De Vlieger sunt. sunts Monuta Tholen Familieberich ten Cor de Kaasboer A drie/ A ardejv en/ B v A cwdew-Gtte/ opcc ew omcv Verhees 2009 P. Kidderhof e*v L.J. Pidderhof-punter MARINUS DIJKE MARINUS DIJKE MARINUS DIJKE MARINUS DIJKE Uitvaartverzorging Lgicfa van Wingen Gepaste zorg vanuit respect Tel: 0113-63 91 08 M. DIJKE M. DIJKE MARINUS DIJKE MARINUS DIJKE Plaats uw familieberichten in de Eendrachtbode CATHARINA POTAPPEL -LINDHOUT TANTE KAATJE CATHARINA POTAPPEL- LINDHOUT TANTE KAATJE KOMMERI NA WALPOT VAN DER WELLE Cor I I I Overjarige brokkelkaas meer dan 1000 dagen gerijpt 1 kilo €5,95 1 I Chevretta oud Heerlijke oude geitenkaas uit Noord-Holland kilo 9,95 Molenpad 4 4696 BP Stavenisse Telefoon: 0166-69 74 38 Mobiel 06-10 64 28 07 Wij verzorgen alléén begrafenissen Voor een respectvolle en waardige uitvaart met de grootste zorg verzorgd GRAFMONUMENT steenhouwerij de kort www. dekortnatuursteen. nl EENDRACHTBODK, DE THOOLSE COURANT Donderdag 20 augustus 2009 Maandag 17 augustus was het 25 jaar ge leden dat zij in het huwelijk zijn getreden. Wij wensen hen nog vele jaren samen. Sander en Matthew Gina Ra en Ma Otte Harry en Claudia Han en Ali Herbert en Chantal Sint-Maartensdijk, augustus 2009 Op 20 augustus 2009 zijn onze ouders Kfr en/ A Verhees 50 jaar getrouwd. Van harte gefeliciteerd namens de kinderen. Wij wensen jullie nog vele mooie jaren samen. 4698 CV Oud-Vossemeer, augustus 2009 Doornickstraat 9 Vandaag zijn onze lieve 50 jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd en een fijne dag toegewenst. Melissa en Maurice Oud-Vossemeer, augustus 2009 2954 Op D.V. woensdag 26 augustus hopen onze ouders en grootouders hun 55-jarig huwelijk te gedenken. Dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven. Piet en Thea Marco en Shelbey Wendy Jeroen 4697 BG Sint-Annaland, augustus 2009 Hoenderweg 47 UITVAARTZORG Tholen Sint-Philipsland Dag en Nacht fJr1 Contactpersoon /A J.M. Steijn, Eendrachtstraat 49 4675 CR Sint Philipsland Telefoon 0167 57 2105 www.uitvaartdevlieger.nl Bedroefd om het grote verlies geef ik u ken nis dat na een kortstondige ernstige ziekte door de Heere van mijn zijde is weggeno men mijn geliefde man echtgenoot van Lena Cornelia Manschot drager van de Eremedaille in goud verbonden aan de orde van Oranje-Nassau Lid in de orde van Oranje-Nassau in de leeftijd van 79 jaar. Scherpenisse: L.C. Dijke-Manschot Bergen op Zoom, 14 augustus 2009 Cloveniersplantsoen 4 4694 ES Scherpenisse De rouwdienst is gehouden j.l. dinsdag 18 augustus om 13.00 uur in het kerkge bouw van de Gereformeerde Gemeente, Schoolstraat 2 te Scherpenisse. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsge vonden op de Algemene Begraafplaats te Scherpenisse. "k Sla d'ogen naar 't gebergte heen." Psalm 121 Wij zijn bedroefd door het plotselinge over lijden van onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Lena Cornelia Manschot in de leeftijd van 79 jaar. Wij bidden onze zus, schoonzus en tante de kracht en troost van de Heere toe. Woerden: Karei M. Manschot t in herinnering Geri Manschot-Verveer Alphen a/d Rijn: Albert Manschot Jelly Manschot-Vellinga Goedereede: Adriana den Hertog- Manschot Aad den Hertog Neven en nichten 14 augustus 2009 Met ontroering delen wij u mede, dat na een kortstondige ernstige ziekte door de Heere uit ons midden is weggenomen ons oud-bestuurslid en -voorzitter echtgenoot van L.C. Manschot in de leeftijd van 79 jaar Met dankbaarheid gedenken wij de vele arbeid die hij vanaf 1959 t/m 13 mei 2009 voor onze school heeft mogen verrichten. Sterke de Heere de achtergebleven weduwe in dit smartelijke vérlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Namens het bestuur van de Groen van Prinstererschool te Scherpenisse A.N. van den Hoek, voorzitter C.W. Kleppe, secretaris Scherpenisse, 14 augustus 2009 Bedroefd geven wij kennis dat na een korte ernstige ziekte de Heere van ons wegnam onze neef echtgenoot van Lena Cornelia Manschot in de leeftijd van 79 jaar. Scherpenisse: Rien en Jo Bolier- de Groen Sint-Annaland: Aat en Jan Guiljam-Dijke Scherpenisse, 14 augustus 2009 Mogelijkheid tol het van te voren vastleggen van uitvaartwensen. Mob: 06 - 40 48 40 76 Dag en nacht beschikbaar. Contactpersoon: mevr. C. Hengstmengel Sint-Maartensdijk, tel: 0166 - 66 41 65 Stnepseweg 4. 4435 RL Baarland www lindavanwingen nl De Gemeenteraad van Tholen en het Col lege van Burgemeester en Wethouders heb ben kennisgenomen van het overlijden van het oud-raadslid drager van de Eremedaille in goud verbonden aan de orde van Oranje-Nassau lid in de orde van Oranje-Nassau De heer Dijke is raadslid geweest van de voormalige gemeente Scherpenisse gedu rende de periode 1965 - 1971 en van de gemeente Tholen gedurende de periode 1974 -2002. Wij herinneren ons de heer Dijke als een gedegen en vooral beminnelijk volksverte genwoordiger. Wij gedenken hem met veel waarderingen wensen mevrouw Dijke-Man- schot en verdere familie veel troost en sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Namens de Gemeenteraad van Tholen de griffier dfe voorzitter W.C. Antes W. Nuis Namens het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Tholen, de secretaris de burgemeester S. Nieuwkoop W. Nuis Tholen, augustus 2009 Het bestuur van de SGP kiesvereniging Tot de Wet en de Getuignis te Scherpenisse heeft met droefheid kennis genomen van het overlijden van onze voorzitter op de leeftijd van 79 jaar. Namens het bestuur G.M. Quaak, secretaris Scherpenisse, 14 augustus 2009 Met ontroering delen wij u mee, dat na een korte en ernstige ziekte de Heere, voor ons nog onverwacht, heeft weggenomen ons oud-fractievoorzitter en raadslid, de heer In de oude gemeenteraad van Scherpenisse en later vele jaren in dé nieuwe raad van Tholen heeft hij als raadslid en fractievoor zitter in getrouwheid zijn kracht mogen geven voor de zaak van de SGP in de ge meenteraad. Ook zat hij een periode in de Provinciale Staten van Zeeland. Nog steeds leefde hij mee binnen de steunt'ractie. Ook als bestuurder van de Statenkring, de Pro vinciale vereniging en de kiesvereniging van de SGP mocht hij zijn krachten geven. De Heere gedenke de achtergebleven weduwe en de familie. Hij heilige deze roepstem aan ons aller hart. Namens de wethouder, de fractie en het be stuur van de gemeentelijke kiesvereniging der SGP in de gemeente Tholen. J.W. Duvekot, voorz. M.J. van Dijke, secr. K.A. Heijboer, weth. P.W.J. Hoek, fractie voorz. Scherpenisse, 14 augustus 2009 Met verslagenheid en droefheid hebben we kennisgenomen van het sterven van onze oud-voorzitter echtgenoot van L.C. Manschot Hij mocht 50 jaar zijn krachten geven voor onze Groen van Prinstererschool te Scher penisse in het bestuur. Nog maar zo kort geleden, op 27 mei, hebben we van hem en zijn vrouw afscheid genomen op school. Gods wegen zijn niet te doorgronden. Ster ke de Heere mevr. Dijke en Hij heilige deze roepstem aan ons aller hart. Namens de directie, het personeel en de kinderen van onze school. Scherpenisse, 14 augustus 2009 Elk leven heeft zin, als men in vrede sterft. t Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, heb ben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante weduwe van Marinus Pieter Potappel in de leeftijd van 82 jaar. W. Lindhout C. Lindhout-Minheere J.W. Hage-Lindhout W.J. Wessels-Lindhout Neven en nichten Achterneven en nichten Oud Vossemeer, 17 augustus 2009 Correspondentieadres: Dhr. M.A. Wessels, Philip van Dorpstraat 35, 4698 RV Oud-Vossemeer De afscheidsdienst zal worden gehou den vrijdag 21 augustus om 11.00 uur in het Dorpshuis De Vossenkuil, Bou Kooij- manstraat 48 te Oud-Vossemeer. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemd Dorpshuis gelegenheid de familie persoon lijk te condoleren. Geen bloemen Plotseling is van ons heengegaan onze schoonzus en tante in de leeftijd van 82 jaar. Fam. Potappel Neven en nichten Oud-Vossemeer, 1 7 augustus 2009 Bedroefd, maar dankbaar voor het vele goe de en liefs dat zij ons altijd gaf, hebben wij afscheid moeten nemen van Rien en Anneke Toon en Hannie Tini en Dick Koos en Janny Toni en Mini Lien en Gerard Toon en Ploni Jaap en Gerda Coby en Wim Achterneven en nichten Oud-Vossemeer, 17 augustus 2009 Dankbetuiging Neem Heer mijn beide handen. Na een bewogen leven was het laatste stuk bijzonder zwaar. Ze bleef tot de laatste seconde geduldig en intens dankbaar voor alles. Geloof en liefde gaven haar de kracht. Nu is alle pijn voorbij en ze heeft de rust waar ze zo naar verlangde. 29 oktober 1922 t 8 juli 2009 De vele kaarten en hartverwarmende blij ken van medeleven bij het verlies van onze bijzondere, lieve moeder, schoonmoeder en oma zijn een grote steun in ons verdriet. Onze oprechte dank hiervoor. Fam. Walpot Fam. Feleüs Sint Philipsland, augustus 2009 Na de Heere, wil ik, ook mede namens mijn vrouw, hartelijk bedan ken voor het medeleven en de kaarten ontvan gen tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis. D.Mol 4695 EH Sint-Maartensdijk, augustus 2009 Fr. v. Borselenstraat 33 Hierbij willen wij ieder een hartelijk bedanken voor de vele belang stelling, kaarten en ca deaus die wij mochten ontvangen voor de ge boorte van onze zoon Jayden/. Hans en Willemien Mol Sint Philipsland, augustus 2009 Wij willen iederedn bedanken die ons ver raste met een kaart, bloemen, cadeau en geld naar aanleiding van ons 121/2-jarig hu welijk. Lies en Nettie Neele Scherpenisse, augustus 2009 Hierbij willen wij ie dereen heel hartelijk bedanken voor de vele belangstelling, kaarten en attenties die wij mochten ontvangen, ook na mens de kinderen en kleinkinderen, naar aanleiding van onze 45-jarige hu welijksdag. Thijs en Corrie Geuze j Sint Philipsland, augustus 2009 Wij zijn verrast door de overweldi gende belangstel ling in de vorm van kaarten, cadeaus en andere attenties, zo wel voor als na de geboorte van onze zoon S&wv. Ontzettend bedankt hiervoor! Roland van de Velde en Esther Arts Sint-Annaland, augustus 2009 de Kaasboer Weydeland-kaas, buitenlandse kaasspecialiteiten vers gebrande noten, olijven en tapenades Bij u op de markt:Tholen, Poortvliet, Scherpenisse, Oud-Vossemeer, Sint-Annaland, Sint-Maartensdijk Deze reclame is geldig van ^donderdag 20 augustus tot en met woensdag 26 augustus BEGRAFENISVERZORGING Uitvaartcentrum Prins Bernhardstraat 2 4691 GC Tholen 0166 602866 Aula Kastelijnsweg 2a 4695 RA Sint-Maartensdijk 0166 602866 Aula F.M. Boogaardweg 17 4697 GM Sint-Annaland 0166 602866 Onze medewerkers: Arentine Bout, Henk in den Bosch en Peter Hage staan dag en nacht voor u klaar Graag wil ik iedereen bedanken voor alle kaartjes, telefoontjes, bezoekjes en attenties die ik mocht ontvangen tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en de eerste herstelperiode thuis. Het is fijn om te weten dat u meeleeft! Adrianne Neele-van Poortvliet Steenbergen, augustus 2009 Koop uw rechtstreeks bij: NATUURSTEENBEDRIJF Bergen op Zoom Zonder bemiddeling tussenpersoon altijd een stuk voordeliger Bijna 80 jaar ervaring in ambachtelijk vakmanschap met een persoonlijke benadering naar de klant. Bezoek onze showroom en showtuin met o.a. vele modellen grafmonumenten. Abraham de I laanstraat 6 Tel. 0164 - 23 41 09 4624 HX Bergen op Zoom Fax 0164 - 24 51 00

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2009 | | pagina 4