PERSONEEL Jansen Tholen B. V. i tanis c van Dis 657007 )(m TE KOOP GEVRAAGD Hoveniers m/v Wil jij hier ook konten werken? Alle soorten hooi en stro Los op het land of geperst op de auto geleverd Trekkerchauffeurs gemeente Tholen r EEinilDe TT, Medewerker ICT-ontwikkeling \r Tanis Fourages Krijn Tanis Van de Breevaart OO OO Aanbouw VERSPREIDINGEN EENDRACHTBODE, DETHOOLSE COURANT Donderdag 25 juni 2009 coördinator voor de vrijwilligers van het hospice Onderhouds monteur Service monteur M/V Bankwerker B Monteur M/V Ook voor studenten hebben wij ruimte in de weekeinden en in de vakanties Voor inlichtingen over deze functie kunt u contact opnemen met de heer Siem Jansen of Kees Jansen, tel 0166-601090. Indien deze vacature u aanspreekt, schrijf dan binnen 14 dagen uw sollicitatiebrief naar ons kantoor. JANSEN THOLEN BV Slabbecoornweg 51 4691 RZ Tholen Buitengewoon ambtenaren van de burgerlijke stand Medewerker post/repro Juridisch beleidsmedewerker milieu ÖC3GDCPffi®C§DDaiDDCacsO en «i Voor informatie bellen naar Telefoon 06 53 994 638 info@tanis-fourages.com www.tanis-fourages.com Gevraagd voor herder maaimachine Info: 06-51828510 06-53319544 Oudelandseweg 2 4695 PP Sint-Maartensdijk "Vent vloer tat plafond yereyeid! toun' groenprojecten zoekt 2 vakbekwame www.vandisgroen.nl keukenhulp en per direct leerling keuken Gebruikte Still elektrotruck 1,5 ton, in prima slaat ri'M-l-i Nergens goedkoper 500 x 250 14.950,= 06-10258470 de meest gelezen krant van Tholen en Sint Philipsland 0166- Hét adres voor het bezorgen van al uw folders en direct mail op Tholen en Sint-Philipsland! GROTE COLLECTIE kinder- dames- en herenhoeden tegen de bekende leuke prijzen MAISON VISSER 10% korting!!! TEGELS BOUW 8c AFBOUW info@droogersverspreidingen.nl www.droogersverspreidingen.nl Jansen Tholen BV is een bedrijf dat zich bezighoudt met machinebouw reparatie en onderhoud in diverse takken van de industrie. Ook elektrotechnisch installatiewerk. het bouwen van schakelkasten inclusief PLC en servobesturingen behoren tot onze werkzaamheden. Een speciale afdeling binnen ons bedrijf is de polijstafdeling, hier wordt een scala aan walsrollen bewerkt, zodat ze weer ingezet kunnen worden in het productieproces bij onze klanten. Een nieuwe afdeling binnen ons bedrijf is de kunststofbewerking, hier worden vooral producten gemaakt van kunststof in combinatie met metaal. Zorgcentrum De Schutse F.M.Boogaaidyveg 1Ü 4697 GM Sint Annaland Tel. 0166 658600 E-mail: pw.kok@schutsestannaland.nl Website: www.schutsestannaland.nl Een zorgcentrum met 60 veiy.or- gingshuisplaaisen, 20 verpleeghuisplaatsen, tijdelijke opvang, palliatieve zorg (hospice) en dagverzorging. Extramuraal wordt zorg gegeven binnen het woonzorgcentrum Vroonhof en in de wijk. Door middel van de projecten voor uitbrengmaaltijden en open tafel vindt facilitaire dienstverle ning plaats door de keuken van het zorgcentrum. Met zorgcentrum gaat uit van de Stichting Protestantse Bejaar denzorg Eilandfholen en Sint Philipsland. Zorgcentrum IX' Schutse zoekt in samenwerking m et de Nederlandse Patiënten Vereniging (NPV) afdelingTholen en Sint Philipsland een voor 4 uur per week. Wij vragen voor deze functie: een kandidaat functionerend op Hbo-niveau met kennis en ervaring in de gezondheidszorg, bij voorkeur binnen de terminale zorg. Wij verwachten: Bereidheid tot samenwerking met de collega-coördinator en hel zorgteam F.en positief christelijke levensovertuiging Bij voorkeur ervaring met vrijwilligerswerk Sociale en didactische vaardigheden Vaardigheden in het omgaan met emoties van zorgvragers en hun familieleden, vrijwilligers en zichzelf Taken: Doet de intake bij een terminale zorgvrager en stelt de benodigde vrijwilligersinzet vast Ondersteunt de vrijwilligers Maakt roosters voor de vrijwillige inzet en geeft samen met de collega coördinator vorm en inhoud aan scholing- en vrijwilligersbijeenkomsten Om de week telefonische bereikbaarheidsdienst Wij bieden: een contract, vooralsnog voor halfjaar, met de mogelijkheid tot verlenging. Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO WT. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de manager zorg, mevr. W.M. van Ommen- de Wit tel.: 0166 658603 of met de hospice coördinator mevr. J.J.G. Franssen- de Wit, tel.: 01666 662829/ 0651023705. Informatie is ook opgenomen op de website www.schutsestannaland.nl onder zorgaanbod-hospice. Uw sollicitatie kunt u binnen tien dagen richten aan dhr. RW. Kok, bestuurder zorgcentrum De Schutse. Vanwege uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij: Deze functie houdt in: Het zelfstandig oplossen van storingen en onderhouden van machines op locatie. De werkzaamheden vinden plaats bij ons in de werkplaats en/of op locatie. Het zelfstandig of in samenwerking installeren en aanpassen van machines en productielijnen. I let zelfstandig vanaftekening maken van machines en onderdelen van metaal en kunststof. Wij vragen: Opleiding MBO niveau 4 werktuigbouw of gelijkwaardig met aanvullende cursussen en ervaring. Commtinicatieve vaardiglieden. Klantgericht denken. Geen acht-tot-vijf mentaliteit. Bereidheid tot het volgen van cursussen. In liet bezit van rijbewijs B. Wij bieden: Afwisselend, interessant werk en werkplekken. Een enthousiast team collega's. Goede arbeidsvoorwaarden. Deze functie houdt in: Het zelfstandig of in samenwerking vanaf tekening bouwen van machines. Het zelfstandig vanaf tekening maken van licht constructiewerk en onderdelen in metaal en kunststof. Het zelfstandig oplossen van storingen en onderhouden van machines op locatie. De werkzaamheden vinden plaats bij ons in de werkplaats en op locatie. Opleiding MBO niveau 3 of 2 werktuigbouw of gelijkwaardig met aanvullende cursussen en ervaring. Communicatieve vaardigheden. Geen acht-tot-vijf mentaliteit. Bereidheid tot het volgen van cursussen. In het bezit van rijbewijs B. Wii bieden: Afwisselend, interessant werk en werkplekken. Een enthousiast team collega's. Goede arbeidsvoorwaarden. Wii vragen: Opleiding MTS of HTS werktuigbouw of hiermee bezig. Diploma WA I strekt tot aanbeveling Werklust Wij zoeken vier kandidaten die zeggen: "Ja, ik wil graag op een creatieve en persoonlijke wijze huwelijken voltrekken en geregistreerd partnerschappen sluiten op verschillende locaties binnen de gemeente Tholen." 23 uur - max. 2.320,00 bpm - schaal 5 Op de afdeling Facilitaire Zaken (13 fte) selecteer, classificeer en registreer je inkomende en uitgaande post in een geautomatiseerd postregistratiesysteem. 24 uur - max. 3.418,00 bpm - schaal 9 Op de afdeling Vergunningen en Handhaving (21 fte) verricht je juridische werkzaam heden met betrekking tot toezicht en handhaving op het terrein van milieu en omgeving. ORG /Ml/;/ ZORGsaam biedt op Goeree- Overflakkee een aaneenge sloten keten van zorgvormen aan. Van zorginstellingen (ziekenhuis, verpleeghuis en verzorgingshuizen) tot thuis zorg en verloskundige zorg. ZORGsaam streeft ernaar om via regionale zorgloketten op een directe en persoonlijke manier contact te onder houden met de cliënten. Met 1800 medewerkers wordt zorg op maat geboden; de patiënt en cliënt/bewoner staan centraal. Onder ZORGsaam vallen Stichting Het Van Weel- Bethesda Ziekenhuis Stichting Zorg en Verple ging Goeree-Overflakkee (ZVGO) met het verpleeg huis De Samaritaan en de verzorgingshuizen De Vlied berg, Geldershof, De Goede Ree en Ebbe en Vloed Stichting Ondersteunende Diensten ZORGsaam Stichting Natalia - verloskundigenpraktijk ZORGsaam groeit en ICT is daarbij onmisbaar. Het ontwikkelen en implementeren van functionele toepassingen en het verlenen van klantgerichte ondersteuning geven daar invulling aan. Het ziekenhuis maakt gebruik van een in huis ontwikkeld EPD (elektronisch patiëntendossier). Ter versterking van het ontwikkelteam komen wij graag in contact met eèn die mee wil bouwen aan het EPD. Het betreft een fulltime dienstverband. Functie-informatie - opstellen technisch ontwerp vanuit functionele specificaties; - ontwikkelen en testen van nieuwe applicaties; - uitbreiden en verbeteren van bestaande software; - participeren bij het opstellen van gebruikers-documentatie. Functie-eisen - HBO werk- en denkniveau; - ervaring met een moderne ontwikkelomgeving (bij voorkeur WinDev); - zowel in teamverband als zelfstandig kunnen werken; - resultaatgericht met aandacht voor opmaak en standaardisatie; - analytisch denkvermogen. Ook net afgestudeerde kandidaten worden uitgenodigd om te solliciteren. De salariëring (voorlopig ingedeeld in FG 50) en de overige arbeidsvoor waarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Informatie Nadere informatie wordt u graag verstrekt door de heer J.M. van Spronsen, manager dienst ICT, telefoon (0187) 60 76 30. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 4 juli a.s. richten aan de afdeling personeel, organisatie opleidingen, Stationsweg 22, 3247 BW Dirksland, of via de e-mail po&o@zorgsaamgo.nl #1 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Interesse? Uitgebreide informatie over deze vacatures vind je op www.tholen.nl of je kunt contact met ons opnemen via tel. 0166 668 200. Je sollicitatiebrief met cv kun je vóór 8 juli a.s. richten aan: Gemeente Tholen, Postbus 51, 4690 AB THOLEN, of per e-mail naar vacature@tholen.nl Rotterdam Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. keukens badkamers vloeren Canada weg 12a 4661 PZ Halsteren T 0164 630 329 www.vdbkeukens.nl ontwerp aanleg onderhoud In verband met een sterk groeiend klantenbestand zijn wij op zoek naar twee enthousiaste fulltime gediplomeer de hoveniers. Ervaring in de groensector is dus een pré, motivatie en een goede inzet zijn net zo belangrijk. Wel is het bezit van een geldig rijbewijs B gewenst. Wij bieden goede arbeidsvoorwaarden, werken in een jong, dynamisch en groeiend groenbedrijf, veel buiten zijn en creativiteit. Salaris in overleg, afhankelijk van je leeftijd en ervaring. Geïnteresseerd? Stuur je brief met CV naar onderstaand adres, t.a.v. Jaco van Dis. Voor vragen: t 06 511 25 888. Kon. Julianastraat 12, 4691 GR Tholen, t 0166 600704 Restaurant Buutengaets zoekt ter versterking van haar team full- parttime en vakantiekrachten lnfo@buutengaets.nl 0166-652634 Handelsonderneming Vroegindeweij Middelharnis Tel. 0187-482319 fax 0187-482118 http://www.vroeghef.nl TE KOOP: Verkoop en verhuur van nieuw en gebruikt intern transport Bel voor een abonnement naar Raadhuisstraat 40 4698 AK Oud-Vossemeer tel. 0166-672458 fax. 0166-677249 Hoeden Mantels Papegaaistraat 9, 4461 AD Goes, tel. 0113-228231 Engelsman Tegels, Bouw Afbouw heeft op bedrijventerrein Welgelegen haar nieuwe showroom geopend. Hier treft u een ruim assortiment vloer- en wandtegels aan van diverse topmerken. Ter gelegenheid hiervan krijgt u in de maanden juni en juli op de hele collectie Welgelegen 2b Tholen T 0166 606 681 E info@engelsmantholen.nl www.engelsmantholen.nl Geopend op vrijdag van 10.00-17.00 uur, zaterdag van 10.00-16.00 uur en op afspraak.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2009 | | pagina 8