'De hele straat kwam binnenvallen iedereen leefde heel erg met ons mee' Luchtmacht opent jubileum it r U n Nicola 12 cent Andrea van de Velde dirigeert jeugdorkest op concert dierendag Nieuwe bedrijven Donderdag 24 september 2009 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Chemohond leidt bij Julie Diemei uit Sint-Maartensdijk aandacht af van kanker Bosatlas Bang Toekomst staat stil Ambities Start inschrijving talentenjacht Joth Jubileurti Concordia Tholen sprankelend Coricordia x TJio/eq Springlevend Show rond dierendag fr Smullen Tholen Oud-Vosserneer Sint-Annaland Stavenisse Sint-Maartensdijk Scherpenisse Poortvliet Sint Philipsland •verzekeringen •financiële diensten hypotheken «pensioenen Appeltaarten op de stoep. Gladio len in een emmer. Ruim 700 feliei- tatiekaarten en een hele woon straat die komt binnenvallen. Julie Diemei (51) uit de Gladiolen- straat in Sint-Maartensdijk, wc schrijven 2004. is weer thuis uit het ziekenhuis. Juichende kinde ren op de Casembrootschool in Sint-Annaland. Euforie binnen het gezin. Goed, ze raakt haar haar kwijt door de chemokuren. Maar daar is een hoofddoekje goed voor. En de hond Ritz uitla ten bleek geen probleem. „De mensen keken meer naar de hond dan naar mijn kop. We noemen Ritz ook wel eens ons chcmohond- je", lacht Julie Diemei. De Eendrachtbode praat met haar over eierstokkanker. Een van de ge vaarlijkste- en agressiefste kanker soorten voor vrouwen die er is. Ze kreeg het in 2004 en in 2006 nog maals. Ze vroeg om een prognose. De oncoloog haalde er statistieken bij. „Van de 11 (X) vrouwen die het per jaar krijgen, overlijdt de helft bin nen een jaar. Slechts 10 procent blijft uiteindelijk leven." En bij die 10 procent hoort Julie Die mei. Juf Julie, zoals de kinderen haar noemen. De juf geeft weer les. De juf dirigeert samen met een collega het Casembrootkoor. Ze is betrokken bij een gospelkoor in Goes, zingt in het vrouwenkoor Kir Royal en leest het regionieuws bij de lokale omroep. Maar het duurt tot en met 2011 voor ze tot enige geruststelling kan zeggen dat ze de ziekte heeft overwonnen. Julie Diemei wil desgevraagd haar verhaal kwijt om anderen mei de ge vreesde ziekte een hart onder de riem te steken. Om anderen te vertellen dat het niet altijd het einde hoeft te zijn. Daarbij is een aantal zaken van be lang. Ook al zijn die niet alles zalig makend. Julie: „Wat je in elk geval nodig hebt. is een positieve levens houding. En een goede behandeling van de artsen en het aanslaan van de chemokuur. En over alles watje mee maakt, praten. Met je man, met je kinderen. We hebben drie kinderen. Jaco van 25, Carlijn van 21 en Coen van 16 jaar. En we hebben niets voor ze verzwegen. We hebben alles open en eerlijk met elkaar besproken. Ge zegd wat de risico's zijn en hoe groot die zijn." Ben Diemei (54): „Tot voor de ziekte ging alles in ons gezin voorspoedig. Leuk huis, fijn gezin, prettige baan. En over ziektes? Dat overkomt alleen anderen. Tot je er zelf mee wordt ge confronteerd." Julie: „En denk maar niet dat het krij gen van kanker altijd aan de levens stijl ligt. We eten verse groenten. We gebruiken geen zoetigheid. Roken hebben we nooit gedaan en afgezien van af en toe een glas wijn, wordt er niet gedronken." We schrijven 1977 als Julie het on derwijs ingaat. Kleuterleidster in De Lier. daarna in Rotterdam. „Een klas met 49 kinderen, waarvan 48 allcch- toontjes. We woonden in Hillegers- berg. later in de wijk Zevenkamp en werden in de buurt erg geconfron teerd met drugs. We kregen het steeds minder naar ons zin." Voor Ben was verhuizen geen pro bleem. Hij is van beroep verftech- nisch adviseur en houdt kantoor aan huis. Er kwam een huis beschikbaar in Sint-Maartensdijk. „Wij de Bosat las erbij. Waar ligt Sint-Maartensdijk. Vervolgens kijken naar de woning en die vinden we nog steeds geweldig." Er komt een vacature bij de Casem brootschool en in 2001 werd ze aan genomen. Geen discussie met de kin deren die al een eigen leventje in Rotterdam aan het inrichten waren. „Carlijn zat in de brugklas. Die had het er het meest moeilijk mee. De jongste had vrij snel een vriendje die op een boerderij woonde. Die had het gelijk naar zijn'zin. Mijn dochter be gint langzamerhand ook te wennen. De oudste heeft helemaal zijn draai gevonden. Alles gaat goed. Totdat Julie zich in juni 2004 niet goed voelt. „Ik werd dikker, kreeg pijn in mijn onderrug en met die toch wat vage klachten ben ik naar de huisarts gegaan. Die gaf me pijnstillers, maar ik kreeg ook last van mijn buik en vroeg een ver- wijskaart voor de gynaecoloog." Het was 21 juni toen ze onder een stralend zonnetje naar Lievensberg vertrok. „Blijf maar thuis zei ik tegen Ben. Het zal wel een vleesboom zijn. Niets om je ongerust over te maken." In Lievensberg constateerde de arts met enige bezorgdheid in zijn stem, dat er iets mis was met de eierstok ken. „Ik dacht onmiddellijk aan kan ker. Een paar ooms, tantes, een opa en een nicht zijn overleden aan de ziekte. Maar ja. ik was 46, dus je denkt niet aan eierstokkanker. Dat is voor oudere vrouwen, denk je." Er werd een echo gemaakt, bloedon derzoek gepleegd en de diagnose kon niet slechter. Eierstokkanker. Com pleet over haar toeren belde ze Ben. Die schrok uiteraard net zo hard. „Het komt nu wel allemaal heel erg dichtbij", was mijn eerste gedachte. Julie werd ziek. Lichamelijk ziek en daar kwam nog eens een enorm ge voel van moeheid bij. Er kwam niets meer uit haar vingers. Ben werd bang. Bang dat zijn gezin iets vreselijks ging overkomen. Die angst had effect op de zijn werk. De werkgever had dat in de gaten en zei dat hij eerst moest zorgen dat thuis al les goed ging. Het werk kwam wel. Dat betekende boodschappen doen. Ziekenhuisbezoek. Het huishouden kwam op zijn nek neer. Dat lukte. De kinderen gingen wonder boven won der hun gewone gang. Julie: „Ik denk dat de aanwezigheid van hun vader ze er heeft doorgesleurd. Ze zijn geen van allen blijven zitten." Julie wordt op 25 augustus geope reerd. De eierstokken worden verwij derd, maar de arts constateert uitzaai ingen. ,lk heb gelijk gevraagd wat mijn levensverwachtingen waren. De behandelende geneesheer zei: laten we maar eens kijken of je er over een jaar nog bent. Ik heb drie dagen lang liggen janken van ellende." De oplossing lag toch in het aanslaan van de chemokuren. „Gebeurt dat niet, dan is het einde oefening." Intussen gaat het met Ben slechter. Binnen zijn werkkring levert het feit dat hij voor het gezin zorgt, scheve verhoudingen op. Op een bepaald moment is het met de coulance van de werkgever eveneens gedaan en be sluit hij elders te solliciteren. Echt prettig gaat het allemaal niet. „Je wordt als je kanker hebt of hebt ge had als patiënt geweldig behandeld en gesteund. Maar met de huisgeno ten wordt geen rekening gehouden. Die moeten alles zelf maar oplossen. Je wordt maatschappelijk in de steek gelaten. Er was voor ons geen enkele steun." Het echtpaar was bezig met het wijzi gen van een hypothecaire overeen komst. „We waren haast rond, toen Juul ziek werd. Vervolgens kregen we toch een partij problemen. Van het ene moment op het andere werden we van cliënt patiënt. Patiënt met een verhoogde risicofactor." Julie Diemei had weinig geluk. De uitzaaiingen waren op het buikvlies en op de darmen terechtgekomen en deden daar hun verwoestende werk. Dat betekende opereren na de eerste chemokuur. „In december ben ik ge opereerd en daarbij zijn alle plekken weggehaald, zeiden ze. Daarna nog drie chemokuren. Geweldig zoals ik in de Lievensberg ben behartdeld en begeleid." Ze constateerde dat de kinderen wei nig van hun angsten en verdriet lieten merken. „Ze hadden alle drie iemand waar ze hun verhaal kwijt konden. Alleen Ben was heel erg gesloten in die tijd. De buurt en de school re ageerden bij mijn thuiskomst gewel dig. Appeltaart, bloemen, kaarten en veel bezoek. De hele straat kwam binnenvallen. Iedereen leefde mee." Oké. Ze werd kaal. Zingen bij Kir Royal en bij de gospelgroep Clarity deed ze met een hoofddoekje om. „Tussen de chemo's door deed ik nog van alles. Doe je dat niet, dan word je eenzaam." Zo werd ze in 2006 verteller bij Het Spektakel in Sint-Annaland. Op het toneel sjouwde ze met een stoel waarin ze het verhaal vertelde, heen en weer. Groot was de schrik toen ze in die pe riode bloed in de ontlasting ontdekte. Wederom verdween de grond onder de voeten van beide echtelieden. Een onderzoek leerde dat er een tumor in de darm zat. Het resultaat van een uit zaaiing van de eierstokkanker. Aan de euforie van de thuiskomst twee jaar daarvoor kwam een bitterhard einde. Chemo, opereren en nog eens chemo. „Maar met als resultaat dat ik er nog ben. Over twee jaar kunnen we voor zichtig zeggen dat ik beter ben." Echt hélemaal zeker van de /.aak zijn ze in Sint-Maartensdijk niet. Ben: „En dat niet alleen. Ook al is ze straks compleet genezen verklaard, de diagnose kanker zal ons blijven achtervolgen. Wat dat betreft staan we bij toekomstige ontwikkelingen van ons gezin volkomen stil. Zodra er een gezondheidsverklaring naar waarheid moet worden ingevuld, kunnen we maar weinig ondernemen. Dat geldt ook voor de kinderen of bij sollicitaties. Of het afsluiten van ver zekeringen. Noem het maar op. Over al moet je invullen of je kanker hebt gehad en ook of die ziekte in de fami lie voorkomt. Gesteld dat mijn doch ter straks een huis wil kopen en een hypotheek nodig heeft. Dan zal ze op die vragen ook antwoord moeten ge ven. Eigenlijk hebben we, als Julie net zoveel kans heeft als een ander om de ziekte weer te krijgen, geen toekomst. Onze toekomst staat stil." Ben zou willen dat al bij het begin van het stellen van de diagnose bij de huisarts, iemand wordt ingeschakeld die van dit soort gevolgen verstand heeft. Maar die heeft hij nog niet ge vonden. Een internist van het ziekenhuis zei dat niet met zoveel woorden. Maar ze waarschuwde wel dat Julie er reke ning mee moest houden dat haar le ven nooit meer wordt zoals het was. Julie Diemei: „Kom op. Het leven gaat wel door. En ik ben er nog en voel me goed. Ik heb weer ambities. Bijvoorbeeld zitting nemen in de schoolleiding. Ben is meer het relati verende type. Ik spring als een dolle stier weer overal in." Vast staat dat Julie Diemei, anders dan drie jaar geleden, niet meer bij de dag leeft, maar ondanks alle twijfels wel degelijk toekomst ziet. „De le zers die het overkomt, moeten weten Bert en Julie Diemei met hun 'chemohondjeRitz voor hun woning in Sint-Maartensdijk. dat, wanneer de diagnose wordt ge steld, je niet meteen overleden bent. Je hebt nog tijd. Die kun je op heel veel manieren gebruiken. Geniet van iedereen die je liefhebt en blijf om je heen kijken." Julie Diemei heeft ook een waarschu wing. „Over tien jaar heeft 1 op de 3 mensen te maken met kanker. Óp een bevolking van 16 miljoen mensen dus ongeveer 5 miljoen. Het wordt zaak dat verzekeringsmaatschappij en, banken en de politiek daaraan aandacht gaan besteden. Bedenk wel, voor al die mensen staat het leven stil." Alle Tholenaren met een bepaald talent kunnen zich inschrijven voor de talentenjacht die de jongerenraad op 23 oktober organiseert. Ze treden dan op in de show Tholen's got ta lent in de Vossenkuil in Oud-Vosse- meer. Een jury onder leiding van de Thoolse sfeermaker Leo Troost be oordeeld de optredens. Er zijn drie prijzen te winnen over de vijf cate gorieën waarin de uitvoeringen worden onderverdeeld: muziek, zang, dans, cabaret en beweging. Er is die avond, die om acht uur begint, plaats voor maximaal 25 acts. In schrijven kan via de website van de jongerenraad Tholen (www.jonge- renraadtholen.nl) waar een in schrijfformulier is te vinden. Daar op staan ook de voorwaarden. Zo mag een optreden niet langer dan acht minuten duren, mogen er geen discriminerende en kwetsende tek sten en bewegingen in voorkomen en dienen deelnemers zelf de beno digde attributen zoals een instru ment mee te nemen. De Joth richt zich vooral op de eigen doelgroep, maar vindt het geen probleem als er deelnemers zijn die daar buiten val len. Jongerenraadslid Michiel van de Velde: „Als iemand boven de 35 is en wil meedoen, kan die ook in schrijven. En een deelnemer kan bijvoorbeeld ook samen met zijn ouders optreden." Ook verenigingen kunnen meedoen. Maandag 22 september: Doré 14, Frieslander 10-12, Nicola 12, Ei genheimer 14, Bildtstar 14, bonken 22, drielingen 7, kriel 30, aanvoer 72 ton. Donderdag 17 september: Doré 14, Frieslander 10-12, Nicola 12, Eigenheimer 13-14, Bintje 10, Bildtstar 14, Irene 15, bonken 22, drielingen 7, aanvoer 62 ton. „Als je zo begint, wordt het moei lijk om dit niveau voort te zet ten", kreeg voorzitter Gert Diet- vorst van de stichting jubileum Concordia Tholen in de pauze te horen. Daarmee werd het ope ningsconcert van het orkest van de Koninklijke Luchtmacht ter gelegenheid van het 125-jarig be staan van de koninklijke muziek vereniging vrijdagavond in Meul- vliet in elk geval als een groot succes ervaren. Zo'n 450 belang stellenden genoten in de sporthal van een gevarieerd concert, waarin de komende herdenking van de 65-jarige bevrijding alvast doorklonk. Op zaterdag 3 okto ber staat Meulvliet in het teken van dierendag. Vrijheid was het thema van het pro gramma in Tholen, waarmee het luchtmachtorkest een tournee door Nederland zal maken. Daarbij wordt ook schouwburg de Maagd in Ber gen op Zoom weer aangedaan, zodat de Thoolse muziekliefhebbers vlak bij nog eens kunnen genieten. Van de militaire orkesten is de KLU- kapel de minst militaire gezien het swingende karakter van de program ma's, waarin vaak zangsolisten op treden. Dat swingende past ook wel bij het dynamische van de lucht vaart, waarbij de KLU als vernieu wend bedrijf met een jonge uitstra ling wil overkomen. De bekende filmmuziek uit Soldaat van Oranje bracht het Thoolse publiek in Meulvliet direct al in de stemming. Zangeres Talita Angwarmasse opende met Lily Mariene, ook zo'n klassieker die bij de Tweede Wereldoorlog hoort Tholenaar Steven Dietvorst, tenorsaxofonist in het orkest van de Koninklijke Luchtmacht, trad vrijdagavond in Meulvliet op ter gelegenheid van het 125-jarig jubileum van Concordia. Links voorzitter Piet Geuze van de koninklijke muziekvereniging uit Tholen. en die in de KLU-toumce met Con cert for freedom in vele theaters te ho ren zal zijn. Robin van Beek is daar niet bij. maar hij zong wel in Meul vliet, o.a. een nummer van popband Sting, waarbij oud-Tholenaar Steven Dietvorst op tenorsaxofoon in het be geleidende trio speelde. De leiding van het orkest gunde hem zelfs een solo voor eigen publick en met een trio trad Dietvorst ook nog op met het zangduo in I'll fly. Advertentie I.M. Voorzitter Piet Geuze noemde het een grote eer dat het orkest van de Koninklijke Luchtmacht de start van het jubileumjaar voor Concordia mocht inluiden. „Onze 125-jarige muziekvereniging heeft een zeer rij ke historie, maar is springlevend dankzij ook vele jongeren." De voorzitter kondigde voor elke maand een concert aan in het jubileumjaar, om te beginnen 3 oktober rond die rendag. De beroepsmusici van de luchtmacht, die in Amersfoort hun thuisbasis hebben, bliezen voor en na de pauze alle genres van de re genboog. Van de Appeltjes van Oranje, via country en westernmu- ziek tot grotere orkestwerken. „Het was kleurrijk, sprankelend en met veel contrasten", stelde SJC-voor zitter Gert Dietvorst tevreden vast. De Spaanse gastdirigent Miquel Rodrigo, actief in Valencia en Cor doba, beloonde de staande ovatie in Meulvliet met een toegift van Ram ses Shaffy. Het orkest van de luchtmacht begint in januari aan de tournee Concert for Freedom met Ellen ten Damme als speciale gast. Concordia is zaterdag 3 oktober al weer aan de beurt met een concert van het jeugdorkest, de samenspel- groepen en de blokfluiters rond die rendag. Het is bedoeld voor alle kin- der die van dieren houden, voor hun ouders, broertjes en zusjes en opa's en oma's. Maar ook voor de juffrouw en de meester van de school. Dili gente Andrea van de Velde-Slabbe- koorn heeft een programma gemaakt dat om zeven uur begint en twee uren in beslag neemt. Het belooft een spektakel te worden, zegt ze. Ze wil er wel wat van vertellen maar niet al les verklappen. „Vanwege het jubi leum hebben we na een studiedag met dirigent Marcel Hartendorp zit ten brainstormen om iets extra's te doen met de jeugd. Zo zijn we op dierendag uitgekomen. Daar kun je veel kanten mee op, want er is veel muziek geschreven over dieren." De 28-jarige Andrea kwam in 2(X)2 naar Concordia om les te geven op klarinet. Op dat instrument is ze af gestudeerd. Ze volgde het conserva torium in Rotterdam en Tilburg. Een Andrea v.d. Velde dirigeert het jeugdorkest. jaar later werd ze gevraagd om ook het jeugdorkest te gaan dirigeren. In de loop der jaren zijn de banden met Concordia verder aangehaald. La chend: „Tja, ik werd toen in Bergen op Zoom opgehaald met de auto van de trein door Job van de Velde. Die speelt trombone in de harmonie en bastuba in het jeugdorkest. Daar ben ik mee getrouwd. Dus dan blijf je ook Concordia wel trouw." Het stel woont in Kapelle maar hun muzika le hart ligt in Tholen. Het jeugdorkest telt ruim 35 jongens en meisjes, vanaf twaalf jaar. „Het is heel leuk om te zien dat Concordia goed in de jeugd zit. Maar nog be langrijker is dat ze enthousiast is. Het is ook opmerkelijk dat landelijk gezien de trend is dat er minder jeugd naar de muziekverenigingen gaat, maar dat dit voor Concordia niet opgaat." De jongens en meisjes die in het jeugdorkest spelen hebben allemaal het A-niveau. „Als ze op hun negen de beginnen, dan zijn ze twaalf als ze in het jeugdorkest kunnen spelen. Sinds vorig jaar hebben we ook maar liefst drie samenspelgroepen. In de eerste samenspelgroep komen leerlingen die één jaar les hebben gehad en een examen hebben afge legd. Dat zijn nu zeven blazers en vier slagwerkers. Hebben ze een sei zoen gespeeld dan aan ze naar de tweede groep na weer een examen. In de tweede groep spelen elf bla zers en 1 slagwerker." Gaat dit vooral om jeugd. Concordia kent ook volwassenen die een instru ment gaan bespelen. Daar is ook een samenspelgroep voor gestart. „Dat is een goede zet van het bestuur." Op het concert krijgen ook de leer lingen die pas zijn begonnen bij Concordia een taak. Wat ze gaan doen, wil de dirigente nog niet ver klappen. Wel dat ze nog geen mu ziekinstrument zullen bespelen. „Daarvoor zijn ze nog te kort be zig." Wat wel bekend is dat er bekende deuntjes worden gespeeld zoals The lions sleeps tonight. Andrea heeft de jeugd gevraagd welk dier ze zouden willen spelen. Ook dat is straks terug te zien en te horen in Meulvliet. De kleintjes die meekomen naar het concert, wordt gevraagd hun knuffel mee te nemen, mocht het te span nend worden in de zaal. Behalve de samenspelgroepen treedt ook de blokfluitgroep. onder leiding van Marieke Verkamman. op. Er is een rattenvanger, een haas. een schild pad en een kikker. En één grote be kende gast uit het dierenrijk, zegt Andrea. „Maar dat ga ik niet ver klappen. Het wordt smullen." Eén ding is zeker, zegt ze. „We hebben al heel veel voorpret. Dat is ook heel belangrijk. Kaarten zijn verkrijgbaar op de voorkoopadressen en aan de kassa. Inschrijving van nieuwe bedrijven op Tholen en Sint Philipsland in het Handelregister in de maand juni. Glazenwasserij en schoonmaakbe drijf Van Wezel. Kotterstraat 24, een manszaak van J.A.L. van Wezel Praktijk de Brug, Windmolen 2, prak tijk v(x>r psychologen, eenmanszaak van G. Ouwersloot. Natuurgeneeskundige praktijk H.G.T. Willekens, Jolstraat 1, eenmanszaak van mevr. H.G.T. Willekens. J.M. Schot tandarts. Windsingel 75, eenmanszaak J.M. Schot. Van Kuijk thuiszorg. Binnenkamer 1, verpleegkundige in de thuiszorg, een manszaak mevr. M.A. van Kuijk-de Mooij. Goodmood Drum Productions, Kui- persdreef 82, beoefening van de podi umkunst, eenmanszaak van M.J.Chr. van Zundert. BC company b.v.. Hofstede 13. trai ningscentrum voor persoonlijke trai ning, ontwikkeling, teambuilding en managementtraining, bestuurders G.M.A.M. Heeffer en mevr. K. Heeffer-Manders. Salon voor senioren. Prins Clauslaan I, het treffen van voorbereidingen voor de uitoefening van schoonheids- verzorging voor senioren in een vrij toegankelijk zorgcentrum, eenmans zaak van C.A. Polderman. Praktijk voor klassieke homeopathie Henk Slobbe. Hikseweg 8. eenmans zaak. Psychologie praktijk Tholen. Molen weg 17, eenmanszaak I.W.J. Soeters. M.A. Reins-Hage. Duivekeetseweg 6, akkerbouw en tuinbouw, eenmans zaak. Bloemenkwekerij 2000, Molenweg 22, eenmanszaak J.M. van Dijke. J.A.F. Teuthof. Hofstraat 29. indus triële, administratieve en toezichthou dende dienstverlening, eenmanszaak. W. Koop bouw en sloop, Kalisbuurt IItimmeren, afbouw, lassen en fit ten, alsmede sloopwerkzaamheden, eenmanszaak W.R. Koop. Monique de Rooij, Klipper 2. kunst zinnige vorming van amateurs, een manszaak. Aannemingsbedrijf Gebr. Moerland b.v., Bierensstraat 13, enig aandeel houder holding gebr. Moerland b.v., 21 personeelsleden. Maatschap M.J. en M. Kooijman en H.E. Kooijman-de Jonge. Joanna Ma- riapolder 5, productie en verwerking van agrarische produkten. Sana Armband, Voorstraat 56, klein handel in armbanden (webwinkel), vennootschap onder firma van mevr. J.S. Rijnberg en B. Rijnberg. Kantine Oud Kempen. Buurtweg 5, eetcafe, nevenvestiging van Klus Groen Louise. Buurtweg 3. De groene-t. Prinses Beatrixstraat 20, import van en kleinhandel in Ja panse theeproducten en accessoires, vennootschap onder firma van J.Th. van der Male uit Poortvliet en E.W.J. Denissen. Den Engelsman holding b.v., Tol weg 1, enig aandeelhouder J.A. den Engelsman, directeuren J.A. den Engelsman en mevr. Ph. den En- gelsman-Potappel. De Groot metsel-, lijm- en tegel werken. Pres. Rooseveltstraat 54. eenmanszaak J.J. de Groot. Schepens tweewielers en reparatie, Nijverheidsweg 16, eenmanszaak B.J. Schepens. Pedicure Jenny, Kaaistraat 17-19, eenmanszaak mevr. A.M.L. Diet- vorst-Koopman. Ergotherapie Tholen. Oostsingel 29, eenmanszaak mevr. P.C. Eerland-de Graaf. Praktijk voor Shiatsu therapie. Meerkoetlaan 24. natuurgeneeskun de. eenmanszaak mevr. S. Berger. M.L. Zorg, Haven 42, verzorgende niveau II in de thuiszorg, huishou den, douchen, aankleden, maaltij den en medicijninname, eenmans zaak mevr. M.L. van der Molen. Maatschap J.H.E. Janssen en A.J. Janssen-Poot. Oostvest 22, praktijk voor huisartsen, 5 personeelsleden. Maatschap Nelisse-Oudesluijs, Zu- renhoekseweg Ilandbouwbedrijf van J.J. Nelisse en mevr. J.C. Nelis se-Oudesluijs. A.M. Kloet, Tweede Dijk 5, land bouwbedrijf, eenmanszaak. L. Bijnagte, Molenstraat 17, land bouwbedrijf, eenmanszaak. Maatschap Jagt, Platteweg 10, land bouwbedrijf, maten P.I. Jagt, mevr. E.A.J. Jagt-de Groen en M.C.P. Jagt. Glanssa hygiëne products. Philips de Goedestraat 4, vervaardiging van. import en export van en groothandel in reinigingsmiddelen en producten, vennootschap onder firma van G. Tol uit Putte en J.G.A. Tol. Jobse bouwkundig adviesbureau en fotografie. Burg. van Oeverenstraat 17, eenmanszaak R. Jobse. Maatschap D.J. en W.J. Hage en R.G. Hage-van Nieuwkerk. Essendijkweg 5, landbouwbedrijf en het fokken van rundvee, schapen en geiten. Maatschap Boma's-Verkerke, Schoolstraat la. praktijk van tan dartsen, maten M. Bomans en mevr. J. Bomas-Verkerke, 4 personeelsle den. v<,o»'Wvc SNS-JJfio Hypotheek adviseur nbua betrokken Burgemeet 25 4593 CJ Poortvliet T: (01551 512509 F: (01651 512912 Postbus 47 4690 PR Tholen E: info@overbeeke.nl I: uiujuj.overbeeke.nl

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2009 | | pagina 5