sloeg Matthijs Bruijnzeel bij een uitval toe: 3-0. Het was meteen de definitieve beslissing in de partij, waarin Perry Snoep even later nog een ideale mogelijkheid ongebruikt liet. Pas in de extra tijd kreeg Klun dert zijn beste kans van de middag. Richard van de Repe, eerder die dag nog door een specialist in Almelo behandeld aan een lastige liesbles sure, maakte de wedstrijd af als ver vanger van Armando van de Repe. Niels Westdorp had daarvoor al speeltijd gekregen op de positie van linkermiddenvelder Dennis Vaders. Hulshof was uiteraard blij met de eerste zege. „Achterin stond het vandaag gewoon goed." Komende zaterdag moet WHS het opnemen tegen Internos, ondanks de beschei den klassering ook een kampioens kandidaat. Volgens Hulshof heeft zijn ploeg vertrouwen getankt. „Vo rig jaar hebben we daar ook gewon nen. Ik denk dat we net zoveel kans op de winst hebben als Internos." In dè vertrouwde opstelling van de voorbije weken rolde Tholense Boys zaterdag ook concurrent Olympia'60 op. Het werd in Don gen 1-3 voor de lijstaanvoerder. Van een leien dakje ging het niet voor de Tholenaren. Met name in de eer ste helft werd er onnauwkeurig ver dedigd en bleek de defensie moeite te hebben met de lange ballen van de thuisclub. Doelman Marcel Nuijten trad echter gedecideerd op bij de schaarse mogelijkheden die Olympia wist af te dwingen. Na een halfuur nam Tholense Boys de lei ding. Het was de opgerukte aan voerder Jeroen Nieuwkoop die zijn ploeg met een snoeihard schot in de kruising de weg wees: 0-1. Kort na de pauze ging het fout bij de bezoe kers. Na een pass van Marien Hop mans liet Laurens Bovenberg zich de bal afsnoepen, een snelle tegen aanval volgde en binnen de kortste keren lag de 1-1 achter Nuijten. Daarna volgde een kwartier, waarin Tholense Boys de kluts kwijt was. Pas een kwartier voor het einde kwamen de geelzwarten weer in voordelige positie. In een rommeli ge fase voor het Brabantse doel wist Reinier de Groen het gaatje te vinden: 1-2. Het was meteen de laatste actie van de doelpuntenma ker. Tijs Nijmeijer was zijn vervan ger. Even later zorgde Niels Hop mans uit een hoekschop van Nick de Lang met het hoofd voor de 1-3. Carlo Heijboer kreeg speeltijd toe gewezen en loste achterin Arjan van Dijke af. Volgens Theunisse had zijn ploeg verzuimd om eerder af stand te nemen. „Over het veldspel heb ik niet te klagen, het kwartier na de gelijkmaker buiten beschou wing gelaten. Ook lieten we ons soms verrassen door het opportu nistische spel van Olympia." Zeker na het bekend worden van de ande re uitslagen was de vreugde in het Thoolse kamp groot. De kloof met de achtervolgers is uitgebouwd naar vijf punten, een unicum na vier speeldagen. Theunisse sprak na afloop van een droomscenario. „Het is precies gelopen zoals ik had voorspeld en wat ik ook de jongens heb voorgehouden. Als ik vandaag de toto had ingevuld, zou ik gewon nen hebben." Smerdiek 3 begon voortvarend aan de wedstrijd tegen Rillandia 4. Al na tien minuten was het 3-0 via de voeten van Antoine Smits, Harold Vermeulen en Bram v.d. Male. Uit eindelijk werd het 1-5 in het voor deel van Smerdiek. Rillandia kon in de eerste helft geen potten breken. Smerdiek voetbalde goed, liet de bal lekker rond gaan en bouwde van achteruit goed op. Jos Leemreijze die een keer noodgedwongen de laatste man was, regelde de zaken super in de eerste helft. Halverwege die helft zorgde Carlo IJzermans voor een 4-0 ruststand met een kop bal over de keeper. In de tweede helft stortte het spel helemaal in. De Thoolse spelers hadden steeds min der puf. Harold Vermeulen werd nog een keer door Bram v.d. Male weggestuurd en dat betekende de 0- 5. Rillandia kon nog een keer tegen scoren met een schitterend doelpunt voordat de goed leidende scheids rechter voor het einde floot. JE MAAKT HEI MET FIXET Nijverheidsweg 4 4695 RC Sint-Maartensdijk Tel. (0166) 66 7181 Vang 4-6 4661 TX Halsteren Tel. 0164-685090 www.fixetsintmaartensdijk.nl www.fixethalsteren.nl C1000 JURGEN STROOT Postweg 3a 4691 RH Tholen ma t/m wo 8.00-20.00 u. do en vrij 8.00-21.00 u. zaterdag 8.00-18.00 u. Zeevisgroothandel rokerij De Eendracht Eendrncfc* Tevens verdeler van Prins en Dingemans mosselen verkoop van verse zeevis en schaaldieren Edisonweg 5-7, 4691 RB Tholen Tel. 0166-603923 Fax 0166-604906 info@eendrachtvis.nl www.eendrachtvis.nl e-mail: adres: info@jansentholen.nl www.jansentholen.nl •Machinebouw 'Laswerk •Verspanende bewerkingen •Superflnishing walsrollen Vlamspuiten Industriële automatisering •Industrieel technisch Elektrotechnisch onderhoud installateur Slabbecoornweg 51 4691 RZ Tholen Tel. 0166-601090 Fax 0166-604257 Gas - Water - Sanitair - Centrale verwarming - Elektra - Loodgieters- en dakdekkerswerken Dalemsestraat 5 «Tholen Tel. 0166-602581 Fax 0166-603104 06-53832718 info@contant-installatie.nl yiUinO www.contant-installatie.nl voor autoschades bij alle merken complete schadeafhandeling bij uw verzekeringsmaatschappij Focwa eurogarantiebedrijf Voltstraat 2, Tholen, tel. 0166-607060 Oudelandsestraat 9 4691 BJ Tholen Postbus 13 4690 AA Tholen Tel.0166-604150, Fax 0166-604085 www.drukkerijdieleman.nl info@drukkerijdieleman.nl RMP€R6STflflflT 1THOL6N, T6L. 0166-603079 voor grote en kleine: BEURTEN REPARATIES SCHADE EN REPARATIES ERKEND APK ll-KEURINGSSTATION NIEUWE en GEBRUIKTE AUTO'S adviesgroep 4 SNS Burgemeet 25 M693 CJ Poortvliet T: (01661 61 25 09 F: (01661 61 29 12 Postbus M7 M690 PR Tholen lnfo0overbeeke.nl ujujuj.overbeeke.nl verzekeringen Efinanciële diensten S hypotheken E pensioenen Aswintha Scheepvaart B.V. VOOR BOUW KM INDUS THIk Stevinweg 9, tel. 0166-602480 ma. t/m vr. 8.00-17.30 u. za. 9.00-13.00 u. Stevinweg 11, tel. 0166-604418 Openingstijden: ma. t/m wo. 9.00-18.00 u. do. en vr. 9.00 tot 20.00 u. za. 8.00-17.00 u. MAKELAARS 0l66-604522 www.leunis.nl 3 -8 a> '3 co (0 ."3 v? 0 T3 a V) <b 01 C <b E ■2 c Q> 2. C§ u V) c -ï 0 c 2 <5 O O Tl C 0 4— tb C O) to Q. Q We leven op een roze wolk. Vier wed strijden op rij winnen bij de start van de competitie. En ondertussen concurren ten die elkaar punten afpakken. Op die manier sta je meteen afgetekend op kop. Zelden kwam Tholense Boys zo dave rend uit de startblokken als dit seizoen. Een prestatie waar we trots op zijn. Maar ook een positie die roept om een waar schuwend wijsvingertje. Zeker als erfvij and NOAD'67 op bezoek komt. Een ploeg die qua verliespunten onze naaste belager is. Een streekduel bovendien. Met zijn eigen wetten en zijn eigen ge schiedenis. Roepen we enkel maar de vo rige jaargang in herinnering. Op onze ei gen sportpark De Bent werden we toen vernederd. Met een 1-6 nederlaag moes ten we de catacomben opzoeken. Het schaamrood op de kaken. Grote man toen: Corné de Frel, de spits die bijna al le treffers voor zijn rekening nam. Eén geluk hebben we: De Frel staat dit jaar tussen de palen bij de Fluplanders, zo lang de vaste goalie vanwege een blessure niet beschikbaar is. Eerst nog even terug naar afgelopen za terdag, het cruciale duel bij Olympia'60 in Dongen. Op dat moment waren de Brabanders nog onze belangrijkste op ponent. Hoewel Tholense Boys enkele zwakkere fases in de wedstrijd kende, werd redelijk overtuigend gewonnen. Onze aanvoerder Jeroen Nieuwkoop ko gelde in de eerste helft bikkelhard de 0-1 in de kruising. De' gelijkmaker na de pauze zorgde ervoor dat we even het spoor bijster waren. Meteen een bewijs dat ook Tholense Boys een gewone ploeg is. Natuurlijk, de stand op de ranglijst liegt niet. We staan vijf punten voor op de naaste belagers. Maar bij In- Spelersnamen Tholense Boys Dl: Laatste rij: Jochem van Dijke, Rachid, John Nieuwkoop, Jurgen van Zwol en Paul Roelandt. Tweede rij: Jens den Otter, Sam Nesen, William Vinogradsky, Michiel Schoneveld, Jejfrey Bos man, Raymon Nesen, John Oreros en Lennard de Korte. Voorste rij: Christian Everearsjordy Roelandt, Glenn Roelandt, Youri Boudou, Sam Nieuw koop, Dennis Slabbekoorn en Sven Bakker. Tholense Boys Dl is compleet in het nieuw gestoken door 2 sponsors. Uit handen van directeur Jurgen van Zwol van VTU Peolpe ontvingen de spelers en begeleiders nieuwe shirt, shorts en coachjassen. VTU People is een internationaal werkende arbeidsmarktintermediair, gespeciali seerd in vakbekwaam personeel voor productie en logistiek, de bouw, metaal, elektrotechniek en industriële reiniging.Zie ook: http://vtu.eu/ De trainingspakken zijn gesponsord door Novus Glass, een bedrijf dat wereld wijd de specialist is in alles wat met autoglas te maken heeft. Zie ook http://www.novusglass.nl/. Rachid de vesti gingmanager van de vestiging in Bergen op Zoom werd daarvoor hartelijk bedankt. Jurgen en Rachid werden zaterdag in de bloemen gezet en worden nogmaals heel hartelijk bedankt. ternos kwamen we er een tijd niet aan te pas, de vertoning tegen DVO was mager en ook in Dongen waren het pas late treffers van Reinier de Groen en Niels Hopmans die het verschil maakten: een knappe 1-3 overwinning was het resul taat. Trainingsopkomst Zonder al te hoog van de toren te blazen lijkt het erop dat onze coach Jacco Theu nisse de juiste snaar heeft weten te raken. De trainingsopkomst, in het verleden vaak zorgwekkend, is ronduit ver bluffend. Vrijwel de voltallige selectie is steeds present. Behalve het vlaggenschip van de vereniging draait ook het tweede team goed en voert het eveneens de rang lijst aan. Kortom, Tholense Boys is het jubileumjaar opmerkelijk goed begon nen. Aan de andere kant willen we ook realistisch zijn. In het voetbal regeert vaak de waan van de dag. Eén nederlaag tegen NOAD'67 kan ons uit de zevende hemel duwen. Zeker in het besef dat de week daarop alweer de Oesterdam-derby bij Rillandia wacht. De volgende lastige kluif voor de mannen van Jacco Theunis se. Hoe dan ook, we zijn bezig met een mooi seizoen. En kijken, zo lang het duurt, met veel plezier naar de stand op teletekst. Ook slaan we weer vrolijk de sportkranten in de regio open. Het is wel eens anders geweest, en nog helemaal niet zo lang geleden. Kwaliteiten Onze tegenstander van komende zater dag heeft eigenlijk geen introductie no dig. We kennen NOAD'67 als een ploeg die het ons door de jaren heen al tijd lastig heeft gemaakt. Een ploeg die beschikt over veel kwaliteiten. Coach Ko Stoutjesdijk moet dit jaar in de ach terste linie wat improviseren, met De Frel onder de lat en op de backposities ook niet de meest voor de hand liggen de namen. In het centrum van de de fensie is het talent Remy van Herk ge koppeld aan Arjan van Dijke, een 31-jarige speler die pas dit seizoen zijn opwachting heeft gemaakt in de hoofd macht. Met een ijzersterke controleur als John van Splunter op het midden veld en Iwan Geense als spelmaker be schikt NOAD'67 over een as die in de ze-klasse misschien wel ongeëvenaard is. Om het nog maar niet te hebben over bliksemflits Wiljan Lisseveld die zowel vanaf links als rechts gevaar weet te stichten met zijn op snelheid uitgevoer de rushes. Bovendien beschikken de Fluplanders voorin over Rob en Frank den Engelsman, broertjes die samen een tandem vormen en elkaar blinde lings weten te vinden. Kortom, er komt een ploeg van formaat naar De Bent. Daarom durven we de derby gerust het predikaat Topper mee te geven. Met zo veel sportieve belangen rekenen wij op een geweldige opkomst. U bent van harte welkom! Pupil van de week Opnieuw is Stijn de Coninck de Pupil van de Week. Ook de vorige thuiswed strijd was dat het geval njaar door ziek te kon hij echter geen acte de présence geven. Onze Stijn is 10 jaar en al 4 jaar lid van de club. Hij speelt in de D3 als rechtshalf, een positie die onze Real Madrid -fan goed ligt. Stijn kan name lijk goed passen en heeft een goed schot in de beentjes. Voetballen is fijn maar niet als er gemene tegenstanders tegen over je staan. Later wil onze pupil graag van sport zijn beroep maken maar eerst de CNS Regenboogschool afmaken. Tot slot nog even vermelden dat pan nenkoeken hem het beste smaken en dat de hond zijn lievelingsdier is. Stijn de Coninck A.B.S. Naai- Breimachines Bedrijventerrein "Welgelegen" Ondernemersweg 19 4691 SL Tholen Tel.: 0166-60 70 85 Naai- en lockmachines Breimachines Alle reparaties Wol breimachinegarens Borduurpakketten DtlUtTOoC 1 IKOMUMUI^B VgBgf ARTENSDUK n is - Inruil en Financiering - Open: di t/m vrij za 9.00- 17.30 uur 9.00- 16.00 uur Molendijk 1-4 ST.MAARTENSDUK TtL(01M) W 2115 www.verjaal.nl Wassen - Drogen - Vriezen - Koelen - Home Cinema LCD/Plasma - Huishoudelijk apparatuur Digitaal foto en film - Digitale TV - Computer accessoires Installatietechniek Professioneel geluid - Eigen Service dienst Vliethof 3 4691 HATholen Turjl CM Fax 0166-606711 llL-/L_L_IN www.apotheektholen.nl De apotheek is geopend: ma t/m vr 8.30-17.30 u. en za 11.00-12.00 u. Voor spoedreceptcn buiten de openingstijden vindt u informatie bij de apotheek of op de telefoonbeantwoorder. Herhaalreceptuur, waarvan u voor 11.00 uur bij de arts de uitgeknipte etiketten heeft ingeleverd, kunt u na 16.00 uur of de volgende dagen ophalen bij de apotheek. Noordzijde Zoom 7,4613 AA Bergen op Zoom Telefoonnummer: (0164)27 44 90 Faxnummer: (0164)27 44 99 E-mailadres: info@derijke-partners.nl Uw adres voor: accountancy, loonadministraties en belastingadviezen - Ramen, Deuren Winkelpuien - Automatische Deuren - Isolatie Glas - Rolluiken - Zonwering Slabbecoornweg 21, 4691 RZ Tholen Teleloon 0166-604140. Fax. 0166-604123 Teven» uw adres voor alle glassoorten U zoekt een beëdigd makelaar/taxateur op het eiland Tholen! Hans Hopmans, Molenvlietsestraat 5,4691 BT Tholen. Telefoon 0166-603525 www.hopmansengeense.nl teeels Welgelegen 2b Tholen T 0166 606 681 E info8engelsmantholen.nl vnvw.engelsmintholen.nl Openingstijden: vrijdag 10.0017.00 uur. zaterdag 10.00 16 00 o en op afspraak ProfileTyrecenter Rinus Roon Nijverheidsweg 8, 4695 RC St.-Maartensdijk Tel. 0166-664198 NIET ALLEEN BETER IN BANDEN aé/Z tv/ Zuid Oudaan 6- 469THH Tholen Tel 0166-603381 Mob. 06-28673 Fax 0166-612032 E-mail: info@atelieraurum.nl www.atelieraurum.nl Eendrachtsweg 9 4691 EK Tholen Tel 0166 - 60 64 44 klaassen Fax 0164 - 24 88 44 mondzorg totaal gllrrila^ Bal Wattstraat 3,Tholen, tel. 0166-602440, fax 604440 www.autobedrijfbal.nl Markt 6, Tholen, Tel. 0166-604947 tholen@benvdheiden.nl Serengeti Ray-Ban Ck sun Vogue DKNY

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2009 | | pagina 19