Coen Noorthoek zegt ja tegen Ellis Scheele Confetti, rook en lied voor bruidspaar i Plaatselijk nieuws OPRUIMING 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 25 juni 2009 Ruben Loef gepromoveerd Duikers boven water Anboleden bezoeken Eersel Korting kringloopwinkel Roefeldag Pereboom Regentessestraat Complimenten Kettingdijk Intrede ds. Meijer Lezing en uitstapje Vogelvreugd Roti in peuterzaal Huis Schoolstraat Aanrijding Puitsedijk Kandidaat beroepen Subsidie kerk Den Hollander wint trofee Vergunning tennisclub t 4 Garage Weststraat Schorrefestival met dorpshymne Geslacht in eigen slagerij S: Schoolreis en sportdag SmdB Optreden Kir Royal in Rozentuin ONZE SHOWROOM WORDT VERNIEUWD Potter Keukens Geslaagd voor muziek Tweede Musica Nautica Zaterdag muziekdag Schuur achter Kom Autoinbraak Kinderconcert Keur meeste vis Rieburch naar Blijdorp Huis aan Gatweg Westerlaken wint vissen Verkoping en rommelmarkt Pergola 10 cm kleiner Maag Lever Darm Bestel-/Bedrijfsauto's Volle zaal bij MusicalXpres Tholen Ruben Loef is gepromoveerd aan de universiteit van Delft richting schei kunde en techniek. De 32-jarige plaatsgenoot heeft een proefschrift geschreven over nanogestructureerde zonnecellen onder de titel 'Space charges in nanostructured solar cells. CuInS2 thin films and CdSe quan tum dots'. Hij verdedigde ook een aantal stellingen, zoals 'Hoewel de mensheid niet in staat zal zijn de aarde of alle daarop voorkomende levensvormen te vernietigen, zal zij wel in staat zijn zichzelf te vernieti gen' en 'Het huidige antidopingbe- leid in de wielersport staat haaks op een van de pijlers van de rechtstaat, namelijk dat iedereen onschuldig is tot het tegendeel bewezen is'. De duikploeg van Tholen Bukte don derdagavond om twintig voor negen uit na een melding van een drenke ling aan de Bergsediepsluis. Het ging om twee duikers uit Sluis die zoek waren. Ze waren met drie man gaan duiken op de aangewezen duik- plek in de Oosterschelde. Toen één van hen weer terug was en de ande ren wegbleven, werd er alarm gesla gen. Toen de duikploeg arriveerde, bleken de duikers al boven water. De duikploeg zelf hoefde niet meer het water in. De Anbo afdeling Tholen heeft een voorjaarsreisje gemaakt naar Eersel in de Kempen. Daar bezocht het gezelschap het streekmuseum de Acht Zaligheden. Na de lunch stapten de leden weer in de bus voor de Smokkelroute met een gids van het museum die heel wat te vertellen had. Deze tocht eindigde op het marktplein-van Eersel waar veel terrasjes zijn. De dag werd be sloten met een diner in Hoogerhei- de. De kringloopwinkel Tholen houdt zaterdag uitverkoop met kortingen van 25 tot 50 procent op diverse arti kelen die voorzien zijn van een ac- tielabel. Ook kunnen er spullen inge leverd worden tijdens de opening^ tijden van half tien tot half vier. Voor inboedels en zolderopruimingen kan er contact worden opgenomen met telefoonnummer 604107. De kinderen van groep 3 tot en met 8 van de basisscholen kunnen op 15 juli onder de noemer Roefeldag een kijkje achter de schermen nemen bij bijna 50 lokale bedrijven. Roefelen is een Vlaams woord en betekent snuffelen of kennismaken. De orga nisatie is in handen van het vrijwilli- gerscomité Roefeldag Tholen en wordt ondersteund door Jantje Be ton. Er wordt gewerkt in drie rondes. Kinderen bezoeken elk bedrijf gedu rende 45 minuten Alle deelnemers verzamelen zich om kwart voor een op het schoolplein van De Veste. De Roefeldag is om vier uur afgelopen. Meer informatie: roefeldagtholen @zeelandnet.nl. Aan de Regentessestraat 32/44 sneu velt een pereboom. B. en w. hebben een kapvergunning verleend in ver band met de aanleg van een parkeer terrein naast de Grote Kerk. Eerder is daar een loods van voorheen aan nemer Burgers gesloopt. Complimenten van de welstands commissie waren er maandag voor een ontwerp van Jeroen Brouwer van Bouwraadhuis uit Kruiningen voor een nieuwe woning aan de Ket tingdijk met echte luiken en een for se bijkeuken. Het wordt helemaal gemetseld en er komen gebakken, zwarte dakpannen op. „Een gewel dige vooruitgang ten opzichte van het eerdere ontwerp", zei commis sievoorzitter M. Onrust. De welstandscommissie keurde ook de bouw van een tuinhuis van RA.M. de Klerck aan de Bosstraat goed, mede gezien de situatie. Zondagmiddag om half drie doet ds. W. Meijer uit Yerseke intrede in de Hervormde Gemeente. In de mor gendienst van tien uur wordt hij be vestigd door ds. A.P. Voets uit We- kerom. De leden van vogelvereniging Vo gelvreugd hebben vrijdag tijdens de ledenvergadering in Meulvliet mo gen luisteren en kijken naar een le zing van de heer C. Ligtvoet. Die vertelde met behulp van dia's over diverse vogels, maar ventral aga- porniden. De vergadering werd bij gewoond door 14 leden. Zaterdag brachten 16 leden een bezoekje aan Vogelpark Flakkee te Nieuwe Ton- ge. Na een rondgang over het park en het bezichtigen van de vele vo gels werd nog even nagepraat op het terras. Oud-Vossemeer Mevrouw C. Sital-Naipal wil de voormalige peuterspeelzaal/brand weerkazerne aan de Bou Kooijman- straat kopen voor haar bedrijf Sital Surinaamse Roti. Het gemeentebe stuur houdt echter vast aan het plan om het gebouw te slopen. Daarom doet de onderneemster nu een be roep op de gemeenteraad. Ze heeft bezwaar gemaakt tegen de weige ring om het pand aan haar te verko pen. omdat dit onontbeerlijk zou zijn voor de uitoefening van haar bedrijf. Mevrouw Sital gebruikt de ruimte sinds juli vorig jaar. Met de gemeen te is vorig jaar een gebruiksovereen- komst gesloten die op 30 juni af loopt. en op grond waarvan mevrouw Sital het gebouw gratis ge bruikt. Verder is een gcdoogbeschik- king afgegeven omdat het gebruik niet strookt met het bestemmings plan. Ook die vervalt 30 juni. De ge meente wil ook niet dat op deze plek een bedrijf komt. ze vindt dat niet passen bij de sportaccommodaties. Maar de onderneemster stelt in een brief dat het haar niet lukt om een andere ruimte voor haar bedrijf te vinden. Volgens haar is het pand - gebouwd in de jaren vijftig - bouw kundig iii goede staat en zou slopen verspilling zijn. Ze blijft erbij het te willen huren of kopen, en vraagt de gerfieenteraad om te bemiddelen. F. Reijngoudt mag aan de School straat een forse uitbreiding uitvoeren van zijn woning. De welstandscom missie gaf maandag een positief ad vies wanneer er donkere, antracieten gevelbekleding toegepast wordt en rode dakpannen. R.M.L. van Vossen mag aan de Hik- seweg zijn garage groter maken. Een 67-jarige automobilist en een 77-jarige vrouw in een brommobiel zijn dinsdagmiddag rond drie uur met elkaar in botsing gekomen. Ze reden elkaar in een bocht op de Puit sedijk tegemoet en tijdens het passe ren raakten de voertuigen elkaar in de flank. De voertuigen .raakten be schadigd. Volgens de politie raakten de bestuurders, beiden uit de ge meente Tholen, niet gewond. De Gereformeerde Gemeente in Ne derland heeft een beroep uitgebracht op kandidaat M. Krijgsman te Leer dam. De gemeente, die met het kerk gebouw gevestigd is in de F.D. Rooseveltstraat, heeft momenteel geen dominee. De katholieke kerk krijgt 283 euro subsidie van de provincie voor on derhoud aan het kerkgebouw. De provincie is van mening dat het on derhoud aan de Willibrorduskerk bijdraagt aan het behoud van de cul tuurhistorie en monumenten in Zee land. Yourie den Hollander heeft zaterdag de Keu's Zat trofee gewonnen. De biljartwedstrijd in De Vossenkuil vond voor de tweede keer plaats. De voorronde bestond uit vier poules van ieder vier spelers die onderling een competitie speelden. Zelfs tot en met de laatste wedstrijd waren de voorrondes erg spannend, het ging daarbij zelfs soms om het beste ge middelde om door te gaan naar de kwartfinales. Vervolgens werden de kwart- en halve- finale gespeeld. Benjamin Suurlant, die vorig jaar nog op de derde plaats eindigde, werd tweede. Jeffrey Kruf werd der de en Dick den Hollander vierde. Het best verbeterde gemiddelde staat op naam van Jeffrey Kruf die 0,34 boven zijn gemiddelde speelde. De hoogste serie van 14 caramboles kwam op naam van Dick den Hol lander. De troostprijs voor 'meest onder het gemiddelde' ging naar Piet Abma. Laatstgenoemde mocht ook de prijs voor het mooiste 'varken' in ontvangst nemen. De kortste partij (II caramboles) was de finalepartij en die was van Yourie den Hollan der. B. en w. willen de drank- en horeca- vergunning van de tennisvereniging verlengen. De club voldoet aan alle regels met twee leidinggevenden - J.C. Droogendijk en J.J. Bruijnzeel - die in het bezit zijn van het diploma cafébedrijf. En W.A. Quist heeft de verklaring sociale hygiëne. De kanti ne van 40 m2 en het terras van 30 m2 bij clubhuis het Spookhuisje mogen tijdens wedstrijden en toernooien open zijn op maandag en dinsdag van 18-22 u, op woensdag, donder- dag en vrijdag van 18 tot 23 u en op zaterdag en zondag van 10 tot 18 uur. J.H. Hage mag bij zijn woning aan de Weststraat een garage bouwen van rode steen en met rode dakpan nen. De welstandscommissie keurde maandag het plan goed. Het Schorrekoor houdt op 11 juli zijn Schorrefestival. Het Havenplein wordt vanaf drie uur gevuld met muziek. Als eerste treedt het Schor rekoor zelf op. Omstreeks half vier staat het Casembroolkoor op het po dium. Rond vier uur worden de kin deren afgelost door de vrouwen zangvereniging Kir Royal, waarna om kwart voor vijf de slagwerk- groep van Accelerando zich laat ho ren. Alle meewerkende muzikanten spelen rond half vijf gezamenlijk met de trompettisten van het Trom pet Kwaajer uit Tholen nummers als Jan Klaassen. Muil of Kintyre en Pay me my money down. Tijdens de wisseling op het podium, omstreeks kwart voor zes, speelt het begelei dingsorkest van Het Schorrekoor. Het koor zelf neemt het laatste deel voor de pauze voor zijn rekening. Na het Setallandse Flessenmuziek- concours is er ruimte voor het en semble Toeval. Dat zijn leden van het Schorrekoor die elkaar gevon den hebben met vooral Iers repertoi re. Om tien voor half zeven neemt Kir Royal het over. waarna omst reeks half zeven het fanfareorkest van Accelerando van zich laat ho ren. Kwart over zeven is de beurt aan het Schorrekoor met om kwart voor acht de Setallandse hymne als finale. Donderdag, vrijdag en zaterdag MMaandagdinsdag en woensdag Malse bieflappen I Varkensschnitzels Bami-/nasivlees Maandag 29 juni wordt er voor de zending oud papier opgehaald. Advertentie I.M. De kinderen van de School met de Bijbel zijn op scfioolreis geweest. De kleuters hebben gespeeld in Het Klok'uus in Goes, waar ze zowel bin nen als buiten konden ravotten. Dat was ook nodig, want er was wissel vallig weer voorspeld. Ze hebben er volgens de schoolleiding van geno ten. De groepen 3 tot en met 7 zijn naar Madurodam in Den Haag ge weest. Dat vonden ze erg interessant en leerzaam. Vooral de bewegende at tracties zoals vliegtuigen, treinen en boten, maar ook een heuse voetbal wedstrijd in een stadion. Ze raakten niet uitgekeken. Na een picknick op het terrein van Madurodam vertrok ken z£ richting Brabant. Daar split sten ze: de bus met de jongere groe pen ging naar speeltuin Vrouwenhof in Roosendaal, de anderen gingen naar het Bosbad in Hoeven. Tijdens de sportdagen hebben de groepen 3 tot en met 6 hun sportieve kunnen la ten zien op de voetbalwei. met als af sluiting een touwtrekwedstrijd. Iede re deelnemer kreeg een sportdiploma met daarop de behaalde resultaten van de onderdelen zoals springen, werpen en rennen. De groepen 7 en 8 hadden hun sportdag zoals gewoon lijk in het zwembad van Sint-Maar tensdijk, waar ze op de fiets naar toe gingen. Het kwam aan op snelheid, kracht en samenwerking. Zangvereniging Kir Royal heeft za- Roerbakreepjes 500 gr. 500 gr. 500 gr. 500 gr. 6.25 4.25 3,25 4,25 Dunne lende/entrecote 500 gr. 6,25 Speklappen 500 gr. 2,75 Bij 500 gr. vetspek of 250 gr spekjes 1 heerlijke krop sla gratis!! 5 slavinken halen 4 BETALEN Gegrilde rosbief 100 gram 1,50 Eigen leverworst 150 gram 1,00 Beenham 100 gram 1,39 Tomatensalade 100 gram 1,00 Gegrilde kippenbout per stuk 0,99 Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 .Advertentie I.M. terdag opgetreden in De Zeeuwse Rozentuin te Kats. De sfeer zat er gelijk goed in toen Kir Royal de gasten in drie talen welkom heette met het lied 'Cabaret'. Het zangstuk 'The Rose', wat zij vast in hun re pertoire hebben, lieten ze in de Ro zentuin niet ontbreken. Sommige gasten waren zo enthousiast dat zij luidkeels meezongen. De middag werd afgesloten met het ritmische lied 'Afrika' dat met djembées werd ondersteund. Diverse keukens, badmeubelen en inbouwapparatuur in de Sanitair 8> Installatie wwwrpotterkeukens.nl Advertentie I.M. Optreden Zero Friction De band Zero Friction treedt zater dagavond op in café An de Slóöve. De band heeft onlangs de regiocon- test van het Borstrockfestival ge wonnen, waarmee ze een betaald optreden won voor volgend jaar. De vier Iedert komen uit Nieuw-Vosse- meer en spelen nummers van Cree- dence Clearwater Revival, Johnny Cash, AC/DC, Anouk en meer. Het optreden begint om tien uur en de entree is gratis. Negen leerlingen van Accelerando zijn onlangs geslaagd voor een exa men aan de Zeeuwse Muziekschool. Slagwerker Bas Wielaard behaalde het A-diploma. Ook Melissa Stapel en Tessa Bouters op bugel en Geena Fase op altsaxofoon zijn hiervoor geslaagd. Voor het B-diploma slaag den Jacintha Rijnberg en Irene van Uden op bugel, Elise de Jonge op hoorn, Ina van Schetsen op sopraan saxofoon en Louis van 't Hof op slagwerk. In de haven wordt op 29 augustus om half acht voor de tweede keer een openluchtconcert gehouden on der de naam Musica Nautica. De muzikanten spelen vanaf een ponton in het water. Blaaskapel Dak d'r af uit Sint-Maartensdijk speelt in het voorprogramma en om half negen beging het hoofdprogramma met harpduo Bilitis, violist Dmitri Ivanov en het Concertkoor uit Ber gen op Zoom met een vocaal kwar tet dat bestaat uit sopraan Natalya Kraevsky. mezzosopraan Ekaterina Levental, tenor Alex Vermeulen en bas Julian Hartman. André Telder- man begeleidt hen op de piano. De toegang is gratis en deelnemers wor den verzocht zelf een stoel of een bootje mee te nemen en een toeter. Stavenisse Vanaf elf uur 's morgens tot acht uur 's avonds is cr zaterdag muziek in het dorp. Dit allemaal ter.gele- genheid van het 410-jarig bestaan van Stavenisse. Euterpe uit Sint- Maartensdijk opent het programma met een rondgang en een concert. Vanwege het afzetten van het ha venplateau door de slechte dam- wand zijn daar de mogelijkheden beperkt. De muzikanten doen in elk geval de Elenahof aan. Om half twee verzorgt het Zeeuwse jacht hoornkorps diverse optredens. De koninklijke fanfare Accelerando uit Sint-Annaland is om drie uur pre sent met de slagwerkgroep. Oud- Vossemeerse Muziekvereniging start om half vijf met majorettenpe- leton en slagwerkers. Concordia uit Sint Philipsland besluit 's avonds vanaf zeven uur de muziekdag. In het oude gemeentehuis is zaterdag de dorpsfilm uit 1966 nog fe zien. Sin t-Maartensdijk M. van Son mag achter ltotel Kom aan de Markt achterin de tuin een schuur bouwen. De welstandscom missie ging er maandag mee ak koord onder voorwaarde dat er geen betonnen sncldekpannen komen. Er worden keramische dakpannen voorgeschreven en de commissie wil ter goedkeuring eerst nog een monster zien. Het wordt een houten schuur met potdekseldelen. J. Flikweert kreeg goedkeuring om aan de Westvest een houten kozijn te veranderen in kunststof houtnerf crème/groen. J.L. Schot mag van de welstandscommissie een nieuwe donkergroene garagedeur plaatsen. Aan de Kastelijnsweg is dinsdag in gebroken in een auto. De eigenaar had zijn auto rond elf uur 's mor gens geparkeerd en toen hij om twee uur weer bij zijn voertuig kwam, bleek er te zijn ingebroken. Er is een tas met kleding uit de auto weggenomen. Het schadebedrag is niet bekend. Muziekvereniging Euterpe geeft op 3 juli om kwart voor zeven een kin derconcert in Hacstinge. De bedoe ling is om zoveel mogelijk nieuwe leden, zowel jong als oud, te wer ven. Er wordt samengespeeld met kinderen van de scholen waar de vereniging een workshop heeft ge geven. Wilco Keur heeft de meeste vis ge vangen bij de zevende clubwed strijd van de Oosterscheldevissers. Verdere uitslag: 2. Maarten Bijl; 3. Emil Learbuch: 4. Sj. Lindhout; 5. Elco Hage; 6. Remi Lindhout; 7. Jan v.d. Rhee; 8. A. Hoogendoorn; 9. R. Vermaas; 10. Maurits Keur. De visclub houdt op 3 juli een boot- palingwedstrijd vanuit de Bergse diepsluis waar ze om 17.45 uur ver trekt. De kinderen van groep 3 en 4 van basisschool De Rieburch zijn don derdag naar diergaarde Blijdorp in Rotterdam geweest. Vanaf het Oce- anium tot aan de flamingo's werd de dierentuin doorkruist. Europa. Afri ka en Azië werden zodoende in één dag bekeken. De gorilla Bokito werd bezocht, maar ook het kleine grut zoals pinguïns, reptielen en pa pegaaien hadden de belangstelling van de kinderen. In de kindcrjungle klommen en gleden de kinderen en aten ze een ijsje om af te koelen. Toen rond zes uur de bussen weer bij De Rieburch aankwamen was er geen kind in de bus te vinden, zoals dat hoort bij de traditie van een schoolreisje. Maar tot opluchting van de ouders kwamen ze toch te voorschijn en konden ze al hun be levenissen onderweg naar huis in geuren en kleuren vertellen. Op de hoek Gatweg/Westkerkseweg mag P. Helleman een woonhuis met een vrijstaande garage bouwen. Daar is nu sprake van open gebied. Architect Laurijn Weyts uit Bergen op Zoom kwam het plan maandag middag toelichten bij de welstands commissie. Om het bouwwerk niet te massief te laten lijken, wordt een gedeelte in hout en een deel in steen opgetrokken. Ook de hoogte blijft binnen de perken. Er komen rode dakpannen op en op de garage zijn speciale zonnepanelen mogelijk die in Duitsland toegepast worden op kerken en veel minder opvallen dan de normale zonnepanelen. Het plan wordt na overleg met de welstands commissie nog nader aangepast. J. Suurland mag aan de Molenweg zijn voorgevel vernieuwen in rood bruine baksteen en voorzien van oranje betondakpannen. De wel standscommissie gaf daarvoor maandag groen licht. C. Westerlaken heeft met 161 centi meter de meeste vis gevangen bij de bekerwedstrijd van hengelsportver eniging De Zeebaars. De 46 deelne mers visten aan Moggershil en vin gen bij elkaar 16,59 meter vis. De verdere uitslag: 2. J. van Houdt 138 cm; 3. H. Dijke 112 cm; 4. J. van Poortvliet 106 cm; 5. J.W. Gouw 88 cm; 6. J. v.d. Broek 87 cm; 7. J. Priem 84 cm; 8. Jaap Kodde 80 cm; 9. K. de Graaf 70 cm; 10. A. den Haan 60 cm; 11Jeroen den Engels man 59 cm; 12. J. Bijl 58 cm. Brandweercollega's Jaap Verwijs, Sjaak Steijn, Peter Verwijs, Michel van der Est en Arco Kunst v.l.n.r.kwamen het kersverse paar Coen Noorthoek en Ellis Scheele in Rilland feliciteren. Fluplander Coen Noorthoek is vrijdag ge trouwd met Ellis Scheele uit Yerseke. De 22-ja- rige productiemedewerker bij Reijnlof gaf zijn jawoord aan de 19-jarige bruid in het ge meentehuis in Kruiningen. Het huwelijk is kerkelijk bevestigd door dominee G. van Krimpen in de Gereformeerde Gemeente in Yerseke. Daarna is de receptie gehouden in het dorpshuis Luctor et Emergo in Rilland. Ellis is verzorgende bij de Reformatorische Stichting Thuiszorg (RST) in de gemeente Rei- merswaal, maar zet dat werk voort bij de zorgverleners van RST op Tholen, want het paar gaat in de Zijpestraat in Sint Philipsland wonen. Coen zit hij de vrijwillige brandweer in Sint Philipsland en een aantal collega's kwam hem dan ook feliciteren door het strooien van conf etti en het paar vervolgens in de rook te zetten. De familie had een welkomstlied verzonnen dat zij zong bij binnenkomst van het paar. An dere hobby's van Coen zijn jagen en vissen. Ellis speelt graag dwarsfluit, ze leest veel en houdt van winkelen. *<3 Predikbeurten Zondag 28 juni THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Vocts, Wckerom, bcv. ds. Meijer. 18.30 u. ds. Meijer, intrede. HERSTELD HERV. GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. v.d. Palm, Nieuw- cn st. Joostland. wo 1/7 19.45 u. ds. Pronk. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. da. Baggerman. GERF.F. KERK 10 u. ds. Broere. CHR. GEREF. KERK 10 u. leesdienst. 14.30 u. ds. De Graaf. GEREF. GEM. 10. 14.30 en 18.30 u. leesdienst. CHRISTENGEMEENTE 10 u. dhr. v.d. Wiel. R.K.-KERK zo 11 u. woord-, gebed- en commu nieviering. VR1JZ. GEL. GEM. N.P.B. 10.30 u. mevr. Hegeman. Alphen a/d Rijn. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Scheurwater. 18.30 u. ds. v.d. Linde, Rotterdam Hilligersberg. GEREF. KERK 10 u. dhr. Verbruggen, Tholen. CHR. GEREF. KERK 10 u. ds. Visser, Nunspeet. 15.30 u. prof. dr. Baars, TU Apel doorn. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. kand. Krijgsman. 14.30 u. leesdienst. R.K.-KERK vr 9 u. eucharistieviering. zo 9.30 u. eucharistieviering. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 u. kand. Van 't Hof. 18 u. ds. Den Boer, Sint-Philips- land. HERSTELD HERV. GEMEENTE 10 u. onbekend. 16 u. kand.Donselaar, Oosterland. GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. di 30/6 19.30 u. ds. De Leeuw. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Van Bruggen, Streefkerk. 18 u. ds. Samsom. Harderwijk. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. SINT-MAARTENSDIJK HERSTELD HF.RV. GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. kand. Donselaar, Oosterland. HERV. GEM. REHOBOTH 10 (H.A.) en 19 u. ds. Reehorst. OUD GEREF. GEM. IN NED. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. di 30/6 19.30 u. ds. Zwartbol. We- kerom. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERI'ENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Van Kooten. GEREF. GEM. 9.30 en 18.30 u. ds. Bakker. 14 u. leesdienst. VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. v.d. Sleen. POORTVLIET HERSTELD HERV. GEMEENTE 10 en 18 u. ds. Gielen. GEREF. KERK 10 u. da. Van Ginhoven. Aagteker- ke. 14.30 u. ds. Westerneng, 's-Gra- venpolder. GEREF. GEM. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Den Boer. 17 u. ds. Versluis, St.-Annaland. GEREF. GEM. 9.30 en 15 u. leesdienst. OUD GEREF. GEM. IN NED. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. OUD GEREF. GEM. IN NED. (B V.) 10 en 18 u. ds. Van der Meer. ANNJACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. Klap. De Groen van Prinstererschool houdt zaterdag van half tien tot half twee een verkoping op het schoolplein. Er zijn onder meer stoffen, kettingen, kaarten, ondergoed, sokken, brocan- terie en diverse etenswaren te koop. Ook is er een kinderrommelmarkt waar de kinderen zelf spulletjes te koop aanbieden. Er is koffie met een vers gebakken koek. Voor de kinde ren is er een springkussen. De op brengst is voor van de school. Poortvliet Enthousiast was de welstandscom missie niet over de vlonder en per gola van P.J. Potter aan de Paasdijk- weg. Tot verbazing van de commissie was waterschap Zeeuw se Eilanden ermee akkoord gegaan en het past ook binnen het bestem mingsplan. De welstandscommissie gaf schoorvoetend groen licht wan neer zowel de vlonder als de pergo la donkergroen worden. En de maximale afmeting van de' pergola is 2 in plaats van de gevraagde 2.10 meter. Glastuinder J.G.P. Franke mag aan de Randweg een tweede tank instal leren voor zijn warmte-krachtkop- peling van groene alluminium plaat. Het gaat om de gewijzigde uitvoe ring van een eerder verleende bouwvergunning. Weekenddiensten HUISARTSEN Huisartsenpost Bergen op Zoom e.o., tel. 0164-273855 (Paracclsuslaan 2), ma t/m vr 17-8 u., za en zo. TANDHEELKUNDIGE HULP 0900-82637456. APOTHEEK THOLEN Vliethol'8, za 11-12 u. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11.30-12 u.. Poort vliet za 8.30-9 u., tel. 0166-662596. KRAAMZORG Verloskundigen: Maatschap Steen bergen: tel. 604969. Sifra: 604664. Dé Provinciale Kraamzorg, tel. 0113-224000. Bevallingenlijn tel. 0113-224022 (24 u.p.dag). Homecarc (24 u. per dag), tel. 0113- 232924 of 0115-615595. Tot uw dienst ROLSTOELVERVOER Personcn(rolstoel)vervoer Ned. Ro de Kruis afd. Tholen. Voor reserve ringen tel. 06-12257399. CENTRUM THUISZORG Dr. Tazelaarstraat I. St.-Maartens dijk. In het Centrum Thuiszorg zijn gehuisvest: Allévo Bereikbaar 24 u. per dag, tel. 0113- 249111 (Hoofdkantoor: Hollandia- plein I. Goes). Uitleen verpleegartikelen: St.-Maartensdijk, ma t/m vr 14-17 u. en ma 18.45-19.45 u. Tholen, in gang Regentessestr. wo 10.30-11.30 u. Maatschappelijk werk Ma t/m vr 8.30-9.30 u.. tel. 0166- 662055. Voor dringende vragen en hulp buiten kantooruren (noodsitu aties) tel. 0118-628743. VRIJWILLIGE I Hl ISZORG/ STEUNPUNT MANTELZORG Jeugd- en Jongerenwerk Servicebu reau, 0166-668200. CHR. THUISZORG Curadomi. tel. 0166-667337. WERKGROEP GEHANDICAP TENBELEID Hulp bij problemen, vragen en klachten, tel. 603342. PATIËNTEN VER. Advies- en informatielijn NPV Tho len 604275 en 653146: Sint-Philips- land 572342 of 572530. Vrijwillige thuiszorg 0166-662264. VPTZ WEST-BRABANT THOLEN Postbus 334, 4600 AH Bergen op Zoom, tel. 06-51498069. www.vptz- westbrabanttholen.nl HET KLAVERBLAD IKG, 0113-249490. ma t/m vr 9.30- 12 u. WAO-platform, 0113-249315, ma t/m vr 9.30-11.30 u. ALZHEIMER Informatieverstrekking en gespreksr partner bij dementie, tel. 030- 6596285. LAAT LEVEN Hulp bij ongewenste zwangerschap, 06-0730 of 0166-692861. BLIJF VAN M N LIJF Opvangtehuis voor vrouwen, tel. 0118-469869. TELEFON. HULPDIENST tel. 0118-615551kindertelefoon 0800 -0432 (gratis). KINDERMISHANDELING Bureau vertrouwensarts, tel. 0118- 628800. KINDEROPVANG KOBALT Kinderdagverblijf en gastouderbu reau tel. 0164-273633. JONGERENWERK Jeugd- en jongerenwerk tel. 0166- 6682(H). HOOGWATERSTANDEN Donderdag 25 juni t/m vrijdag 3 juli. donderdag 25' 6.07-18.30 vrijdag 26 6.59 -19.19 zaterdag 27 7.47 -20.07 zondag 28 8.39 - 20.57 maandag 29 9.32 -21.49 dinsdag 30 10.27 -22.42 woensdag I 11.27 -23.47 donderdag 2 12.32 - vrijdag 3 00.57 - 13.37 ma 29/6 13.29 EK Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten later. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. De collecte voor de Maag Lever Darm stichting heeft in Poortvliet 336,29 euro opgebracht. De collec teweek was van 8 tot en met 13 juni en stond in het teken van slokdarm kanker. Nieuw en gebruikt alle merken. Ook voor onderhoud en reparatie. Bovag autobedrijf NIEMANTSVERDRIET Poortvliet, tel. 0166-612680 Advertentie I.M. De stichting MusicalXpres heeft za terdag bezoekers uit heel Zeeland op de open dag gekregen. Het pu bliek mocht plaatsnemen op het po dium van 't Ouwe Raed'uus, om een goed overzicht te hebben over de spelers. Alle leerlingen hadden hun familie en vrienden meege bracht, waardoor ze voor een volle zaal konden spelen, zingen en dan sen. Het publiek kon deelnemen aan de workshops dans, zang en drama. ZIE VERDER PAGINA l()

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2009 | | pagina 2